Ostatné pracovné ponuky na Slovensku

93 inzerátov
Pracovník SBS- OCG Petržalka Bratislava
Prijmeme šikovného pracovníka na stráženie v Obchodnom Centre Galéria- Petržalka Pracovná náplň: - Pochôdzková činnosť - Ochrana majetku klienta Plat: - 4,26 € Zmeny: 12 hodinové Druh pracovného pomeru: - Hlavný pracovný pomer - Dohoda Termín nástupu: - 1.6. 2020 Miesto výkonu práce: - Obchodné Centrum Galéria- Petržalka - Panónska cesta 25 - 851 04 Bratislava Požiadavky: - Preukaz POS nutnosť
Bratislava V - Petržalka
4,26 €
Ponuka práce ako balič ovocia a zeleniny Senec
Ponúkame prácu na pozíciu balič ovocia a zeleniny, Požadujeme : chuť do práce, ochota pracovať na 2 zmeny, (12hod pracovná zmena), Poskytujeme : 3e v čistom + stravné lístky, Doprava z našej strany zabezpečená, Možnosť ubytovania, V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Kostolná pri Dunaji
600 €
autoumyváreň , autoumyvaren , umyvarka , umyvárka
Spoločnosť Prvá ručná autoumývareň prijme nových kolegov, uprednostňujeme uchádzačov do 30r. Požadujeme: zmysel pre detail, chuť pracovať, vek aspoň 16r. Ponúkame: možnosť výberu počtu odpracovaných dní - víkendov, výborné platové ohodnotenie 800-1300 Brutto podla výkonu
Nitra
800 €
Pasívny príjem s LR Health and Beauty
Hľadám nových nezávislých partnerov pre nemeckú firmu LR Health and Beauty v pozícií ako samostatný/á Manažér/ka a zároveň aj predajcu (okrem toho pozície ako školiteľ a iné až po vypracovaní sa). LR Firma funguje na základe sieťového marketingu už 35 rokov. Poskytujeme servis, ktorý zákazník nikde inde v obchode nedostane. Možnosť vlastného podnikania z domova, pozičný a finančný rast 500€ - 1 500 € mesačne. Najlepšie vypracovaný autokoncept ( Mercedez Benz, Audi, Volfswagen). Vyplácané bonusy a dovolenky. To, čo je na začiatku potrebné je internet a chuť začať samostatne podnikať. MORE QUALITY FOR YOUR LIFE !!!
Nemecko
1 000 €
HĽADÁME MUŽOV A ŽENY vo veku od 15 do 35 rokov!
Hľadáme nové tváre modelov a modeliek na fotenie značkového oblečenia, fotenie editoriálov a magazínov s oblečením pre luxusnú aj každodennú módu na Slovensku a v Česku! ZARÁBAJ S ÚSMEVOM! Náplňou práce je prevažne pózovanie a fotenie produktov pre magazíny a e-shopy na Slovensku a v zahraničí! ŽENY: - vek: od 14 do 30 rokov, - výška nie je rozhodujúca, kedže ide o fotomodela - súmerná postava, - chuť pracovať prevažne v uzavretom priestore (ateliéri) - tímová práca MUŽI: - foto model: od 15 do 35 rokov- - výška nie je rozhodujúca - športová postava - chuť pracovať prevažne v uzavretom priestore (ateliéri) - tímová práca Ide o komerčný modeling. Táto kategória je najviac využívaná agentúrami a televíznymi spoločnosťami. Komerčný fotomodel má široké spektrum možností v rámci obrovského trhu modelingu, ktorý zahŕňa všetky druhy tlačenej reklamy. A to v rozsahu od reklamy v časopisov či magazínov až po reklamy na produktoch v policiach supermarketov, na bilboardoch a v neposlednom rade nespočetné množstvo fotení pre rôzne Katalógy, Kampane, Televíziu, Výstavy a mnohé ďalšie. Veľká výhoda je široká škála možností uplatnenia sa, aj keď nespĺňaš podmienky typu High Fashion modelingu, preto nezúfaj a zaraď sa k nám! Zviditeľní sa zaregistrovaním do najväčšej slovenskej databázy fotomodelov a určite svoju šancu dostaneš. Ako jediný nezrážame nikomu nič z honoráru a peniaze zodpovedne vyplácame ihneď po skončení fotenia. POZOR! Záujemcovia s emailovou adresou AZET.sk - pri nedoručení odpovedi skontrolujte si SPAM!
Košice
1 400 €
hladam si pracu na 3 hodinny
hladam si pracu max.na tri hodinny denne alebo kazdy druhy treti den 6-7 eur na hodinu plat upratovat alebo navarit alebo nakupit postrazit dieta alebo nieco prepisat na PC
Topoľčany
6 €
Ranne upratovanie kancelarii v Novom meste BA
Upratovanie kancelarskych priestorov + satne v Novom meste BA ( budova sa nachadza v areali byvaleho istrochemu) 3x do tyzdna ( pondelok, streda, piatok) Od 6:30 - do 10:30 ( 4h) Mzda: 5,50e/hod Mesacne 284e/mesiac Nastup IHNED Cestovanie: elektricka 7min chodze ku budove alebo autom priamo s parkovanim pri budove PROSIM kontaktujte nas prostrednictvom EMAILU alebo SMS pod inzeratom, my vam nasledne zavolame. Vieme vam doplnit aj dalsie upratovania cez tyzden. Praca je mozna aj na zivnost ( za ine platobne podmienky).
Bratislava III - Nové Mesto
284 €
hladam pracu
hľadám si prácu ako lesenar v zahranici ale aj na Slovensku mám skúsenosť s lesenim a viac info po telefone
Žilina
dohodou
Pracovník SBS v OC Centrál + operačný dôstojník
Prijmeme na dohodu o pracovnej činnosti zodpovedného SBS pracovníka a operačného dôstojníka. Pracovná náplň: - práca s kamerovým systémom, EPS, CCTV, EZS - evidencia a hlásenie závad - komunikácia s ostatními členmi tímu cez vysielačku - pochôdzková činnosť - dohliadanie na stav a vybavenie objektu - kontrola eskalátorov - kontrola nad dodržiavaním návštevného poriadku Počítačové znalosti: - Microsoft word - Microsoft excel - Microsoft outlook Výhody a benefity: - práca v medzinárodnej spoločnosti - výplata vždy na čas Požiadavky: - preukaz odbornej spôsobilosti typu S ( nutnosť ) - čistý odpis z registra trestov - zdravotná spôsobilosť Pracovný pomer: - dohoda o pracovnej činnosti Termín nástupu: - ihneď
Bratislava
4,26 €
Upratovač/ka - OC SARATOV- Bratislava- Dúbravka
Prijmeme šikovných pracovníkov na upratovanie. Pracovná náplň: - bežné čistiace a upratovacie práce Zmeny: - 2 hod. ráno od: 6:00 do 8:00 hod. - 2 hod. po obede: od 14:00 do 16:00 hod. - Ak by mal niekto záujem iba po obede, je i taká možnosť. Druh pracovného pomeru: - Dohoda / vhodné aj pre dôchodcu / Miesto výkonu práce: - OC Saratov - Saratovská 13 - 841 02 Bratislava- Dúbravka Termín nástupu: - 12.8. 2020
Bratislava
3,33 €
Hľadám prácu ako autolakýrnik/prípravár
Som vyučený autolakýrnik s viac ako 20-ročnou praxou a hľadám si prácu ako autolakýrnik/prípravár v Trenčíne, príp.blízkom okolí. Za ponuky vopred ďakujem.
Trenčín
800 €
Hľadáme nechtovú dizajnérku
Do zabehnutého nechtového salónu v centre Trnavy hľadáme nechtovú dizajnérku so živnosťou. Možnosť príjmu viac ako 1500€ mesačne.
Trnava
1 500 €
Pracovník na čistenie interiérov a pomocné práce
Prijmeme pracovníka/ pracovníčku na čistenie interiérov áut a pomocné práce. Plat 3 -3,5 EUR/hodina. Bližšie informácie na kontaktnom telefónnom čísle.
Bánovce nad Bebravou
3,50 €
Dojič a pastier oviec
Ponúkam prácu dojiča a pastiera oviec. Ručne dojenie. Ozyvajte sa len seriózny uchádzači, s praxou, abstinenti.Mzda 650€.
Liptovská Teplá
650 €
Hľadám prácu
Hľadám akúkoľvek prácu v Žiline.Podmienka je pracovná doba od 7:00 do cca 16:00
Žilina
dohodou
SBS pracovník- SPORT DIRECT- Trnava
Pracovná náplň: - kontrolná činnosť v obchode so športovými potrebami Zmeny: - denné: 11 hod. od 9:00hod. do 20:00 hod. Požiadavky: - čisty odpist z registra trestov - zdravotná spôsobilosť - preukaz odbornej spôsobilosti typu S je podmienkou Pracovný pomer: - dohoda /DPČ/
Trnava
4,50 €
Pracovník v ručnej autoumyvarni
Pracovník v ručnej autoumyvarni Hľadáme nového kolegu do nášho tímu v Prvej ručnej autoumyvarni v Trenčíne. Pracovná pozícia : umyvac automobilov Plat:od 750 Upresnim na pohovore Práca je fyzicky náročná preto je vhodnejšia pre kandidátov vo veku do 35 rokov a fyzicky zdatne osoby. Ide o ručné umývanie automobilov nepotrebujeme predošlé skúsenosti s prácou zaškolíme si Vás:) Pre bližšie info a životopis posielajte na e-mail
Trenčín
750 €
Čistiace Práce
Dobrý deň, ponúkam prácu pre ŽENY, jedná sa o čistiace práce po celom Slovensku pre konkrétny obchodný reťazec, ide prevažne o týždňové akcie, a vždy sa jedná o nočné zmeny ,Doprava a Ubytovanie je hradené, sme mladí kolektív a hľadáme niekoho koho baví robota a zapadol by medzi nás
Čadca
850 €
Čistice práce
Čadca
800 €
Ošetrovateľ ošípaných v stabilnej firme
Stabilná farma v Senici hľadá do svojho kolektívu ošetrovateľa ošípaných na TPP. Hlavnou náplňou práce je výkrm ošípaných, medikácia, presun, upratovanie a dezinfekcia priestorov.Ide o zaujímavú práca v dynamickom prostredí modernej farmy. Vyžadujeme poľnohospodárske vzdelanie alebo skúsenosti s chovom ošípaných, záujem o prácu v živočíšnej výrobe. Mzda 580eur + individuálny bonus, tímový bonus, dochádzkový bonus, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, ubytovanie a obedy zadarmo, 2x ročne prídelová ošípaná
Senica
580 €
1 2 5