Administratívne budovy

303 inzerátov
NA PREDAJ ADMINISTRATÍVNO - OBCHODNÁ BUDOVA V KOMÁRNE
NA PREDAJ ADMINISTRATÍVNO - OBCHODNÁ BUDOVA V KOMÁRNE
Ponúkame Vám na predaj administratívno - obchodnú budovu v Komárne v bezprostrednej blízkosti centra mesta. Budova s podlahovou plochou 347m2 (27,7m x 12,5m) leží na 7 árovom pozemku. Budova prešla zásadnou rekonštrukciou v roku 2006. Jednopodlažná budova pozostáva z predsiene, chodby, sociálnych priestorov a 9 miestností. Priestory sú vykurované plynovým kotlom s radiátormi. TÚV zabezpečuje elektrický bojler. Budova je napojená na všetky IS a zabezpečená je zabezpečovacím a kamerovým systémom. Dohoda na cene možná. Cena 165 000 € Kontakt k obhliadke: Daniel Orvoš, Ing.:0905422818 daniel.orvos@uniquereal.sk www.uniquereal.sk
Komárno
165 000 €
Na prenájom kancelárske priestory v centre Stupavy aj s parkovaním
Na prenájom kancelárske priestory v centre Stupavy aj s parkovaním
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre Stupavy – Hlavná ulica. Ponúkané priestory sa nachádzajú na 1 posch. a jedná sa o celé poschodie v budove o výmere 295 m2 s viacerými samostatnými kanceláriami s variabilnou možnosťou prepojenia/otvorenia priestoru. Priestory sú klimatizované a napojené na optickú sieť, sociálne zariadenia a kuchynka. Parkovanie možné v uzavretom areály, k priestorom možnosť prenajať aj skladové priestory v budove. Cena 2 900,- €/mesiac + energie. Viac info a obhliadky na 0903 700 566 - Tomáš Hulík.
Stupava
2 900 €/mes.
HERRYS - Na prenájom kancelársky priestor s bezproblémovým parkovaním
HERRYS - Na prenájom kancelársky priestor s bezproblémovým parkovaním
Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na prenájom kancelárske priestory so zariadením v kľudnej lokalite Starého Mesta v Kráľovskom údolí. Kancelária sa nachádza v samostatne stojacej budove s vlastným vstupom, má k dispozícii vnútornú terasku a 4 parkovacie státia priamo pod budovou.  Priestory sú na prenájom IHNEĎ. KANCELÁRSKE PRIESTORY podlahová plocha: 74 m2 terasa: 20 m2 orientácia: J, Z VÝHODY priestory pre 10 zamestnancov veľmi príjemná atmosféra kľudné a tiché prostredie bezproblémové parkovanie + 4x vyhradené parkovacie státia pri budove alarm výborná dostupnosť MHD možnosť využívať priľahlú terasku rodinného domu možnosť prenajať si čiastočne zariadený 2,5-izbový byt, ktorý sa nachádza pri kancelárskych priestoroch  DISPOZÍCIA Priestory pozostávajú z: chodby, kuchynky, obedového kútika, sociálneho zariadenia, samostatnej zasadačky a kancelárie - stôl prvého kontaktu + 9 stolov s kreslami, každý má vlastnú dátovú a elektrickú prípojku. CENA 1 200 EUR/mesiac vrátane energií. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.
Bratislava I - Staré Mesto
1 200 €/mes.
Prenajom v Centre mesta Levice Kancelarske priestory
Prenajom v Centre mesta Levice Kancelarske priestory
Ponúkame Vám na prenájom administratívna budova Levice. Cena 480 €/mesiac. Ponúkame na prenájom nebytové priestory v Leviciach na rohu Šoltésovej námestia ,nachádzajúce sa v polyfunkčnej budove na 1.poschodí .Budova sa nachádza v centre mesta na hlavnom cestnom ťahu, s pešou dostupnosťou ku všetkým úradom , k obchodnému centru a k pešej zóne. Na prízemí budovy sa nachádzajú dve obchodné prevádzky a na poschodí advokátska kancelária .V okolí sú výborné parkovacie možnosti . V súčasnosti až do konca kalendárneho roka v priestoroch sídli notárska kancelária, prenájom je aktuálny od 01.01.2021 . Nebytový priestor je vo výmere 90 m2 ,pozostáva z dvoch veľkých miestností + kuchynka a sociálne zariadenie, vrátane sprchovacieho kúta , vstup na balkón . Možnosť upraviť počet miestností sadrokartónovými stenami . Kúrenie je plynové podlahové ( zahrnuté v nájomnom),odber elektriny a vody na vlastné odberné hodiny. Priestory sú vhodné na kancelárske účely, na poskytovanie služieb alebo aj na bývanie ,prípadne kombinácia týchto možností. Cena nájmu : 480.-EUR mesačne ( vrátane kúrenia).
Levice
480 €/mes.
KANCELÁRSKY PRIESTOR NA PRENÁJOM V KOMÁRNE HR
KANCELÁRSKY PRIESTOR NA PRENÁJOM V KOMÁRNE HR
Na prenájom útulný kancelársky priestor vo frekventovanej časti mesta Komárno, bezproblémovým prístupom o rozlohe 152 m2. Dispozičné riešenie: predsieň, 1 veľká miestnosť z nej vstup do dvoch menších, zvlášť kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, toaleta, miestnosť pre skladovanie. Ku kancelárií prislúcha veľká terasa 30 m2 vhodná pre obchodné jednanie, prípadne oddych počas práce. Kancelársky priestor je klimatizovaný. Prenajíma sa za cenu 780 EUR/mesiac+2 mesačná kaucia, režijné náklady hradí nájomca (prepis režijných nákladov na budúceho nájomcu). Bližšie informácie poskytneme na tel.č. 0907 445 790.
Komárno
780 €/mes.
2714 Ponúkame Vám na prenájom priestory v Nových Zámkoch, na  ul.M.R.Štefanika
2714 Ponúkame Vám na prenájom priestory v Nových Zámkoch, na ul.M.R.Štefanika
Požadovaná cena záujemcu za prenájom prenajímaných voľných nebytových priestorov je nasledovná, a je závislá od účelu využitia: Prízemie 160m2...... napr. kaviareň: základné nájomné 12.- Eur/m2 + spotreba el. energií podľa nameraných hodnôt na podružnom elektromeri +náklady na teplo, vodné, stočné pomerne podľa nájomnej plochy + náklady na likvidáciu odpadov (zabezpečuje si nájomca zmluvou s oprávnenou firmou na likvidáciu odpadov na vlastné náklady) + náklady na upratovanie prenajímaného priestoru + telefónne linky (zabezpečuje si nájomca na vlastné náklady). K dispozícii 2 parkovacie miesta vo dvore, náklady na zimnú a letnú údržbu priľahlých priestorov v cene nájmu. Alternativa vyuzitia Prizemie 160m2......napr.svadobný salón a pod: základné nájomné 9.- Eur/m2 + spotreba el. energií podľa nameraných hodnôt na podružnom elektromeri +náklady na teplo, vodné, stočné pomerne podľa nájomnej plochy + náklady na likvidáciu odpadov (zabezpečuje si nájomca zmluvou s oprávnenou firmou na likvidáciu odpadov na vlastné náklady) + náklady na upratovanie prenajímaného priestoru + telefónne linky (zabezpečuje si nájomca na vlastné náklady). K dispozícii 2 parkovacie miesta vo dvore, náklady na zimnú a letnú údržbu priľahlých priestorov v cene nájmu.  Nájomné  Kancelárske priestory -od 40m2 do70m2 1.poschodie: 8,50.- Eur/m2/mesiac 2.poschodie: 7,50 Eur/m2/mesiac 3.poschodie: 5,50- Eur/m2/mesiac V cene nájomného na kancelárske účely sú zahrnuté náklady na elektrickú energiu, teplo, voda, stočné, náklady na likvidáciu odpadov. Upratovanie prenajímaného priestoru, telefónne linky si zabezpečuje nájomca na vlastné náklady. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa prenájmu nehnuteľnosti. Poskytneme Vám informácie o možnostiach financovania kúpy(vybavíme Vám úver na mieru) nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu a prepis energií. REALITNÝ FULL SERVIS! NOVINKA - Legalizácia stavieb!
Nové Zámky
804 €/mes.
2159  Ponúkame na predaj administratívnu budovu v obci Tvrdošovce.
2159 Ponúkame na predaj administratívnu budovu v obci Tvrdošovce.
Ponúkame Vám na predaj výrobno-technickú budovu v obci Tvrdošovce.  Objekt bol daný do užívania v r. 2007 pričom odvtedy už bola pôvodná stavba prerobená a rozšírená. Má tri podlažia, leží na 17,6 árovom pozemku. Objekt je pne vyťažený. V roku 2014 bol ohodnotený úradným znalcom na viac ako 1 500 000 €. Ďalšie informácie Vám poskytneme osobne na obhliadke.  Cena podla dohody!!!  V prípade záujmu a ďalších otázok, Vám rád pomôžem. Kontaktujte ma prosím na 0905753455 prípadne na glaco1@a-zreality.sk. Naša kancelária zabezpečuje kvalifikovaný, kompletný servis. Poplatky za právny servis a prevod vlastníckeho práva hradíme za Vás!
Tvrdošovce
1 500 000 €
Predaj administratívnych budov v Lučenci ( ul. Fiľakovská a Maloveská) , firemné vlastníctvo
Predaj administratívnych budov v Lučenci ( ul. Fiľakovská a Maloveská) , firemné vlastníctvo
Predaj dvoch 4 podlažných budov v Lučenci : a) budova ul. Fiľakovská : zastavaná plocha 445m2, s priľahlým pozemkom 2.055 m2 ( spevnené plochy, parkovisko zeleň ), b) budova ul. Maloveská : zastavaná plocha 692 m2, garáže , pozemok a prístupová komunikácia. Všetky inžinierske siete. Firemné vlastníctvo, kúpna cena 400.000,- €.
Lučenec
400 000 €
Ponúkam na prenájom kancelárske priestory v KE / Centrum, Vrátna ulica.
Ponúkam na prenájom kancelárske priestory v KE / Centrum, Vrátna ulica.
Ponúkam na prenájom nové kancelárske priestory v lokalite KE - centrum, Vrátna ulica. Kancelárske priestory o výmere 203 m2, sa nachádzajú na 2. poschodí. Vybavenie: kuchynka, sociálne zariadenie, samostatný vstup z dvora, klimatizácia. K kancelárskym priestorom je možné si prenajať parkovacie miesta. Možnosť prenájmu skladu o výmere cca 90 m2 na prízemí objektu. K cene sa účtuje DPH + energie.
Košice I - Staré Mesto
1 421 €/mes.
3D PREHLIADKA: KOMERČNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, NOVOSTAVBA, PREŠOV
3D PREHLIADKA: KOMERČNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, NOVOSTAVBA, PREŠOV
► Pre zobrazenie 3D virtuálnej prehliadky skopírujte tento link ► https://bit.ly/priestory-jana-holleho ◄ Spoločnosť ARCHEUS ponúka na prenájom komerčné priestory v novostavbe na ulici Jána Hollého v Prešove o výmere od 17,16 m2. Priestory sa nachádzajú v tichej a príjemnej lokalite vzdialenej len 1km od centra mesta. • cena: 8,- € bez DPH/m2 na mesiac vrátane energií • 2 mesačný depozit • od 17,16 m2 - 19,76 m2 s možnosťou spájania viacerých priestorov podľa potreby • k dispozícií viacero WC a sprcha • dostatok voľných parkovacích miest • o bezpečnosť spoločných priestorov sa postará nainštalovaný bezpečnostný kamerový systém • vhodné na masáže, kozmetické salóny aj kancelárie •voľné ihneď, na dobu neurčitú Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0948 099 333, emailom na prusak@archeus.sk alebo osobne na pobočke ARCHEUSu Konštantínovej 12 v Prešove.
Prešov
144 €/mes.
Na prenájom komerčné priestory v novostavbe na Brnianskej Ul., Trenčín
Na prenájom komerčné priestory v novostavbe na Brnianskej Ul., Trenčín
Ponúkame na prenájom komerčné priestory v novostavbe Na Brnianskej Ul, zámostie, Trenčín. Priestory sú na 1 poschodí o výmere 75m2. Ide o 3 miestnosti. Je možné prenajať po častiach ale aj ako celok pre firmu, prípadne 2 izbový byt a kanceláriu. Z dvoch miestností sa vychádza na malú terasku. Tieto miestnosti sú aj navzájom prepojené priechodné. Jedna miestnosť je samostatná, má vstup z chodby. Jej výmera je asi 35m2. Dá sa samostatne prenajať. Miestnosti sú bez zariadenia. Na chodbe je sociálne zariadenie. Samostatná kupeľňa a WC. Tieto priestory je možné využiť ako kancelárske, firemné priestory. Prípadne obchodné. Ale aj na rôzne služby, aj kozmetické. V každej miestnosti je klimatizácia. K priestorom je vyhradené parkovanie pri budove. Cena je podľa m2 a spôsobu využitia, dohodou. V prípade záujmu a bližších informácií ma kontaktujte: Katarína Matušková 0904 545 101
Trenčín
dohodou
DELTA | Administratívne priestory na prenájom, Michalská, Bratislava
DELTA | Administratívne priestory na prenájom, Michalská, Bratislava
DELTA PROPERTY Vám ponúka na prenájom reprezentatívne priestory v centre mesta Bratislava-Staré Mesto, nachádzajú sa na ulici Michalská.  BUDOVA: Polyfunkčná budova s administratívnymi a obchodnými priestormi. Budova je nadštandardne chránená, nachádzajú sa tu veľvyslanectvá Cyperskej Republiky a Švajčiarska.  PRIESTOR: Priestory disponujú klimatizáciou, alarmom, možnosťou pripojenia na internet, TV, kamerový systém. V priestoroch sa nachádzajú aj sauny.  LOKALITA: Budova sa nachádza priamo v centre Bratislavy na pešej zóne pod Michalskou bránou 150m od Františkánskeho námestia. CENA: Nájomné kancelárskych/bytových priestorov je stanovené na 6 €/m² mesačne. Zálohová platba na energie je 2 €/m² mesačne.  + Priestor na prízemí (do ulice) , bývalé IN VIVO , je v ponuke za  3 100 € mesačne. Záloha na energie je stanovená vo výške 2 €/m² mesačne.  MOMENTÁLNE DOSTUPNÉ: PODKROVIE                       č.m.       m2 3 A prenájom od 09.2020 404-411 205,05 3 B prenájom od 09.2020 412-417 75,73 3 C prenájom od 09.2020 428-432 115,91 3 D prenájom od 09.2020 421-427 107,12 PRÍZEMIE                           č.m.       m2 0 F prenájom od 09.2020 133-135 122,57 Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.
Bratislava I - Staré Mesto
14 904 €
Kancelárske priestory v centre mesta Holíč
Kancelárske priestory v centre mesta Holíč
HRF Reality Vám ponúka, na na prenájom kanceláriu v centre mesta Holíč s veľkosťou 25m2- 250,-€ a 30m2- 300,-€s umývadlom. Kancelárie sú vykurované elektricky lokálne. Na chodbe je spoločné WC. Cena vrátane energií a DPH. Kancelárie možno využiť i ako skladové priestory a pod. Bližšie informácie na tel.: 0908 756 200.
Holíč
dohodou
Prenájom administratívnych priestorov-Nitra,Mostná
Prenájom administratívnych priestorov-Nitra,Mostná
F041-26-ALP Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v menšej samostatnej budove v Nitre na Mostnej ulici. Objekt sa nachádza v spoločnom dvore s inými komerčnými objektmi,na dvore je možnosť parkovania. Administratívnej budova má rozlohu 65m2 a disponuje vstupnou chodbičkou,z ktorej sa vchádza do veľkej miestnosti,ďalej do malej miestnosti,ktorá súžila ako kuchynka a do kúpeľne so sprchou a sociálnym zariadením. Z veľkej centrálnej miestnosti sa vchádza ešte do dvoch ďalších menších miestností. Výhodou administratívneho objektu je jeho lukratívna lokalita,takmer v centre mesta, možnosť parkovania vo dvore a pokojné,tiché miesto. V cene nájmu je nájomné za administratívne priestory a vodu. Na odber elektrickej energie je potrebné prihlásiť sa v ZSE. Ak ste ešte nenašli miesto pre svoju firmu, naša ponuka je pre Vás výborným riešením. Odporúčame vidieť. Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné zložiť nájomné za prvý mesiac, vratný depozit a províziu pre RK, v sume mesačného nájmu. Cena 800 €/mesiac. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.
Nitra
800 €/mes.
Prenájom kancelárie 16 m2, v Nitre, Murgašova 2
Prenájom kancelárie 16 m2, v Nitre, Murgašova 2
Prenájom kancelárie o rozlohe 16 až 49 m2 v Nitre na Murgašovej ul. Objekt kancelárskych priestorov je zárukou dobrého podnikania, sídla firmy, office, klientskeho centra, projekčnej kancelárie, štúdie a iných foriem podnikania a zároveň príjemného trávenia času na pracovisku. Objekt prešiel rekonštrukciou, dvor s parkoviskom, zeleňou a lavičkou aj pre fajčiarov. Šírka pozemku je 50 m, vjazd autom je o šírke 4 m. Prípade potreby bezproblémový vjazd aj dodávkových vozidiel. Objekt je prakticky, pri vstupe s recepciou, na ktorej je možnosť uchovávania pošty aj počas neprítomnosti nájomcu a iné správcovské služby. V budove sídlia malé aj väčšie firmy. Objekt je zateplený, má novú strechu, plynové kúrenie a vodovod. Parkovanie je priamo na dvore vpred aj za objektom. Parkovisko je v cene nájmu (alebo zdarma), na noc sa pozemok uzatvára. Nájomca má vstup do objektu a na parkovisko neobmedzene 24 – hodín. Kancelárie sú priestranné, svetlé a tiché. Stavba je obdĺžnikového tvaru v strede pozemku. V objekte sú drevené plávajúce parkety alebo dlažby svetlých odtieňov, ktoré vytvárajú pocit tepla, útulnosti a pohody. Objekt má samostatný plynový kotol a ústredné kúrenie s automatickou reguláciou. V kanceláriách sú liatinové radiátory s termostatickými hlavicami, ktoré udržiavajú dlho teplo. Vďaka tejto kombinácii je možná slušná úspora na vykurovaní. Náklady na prevádzku sú uvedené v cene ponuky. K vybaveniu kancelárii patrí internet, samostatné meranie vody a elektriny, domáci telefón a elektrický vrátnik na možnú komunikáciu s návštevami pred vstupom do objektu. Hlavný vstup s recepciou je od Murgašovej ul. Na parkovisko za budovou je samostatný druhý vstup. Druhý vstup je možnosť využívať aj ako služobný vstup alebo na vykladanie materiálu. Z chodieb sa vstupuje do kancelárií. Kancelárie o rozlohe 48 m2 majú zabudovanú kuchynskú linku na prípravu občerstvenia. Vlastnú kúpeľňu a WC v samostatnej miestnosti. V kanceláriách sú drevené euro – okná so žalúziami. Objekt má pripojenie na elektrickú prípojku 220 V aj na 380 V. Elektrické rozvody sú po rekonštrukcii s elektrickými ističmi. Vodovod je napojený na obecnú - mestskú vodu. Na dvore sú stromy, kríky a iná okrasná zeleň. Objekt sa nachádza v dobrej časti mesta Nitry, vo vyhľadávanej a veľmi obľúbenej lokalite mimo hlavnej cesty. Je blízko rýchlostnej cesty R1 s napojením na diaľnicu D1 Bratislava - B.Bystrica, cca 500 m od výjazdu Nitra - juh. Zároveň je na 10 minút do centra mesta. Na objekte je dobre vidieť nápis www.volnepriestory.sk Murgašova ulica je oproti benzínovej pumpe za predajňou DKP. V dostupnej vzdialenosti je obchod s potravinami a pošta. Čerpacia stanica pohonných hmôt je do 100 m. Murgašov ul. je skvelé miesto pre pokojné podnikanie, veľmi vhodné aj pre rodinné firmy. Objekt je nefajčiarsky a príjemný. Presvedčte sa osobne a dohodnite si obhliadku na čísle 0949133286, môžete volať aj cez víkend a večer. K uprednostňujete e-mail komunikáciu napíšte nám na: bavexmvtz@gmail.com
Nitra
200 €/mes.
GCK s.r.o. ponúka na predaj poschodovú rodinnú vilu s veľkým pozemkom, Koliba pre firmu, rodinu
GCK s.r.o. ponúka na predaj poschodovú rodinnú vilu s veľkým pozemkom, Koliba pre firmu, rodinu
GCK s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinnú vilu na Kolibe z roku 1975 s veľkým pozemkom, veľkorysou záhradou, ponúkajúci komfortné bývanie pre rodinu, firmu. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Bratislava - Koliba * veľkosť pozemku: 1104 m2 * zastavaná plocha RD: 149 m2, 639 m2 (vrátane príslušenstva, nádvoria, terasy) * Úžitková plocha RD: 441 m2 * Podkrovie: 149 m2 * Dva 4 izbové byty, každý byt je s vlastnou kuchyňou a sociálnym zariadením * terasa: krytá, 35 m2 spojená s východom z kuchyne do záhrady * orientácia: J * Loggia: 2x 15m2 * Balkón: 2x 3m2 * Okná: drevené repasované, žalúzie, sieťky * Podlahy: nová plávajúca podlaha * Dlažba kúpeľne, WC, práčovňa * Kúpeľne: 3x sprchový kút, vaňa – v práčovni * WC: 4x * Kuchyňa: 2x Posledná čiastočná rekonštrukcia RD sa uskutočnila v r. 2008 POPIS NEHNUTEĽNOSTI: PRÍZEMIE: 2 - garáž, vínna miestnosť s krbom, technické miestnosti, práčovňa s vaňou, WC, ďalšie miestnosti s úložným priestorom. PRVÉ PODLAŽIE: kuchyňa so samostatným vstupom na terasu a do záhrady, 2 nepriechodné spálne, v jednej zo spálni sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, v byte sa nachádza ďalšia kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, obývacia izba s loggiou, osobitná miestnosť - šatník, balkón. Vo vstupnej chodbe prvého bytu sa nachádza šatníková stena na odkladanie kabátov. *1. kuchyňa: kuchynská linka, zabudované spotrebiče, sklo - keramická doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, digestor DRUHÉ PODLAŽIE: kuchyňa, 3 izby, obývacia izba, balkón, loggia, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatným WC. *2. kuchyňa: komora – špajza, kuchynská linka, plynový sporák, digestor PODKROVIE: možnosť prerobenia na obytnú plochu * Kúrenie a voda: plynový kondenzačný kotol Junkers ( r. 2008) umiestnený na prízemí RD * Všetky IS : kanalizácia, mestská voda, plyn, elektrina * RD je postavený z tehál * Sedlová strecha PARKOVANIE: 2- garáž a parkovacie státie na pozemku ZÁHRADA: kompletne zazelenená, okrasné a ovocné stromy a kríky, záhradný domček - údiareň MESAČNÉ NÁKLADY: ročný priemer cca 100,-€/mes. (voda, elektrina, plyn, odvoz odpadu) BONUS: ideálne dispozičné riešenie domu, tichá a bezpečná vilová štvrť, krásna záhrada, rožný dom, výhľad na Kamzík a vodné dielo Gabčíkovo, MŠ, ZŠ, Pošta, potraviny.... CENA NEHNUTEĽNOSTI: 1.100.000,-EUR Cena zahŕňa: -Províziu pre Realitnú kanceláriu -Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti -Kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom s praxou v oblasti realitného práva -Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách -Katastrálny servis prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti -Správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, -Služby spojené s odovzdaním bytu Upozornenie: Fotky a text je majetkom GCK s. r. o. GCK s.r.o. offers for sale this imposing villa house in Koliba area from 1975 with a large plot of land, beautiful big garden, offering a comfortable living for the whole family. KEY FEATURES: * location: Bratislava - Koliba * land lot in sq. m.: 1104 m2 * size in sq.m.: 149 m2, 639 m2 (terraces incl.) * attic: 149 m2 * two 4 bedroom flats, each of the flats has its own kitchen and appliances * terrace: fully covered, 35 m2, connected to the kitchen with an access directly to the garden * orientation: SOUTH * Loggia: 2x 15m2 * balcony: 2x 3m2 * windows: refurbished wooden windows, blinds, insect screens * Floors: brand new laminate flooring * Laundry room * Bathrooms: 3x shower cabinets, bathtub – in a laundry room * Toilet: 4x * Kitchen: 2x The last refurbishment was performed in 2008 DESCRIPTION: GROUND FLOOR: 2 - garages, wine cellar with the fireplace, technical rooms, laundry room with a bathtub, toilet, storage rooms FIRST FLOOR: kitchen with a separate entrance to the terrace and to the garden, 2 impassable bedrooms, toilets, living room with loggia, separate room primarily used as - closet, balcony. In the entrance all of the first apartment there is a clothes closet for outerwear. *1. kitchen: kitchen cabinet, built- in appliances, ceramic hob, conventional oven, dishwasher, fridge and freezer, microwave, digestor SECOND FLOOR: kitchen, 3 bedrooms, living room, balcony, loggia, bathroom with a shower cabinet and separate toilet. *2. kitchen: pantry, kitchen unit, gas stove, digestor ATTIC: can be changed into additional living space * heating system and water access: gas condensating boiler Junkers ( r. 2008) located on the ground floor * Water,Drainage, Gas, Elektricity : all available * The building material is brick. * saddle roof PARKING: 2 garages and one parking spot on the plot GARDEN: green all around, ornamental and fruit trees and bushes, garden house used as a former smokehouse MONTHLY COSTS: approx. 100,-€/month. (water, electricity, gas, waste disposal) BONUS: ideal layout solution, calm and safe villa area, beautiful garden, corner house, Kamzik and water dam barrier Gabcikovo view, kindergarden, primary school, post office, grocery store.... PRICE: 1.100.000,-EUR Price includes: -Real estate provision -Complete law screening of the estate status and debts -Complete law service performed by the real estate professional lawyers -Notary fees for attestation of signatures -Land registry- transfer of ownership rights -Administrative fee for ownership law contribution into the land registry (=66,- €) - the best mortgage deal with the lowest interest available -Service with the estate handing-over CAUTION: Photos and text is explicitly in GCK s. r. o. ownership Cena energií: 100 Euro / mesiac
Bratislava III - Nové Mesto
1 100 000 €
Predaj administratívnych budov v Lučenci, firemné vlastníctvo
Predaj administratívnych budov v Lučenci, firemné vlastníctvo
Predaj dvoch 4 podlažných budov v Lučenci : a) budova ul. Fiľakovská : zastavaná plocha 445m2, s priľahlým pozemkom 2.055 m2 ( spevnené plochy, parkovisko zeleň ), b) budova ul. Maloveská : zastavaná plocha 692 m2, garáže , pozemok a prístupová komunikácia. Firemné vlastníctvo, kúpna cena 400.000,- €.
Lučenec
dohodou
VIDEO.Investičná príležitosť- Administratívna budova ,sklady, parkovisko- Zvolen
VIDEO.Investičná príležitosť- Administratívna budova ,sklady, parkovisko- Zvolen
ID 216 VIDEO. Investičná príležitosť- Administratívna budova ,sklady, parkovisko- Zvolen Igor Ambrózy – Expert na reality Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj zaujímavý areál ,ktorý pozostáva z administratívnej budovy, skladovej plochy, skladov a parkoviska. Výborná príležitosť  na investovanie a zisk. Areál je vhodný pre podnikateľské alebo firemné účely. OBJEKT : pozostáva z : Administratívnej budovy - 25 kancelárii + skladové priestory , komplet prerobená, zateplená, nové plastové okná, interiér je prerobený,  kúrenie - centrálne, sociálne zariadenia na chodbe. Všetko bolo priebežne zrekonštruované v priebehu 10rokov.                                    Kancelárskej budovy a skladov spolu cca. 2300m2                                     Skladovej plochy                                     Oceľového skladu cca. 400m2                                     Parkoviska    ROZLOHA:  Celková výmera pozemku je cca. 4900m2, z toho budova kancelárií má 2300m2, sklady 400m2, zvyšok je asfaltová plocha.           LOKALITA : Objekt sa nachádza v priemyselnej zóne Zvolena, s výbornou dostupnosťou do centra mesta.                    INVESTÍCIA : Budova je 100% obsadená nájomníkmi. Je k dispozícii znalecký posudok na sumu vyššiu ako je predajná. Viac informácii ohľadom tržieb z nájmu a nákladov Vám rád poskytnem osobne. Návratnosť okolo 10 rokov. Ak Vás  táto investičná ponuka zaujala stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24 - Igor Ambrózy - Expert na reality Zvolen   © Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.
Zvolen
790 000 €
Bratislava 2-Trnavská cesta: kancelárie
Bratislava 2-Trnavská cesta: kancelárie
11 €/m2/mesiac, resp. 10,50 € / m2 / mesiac Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove na Trnavskej ceste v Bratislave 2, Business Centre. V blízkosti budovy je futbalový, hokejový štadión, basketbalová hala, Národné tenisové centrum, Kaufland, Klientske centrum, jazero Kuchajda, iné. Budova je umiestnená v perfektnej lokalite blízko diaľničného obchvatu, rýchla výpadovka na diaľnicu smer Trnava, Nitra a ďalej. Má dobre viditeľnú polohu na prístupnom mieste. Tak isto dostupnosť verejnou mestskou a prímestskou hromadnou dopravou je výborná /autobus, trolejbus/ ako aj autom, na Hlavnej železničnej stanici ste MHD za pár minút, v blízkosti sa nachádza aj železničná stanica BA-Nové Mesto. Aktuálne k dispozícii: 1NP 110 m2 5NP 171 m2 6NP 318 m2 Aktuálne ponúkame zvýhodnené ceny a zľavy vo forme rent-free. Príjazd: asfaltová cesta Počet parkovacích miest v garáži: 20 Náklady za služby a energie: 3 €/mesiac Cena 6 825 €/mesiac Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti? VOLAJTE NA ČÍSLO: 0903/25 25 25 alebo: wurfl@apollo.house apollo.house
Bratislava II - Ružinov
6 825 €/mes.
ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR, 255m2, JUH
ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR, 255m2, JUH
Na prenájom Vám ponúkame administratívne priestory o výmere 255m2 na ulici Holubyho v lokalite Juh. Open space priestory sú plne klimatizované, výťah, bezplatné parkovanie priamo v areáli. Cena nájmu 38,93 Eur/m2 ročne, poplatok za správu 8,30 Eur/m2 ročne, média sú účtované podľa skutočnej spotreby na základe meračov a podliehajú ročnému vyúčtovaniu. Budova nemá energetický certifikát.
Košice IV - Juh
828,75 €/mes.
1 2 16