Garáže

577 inzerátov
Prenájom dvojgaráže na Drieňovej ulici
Prenájom dvojgaráže na Drieňovej ulici
Ponúkame na prenájom dvojgaráž v garážovom dome na Drienovej ulici. Garáž sa nachádza na 6. zo 7. poschodí. 24h. strážna služba, kamerový systém so záznamom, brána a vstup len na elektronický chip - presná evidencia návštevníkov. Možnosť využívania vlastného umývacieho boxu za minimálny manipulačný poplatok. Možnosť vjazdu aj s SUV. Úžitková plocha 450 cm X 550 cm. V garáži je osvetlenie aj prípojka 220V. Dvojkrídlová posuvná brána. Vhodné na parkovanie 2 aut, viacerých motoriek, prípadne aj ako bezpečný strážený sklad v blízkosti centra.
Bratislava II - Ružinov
149 €
Prenájom dvojgaráže na Drieňovej ulici Prenájom dvojgaráže na Drieňovej ulici Prenájom dvojgaráže na Drieňovej ulici
Prenajmem garáže na sídlisku SNP v Michalovciach
Prenajmem garáže na sídlisku SNP v Michalovciach
Ponúkam prenájom garáže na sídlisku SNP v Michalovciach. Garáž má rozlohu 20m2. Nachádza sa v tesnej blízkosti panelových domov na Narcisovej ulici, čo zabezpečuje pohodlie pre užívateľa. Pre záujemcov dlhodobého prenájmu možná cena dohodou. Náklady za spotrebovanú elektrickú energiu nie sú zahrnuté v cene.
Michalovce
50 €/mes.
Stavebná búda, plechová garáž 2x3m dovoz celá SR
Stavebná búda, plechová garáž 2x3m dovoz celá SR
Vyrábame a dodávame plechové stavebné búdy. Plechová garáž má rozmer 2x3m, dvojkrídlové dvere. Konštrukcia je celopozinkovaná. Cena 289eur zahŕňa dovoz po celej SR, montáž a DPH. Dodanie je do 15 pracovných dní od objednania Ponúkame a vyrábame aj:záhradný domček, stavebná búda, plechová garáž, voliera,koterec, dreváreň, prístrešok, garážova brána, výklopna brána, dvojkridlová brána.
Nitra
289 €
Plechová celopozinková garáž 2*3m dovoz celá SR
Plechová celopozinková garáž 2*3m dovoz celá SR
Ponukame Vám plechovú stavebnú búdu rozmeru 2x3m. Stavebná búda je vhodná na stavbu, záhradu alebo všade tam kde potrebujete nieco skovať alebo odložiť. Plechová garáž je vyrobená z pozinkovaného trapézového plechu T14 Cena 289eur je s dovozom, montazou po celej SR a DPH. Lacnejšie nezoženiete. Dodanie po celom Slovensku v cene!!! V ponuke máme aj 2.triedu v cene 249eur (poškriabaný plech, iná farba, niejaké pokryvenie vlny, ako stavebná buda postacuje) V ponuke máme aj záhradný domček, stavebná búda, plechová garáž, voliera,koterec, dreváren, prístresok, garážova brána, drevník, výklopna brána, dvojkridlová brána, fóliovník. Možnosť vyrobiť garáž podľa želania, podľa Vášho rozmeru. Ku garáži je možnosť dodať:vchodové bočné dvere, okený otvor, farebné prevedenie podla vzorkovníka RAL. Výklopná brána + 75eur Sedlová strecha + 70eur Pre aktualnu cenu nas kontaktujte
Bratislava III - Rača
289 €
Prenájom samostatnej garáže v garážovom dome
Prenájom samostatnej garáže v garážovom dome
Prenajmem samostatnú garáž v garážovom dome na Podunajskej ulici 26. Vstup do garážového domu cez diaľkovo ovládanú bránu. V prípade seriozného a rýchleho jednania možná dohoda o cene.
Bratislava II - Podunajské Biskupice
120 €
Betónové prefabrikované garáže
Betónové prefabrikované garáže
Ponúkame na predaj betónové garáže v rámci celej SR aj ČR. Garáže sú vyrábané sériovo, čo umožňuje znížiť cenu na minimum. Obstaraním betónovej garáže ušetríte až 50% nákladov spojených s klasickou murovanou výstavbou.Najvyššiu kvalitu zaručuje trieda betónu min. C30 až C37. Produkty sú liate jedným cyklom. Vystužené sú oceľovými sieťami v monolitickej konštrukcii. Uvedená cena je za kompletnú garáž s vonkajšou, vnútornou omietkou, garážovou bránou.
Bratislava
3 500 €
Betónové prefabrikované garáže Betónové prefabrikované garáže Betónové prefabrikované garáže
Garáže, Korytnická , prenájom, Korytnická , Podunajské Biskupice
Garáže, Korytnická , prenájom, Korytnická , Podunajské Biskupice
Ponúkame do prenájmu SAMOSTATNÚ MUROVANÚ GARÁŽ o rozlohe 16 m2 v lokalite Bratislava II. - Podunajské Biskupice, Korytnická ulica. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží parkovacieho domu, ktorý je zabezpečený KAMEROVÝM SYSTÉMOM a BRÁNOU NA DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE. Garáž má zavedenú elektrinu, je určená pre jedno osobné vozidlo s manuálnou výklopnou bránou.
Bratislava II - Podunajské Biskupice
100 €/mes.
Garáž za Priemstavom
Garáž za Priemstavom
Predám betónovú garáž za Priemstavom. Dobrý stav Montážna jama 3 fázová elektrina
Levice
15 000 €
Garáž na Veľkom rade - stredná zóna
Garáž na Veľkom rade - stredná zóna
Ponúkame na predaj garáž na ul. Veľký rad v Komárne. Do garáže je zavedená elektrina. Výhody: stredná zóna, dobrý stav.
Komárno
7 000 €
Predám garáž
Predám garáž
Predám garáž s pozemkom na Nitrianskej ceste v radovej zastavbe v Nových Zámkoch. Strecha a odkvap nezateka, je suchá a čistá. Pred garazou je svetlo. V garáži je svetlo na senzor pohybu, elektrika nie je. V garáži sú 2 regále pre prípadné uloženie veci. Vhodná ako sklad alebo pre auto.
Nové Zámky
7 600 €
Garáž na prenájom ,Bojnice
Garáž na prenájom ,Bojnice
Reality Alpia ponúka na prenájom Garáž v kúpelnom meste Bojnice. Voľná je od mája 2020. Garáž má elektrickú bránu na dialkové ovládanie. Nachádza sa v tichej lokalite pri rodinnom dome.Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na tel,.č 0915288136
Bojnice
80 €
Prenájom nebytového priestoru - garáže Sokolská ul. v BA I v NOVOSTAVBE
Prenájom nebytového priestoru - garáže Sokolská ul. v BA I v NOVOSTAVBE
Ponúkame na prenájom nebytový priestor – garážové státie v 2 ročnej NOVOSTAVBE na ul. Okánikova v Bratislave I Staré Mesto o výmere 12 m2, brána na čip. Vchod do garáží je z Pražskej ulici cez Sokolskú ulicu. Garážové státie je IHNEĎ VOĽNÉ. Okolie: výborná občianska vybavenosť, v blízkosti obchody, MŠ, ZŠ, zastávky MHD, banky, Hl. železničná stanica, reštaurácie, Horský park. Výborná dostupnosť do centra, rýchle napojenie na obchvat. Cena: 100 eur/ mesačne vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 1 mesačný nájom + 1 mesačný depozit + za sprostredkovanie (spolu: 3x 100 = 300 eur). Kontakt: Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk , Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk .
Bratislava I - Staré Mesto
100 €/mes.
PRENÁJOM GARÁŽ
PRENÁJOM GARÁŽ
PRENAJMEM GARÁŽ PRE OSOBNÉ AUTO NA 12 MESIACOV V GALANTE NA MIEROVEJ ULICI. PODMIENKOU JE PLATBA VOPRED 990 EUR NA JEDEN ROK.
Galanta
990 €
Parkovacie miesto v garáži - Slnečnice - zóna Mesto - A3
Parkovacie miesto v garáži - Slnečnice - zóna Mesto - A3
Vnútorné parkovacie státie sa nachádza v garáži bytového domu A3 - Zuzany Chalupovej 16-18. CENA - 15.000 Eur vrátane DPH (možnosť odpočtu).  Pre viac informácií nás kontaktujte na 0918 859 271 alebo petra.galovicova@lawrencepreston.sk
Bratislava V - Petržalka
15 000 €
Prenájom parkovacieho miesta - Mraziarenská
Prenájom parkovacieho miesta - Mraziarenská
Ponúkam na prenájom od 1.4.2020 garážové státie v novostavbe garážového domu nachádzajúce sa na 1 podzemnom podlaží. Objekt je strážený 24 hod. denne strážnou službou, ktorá vykonáva pravidelné obhliadky celého garážového domu. Vstup je cez rampu ovládanú parkovacou kartou. Garážový dom sa nachádza vo výbornej lokalite v centre Ružinova pri objektoch Octopus, Glória, Slovanet, Rosum a Rozadol. V tesnej blízkosti je Štrkovecké jazero.
Bratislava II - Ružinov
80 €/mes.
** Prenájom veľkej garáže s el. bránou **
** Prenájom veľkej garáže s el. bránou **
Ponúkame na prenájom parkovacie státie v projekte Koloseo, ktorý je situovaný vo výbornej lokalite mestskej časti Ružinov. Státie je o výmere 16,7m² poskytuje vačší komfort. Nachádza sa na -2 podlaží so vstupom zo strany železnice. Vstup je zabezpečený pomocou diaľkového ovládača a priestory sú chránené nepretržitou bezpečnostnou službou. Aktuálne prebieha montáž priečok.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
** Prenájom dvojgaráže so samostatnou el. bránou **
** Prenájom dvojgaráže so samostatnou el. bránou **
Ponúkame na prenájom dvojgaráž so samostatnou elektricky ovládateľnou bránou. Garáž sa nachádza vo výbornej lokalite mestskej časti Ružinov. Dvojgaráž je o výmere 25m². Nachádza sa na -2 podlaží so vstupom zo strany železnice. Vstup je zabezpečený pomocou diaľkového ovládača a priestory sú chránené nepretržitou bezpečnostnou službou. Aktuálne prebieha montáž priečok.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Garáž na prenájom, Pod Lesom
Garáž na prenájom, Pod Lesom
Realitná kancelária RE/MAX Doteho Vám ponúka na PRENÁJOM GARÁŽ. POLOHA: - Dolný Smokovec - Pod Lesom - dobrá poloha pri hlavnej ceste a neďaleko obytnej štvrte - montážna jama GARÁŽ: * vlastníctvo osobné * rozloha 25 m2 * tehlová * bez elektriny Cena za prenájom je 60 EUR/mes. Vratný depozit 120 EUR Platby mesiac vopred GARÁŽ VOĽNÁ OD *** 1.5.2020 *** Bližšie informácie poskytne partner spoločnosti RE/MAX
Vysoké Tatry
60 €/mes.
Na predaj Garáž za OC MAX
Na predaj Garáž za OC MAX
B10 Vám ponúka na predaj Garáž s rozlohou 18m2 na Lomnickej ulici. Garáť je ihneď voľná V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 66138 Cena: 13600 €  Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
Nitra
13 600 €
Priestranná garáž pri bytovkách na Podhradovej
Priestranná garáž pri bytovkách na Podhradovej
Ponúkame na predaj - murovanú, priestrannú garáž pri obytných domoch na ulici Podhradovej, so skladom cca 12 m2 pod garážou - a voľným pozemkom cca 15 m2 za ňou, s možnosťou ďalšieho praktického využitia. Cena garáže s pozemkom : 24500 Eur.- V ponuke je aj 2 izbový vzdialený len 50 m od garáže. http://www.globalyst.sk/2-izb-byt-kosice-mestska-cast-sever-cesta-pod-hradovou-predaj/reality-ponuka/AR-02DA-001278
Košice I - Sever
24 500 €
1 2 29