683 inzerátov
Predám garáž, záhradný dom, imitáciu dreva 3x4
Predám garáž, záhradný dom, imitáciu dreva 3x4
Predám kovovú garáž Rozmery 3m x 4m plus hala z trapézového plechu (orech alebo zlatý dub) umiestnená vodorovne. Výška priechodu 1,90 m, šírka chodníka 2,94 m, výška steny 2,13 m. Dvojposchodová strecha s výškou 2,60 m. Pevná konštrukcia. Imitácia dreva Steny, hrany a odkvapy - orech alebo zlatý dub Je tiež možné vykonať dodatočné rozmery garáže (v prípade potreby). Každá garáž môže byť vybavená aj oknom. Strecha môže byť sedlová, vrcholová alebo s bočným sklonom. Dvere môžu byť dvojkrídlové alebo zložené a môžu mať aj ďalšie vchodové dvere. Farba garáže podľa testeru RAL. Cena s DPH Hovoríme po poľsky a anglicky. Kontaktujte nás prosím emailom.
Poprad
1 350 €
Predám garáž, záhradný dom, imitáciu dreva 3x4 Predám garáž, záhradný dom, imitáciu dreva 3x4 Predám garáž, záhradný dom, imitáciu dreva 3x4
Plechová garáž -posilnená konštrukcia s montážou
Plechová garáž -posilnená konštrukcia s montážou
Predám plechovú garáž, 3m x 5m (výška svetla vpredu 2,13m, výška zozadu 1,90m) s dvojkrídlovou bránou. Pevná konštrukcia s pozinkovaných profilov 30x30mm. Steny a strecha - trapézový pozinkovaný plech. Brána: profil zatvorený 40x70mm pozinkovaný+ pozinkovaný trapezový plech +kľučka + zámok. Sklon strechy dozadu. Da sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania). Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom. Strecha môže byť sedlová, dvojspádová, alebo s bočným spádom. Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba garáže podľa vzorkovnice RAL. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko.
Hurbanovo
429 €
Plechová garáž 4m x 5m  SUPERLINE   s montážou
Plechová garáž 4m x 5m SUPERLINE s montážou
Predám plechovú garáž 4m x 5m. Strecha dvojspádová, brána výklopna. Steny a brána: plech akrylový – drevodekor tmavý orech. Brána: svetlý orech. Strecha: plech BTX tmavý orech RAL8019. Oplechovanie a odkvapy vo farbe tmavý orech. Konšrtukcia zosilnená z uzavretých pozinkovaných profilov 30 x 30mm. Da sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania). Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom. Strecha môže byť sedlová, dvojpádová, alebo s bočným spádom. Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba garáže podľa vzorkovnice RAL. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko.
Hurbanovo
1 379 €
Plechová dvojgaráž  6m x 5m  SUPERLINE s montážou
Plechová dvojgaráž 6m x 5m SUPERLINE s montážou
Predám plechovú garáž 6m x 5m. Strecha dvojspádová, dve brány výklopne. Steny, oplechovanie a odkvapy: plech akrylový drevodekor - tmavý orech. Brány: plech akrylový drevodekor – svetlý orech. Strecha: tmavo hnedá, matná BTX8019. Konšrtukcia zosilnená z uzavretých pozinkovaných profilov 30 x 30mm. Da sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania). Možnosť vybrať iné farebné prevedenie. Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom. Strecha môže byť sedlová, dvojpádová, alebo s bočným spádom. Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba garáže podľa vzorkovnice RAL. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko.
Hurbanovo
1 929 €
Plechová celopozinková garáž 2*3m dovoz celá SR
Plechová celopozinková garáž 2*3m dovoz celá SR
Ponukame Vám plechovú stavebnú búdu rozmeru 2x3m. Stavebná búda je vhodná na stavbu, záhradu alebo všade tam kde potrebujete nieco skovať alebo odložiť. Plechová garáž je vyrobená z pozinkovaného trapézového plechu T14 Cena 289eur je s dovozom, montazou po celej SR a DPH. Lacnejšie nezoženiete. Dodanie po celom Slovensku v cene!!! V ponuke máme aj 2.triedu v cene 249eur (poškriabaný plech, iná farba, niejaké pokryvenie vlny, ako stavebná buda postacuje) V ponuke máme aj záhradný domček, stavebná búda, plechová garáž, voliera,koterec, dreváren, prístresok, garážova brána, drevník, výklopna brána, dvojkridlová brána, fóliovník. Možnosť vyrobiť garáž podľa želania, podľa Vášho rozmeru. Ku garáži je možnosť dodať:vchodové bočné dvere, okený otvor, farebné prevedenie podla vzorkovníka RAL. Výklopná brána + 75eur Sedlová strecha + 70eur Pre aktualnu cenu nas kontaktujte
Bratislava III - Rača
289 €
Plechová garáž  3 x 5m, SUPERLINE-PLUS s montážou
Plechová garáž 3 x 5m, SUPERLINE-PLUS s montážou
Predám plechovú garáž, 3m x 5m (2,97x4,97) z trapézového plechu uloženeho vodorovne. Prejazdná výška 1,94m, prejazdná šírká 2,94m, výška steny2,13m. Strecha dvojspádová, výšká štitu 2,60m. Výklopná brána. Pevná konštrukcia s pozinkovaných profilov 30x30mm. Plech akrylový imitácia dreva. Steny, oplechovanie a odkvapy - farba tmavý orech. Brána -svetlý orech. Strecha tmavo-hneda BTX 8019. Da sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania). Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom. Strecha môže byť sedlová, dvojspádová, alebo s bočným spádom. Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba garáže podľa vzorkovnice RAL. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko.
Hurbanovo
1 079 €
Plechová garáž  3 x 5m, s dovozom a montážou
Plechová garáž 3 x 5m, s dovozom a montážou
Predám plechovú garáž, 3m x 5m. Strecha dvojspádová, výška vrcholu 2,45m výška stený 2,13m. s dvojkrídlovou bránou. Pevná konštrukcia vyrobená z L profilu. Stena, strecha a brána: pozinkovaný trapézový plech. Da sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania). Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom. Strecha môže byť sedlová, dvojspádová, alebo s bočným spádom. Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba garáže podľa vzorkovnice RAL. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko.
Hurbanovo
450 €
Mobilná garáž, ako murovaná stavba!
Mobilná garáž, ako murovaná stavba!
Na predaj mobilná garáž, sedlová, alebo pultová strecha, zateplená z PUR panelov, alebo nezateplená z materiálu Megaprofil. Hormann garážová brána, sekčná alebo výklopná. Objednávky na mieru, alebo štandardizované rozmery, ako 3x5, 3,4x x 5,40, 6x5, alebo. Pracujeme iba s kvalitným materiálom, žiadne lacné komponenty 10 ročná garancia..
Dunajská Streda
1 600 €
Mobilná garáž, ako murovaná stavba! Mobilná garáž, ako murovaná stavba! Mobilná garáž, ako murovaná stavba!
Plechová garáž s dvojkrídlovou bránou s montážou
Plechová garáž s dvojkrídlovou bránou s montážou
Predám plechovú garáž, 3m x 5m (výška svetla vpredu 2,13m) s dvojkrídlovou bránou. Pevná konštrukcia s L profilu, použitý trapézový pozinkovaný plech. Brána obsahuje zámok, dva kľúče, dve mechanické západky od stredu. Sklon strechy dozadu.   Da sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania). Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom. Strecha môže byť sedlová, dvojpádová, alebo s bočným spádom. Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná, môže mať aj dodatočné vchodové dvere. Farba garáže podľa vzorkovnice RAL. Cena s DPH, obsahuje dovoz a montáž pre cele Slovensko.
Hurbanovo
379 €
Plechova garaz,stavebná buda 2x3m najlacnejsia.
Plechova garaz,stavebná buda 2x3m najlacnejsia.
Ponukame Vám plechovu stavebnu budu rozmeru 2x3m. Buda je vhodna na stavbu,je vyrobená z pozinkovaného trapézového plechu Cena je s dovozom,montazou po celej SR a DPH. Lacnejšie nezoženiete. Ponukame aj plechova buda,plechova garaz,stavebna buda,voliera,koterec,
Bratislava
289 €
Ponúkame na predaj murovanú garáž na Dopravnej ulici v Leviciach
Ponúkame na predaj murovanú garáž na Dopravnej ulici v Leviciach
Ponúkame na predaj murovanú garáž, na Dopravnej ulici v Leviciach ,v blízkosti stanice. Výmera 20 m2.
Levice
9 900 €
Garáž, Bardejovská ul., Košice - TERASA
Garáž, Bardejovská ul., Košice - TERASA
EASY real ponúka so súhlasom majiteľa na predaj murovanú garáž s pozemkom v OV (17 m2), na Bardejovskej ulici vedľa bytového družstva. Vnútorné rozmery garáže: 560x263x215 cm, šírka vjazdu 240 cm, výška vjazdu: 190 cm. Garáž nemá zavedenú elektrinu. Cena nehnuteľnosti je konečná, vrátane provízie RK a poplatkov spojených s predajom a prevodom nehnuteľnosti.
Košice II - Západ
12 000 €
MARTIN Ľadoveň Zabezpečená Garáž Predaj
MARTIN Ľadoveň Zabezpečená Garáž Predaj
7461/ Ponúkame Vám na predaj garáž Martin v časti Ľadoveň. Veľkosť garáže je nadpriemerná, vstup aj pre vyššie automobily. Garáž má bránu s elektrickým ovládaním a je zabezpečená kamerovým systémom, prístup majú len majitelia hromadných garáží v tomto objekte. Inžinierske siete - elektrika. Betónový kváder Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle realitného makléra: 0919 325 265 alebo 0918 540 249. ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - geodetické služby - profesionálny prístup
Martin
10 000 €
Garáž-Jarmočná Malá stanica
Garáž-Jarmočná Malá stanica
Ponúkame Vám na predaj malé objekty, garáže Košice-Juh, Jarmočná. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 9 000 € Spoločnosť XX REAL vám ponúka na predaj Garáž na Jarmočnej Ulici v blízkosti Bytových domov. Garáž vám ponúka 19 m2 ktoré bohato postačujú či už na parkovanie osobného automobilu alebo skladovacích priestorov.   V garáži je zavedená elektrina s vlastným meracím zariadením pre spotrebu energie. Garáž je suchá bez montážnej jamy Priestor je vyprataný vyčistený,  nový hygienický náter v bielej farbe. Zadná strana garáže je zateplená.   Majiteľ ponecháva regál na celej zadnej stene a mnoho úložného priestoru na strope.   Kúpou ihneď voľná.   Nezabudnite si pozrieť aj našu ďalšiu ponuku nehnuteľností na našej stránke: http://xxreal.sk/ponuka   predaj,prenajom,kupa,hypoteka,poistenie,zaistenie,cestovne poistenie,pzp,leasing.
Košice IV - Juh
9 000 €
Na predaj garáž pri väznici, Šaca
Na predaj garáž pri väznici, Šaca
Ponúkame vám na predaj garáž pri väznici v Šaci. Garáž aj pozemok je v osobnom vlastníctve. Má 18m2 a v garáži je zavedená elektrina. Ak máte o túto garáž záujem, pokojne kontaktujte makléra Bc. Ladislav Šosták na číslo 0911 337 969 alebo mailom na ladislav.sostak@diamontreality.sk . Cena tejto garáže je 8000 eur vrátane provízie rk. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. A
Košice II - Šaca
8 000 €
Parkovacie státie, Zuckermandel
Parkovacie státie, Zuckermandel
Ponúkame na prenájom parkovacie miesto v garážovom dome v projekte Zuckermandel na Žižkovej ulici. Nachádza sa na -1. podlaží. Cena 150 EUR.
Bratislava I - Staré Mesto
150 €/mes.
Predáme tehlovú garáž, Žilina - Bánovská cesta, R2 SK.
Predáme tehlovú garáž, Žilina - Bánovská cesta, R2 SK.
Lokalita : Žilina - Bánovská cesta Sekcia : predaj Druh : garáž Plocha : 19 m² Popis : Predáme tehlovú garáž v Žiline, Bánovská cesta v radovej zástavbe oproti kasárňam. Bez elektriky. Pozemok nie je vo vlastníctve. Cena : 7.500,- € Kontakt : 0903 950 350
Žilina-Hliny
7 500 €
Prenájom parkovacieho miesta
Prenájom parkovacieho miesta
V Novej Radvani dáme do prenájmu vyhradené parkovacie miesto. Cena 20 Eur.
Banská Bystrica
20 €/mes.
Garáž Račí potok KOŠICE
Garáž Račí potok KOŠICE
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj garáž v Košiciach na ulici Račí potok s vysporiadaným pozemkom. Zastavaná plocha garáže je 20m2. Garáž sa hodí aj ako investícia. Cena 12 990 € ale pri rýchlom jednaní je možná zľava z ceny. Fotka je ilustračná. ...
Košice I - Sever
12 990 €
Predáme parkovacie státie v RETRE, exkluzívne len u nás.
Predáme parkovacie státie v RETRE, exkluzívne len u nás.
V polyfunkčnom objekte RETRO, Nevädzová ul., Bratislava – Ružinov ponúkame na predaj parkovacie státia na 3.PP a 2.PP. Cena: 12 990,- EUR + DPH. Novostavba RETRO: kompletné služby priamo v budove (fitness, wellnes, tenisová hala, bedminton, squash, supermarket, lekáreň, pošta, GASTRO prevádzky,...) Doplňujúce údaje: Bezpečnostný systém
Bratislava II - Ružinov
12 990 €
1 2 35