Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Objekty pre obchod

Prenajom miesta manikérka, pedikérka, kaderník
Salon na Dlhých dieloch, novootvoreny. Dam do prenájmu miesto pre manikérku a pedikerku, kaderníčku, barbera. Na ŽL, výhodné podmienky, pekne prostredie a príjemný kolektív. 200-250€
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou
Komerčný objekt v obci Zlatná na Ostrove
Ponúkame Vám na predaj obchod so zmiešaným tovarom v obci Zlatná na Ostrove. Obchod sa nachádza na pozemku o rozlohe 900m2 a zastavaná plocha je 212 m2. Budova sa skladá zo samotnej predajni, kancelárii dvoch príručných skladov s nakladacou rampou a dvoch wc. Tretina budovy je podpivničená a pozostáva z dvoch miestností. Pri budove na pozemku sa nachádzajú murované v súčasnosti nepoužívané toalety. V rokoch 2017 a 2018 prešla budova čiastočnou rekonštrukciou pri ktorej bola obnovená strecha, zrealizovaný bol nový prívod vody z verejného vodovodu, nové rozvody vody v objekte a v tejto súvislosti bol objekt napojený na verejnú kanalizáciu. V celom objekte bola vymenená elektroinštalácia, boli inštalované stropné infražiariče, internet, bezpečnostný a kamerový systém. Vymenené bolo vonkajšie oplotenie objektu a osadená bola nová posuvná brána. Dvor objektu ako aj priestor pred objektom je vyložený betónovými panelmi. Samotný objekt a jeho lokalizácia ho predurčuje na rôzne využitie ako predajňu, sklad, administratívu alebo prevádzku.
Zlatná na Ostrove
60 000 €
Obchod s preskleným výkladom.
OBCHOD 112m2 na predaj. + 1 parkovacie státie vo dvore je v cene. Výhoda - existujúci nájomník! Veľmi pekný zrekonštruovaný priestor vo frekventovanej časti Starého Mesta. Priestor je situovaný na prízemí bytového domu (1982r.) s veľkým preskleným výkladom smerujúcim do ulice. Obchod má vstup z ulice a z dvora. Rozloha priestoru je 112m². Dispozícia priestoru: • obchodný priestor s preskleným výkladom • kancelária oddelená priečkou • kuchynka • wc • vylevka Informácie o priestore: • kompletná rekonštrukcia priestoru • kazetový pohľad • možnosť rozmiestnenia svietidiel podľa potreby priestoru Možnosť využitia priestoru: • kancelárie • showroom • internetový obchod + výdajné miesto • predajňa Verejné parkovanie rovno na ulici pred objektom. --------------------------------------------------- Realitná kancelária Facebook @slovakhome Teším sa na obhliadku s Vami! FINANCOVANIE: Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám kompletný servis zastreší naša hypotekárna špecialistka. Zazmluvnené máme všetky banky. V CENE JE ZAHRNUTÉ: Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti a pomoc pri prepise všetkých energií. Autorizácia zmluvy advokátom a formou notárskej zápisnice. Predáme alebo odkúpime nehnuteľnosť . Som tu vždy pre Vás. KONTAKT Ing. Ilja Družkov +421 917 318 063 i.druzhkov@gmail.com
Bratislava I - Staré Mesto
220 000 €
Showroom
Ponúkame na predaj obchodné showroomy, ktoré možno využívať ako priestory na prenájom, obchodné priestroy, kancelárske priestory atď. Tieto objekty sú zhotovené z konštrukcie a steny zo sendvičových zateplených panelov. Vieme spraviť akýkoľvek rozmer podľa požiadavky zákazníka.
Čadca
dohodou
Obchodné priestory
Ponúkame na predaj obchodné showroomy, ktoré možno využívať ako priestory na prenájom, obchodné priestroy, kancelárske priestory atď. Tieto objekty sú zhotovené z konštrukcie a steny zo sendvičových zateplených panelov. Vieme spraviť akýkoľvek rozmer podľa požiadavky zákazníka.
Čadca
dohodou
Nebytový priestor
Ponúkame na predaj nebytový priestor - polyfunkčný objekt v Bratislave II vo výbornej lokalite vhodný na obchod, služby , administratívu, ako sídlo firmy, medicínske centrum, reštauráciu / všestranné využitie / o rozlohe 106 m2 s 2 samostatnými vstupmi, zároveň prepojené, s 3 parkovacími miestami v cene.
Bratislava II - Ružinov
284 000 €
ZNÍŽENÁ CENA - PREVÁDZKOVÁ BUDOVA S VEĽKÝM POZEMKOM A VÍNNOU PIVNICOU
ZNÍŽENÁ CENA Z 145000 EUR NA 129000 EUR !!! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký pozemok ovocnou záhradou, vínnou pivnicou a prevádzkovou budovou. Budova je v pôvodnom stave a dá sa využiť aj ako rodinný dom. Pozemok je vhodný na realizáciu ďalšej stavby. Budova sa pozostáva z 5 priestorov, plus 2 samostatné WC, a garáž. Okná sú hliníkové a vchodové dvere drevené. Polovica budovy je podpivničená. Všetky inžinierske siete sú vybudované. Na pozemku je postavená samostatne stojaca vinna pivnica.Hĺbka pivnice je cca 6 metrov pod zemou, spodok je zemina. Boky sú vymurované z pálených tehál. V záhrade sú zasadené ovocné stromy : jablko, hruška, broskyňa, marhuľa, slivka, čerešňa, višňa a hrozno. Mesto Veľký Meder sa nachádza 10 km od maďarských hraníc a 65 km od Bratislavy. Inštitúcie: Materská škola, Základná škola, pošta, mestská knižnica, zdravotné strediská, lekárne, obchody, reštaurácie. Ideálne miesto na relax, na wellnes, na dovolenky. Termálpark je otvorený celý rok. V lete je k dispozícii 8 bazénov, športové využitie pre deti i dospelých. V cene je zahrnutá aj provízia pre RK. Keď Vás naša ponuka zaujala, tak ma kontaktujte na tel.č.: 0908 305 259. Mail: info@resafe.sk Naša spoločnosť zabezpečí kompletný servis: všetky zmluvy, návrh na vlkad, podanie návrhu na vklad na kataster, hypotéku, poistenie a znalecký posudok.
Veľký Meder
129 000 €
BOND REALITY – VÝNIMOČNÝ KOMERČNÝ PRIESTOR NA PREDAJ. TRI VODY MALINOVO.
Ponúkame na predaj komerčné priestory so zabehnutými prevádzkami čo ponúka široké spektrum využitia aktuálne gastro, služby etc. ... o celkovej rozlohe 738,14 m2, kompletné sociálne zázemie, parkovacie miesta priamo v areáli v novo vybudovanej lokalite TRI VODY MALINOVO Objekt je výborne dispozične riešený, je napojený na všetky IS, alarm, kamerový systém, dátové napojenie, klimatizácia ... - Priestor R 1.01 - 241,44 m2 - 01-1.01 - 46,00 m2 - 02-1.01 - 36,10 m2 - 03-1.01 - 9,70 m2 - 04-1.01 - 35,66 m2 - 05-1.01 - 82,62 m2 - 06-1.01 - 56,68 m2 - 07-1.01 - 56,68 m2 - Sociálne zázemie - 47,61 m2 - K-1.01 - 115,13 m2 - Technická miestnosť - 10,52 m2 SPOLU: 738,14 m2 Tri vody Malinovo je jedinečný projekt rezidenčného bývania s premysleným urbanistickým riešením, pozostávajúci z rodinných domov a štvorpodlažných viladomov. Jeho hlavnou dominantou je centrálna časť s promenádou a tromi jazerami, z ktorých sa jedno využíva na kúpanie a ďalšie dve na relax, starajú sa však aj o príjemnú mikroklímu rezortu. V polyfunkčnej Galérii medzi nimi sídlia prevádzky poskytujúce služby obyvateľom komplexu, napríklad reštaurácia s vonkajšími terasami a výhľadom na jazero, bio potraviny, kaviareň, predajňa čerstvých ovocných štiav a zmrzliny, kaderníctvo, nechtové štúdio, pet shop, psí salón, či vinotéka. Rezort je veľmi citlivo zasadený do okolitej prírody, nechýbajú v ňom športoviská, ihriská pre deti či veľký podiel okrasnej zelene. Dobrá dopravná dostupnosť do Bratislavy, ktorá sa ešte zlepší dobudovaním dopravného napojenia D4 a R7, rozvinutá infraštruktúra a možnosti na aktívne trávenie voľného času z neho robia lokalitu vyhľadávanú ľuďmi s vysokými nárokmi na kvalitu bývania. V srdci obytného komplexu je medzi tromi jazerami situovaný polyfunkčný objekt Galéria Tri vody. Sídlia tu prevádzky poskytujúce rôzne drobné služby, obyvatelia tu nájdu reštauráciu s vonkajšími terasami a výhľadom na jazerá, bio potraviny, kaviareň, predajňu čerstvých ovocných štiav a zmrzliny, vinotéku, kaderníctvo, nechtové štúdio, pet shop a psí salón. Galéria sa stala prirodzeným komunitným centrom rezortu. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme osobne.
Malinovo
1 €
Priestor na prenájom.
Ponúkam na prenájom atraktívny priestor na výbornom mieste, s veľkými výkladmi hneď na frekventovanej ulice. Priestor je o výmere 92m2, klimatizovaný, má vlastné sociálne zázemie. Nachádza sa na prízemí, s vchodom hned z ulice, veľa možností využitia či ako obchod, reštaurácia, priestor na služby,... Výhodnosť polohy zaručuje aj parkovanie úplne blízko súkromného parkoviska, čo je pre zákazníkov, ale aj prenajomníkov výhodné. Ohľadom výsky nájmu kontakujte e-mailom, alebo na mobilné číslo. Jedna sa o priestor na pravej strane Grand centra, so vstupom hned z ulice /jedna sa o priestor momentalne este AZ mobil/,priestor k prenájmu bude v blízkej dobe.
Topoľčany
dohodou
Na predaj obchodno - prevádzková budova na Nobelovom námestí.
OKAreal ponúka na predaj obchodno - prevádzkovú budovu na Nobelovom námestí v Bratislave. Objekt sa predáva zo stavebným povolením a projektom,nachádza sa na pozemku o rozlohe 1903 m2. V projekte sa nachádza: 1 nadstavba a obnova objektu 2 reorganizácia parkoviska 3 zmena zásobovacej plochy na parkovisko Predmetom návrhu stavebného povolenia je nadstavba a obnova obchodno-prevádzkovej budovy, ktorá spočíva v prestavbe hospodárskeho vstupu, exteriérového schodiska, úprave rampy, nadstavbe jedného podlažia. V nadstavbe sa budú nachádzať administratívne priestory. Realizácia nadstavby si vyžiada rozšírenie kapacity parkoviska o 9 parkovacích miest. Z hľadiska výnosu by boli v dostavbe najlepšie apartmány (cca 15) na prenajímanie. Čo sa týka terajšieho prenájmu je táto budova veľmi navštevovaná nakoľko sú tam prevádzky ako pošta, uložkovňa ktorú navštevuje denne 1200 ľudí a ďalšie menšie prevádzky. K danej budove je už aj vydané územné rozhodnutie. Veľkou výhodou je výborná lokalita, v tesnej blízkosti výstavisko Incheba, obchodný dom Billa, Aupark cca 10 minut peši, centrum mesta, Einpark- prebieha výstavba cca 300 m od budovy. Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárií. Cena 2. 200 000 € je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín,kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru. Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou :-) Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.
Bratislava V - Petržalka
2 200 000 €
Na prenájom obchodný priestor
Ponúkame na prenájom obchodný priestor na námestí v Dolnom Kubíne s výkladom. Priestor sa nachádza na prízemí, s vchodom priamo z námestia o výmere 63 m2, disponuje veľkým priestorom, súčasťou je malý sklad a v zadnej časti skúšobné kabínky. Cena je 500 eur/vrátane energií.
Dolný Kubín
500 €/mes.
PODNIKATEĽSKÝ OBJEKT, RASTISLAVOVA ULICA, KOŠICE JUH
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu situovanú na rohu ulíc Holubyho a Rastislavova v Košiciach, Košice - Juh. Úžitková výmera budovy je 784.80 m2, celková výmera pozemkov je 3471 m2 . Priestor je vhodný na komerčné využitie a je výbornou investičnou príležitosťou. Tento objekt bol v minulosti škôlkou. Na pozemku sa nachádza 5 garáži. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete. Viac informácii pri osobnom stretnutí.
Košice IV - Juh
dohodou
BUDOVA S PRIĽAHLÝM POZEMKOM, HOLUBYHO, KOŠICE JUH
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu situovanú na ulici Holubyho, Košice - Juh. Úžitková výmera budovy je 320 m2, výmera pozemku je 601 m2 a na základe geometrického plánu bude ešte vymeraný priľahlý pozemok vo výmere 250 m2. Priestor je vhodný na komerčné využitie a je investičnou príležitosťou. V súčasnej dobe sú tam dvaja nájomníci. Budova má komplet inžinierske siete. Viac informácii pri osobnom stretnutí.
Košice IV - Juh
360 000 €
Nový objekt vhodný na podnikanie
Predám objekt vhodný na akýkoľvek účel. Stavebné práce sú ukončené a objekt je čiastočne prenajatý. Rozloha nebyt. priestorov je 560m2. Objekt vhodný aj na prenájom Realitný maklér Jaroslav Badinka 0911 552424 mail:realsk@realsk.sk
Žiar nad Hronom
599 000 €
Viacúčelová budova /obchod, ambulancie, kancelárie atď., Košice
Ponúkame na predaj viacúčelovú budovu vhodnú ako sídlo firmy s možnou predajnou plochou, hlavne vhodné ako medicínske centrum, administratívne centrum, showroom, penzión/ubytovňa/apartmány na prenájom/prípadne byty, dom sociálnych služieb atď. V budove sa nachádza niekoľko miestností, ktorými sa dá manipulovať. Budova je dvojpodlažná, prízemie cca 70m2, prvé podlažie cca 130m2. Je pripravený projekt k dostavbe ďalších dvoch podlaží s dodatočnou výmerou 200-250m2. Vzhľadom na svoju polohu má táto budova široký potenciál využitia. Nachádza sa v mestskej časti Košice-Terasa, s kompletnou občianskou vybavenosťou. Budova je podpivničená s niekoľkými miestnosťami. K dispozícii pozemok na ktorom je možné vytvoriť 8-9 parkovacích miest. Budova je v pôvodnom stave, čo umožňuje rekonštrukciu podľa vlastných predstáv a potrieb. Cena 295000€/prípadne dohodou.
Košice II - Západ
dohodou
Predaj- Obchodné priestory- predajňa a pohostinstvo, Vlachy, okr. Liptovský Mikuláš
Exkluzívne ponúkame na predaj zabehnutý komerčný objekt, pohostinstvo a obchod s dlhou históriou v obci Vlachy okres Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj. Objekt sa nachádza na rovinatom, slnečnom pozemku o výmere 1581m2. Zastavaná plocha a nádvorie tvorí 1070m2, ostatná plocha, parčík, na ktorom sa nachádza detské ihrisko má výmeru 511m2. Budova je jednopodlažná, kde v roku 2004 prebehla kompletná rekonštrukcia. Objekt je vhodný na širokospektrálnu podnikateľskú činnosť. Vlachy sú situované v krásnom prostredí Liptova, vo vzdialenosti 3 km od známeho vodného raja GinoParadise Bešeňová, 15km od Aquaparku Tatralandia. Vďaka výbornej polohe v blízkosti známych destinácií Nízkych a Západných Tatier, v zimnej aj letnej sezóne Jasná-Chopok (20km), Veľkej Fatry Malinô Brdo (12km) a tesnej blízkosti vodného diela Liptovská Mara je to vhodný objekt na bohatú klientelu. Je to vhodná investícia s nízko nákladovou prevádzkou s okamžitým pokračovaním. Bližšie informácie, či prípadnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0905 01 54 54, Bc. Andrea Vundr, BBreality.sk Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Možnosť výmeny za Vašu nehnuteľnosť alebo kúpy prostredníctvom úveru. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi poradíme pri jeho výbere a aj kompletne zabezpečíme jeho vybavenie- naša spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. sa špecializuje na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností, spolupracujeme so všetkými bankovými domami- Československá obchodná banka, mBank, Oberbank, OTP banka, Poštová banka, Prima banka, Sber bank, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit bank, VÚB. Spoluprácou s týmito partnermi dokážeme optimálnym spôsobom vyriešiť akýkoľvek zámer nášho klienta a zabezpečiť mu najvýhodnejšie financovanie, ktoré je aktuálne na trhu dostupné. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905015454, Andrea Vundr, BBreality.sk Vlachy sú situované v krásnom prostredí Liptova, vo vzdialenosti len 3 km od známeho vodného raja Gino Paradise Bešeňová. Vďaka výbornej polohe zrubov si môžete dopriať nie len dostatočný relax v horúcich termálnych bazénoch a wellness svete v neďalekej Bešeňovej ale aj množstvo turistických výletov nádhernou okolitou prírodou Nízkych a Západných Tatier. Milovníci kúpania, vodných športov či rybolovu určite ocenia taktiež blízkosť Liptovskej Mary. V zimnom období si môžete vychutnať výbornú lyžovačku v Ski Park Malinô Brdo (12 km) alebo v lyžiarskom stredisku Jasná - Chopok (20 km). Bližšie informácie či prípadnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. číslach 0905 01 54 54, Bc. Andrea Vundr, BBreality.sk
Vlachy
175 000 €
PREDAJ, VÝROBNO-OBCHODNÝ PRIESTOR, BOJNÁ, okr.TOPOĽČANY
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj polyfunkčnú budovu,ktorá bola prevádzkovaná ako pekáreň. Jej ďalšie využitie je viacúčelové pre svoju dispozíciu. V prízemnej časti je obchodný priestor, výrobňa, príručný sklad, technická miestnosť, vstup pre vozidlo - resp. nakladacia priestor, schodisko na 1.poschodie. Na poschodí sa nachádzajú plne 2x soc. so sprchami a WC., 2 samostatné miestnosti ako napr. kancelárie ap., a podstrešná časť budovy s otvoreným priestorom, plánovaným ako byt, v nedokončenom stave, zadné schodisko do 1.poschodia, garážový priestor.
Bojná
129 000 €
Predaj budovy v centre Prešova, Hlavna ul.
Predaj budovy v absolútnom centre Prešova, vlastné parkovisko s pozemkom, s prístupom z chodníka z Hl. ul. a Jarkovej ul., prízemie 3x samostatny obchodný priestor, pivnica, 1.poschodie + podkrovie, rozloha pozemku 700m2, viac info. mail. (info@gamainvest.sk) resp. tc. 0905 339 388
Prešov
499 000 €
Obchodný priestor na Okružnej ulici
Ponúkame na predaj obchodný priestor v Stupave na Okružnej ulici. Vhodný pre podnikateľské účely: napr. reštaurácia, caffe bar, kaviareň a pod. Obchodný priestor sa skladá z 3 rovnako veľkých častí. Každá má svoju kuchynskú časť (s napojením voda, elektrika, kanalizácia, plyn) a vlastné WC s umyvadlom. Celková rozloha obchodného priestoru je 96,58 m2. K obchodnému priestoru patria ešte 3 parkovacie státia. Celková cena obchodného priestoru je 249.000 EUR vrátane DPH. Obchodný priestor je možné zakúpiť aj po častiach.
Stupava
249 000 €