Ostatné objekty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Ostatné objekty

Na predaj skladová/výrobná hala v Banskej Bystrici, mestská časť - Sídlisko
XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 714 332) ponúka na predaj výrobno – skladovú halu pre obchod a služby v Banskej Bystrici, mestská časť Sídlisko – Partizánska cesta. Nehnuteľnosť je rozdelená na 2 – časti ( A a B ) 1. časť A – 344 m2 cena – 240 000 eur 1 časť pozostáva: chodba, kancelária, chodba, 2 x WC, 3 x dielňa ( malá, stredná, veľká ) , šatňa, výmery – viď foto 2. časť B – 285 m2 cena – 200 000 eur 2 časť pozostáva: kancelária, 2 x dielňa (stredná, veľká ) 2 x WC, chodba, kancelária, sklad, kotolňa, výmery – viď foto Skladový priestor má nové plynové kúrenie - radiátory Priestory je možno využiť na výrobné, skladové, administratívne alebo aj na iné podnikateľské účely. Výhody – lokalita, dobrý prístup autom, ..... Viac informácii vám poskytnem na tel. čísle 0905 714 332 alebo priamo na obhliadke. Maklér odporúča 
Banská Bystrica
200 000 €
Predam priestory pre Wellness a fitnes
Predam priestory v novostavbe polyfunkcneho objektu urcene a naprojektovane pre wellnes a fitnes. Celkova plocha oboch podlazi 1100m2. Objekt sa nachadza v obci Rovinka je situovany na hlavnej ceste/prava strana v smere od BA smer DS za ČS Shell a pri novom nakupnom centre City park Rovinka. V cene su zahrnute parkovacie miesta pre obe prevadzky. 0911119990 0903449661
Rovinka
1 200 000 €
Skvelá príležitosť pre nové začiatky.
Máme pre vás skvelú príležitosť investovať, rozbehnúť svoje plány a splniť si sen. Využite potenciál dvoch budov s rozlohou 383 m2 a 211 m2 vhodných na komerčné účely, ktoré sú na pozemku o rozlohe 1955 m2 v okrajovej – kľudnej časti stále sa rozvíjajúcej obce Rakúsy vzdialenej o Kežmarku 7,3 km. Čiastočná rekonštrukcia v podobe novej elektroinštalácie, nového kúrenia na pevné palivo (splyňovací kotol), zateplenej strechy, novej strešnej krytiny a novej sanity. Exkluzívna ponuka.
Rakúsy
dohodou
Na predaj malý dom na podnikanie - Banská Bystrica
  XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj malý podnikateľský objekt blízko centra Banskej Bystrice. Malý domček vhodný na podnikateľské účely, sa nachádza na rovinatom pozemku o rozlohe 145 m2. Má spoločnú stenu so susediacim domom. Na zastavanej ploche 76 m2, dom disponuje dvomi nadzemnými podlažiami. Na prvom sa nachádzajú vstupná chodba, miestnosť s barovým pultom, miestnosť, zádverie, dva malé sklady, kúpeľňa a WC. Druhé nadzemné podlažie pozostáva z podkrovia, ktoré je možné zrekonštruovať na ďalšie obytné/firemné priestory. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou s výnimkou strechy v roku 2011 (plávajúce podlahy, stierky, dlažba, sanita, rozvody elektriny a vody, plastové okná, aj bezpečnostné dvere). Vonku domček disponuje malou terasou alebo priestorom na tri parkovacie miesta. Kúrenie je plynové - gamatky. Medzi hlavné výhody tejto nehnuteľnosti patrí jej skvelá poloha, vhodná predovšetkým na podnikateľské účely - gastro prevádzky (kaviareň, zmrzlina a pod.), ako aj na účely bývania, možnosť rekonštrukcie krovu podľa vlastných predstáv a rýchly prístup do centra mesta, aj na diaľničný obchvat R1. Energetický certifikát – nie je.   Bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru, prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.            
Banská Bystrica
95 000 €
Rozostavaný polyfunkčný objekt v priemyselnej zóne, Piešťany
Ponúkame Vám na predaj rozostavanú stavbu polyfunkčného objektu v priemyselnej časti Piešťan. Plocha: úžitková 170m2, zastavaná 90m2, výmera pozemku 671m2. Stav objektu: funkčná stavba pred dokončením, zatiaľ bez kolaudácie. Je potrebné dokončiť fasádu, podlahy a podkrovie. Dom je napojený na všetky IS, okrem plynu, kúrenie elektrické.Na prízemí sú dve veľké miestnosti vhodné ako sklady, výroba, kancelárie a funkčné sociálne zariadenie/ kúpeľňa a WC/. Podkrovie je pripravené na dokončenie (kancelárie, príp. služobný byt).V zadnej časti pozemku je možná ďalšia výstavba. Na pozemok je možný vjazd aj nákladnými autami. Vysporiadané vlastníctvo, bez tiarch, k dispozícii IHNEĎ. Názor makléra: Vzhľadom k umiestneniu stavby v priemyselnej časti Piešťan, neďaleko privádzača z D1, železničnej stanice a letiska je nehnuteľnosť zvlášť vhodná ako sklad, menšia výrobná prevádzka či administratívna budova na firemné účely. Výhodou je existencia funkčných prípojok a hrubej stavby pred dokončením, ako aj vjazd pre nákladné automobily a pozemok na vybudovanie odstavných plôch. Potrebujete úver? Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA. Ponúkané ceny už zahŕňajú: 1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, vrátane provízie 2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve. 3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji. Vzhľadom na súčasné technické vyhotovenie možno predpokladať zaradenie do energetickej triedy B. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto nehnuteľnosti .
Piešťany
115 000 €
=PAKTIV= INÝ KOMERČNÝ OBJEKT V TRNAVE s ideálnym pozemkom.
POLYFUNKČNÝ OBJEKT V TRNAVE - DOBRÁ INVESTÍCIA. V priemyselnej zóne mesta Trnava Vám ponúkame na predaj podnikateľský objekt - polyfunkčnú budovu na pozemku o rozlohe 1.641m2 /šírka 37m x dĺžka 44m/, zastavaná plocha 858m2, dvor 783m2. Nehnuteľnosť má jedno podzemné podlažie, dve nadzemné podlažia a je v pôvodnom stave vhodná na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Výhody objektu: - priemyselná zóna - asfaltová prístupová cesta - parkovanie v uzatvorenom dvore - všetky inžinierske siete - bezproblémové napojenie na diaľnicu D1 a rýchlostnú cestu smer Nitra - široké možnosti využitia /sídlo firmy, výroba, sklad ./ TREBA VIDIEŤ. Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo osobne v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22 Trnava.
Trnava
dohodou
prenájom viacúčelových priestorov - 39 m2 v Novom Meste nad Váhom
Dávam do ponuky prenájom viacúčelových priestorov o výmere 39 m2 na Športovej ulici v Novom Meste nad Váhom. Priestory majú svoj samostatný vstup, chodbu, dve spojené miestnosti, ktoré sa dajú predeliť a samostatné WC. Celkové cena nájmu je 300 eur + energie. Uvedená cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.
Nové Mesto nad Váhom
300 €/mes.
Na predaj hotel Detva- exkluzívne !!!
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) exkluzívne ponúka na predaj zabehnutý hotel Detva, ktorý sa nachádza v srdci stredného Slovenska v okresnom meste Detva. Mesto Detva, alebo Podpoľanie je svojím prírodným charakterom vhodné pre letnú i zimnú turistiku. Hotel sa nachádza na trase medzi okresnými mestami Zvolenom ( 23 km) a Lučencom (34 km) na ceste E58, v blízkosti východu z rýchlostnej cesty R2. Nehnuteľnosť je v súčastnosti využívaná na ubytovanie a stravovanie. Hotel s askladá: 1. Trojhviezdičkového Hotela ( Hotel Detva ), ktorý disponuje 67 dvojlôžkovými izbami, čo predstavuje 134 stálych a 23 príležitostných lôžok. Jedným veľkým aprtmánom so 4 lôžkami a jedným malý apartmánom so 4 lôžkami, každá izba je kompletne vybavená sociálnym zariadením wc+ sprcha, 2. Reštaurácia, jedáleň s kuchyňou- najfrekventovanejšie miesto hotela s typickými špecialitami slovenskej kuchyne s kapacitou 120 miest. (vhodná aj na usporadúvanie rôznych spoločenských podujatí), 3. Denný bar- celodenné neformálne posedenie s ponukou vlastných cukrárenských výrobkov a nápojov, 4. Nočná vináreň, (momentálne nie v prevádzke), 5. Recepcia- vlastné aj uzamykateľné parkovacie plochy, 6. Gazdovský dom- objekt tradičných remesiel a slovenskej kuchyne, denná ponuka jedál, v podkroví sa nachádzajú galéria reštaurácie a ubytovacie priestory, 7. Drobné stavby- garáže, vlastná plynová kotoňa.. Iné údaje: Hotel bol danný do úžívania roku 1989, ubytovacia časť 8. poschodová budova, čiastočná rekonštrukcia vyšných poschodí bola zrealizovaná v roku 2014, podzemné podlažie je využívané, ako skladové priestory, nákladný výťah, výťahy pre hostí, mraziace a chladiace boxy, vykurovanie ústredné cez radiátory...  IS: voda z  verejného vodovodu, splaškové a dažďové vody napojené na verejnú kanalizáciu, plynová prípojka, elektrická prípojka, asfaltová prístupová komunikácia, v dosahu autobusová a železničná stanica, pozemky o celkovej výmere 6512 m2, Energetický certifikát nie je k dispozícii.  
Detva
1 650 000 €
Perfektná príležitosť na podnikanie!!! IBA U NÁS!!! Odstúpenie predajne chovateľské potreby a striha
B10 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na odstúpenie zabehnutú, výborne fungujúcu predajňu Chovateľské potreby a strihanie psov v Považskej Bystrici s 5,5 ročnou históriou, výbornou spádovou oblasťou a dobre zabehnutou klientelou. Predajňa je zariadená, kompletne vybavená na predaj chovateľských potrieb ako aj na strihanie psíkov.  Súčasťou odstúpenia je zariadenie celej prevádzky, všetok tovar na predajni – samozrejme aj zvieratká ☺ / vo vysokej nákupnej cene/, pokladňa, váha, salónik a náradie pre strihanie psíkov, soc. zariadenie. Výhody: 5,5 ročná história predajne ! Stála a široká klientela! Výborná poloha v meste! Môj tip: Prídete a môžete začať podnikať! A to naozaj doslovne, keďže predajňa má svoju stálu klientelu a funguje výborne nepretržite 5,5 roka! Má výbornú polohu – v blízkosti autobusovej a železničnej stanice – čím zachytáva širokú spádovú oblasť. V blízkosti predajne sa nachádza Veterinár – čo je obrovskou výhodou ! V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 55999 Cena: dohodou  Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
Považská Bystrica
dohodou
Budova v centre s pozemkom
Predám budovu v centre Ružomberka
Ružomberok
220 000 €
Na predaj prevádzková budova s 2i bytom, Horné Pršany, B. Bystrica
XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka ekluzívne na predaj prevádzkovú budovu so zabehnutou rentabilnou prevádzkou. Nachádza sa v obci Horné Pršany na rovinatom pozemku s výmerou 917m2, v súčasnosti slúži ako práčovňa s čistiarňou a obchod s potravinami, v zadnej časti budovy je veľký dvojizbový byt. Dispozícia: PRÁČOVŇA: 2 veľké miestnosti, malá dielňa, sociálne zariadenia. Súčasťou je kompletne zariadená prevádzka s priemyselnými práčkami, mangľom a príslušenstvom. OBCHOD: miestnosť so zariadením slúžiacim na predaj. BYT: priestranný svetlý  s výmerou cca 65 m2, pozostávajúci zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovacím kútom, WC, kuchyne s jedálňou, obývačky a spálne. Kúrenie v budove je elektrické - konvektormi, v obývacej izbe je možné vykurovanie pieckou na pevné palivo s prieduchom do kuchyne. Na podlahách je keramická dlažba a laminátové parkety. Celý objekt je napojený na zabezpečovací a kamerový systém. Na pozemku je dostatočná plocha pre niekoľko parkovacích miest. Výhodou nehnuteľnosti je široká možnosť využitia na podnikateľské účely s možnosťou bývania, dobrý technický stav, stabilná klientela a veľmi dobrá dostupnosť do Banskej Bystrice.   Cena: 270 000,-€   Našim klientom ponúkame  -bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru -vybavenie financovania vo vybratej banke -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri -kompletný administratívny a právny servis   V prípade záujmu Vám pomôžeme nájsť klientov na predaj alebo prenájom aj vašej nehnuteľnosti. Volajte 0907 448 751.
Horné Pršany
270 000 €
Geotermálny vrt v Tatrách - Stará Lesná
Diana reality ponúka na predaj geotermálny vrt v Starej Lesnej v územnom pláne určený na výstavbu komplexného rekreačného areálu s 33 ha pozemkov. V lokalite JUH Stará Lesná sa nachádza najhlbší geotermálny vrt Slovenska (s hĺbkou 3616 m). Vyvierajúca termálna voda má vynikajúce zloženie, je priamo predurčená k výstavbe liečebných termálnych kúpeľov. Existujúca termálna voda má blahodárny účinok na pohybové ústrojenstvo človeka, na liečenie reumatických chorôb, pečene, srdcových a astmatických ochorení. Termálna voda je vhodná aj na pitie. Zásobáreň termálnej vody sa nachádza v podzemnom jazere, najväčšom zdroji geotermálnej vody tohto regiónu Geotermálny vrt bol vyvŕtaný v roku 1995. Hĺbka vrtu je 3616 m, najhlbší na Slovensku. Teplota vody na povrchu dosahuje 58 stupňov celzia. Prietok vody sa pohybuje v rozmedzí 20-50 l/s, v závislosti od ročného obdobia. Dynamická hodnota hydrostatického tlaku na povrchu je 0,033 MPa. Zloženie vody: Ca-Mg-HCO3 Celková mineralizácia vody: 3,1 – 3,3 g/l (Obsah rozpustených minerálov vo vode) Obsah CO2: 985,6 – 1126,1 mg/l Obsah uvoľnených plynov: 97% CO2 a 3% N2 Rozpustený obsah plynov: 73-88% CO2, 8-22% N2, 3-5% O2 Maximálny tepelný výkon geotermálneho vrtu: 7,1 MW V obci Stará Lesná je plánovaná výstavba termálneho rezortu , na území ktorého sa majú nachádzať termálne liečebné kúpele, aqua park, hotelový a kongresový komplex, wellness, multifinkčné a športové haly, otvorené a uzavreté parkoviská, a ostatné súvisiace zariadenia. Bližšie info v kancelárii: 0911 1234 02
Vysoké Tatry
dohodou
Podnikateľský objekt 400 m2 v obci Veľký Kýr!!!
MG real Vám ponúka na predaj podnikateľský objekt v obci Veľký Kýr, známy ako Pizzeriu. Objekt sa nachádza na hlavnom ťahu Nitra – Nové Zámky. Tvoria ju 2 podlažia: 1. podlažie: v prednej časti prízemia sa nachádza reštaurácia s barom, veľká terasa, dve toalety pánske/dámske. V zadnej časti prízemia je kuchyňa, sklad a ďalšie miestnosti vhodné ako odkladacie miestnosti, alebo kancelárie. Prízemie je o rozlohe 200 m2, z toho na sedenie je 140 m2. Objekt má dva vchody predný z hlavnej cesty a zadný z vedľajšej cesty. 2. podlažie: má rozlohu 200 m2, nachádzajú sa tu tri priestranné miestnosti, ktoré sú pripravené pre realizáciu bytových jednotiek (s kúpeľňou a kuchynským kútom). Kúrenie v objekte je ústredné plynové, nachádzajú sa tu všetky IS.  Celková úžitková plocha je 400 m2 a pozemok má výmeru 1015m2. Obec Veľký Kýr sa nachádza 15 km od okresného mesta Nitra a 22 km od okresného mesta Nové Zámky. V obci je kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza autobusová a železničná stanica. Objekt je predurčený pre realizáciu obchodnej resp. reštauračnej prevádzky, kancelárskych priestorov, bytových jednotiek...                               Je to profitabilná prevádzka s obrovským potenciálom byť oveľa viac!!! Realitný maklér: Daniel Bohumel 0903 251 338 - bohumel@mgreal.sk  
Veľký Kýr
174 990 €
Budova s pozemkom na predaj
Dobrý deň Ponúkame na predaj budovu s pozemkom v celkovej rozlohe 1281 m2 v meste Stará Ľubovňa . Zastavaná plocha celkovo 286 m2 Nádvorie o rozlohe 995 m2 ( prevažne vyasfaltované ) Budova sa nachádza na Jarmočnej ulici. Celková cena 135 000 eur s DPH Pre záujemcu vieme zabezpečiť úver a výhodné financovanie Ďakujem Ing Jozef Dufala -adv reality & development s.r.o.
Stará Ľubovňa
135 000 €
RK Reality Gold – Bratislava s.r.o., ponúka na predaj komerčný objekt v Bratislave III obvod
RK Reality Gold – Bratislava s.r.o., ponúka na predaj komerčný objekt v Bratislave III obvod Objekt : pozostáva z 6 bytov IS siete: všetky ( el., plyn, voda, kanalizácia) Terén: mierne svahovitý Výmera pozemku : 680 m2 Prístup: asfaltová cesta Parkovanie: 8 parkovacích statí vo dvore Cena: 750. 000 ,- tis Fotografie: na vyžiadanie Kontakt: 0905 491 888 Škodroňová
Bratislava III - Nové Mesto
750 000 €
Na prenájom objekt/ubytovňa/70 lôžok, Nové Mesto nad Váhom
1026 -  Na prenájom budova blízko centra Nového Mesta nad Váhom. Budova má podlahovú plochu 570 m2, pozostáva z prízemia a suterénu,  je čiastočne zrekonštruovaná. V celom objekte sú nové plastové okná, nové LED svetlá, stavba zaizolovaná proti vlhkosti, nové plynové kúrenie, rozvody vody a odpadu. V suteréne je položená nová dlažba. Objekt je pod kamerovým systémom v uzavretom areáli s celkovou výmerou pozemku 1900m2. Kapacita objektu je 70 lôžok, vrátane sociálneho zázemia pri splnení hygienickej normy. Mesačné náklady na energie sú 800 Eur. Cena za prenájom je 5000€/mesiac + energie 800€/mesiac. Viac informácii Vám poskytnem na tel. č. 0905 248 196 alebo mailovej adrese petovska@piestanyreality.sk ivetapetovska.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.
Nové Mesto nad Váhom
5 000 €/mes.
Podnikateľský objekt 11162 m2, Tlmače, Levice
TUreality ponúka na predaj podnikateľský objekt 11162 m2 , Tlmače , Levice. Objekt sa nachádza pri hlavnej ceste smer Levice - Tlmače. celková výmera pozemku je 11162 m2 na ktorej sa nachádza budova o rozlohe 1363 m2. V okolí objektu sa nachádzajú prevádzky firiem . Objekt je dobre dostupný nákladnou a železničnou dopravou. Nehnuteľnosť na pozemku bola využívaná ako sklad a garáže je vhodná na rekonštrukciu. Energetický certifikát nie je k dispozícii . Rozmery na fotke sú len orientačné . Viac info Vám rád poskytnem na hankovsky@tureality.sk alebo na tel. čísle 0905521710.
Levice
290 000 €
Na predaj komplex budov pri Dolnom Kubíne
OKAreal ponúka na predaj viacúčelový objekt v mestskej časti pri Dolnom Kubíne. Objekt sa nachádza na rovinatom pozemku o rozlohe 2 281m2 pozostáva zo 4 spojených budov zo samostatnými vchodmi. V hlavnej budove sa nachádza aj výťah. Zastavaná plocha objektu je 835 m2, podlahová plocha budov 1045 m2. V budovách sú rozvody vody, elektroinštalácia, kanalizácia. Objekt je zabezpečený alarmom a kamerovým systémom. Areál je oplotený s prístupom cez 3 brány. Prístupové cesty k budovám sú vyasfaltované a ďalšie plochy sú zatrávnené. Objekt má široké možnosti využitia. Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárií. Cena 370.000 € je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín,kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru. Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou :-) Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.
Dolný Kubín
370 000 €
Na predaj historický objekt v Rusinowe vo Wałbrzych v Poľsku
OKAreal ponúka na predaj historický objekt v Rusinowe vo Wałbrzych v Poľsku. Objekt sa rozprestiera na pozemku o rozlohe 15 000 m2. Budova je súčasťou barokového palácového komplexu, ktorý zahŕňa aj: park, dve obytné budovy, prístavbu, bývalú stajňu, bývalý bazén a parkovú bránu. Úžitková plocha areálu je 4634,18 m2. Budovy s palácom sú zapísané v registri pamiatok. Objekt je možné v budúcnosti využívať ako domov seniorov, alebo penzión. Cena 1. 900 000 € je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín,kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou. Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru. Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou :-) Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.
Poľsko
1 900 000 €
1 2 3