Ostatné objekty

150 inzerátov
Ponúkame na prenájom prevádzkový areál - Prievidza
Ponúkame na prenájom prevádzkový areál - Prievidza
JKV real Vám exkluzívne so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom prevádzkový areál vhodný na rôzny zámer podnikania. Priestor sa nachádza na frekventovanom mieste v priemyselnej zóne pod nadjazdom v Prievidzi... Pozemok disponuje ističom 3x100A, prípojka na vodu a kanalizáciu. Telefonická/internetová sieť tiež k dispozícii ale nenapojená aktuálne. Cela plocha areálu je upravená betónovou plochou. Okolo celého areálu je vybudované oplotenie kde sa nachádzajúcu 4 vchody z toho jedna brána je posuvná (6m), dvojkrídlová (6m), dvojkrídlová (12m) a jedna mala bránička. Hlavná budova SO 03(27,67m X 11,35m = 314,05m2) disponuje 9 miestnosťami: - jedna menšia dielňa s prípojkami na 380V... - kotolňa s kotlom na plyn (zásobník na plyn sa nachádza na dvore) 3x kolektory na ohrev vody počas leta... - administratívna miestnosť / šatňa (dlažba)... - kuchynka, bez linky / administratívna miestnosť (dlažba)... - kancelária aj s nábytkom (dlažba)... - kúpeľňa 2x WC, 2x sprcha, 3x umývadlo - všetko oddelene, obklady a dlažba... - chodba (dlažba)... - veľká dielňa, prípojky na 380V, osvetlená neonovými svetlami... Vo všetkých miestnostiach sú umiestnene radiátory. Nova strecha a elektroinštalácia na celej budove. Prístavba SO 01(26,4m X 10,10m = 264m2) - novostavba - 2007 - prípojky na 380V - osvetlenie neonovými svetlami - vykurovanie teplovodnou jednotkou z UK Prístrešok SO 02(24,35m X 10,25m = 248,05m2) Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + široká možnosť využitia... + Frekventované miesto... Pokiaľ hľadáte miesto pre vaše podnikanie tak v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás. Cena prenájmu: 6000€ Pri nástupe do nájmu sa platí 1x nájom za prvý mesiac + 1x platba za sprostredkovanie a právne služby! Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! Zabezpečujeme kompletné finančné poradenstvo! U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0910 950 426 alebo na e-maile: polerecky@jkvreal.sk alebo www.jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!
Prievidza
6 000 €
Hezký apartmánový dům v blízkosti pláže, oblast Šibenik, Chorvatsko
Hezký apartmánový dům v blízkosti pláže, oblast Šibenik, Chorvatsko
Dovolujeme si Vám nabídnout tento hezký apartmánový dům se 4 apartmány v klidné lokalitě, ideální pro život či dovolené v oblasti města Brodarica v Chorvatsku. Jeho celková plocha činí 329,50 m2 a nachází se na pozemku o velikosti 654 m2. Suterén domu se skládá z typické konoby a garáže. V přízemí domu se nachází apartmán se dvěma ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a velkou terasou. V prvním patře je apartmán se třemi ložnicemi, kuchyní, koupelnou a terasou. Poslední patro má dva apartmány, každý s jednou ložnicí a balkónem s výhledem na moře. Dům je zcela vybaven nábytkem, který je zahrnut v ceně. Před domem je oplocený, hezky upravený dvůr a za domem se nachází zahrada s olivovníky a krytá terasa s BBQ grilem, komora a toaleta. Jedná se o klidnou oblast ve vzdálenosti 220 m od moře a pláže.
Chorvátsko
295 000 €
Kaviareň v centre mesta Prešov
Kaviareň v centre mesta Prešov
Ponúkame na odstúpenie obľúbenú kaviareň v centre Prešova. Rozloha miestnosti: 80 m2 Terasa: 70m2 Kapacita: 80 miest (vnútri+terasa) Priestory pozostávajú z hlavnej miestnosti s kaviarňou a barom, vínnej pivnice, letnej terasy, sociálneho zariadenia ženy a mužy. Prevádzka sa odstupuje s kompletným vybavením v osobnom vlastníctve – moderný profesionálny pákový kávovar, výrobník ľadu, piecka na pečenie croissantov, umývačka riadu, mlynček na kávu, 2 chladničky, výčap na pivo, dva LCD televízory, satelitný systém, kamerový systém, nábytok na mieru z masívu. V podzemí je krb, ventilačný systém, televízor. Predpokladaná návratnosť investície 2-3 roky. Dôvod odstúpenia: zahraničný majiteľ a jeho návrat do vlasti V cene je zahrnuté aj know-how, prevod dodávateľských a zmluvných vzťahov. Uvedená PREDAJNÁ CENA je VRÁTANE provízie. V tejto cene je započítané: - vypracovanie autorizovaných zmlúv partnerskou advokátskou kanceláriou - poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti na katastri ( vklad VP, výpis (kópia) LV, snímok kat. mapy) - v prípade záujmu poskytneme odborné poradenstvo a konzultácie v oblasti financovania a poistenia nehnuteľnosti BLIŽŠIE INFORMÁCIE NON – STOP telefonicky 0904 046 056 alebo mailom makler@3onreal.sk Kontaktná osoba JUDr. Ján Onofrej
Poprad
21 500 €
Na predaj malý dom na podnikanie - Banská Bystrica
Na predaj malý dom na podnikanie - Banská Bystrica
  XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj malý podnikateľský objekt blízko centra Banskej Bystrice. Malý domček vhodný na podnikateľské účely, sa nachádza na rovinatom pozemku o rozlohe 145 m2. Má spoločnú stenu so susediacim domom. Na zastavanej ploche 76 m2, dom disponuje dvomi nadzemnými podlažiami. Na prvom sa nachádzajú vstupná chodba, miestnosť s barovým pultom, miestnosť, zádverie, dva malé sklady, kúpeľňa a WC. Druhé nadzemné podlažie pozostáva z podkrovia, ktoré je možné zrekonštruovať na ďalšie obytné/firemné priestory. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou s výnimkou strechy v roku 2011 (plávajúce podlahy, stierky, dlažba, sanita, rozvody elektriny a vody, plastové okná, aj bezpečnostné dvere). Vonku domček disponuje malou terasou alebo priestorom na tri parkovacie miesta. Kúrenie je plynové - gamatky. Medzi hlavné výhody tejto nehnuteľnosti patrí jej skvelá poloha, vhodná predovšetkým na podnikateľské účely - gastro prevádzky (kaviareň, zmrzlina a pod.), ako aj na účely bývania, možnosť rekonštrukcie krovu podľa vlastných predstáv a rýchly prístup do centra mesta, aj na diaľničný obchvat R1. Energetický certifikát – nie je.   Bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru, prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.            
Banská Bystrica
95 000 €
Kancelárske priestory na prenájom
Kancelárske priestory na prenájom
Gakosreal ponúka kancelárske priestory na prenájom v 3.poschodovej budove v Prešove pri diaľnici z Košíc. Priestory priebežne rekonštruujú a je ich možné prispôsobiť konkrétnym požiadavkám klienta. Rozlohou sú vhodné od 17 m2 – využitie napr. kaderníctvo, kozmetika, zubná ambulancia a i., ale aj veľké “open space” kancelárie. Polohou a využitím sú vhodné pre všetkých klientov, ktorí vyhľadávajú miesto s veľkou koncentráciou ľudí a parkovacími možnosťami priamo pred budovou. Cena je v závislosti od veľkosti od 3,80€ bez DPH a energii a je možná aj dohoda. Cena zahŕňa kompletné právne poradenstvo a sprostredkovateľskú províziu
Prešov
dohodou
Na prenájom / predaj, veterinárna ambulancia so stálou klientelou
Na prenájom / predaj, veterinárna ambulancia so stálou klientelou
Na prenájom, alebo na predaj, zariadená veterinárna ambulancia, zabehnutá so stálou klientelou, poskytujúca všestranné veterinárne služby a strihanie. Využiteľná na poskytovanie komplexnej veterinárnej, preventívnej, liečebnej a poradenskej činnosti v chove malých zvierat.
Bratislava V - Petržalka
1 500 €
Na prenájom obchodné priestory  v BB
Na prenájom obchodné priestory v BB
XEMAR (xemar2@xemar.sk alebo 0915 399 498) ponúka na prenájom objekt pre obchod a služby na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici s celkovou výmerou 800 m2 ( úžitková plocha 800m2 1.poschodie). Možnosť prenajať priestory samostatne, t. j. celé 1. poschodie alebo len určitú časť z týchto priestorov. Priestory sú mimo zastavaného resp. obytného územia mesta a ponúkajú širokú škálu využitia (napr. zriadenie športového centra - fitnes, bowlingu, resp. centra pre relax a oddych – reštaurácia, bar, disko alebo rôzne podobné kombinácie). Ponúkané priestory sú kompletne zrekonštruované, nachádzajú sa na 1. poschodí zatepleného objektu s orientáciou na východ. Jedná sa o otvorený priestor. V exteriéri objektu je nakladacia rampa. Objekt s uvádzanými priestormi sa nachádza v oplotenom areáli, je zabezpečený samostatným zabezpečovacím zariadením. Ponúkané priestory sú ihneď k dispozícii a z pohľadu ich polohy ponúkajú širokú škálu ich využitia pre účely obchodu a služieb, sú jednoducho a rýchlo prístupné z mesta BB či už osobnou, nákladnou alebo mestskou dopravou a z toho dôvodu sú ľahko dostupné aj pre širokú verejnosť. V tesnej blízkosti sa nachádza reštaurácia, autobusová zástavka a diaľnica R1. K objektu prislúchajú parkovacie miesta podľa určenia vlastníka. Cena za prenájom je s DPH za m2 bez energií – merače spotreby energie. 
Banská Bystrica
60 €/mes.
Podiel na starej budove v centre mesta
Podiel na starej budove v centre mesta
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Bratislava-Staré Mesto, Panská. Plocha: úžitková 1845 m2. Dom bol postavený v 14 storočí a prebehla na ňom kompletná rekonštrukcia. V objekte sa nachádzajú 3 podlažia + podzemné priestory. Vchodové dvere sú pôvodné drevené a aj okná sú drevené. Kúrenie zemný plyn. Strecha sedlová. Verejná kanalizácia. Konštrukcia objektu: tehlová. Dláždená prístupová cesta. Ročný príjem z prenájmu je 27000 e ročne. Jedná sa o podielové vlastníctvo 1/6. Cena 820 000 €. V prípade záujmu,alebo bližších informácii ma prosím kontaktujte na telefónom čísle: 0911 886 988, e-mail: sirrah@sirrah.sk.
Bratislava I - Staré Mesto
820 000 €
Podnikateľský objekt 400 m2 v obci Veľký Kýr!!!
Podnikateľský objekt 400 m2 v obci Veľký Kýr!!!
MG real Vám ponúka na predaj podnikateľský objekt v obci Veľký Kýr, známy ako Pizzeriu. Objekt sa nachádza na hlavnom ťahu Nitra – Nové Zámky. Tvoria ju 2 podlažia: 1. podlažie: v prednej časti prízemia sa nachádza reštaurácia s barom, veľká terasa, dve toalety pánske/dámske. V zadnej časti prízemia je kuchyňa, sklad a ďalšie miestnosti vhodné ako odkladacie miestnosti, alebo kancelárie. Prízemie je o rozlohe 200 m2, z toho na sedenie je 140 m2. Objekt má dva vchody predný z hlavnej cesty a zadný z vedľajšej cesty. 2. podlažie: má rozlohu 200 m2, nachádzajú sa tu tri priestranné miestnosti, ktoré sú pripravené pre realizáciu bytových jednotiek (s kúpeľňou a kuchynským kútom). Kúrenie v objekte je ústredné plynové, nachádzajú sa tu všetky IS.  Celková úžitková plocha je 400 m2 a pozemok má výmeru 1015m2. Obec Veľký Kýr sa nachádza 15 km od okresného mesta Nitra a 22 km od okresného mesta Nové Zámky. V obci je kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza autobusová a železničná stanica. Objekt je predurčený pre realizáciu obchodnej resp. reštauračnej prevádzky, kancelárskych priestorov, bytových jednotiek...                               Je to profitabilná prevádzka s obrovským potenciálom byť oveľa viac!!! Realitný maklér: Daniel Bohumel 0903 251 338 - bohumel@mgreal.sk  
Veľký Kýr
174 990 €
       Predaj obytných domov s 8 samostatnými 2-4 izb. bytmi Zvolen
Predaj obytných domov s 8 samostatnými 2-4 izb. bytmi Zvolen
Winners reality predáva exkluzívne vo Zvolene dva zateplené, obytné rodinné domy spojené do jedného obytného komplexu s vlastným parkovaním pre 9 vozidiel. Jeden obytný dom je novostavba. Byty sú umiestnené so samostatným vstupom a sú umiestnené na troch podlažiach. Domy sú napojené na slnečné kolektory kvôli ohrevu vody ako aj na vlastné kúrenie na plyn i podlahové kúrenie v jednom z obytných domov. Byty sú t.č. obsadené nájomníkmi, ktorí platia nájom od 300 -450 Eur/ mesiac 2 x štvorizbový byt o rozlohe jedného cca 100 m2 2 x trojizbový byt o rozlohe cca 90 m2 2x jeden a pol izbový byt bez balkóna o rozlohe cca 50 m2 1x dvojizbový byt o rozlohe cca 60 m2 POPIS: Byty sú opatrené kuchynskými linkami, kúpeľnou, WC , špajzou . Byty - 2, 3 a 4 izbové majú tiež 2x WC, 2 x kúpeľňa , špajza, balkón, terasa - (1 troj a 2 štvorizb.) , krb- ( 2 štvorizb.) , sauna-( 1 štvorizb.) Spoločné pivničné priestory -50 m2 je možné jednotlivo prispôsobiť priečkami na menšie. - Internet je v každom byte + TV prípojka + satelity pre Magio OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: - V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť: obchody, škola, škôlka, ihriská, príroda, MHD apod. POZNÁMKA: Naši skúsení hypotekárni špecialisti vám pripravia na nehnuteľnosti od slovenských bánk bezplatne čo najvýhodnejšiu finančnú ponuku šitú na mieru. Stačí zavolať a dohodnúť obhliadku na tel.: 0903 419 623
Zvolen
dohodou
Obchodný priestor v blízkosti STOP SHOP
Obchodný priestor v blízkosti STOP SHOP
Ponúkame na prenájom obchodný priestor v bezprostrednej blízkosti rušného obchodného centra STOP SHOP. Jedná sa o priestor o celkovej výmere 46 m2. Je rozdelený na dve časti a to hlavná miestnosť o výmere 30m2 vhodná ako obchodná časť, a skladovú miestnosť o výmere 13 m2 kde sa nachádza aj umývadlo. Súčasťou je aj sociálne zariadenie nachádzajúce sa na tom istom podlaží. Vchod do objektu je z dvoch strán a je tu možnosť aj prenajatia svetelnej reklamy nad vchodom. Taktiež je zabezpečené parkovisko.
Dolný Kubín
200 €
TOP PONUKA!!! Na predaj komplet zariadený a zrekonštruovaný internát v Ružomberku
TOP PONUKA!!! Na predaj komplet zariadený a zrekonštruovaný internát v Ružomberku
OKAreal ponúka na predaj samostatné stojací, kompletné zariadený a zrekonštruovaný internát v Ružomberku. Pri rýchlom jednaní dohoda možná !!! Internát je 4 podlažný, 1 440 m2 podlahovej plochy, pôdorys internátu má rozmery 30x12 m, vykurovaný vlastnou plynovou kotolňou, obsadený 10 mesiacov v roku študentmi vysokej školy. Vstup do internátu je riešený cez vrátnicu, ktorá má 24 hodinovú službu. Prízemie - pozostáva zo vstupnej chodby, vrátnice, kancelárií, študovne, práčovne, spoločenskej miestnosti, posilovne, skladových priestorov. Identické 3 nadzemné podlažia v ktorých je 40 izieb - 80 lôžok, na každom podlaží sa nachádza kuchynka a v každej izbe sociálne zariadenie, WC, sprcha. Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárií. Cena 589.999 € je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín,kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru. Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou :-) Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.
Ružomberok
589 999 €
Prenájom haly v Or.Porube
Prenájom haly v Or.Porube
Priemyselný Park PORUBA je situovaný v Oravskej Porube - časť Zábrež, len 4 km od Dolného Kubína.  Ponúkame na prenájom halu ktorá je vhodná na výrobu, sklad, kancelárie s vlastným sociálnym zariadením vrátane šatní, v priestoroch je jedáleň, kuchyňa-vývarovňa. Priestor je možné upraviť podľa požiadaviek klienta.Hala má vlastný priemyselný výťah s bezproblémovým prístupom pre nákaldné a osobné vozidlá.  Nájomca má vlastné meranie spotreby elektrickej energie, spotreby plynu a vody. Celý areál je strážený a má vlastné kamerové systémy.  V prípade krátkodobého prenájmu                 3€/ m2 V prípade dlhodobého prenájmu                 2,50€/m2 Bližšie informácie poskytneme priamo na ohliadke.
Oravská Poruba
1 375 €/mes.
Kancelárie v centre mesta Dolný Kubín
Kancelárie v centre mesta Dolný Kubín
Ponúkame na prenájom  3 kancelárie  v centre mesta Dolný Kubín. Kancelárie s vlastným parkovaní  sa nachádzajú na Námesti, na treťom nadzemnom podlaží odkiaľ máte všade blízko. Každá kancelária má cca 50 m² a bude zariadená kancelárskym nábytkom. Výška nájmu je 250,- eur / mesačne / bez energie. Viac info u makléra
Dolný Kubín
250 €
Na predaj komplet zrekonšt. komerčný objekt s dvojgarážou, parkov. státim, Krakovany okr. Piešťany
Na predaj komplet zrekonšt. komerčný objekt s dvojgarážou, parkov. státim, Krakovany okr. Piešťany
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný komerčný objekt vhodný na rôzne podnikateľské účely v obci Krakovany. Objekt má veľmi dobrú strategickú obchodnú polohu a vzdialenosť od dialnice D1 7,5 km cca 9 minút. Možno ho využiť ako sídlo firmy / kancel. priestory, skladové priestory /, na poskytovanie služieb rôzneho druhu a prípadne poschodie ako bytovú jednotku. Dispozícia: Prízemie 99 m2: komerčné priestory, toaleta. Poschodie 65m2: hala, dve izby, kúpeľna so je sprchovacím kútom a toaletou. Pivnica: dvojgaráž a technická miestnosť s kotlom na peletkové vykurovanie. Objekt je chránený bezpečnostným alarmom. Súčasťou nehnuteľnosti sú novovytvorené vlastná parkovacie miesta a vkusná prístupovou cesta so zámkovej dlažby. K dispozícii ihneď. Dohoda možná. V cene sú zahrnuté právne a poradenské služby. Kontakt na realitného makléra: 0915 446 802, infolinka 0944 543
Krakovany
dohodou
Na prenájom podnikateľský priestor v Detve.
Na prenájom podnikateľský priestor v Detve.
XEMAR (ivan.kotrc@xemar.sk alebo 0918 40 66 56), Vám ponúka na prenájom podnikateľský objekt v centre Detvy, na ulici M.R.Štefánika. OBJEKT: - vo výhodnej lokalite - možnosť prevádzkovať ako reštauráciu alebo prerobiť na kancelárske priestory. - cena mesačného nájmu je 500 € /alebo podľa typu prevádzky/. - klimatizácia, rekuperácia vzduchu samozrejmosťou. - parkovacie miesta pred budovou. - všetko je v TIP TOP stave, pripravené na prevádzku. ODPORÚČAM OBHLIADKU! Môj kontakt: Ivan Kotrč ivan.kotrc@xemar.sk 0918/ 40 66 56 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TIP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!
Detva
500 €/mes.
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na  prenájom pohostinstvo v centre obce Košeca.
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na prenájom pohostinstvo v centre obce Košeca.
3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=YMBByY7o5MF Video prehliadka TU. https://youtu.be/3t6YpyawXxk Záujemca neplatí za sprostredkovanie žiadnu províziu realitnej kancelárii!!! Ponúkame Vám na  prenájom pohostinstvo v centre obce Košeca. Budova sa nachádza v centre obce a je ku nej prístup z hlavnej cesty. Prešla kompletnou rekonštrukciou. Donedávna bola využívaná ako Pohostinstvo. Možnosť využitia aj na iné podnikateľské učely - napr.ako predajňa, skladový priestor, alebo na inú obchodnú činnosť. Prenajíma sa kompletne zariadená ako na foto. Budova má všetky IS - elektrika, plyn, obecná voda, studňa, kanalizácia. Súčasťou je aj veľká zastrešená terasa pre cca 60 hostí. Vo vnútri je barový pult a sedenie pre cca 60 hostí taktiež. Vykurovanie je plynovým kotlom a možnosť využitia aj vnútorných kachiel. Tri samostatné WC - ženy, muži, personál. Vzadu je veľký skladový priestor. Zozadu budovy je nakladacia rampa priamo do skladu. Samostatná miestnosť s kotlom. Celá budova má kompletnú vzduchotechniku. Cena nájmu je 600,-Eur + energie. Energie v mesiaci január boli cca 370,-Eur. Viac info u makléra.
Košeca
600 €/mes.
Iný objekt Varín na predaj - zrekonštruovaný
Iný objekt Varín na predaj - zrekonštruovaný
RH reality vám ponúka Na PREDAJ kompletne zrekonštruovaná budova vhodná na podnikanie, v obci Varín, len 10km od Žiliny. Budova je jednopodlažná, zateplená, o výmere 80m2, postavená na pozemku o rozlohe 352m2. Pozostáva z troch miestností a kúpeľne s WC. K dispozícii je kuchynka. Budova prešla kompletnou rekonštrukciou – fasáda, strecha, nový komín, plastové okná, liatinová pec, elektrické vykurovanie, automatická brána pri vstupe na pozemok, automatická mreža pri vstupe do budovy, zabezpečovacie zariadenie, sociálne zariadenie – sprchový kút s WC. Objekt je napojený na obecný vodovod a kanalizáciu. V prípade záujmu možnosť napojenia na plyn. Na pozemku je zriadený sklad o rozlohe 18m2. V minulosti slúžil priestor ako predajňa potravín. Objekt je vhodný na podnikanie, prípadne po úprave aj na bývanie. Nachádza sa blízko centra obce s dobrou občianskou vybavenosťou. Nehnuteľnosťou Vás prevedie maklérka Jana Beňadiková – 0918 684 942. Cena 98 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Ev. číslo: 133610 Kontakt maklér: +421918684942, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.
Varín
98 000 €
Budova skladov a výrobne v Dunajskej Strede, Drevárska, pozemok 2272m2, spolu 4 podlažia 4767m2
Budova skladov a výrobne v Dunajskej Strede, Drevárska, pozemok 2272m2, spolu 4 podlažia 4767m2
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj: Budova skladov a výrobne v Dunajskej Strede na ulici Drevárska. Pozemok 2272m2, Budova má 4 nadzemné podlažia 1 podlažie 1186,56m2 výška 3,43m 1 podlažie 1193,50m2 výška 2,95m 1 podlažie 1193,50m2 výška 5,35m 1 podlažie 1193,50m2 výška 5,35m spolu 4 podlažia 4767,06 m2 Blízke napojenie na výstup z Dunajskej stredy, ako aj blízkosť železnice. Nehnuteľnosť je stále v prevádzke, slúži ako sklady. Výhodou sú vysoké stropy a vysoká nosnosť podlaží. V nedávnej minulosti prebiehala v budove aj výroba. V budove sú dva veľké nákladné výťahy, 4 x wc, kuchynky, laboratórium, nakladacia rampa atd. Celý pozemok je oplotený pevným plotom, a budova je zabezpečená. Budova je poschodová železobetónová s rovnou strechou, s prístupom z ulice. Stropná konštrukcia je monolitická železobetónová hrúbky 22cm. Obvodové múry sú hrúbky 45cm z tehál Porotherm 44. Vnútorné múry sú z tehál Porotherm 30 Priečky sú tehlové hrúbky 12,5 cm. Strojovňa výťahu je murovaná hrúbky 400cm. Strecha je dvojplášťová s plechovou krytinou. Uprostred, medzi dvomi modulmi, je železobetónové schodište s nášlapnou vrstvou terazzovou a vedľa socálne zariadenia pre mužov a ženy, denná miestnosť, šatňa so vzduchotechnikou, umýváreň a to na každom podlaží, hlavnej na prízemí. Pri vstupnej časti je kotolňa s dvoma kotlami typu Plynotherm a dve nádrže na TÚV. Rozvod kúrenia je panelovými radiátormi. V ďalšej miestnosti je elektrická rozvodňa, kompresorovňa. Elektroinštalácia je svetelná i motorická. Podkladný betón hrúbky 17cm a je pokrytý vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti a betónovou podkladnou vrstvou hrubky 13cm. podlahy sú keramické, v sklade, ktorý tvorí väčšinu, je terazzová podlaha. Vráta sú oceľové. Vnútorné dvere sú drevené, väčšinou zasklené. Okná sú drevené zdvojené. Budova je napojená na verejný rozvod vody, kanalizácie, plynu i elektrické vedenie zemné. Technický stav podľa znaleckého posudku: Začiatok užívania rok 1997, rok 21, Opotrebovanie 22,5%, Technický stav 77,5%. Ploty 41,20m, technický stav 70%. Znalecký posudok z roku 2015, ktorý je k dispozícii ohodnotil budovu a pozemky na 2 210 000€ Predajná cena 820.000€ Info a obhliadky: Matej Salay 0948 599 090
Dunajská Streda
820 000 €
Na predaj objekt pre podnikateľské účely v Banskej Bystrici, časť Sídlisko - Partizánska ulica - cen
Na predaj objekt pre podnikateľské účely v Banskej Bystrici, časť Sídlisko - Partizánska ulica - cen
XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 714 332) ponúkame na predaj  novú polyfunkčnú budovu s parkovacími miestami v Banskej Bystrici, mestská časť  Sídlisko– Partizánska ulica. viď foto. Budova pozostáva: - prízemie ( obchodný priestor ) - 1P ( kancelárske priestory – možnosť úpravy na bytový priestor ) – kuchynka,WC Celková cena 185 000 eur s DPH. Výhody - dobrá lokalita, dobrý prístup autom, ... Bližšie informácie poskytneme osobne  
Banská Bystrica
185 000 €
1 7 8