Poľnohospodárske objekty

38 inzerátov
KÚPIM starú hospodársku budovu s pozemkom
KÚPIM starú hospodársku budovu s pozemkom
kupim staré družstvo ,stodolu prípadne iný objekt s velkým pozemkom okolo 3-5ha v okoli NM ,PN,MY
Nové Mesto nad Váhom
dohodou
Pripravujeme dražbu poľnohospodárskeho areálu v Martine, k. ú. Tomčany
Pripravujeme dražbu poľnohospodárskeho areálu v Martine, k. ú. Tomčany
Pripravujeme dražbu senníka so súp. č 10204, maštale so súp. č. 10325, poľného hnojiska, silážneho žľabu a pozemku parc. reg. ,,E",  parc. č. 88/1 o výmere 1930 m2 v mestskej časti Martina, Tomčanoch. V prípade záujmu, dožiadania informácií alebo iných podkladov nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom. 
Martin
dohodou
Predám areál poľnohospodárskeho družstva Gabčíkovo-Čierny les, 11,7ha
Predám areál poľnohospodárskeho družstva Gabčíkovo-Čierny les, 11,7ha
Predáme poľnohospodársky areál (bývalé JDR), ktorého sme výlučným vlastníkom, nachádza sa v extraviláne mesta Gabčíkovo, časť Čierny les, len 50 km od Bratislavy. Celková výmera areálu je 11,7ha, celý areál je komunikáciou rozdelený na dve približne rovnaké časti. V cene sú zahrnuté pozemky a stavby na nich ležiace (ako maštale , sklady a garáže, sklad PHM, dielne, prevádzková budova, silážne jamy, kôlňa ne seno, hnojiská, studne, trafo stanica, atď.). V cene je ďalej zahrnuté aj centrálne hnojisko, ktoré sa nachádza cca 600m od areálu hneď vedľa komunikácie. Areál sa predáva len v celosti.
Gabčíkovo
1 400 000 €
Na predaj zabehnutá, fungujúca poľnohospodárska spoločnosť
Na predaj zabehnutá, fungujúca poľnohospodárska spoločnosť
Ponúkame na predaj zabehnutú a fungujúcu poľnohospodársku spoločnosť s ručením obmedzeným na juhu rimavskosobotského okresu v katastrálnom území Petroviec. Spoločnosť hospodári na cca 400 ha prenajatej poľnohospodárskej pôdy. Nájomné zmluvy s vlastníkmi pôdy sú uzavreté väčšinou ešte na ďalších 10-15 rokov. Kvôli členitosti terénu sú v tejto lokalite vyššie dotácie – 300 eur/ha. V cene predaja sú hospodárske budovy, stádo hovädzieho dobytka (cca 100 kusov), nové, moderné poľnohospodárske stroje a postúpenie nájomných zmlúv. Medzi hospodárskymi budovami sú tri zrekonštruované maštale, prerobené na voľné státie hovädzieho dobytka s vonkajším výbehom a zastrešeným kŕmnym žľabom, veľký senník s modernou technológiou, veľký sklad obilia, oceľový senník, silážna jama, veľká dielňa s montážnou jamou a ďalšie. Predávajú sa aj pozemky pod tými hospodárskymi budovami. Spoločnosť má vlastnú studňu s vlastným vodojemom. Približne 15 ha ornej pôdy je oplotený novým, 2,5 m vysokým plotom. Cena za predaj poľnohospodárskej spoločnosti je dohodou. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.
Petrovce, Rimavská Sobota
dohodou
EXKLUZÍVNE ponúka na predaj hospodársku budovu v Lučenci pri ul. Vajanského
EXKLUZÍVNE ponúka na predaj hospodársku budovu v Lučenci pri ul. Vajanského
Naša realitná kancelária Winners reality Slovakia s.r.o, Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj hospodársku budovu v Lučenci pri ul. Vajanského na konci mesta v smere na obec Rapovce, po jej pravej strane. Jedná sa o staršiu budovu v pôvodnom stave bez súpisného čísla s celkovou zastavanou plochou o výmere 658.m2. Táto naša ponuka môže osloviť hlavne klientov, ktorí by chceli podnikať v živočíšnej výrobe, prípadne tých, ktorí hľadajú priestory na ustajnenie koní. V prednej časti tejto budovy sú vytvorené boxi na chov hospodárskych zvierat. V zadnej časti budovy sa nachádza miestnosť slúžiaca ako garáž z ktorej je možnosť výstupu na podkrovie, ktoré slúži na uskladnenie krmiva pre zvieratá, kde je možné umiestniť seno pomocou fukara. Do garáže sa vchádza cez veľké dvojkrídlové dvere. Vedľa je ďalšia miestnosť, slúžiaca ako prípravovňa v ktorej sa nachádza funkčný šrotovník. K budove prislúcha pozemok o výmere 3.567.m2, kde je možné vytvoriť napríklad výbehy pre kone. V budove je zavedená el. energia s vlastnými hodinami a vlastná voda zo studne čerpaná pomocou čerpadla, slúžiaca na napájanie zvierat. V predajnej cene nehnuteľnosti je zahrnutá cena budovy vo výške 15.000.-€ a cena za pozemok je vo výške 29,50.€/m2, taktiež úplný servis pri predaji – kúpno-predajná zmluva, vklad do katastra nehnuteľností. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, volajte na Tel. č.: 0944 022 048, alebo na E-mail: marcel.hanula@winnersgroup.sk, kde Vám poskytneme bližšie informácie a dohodneme si obhliadku nehnuteľnosti. VŠEOBECNE: Lokalita: okrajová časť mesta Lučenec pri ul . Vajanského po jej pravej strane v smere na obec Rapovce. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: garáž, prípravovňa, 2x miestnosť s boxami na chov zvierat Celková plocha budovy : 658 . m2 Celková plocha nádvoria: 3.567.m2 Orientácia : severovýchod, juhozápad KONŠTRUKCIA : tehla, kváder, MESAČNÉ NÁKLADY: cca. 13.-€ za el. energiu STAV NEHNUTEĽNOSTI : pôvodný stav CENA a PLATBA: - cena: 109.900.-€, DOHODA na CENE MOŽNÁ! - v hotovosti, CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: - jedná sa o budovu v pôvodnom stave uspôsobenú na chov hospodárskych zvierat vhodná najmä pre tých, ktorí by chceli podnikať v danej oblasti, prípadne pre klientov ktorí hľadajú priestory na ustajnenie koní.
Lučenec
109 900 €
Na predaj poľnohospodársky areál iba 15 km od Senca
Na predaj poľnohospodársky areál iba 15 km od Senca
Na predaj je poľnohospodársky areál pred dvomi rokmi ešte využívaný na chov kráv v obci Zlaté Klasy, v časti Nový trh pri Malom Dunaji a iba 15 km od Senca. Výmera areálu je 8,9 ha, je oplotený bariérovým plotom. V areáli sa nachádza niekoľko stavieb: administratívna budova, sklady (8ks), kravíny (9ks), pôrodnice (3ks), kôlne (3ks), mliečnica... V prípade vážneho záujmu o prehliadku areálu a stavieb sme Vám samozrejme kedykoľvek k dispozícií. Predmetné stavby sú po úpravách vhodné na ďalšiu živočíšnu výrobu, chov koní, prípadne na skladovanie alebo ako dielne. Užívanie areálu je riešené dlhodobým prenájmom hlavne od SPF (výmera 4,8 ha) a siedmych FO (2,1 ha) - ostatná výmera je vo vlastníctve vlastníka stavieb a predáva sa spolu so stavbami. Realitné kancelárie ohľadne ďalšieho zdielania tejto ponuky, prosím nevolať!!!
Zlaté Klasy
dohodou
Poľnohospodársky areál na predaj v obci Vidiná
Poľnohospodársky areál na predaj v obci Vidiná
Poľnohospodársky areál v obci Vidiná pri hlavnej ceste v smere na Zvolen vzdialený cca 5 km od mesta Lučenec o výmere 2,1 ha na predaj. Areál je oplotený a v súčasnosti nevyužívaný. V areáli sa nachádzajú stavby slúžiace poľnohospodárskej a živočíšnej výrobe. Ohľadne bližšieho info alebo dohodnutia ohliadky v teréne volať prosím telefónne číslo: 0905/401832 sklad + administratívna budova na parcele C KN č.192, kravín na parcele C KN č.193, ošipárne na parcelách C KN č.196/1 a 198. Spolu so stavbami sú na predaj aj pozemky vo dvore vo výmere cca 5500 m2. Ostatné pozemky pod stavbami so vo vlastníctve SR a FO. Ich užívanie je riešené nájmom. Areál je využiteľný na ďalšiu živočíšnu výrobu, budovy sa dajú využiť na skladovanie alebo ako dielne. Realitné kancelárie ohľadne ďalšieho zdielania tejto ponuky, prosím nevolať!!!
Vidiná
80 000 €
Poľnohospodársky areál pri Dunajskej Strede na predaj
Poľnohospodársky areál pri Dunajskej Strede na predaj
Poľnohospodársky areál v obci Kráľovičove Kračany o výmere 15 ha na predaj. Areál je oplotený a v súčasnosti využívaný iba z malej časti. V areáli sa nachádzajú stavby slúžiace poľnohospodárskej a živočíšnej výrobe: sociálna budova, dielňa, sklady a maštale - dovedna vyše 20 stavieb. Pozemky pod stavbami so vo vlastníctve SR a menšieho počtu FO. Ich užívanie je riešené nájmom. Areál je využiteľný na ďalšiu živočíšnu výrobu, budovy sa dajú využiť na skladovanie, ako dielne a betónové plochy na parkovanie nákladných vozidiel a strojov. Realitné kancelárie ohľadne ďalšieho zdielania tejto ponuky, prosím nevolať!!!
Kráľovičove Kračany
395 000 €
Predaj poľnohospodárskeho areálu v obci Svinica
Predaj poľnohospodárskeho areálu v obci Svinica
V prípade vážneho záujmu o bližšie info alebo prípadnú miestnu ohliadku prosíme pekne kontaktovať telefónne číslo: 0903 999 204, ďakujeme. Na predaj poľnohospodársky areál vo výmere cca 8,7 ha v obci Svinica vzdialenej od centra mesta Košice asi 20 km. Celý areál je oplotený a nachádza sa v ňom niekoľko stavieb v minulosti slúžiacich poľnohospodárskej výrobe prípadne skladovaniu, ktoré sú na predaj po ďalšej prípadnej dohode aj jednotlivo. Zoznam stavieb: administratívna budova, dielňa (2x), sklad (3x), kravín (4x), ošipáreň (3x), ovčín, sušiareň, váha a senník. Areál a stavby v areáli je možné využiť na skladovanie, parkovanie mechanizmov alebo ako dielne - spevnené betónové plochy tiež na skladovanie aj na parkovanie mechanizmov. Pozemky pod areálom sú v dlhodobom prenájme od fyzických osôb.
Svinica
270 000 €
PREDAJ - Farma v Čičove 30 km od Komárna - 12 ha DOHODA MOŽNÁ!
PREDAJ - Farma v Čičove 30 km od Komárna - 12 ha DOHODA MOŽNÁ!
Ponúkame napredaj farmu v Číčove, len 30 km od Komárna, o výmere 10ha + 2ha, z toho cca 6,5ha Stavebný pozemok plus cca 2ha ostatné plochy, plus cca 4ha orná pôda.  Spôsob využívania pozemku: možnosť využívania pre rastlinnú výrobu, na ktorom sa pestujú obilniny, okopaniny, krmoviny, technické plodiny, zelenina a iné poľnohospodárske plodiny, možnosť pestovania, zeleniny, ovocia, okrasnej nízkej a vysokej zeleňe, a poľnohospodárskych plodín, možnosť chovu zvierat, kráv, koní, atď. Pozemok je vhodný na vybudovanie obytných domov, či priemyselný areál. K pozemku prislúcha aj centrálna budova, garáž a sklady o rozlohe 350 m2. Na pozemku sa nachádza aj mobilný dom a disponuje vlastnou studňou a transformačnou stanicou. Na pozemku je výdatná kolaudovaná studňa 70m hlboká s pitnou vodou, Elektrická prípojka (s trafom 400A), možnosť vybudovania čističky s napojením na melioračný kanál. Farma sa nachádza mimo zastavaného územia obce. TREBA VIDIEŤ! Cena DOHODOU! V cene je zahrnutý aj právny servis autorizovaným právnikom. INFO: Libra trade1 s.r.o. Viac info volajte Gejza Voros 0907 488 338   
Číčov
dohodou
Klátová Nová Ves - agroturistické zariadenie Salaš Cibajky EXKLUZIVNE
Klátová Nová Ves - agroturistické zariadenie Salaš Cibajky EXKLUZIVNE
Na predaj Agroturistické zariadenie Salaš Cibajky ktoré vzniklo v roku 1997 pôvodne ako rodinná farma a ktorá sa venovala prevažne pasienkovému hospodáreniu a chovu oviec. Od roku 2006 farma hospodári v certifikovanom systéme ekologického poľnohospodárstva. Od tohto obdobia bola v spolupráci s Výskumným ústavom potravinárskym dobudovaná technológia na spracovanie nepasterizovaného ovčieho a kozieho mlieka s vysokým hygienickým štandardom na výrobu syrov, bryndze a žinčice za účelom predaja týchtobioproduktov priamo z dvora. V roku 2015 bola doplnená technológia umožňujúca spracovanie bravčového mäsa na výrobu tradičných mäsových Bioproduktov z domácej zabíjačky. Produkcia mliečnych a mäsových biopotravín je zariadená tak, aby výrobný proces nezahŕňal žiadne použitie chemických konzervantov, prísad ani iných zdrojov výroby potravín. Všetky suroviny použité na ich výrobu sú získané tradičným chovom hospodárskych zvierat v ekologickom systéme poľnohospodárstva a pasienkového hospodárenia. Farma je od roku 2006 zaregistrovaná v ekologickom poľnohospodárstve. V roku 2015 bola ukončená výstavba otvorenej jazdiarne slúžiaca pre výuku jazdectva na koni pre návštevníkov Jazdeckého klubu Cibajky. Tieto priestory určené pre jazdenie na koni majú možnosť využívať aj majitelia a jazdci svojich koní, ktorí využívajú službu Ustajnenia koní. Vo výkrme chovaných hospodárskych zvierat nie sú podávané žiadne podporné látky alebo krmivá pre urýchlenie rastu a taktiež ani žiadne látky pre hormonálnu reguláciu rastu a iné. Zvieratá majú navyše dodržané podmienky tzv. welfaru (pohoda zvierat),vďaka vytvoreniu chovateľských podmienok, v ktorých sú chránené pred fyzickou a psychickou nepohodou a v ktorých môžu realizovať svoje prirodzené správanie. Viac technických informácií o stavbách na tel. čísle realitného makléra: 0907 306 592 Kompletná fotodokumentácia na domovskej stránke realitnej kancelárie. ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku -- súdnoznalecký posudok - geodetické služby - profesionálny prístup
Klátova Nová Ves
dohodou
Poľnohospodárska budova
Poľnohospodárska budova
Poľnohospodárska budova nachádzajúca sa v Komárne časť Nová Osada pozostáva s prednej časti kde je v strede hlavná chodba a po oboch stranách tzv. lode. V zadnej časti sa nachádza prevádzková a administratívna miestnosť. Budova je postavená z tehál po obvode spojená betónovým vencom. Stav budovy je pôvodný a strechu je nutné rekonštruovať. Poloha budovy dáva možnosť po prestavbe vytvorenia rekreačného ubytovania.
Komárno
26 000 €
Hala na PRENÁJOM Šarišské Dravce (010-27-GAB)
Hala na PRENÁJOM Šarišské Dravce (010-27-GAB)
010-27-GAB BeMi reality Vám ponúka na prenájom veľkú halu v obci Šarišské Dravce iba 10 min. od mesta Lipany, vhodná na výrobu alebo využitie ako skladový priestor. Hala má rozlohu 750 m2 (15x50m) a v nej sa nachádza 5 miestností. Priestor je možné vo vnútri prestavať podľa potrieb. V hale je voda, elektrina 230/380V a plyn je riešený cez plynové bomby. Nachádza sa tam aj sociálne zariadenie. Cena nájmu: 700€/ mesiac + energie Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a rada Vám zodpoviem Vaše otázky.
Šarišské Dravce
700 €/mes.
Poľnohospodárke objekty Píla Píla na predaj
Poľnohospodárke objekty Píla Píla na predaj
RH reality vám ponúka Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný a veľký hospodársky statok v obci Píla okres Lučenec vhodný na účely agroturistiky, dobudovanie ranču alebo biofarmu a iné. Úžitková plocha priľahlých domov je cca 600m2 so zastavanou plochou pozemkov o výmere 1163m2. Veľkosť celého hospodárstva, ktorý je cca 27 231 m2 spoločne s ornou pôdou, trvalými trávnatými porastami a zastavanou plochou. Cez pozemok preteká aj potok, ktorý je v ochrannom pásme. Celé hospodárstvo je v pôvodnom stave. K statku je prístup po obecnej asfaltovej ceste. Výhodou pozemku je, že je slnečný s pekným výhľadom v tichom prostredí neďaleko hlavnej cesty. Cena celého statku je 140 000,00 EUR/celkom. Pri rýchlom jednaní je možnosť sa na cene dohodnúť. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: F. Ev. číslo: 94405 Kontakt maklér: +421918111232, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.
Píla, Lučenec
140 000 €
DRAŽBA OCEĽOVÁ HALA V AREÁLI POĽNOHOSPODÁRSKEHO DRUŽSTVA ČIERNE
DRAŽBA OCEĽOVÁ HALA V AREÁLI POĽNOHOSPODÁRSKEHO DRUŽSTVA ČIERNE
ROZVODŇA S. Č. 1174, ČIERNE Objekt sa nachádza na pozemku C KN parc. č. 6387/5. Názov objektu nekorešponduje so skutočným užívaním objektu. Objekt je hala z oceľových prvkov a murovanou výplňou. Nachádza sa v areáli spoločnosti Poľnohospodárskeho družstva v Čiernom. Vek stavby je určený na základe čestného prehlásenia, stavba bola užívaná od roku 1978. Bola využívaná ako maštaľ oviec. V čase ohliadky je používaná iba ako sklad. Objekt je samostatne stojaci, jednopodlažný, nepodpivničený. Je postavený na svahovitom teréne, na okraji obce. Prístup je riešený spevnenou cestou. Objekt je nedostatočne udržiavaný, základná životnosť pre oceľové haly je 50 rokov pri bežnej údržbe. Pre výpočet opotrebovania je použitá lineárna metóda. Vo výpočte opotrebovania je zohľadnené poškodenie stavby ako aj jednotlivých konštrukčných prvkov. Dispozičné riešenie: Hala má jednoduchý, obdĺžnikový tvar. Nosnú časť tvoria priehradové oceľové rámy vzájomne pospájané, výplň je murovaná z tehál a tvárnic. Strecha je sedlová, krytina je z pozinkovaného vlnitého plechu. Stavebnotechnický popis: Základy – betónové základové pätky. Vodorovná izolácia, betónová doska s vodorovnou izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie – nosnú časť tvoria priehradové oceľové rámy vzájomne pospájané, výplň je murovaná z tehál a tvárnic, ktorá je na viacerých miestach narušená. Strecha – sedlová, krytina je z pozinkovaného, vlnitého plechu. Klampiarske konštrukcie nie sú. Podlahy – betónová mazanina. Vnútorné a vonkajšie rozvody na objekte nie sú.
Čierne
1 710 €
Ponúkam na predaj bývalú výkupňu v Marcelovej
Ponúkam na predaj bývalú výkupňu v Marcelovej
PRVÁ R3ALITNÁ Vám ponúka na PREDAJ alebo PRENÁJOM viacúčelovú halu s možnosťou využitia na výrobu, sklad, alebo obchodnú prevádzku. Objekt je oplotený, má cca 11á rozlohu. Budova sa skladá z administratívnej miestnosti s murovaným jadrom, kuchynky, sociálkou (WC a umývadlo) a väčším priestorom na manipuláciu s tovarom, poprípade výrobou atď... Pozemok: Rovinatý, oplotený, spevnený betónom . Dostatočný priestor na vonkajšie parkovanie a manipuláciu aj väčšieho množstva nákladných áut. Využitie: Výrobno skladovacie, obchodné účel, auto servis, parkovisko.... Pre viac informácií ma kontaktujte na tel. čísle 0908 907 752. PRI VÁŽNOM ZÁUJME DOHODA NA CENE ISTÁ !!! Výhody: Nehnuteľnosť bez ťarchy, kúpou ihneď voľná. Váš realitný poradca Peter Daňo.
Marcelová
40 000 €
TOP! JAZDECKÝ AREÁL v krásnom prostredí pri jazerách a blízko  BA
TOP! JAZDECKÝ AREÁL v krásnom prostredí pri jazerách a blízko BA
Ponúkame NA PREDAJ NOVOVYBUDOVANÝ JAZDECKÝ AREÁL  v krásnom prostredí v blízkosti jazier aj  Bratislavy CENA 83.-eu / m2 AREÁL PONÚKA MOŽNOSŤ VYUŽÍVAŤ NOVOVYBUDOVANÚ : - VEĽKÚ KRYTÚ JAZDECKÚ HALU o rozlohe 1500 m2 / 50 x 30m / - HOSPODÁRSKU BUDOVU s rozmermi - 18 x12 m / maštaľ – 6koní, BOX 4 x4 m, sedlovňa s kompletným príslušenstvom, internet, UPC, kamery, alarm, WC, sprchy pre kone, TUV a iné… / - vonkajšiu oplotenú pieskovú JAZDIAREŇ 30 x 35 m s odvodnením, zavlažovaním a s umelým osvetlením - KRUHOVÚ OHRADU - 16 m / na cvičenie koní / - NOVÉ STAJNE - 20 boxov - VEĽKÝ VÝBEH PRE KONE / PASTVINY - VEĽKÝ SENNÍK BAR - PUB so záhradnou terasou - kuchyňa - kompletne moderne vybavená z nerezového materiálu vrátane el. spotrebičov - oplotený sklad / 50 m2 / - záhrada s okrasnými drevinami / bonsaj , tráva – umelé zavlažovanie, osvetlenie a iné …. / - detské ihrisko - lezecká stena - ohnisko so sedením - kryté parkovisko 10 áut , vonkajšie parkovisko x….. a iné………… Celková rozloha ponúkanej nehnuteľnosti je 22 000 m2 , ale je tu možnosť rozdelenia na rôzne funkčné časti – JAZDECKÝ AREÁL, SAMOSTATNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 10á s jedinečnou železnou-tepanou vstupnou bránou , a aj stavebné pozemky pre 8 samostatných rodinných domov s bazénom - ako NOVÁ FARMÁRSKA EKO-BIO USADLOSŤ s výhľadom na ZVIERATÁ alebo iné……….. A MNOHO INÝCH VYCHYTÁVOK, ODPORÚČAM VIDIEŤ OSOBNE. Pre dohodnutie obhliadok, alebo detajlnejších inovatívnych informácií ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Martina Tejkalová osobný maklér 0910 310 320 office@virginreal.sk
Reca
1 826 000 €
Poľnohospodárska budova
Poľnohospodárska budova
Ponúkam na predaj bývalý ovčín v tichom prostredí v katastri obce Mýtna v lokalite Košútovo, blízko obce Píla a vodnej nádrže Mýtna, iba 400 metrov od hlavného ťahu Zvolen - Košice. Ovčín je priestranný, výška stropu 380 cm, s dvoma vchodmi o veľkosti 300 x 330 cm a 210 x 280 cm. Rozmery budovy sú: 50 x 12 metrov. Možnosti využitia sú rôzne, vzhľadom na priestrannosť sa dá aj rozdeliť na viac prevádzok. Časť priestorov nad ovčínom je tiež prekrytá. Súčasťou ovčína je aj niekdajší bačovský byt, pivnica a koliba. V ovčíne prebieha rekonštrukcia, sú tu rozvody vody, zavedená je elektrina. Prívod vody je v 2 alternatívach na samospád a z blízkej studne s výdatným prameňom. Celá stavba aj s priľahlým svahom sú odvodnené. V blízkosti sa nachádza potôčik a ďalšie zdroje vody. V štádiu prípravy je aj realizácia nového elektroenergetického zariadenia (nové vedenie, trafostanica), ktoré nahradí pôvodné, stále funkčné. Súčasťou ponuky je aj možnosť odpredaja okolitých pozemkov (až do 15 ha), vrátane blízkeho stavebného pozemku (so záhradou) vhodného na výstavbu rodinného domu, salaša, alebo chalupy s už prideleným súpisným číslom. Viac info na tel. č.: 0907 597 249
Mýtna
30 000 €
Areál na podnikateľské účely v Kostolných Kračanoch
Areál na podnikateľské účely v Kostolných Kračanoch
Ponúkame Vám NA PREDAJ areál na podnikateľské účely v Šipošovských Kračanoch, areál pozostáva z 3 maštalí a z pozemku vo výmere 17.512 m2. Maštale boli používané na chov zvierat, avšak možnosť využitia je rôznorodá: sklady, výrobné haly.... Zastavaná plocha spoločne budov je 2.463 m2 (769 m2 + 813 m2 + 881 m2) V časti jednej budovy je vytvorený 3-izbový holobyt, ktorý po dokončení je možný používať ako kanceláriu. Budovy sú napojené na verejný vodovod, na elektrinu, ale je aj studňa a veľká žumpa. Príjazdová cesta k areálu je betónová. Vo dvore je dostatok miesta na stavbu ďalšieho objektu. Cena celého areálu je 435 000 € už aj vrátane provízie a kvalitného servisu realitnej kancelárie A-W REAL Jednotlivé budovy sa dajú kúpiť aj samostatne s pozemkom.
Kostolné Kračany
435 000 €
Usadlosť s veľkým pozemkom-Trnovo okres Martin
Usadlosť s veľkým pozemkom-Trnovo okres Martin
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj krásnu hospodársku usadlosť v obci Trnovo cca 7 km od Martina. Celková výmera pozemku je cca 17.000 m2. Pozostáva zo zastavanej plochy /rodinný dom + hospodárske budovy / a rozsiahlych okolitých oplotených pozemkov. Rodinný dom disponuje v podkroví bytovou jednotkou, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou. Na pozemku sa nachádza hospodárska budova na ustajnenie 14 koní so sedlovňou, kuchynkou s podlahovým kúrením a kúpeľňou. Ďalšia hospodárska budova môže slúžiť na chov drobných domácich zvierat. Usadlosť má vlastnú studňu a IS / vodovod, elektrina /. Vedie k nej vlastná asfaltová cesta. Usadlosť je vhodná na bývanie, podnikanie, ranč, chov koní, agroturistiku, biofarmu. Treba vidieť!!!  V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 41398 Cena: dohodou  Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
Trnovo
dohodou
1 2