13 290 inzerátov
Pozemok na predaj - Teplý Vrh
Pozemok na predaj - Teplý Vrh
POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na predaj rovinatý pozemok klasifikovaný ako trvalý trávnatý porast v pokojnej časti Teplého Vrchu v okrese Rimavská Sobota. Veľkost pozemku je 600 m², situovaný je v západnej časti jazera a vzdialený 15 kilometov od od Rimavskej Soboty. Prístup je po poľnej ceste. Vhodný je pre rybárov, alebo na rekreačné účely. Neďaleko pozemku sa nachádza obec s bohatou históriou Drienčany. Radi Vás oboznámime s nehnuteľnosťou na obhliadke.
Teplý Vrch
13 000 €
Pozemok na predaj - Teplý Vrh Pozemok na predaj - Teplý Vrh
Slnečná Alej - pozemky určené na výstavbu domov
Slnečná Alej - pozemky určené na výstavbu domov
Ponúkame exkluzívny pozemok iba pár minút od centra mesta Bardejov, ktorý je určený na výstavbu rodinného domu. Výstavba je realizovaná formou „domu na kľúč“. Pozemok sa nachádza v mestskej časti Bardejovská Nová ves v lokalite s názvom Slnečná Alej. Poskytuje možnosť bývania v atraktívnom prostredí v blízkosti lesa a rieky Topľa, ktoré je ideálne na prechádzky. V samotnej obci nechýba kompletná občianska vybavenosť - služby, reštaurácie, obchody, materská škola, zdravotné stredisko, hospic, kostol, kultúrny dom, športoviská a cyklotrasy. Všetky bližšie informácie na web stránke : www.slnecnaalej.sk Svoj vysnívaný domov si môžete vybrať ihneď!
Bardejov
149 000 €
Predám pozemok, ornú pôdu, investična priležitosť
Predám pozemok, ornú pôdu, investična priležitosť
Predám pozemok - ornú pôdu vzdialenú cca 700m od obce Čunovo. parc. č.1059/1; Kataster: Čunovo; Rozloha celkom: 2057 m2 typ pozemku: orná pôda. Vhodný na pestovanie rastlín, včelárstvo, chov dobytka alebo ako investičná príležitosť. Pozemok je v blízkosti Čunovských jazier, dostupný autom cca 800m po poľnej ceste, tesne vedľa pozemku je prietokový kanál cez ktorí sa dá pripadne zavlažovať. Ak máte záujem o obhliadku neváhajte ma kontaktovať.
Bratislava V - Čunovo
39 083 €
Kúpime  lesy, ornú pôdu
Kúpime lesy, ornú pôdu
Spolupracujeme aj so zahraničnmiý investormi, ktorí majú záujem kúpiť lesy (rozloha nad 50 ha) s možnosťou ťažby dreva, väčšie rozlohy ornej pôdy (nad 100 ha), oboru, ranč, prípadne klasický starý rodinný dom na samote s veľkým pozemkom. Dohoda a platba istá. Celé Slovensko je zaujímavé. Zverejnené cez realitné kancelárie nie sú pre nás zaujímavé. Komunikujeme priamo s majiteľmi.
Poltár
dohodou
Predaj pozemku v Modre
Predaj pozemku v Modre
Ponúkam na predaj pozemok v Modre-Trnavská ul. Pozemok je vedený ako trávnatý porast, 2x vinohrad /zaregistrovaný/, záhrada. Príjazdová cesta je možná z dvoch strán. Šírka cca 10,30 - 12,70m. Celkom 3190m2. Typ pozemku E/C. Cena 1m2/28 EUR. Možná investícia ako stavebný pozemok.
Modra
89 320 €
Stavebný / rekreačný pozemok v Sabinove 1 734 m2
Stavebný / rekreačný pozemok v Sabinove 1 734 m2
Ponúkam na predaj pozemok v Sabinove - ulica Hliník, o výmere 1734 m2 - 20 eur/m2. Predaj spoluvlastníckych podielov (prístupové cesty) 277,50 m2 - cena 10 eur/m2. Pozemok je situovaný blízko centra mesta v tichom a slnečnom prostredí. Pozemok je momentále využívaný ako ovocná záhrada. KONTAKTUJTE MA PRE VIAC INFORMÁCIÍ A MOŽNOSŤ OBHLIADKY.
Sabinov
34 680 €
Predaj záhrady, mobilné domčeky
Predaj záhrady, mobilné domčeky
V blízkosti Seneckých jazier predám časť záhrady v rozlohe cca 6 árov. Elektrinu a vodu je možné bezúplatne čerpať z vedľajšieho pozemku do októbra t. r. Pozemok nie je zatiaľ vedený v územnom pláne na výstavbu rodinných domov. Je riadne oplotený. Na pozemku sa nachádza úplne nový mobilný záhradný domček fínskej výroby a staršia mobilná bunka. Cena pozemku za 1 m2 je 42 €. Bunky pri odkúpení celého pozemku sú v cene 1€/kus.
Reca
42 €/m²
Predám pozemok v rozmere 1400 m2
Predám pozemok v rozmere 1400 m2
Rozmer pozemku 1400 m2.. Pozemok sa nachadza v katastry TRSTENA časť ÚSTIE je to stavebný pozemok, asfaltová prístupova cesta. Cena za 1 m2 je 41€...
Trstená
41 €
Predám pozemok BUDIČKA (pri Zvolene)
Predám pozemok BUDIČKA (pri Zvolene)
Predám pozemok s rozlohou 5000 m2. Nachádza sa v Budičke pri Zvolene (13km od ZV) Pozemok je v tichom prostredí, okolo sú lesy, krásna príroda. Prípojky sú dostupné v okolí pozemku (200m od pozemku), tak isto prístupová cesta je pri pozemku. Cena 50€ za m2. (prípadne dohodou) Ak máte akékoľvek otázky, alebo chcete prísť pozrieť pozemok, tak nás kontaktujte na uvedenom čísle, alebo email :-)
Tŕnie
50 €
Predaj stav. pozemok cca 8á, výborná lokalita NR
Predaj stav. pozemok cca 8á, výborná lokalita NR
Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste vo výbornej lokalite vhodný na výstavbu RD . Výmera pozemku je cca 800m2 + podiel na prístupovej ceste, šírka 24m x dĺžka 33m. Všetky IS na pozemku, asfaltová prístupová cesta.
Nitra
125 000 €
Pozemok 7900m2, samostatný, dvojposchodová budova
Pozemok 7900m2, samostatný, dvojposchodová budova
Ponuka na predaj areál so skladovo administratívnymi priestormi v priemyselnej časti obci Kúty 300m želez. stanica a 3 km od dialnice D2 pozemok ma rozlohu 7900 m2 a je oplotený a zabezpečený kamerovým systémom Na pozemku sú 4x panelová garáž, 3- izbový dom z drevených panelov, 2-voj posch. budova a prístrešok Časť pozemku cca 600m2 je spevnená betonovými cestnými panelmi Na pozemku všetky IS: voda, elektrina, plyn, všetko má samostatné merače V areáli je zložená aj oceľová konštrukcia pre halu 18x 54 m. Dvojposchodová budova v areáli má nasledovné parametre:: 4x skladové priestory á 70m2 spolu cca 280m2 Prízemie: 1x skladový alebo výrobný priestor 200m2 s manipul. výškou 6m Prízemie: 1x 70m2 pomocný kancel. priestor, toalety, sprcha, kuchynka Poschodie: 1x 70m2 kancel. priestori - 3 kancelárie + toalety V budove bola vykonaná kompletná rekonštrukcia, prestavba inter. časti, elektrina, voda, strecha, stropy. Splnené aj požadované požiarno- technické parametre pre registratúrne stredisko - archív. Rk - nevolať. Cena: 435 000.-€
Kúty
435 000 €
pozemok Vodárenská ulica - Prešov
pozemok Vodárenská ulica - Prešov
Dragon Real s.r.o. vám ponúka na predaj zaujímaví pozemok v katastrálnom území mesta Prešov, pozemok je možne využiť na komerčné účely alebo na výstavbu rodinných domov . Pozemok má rozlohu cca 2086 m2, rovinatý charakter . Pri pozemku sa nachádzajú všetky IS a asfaltová prístupová cesta. V cene kompletný právny servis a úhrada katastrálnych poplatkov spojených s prevodom. V prípade potreby poskytneme tiež zdarma finančné poradenstvo a vybavenie úveru v ktorejkoľvek banke od certifikovaného finančného poradcu. Pre viac info: 0907 475 092 alebo tomas.tomko@dragonreal.sk
Prešov
56 322 €
BOND REALITY - na predaj pozemok Borský sv. Jur časť Dolné Valy
BOND REALITY - na predaj pozemok Borský sv. Jur časť Dolné Valy
Ponúkame Vám na predaj pozemok označený na liste vlastníctva ako trvalý trávny porast o výmere 2.970 m2 a 26m2 zastavaná plocha a nádvorie v Borskom Svätom Jure v časti Dolné Valy s vlastným jazierkom. Úžasný priestor na farmu, kde je možné kúpiť mobilný dom a užívať si bývanie v prírode. Na pozemku sa nachádza unimo bunka s prívodom vody a odpadom (žumpa). V prístavbe je kúpeľňa a WC. Plechová búda na náradie a jedna panelová garáž. Pozemok sa predáva v celku a jeho cena je 39.000,- vrátane provízie RK. Bližšie informácie Vám rady poskytneme v našej realitnej kancelárii.
Borský Svätý Jur
39 000 €
Pozemok Kuzmice - na výstavbu rodinného domu
Pozemok Kuzmice - na výstavbu rodinného domu
Ponúkam na predaj pozemok - pre rodinný dom v obci Kuzmice, tichá ulica. Plocha: pozemku 666m2. Rozmer cca 26x26m. Spolu s pozemkom sa prevádza aj podiel na spoločnej komunikácii. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Cena 33 000 €
Kuzmice, Topoľčany
33 000 €
Predaj pozemok Lamač vhodný na výstavbu rodinného domu (domov) BA IV
Predaj pozemok Lamač vhodný na výstavbu rodinného domu (domov) BA IV
Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu prípadne vhodný na investíciu s možnosťou výstavby rodinných domov v lokalite  Bratislava-Lamač. Plocha: pozemku 1876m2. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 190 €/m2 Miroslava Dučová, ducova@loftreal.sk 0915 890 971
Bratislava IV - Lamač
356 440 €
Pozemok na výstavbu domu v obci Mikušovce
Pozemok na výstavbu domu v obci Mikušovce
Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného dumu v obci Mikušovce. Rozloha pozemku 1856m2, 14mx127m. Inžinierske siete sa nachádzajú pri pozemku.
Mikušovce, Lučenec
18 900 €
ZNÍŽENÁ CENA!!! STAVEBNÝ POZEMOK 817m2, CCA 19X43M, MNÍCHOVA LEHOTA, TRENČÍN
ZNÍŽENÁ CENA!!! STAVEBNÝ POZEMOK 817m2, CCA 19X43M, MNÍCHOVA LEHOTA, TRENČÍN
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 817m2. Pozemok je slnečný, rovinatý, obdlĺžnikového tvaru, cca 43x19m. Nachádza sa v novej lokalite v obci, určenej na výstavbu rodinných domov. Stavebný účel pozemku je už schválený v územnom pláne obce. Inžinierske siete sa v súčasnosti nachádzajú v dosahu, približne 100m, ale obec plánuje ich dobudovanie priamo na pozemok, v spolupráci so súčasnými majiteľmi pozemkov v novej lokalite, prípadne s investorom. Pozemok je bez tiarch. Rozmery pozemku na mape sú orientačné.Kontakt: 0917 510 741, cernansky@tureality.sk
Mníchova Lehota
66 900 €
Na predaj pozemok 655m2 Ružomberok-Vlkolínec vhodný na komerčné účely.
Na predaj pozemok 655m2 Ružomberok-Vlkolínec vhodný na komerčné účely.
TUreality ponúka na predaj pozemok /655m2/ na výhodnom mieste, Ružomberok - Vlkolínec. Je situovaný hneď vedľa prístupovej cesty do dediny a je mierne svahovitý, pričom svojou polohou je vhodný na vybudovanie plateného parkoviska alebo na komerčné účely. Rozmery pôdorysov v mapke sú približné. V cene máte kompletný právny servis vrátane poplatku za vklad do katastra a služieb makléra, ktorý vybaví všetko za Vás. Bližšie informácie a a nezáväznú obhliadku Vám rada poskytne: Michaela Ivanidess tel: 0908 435 020 mail: ivanidess@tureality.sk
Ružomberok
11 900 €
Rozľahlý stavebný pozemok v meste Fiľakovo
Rozľahlý stavebný pozemok v meste Fiľakovo
Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu v meste Fiľakovo o rozlohe 1060 m2, na pozemku sa nachádza zrúcanina starého domu, časť pozemku je v rovine a zadná časť v miernom kopci, pri vážnom záujme je možná aj dohoda na cene Kompletný servis a informácie o nehnuteľnosti, vrátane sprostredkovania hypotekárneho úveru zadarmo, Vám poskytne Bc. Igor Rác.
Fiľakovo
17 500 €
Predám stavebné pozemky na výstavbu rekreačných chát
Predám stavebné pozemky na výstavbu rekreačných chát
Ponúkam na predaj stavebné pozemky v Kokave Nad Rimavicou časť Línia.Na predaj sú dva pozemky.Jeden má 510m2 a druhý 2000m2.Prístupová cesta je dobrá,vysipaná skalou.V susedstve pozemkou je postavená,len jedna chata.V blízskosti sa nachádza lyžiarsky vlek.Veľkou výhodou je krásny výhlad a nádherná okolitá príroda.Obhliadku a bližšie informácie vám poskytne Michal Vantruba
Kokava nad Rimavicou
12 €
1 2 665