Pozemky

12 038 inzerátov
Stavebný slnečný pozemok 604 m2+110 m2 pre rod.dom
Stavebný slnečný pozemok 604 m2+110 m2 pre rod.dom
Pozemok sa nachádza v malebnej obci Slatina nad Bebravou, okr. Bánovce n./Bebravou. Je určený pre výstavbu rodinného domu alebo chalupy, resp. i chaty. Celý má rozlohu 714 m2 (604 m2 + 110 m2 ako bonus). Na samotnú výstavbu domu alebo chalupy je určených 500 m2. Na pozemku je elektrika, voda (treba dorobiť už iba šachtu a požiadať o pripojenie- súhlas už je vydaný) a v dosahu hneď pri plote je i plyn. Vypracovaný je i výškopis + polohopis z leta 2019. Pozemok je slnečný, nádherný, romantický, s potôčikom pozdĺž jednej strany, veľmi zaujímavý, s pár ovocnými stromkami. Je aj oplotený (okrem strany od potôčika). Prístup k pozemku je zabezpečený asfaltovou cestou priamo z obecnej komunikácie. V prípade záujmu môžem priložiť zdarma kompletný projekt pre výstavbu 3- izb. rodinného domu typu drevodom - úž.pl. 78 m2 + terasa. Projekt sa môže využiť i nemusí využiť, resp. je možné si ho pozmeniť s projektantom. Viď foto...Doplňujúce info rada poskytnem.. Obec je vzdialená iba 18 km od Bánoviec nad Bebravou, 17 km od čarovných, kúpeľných Trenčianskych Teplíc a 30 km od Trenčína. V obci sú potraviny, pohostinstvo, pošta, lekári- všeobecný+zubár, škôlka, základná škola, futbalové ihrisko. Obec hraničí s prírodou, lesmi, ktoré sú na dosah i pešo. Ideálne miesto pre trvalé bývanie, ale i pre chalupárčenie a víkendové miesto oddychu. Milovníci turistiky, hubárčenia, aktívneho oddychu či len relaxu na čistom vzduchu si príjdu na svoje. Pozemok je bez tiarch a okamžite voľný. Na pozemku netreba nič búrať, je prázdny a čaká na príbeh nového majiteľa. Tento pozemok má skutočne dušu! V prípade akýchkoľvek dotazov a seriózneho záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Slatina nad Bebravou
23 500 €
Stavebný slnečný pozemok 604 m2+110 m2 pre rod.dom Stavebný slnečný pozemok 604 m2+110 m2 pre rod.dom Stavebný slnečný pozemok 604 m2+110 m2 pre rod.dom
Predám pozemok BUDIČKA (pri Zvolene)
Predám pozemok BUDIČKA (pri Zvolene)
Predám pozemok s rozlohou 5000 m2. Nachádza sa v Budičke pri Zvolene (13km od ZV) Pozemok je v tichom prostredí, okolo sú lesy, krásna príroda. Prípojky sú dostupné v okolí pozemku (200m od pozemku), tak isto prístupová cesta je pri pozemku. Cena 50€ za m2. (prípadne dohodou) Ak máte akékoľvek otázky, alebo chcete prísť pozrieť pozemok, tak nás kontaktujte na uvedenom čísle, alebo email :-)
Tŕnie
50 €
Predám pozemok (záhradu)
Predám pozemok (záhradu)
Predám užšiu rovinatú záhradu (pozemok) v intraviláne obce Kalná nad Hronom , ktorá/ý sa dá využiť aj na stavbu malého domčeka, ale hlavne na relax či záhradku alebo chalupu. Rozloha : cca 420m2 Pozemok sa nachádza vo frekventovanej dedine, cca 8km od mesta Levice a cca 22km od Podhajskej. V dedine sa nachádza kanalizácia, pošta, zdravotnícke služby, zverolekár, potraviny, lekáreň, domáce potreby, reštaurácia, koliba ... V dosahu sú všetky IS obce: obecný vodovod, kanalizácia, elektrická prípojka. Výhody: vzadu za pozemkom sa nachádza rieka Hron a tiché prostredie vhodné na relax a prechádzky.
Levice
dohodou
zoberiem pozemky do prenajmu
zoberiem pozemky do prenajmu
Hladam ppzemky rozneho druhu na prenajom alebo odkup .. Od 1/2 ha do ...a Orna poda . vinica. TTP ... Kazdu ponuku ma prosim kontaktujete. Platim 2x to co velke druzstva prenajom .Odkup na cene dohoda
Michalovce
16,67 €/mes.
Predam záhradu s chatkou Kendice 1514m2
Predam záhradu s chatkou Kendice 1514m2
Predám záhradu 1514m2 s murovanou chatkou, svahovity pozemok s pekným výhľadom, ELE a PLYN na pozemku, vlastná studňa, príprava na pripojenie na obecný vodovod a kanalizáciu. Vhodné na záhradkárske účely, alebo ako stavebný pozemok. CENA 13,50/m2(20.000eur) RK NEVOLAŤ!!!!!!
Kendice
13,50 €
Predam záhradu s chatkou Kendice 1514m2 Predam záhradu s chatkou Kendice 1514m2 Predam záhradu s chatkou Kendice 1514m2
Stavebný / rekreačný pozemok v Sabinove 1 734 m2
Stavebný / rekreačný pozemok v Sabinove 1 734 m2
Ponúkam na predaj pozemok v Sabinove - ulica Hliník, o výmere 1734 m2 - 20 eur/m2. Predaj spoluvlastníckych podielov (prístupové cesty) 277,50 m2 - cena 10 eur/m2. Pozemok je situovaný blízko centra mesta v tichom a slnečnom prostredí. Pozemok je momentále využívaný ako ovocná záhrada. KONTAKTUJTE MA PRE VIAC INFORMÁCIÍ A MOŽNOSŤ OBHLIADKY.
Sabinov
34 680 €
Stavebny pozemok Pribovce
Stavebny pozemok Pribovce
Predam stavebny pozemok v Pribovciach (cast Nove Pribovce) pozemok je rovinaty o rozlohe 734m2. Elektrika, voda a kanalizacia budu priamo na pozemku do 10/2020, pripojovacie poplatky SSE su zaplatene, zmluvy o pripojkach a zavazne stanovisko obce ze pozemok je v suhlade s UP a je urceny na vystavbu RD. Podmienka predaja dodrzanie stavebnej linie a architektury celej ulice (biela-siva fasada, rovna-mierne sikma strecha) Cena 39.900,-eur, stavba mozna po vybaveny stavebneho povolenia.
Príbovce
39 900 €
Predám pozemok blízko Smoleníc s absolútnym súkromím (56 a)
Predám pozemok blízko Smoleníc s absolútnym súkromím (56 a)
Ponúkame Vám na predaj krásny pozemok s absolútnym súkromím na hraniciach katastra obce Horné Orešany a Boleráz. Pozemok je zasadený v nádhernej zdravej krajine v susedstve prírodnej rezervácie. Je zaradený do kategórie trvalé trávnaté porasty a je to štvorec s  rozlohou 5628 m2. Vhodné na agroturistiku, farmárčenie, chov včiel, chov koní a pod. V okolí dve vodné nádrže výborné na úspešné rybárčenie, okolie je predurčené na rekreáciu, turistiku (v blízkosti Smolenický zámok), cykloturistiku, či zber húb a lesných plodov. Výnimočným bonusom nehnuteľnosti je mimoriadny pokoj a kľud. Cena je 42 000 € vrátane provízie pre RK Neprehliadnite video! Kontakt: Mgr. Juraj Illavsky, LOFT real, 0908708198, illavsky@gmail.com
Horné Orešany
42 000 €
Pozemok pri Giraltovciach - 25 árov
Pozemok pri Giraltovciach - 25 árov
Rovinatý pozemok o výmere takmer 25 árov sa nachádza v prímestskej časti Giraltoviec - Francovce. V dosahu je elektrina a plyn. Pekné miesto na výstavbu rodinného domu, prípadne na podnikateľské aktivity keďže sa nachádza na hlavnom ťahu Prešov- Poľsko. Voda: Nie Kanalizácia: Nie Plyn: Áno Elektrina: Áno Umiestnenie pozemku: Intravilán Funkčné využitie: ÚP nevydaný Terén pozemku: Rovinatý
Giraltovce
29 000 €
TOP Rekreačný pozemok priamo pri lyžiarskom stredisku Čertov - Javorníky, 800 m2
TOP Rekreačný pozemok priamo pri lyžiarskom stredisku Čertov - Javorníky, 800 m2
Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný Rekreačný pozemok priamo pri zjazdovke lyžiarskeho strediska SKI ČERTOV JAVORNÍKY. Pozemok je určený na výstavbu rekreačnej chaty (podľa písomného vyjadrenia obce Lazy pod Makytou). Celá predávaná parcela má veľkosť 1183 m2, ale po dohode s majiteľom je možné odkúpiť len uvedené časť pozemku o veľkosti 800 m2. Pozemok je z časti rovinatý a z časti ho tvorí svah. Šírka pozemku sa pohybuje v rozmedzí cca 17 - 22 metrov, dĺžka je okolo 40 metrov. Na pozemku sa nachádza studňa a žumpa, elektrika je priamo pri pozemku. Priamo k pozemku vedie asfaltová cesta. V okolí je umiestnených viacero hotelov a ubytovacích zariadení, reštaurácií, wellness a podobne. Všetka ďalšia vybavenosť sa nachádza v obci pri stredisku. LYŽIARSKE STREDISKO SKI ČERTOV JAVORNÍKY: Nadmorská výška 600 - 900 m.n.m - počet lyžiarskych vlekov : 5 - počet zjazdoviek :7 - celková dĺžka tratí : 3,3 km - náročnosť : začiatočník až pokročilý - bezplatné parkovanie v stredisku -- Cena nehnuteľnosti je konečná vrátane kúpnej (nájomnej) zmluvy, kolkov a hypotekárneho poradenstva. Viac informácií Vám rád poskytne maklér 0903 527 757 alebo 0903 296 559 (centrála spoločnosti)
Lazy pod Makytou
56 000 €
TOP Rekreačný pozemok priamo pri lyžiarskom stredisku Čertov - Javorníky, 1183 m2
TOP Rekreačný pozemok priamo pri lyžiarskom stredisku Čertov - Javorníky, 1183 m2
Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný Rekreačný pozemok priamo pri zjazdovke lyžiarskeho strediska SKI ČERTOV JAVORNÍKY. Pozemok je určený na výstavbu rekreačnej chaty (podľa písomného vyjadrenia obce Lazy pod Makytou). Pozemok o celkovej veľkosti 1183 m2, je z časti rovinatý a z časti svah. Šírka pozemku sa pohybuje v rozmedzí cca 17 - 22 metrov, dĺžka je okolo 50 metrov. Na pozemku sa nachádza studňa a žumpa, elektrika je priamo pri pozemku. Priamo k pozemku vedie asfaltová cesta. V okolí je umiestnených viacero hotelov a ubytovacích zariadení, reštaurácií, wellness a podobne. Všetka ďalšia vybavenosť sa nachádza v obci pri stredisku. LYŽIARSKE STREDISKO SKI ČERTOV JAVORNÍKY: Nadmorská výška 600 - 900 m.n.m - počet lyžiarskych vlekov : 5 - počet zjazdoviek :7 - celková dĺžka tratí : 3,3 km - náročnosť : začiatočník až pokročilý - bezplatné parkovanie v stredisku -- Cena nehnuteľnosti je konečná vrátane kúpnej (nájomnej) zmluvy, kolkov a hypotekárneho poradenstva. Viac informácií Vám rád poskytne maklér 0903 527 757 alebo 0903 296 559 (centrála spoločnosti)
Lazy pod Makytou
82 810 €
Predáme pozemok - Trávnica
Predáme pozemok - Trávnica
Predáme exkluzívne 638 m2. veľký, mierne svahovitý pozemok v obci Trávnica. Nachádza sa na Zoborskej ulici, blízko centra v tichom prostredí. IS elektrika , obecná voda a plyn sú vedené pred pozemkom. Prístupová cesta je asfaltová. Šírka je cca 12 m. , dĺžka cca 50 m. Tvar pozemku je vidieť na fotke. Tento pozemok je vhodný napríklad na rekreačnú chatu pre klientov blízkeho termálneho kúpaliska Podhájska, alebo na menší drevodom, alebo mobilný dom. K dispozicii je tiež susedný 1907 m 2. veľký pozemok, za 25 tis.€, ktorý predávame so starším domom aj osobitne. Je možné kúpiť aj ten a na cene sa s nami môžete dohodnúť. Obec má základnú občiansku vybavenosť, je tam zdravotné stredisko, MŠ, ZŠ 1-9 tr. Blízko iba 4 km od obce sa nachádza termálne kúpalisko Podhájska. Podhájska kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe. V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest. A iba 16 km. od obce je mesto Vráble a mesto Šurany, kde je dobrá možnosť zamestnanosti. Viac o nehnuteľnosti zistíte aj telefonicky, u našej maklerky aktívnej v danej lokalite- Laurová.
Trávnica
dohodou
Záhrady, Karpatská, predaj, Karpatská, Malacky
Záhrady, Karpatská, predaj, Karpatská, Malacky
Ponúkame dve oplotené Záhrady nachádzajúce sa v záhradkárskej oblasti nad Stupavou, ROVINATÝ terén (cca 1,5 km od Stupavy a 1 km od Marianky). Prístup je po spevnenej a panelovej ceste od Stupavy. Na pozemkoch je elektrina, voda sa rieši vrtmi a čerpadlami (cca 6.000-10.000 eur jeden vrt, niekde sa dá dohodnúť so susedmi a podeliť sa o náklady). Možnosť postaviť domček o rozlohe 40 m2, 3 podlažia (pivnica, obytná miestnosť, podkrovie). Vynikajúce pre mladých, ktorí nemajú prostriedky na byty v meste. Finančný odhad: kúpa pozemku 40.000€, voda 10.000€, domček 40.000€ (drevený 25.000€). Za 90.000 € (ceny trochu nadhodnotené) sa dá bývať v dome o obytnej ploche 120 m2 so záhradou. Vďaka diaľničnému privádzaču do Stupavy sa dá dostať napr. do Petržalky za 25 minút. 1. cena 45.000€, rozloha 361 m2 (rovinatý, blízko vchodu do osady, upravený, oplotený, s obývateľnou chatkou) 2. cena 52.000€, rozloha 600 m2 (rovinatý, blízko vchodu do osady, upravený, oplotený, s drevenou chatkou) V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Stupava
45 000 €
Záhrady, Karpatská, predaj, Karpatská, Malacky
Záhrady, Karpatská, predaj, Karpatská, Malacky
Ponúkame dve Záhrady nachádzajúce sa v záhradkárskej oblasti nad Stupavou, SVAHOVITÝ terén (cca 1,5 km od Stupavy a 1 km od Marianky). Prístup je po spevnenej a panelovej ceste od Stupavy. Na oplotených pozemkoch je elektrina, voda sa rieši vrtmi a čerpadlami (cca 6.000-10.000 eur jeden vrt, niekde sa dá dohodnúť so susedmi a podeliť sa o náklady). Možnosť postaviť domček o rozlohe 40 m2, 3 podlažia (pivnica, obytná miestnosť, podkrovie). Vynikajúce pre mladých, ktorí nemajú prostriedky na byty v meste. Finančný odhad: kúpa pozemku 40.000€, voda 10.000€, domček 40.000€ (drevený 25.000€). Za 90.000 € (ceny trochu nadsadené) sa dá bývať v dome o obytnej ploche 120 m2 so záhradou. Vďaka diaľničnému privádzaču do Stupavy sa dá dostať napr. do Petržalky za 25 minút. 1. cena 42.500€, rozloha 437 m2 (svahovitý, oplotený, upravený, s chatkou, dole v údolí) 2. cena 41.500€, rozloha 428 m2 (rovinatý, blízko vchodu do osady, upravený, oplotený) V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať .
Stupava
40 500 €
Výrobný objekt možnosť prestavby na byty, Hlavná ul.,STUPAVA
Výrobný objekt možnosť prestavby na byty, Hlavná ul.,STUPAVA
Predaj výrobný objekt (cukrárenská výroba + obytný priestor) možnosť prestavby na bytový dom s využitím na byty a polyfunkciu – trojpodlažná budova – TREBA VIDIEŤ!, Hlavná ulica, STUPAVA, v OV, TEHLA, strecha: škridla, pozemok 1194m2, ZP: 283m2, celková UP: cca 840m2 (280 m2 pivničná časť + 280m2 výrobný priestor + 280 m2 obytná časť), VIĎ FOTOGALÉRIU! Vedené na Liste vlastníctva ako pálenica, na základe zmeny účelu využitia využívaná ako cukrárenská výroba, komplet nová elektrika cca7 rokov dozadu, fasáda nafarbená z prednej časti, kúrenie – elektrické (Protherm), ohrev teplej vody na Solár, IS: elektrika 220/380 V, mestská voda, studňa, kanalizácia, priestory predpripravené na podnikateľskú činnosť - prízemie - skladové priestory s jamami a pálenica, 1.poschodie – bolo využívané ako cukrárenská a pekárenská výroba, predsieň, chladiaci box, šatňa, kancelária, 1x miestnosť cukrárenská výroba, 1x – pekárenská výroba, drevené schodisko, 2. poschodie – obytná časť - možnosť rozdeliť na 2 samostatné bytové jednotky, 1.časť 2. poschodia - stropy s dreveným obkladom, stredné drevené okná, plávajúce podlahy, izba s kuchyňou – kuch.linka so spotrebičmi – práčka, sklokremická dvojplatnička, chladnička, kúpeľňa spoločná s WC(vaňa), 1x izba, šatník, 2.časť 2.poschodia nedokončená – možnosť dokončiť podľa vlastných predstáv – bez prípojok, miestnosti prechodné – kúpeľňa s WC, kuchyňa s izbou, 2x izba. Parkovanie pri firme, vo dvore, v prípade prestavby na byty je priestor aj na vytvorenie parkovania na pozemku. Cena: 250.000,-EUR, možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Cena zahŕňa: províziu RK za sprostredkovanie predaja, kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania Zmluvy o zložení zálohy, Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. Možnosť kúpy aj na HÚ. Všetky informácie o danej nehnuteľnosti a obhliadky, si môžete dohodnúť na telefónnom čísle : 0948 045 045, 0915 378 460, prípadne si pozrite aktuálnu ponuku – www.mer.sk Chcete predať, kúpiť alebo prenajať svoju nehnuteľnosť v Bratislave a blízkom okolí? Neváhajte nás kontaktovať. Realitná kancelária ponúka klientom možnosť priamej: KÚPY/VÝKUPU/ODKÚPENIA/ bytu/nehnuteľnosti, len BRATISLAVA, AJ ZADĹŽENÝCH. V prípade dohody, KÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ/BYT AJ ZADĹŽENÝ do 48 hodín - PLATBA V HOTOVOSTI (dlh na nájomnom/nedoplatky správcovskej spoločnosti, exekúcia, dražba bytu/nehnuteľnosti, vyplatenie dlhu nebankovej spoločnosti a iné dlžoby/ťarchy), dlhy vyrovnáme, šetríme Váš čas - problém vyriešime za Vás a zabezpečíme Vám bývanie, nechajte Vaše starosti na nás. Kontakt: 0915 378 460. Ďalej súrne hľadáme pre svojich klientov NEHNUTEĽNOSTI v Bratislave a blízkom okolí do 15 km (garsónku, dvojgarzónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, pozemky, rodinný dom – LOKALITA NEROZHODUJE). Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám na predaj svoje nehnuteľnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto volajte, prípadne nám pošlite email, SMS a my sa s Vami skontaktujeme. Ďakujeme Vám za Vašu prejavenú dôveru. Kontakt:0915 378 460.
Stupava
250 000 €
VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO POD HRADOM PLAVECKÝ HRAD
VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO POD HRADOM PLAVECKÝ HRAD
Investično – realitná spoločnosť INCORP, spol. s r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pod Plaveckým hradom o výmere 24 706m2 (z čoho 24 706 m2 tvoria zastavané plochy a nádvoria). Pozemok o výmere 24 706 m2 sa nachádza v katastri obce Plavecké Podhradie. Prístup na pozemok je zabezpečený asfaltovou prístupovou cestou. Parcela je všestranne využiteľná: rekreačné účely (ubytovacie zariadenie, Hoteliarstvo, rekreácia) ale aj na účel výroby, logistiky (výrobný závod, chov dobytka, spevnená plocha…). UPI informácia na vyžiadanie v RK, na dole uvedených číslach. + druh pozemku: zastavané plochy a nádvoria + pozemok priamo na úpätí hradného kopca Plavecký hrad + elektrická prípojka na hranici pozemku + asfaltová príjazdová cesta + pokojné a tiché prostredie + žiaden priamy sused + pozemok je ohradený + absolútne súkromie + krásny výhľad + autobusová zástavba pri pozemku Cena 20 euro /m2 (494 120 euro/ za celý pozemok) + dohoda možná. PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY ALEBO INÝCH PONÚK: www.INCORP.sk info@incorp.sk +421 902 67 22 11 +421 905 250 171
Plavecké Podhradie
494 120 €
ROVINATÝ POZEMOK, VÁPENKA PRI HORNBACHU, BORY, 5691 m2
ROVINATÝ POZEMOK, VÁPENKA PRI HORNBACHU, BORY, 5691 m2
Investično – realitná spoločnosť INCORP, spol. s r.o. Vám ponúka na predaj rovinatú parcelu o výmere 5691 m2 na adrese Vápenka hneď za kruhovým objazdom pri Hornbachu v smere na Devínsku Novú Ves. Na parcelu o výmere 5691m2 vedie asfaltová prístupová cesta Vápenka. Využitie pozemku: kód funkcie 410 - šport, telovýchova a voľný čas. Podmienky funkčného využitia plôch: Územia prevažne areálového charakteru s využitím prešport a telesnú výchovu tvorené krytými športovými zariadeniami, športovými otvorenými ihriskami a zariadeniami, špecifickými zariadeniami športu slúžiacimi pre organizovanú telovýchovu, výkonnostný šport, amatérsky šport a územia slúžiace športovým aktivitám vo voľnom čase. Súčasťou územia je dopravné a technické vybavenie a plochy líniovej a plošnej zelene. Prevládajúce: kryté a otvorené ihriská, zariadenia a areály športu, telovýchovy a voľného času Prípustné: Vúzemí je prípustné umiestňovať najmä: špecifické športové zariadenia jazdeckého, cyklistického, motoristického, vodáckeho, leteckého, modelárskeho športu,  zimných športov a iné, zeleň líniovú a plošnú, vodné plochy ako súčasť parteru a plôch zelene, zariadenia a vedenia technickej a dopravnej vybavenosti pre obsluhu územia Prípustné v obmedzenom rozsahu: V území je prípustné umiestňovať v obmedzenom rozsahu najmä: zariadenia občianskej vybavenosti, ktoré neprekročia 10% z funkčnej plochy, byty v objektoch funkcie – služobné byty. Možnosť kúpy parciel: 1) výmera 5690 m2 (funkcia 401) 2) výmera 10 680 m2 (funkcia 401) 3) výmera 28 654 m2 (funkica 401) 4) výmera 17 045m2 (funkcia 401) 5) výmera 22 034 (funkcia 401) Cena: 100 euro/ m2. PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY ALEBO INÝCH PONÚK: www.INCORP.sk +421 902 67 22 11 +421 905 250 171
Bratislava IV - Devínska Nová Ves
569 100 €
Stavebné pozemky v obci Krasňany
Stavebné pozemky v obci Krasňany
Ponúkam na predaj rovinaté stavebné pozemky nachádzajúce sa priamo v obci Krasňany (okres Žilina) v blízkosti Národného parku Malá Fatra. Celkovo sú na predaj 3 parcely o výmere 975 - 1200m² so šírkou 25-26 metrov (bližšie viď foto v inzeráte). K parcelám vedie asfaltová prístupová cesta, ktorá je pravidene udržiavaná, s inštalovaným pouličným osvetlením a spoločná súkromná prístupová cesta. IS: elektrina na pozemku. Voda sa dá riešiť vlastnou studňou priamo na pozemku. Plyn vzdialený 70 metrov. Vodovod a kanalizácia vzdialené 140 metrov. Zavedenie vodovodu a kanalizácie v pláne v roku 2021. Cena za stavebný pozemok je 80€ za 1 meter štvorcový vrátane spoluvlastníckeho podielu v spoločnej prístupovej ceste.
Krasňany
dohodou
Super cena..Len u nás..2314m2..pozemok ..Lučenec
Super cena..Len u nás..2314m2..pozemok ..Lučenec
B10 Vám ponúka na predaj exkluzívne pozemok o rozlohe 2314 m2 vhodný na stavbu domu alebo chatky v tichej lokalite mesta Lučenec. Pozemok je nerovný, svahovitý, má nepravidelný obdĺžnikový tvar a nachádzajú sa na ňom ovocné stromy. Nutné terénne úpravy. Elektrická prípojka v dosahu, obecný vodovod na pozemku a odpady nutné riešiť žumpou. K pozemku vede kamenistá prístupová cesta. Môj tip: Tento pozemok s nádherným výhľadom na okolitú prírodu Vám ponúkne súkromie ako aj nerušené bývanie v krásnom prírodnom prostredí a zároveň kúsok od mesta... Odporúčam vidieť! V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 66274 Cena: 15000 €  Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
Lučenec
15 000 €
Exkluzívne..Pozemok 1746m2 v Kriváni na stavbu domu
Exkluzívne..Pozemok 1746m2 v Kriváni na stavbu domu
B10 Vám ponúka na predaj pozemok na stavbu rodinného domu o rozlohe 1746m2 v Kriváni. Elektrické pripojenie v dosahu, voda nutná riešiť studňou a odpady septikom s čističkou. Pozemok je mierne svahovitý, nachádza sa v tichej lokalite a vede k nemu asfaltová komunikácia. Na vlakovú stanicu 1km, pripojenie na diaľnicu 2km. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 66269 Cena: 28000 €  Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
Kriváň
28 000 €
1 2 602