Pozemky

232 inzerátov
Predám pozemok (záhradu)
Predám pozemok (záhradu)
Predám pozemok v intraviláne obce Kalná nad Hronom , ktorý sa dá využiť aj na stavbu domčeka, ale hlavne na relax či záhradku alebo chalupu. Rozloha : cca 420m2 Pozemok sa nachádza vo frekventovanej dedine, cca 8km od mesta Levice a cca 22km od Podhajskej. V dedine sa nachádza kanalizácia, pošta, zdravotnícke služby, zverolekár, potraviny, lekáreň, domáce potreby, reštaurácia, koliba ... V dosahu sú všetky IS obce: obecný vodovod, kanalizácia, elektrická prípojka. Výhody: prijazdova asfaltova cesta, vzadu za pozemkom sa nachádza rieka Hron a tiché prostredie vhodné na relax a prechádzky.
Kalná nad Hronom
19 999 €
Predám pozemok (záhradu) Predám pozemok (záhradu) Predám pozemok (záhradu)
Pozemok na predaj.
Pozemok na predaj.
Ponukám na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti obce Kráľová nad Váhom. Pozemok je v súkromnom vlastníctve a má výmeru 263 m2. Záhrada je v pôvodnom stave bez stavieb. Situačný plán pozemku je na obrázku. Možnosť postaviť si chatu podľa svojich predstav, elektrická prípojka je cca. 5 metrov. Tiché miesto na relax aj pri rieke Váh. Cena dohodou. RK nevolať!
Kráľová nad Váhom
dohodou
Kúpim pozemok alebo dom
Kúpim pozemok alebo dom
Kúpim pozemok na postavenie malého domu alebo dom v Banskej Štiavnici a v jej blízkom okolí. Alebo pozemok so schátralym domom. Môže to byť okraj, aj polosamota. Ponúknete? Cena dohodou.
Banská Štiavnica
1 €/m²
Pozemky do prenajmu ,Orna poda TTP
Pozemky do prenajmu ,Orna poda TTP
Zoberiem Ornu podu alebo TTP stare vinice ovocne sady na dlhodoby prenajom .Okolie Michalovce , Sobrance ,Humenne . aj mensie parcely ,! Platim 130e+++ za 1ha po dohode aj viac. Budem vdacny za kazdu ponuku .
Michalovce
130 €
Pozemok
Pozemok
Predám pozemky v intraviláni obce Selce, okres Poltár. Jedná sa o tri parcely, ktoré navzájom susedia. Zastavané plochy a nádvoria a 2x Záhrady, spolu o výmere 2220 m2, predávam v celku. Pozemky sú orientovane\' na juh. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, rada odpoviem na Vaše otázky.
Selce
39 960 €
Pozemok Pozemok Pozemok
Predám pozemok BUDIČKA (pri Zvolene)
Predám pozemok BUDIČKA (pri Zvolene)
Predám pozemok s rozlohou 5000 m2. Nachádza sa v Budičke pri Zvolene (13km od ZV) Pozemok je v tichom prostredí, okolo sú lesy, krásna príroda. Prípojky sú dostupné v okolí pozemku (200m od pozemku), tak isto prístupová cesta je pri pozemku. Cena 39€ za m2. Ak máte akékoľvek otázky, alebo chcete prísť pozrieť pozemok, tak nás kontaktujte na uvedenom čísle, alebo email :-)
Tŕnie
39 €
Predám pozemok BUDIČKA (pri Zvolene) Predám pozemok BUDIČKA (pri Zvolene) Predám pozemok BUDIČKA (pri Zvolene)
Prenajmem si pozemok
Prenajmem si pozemok
Mate pozemok na tichom mieste, ktory vobec nevyuzivate? Hladam rekreacne miesto pre svoj mobilny dom (je na kolesach, nie je pevne spojeny so zemou). Jedna sa o cely Žilinský kraj, nie len mesto Žilina. . Polosamota, resp. odlahlejsie miesto nie je prekážkou - praveze vyhodou. Som clovek, ktory vie pocuvat druhych, da sa so mnou lahko dohodnut po ludskej stranke. . Pozemok musi mat: 1. Existujucu prijazdovu cestu k pozemku siroku 5 metrov 2. Moznost napojenia na vodu (elektrina vyhodou) 3. pomerne slnecny 4. bez susedov v bezprostrednej blizkosti 5. tiche miesto -- (nechcem tam pocut silny hluk aut) 6. uzsia strana pozemku musí mať dlzku aspoň 8 metrov 7. Prenajom musi byt minimalne na 4 roky . V pripade vzajomnej dohody spiseme Zmluvu o prenajme. Pravidelnost platenia za pozemok : raz ročne Cena : 300 Eur / rok. - Kto ste seriozni, neváhajte ma kontaktovať. Prvy kontakt poprosim len cez SMS
Žilina
300 €/m²
Predám záhradu
Predám záhradu
Predám záhradu v osobnom vlastníctve v Pezinku 202 m2 Murovana chatka+pivnica, altánok, studňa, záchod. Dohoda možná
Pezinok
13 000 €
Predám záhradu Predám záhradu
Pozemok vhodný na výstavbu chaty alebo rod. domu
Pozemok vhodný na výstavbu chaty alebo rod. domu
Mierne svahovitý pozemok priamo v obci Terchová, vhodný na výstavbu rodinného domu alebo rekreačnej chaty. Energie na hranici pozemku. pozemok je aktuálne vedený ako orná pôda.
Terchová
108 225 €
Podbranč lokalita Majarečky 2 pozemky
Podbranč lokalita Majarečky 2 pozemky
Predám 2 ks stavebných pozemkov v peknej lokalite s výhľadom na hrad. Umiestnenie je v novovybudovaná bezpečná ulica nová cesta, chodník a verejné osvetlenie. Pozemky sú mierne svahovité dostatočne široké 21 a 24 m, vhodné na výstavbu RD poschodový resp. bungalov. IS na pozemkoch elektrina, voda, kanalizácia riešená septikom. Pozemky sú pripravené na okamžitú výstavbu. par. č. 4075/10 = 1138m2 a par. č. 407 / 8 = 1305 m2. Cena dohodou.
Podbranč
dohodou
Stavebné pozemky od 600m2, pri lesíku
Stavebné pozemky od 600m2, pri lesíku
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky pri nádhernom borovicovom hájiku v Miloslavove, časť Alžbetin Dvor. Pozemky sa nachádzajú len 1km od nového nákupného centra www.ocmiloslavov.sk s prevádzkami: Billa, 101 Drogéria, Pet shop, pekáreň, kaviareň, kvetinárstvo a iné. Začiatok výstavby inžinierskych sietí: leto 2020 Cena za m2 je 135 eur vrátane inžinierských sietí (voda, kanalizácia, elektrina). RK poprosím nevolať/nepísať, len v prípade reálneho záujemcu o kúpu pozemkov v tejto lokalite. Obec Miloslavov sa nachádza od centra hlavného mesta 20 km a poskytuje nasledovnú občiansku vybavenosť: základná škola, materská škola, potraviny, pošta, knižnica, futbalové ihrisko, vonkajšie fitness centrum, praktický aj detský lekár, lekáreň, reštaurácia... Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na čísle: 0949 834 130.
Miloslavov
81 000 €
Predám pozemok
Predám pozemok
Predám pozemok v katastri obce Košolná, v zastavanej časti o výmere 2356m2. V blízkosti sú všetky siete. Na pozemok vedú dve príjazdové cesty. Pozemok vhodný na rekreačný účel, záhradu alebo ako predispozícia na stavbu rodinného domu alebo chaty. Predám za 25€/m2, na cene sa vieme dohodnúť.
Košolná
58 900 €
Garsónka v pôvodnom stave
Garsónka v pôvodnom stave
Garsónka v pôvodnom stave Garsónka v pôvodnom stave Garsónka v pôvodnom stave Cena energií: 321 Euro / mesiac
Buzitka
dohodou
2 - izb. byt po kompletnej rekoštrukcií
2 - izb. byt po kompletnej rekoštrukcií
2 - izb. byt po kompletnej rekoštrukcií 2 - izb. byt po kompletnej rekoštrukcií 2 - izb. byt po kompletnej rekoštrukcií 2 - izb. byt po kompletnej rekoštrukcií Cena energií: 321 Euro / mesiac
Buzitka
dohodou
Predám pozemok
Predám pozemok
Predmetom predaja je slnečný, rovinatý pozemok, toho času vedený ako orná pôda s výmerou 813 m2. Vhodný je aj na investíciu, v budúcnosti bude možnosť výstavby RD. Nachádza sa v katastri obce Švábovce, časť Sever. Bližšie info mailom.
Poprad
33 300 €
4 - izb. byt v pôvodnom stave, rekonštrukcia nutná
4 - izb. byt v pôvodnom stave, rekonštrukcia nutná
4 - izb. byt v pôvodnom stave, rekonštrukcia nutná Cena energií: 321 Euro / mesiac
Harmanec
dohodou
REZERVOVANY Pozemok vhodný pre výstavbu rodi. domu
REZERVOVANY Pozemok vhodný pre výstavbu rodi. domu
REZERVOVANY Pozemok vhodný pre výstavbu rodi. domu
Kľak
dohodou
Pozemok vhodný pre výstavbu rodi. domu REZERVOVANY
Pozemok vhodný pre výstavbu rodi. domu REZERVOVANY
REZERVOVANY Pozemok vhodný pre výstavbu rodi. domu 123
Hriňová
dohodou
Predaj, pozemok 1647m2, obec Veľký Kýr, 16km od NR
Predaj, pozemok 1647m2, obec Veľký Kýr, 16km od NR
Ponúkame Vám na predaj pozemok v úplnom centre obce Lipová, výmera cca 1000m2 vrátane prístupovej cesty, rozmery cca š 23m x d 35m . Všetky IS /elektrina, plyn, voda, kanalizácia/pred pozemkom. Rovinatý pozemok sa nachádza v centre obce, je evidovaný ako záhrada, možnosť preklasifikovať na stavebný pozemok. Výborná lokalita. Cena 35,-€/m2 . Cena obsahuje kompletný právny servis ( rezervačná zmluva, kúpna zmluva, správny poplatok).
Lipová
35 000 €
Predaj, pozemok 1647m2, obec Veľký Kýr, 16km od NR
Predaj, pozemok 1647m2, obec Veľký Kýr, 16km od NR
Exkluzívne Vám ponúkam na predaj pozemok v obci Veľký Kýr na ulici Sv. Kelemena, výmera 1647m2, rozmery cca š16 x d102m. Plyn a elektrina pred pozemkom; asfaltová prístupová cesta; obec má v pláne dobudovať kanalizáciu. Rovinatý pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce, je evidovaný ako záhrada, možnosť preklasifikovať na stavebný pozemok. Obec s kompletnou občianskou vybavenosťou sa nachádza 16km od Nitry; pohodlné vlakové spojenie do Nitry a Nových Zámkov. Dohoda možná. Cena obsahuje aj právny servis ( rezervačná zmluva, kúpna zmluva, správny poplatok).
Veľký Kýr
dohodou
1 2 12