Prevádzkové areály

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Prevádzkové areály

Prenajmem halu v Liptovskej Osade pri Ružomberku
Prenajmem halu v liptovskej osade
Liptovská Osada
dohodou
Byty Bratislava prenajme sklady a kancelárie v areáli na Magnetovej ul., BA III Nové mesto.
RK Byty Bratislava prenajme haly a administratívne priestory na ul. Magnetova, BA III. Haly a administratíva sa nachádzaju v oplotenom areáli zabezpečenom kamerovým systémom. Do areálu je bezproblémový prístup kamiónov, pre verejnosť je otvorený v pracovných dňoch od 6.00 - 18.00 hod, pre nájomcov nonstop OBCHODNÝ PRIESTOR pozostávajúci: a) administratívna budova (245 m2), pôdorys a legenda v prílohe, admin. priestor je možné prenajať aj bez ponúkaných skladov a po dohode aj len jeho časť, vykurovanie radiátormi (teplá voda z teplárne) + krb. cena/mesiac bez DPH: 245 x 7 = 1 715 € b) sklad k administratíve – je možné prenajať len spolu s ponúkaným admin. priestorom (prípadne po dohode s jeho časťou): ALT.1: zaplachtovaná skladová hala (155 m2 = 11,3 x 13,7), min. výška kladovania 6 m, vchodová brána 4 x 4 m. Cena/mesiac bez DPH: 155 x 3,6 = 558 € ALT.2: zateplená a vykurovaná skladová hala (225 m2 = 20,8 x 10,8), výška haly 3,5 m, vchodová elektrická sekciovaná brána 3,2 x 3,2 m), súčsťou haly je malé admin. zázemie (25 m2), vykurovanie radiátormi (elektrokotol) Cena/mesiac bez DPH: 1 170 € ALT.3: zateplená nevykurovaná skladová hala 303 m2 v tvare L (pôdorys v prílohe) + nezateplený skladový prístrešok (65 m2 = 24 x 2,7),výška haly 3,5 m,elektrická sekciovaná brána rozmerov 3,3 x 3,3 m Cena/mesiac bez DPH: 1 241 € c) parkovisko pre 5 áut – návštevy (+ parkovanie zamestnancov 3 autá v cene) – možné prenajať len ako súčasť obchodného priestoru Cena/mesiac bez DPH: 150 € d) samostatná oplotená spevnená plocha vhodná na skladovanie, prípadne vozový park (300 m2) – je možné prenajať aj samostatne – mimo obchodný priestor, nie je podmienkou aby táto plocha bola súčasťou obchodného priestoru Cena/mesiac bez DPH: 180 € Prenajímateľ prenajme obchodný priestor (jednotlivé alternatívy) ako celok jednému nájomcovi (prípadne, ak bude návrh priechodný, aj časť obchodného priestoru). Súčasťou prenájmu je možnosť bezplatného používania reklamných nosičov pri vstupe do areálu aj vo vnútri areálu. Pri podpise zmluvy platíte : výšku mesačného nájomného + DPH + vratnú kauciu vo výške mesačného nájomného + DPH. Kontakt: tel: 0948 16 22 91- Alevtyna Gardošová email: 3000@3000.sk web: www.3000.sk www.bytybratislava.eu Províziu RK neplatíte !!!
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Ponúkame halu na predaj vo Vavrečke
Ponúkame Vám na predaj halu vo Vavrečke, o celkovej výmere 240m2, rozmeroch 12m x 12m a výške 4,5 metra. K objektu prislúcha sociálne zariadenie, šatňa a užívanie vonkajšieho areálu o výmere cca 300m2. V hale sa nachádza napätie o sile 220V a aj 380V. Hala sa nachádza v industriálnej zóne a tak zabezpečí novému majiteľovi dobrý prístup a veľký pohyb potenciálnych zákazníkov. Je nutná rekonštrukcia, aby nový majiteľ mohol využiť jej maximálny potenciál. Objekt má všestranné využite – autoservis, sklad, alebo výrobná hala. Ak vás táto ponuka oslovila, neváhajte a volajte 0918 454 285, alebo emailujte na evakvasnicakova @oravareal.sk
Vavrečka
32 500 €
Bratislava-Nové Mesto Nobelová: investyčná príležitosť na predaj priemyselný areál - exkluzívne v Rh
RH reality vám ponúka Reality Holding+ Vám exkluzívne ponúka na predaj priemyselný areál na Nobelovej ulici v širšom centre Bratislavy. Areál svojou polohou a potencionálnom ponúka široké spektrum investičných príležitosti a využitia. Celková rozloha areálu je 2154 m2 z toho 669 m2 zastavaná plocha a nádvorie. Areál pozostáva z jednej veľkej dvojpodlažnej administratívnej budovy o rozlohe 398 m2. V budove sa nachádzajú administratívne priestory, skladové priestory a sociálne zariadenia pre zamestnancov. Budova má novú strechu a nový vykurovací systém na teplú vodu. K budove patria tri veľké garáže z vysokými stropmi a jedna je plne vykurovaná zariadená momentálne ako dielňa. Ďalej sa na pozemku nachádza osem samostatných garáži s možnosťou premiestnenia a jeden veľký prístrešok vedený ako stavba. V areály sú na ppozemku kompletné inžinierske siete voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Asfaltová prístupová cesta. Cena 845 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: B. Ev. číslo: 134536 V cene nehnuteľnosti máte zahrnutý kompletný právny servis pri prevode vlastnostného práva spolu s poplatkami. Vypracovanie znaleckého posudku. V prípade potreby Vám radi pomôžeme aj s financovaním nehnuteľnosti v spolupráci s našimi hypotekárnymi špecialistami. Kontakt maklér: +421910207020, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.
Bratislava III - Nové Mesto
845 000 €
Predám výrobno - skladovací areál - 25km Nitra.
Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál - nachádza sa medzi mestami Nitra (25 Km), Topoľčany (13 Km), Hlohovec (23 Km) a Piešťany (24 Km). Napojenie na diaľnicu D1 je cez Hlohovec a Piešťany. Park je situovaný priamo pri cestnej komunikácii a je bezproblémovo dostupný ako osobnou tak nákladnou dopravou. Plocha: úžitková 2467m2, pozemku 10087m2. Nehnuteľnosť sa skladá s výrobnej haly, kancelárskych priestorov, zázemia pre zamestnancov, skladových priestorov, oddelenej skladovacej haly s chladiarenskou časťou, nákladnej rampy a viacerých obslužných priestorov rôznej veľkosti. Budovy sa v minulosti používali na výrobu a skladovanie potravinárskych výrobkov čomu zodpovedá aj ich hygienický a stavebný štandard. V objekte je nainštalovaná vzduchotechnika a plynové kúrenie. Budovy sú v dobrom stave. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: skeletová, stavba železobetónová konštrukcia, vyplnená pálenou tehlou - hlavná hala. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a skružová studňa s technickou vodou.   SIETE a) Plyn – kapacita nie je obmedzená iba priepustnosťou potrubia.b) Voda – 10l/s prietok, to jest nepretržite. (36m3/hodinu) mestský vodovod, na pozemku je skružová studňa s vodou na technické použitie.c) Elektrika ( momentálne 40A istič na 3 fázy)  - možnosť navýšenia na 90kW Kúrenie a teplá voda: Je možné vymeniť plynové kotle za novšie a výkonnejšie typy. Zároveň je potrebné vymeniť zásobník teplej vody za väčší podľa potreby. Inštalácia a rozvody sú postačujúce a netreba ich meniť. Septik I - 94,99m3,  Septik II - 56 m3. Potvrdenie dodatočných informácií výška hlavnej haly - 5950cm po rám strechy, 8300 cm celková svetlá výška. informácie o cene a možnosti prenájmu sú u makléra Mgr. Ivan Zaujec 0905616173. Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.
Horné Obdokovce
dohodou
Prenájom autoservisu v Krupine
Ponúkame Vám na prenájom areál na autoservis v Krupine. Rozloha priestoru je 150m2 a k dispozícií zdvihák, jama a pozemok o rozlohe 922m2. Cena za prenájom je 600,-e/mesiac + energie. Možnosť prenajať aj spolu s dvomi garážami a s 1 izbovým bytom, cena 1.000,-€/mesiac + energie. Areál je voľný ihneď. Bližšie informácie v realitnej kancelárií.
Krupina
600 €/mes.
TOP PONUKA!!! Na predaj objekt s rozsiahlym pozemkom 5.575 m2 v Banskej Bystrici
OKAreal ponúka na predaj objekt s rozsiahlym pozemkom 5.575 m2 v Banskej Bystrici v priemyselnej zóne. Objekt môže byť využitý ako polyfunkčná budova na výrobu, sklad, administratíva. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete, prístup je po asfaltovej ceste. Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárií. Cena 470.000 € je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín,kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru. Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou :-) Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.
Banská Bystrica
470 000 €
ZNÍŽENÁ CENA!!! - EXKLUZÍVNE - 5 izbový Rodinný Dom o rozlohe 114m2 pri tržnici na námestí v centre
TUreality ponúka: 5 izbový rodinný dom o rozlohe 114m2 pri tržnici na námestí v centre Banskej Bystrice, vhodný na podnikanie (reštaurácia alebo malý hotel) poprípade bývanie. Na podkroví by sa dalo vybudovať ubytovanie pre hosti (turistov) o rozlohe cca 100 m2. Strecha domu je plechová a nad drevenou prístavbou je pálená škridla. Za domom sa nachádza záhrada o rozlohe 128 m2. Objekt nie je pamiatkovo chránený!!! Súčasťou ceny môže byť projekt prestavby odobrený pamiatkovým úradom. Dom pozostáva z piatich miestností, chodby, samostatného WC, kútika s umývadlom a podkrovia o výmere asi 100 m2. V objekte prebehla čiastočná rekonštrukcia, ktorá zahŕňala novú strechu (vrátane výmeny krovu), novú izoláciu podláh, v niektorých miestnostiach aj novú keramickú dlažbu. Dom je postavený z tehly a kameňa. Inžinierske Siete - napojený na elektrinu (230 aj 380 - zásuvky dvoj rozvod na denný aj nočný prúd), verejný vodovod aj kanalizáciu - plynová prípojka zrealizovaná až do domu, ale nepripojená. K domu prislúcha pozemok - 237 m2, z toho záhrada má rozlohu 128 m2. Dom je o rozlohe 114m2. Energetický certifikát nie je vytvorený. Parkovanie možné na ulici pred domom. Pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom TUreality zabezpečíme: * bezplatný právny servis šitý na mieru konkrétneho klienta * vypracovanie všetkých potrebných zmlúv právnikmi našej spoločnosti * sprievod kvalifikovaného makléra celým procesom predaja nehnuteľnosti (sme s Vami od obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti) Využite naše 21-ročné skúsenosti vo svoj prospech, spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste. Bližšie Info paulik@tureality.sk Tel.čislo: 0907631214
Banská Bystrica
158 000 €
Vráble – predaj skladové a výrobné priestory 620 m² EXKLUZÍVNE
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj skladové a výrobné priestory, situované v okrajovej časti zastavaného územia mesta Vráble v priemyselno-obytnej zóne v areáli OPS (Opravovne poľnohospodárskych strojov). Jedná sa o murovanú halu s celkovou výmerou 620 m², ktorá môže slúžiť ako výrobno-prevádzková budova, prípadne sklad. Vzhľadom na polohu nehnuteľnosti a jej charakter je však možné ju využiť aj na iné podnikateľské účely. Prístup k budove je po spevnených komunikáciách bezproblémovo dostupný aj nákladnej a kamiónovej doprave. Objekt je osadený do rovinatého terénu. Hala je momentálne v strede predelená dvojitou sadrokartónovou priečkou, čím vznikli 2 samostatné sklady s vlastnými vstupmi. Na boku budovy sa nachádza ešte menšia hala, ktorá môže slúžiť ako kancelária alebo ďalší sklad. Budova je pripojená na elektrickú energiu a chránená alarmom. Podlaha je dimenzovaná pre ťažké stroje, preto je hrubá 40 cm s armatúrou. V hale je 3,20 t portálový žeriav – technológia je momentálne demontovaná, avšak je možné opätovné využitie žeriavu. Nosné obvodové múry sú murované z tehál hrúbky 45 cm, strecha je sedlová, nosná konštrukcia je z oceľových priehradových nosníkov. Krytina na streche je z tvarovaného hliníkového plechu, vráta sú plechové, okná jednoduché kovové, presvetlenie haly je riešené cez sklobetónové tvárnice. Budova bola postavená v roku 1957 a je vo veľmi dobrom technickom stave, umožňujúcom okamžité využitie, alebo jednoduché stavebné úpravy. Základné parametre budovy: Druh budovy: Výrobná hala, priemyselná budova, sklad Účel budovy: Ľahký priemysel, sklad, obchodné priestory Dátum výstavby: 1957 Zastavaná plocha: 620 m² Počet podlaží: 1 Základné rozmery (d, š, v): 43m x 13m x 7,2 m / 10m x 6m x 7m (bočná budova) Obostavaný priestor: 2880 m³ Vstupy: Hlavná brána - šírka 4,5m, výška 4,4m Dve vedľajšie brány: šírka 3,5m, výška 3,5m Druh konštrukcie: Murovaná Podlaha: liaty betón – vysoko záťažová podlaha Strecha: sedlová, izolovaná, hliníková vlnovka Osvetlenie: okná, umelé osvetlenie (neónové) Vykurovanie: bez vykurovania Inžinierske siete: Elektrická prípojka – ÁNO – kapacita 3x80 A Plyn: ÁNO – kapacita Strednotlak Voda: NIE – prípojka pred pozemkom, možnosť využitia studne Kanalizácia – NIE – prípojka pred pozemkom Lokalita: hala sa nachádza na okraji mesta Vráble na Štúrovej ulici pri výjazde na Žitavce (smer Šurany, Nové Zámky, Podhájska). Je vzdialená od krajského mesta Nitra 22 km, od Levíc 26 km. Vlaková stanica je vzdialená 3,2 km od areálu, diaľnica 17,4 km. Mesto Vráble disponuje dobrou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Vráble
230 000 €
Predam areál o rozlohe cca. 80.000m2
Areál o rozlohe cca. 80.000m2 sa nachádza v priemyslové oblasti mimo mesta Myjava. Areál slúžil ako kotolňa pre bývalú armaturku Myjava. V priebehu roku 2014-2015 došlo ku stavebným úpravám ktoré viedli k príprave areálu pre separační linku oceľových kordu z recyklácie pneumatík. Súčasti areálu je komín vysoký 140m. a linka na separaci odpadu. Za účelom skladovaní bolo vybetonovano niekoľko skladovacích plôch. Areál je vďaka celkove rozlohe vhodný i k mnohá ďalším podnikateľským aktivitám. Separační dvor využitím skládky odpadu Betonárka Parkovisko pre kamiónovú dopravu s možnosti kancelári pre špediční firmy Spaľovňa odpadu Recyklácia pneumatík Likvidácia auto vraku atd. kontakt: 0949 283 746 Volodymyr cena: 1500000 eur.
Myjava
1 500 000 €
Predaj časti podniku - verejné ponukové konanie
Mgr. Peter Zvara, správca úpadcu SATEC SK a.s., so sídlom Novozámocká 102, 949 05 Nitra, IČO: 36 684 961 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra, oddiel: Sa, vložka č. 10333/N (ďalej len „SATEC SK a.s.“) týmto vyhlasuje I. kolo Verejné ponukové konanie (ďalej len „VPK“) na speňaženie časti podniku úpadcu SATEC SK a.s. v konkurze. Predmetom VPK je speňaženie majetku úpadcu, nehnuteľností, ktorých súpis bol zverejnený v OV č. 72/2018 dňa 13.04.2018 (K024549) a OV č. 83/2018 zo dňa 30.04.2018 (K028689) v znení aktualizácie súpisu zverejnenom v OV č. 212/2018 dňa 05.11.2018 (K083919) vrátane hnuteľných vecí, ktorých súpis bol zverejnený v OV č. 218/2018 dňa 13.11.2018 (K086692). Areál, v ktorom sa majetok úpadcu nachádza je situovaný v Nitre, mestská časť Horné Krškany, Novozámocká 102, v blízkosti diaľničného obchvatu a v smere hlavného dopravného ťahu Nitra – Nové Zámky. Bližšie informácie o podmienkach predaja sú zverejnení v Obchodnom vestníku č. 175/2019 zo dňa 11.09.2019, resp. dostupné na tel. č. 0911 801 806.
Nitra
dohodou
Predaj skladových priestorov
Remax ponúka na predaj skladové priestory v Brezne. Budova s pozemkami je situovaná v centrálnej polohe mesta Brezna. Objekt sa nachádza na rovinatom pozemku, ktorý má rozlohu 1897m2. Úžitková plocha objektu je 450 m2. Stavba je prístupná z verejnej komunikácie. Objekt dispozične pozostáva z dvoch priestorov skladu / časť s murovaným opláštením a časť s plechovým opláštením/ Murovaná časť : Je to prízemný objekt so sedlovou strechou, pokrytou poz.plechom. Opláštenie objektu je z porobetónových tvárnic hr.30,00 cm, podlaha betónová. Objekt je napojený na rozvody vody, kanalizácie a elektroinštalácie s možnosťou napojenia na zemný plyn. Objekt pozostáva z jedného prietoru skladu a prístavby,kde sa nachádzajú sociálne priestory, šatňa, wc, umyváreň a kancelária. Plechová časť: Jedná sa o samostatne stojaci , prízemný objekt. Nosná konštrukcia je oceľová, krytina je z pozinkovaného plechu, podlahy betónové, dvere a vráta sú oceľové. Opláštenie je z z vlnitého pozinkovaného plechu. Celý Objekt je oplotený. Naše ZMLUVY SÚ AUTORIZOVANÉ NOTÁROM, čo znamená právnu ochranu a záruku bezproblémového prevodu. CENA NEHNUTEĽNOSTI JE VRÁTANE PROVÍZIE, kompletného právneho servisu RE/MAX, vybavenia úveru a všetkých činností spojených s prepisom energií. EXKLUZÍVNE v RE/MAX získate: POUKAZ na nákup tovaru so zľavou v internetovom obchodnom centre HEJ.sk ZĽAVY v cestovných kanceláriách Globtour a ETI POUKAZ so zľavou na nákup svietidiel POUKAZ so zľavou na nákup elektrospotrebičov v predajni ELTRO a PLANEO! POUKAZ so zľavou v predajni KRT - kúpeľňové štúdio ! POUKAZ so zľavou v DOM NÁBYTKU online ! Zvýhodnené nakupovanie v EUROBAUMEX ! Naši partneri: HEJ. sk, Globtour, ETI, ANDREA SHOP, ELTRO, PLANEO, KRT, EUROBAUMEX, DOM NÁBYTKU online
Brezno
195 000 €
Výrobné haly a skladovacie priestory s administratívou, Beckov
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj areál s pozemkom v obci Beckov pri Novom Meste nad Váhom. Areál s kompletnou infraštruktúrou pozostáva z dvoch prevádzkových a jednej administratívnej budovy, vhodné pre malo-výrobu ako aj skladovacie priestory. Rozmery oboch hál cca. 35x12m, t.j. spolu cca. do 800 m2 skladovacej resp. výrobnej plochy, navyše sú spevnené odstavné plochy, samostatná admninistratíva a soc. zariadenie. Celý areál je situovaný na 3.770 m2 stavebného pozemku, z ktorého veľká časť sa dá aj samostatne využiť, pristaviť alebo predať. Areál je oplotený, má výborný prístup, blízko je dialničný privadzač D1-Rakoľuby. Znalecký posudok k dispozícii. Pripadna dohoda. Viac informácí na tel. č.: 0949 702 800
Beckov
225 000 €
Na prenájom veľký areál s novou halou Horné Saliby okres Galanta
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom areál o celkovej výmere cca 5000 m2 s novou halou - prenajíma sa časť haly o výmere 80 m2 so samostatným uzamykateľným vstupom. V prípade záujmu je možné prenajať si aj zvyšok haly o výmere 107 m2. Súčasťou prenájmu je aj murovaný domček pri vjazde do areálu. Celý areál je oplotený, vstup je cez bránu na diaľkové ovládanie. Pred prenajatím bude celý areál vrátene haly komplet vyprataný. Hala/ sklad je zateplená, má vyvýšenú nakladaciu rampu. Je tu zavedená elektrina 240/380 V. Aktuálne je v stave dokončovacích prác. Objekt sa nachádza na okraji obce Horné Saliby, je možné ho využiť napríklad na parkovanie nákladných áut, pracovných mechanizmov, ako aj pneuservis, a pod. V blízkosti je čerpacia stanica. Viac informácií Vám radi poskytneme v našej kancelárii.
Horné Saliby
1 500 €/mes.
Predaj výrobného areálu.
Ponúkame na predaj výrobno prevádzkový areál vo Zvolene. Celková výmera pozemku 56 000 m2, včetne výrobných budov , rovinatý terén, všetky inžinierske siete na pozemku, vlastný vodojem v objeme cca 750 m3, Areál sa nachádza v priemyselnej časti Zvolen - Lieskovec, dobrý prístup.
Lieskovec, Zvolen
dohodou
Veľký areál v intraviláne mesta Brezno - Investičná príležitosť
Ponúkame Vám na predaj investičnú príležitosť v podobe veľkého areálu v intraviláne mesta Brezno. Popis nehnuteľnosti: Areál sa nachádza v okrajovej časti mesta Brezno s priamym prístupom z cesty I. triedy č. 72 /Brezno – Tisovec/ a tvorí ho súbor pozemkov v celkovej výmere 4.210 m2. Súčasťou areálu je prevádzková budova s prideleným súpisným číslom pozostávajúca zo 16 unimobuniek, ktorá je rozdelená na dennú časť s príslušenstvom na prízemí a ubytovaciu časť na poschodí. Voda v areáli je riešená vlastnou studňou, splaškový odpad septikom, samozrejmosťou je elektrická prípojka 230V/380V. Areál svojou rozlohou a umiestnením ponúka mnoho možností na jeho ďalšie využitie a závisí výlučne od zámeru nového majiteľa, či bude tento areál využívaný na športovú činnosť, rekreáciu, podnikanie, prípadne iné účely. Popis v skratke: * ponúkaná nehnuteľnosť: súbor pozemkov a prevádzková budova z unimobuniek * druh pozemku: zastavané plochy a nádvoria, trvalý trávnatý porast, orná pôda * sklon: rovinatý, miestami mierne svahovitý * celková výmera pozemku: 4.210 m2 * zastavaná plocha: 105 m2 * inžinierske siete na pozemku: elektrina 230V/380V, voda riešená vlastnou studňou, septik * objekt má pridelené súpisné číslo Cena: Cena nehnuteľnosti: 88.000,- EUR Lokalita a okolie: Ponúkaný objekt sa nachádza v okrajovej východnej časti mesta Brezno a bezprostredne susedí čiastočne so zástavbou rodinných domov ako aj s okolitými poliami a lúkami. Je obkolesený vegetáciou, čo mu dodáva dostatok súkromia. Viac o možnostiach tejto lokality a o dianí v meste Brezno sa dozviete na www.brezno.sk.
Brezno
88 000 €
Komerčná budova Chynorany
Ponúkame vám na prenájom priemyselný areál v obci Chynorany okres Partizánske. Na pozemku o rozlohe 1394 m2 sa nachádza viacúčelová budova o rozlohe 271 m2. Po pravej strane sú skladové priestory s veľkou garážovou bránou, vhodné aj pre nákladné autá. V strede budovy je úplne nová predajňa s nábytkom na mieru s bodovým osvetlením. S predajne sa dá prejsť do menšieho skladu kde je kotol na pevné palivo, šatňa so sprchou a toaleta. Na ľavo je vstup do miestnosti ktorá môže slúžiť na prijatie klientov, vedľa je kancelária, kuchynka a druhá toaleta. Budova má elektrické vykurovanie, s možnosťou ja pevného vykurovania. Voda je obecná s odpadom do žumpy. Možnosti využitia tejto budovy môžu byť rôzne. Ak hľadáte podobný priestor v tejto lokalite, tak odporúčam osobnú obhliadku.  V prípade Vášho záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na tel.0902 301 657 alebo danakova@alfareality.sk Overené a aktuálne ponuky nájdete na http://alfareality.sk/. Pridajte sa k nám aj na Facebooku, Google+ a YouTube.
Chynorany
dohodou
Prenájom skladovo - výrobná hala Nitra - Lužianky.
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom skladovo-výrobné priestory ktoré prešli komplexnou rekonštrukciou. Nachádzajú sa v priemyselnej časti obce Nitra - Lužianky na ulici Vinárska. Úžitková plocha haly je 1120 m2 z toho: 1.NP - skladovo-výrobná plocha: 1005 m2 2.NP - kancelárska plocha: 115 m2 V kancelárskej časti je sprcha, 3x WC, priestor pre kuchynku, poprípade šatne. Svetlá výška haly je 10m, nosnosť podlahy 5t/m2, dve elektrické sekčné brány o rozmere: 3600 mm (v) x 3000 mm (š) a 4600 mm (v) x 3000 mm (š). Možnosť otáčania kamiónov. Pokiaľ by bol záujem zo strany nájomcu o drobné úpravy priestorov je možné navrhnuté zmeny konzultovať a upraviť podľa požiadaviek. Objekt je napojený na vodu, elektriku a odpad je riešený žumpou. Plyn nie je zavedený. Vykurovanie je ako predpríprava podľa požiadaviek nájomcu. Chránený je alarmom. V prípade záujmu je možné prenajať okolité spevnené plochy. Areál je vhodný na podnikanie širokého rozsahu. Nachádza sa blízko priemyselného parku Sever, kde sídli aj závod automobilky Jaguar Land Rover. Cena prenájmu je 4,85€/m2 bez DPH + energie Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.
Lužianky
5 432 €/mes.
Na prenájom skladovo-výrobné priestory v priemyselnom areáli Banská Bystrica (ID-306-27-ZUS)
Ponúkame na prenájom skladovo-výborné priestory sklady, haly v priemyselnom areáli v Banskej Bystrici. Priestory na prenájom: 5000, 5000, 2500 m2, možnosť rozdeliť na časti podľa požiadaviek záujemcu. Sklady majú veľké vchodové brány. Výška skladov : 3,2 a 6 m. Sklad je s rampou a nájazdom, nevykurovaný. Cena nájomného: 35€ / m2 / rok + dph. V priemyselnom areáli sú k dispozícii rôzne možnosti prenájmu skladových priestorov, spevnených plôch, prístrešok, prípadne výrobných hál. Priestory sú v pôvodnom stave a vždy sa dajú prispôsobiť podnikateľského zámeru a požiadaviek budúceho nájomníka. V prípade záujmu o viac informácií, prípadne obhliadku, prosím kontaktujte: Zuzana Sliacka, 0902380897 alebo sliacka@realitybemi.sk
Banská Bystrica
2,92 €/m²/mes.
-1