8 355 inzerátov
Odstúpim disco club s pizzeriou v centre Pezinka
Ponúkam na odstúpenie komplet zariadený disco club Mango s pizzeriou v centre Pezinka s kapacitou disco clubu 120 miest na sedenie plus vonkajšia terasa plus kapacita pizzerie 30 miest na sedenie.Zariadenie disco clubu je vybavené osvetlením, ozvucenim,koženým sedením,komlet zariadeným barom na prípravu nápojov a drinkov,chladiace boxy mraziace boxy,kávovar,klimatizácia,vzduchotechnika,WiFi,kamerový system a iné... Zariadenie Pizzerie je vybavené komlet na prípravu Pizze a iných jedál (pizza pec, miesic cesta,fritézy, elektrický valček,elektrická trúba,vzduchotechnika,grilovacia platňa,počítač, fiškálna tlačiareň, hifi súprava, kávovar, chladiace boxy, mraziace boxy. V prevádzke je dostupná wifi . K dispozícii všetky IS - voda, kanalizácia, elektrika, plyn. V prípade záujmu ma kontaktujte. Ďakujem
Pezinok
dohodou
Ponúkam priestor s celou réžiou
Ponúkam skladový priestor na uskladnenie tovaru, prekládku paliet pre prepravné služby atď. Sme areál stavebnín s komplet vybavením /kamerový systém, PC, registračná pokladňa, vysokodvižný vozík s vozičkárom, internet, som platca DPH. V rámci našej réžie vieme zabezpečiť služby pre inú firmu.
Voderady
dohodou
Obchodné priestory na prenájom v Žiline na Bôriku
Dáme do dlhodobého bezplatného prenájmu pozemok o rozlohe 1 114 m2 so stavebným povolením a začatou stavbou o celkovej rozlohe úžitkovej plochy 532 m2. Pozemok je situovaný na ulici Za plavárňou, parcelné číslo 5132/27 vo frekventovanej obchodnej zóne mesta Žilina v blízkosti: Mountfield, Obchodné centrum Atrium – Dubeň, mestská krytá plaváreň, LIDL, Kaufland, OBI, Žilinská univerzita, tenisové kurty, Poliklinika Žilpo, klientske centrum Okresného úradu a Mestského úradu,. Viac na http://bory-zilina.sk/realita.php?article=856. Podmienkou bezplatného prenájmu je dokončenie začatej stavby polyfunkčného objektu. Stavba je plánovaná z obytných/kancelárskych kontajnerov s dobou dodania 3 mesiace. Po dokončení stavby na náklady záujemcu by záujemca užíval 280 – 380 m2 obchodných priestorov na I. NP. II. NP by užíval prenajímateľ bezodplatne. Po desiatich rokoch od dokončenia stavby by polyfunkčný objekt prešiel bezodplatne do vlastníctva prenajímateľa. Za správu zmluvného vzťahu by záujemca platil 1 200 € jedenkrát ročne. V prípade požiadavky záujemcu o užívanie celého objektu bude záujemca platiť prenájom za pozemok 44 560 € bez DPH/rok pričom objekt zostáva vo vlastníctve záujemcu, pokiaľ sa strany nedohodnú inak.
Žilina-Bôrik
100 €/mes.
Obchodné priestory/Kancelária Turzovka
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom moderné obchodné priestory/kanceláriu v centre Turzovky. Celková plocha 34m2. Cena dohodou.
Turzovka
dohodou
Prenájom stolárskej dielne
Prenájom stolárskej dielne 1000m2 v Nových Zámkoch, egalizačka, kapovací a čapovací automat, odsávacia stena, lis dvere, okná, vysokotlakové striekanie, dlabačka, šitie dýhy, dyhovací lis, 2x robland, kompresory 2x, počitačový program schody s tlačou šablón, rybinovací stroj, veľa náradia, kamerový systém, alarm Cena : 2000 €/1mesiac
Nové Zámky
2 000 €/mes.
Odstúpime predajňu potravín a rozličneho tovaru
Ponúkame na odstúpenie rozbehnutú predajňu potravín a rozličného tovaru v v Bratislave. Vrátane všetkého zariadenia: predajné a skladové regály, mrazničky, chladničky, pokladničné pulty, pokladnica s príslušenstvom, váha, kamerový systém, klíma (obstarávacia hodnota cca 13000 eur). Predajňa je naplnená tovarom, nachádza sa v dobrej lokalite a je v stálej prevádzke. Priestor je v prenájme za výhodných podmienok. Dôvod odstúpenia - zmena osobnej situácie majiteľov. V prípade záujmu kontaktujte nás, prosím, na email.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Admin. - obchod. priestor, novostavba, parking
Ponúkame na prenájom administratívny - obchodný priestor na prízemí domu v NOVOSTAVBE ulica KAZANSKÁ priestor na nachádza na prízemí domu úžitková plocha 80m2, DISPOZÍCIA: 2x priestranná miestosť s kuchynkou samostatné wc s umývadlom - nová elektr. rozvody - nové rozvody sietí - znížené stropy - nové osvetlenie - nová podlaha / teraz nové koberce/ - klimatizácia v celom priestore - alarm - zabezpečovací systém - vonkajšie parkovanie v objekte domu pre 5x auto Možnosť využitia: kancelársko - administratívny priestor, obchod, fitnes, a pod. Mesačný nájom 600.-€ plus DPH plus energie. RK NEVOLAŤ.
Bratislava II - Podunajské Biskupice
600 €
Prenájom pozemku Žilina
Ponúkam do dlhodobého prenájmu atraktívny pozemok o rozlohe 1 114 m2 so stavebným povolením a začatou stavbou o celkovej rozlohe úžitkovej plochy 512 m2. Z toho kancelárske priestory na II. NP 232 m2, obchodné priestory na I. NP 220 m2 a sklad na I. NP 60 m2. Zastavaná plocha objektu je 300 m2. Pozemok je situovaný na ulici Za plavárňou, parcelné číslo 5132/27 vo frekventovanej obchodnej zóne mesta Žilina v blízkosti: Mountfield, Obchodné centrum Atrium – Dubeň, mestská krytá plaváreň, LIDL, Kaufland, OBI, Žilinská univerzita, tenisové kurty, Poliklinika Žilpo, klientske centrum Okresného úradu a Mestského úradu. Stavebné povolenie je vydané na konštrukciu zo stavebných kontajnerov so všeobecnou dodacou lehotou 3 mesiace. V prípade požiadavky na zmenu konštrukcie, je nevyhnutná zmena stavby pred dokončením. Ponúkame možnosť vlastnej realizácie stavby podľa stavebného povolenia (na vlastné náklady). Všetky inžinierske siete k dispozícii Cena prenájmu pozemku je 40 € bez DPH/m2/rok, celkom cena za prenájom pozemku 44 560 € bez DPH/rok.
Žilina-Bôrik
dohodou
Luxusné kancelárske priestory v kompletne zrekonštruovanej historickej budove METROPOL Zvolen
Ponúkame na predaj luxusné kancelárske priestory o výmere 162,93 m2 vo Zvolene, širšie centrum Môťovská ulica, ktoré sa nachádzajú v kompletne zrekonštruovanej historickej budove Metropol. Zo vstupnej chodby s priestorom na recepciu prechádzame centrálnou chodbou sa prechádza do piatich samostatných priestranných kancelárii. K vybaveniu patrí kuchynka a toalety pre dámy a pánov. Priestory sú klimatizované. Kúrenie je ústredné a radiátory sú osadené termo hlavicami a meračmi spotrebovaného tepla. Priestory majú prípravu na samostatné meranie odberu elektrickej energie, teplej a studenej vody. V priestoroch je už zrealizovaný slaboprúdový rozvod s telefónnymi prípojkami a zástrčkami na vytvorenie vlastnej počítačovej siete. Priestory majú dva samostatne vstupy z centrálnej haly budovy od ulice aj z parkoviska za budovou a sú elektronicky zabezpečené a napojené na pult mestskej polície. Priestory ako aj zázemie sú nadštandardne vybavené a pripravené na nasťahovanie. V prípade záujmu kontaktujte: Ing. Igor Hollý tel: 0905241860 email: holly@novebyvaniereality.sk NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM .
Zvolen
276 000 €
NEBYTOVÝ PRIESTOR, 153 M2, BEBRAVSKÁ UL., BRATISLAVA
Ponúkame Vám na predaj priestranný nebytový priestor, Bebravská ulicia, Vrakuňa, Bratislava. Priestor má rozlohu 153 m2, nachádza sa v suteréne bytového domu a má vlastný, krytý vstup priamo z ulice. Priestor je zariadený nábytkom na mieru a spolu s ním sa aj predáva. V priestore sa nachádzajú momentálne dve kancelárske miestnosti, dva skladové priestory a jeden menší priestor, ktorý má vlastné odsávanie a bol využívaný na miešanie farieb. V objekte sa nachádza 2x toaleta, 1x kuchynka, 3x samostatná klimatizačná jednotka, voda, elektrina, kanalizácia. Kúrenie je riešené klimatizáciou. Hneď za priestorom sa nachádza ešte jeden skladový priestor s rozlohou 30 m2, ktorý sa nachádza pod nájazdovou rampou do garáže. Tento priestor nie je zahrnutý v celkovej výmere ale patrí k nebytovému priesoru. Celková plocha priestoru je teda 183 m2. Priestor je možné využiť viacerými spôsobmi, napr. ako wellnes, kadernícky salón s masážnym a nechtovým salónom, taktiež ako kancelárske priestory pre firmy. Za určitých okolností je možné tento priestor prestavať na 4i bytovú jednotku (nutná zmena úžívania stavby na MÚ a SÚ Vrakuňa). Cena: 115.000,- € /možnosť úhrady kúpnej ceny inou nehnuteľnosťou, s možnosťou prípadného doplatku z oboch strán, predávajúci - kupujúci/ Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je: Kompletné právne služby Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta Služby spojené s odovzdaním objektu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti © COPYRIGHT ABA REALITY Sk s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ABA REALITY Sk s.r.o. Cena energií: 150 Euro / mesiac
Bratislava II - Vrakuňa
115 000 €
NEBYTOVÝ PRIESTOR, 315,21 M2 NA MRAZIARENSKEJ UL
Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor na Mraziarenskej ulici s dvoma vstupmi /jeden z Mraziarenskej, druhý, hlavný vstup je priamo zo Záhradníckej ulice/. Priestor má rozlohu 315, 21 m2 a skladá sa dlhej vstupnej chodby a 10 miestností, kúpelne a wc. Priestor sa nachádza v suteréne bytového domu. IS: voda, kanalizácia, elektrina, vzduchotechnika. Pristor je vhodný na ateliér, fitness centrum, Escape rooms a pod. Viac info v RK. Cena: 761,39 €/m2, celkom: 240.000,- €. Pri serióznom jednaní možná dohoda na cene. Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je: Kompletné právne služby Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta Služby spojené s odovzdaním objektu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti © COPYRIGHT ABA REALITY Sk s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ABA REALITY Sk s.r.o.
Bratislava II - Ružinov
240 000 €
Predaj pohostinstva vrátane budovy a pozemku, Bratislava II - Trnávka
Predaj pohostinstva vrátane budovy a pozemku. Priamo v centre Trnávky - Bratislava II, Bulharská ul. Plocha budovy s krytou terasou 337 m2, výmera pozemku 462 m2. Ponúkame na predaj dobre prosperujúce pohostinstvo SRDIEČKO, s viac ako osemdesiatročnou obchodne úspešnou históriou. Hneď po kúpe možnosť okamžitého pokračovania pohostinskej činnosti. Aktuálne je to jediné pohostinstvo tohto typu v širšom okolí. Pohostinská činnosť však nie je podmienkou. Priestory sa dajú využívať na akúkoľvek obchodnú alebo inú podnikateľskú činnosť. Je tam možná prestavba, prístavba, alebo aj novostavba podľa vlastných predstáv kupujúceho. Objekt sa nachádza na obchodne významnom mieste, na rohu ulíc Kopernikovej a frekventovanej Bulharskej ulici, vo veľmi dobrej lokalite. Je to rožný pozemok a vstup na pozemok je z dvoch strán - z hlavnej aj vedľajšej ulice. V budove sú zavedené všetky inžinierske siete. Vzhľadom na veľmi dobrú lokalitu v ktorej sa budova nachádza, je to aktuálne jedna z najlešpích investičných príležitostí v lokalite Trnávka. Po kúpe pohostinstva, je podľa potreby kupujúceho, možná pracovná dohoda s terajším personálom. Objekt nie je zaťažený žiadnou ťarchou.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Obchodný priestor 58m2 s výkladom v Trenčíne.
Obchodný priestor 58m2 s výkladom v Trenčíne. Hľadáte obchodný priestor s výkladom vhodný na obchod ? Hľadáte priestory v širšom centre mesta v blízkostí nemocnice, polikliniky, daňového úradu, sociálnej poisťovne alebo súdu? V tom prípade adresa Dolný Šianec 1 bude pre vás ta pravá. Ponúkame vám obchodný priestory o výmere 58m2 na prízemí v obchodnej časti budovy Keramoprojekt, a.s. Obchodné priestory pozostávajú s obchodnej plochy a zázemia pre zamestnancov vrátane priestoru s umývadlom o výmere 38,5m2 a vedľajšieho priestoru o výmere 19,25m2 . Do obchodného priestoru o výmere 38,5m2 vedú tri samostatné vchody, jeden od ulice a dva s chodby, do priestoru o výmere 19,25m2 vedie vchod s chodby kde sa nachádzajú ostatné prevádzky ako zdravotnícke potreby, textil, papiernictvo, obuv, krajčírstvo, alebo obchod s potrebami pre inštalatérov, atď... Viac Informácii alebo obhliadky na 0907980436.
Trenčín
544 €/mes.
Obchodný priestor 19,25m2 s výkladom v Trenčíne.
Obchodný priestor 19,25m2 s výkladom v Trenčíne. Hľadáte obchodný priestor s výkladom vhodný na obchod ? Hľadáte priestory v širšom centre mesta v blízkostí nemocnice, polikliniky, daňového úradu, sociálnej poisťovne alebo súdu? V tom prípade adresa Dolný Šianec 1 bude pre vás ta pravá. Ponúkame vám obchodný priestor o výmere 19,25m2 na prízemí v obchodnej časti budovy Keramoprojekt, a.s. Obchodný priestor je možné v prípade potreby rozšíriť o vedľajší priestor o výmere 38,50m2. Viac Informácii alebo obhliadky na 0907980436.
Trenčín
144 €/mes.
SKLAD + OBCHOD - od 216 do 600 m2 - nového PRIESTORU pre Vaše podnikanie - Bratislava-Kazanská ulica
B10 Vám ponúka na prenájom PRIESTORY delené na SKLADOVÉ PRIESTORY a OBCHODNÉ-KOMERČNÉ PRIESTORY v jednom na známej ulici Kazanská, s blízkym napojením na D1 alebo obchvat Bratislavy. A tak, distribuujte celé vaše podnikanie na jednom mieste! Parking pre osobné autá? Alebo kamión? Nie je problém! V tomto projekte sa myslelo na všetko. Zaujíma Vás viac interiér? Pošlem VIDEO na vyžiadanie do mailu, píšte -> martisek(zavinac)b10(bodka)sk. Možné varianty využitia priestorov: VAR. A - 106 m2 (komercie) + 146,50 m2 (sklad) = 252,80 m2 VAR. B - 70,23 m2 (komercie) + 146,50 m2 (sklad) = 216,73 m2 VAR. C - 106 m2 (komercie) + 212,33 m2 (sklad) = 318,63 m2 VAR. D - 70,23 m2 (komercie) + 212,24 m2 (sklad) = 282,47 m2 VAR. E - 176,23 m2 (komercie) + 424,48 m2 (sklad) = 600,71 m2 Chcete vidieť pôdorys? Aj možné varianty? Pošlite mi mail na -> martisek(zavinac)b10(bodka)sk. Lokalita Kazanská Priestory sa nachádzajú v polyfunkčnej budove, hneď pri hlavnej ceste so skvelým napojením na D1, obchvat Bratislavy alebo na Juh Slovenska. V okolí nájdeme kompletnú občiansku vybavenosť pre zamestnancov, spoje MHD, ako aj parking v okolí budovy. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 39636 Cena: 6€/mesiac bez DPH + energie a parking (pošlem kompletnú cenotvorbu do mailu) Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
Bratislava II - Podunajské Biskupice
1 296 €/mes.
PREDAJ OBCHODNÝ priestor spojený s GARÁŽOU, Lužná u.,NOVOSTAVBA, výmera 37,97 m2 + garáž 18,87 m2
Ponuka na predaj praktického obchodného priestoru spojeného/priechodného s vlastnou garážou vo vyhľadávanej kvalitnej tehlovej novostavbe na začiatku Petržalky na frekventovanej Lužnej ulici. Výmera priestoru je 37,97m2 +  s priestorom priechodná/spojená garáž 18,87m2 na prízemí polyfunkčného domu , ktorá je zahrnutá v cene obchodného priestoru.  Priestor je v prevedení open space, s kúpeľnou  a toaletou.  Orientácia na západ na frekventovanú Lužnú ulicu. V priestore je kompletný štandard vybavenia: dlažba, interiérové dvere a zárubne, kúpeľňa a WC- keramická dlažba, keramické obklady a sanita, plastové okná so žalúziami, alarm, uličný svetelný nástenný pútač. Polyfunkčný dom je situovaný na začiatku Petržalky s výbornou dopravnou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou s napojením na hlavné dopravné tepny a vďaka svojej polohe poskytuje optimálne podmienky na prevádzkovanie obchodnej činnosti.  Dom má vlastnú kotolňu. Meranie spotreby elektrickej energie, vody a ÚK pre každý priestor samostatne. Každý priestor má rozvody káblovej televízie, rozvody internetu a rozvody telefónnych liniek. Náklady spojené s užíavním priestoru a garáže sú vo výške  120,-€ správca domu  a elektrická energia. V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.
Bratislava V - Petržalka
105 000 €
Prenájom kancelárskych priestorov v centre na Dunajskej ul. 250 m2
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novšom polyfunkčnom objekte v centre na Dunajskej ulici samostatný celok o výmere 250,56 m2 sa nachádza sa na 2NP/1.poschodí s výťahom. Priestor je dispozične členený na recepciu, 4 kancelárie, zasadačku, kuchynku, sociálne zariadenie (toalety a sprchový kút). V štandarde je štruktúrovaná kabeláž, serverovňa s chladením a rackom, EZS s pripojením na pult ochrany, prístup na prístupové karty, výťah priamo z garáže na poschodie. Priestory sú klimatizované, okná sú vybavené interiérovou horizontálnou žalúziou. K priestorom je možné prenajať parkovacie státia v podzemnej garáži (max. 6 miest). Priestory sú voľné od 1.6.2019. Cena nájmu: 12,- EUR/m2/mesiac Služby: 1,76 EUR /m2/mesiac (podľa aktuálneho predpisu správcu) Energie: 2,- EUR /m2/mesiac v zimnom období; 1,2 EUR /m2/mesiac v letnom období (fakturuje sa podľa mesačného odpočtu podružného merača elektrickej energie a plyn podľa rozpočtu skutočnej spotreby) Parkovacie státie: 166 EUR/miesto/mesiac Cena energií: 4 Euro / mesiac
Bratislava I - Staré Mesto
3 000 €/mes.
Prenájom kancelárskych priestorov po rekonštrukcii nám. SNP 100-400m2
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove v absolútnom centre mesta na nám. SNP prístup do budovy 24h/365 dní, 2x výťah, vstup na kartu, priestory sú po kompletnej rekonštrukcii, vymaľované, nové koberce, nové sociálne zariadenia, klimatizácia kancelárie sú orientované na nám. SNP alebo Špitálsku ul. voľné priestory : 6.poschodie/7.NP: 96,5 m2 - samostatný celok, 3 kancelárie, sociálne zariadenie, kuchynka, balkon 100 m2 - samostatný celok 1 kancelária + open space, sociálne zariadenie, kuchynka, balkon celky je možné prepojiť do jedného priestoru 2.poschodie/3.NP . 199,5 m2 - samostatný celok 6 kancelárií, sociálne zariadenie, kuchynka, balkon cena 10,- EUR/m2/mesiac + prevádzkové náklady 2,- EUR/m2/mesiac + energie 1,5 EURm2/mesiac + spoločné priestory 12,33 % Cena energií: 4 Euro / mesiac
Bratislava I - Staré Mesto
4 000 €/mes.
Prenájom kancelárie Štúrova ul., 155 m2
Prenájom kancelárskych priestorov na zvýšenom prízemí v historickom objekte na Štúrovej ul. Priestor o výmere 155,13m2 - 5 kancelárií, 2x soc. zar. cena: 1.600,- EUR/mesiac + energie cca 250,- EUR/m2/mesiac Cena energií: 250 Euro / mesiac
Bratislava I - Staré Mesto
1 550 €/mes.
Obchodný priestor v Live Centre na prenájom, Liptovský Mikuláš
Polyfunkčný objekt Live Center v centre Liptovského MikulášaRealityalpia Vám ponúka na prenájom moderný obchodný priestor o výmere 66 m2 v polyfunkčnom objekte Live Center v centre Liptovského Mikuláša. Priestor s výkladom orientovaným do ulice sa nachádza na prízemí stavby. Vstup je zabezpečený dvomi samostatnými vstupmi tak isto priamo z ulice. V priestoroch sa nachádza umývadlo s vlastným WC. V priestoroch je nainštalované podlahové kúrenie, predpríprava na klimatizáciu, okná sú hliníkové 3 sklá -tieto všetko výhody Vám zabezpečia nízke náklady na energie.Výhodou objektu je výborná dostupnosť, parkovisko pre klientov, dobrá koncentrácia kupujúcich. Nájom: 10 €/mesiac za m2 bez DPH a energií.K dispozícii po dohode za príplatok je tiež:- parkovacie státie v podzemnej garáži,- skladový priestor o výmere 4,5 m2.Bližšie informácie a obhliadky si dohodnite u makléra. Preplatíme Vám znalecký posudok. Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/
Liptovský Mikuláš
660 €/mes.
1 2 418