Reštaurácie

279 inzerátov
DELTA - Reštaurácia s ubytovaním na predaj Poprad - Veľká
DELTA - Reštaurácia s ubytovaním na predaj Poprad - Veľká
DELTA PROPERTY  - Realitná kancelária roka 2018 a 2019 Vám ponúka modernú kompletne zariadenú reštauráciu v mestskej časti Popradu - Veľká. Popis nehnuteľnosti: Kompletne a precízne zrekonštruovaná a zariadená reštaurácia s kapacitou cca 50 miest na sedenie. Hlavný priestor pozostáva z jednej veľkej miestnosti a druhé miestnosti (fajčiarska časť) + skladu, kuchyňa a 2x WC. Na poschodí sa nachádzajú 4 izby, ktoré sú kompletne zariadené, dve kúpelne, WC a kancelária. Vypracovaný projekt na nadstavbu a prestavbu na apartmánové bývanie. Po dohode možnosť využitia prevádzky aj na iné účely ako reštaurácia, napr. kaviareň, vinotéka, pizzeria,.... Lokalita: Reštaurácia sa nachádza v dobrej lokalite priamo na Velickom námestí. Cena: Dohodou Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom:dominik.findura@deltaproperty.sk V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním. Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.
Poprad
dohodou
Odstúpenie novozariadenej reštaurácie, BRATISLAVA Centrum
Odstúpenie novozariadenej reštaurácie, BRATISLAVA Centrum
Miro PINTE - AUREAL ponúka Vám odstúpenie reštaurácie v Bratislave-Staré Mesto, Vysoká. Videoprehliadka dole alebo TU Videoprehliadka Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Reštaurácia má prízemnú časť a pivnicu spolu 105 m2 Plocha prízemia je 60m2 (vrátane kuchyne a dvoch WC) a pivnica má 45m2 Reštaurácia sa prerábala 3/2019 a všetko do nej bolo kúpené nové vrátane kuchynského zariadenia, takže je všetko v 100% stave a funkčné. Ak by záujemca kúpil reštauráciu aj s SROčkou nemusí robiť nič okrem otvorenia. Kapacita na prízemí 24 osob a v pivnici 24 osôb + stolyna chodníku Nájomné je momentálne 2300€/mes + energie, ale prenajímateľ je ochotný a prístupný novej dohode a znížení nájmu. Cena za odstúpenie: 40 000 € + dohoda Kontakt: Miro PINTE - AUREAL, 0911 390 050, miro.pinte@aurealba.sk, www.miropinte.sk             www.aurealba.sk HĽADÁM NOVÝCH MAKLÉROV DO TÍMU
Bratislava I - Staré Mesto
40 000 €
Na prenájom - reštaurácia priamo v centre Partizánskeho
Na prenájom - reštaurácia priamo v centre Partizánskeho
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom exkluzívnu reštauráciu priamo v centre mesta Partizánske, na námestí Slovenského národného povstania. Priestor sa nachádza na 1. poschodí, trojpodlažnej budovy s vynikajúcou dostupnosťou a viditeľnosťou. Pozostáva z reštauračnej časti so salónikom o výmere 260 m2, ktorá má aktuálnu kapacitu 100 ľudí. WC pre klientov sa nachádza pri vstupe do reštaurácie. Další priestor o výmere 240 m2 je rozčlenený na potrebné technické zázemie, kuchyňu, prípravovne, umyvárku, sklady, sociálne zázemie, nachádza sa tu aj nákladny výťah. Kúrenie je zahrnuté v cene nájmu, elektrika a voda má samostatné meranie. V prípade prevádzky reštaurácie je možnosť takmer okamžitého spustenia prevádzky. Súčasťou je kompletné vybavenie a zariadenie reštaurácie a kuchyne. Po úpravách je priestor možné využiť aj ako obchodný či iný komerčný priestor s podlahovou plochou 470 m2 + zázemie.
Partizánske
2 500 €/mes.
RK Byty Bratislava predá zabehnutú reštauráciu v BA II - Ružinov.
RK Byty Bratislava predá zabehnutú reštauráciu v BA II - Ružinov.
RK Byty Bratislava predá zabehnutú reštauráciu pizzeriu nachádzajúcu sa v polyfunkčnej budove na Záhradníckej uliciv BA II - Ružinov. Pohoha budovy je v blízkosti Štrkovca, ale aj Starého Mesta. V blízkom okolí sa nachádza zimný štadión Ondreja Nepelu, zimný štadión Vladimíra Dzurillu, Národné tenisové centrum, futbalový štadión Tehelné pole, plaváreň Pasienky, bazén + wellness Nivy, jazero Štrkovec, trh Miletičova, OD Polus, OD Central, hotely Nivy, Junior. Verejná doprava v bezprostrdnej blízkosti - autobusy, elekričky, trolejbus. Pohyb ľudí v priebehu dňa vysoký. Počas poriadania športových a kultúrnych podujatí v okolitých komplexoch násobne vyšší. Rozloha : 640 m2 počet stoličiek : reštaurácia pre 94 osôb, foyer pre 35 osôb, fajčiarska časť pre 30 osôb, letná terasa pre 60 osôb, spolu : 219 stoličiek. Viac info v RK. Kontakt: tel: 0948 16 22 91- Alevtyna Gardošová email: 3000@3000.sk web: www.3000.sk www.bytybratislava.eu
Bratislava II - Ružinov
640 €
Reštaurácia + kaviareň - Popolná ul.
Reštaurácia + kaviareň - Popolná ul.
Ponúkame na predaj 2 susediace obchodné priestory v Rači na Popolnej ul.. Ten väčší je vhodný na prevádzku reštaurácie, resp. vinárne, menší na kaviareň resp. bar. Každý má samostatný vstup z ulice, ale sú prechodné aj vnútri. Objekty sú napojené na všetky IS. Vykurovanie plynovým kotlom. Väčší objekt: Celková úžitková plocha je cca 350 m2. Jedná sa o tehlovú stavbu s novou strechou. Zvyšok je v pôvodnom stave. Dispozícia: Prízemie: vstup z ulice, 2x toalety (pánske a dámske), veľká miestnosť (170 m2) s barovým pultom, kuchyňa, sklad, zázemie. Podkrovie: 2x kancelária, 2x malý sklad. Menší objekt: Pozostáva z 3 podlaží a celková úžitková plocha je cca 200 m2. Jedná sa o tehlovú stavbu s novou strechou. Zvyšok je v pôvodnom stave. Dispozícia: Suterén (50 m2): 2 miestnosti - klenbová pivnica. Prízemie (75 m2): 2 miestnosti (z toho jedna s barovým pultom), toalety (pánske aj dámske), 1 miestnosť (zázemie). Podkrovie (75 m2): v súčasnosti je nevyužívané - možnosť zobytniť. Kontakt: 0905 221888.
Bratislava III - Rača
349 900 €
Prenájom - reštaurácia
Prenájom - reštaurácia
Hľadá sa podnikateľ v oblasti gastronómie, ktorý by chcel navrátiť zašlú slávu známej reštaurácii Lukovica v centre mesta Prievidza. Reštaurácia - vináreň má podlahovú plochu cca. 200 m2. Priestor je rozčlenený, pričom v najväčšej miestnosti sa nachádza aj tanečný parket. Ďalej je tu miestnosť s barovým pultom, a menšia banketka. K dispozícii je samozrejme aj kuchyňa a skladové priestory. Vo vstupnej časti sú samostatné WC. Priestory sú momentálne bez zariadenia. Cena prenájmu činí 650,- EUR/mesačne + DPH bez energií. Výška energií - plynové kúrenie, elektrina, voda budú stanovené na základe dohody v závislosti od spôsobu využitia prenájmu. Vzhľadom k lokalite reštaurácie priamo v centre mesta je táto ponuka ideálna nielen pre prevádzkovanie reštaurácie, ale aj diskotéky, klubu a pod.
Prievidza
650 €/mes.
Pohostinstvo
Pohostinstvo
Ponúkam na predaj v Banskej Bystrici časť Sásová Pohostinstvo s terasou Jedná sa o samostatne stojacu budovu, spolu s pozemkom pod ňou - o výmere 280 m2. Budova pohostinstva je prízemná budova s podkrovím a terasou. Na prízemí je pohostinstvo s terasou a dvoma vchodmi (hlavným pre klientov, prechádzajúci cez terasu a vedľajším pre zásobovanie s prístupom aj autom). Prízemný priestor momentálne slúžiaci ako pohostinstvo je o celkovej výmere 178,80 m2 (vo výmere je plocha pohostinstva, baru, soc. zariadení, kuchyne, skladov...viď legendu s pôdorysom.) + prekrytá terasa o výmere o 38,90 m2. Podkrovie tvorí priestor, ktorý je predpripravený na 2 izbový byt, ktorý treba dokončiť, momentálne s vymurovanými priečkami a vývodmi na elektrinu, vodu, odpad a kúrenie. Výmera bytu je 39,80 m2 + schodisko 4,20 m2, viď pôdorys. Budova je pripojená na všetky inžinierske siete. Pohostinstvo ponúka sedenie so 14 drevenými stolmi so stoličkami + sedenie pri krbe a s miestom pre tancovanie (alebo prípadné zväčšenie kapacity sedenia) a murovaný bar. Terasa ponúka sedenie s 5 drevenými stolmi s lavicami. Pohostinstvo sa predáva zabehnuté a komplet zariadené. Bolo kompletne zrekonštruované v roku 2004. V strede s vysokým stropom, kopírujúcim sedlovú strechu. Pohostinstvo je možné naďalej využívať na terajší účel pohostinstva, alebo aj na reštauráciu. Cena pri predaji je 245 000€, pri prenájme 1 200€ + energie / mesiac.(Dohoda možná).
Sásová
245 000 €
Na predaj objekty známeho hostinca v Rači, vhodné aj na vybudovanie penziónu alebo sídla firmy.
Na predaj objekty známeho hostinca v Rači, vhodné aj na vybudovanie penziónu alebo sídla firmy.
Ponúkame na predaj objekt bývalého známeho hostinca v Rači na Popolnej ul. Samotný objekt sa skladá z dvoch budov so samostatnými vstupmi (podľa LV: Budova ubytovacieho zariadenia a Budova obchodu a služieb), ktoré sú však medzi sebou aj vnútorne prepojené. Budovy sú v pôvodnom stave, majú novú strešnú krytinu, miestnosti na prízemí majú plastové okná. Budovy sú napojené na všetky IS, vykurovanie je plynovým kotlom a parkovanie je verejné na ulici. Prvá budova je 2 podlažná, má výmeru cca 200 m2, pričom na prízemí sa momentálne nachádza prevádzka baru s vlastnou technickou miestnosťou a s vlastným sociálnym zázemím (pánske a dámske toalety). Poschodie tvorí podkrovie o výmere cca 75 m2, ktoré je možné zobytniť. (Nakoľko je tento priestor momentálne v prenájme, fotografie k tejto časti objektu, nie sú súčasťou zverejnenej fotodokumentácie). Druhá väčšia budova v minulosti slúžila ako reštauračné a pohostinské zariadenie a má úžitkovú plochu približne 350 m2. Prízemie je tvorené vstupnou chodbou s pánskymi a dámskymi toaletami, hlavnou miestnosťou-sálou o výmere cca 170 m2, ktorej súčasťou je aj príručná technická miestnosť a drevený výčapný pult. Za hlavnou sálou sa nachádza zázemie kuchyne. Súčasťou kuchyne je chladiarenský box, miestnosť na umývanie riadu, sociálne zázemie pre zamestnancov, sklady a technické miestnosti. Časť tejto budovy má zobytnené podkrovie (cca 45m2), ktoré je tvorené štyrmi miestnosťami a dvomi samostatnými toaletami. Táto časť slúžila ako kancelárie.  Časť objektov je podpivničená klenbovou tehlovou pivnicou (cca 100 m2), do ktorej vedie nákladný výťah. Pivničné priestory sú tvorené dvomi väčšími miestnosťami a menšími príručnými skladmi. Do pivnice bol v minulosti vybudovaný aj samostatný vstup z ulice. Obidve budovy sa nachádzajú na dobre prístupnom a viditeľnom mieste v starej časti Rače, priamo na zrekonštruovanom námestí, v blízkosti Obecného domu. Miestneho úradu a Villa víno Rača, na spojnici frekventovanej Detvianskej a Popolnej ul., ktorá je súčasťou Malokarpatskej vínnej cesty a vedie aj do príjemného prostredia račianskych vinohradov a Malých Karpát. Využitie objektu je vhodné nielen na prevádzku reštauračného zariadenia, ale aj napríklad na vybudovanie štýlového penziónu, reprezentatívneho sídla firmy, priestorov pre obchod a služby, alebo aj ako priestorov pre poskytovanie sociálnych služieb.  Uvedená cena je vrátane kompletného právneho servisu, sprostredkovateľskej odmeny pre RK a finančného poradenstva.  Rozrastáme sa - otvárame nové pobočky - prijímame nových realitných maklérov a finančných poradcov - najvyššie provízne a rozdielové odmeny na trhu. Dosiahnuteľný kariérny a provízny rast. Pre viac informácií kontaktujte makléra. Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť. Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte. Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese. Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.
Bratislava III - Rača
349 900 €
Na predaj menšia reštaurácia v okrajovej časti mesta Partizánske
Na predaj menšia reštaurácia v okrajovej časti mesta Partizánske
     COLUMBA CENTRAL Vám ponúka na predaj menšiu reštauráciu v okrajovej časti mesta Partizánske, pri kúpalisku. Reštaurácia sa predáva komplet zariadená aj s príslušenstvom. Všetky IS sú na pozemku a k reštaurácii vedie betónová prístupová cesta. Z reštaurácie je pekný výhľad na horu.  Odporúčame osobne vidieť. Cena nehnuteľnosti - 20 000 e - v cene je zahrnutý kompletný právny servis, ako sú kúpno-predajné zmluvy, zmluvy na kataster aj s kolkami. Foto nehnuteľnosti bude dostupné v priebehu víkendu.
Partizánske
20 000 €
--PBS-- ++Ponúkame NA ODSTÚPENIE známu Trnavskú reštauráciu
--PBS-- ++Ponúkame NA ODSTÚPENIE známu Trnavskú reštauráciu "STEAK HOUSE" v centre Trnavy
...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na ODSTÚPENIE zabehnutú prevádzku v CENTRE mesta Trnava. Prevádzka je reštauračného typu s kapacitou cca 250 ľudí. Prevádzka je KOMPLETNE zariadená vrátane inventáru. K prevádzke je k dispozícii aj LETNÁ záhrada so samostatným sociálnym zázemím (WC muži, WC ženy), samostatným vstupom priamo z ulice. Kapacita letnej záhrady je cca 50 miest. Reštaurácia je dvojpodlažná. Prízemie pozostáva z krytej terasy s odnímateľnými prednými oknami, kanceláriou, skladovým priestorom, šatňami pre zamestnancov, WC pre zamestnancov, kuchyne s chladiarenským boxom. Na prízemí sa nachádza aj WC pre zákazníkov, barový pult. Na poschodí sa nachádza separé salónik plus miesta na sedenie. Bližšie informácie radi poskytneme pri osobnej obhliadke. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!
Trnava
53 000 €
DELTA - Bar/PUB na prenájom v centre Levoči
DELTA - Bar/PUB na prenájom v centre Levoči
DELTA PROPERTY - Realitná kancelária roka 2019 vám exkluzívne ponúka na prenájom útulný bar/kaviareň,... na prenájom v centre Levoči. BAR: Útulný bar pozostáva z dvoch častí (možnosť fajčiarskej a nefajčiarskej zóny). Celková kapacita je cca 25-35 ľudí v závislosti od účelu podnikania. V bare sa nachádza aj krb. Nachádza sa v podzemí rodinného domu v širšom centre mesta Levoča. CENA: 400 €/mesiac/mesačne Pri vážnom záujme možná dohoda. Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom: dominik.findura@deltaproperty.sk Pripojte sa k celoslovenskej realitnej kancelárii DELTA PROPERTY. Hľadáme kolegov do novootvorenej pobočky v Spišskej Novej Vsi. Delta Property - Realitná kancelária roka 2018 znamená stratégiu, dôveru a bezpečnosť pri kúpe a predaji nehnuteľností. Pripojte sa k najlepším. Viac informácii a životopis prosím zašlite na dominik.findura@deltaproperty.sk DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie.
Levoča
400 €/mes.
DELTA - Bavorská, kompletne zariadená reštaurácia s terasou na prenájom Kežmarok
DELTA - Bavorská, kompletne zariadená reštaurácia s terasou na prenájom Kežmarok
DELTA PROPERTY  - Realitná kancelária roka Vám ponúka kompletne zariadenú reštauráciu s terasou na prenájom v Kežmarku. Popis nehnuteľnosti: Zrekonštruovaná a zariadená reštaurácia s kapacitou cca 50 miest na sedenie vnútri a 30 miest na terase a kuchyňou ponúka široké možnosti využitia. Hlavný priestor pozostáva z jednej veľkej miestnosti + skladu a 2x WC. V minulosti to bola reštaurácia Bavorský dvor so známym menom,  kde chodila celoročne stála klientela. Rovnako ponúka možnosť usporiadania firemných aj súkromných akcií. Veľmi dobrá lokalita s dobrým parkovaním priamo pred objektom ale aj za objektom v blízkosti terasy. Na terase si viete príjemne posedieť, zatiaľ čo vaše deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku, ktoré sa nachádza hneď vedľa terasy. Po dohode možnosť využitia prevádzky aj na iné účely ako reštaurácia. Lokalita: Reštaurácia sa nachádza v dobrej lokalite v blízkosti futbalového štadióna a cyklochodníka. Cena: Dohodou Pri vážnom záujme možná dohoda. Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom: dominik.findura@deltaproperty.sk Viac mojich ponúk alebo aj informácií o pripravovaných ponukách nájdete na mojej fb stránke: https://www.facebook.com/pg/Findura.Dominik/offers/?ref=page_internal DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie.
Kežmarok
dohodou
Reštaurácia r. 2016 a areál pre šport a spoločenské aktivity + ďalšie voľné plochy
Reštaurácia r. 2016 a areál pre šport a spoločenské aktivity + ďalšie voľné plochy
Predaj rekreačno - športového areálu s reštauráciou pozostávajúci z hlavnej budovy s reštauráciou, barom, sociálnym zázemím, ďalšou stavbou - kuchyňou vybavenou spotrebičmi, tenisovými kurtmi, parkoviskom a zázemím pre obsluhu zákazníkov, rodiny s deťmi a vedľajším priestranným pozemkom vhodným na ďalšie zastavanie alebo rozšírenie napr. ihrísk. Areál slúži na individuálnu rekreáciu, spoločenské a športové udalosti, firemné stretnutia a rôzne akcie, oslavy, gastronomické služby a pod. Nachádza sa v rámci obce neďaleko jej centrálnej časti, obec Dvory nad Žitavou. Predaj areálu s pozemkami a budovami v celku. Pozemky: tenisové kurty 648m2, hlavná budova so zastavanou plochou 153m2, letná kuchyňa 25m2, ďalší pozemok 1511m2 vhodný na ďalšie využitie a zástavbu alebo rozšírenie areálu.
Dvory nad Žitavou
264 000 €
Na predaj zabehnutá reštauracia Čárda v Moči pri hrádzi Dunaja
Na predaj zabehnutá reštauracia Čárda v Moči pri hrádzi Dunaja
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj reštauráciu na parcele o rozlohe 4300 m² v príjemnom prostredí v povodí Dunaja s úchvatnou prírodou, obklopenú vinicami, hneď vedľa cyklotrasy Komárno- Ostrihom. Čárda bola postavená v roku 1920 a počas svojej existencie bola niekoľkokrát rekonštruovaná a renovovaná, naposledy v roku 2018. Jednou z jeho najväčších výhod, okrem nezameniteľnej polohy patrí aj to, že povodie Dunaja nemôže vydať nové stavebné povolenie na výstavbu žiadneho podobného zariadenia. Avšak Čárdu je možné prestavať, upraviť, zmeniť, napr. aj na penzión. Reštauračná časť má kapacitu 60 miest na sedenie. Na terase a v záhrade je kapacita až 200- 300 hostí. Je stále v prevádzke a neustále vyťažená, hlavne v letných mesiacoch. Je zisková a o finančných náležitostiach budete môcť byť informovaní po vážnom záujme majiteľom reštaurácie. Po dohode s majiteľmi je možné si prenajať Čárdu na dobu určitú, s možnosťou odkúpenia Čárdy. V záhrade sa nachádza aj detské ihrisko. V letných mesiacoch je záhradná časť ideálne miesto na organizovanie eventov, menších koncertov, alebo rôznych iných kultúrnych podujatí. Parkovanie pri Čárde je bezproblémové. 50 metrov od parkoviska je prístav pre lodnú dopravu, ktorý ako jediný môže byť postavený v obci Moča. Tiež je možné rokovať aj o predaji prístavu. Dispozícia Čárdy: -prevádzková plocha 60,60 m² -výdajná plocha 9,94 m² -kuchyňa 28,03 m² -umyváreň riadu 7,14 m² -terasa 47,11 m² -prístrešok 118,35 m² -chladiaci box 12,32 m² -3x sklad -toalety Inžinierske siete: elektrina, plyn z nadzemnej nádrže, obecná voda+ studňa, žumpa. Okolie Čárdy si možete pozrieť aj na videu tu: https://youtu.be/uHzAOrAsNIM V prípade záujmu a ohľadne ďalších informácií kontaktujte realitného makléra.
Moča
dohodou
Prenájom reštaurácie v Piešťanoch
Prenájom reštaurácie v Piešťanoch
Z dôvodu odchodu do dôchodku dám do prenájmu (prípadne odpredám) zabehnutú reštauráciu v Piešťanoch
Piešťany
dohodou
Bývalá reštaurácia U 3 zajacov s kaviareňou v Rači- je na predaj- dobrá investícia pre Vaše podnikan
Bývalá reštaurácia U 3 zajacov s kaviareňou v Rači- je na predaj- dobrá investícia pre Vaše podnikan
Ponúkame Vám na predaj budovu, v ktorej dlhé roky bola kaviareň a reštaurácia U 3 zajacov. Nachádza sa v  Rači na ulici Popolná. Je to tehlová stavba s celkovou rozlohou 550m2. Vhodná je na reštauráciu, kancelárie,alebo aj po úprave na bývanie, či penzión. Predná čast je prenajatá a je v nej prevádzka kaviarne. Celková výmera prvého priestoru je 200m2. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE- vstup- miestnosť s barom a ďalšia miestnosť s celkovou výmerou 75m2. Krásny klenbový strop. Súčasťou je aj pánske a dámske WC s umývadlom, kuchyňa a menší skladový priestor. PODKROVIE- kde by sa dala vytvoriť bytová jednotka s výmerou 75m2 ale toho času sa nevyužíva. SUTERÉN - pivnica-  výmera 50m2 s klenbovým stropom. DRUHÁ ČASŤ Prízemie -  priestranná miestnosť  s výmerou 170 m2 a vysokým stropom. Na začiatku je barový pult. Súčasťou je priestor pre kuchyňu, sklad, chladiaci box a 2 miestnosti,2x pánske a dámske WC, 1x WC pre personál a sprchový kút. Znížením stropu, viete vytvoriť obytný priestor aj v podkroví. Poschodie nad kuchyňou -  2 miestnosti, ktoré slúžili ako kancelária, 2 malé miestnosti na sklad, WC pre personál. Budova disponuje aj nákladným výťahom z ulice do pivnice. SIETE- objekty sú napojené na všetky IS vrátane kanalizácie. Vykurovanie je plynovým kotlom. Hostinec bol postavený v roku 1950. Je skolaudovaný ako hostinec a ubytovacie zariadenie. Stav objektu je pôvodný, ale dobrý.  Rekonštruovaná bola  strecha a vymenené okná komplet v celom objekte za plastové. Vymenené sú aj vstupné dvere. Dlhé roky ho majitelia prevádzkovali a následne prenajímali. Budova sa predáva vyprázdnená. Má výbornú polohu - vstup do Karpát. Prejde tu veľa turistov, cyklistov. GPS Súradnice 48.2143 N17.1519 E V blízkosti MHD- električky. PRÍĎTE  sa pozrieť, budova má potenciál! Cena predaja 349900Eur vrátane servisu RK. DOHODA ISTÁ! Prečo kúpiť tento objekt? *dobrá investícia pre Váš rodinný podnik *kvalitná tehlová stavba *dobrá poloha- cesta do Karpát- turistická trasa Dôvod predaja- vek majiteľov,ktorí už nemajú energiu na podnikanie. V prípade záujmu o kúpu ma kontaktujte- Telefón: 0911759548 E-mail: zahorcakova.azareal@gmail.com   Prečo kupovať nehnuteľnosť cez kanceláriu AZAReal? *preverujeme právny stav a ťarchy danej nehnuteľnosti *neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti *okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra 66EUR, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. *K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma *zabezpečíme Vám znalca, ktorý vypracuje znalecký posudok pre Vašu banku Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne.
Bratislava III - Rača
349 900 €
Priestory pre reštauráciu, kancelárie, obchod
Priestory pre reštauráciu, kancelárie, obchod
Ponúkame na prenájom priestor v rodinnom dome, ktorý bol využívaný ako reštaurácia. Nový nájomník má možnosť využiť priestor ako reštauráciu alebo aj ako kancelárie, obchod, atď. Priestor je využiteľný na približne 40 miest a podlahová plocha cca 120 m2. Parkovanie je bezplatné pred rodinným domom. V blízkosti sa nachádza penzión, supermarket, zimný štadión, škola, atď. Cena nájmu je 950 Eur za mesiac + náklady na energie. Províziu RK neplatíte. Pre viac informácií nás neváhajte kontakovať.
Bratislava IV - Lamač
950 €/mes.
Odstupenie
Odstupenie
Odstupim prevadzku Shelby,Studentska 1/A Kosice volne od 01.01.2020.Cena mesacneho najmy je 1300€/mesiac bez medii.Zmluva o najme sa uzatvara na dobu neurcitu s troj mesacnym depozitom a troj mesacnou vypovednou dobou. Cena odstupneho je 30 000€.V cene je zahrnute meno firmy a kompletne vybavenie podniku,v suterene sa nachadza sklad, satna a dvojizbovy byt v sucastnej dobe nevyuzivany.tel. 0918073493
Košice I - Sever
1 300 €/mes.
REALITY COMFORT - Na prenájom zariadená a plne vybavená reštaurácia v Prievidzi
REALITY COMFORT - Na prenájom zariadená a plne vybavená reštaurácia v Prievidzi
Ponúkame na prenájom priestory bývalej reštaurácie EXTREME v Prievidzi, na Nábrežnej ulici. Nachádzajú sa na 1.poschodí polyfunkčnej budovy a pozostávajú z veľkého otvoreného priestoru reštaurácie, uzatvorenej miestnosti pre fajčiarov, WC, kuchyne a niekoľkých skladov. Miestnosti majú priame osvetlenie cez okná. Sú kompletne zariadené a vybavené (nábytok, kávovar, výr.ľadu, výčap.chladenie, riady, atď. - viď foto) a to aj vrátane kuchyne (chladničky, mrazničky, sporáky, grily, fritézy, riady ap.) Plocha zastavaného priestoru s kuchyňou je cca 300 m². Súčasťou prenajímanej nehnuteľnosti je aj terasa s rozlohou cca 100 m², ktorá dáva nájomcovi možnosť využívať v letných mesiacoch tento priestor na príjemné posedenie. Nájomca môže v daných priestoroch začať okamžite prevádzkovať reštauračnú činnosť. Cena prenájmu vrátane zariadenia, vybavenia a kompletných poplatkov za energie je 2000 €/mes. Priestory sa nachádzajú v atraktívnej lokalite, v tesnej blízkosti nákupného centra KORZO a obch. domov TESCO a KAUFLAND. Bližšie informácie vám poskytne a obhliadku zabezpečí JUDr. Ľubica Hrdá : 0907590654. SPOĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV - realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza
Prievidza
2 000 €/mes.
Dobrá Voda- Rodinný dom na podnikanie aj bývanie !!!!
Dobrá Voda- Rodinný dom na podnikanie aj bývanie !!!!
IBA U NÁS!! Ponúkame na predaj rodinný dom na podnikanie aj bývanie v malebnej obci Buková, ktorá je vzdialená od Trnavy cca 25 km. Prislúcha k nemu pozemok o výmere 595 m2. Nehnuteľnosť je vedená ako rodinný dom, v ktorom je všetko nachystané na reštauračné účely. Dispozícia: Na prízemí sa nachádza barový pult (výčap), sedenie cca pre 25 ľudí, miestnosť pre kuchyňu, samostatná bytová jednotka ( priestranná izba s kuchyňou), sam. WC, spálňa s rolldorom, sam.kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, izba pre personál. V podkroví je možné dokončiť ďalšie izby. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016 ( plastové okná, strecha, podlahy, sanita, rozvody atď...). Na pozemku o výmere 595 m2 sa nachádza terasa s kapacitou cca 50 ľudí, 3 veľké murované garáže, ktoré môžu slúžiť aj ako sklad, alebo dieľňa. Pánske a dámske WC pre hostí. K nehnuteľnosti je možné v prípade záujmu dokúpiť ďalší pozemok o výmere 595 m2. IS: elektrika, plyn, kanalizácia, obecná voda . Kúrenie je riešené radiátormi. V cene je zahrnuté profesionálne realitné poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, tiež zabezpečenie znaleckého posudku a bezplatné vyhotovenie hypotekárneho úveru.
Dobrá Voda
220 000 €
1 2 14