Reštaurácie

273 inzerátov
Predaj zabehnutého baru v historickom centre Bratislavy.
Predaj zabehnutého baru v historickom centre Bratislavy.
1000Realit,s.r.o. Exkluzívne naša realitná kancelária ponúka na predaj zabehnutý bar v srdci Bratislavy, v blízkosti Michalskej brány. Bar pre cca 55-60 ľudí prešiel kompletnou rekonštrukciou s kolaudáciou v roku 2017. Bar je v osobnom vlastníctve, s podielom na spoločenských častiach a spoločenských zariadeniach a príslušenstve domu. Dispozičné riešenie: - hlavná miestnosť s barom pre cca 40 -45 ľudí - menšia miestnosť pre cca 15 ľudí - 3x WC - sklad pri bare - sklad tovaru Bar je krásne zrekonštruovaný so zachovalými klenbami. V priestoroch bola spravená kompletná statika, zabezpečenie pivničnej klenby pod podlahou, nové rozvody - voda, elektrika, kanalizácia. Kompletná vzduchotechnika vo všetkých miestnostiach. Nové elektrické kúrenie, ktoré je ovládané pre každú miestnosť zvlášť. Protihluková Izolácia stropu.Nové vstupné dvere, alarm napojený na bezpečnostnú službu. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená. Bar je robený na mieru drevo v kombinácii s kovom a svetlami. Súčasťou vybavenia je kvalitný kávovar, úpravovňa tvrdosti vody, 2x výrobník ľadu, výčap s príslušenstvom, myčka riadu, stoly, stoličky, lavice. Vstup do baru je z frekventovaného chodníka. Bar nieje v pivničných priestoroch. V letných mesiacoch je možné mať vonkajšiu terasu pre 7 stolov. Nad terasou je elektrická markíza. Samozrejmosťou je TV pripojenie na wifi. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: Nehnuteľnosť je výnimočnou ponukou na trhu. Nachádza sa v exkluzívnej lokalite s vysokým pohybom ľudí. Vďaka zabehnutej prevádzke, môžete pokračovať v úspešnom podnikaní. NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ A POROZPRÁVAŤ SA S NAMI O CENE.
Bratislava I - Staré Mesto
899 000 €
Reštaurácia + kaviareň - Popolná ul.
Reštaurácia + kaviareň - Popolná ul.
Ponúkame na predaj 2 susediace obchodné priestory v Rači na Popolnej ul.. Ten väčší je vhodný na prevádzku reštaurácie, resp. vinárne, menší na kaviareň resp. bar. Každý má samostatný vstup z ulice, ale sú prechodné aj vnútri. Objekty sú napojené na všetky IS. Vykurovanie plynovým kotlom. Väčší objekt: Celková úžitková plocha je cca 350 m2. Jedná sa o tehlovú stavbu s novou strechou. Zvyšok je v pôvodnom stave. Dispozícia: Prízemie: vstup z ulice, 2x toalety (pánske a dámske), veľká miestnosť (170 m2) s barovým pultom, kuchyňa, sklad, zázemie. Podkrovie: 2x kancelária, 2x malý sklad. Menší objekt: Pozostáva z 3 podlaží a celková úžitková plocha je cca 200 m2. Jedná sa o tehlovú stavbu s novou strechou. Zvyšok je v pôvodnom stave. Dispozícia: Suterén (50 m2): 2 miestnosti - klenbová pivnica. Prízemie (75 m2): 2 miestnosti (z toho jedna s barovým pultom), toalety (pánske aj dámske), 1 miestnosť (zázemie). Podkrovie (75 m2): v súčasnosti je nevyužívané - možnosť zobytniť. Kontakt: 0905 221888.
Bratislava III - Rača
349 900 €
Predaj budovy v Rači - 130m2
Predaj budovy v Rači - 130m2
Objekt sa nachádza na ulici Dopravná 12/a v Bratislavskej Rači. V podkroví je možné vybudovať 2-izbový byt o výmere cca 60m2, ktorý môže slúžiť či už vám, alebo vašim zamestnancom (je tam vyvedená voda, elektrika, odpad). Celková podlahová plocha objektu je 130m² (bez podkrovia). Objekt pozostáva z: - Hlavnej časti o rozlohe 55m2 - Miestnosti, kde je momentálne biliardový stôl s posedením, o rozlohe 35,8m2 - Samostatnej miestnosti, ktorá slúži ako sklad, o rozlohe 9,1m2 - Kuchyna o rozlohe 16,2 m2 - Sociálneho zariadenia o výmere 11,1 m2 - Terasy s úložným priestorom pre stoly a stoličky - Vonkajší sklad o výmere cca 9m2 Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite v okolí Policajnej akadémie, kde aktuálne študuje viac ako 5000 študentov a internátu. Výhodou je veľmi dobrá dostupnosť a viditeľnosť z hlavnej cesty, čo jej dáva dobrý predpoklad na získanie širokej klientely. Priestor je riešený a vybavený pre poskytovanie gastroslužieb – v súčasnosti je prevádzkovaný ako bar s podávaním teplých a studených nápojov. Možnosť využiť aj na iné účely. Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou a je pravidelne servisovaný. Celý objekt je tak plne funkčný a predáva sa s kompletným zariadením a vybavením (bez kuchyne), viď. foto. O ústredné vykurovanie objektu sa stará tepelné čerpadlo a o čerstvý vzduch vzduchotechnika. Bezpečnosť – vnútorný alarm + kamery. Parkovanie verejné hneď pred budovou s kapacitou cca 10 áut. Cena budovy je 229.000 eur + pozemok pod budovou 30.000 eur Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti EASINESS s.r.o.
Bratislava III - Rača
229 000 €
Exkluzívne ponúkame na predaj zabehnutú prevádzku cukrárne, kaviarne a cukrárenských výrobkov
Exkluzívne ponúkame na predaj zabehnutú prevádzku cukrárne, kaviarne a cukrárenských výrobkov
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj zabehnutú prevádzku cukrárne, kaviarne a cukrárenských výrobkov o rozlohe cca 500m2. Priestory, ktoré prešli v roku 2016 kompletnou rekonštrukciou sa nachádzajú vo vyhľadávanej časti centra mesta Trenčín. Kapacitné rozloženie: terasa o rozlohe 108m2, cukráreň-32miest, kaviareň-48miest, fajčiarska miestnosť-54miest. V každej vnútornej miestnosti je klimatizácia a rekuperátor/stála výmena vzduchu/. Dispozičné riešenie: cez priestrannú terasu je vchod do priestorov cukrárne, kde sa nachádzajú chladiace pulty, barový pult, mraziarensky pult. K vybaveniu patrí výrobník šľahačky, výrobník ľadu, džúsu, odšťavovač citrusov, šejker na frappé, umývačka.... Ďalej je bezbariérový prechod do útulnej a vkusnej kaviarne, z ktorej je možné prejsť na terasu. Medzi cukrárňou a kaviarňou je sociálne zariadenie pre zákazníkov. Vedľa kaviarne je fajčiarska miestnosť-taktiež s klimatizáciou a rekuperátorom. V zadnej časti sa nachádzajú priestory, ktoré zahŕňajú : šatne a WC pre zamestnancov, miestnosť pre čistiace potreby, sklad nápojov, rekuperačnú jednotku, plynový kotol+bojler, kanceláriu. Výrobné priestory zahŕňajú: 2x trojpec/z toho jedna pec je na vzduch/, pec na korpusy, 6 stolov na zákusky, 2x dvojdrez, univerzálny 60l robot R22, 2 malé stolové roboty, digitálne váhy, 8 pojazdných regálov+plechy, profesionálny elektr.sporák.... Ďalej sa tu nachádzajú 2 chladiace boxy, sklad na suroviny, soc.zariadenie, sklad na vajíčka. K priestorom patria 4 parkovacie miesta. Bližšie informácie na tel.č. 0917775145.
Trenčín
32 000 €
Bývalá reštaurácia U 3 zajacov s kaviareňou v Rači- je na predaj- dobrá investícia pre Vaše podnikan
Bývalá reštaurácia U 3 zajacov s kaviareňou v Rači- je na predaj- dobrá investícia pre Vaše podnikan
Ponúkame Vám na predaj budovu, v ktorej dlhé roky bola kaviareň a reštaurácia U 3 zajacov. Nachádza sa v  Rači na ulici Popolná. Je to tehlová stavba s celkovou rozlohou 550m2. Vhodná je na reštauráciu, kancelárie,alebo aj po úprave na bývanie, či penzión. Predná čast je prenajatá a je v nej prevádzka kaviarne. Celková výmera prvého priestoru je 200m2. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE- vstup- miestnosť s barom a ďalšia miestnosť s celkovou výmerou 75m2. Krásny klenbový strop. Súčasťou je aj pánske a dámske WC s umývadlom, kuchyňa a menší skladový priestor. PODKROVIE- kde by sa dala vytvoriť bytová jednotka s výmerou 75m2 ale toho času sa nevyužíva. SUTERÉN - pivnica-  výmera 50m2 s klenbovým stropom. DRUHÁ ČASŤ Prízemie -  priestranná miestnosť  s výmerou 170 m2 a vysokým stropom. Na začiatku je barový pult. Súčasťou je priestor pre kuchyňu, sklad, chladiaci box a 2 miestnosti,2x pánske a dámske WC, 1x WC pre personál a sprchový kút. Znížením stropu, viete vytvoriť obytný priestor aj v podkroví. Poschodie nad kuchyňou -  2 miestnosti, ktoré slúžili ako kancelária, 2 malé miestnosti na sklad, WC pre personál. Budova disponuje aj nákladným výťahom z ulice do pivnice. SIETE- objekty sú napojené na všetky IS vrátane kanalizácie. Vykurovanie je plynovým kotlom. Budova bola postavená v roku 1950. Je skolaudovaná ako hostinec a ubytovacie zariadenie. Stav objektu je čiastočne zrekonštruovaný.  Nová  strecha a vymenené boli okná  v celom objekte za plastové. Vymenené sú aj vstupné dvere. Dlhé roky  majitelia prevádzkovali reštauráciu a následne prenajímali. Budova sa predáva vyprázdnená. Má výbornú polohu - vstup do Karpát. Prejde tu veľa turistov, cyklistov. GPS Súradnice 48.2143 N17.1519 E V blízkosti MHD- električky. PRÍĎTE  sa pozrieť, budova má potenciál! Cena predaja 349900Eur vrátane servisu RK. Prečo kúpiť tento objekt? *dobrá investícia pre Vašu firmu *kvalitná tehlová stavba *dobrá poloha- cesta do Karpát- turistická trasa Dôvod predaja- vek majiteľov,ktorí už nemajú energiu na podnikanie. V prípade záujmu o kúpu ma kontaktujte- Telefón: 0911759548 E-mail: zahorcakova.azareal@gmail.com   Prečo kupovať nehnuteľnosť cez kanceláriu AZAReal? *preverujeme právny stav a ťarchy danej nehnuteľnosti *neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti *okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra 66EUR a poplatky za overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. *K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma *zabezpečíme Vám znalca, ktorý vypracuje znalecký posudok pre Vašu banku Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne.
Bratislava III - Rača
349 900 €
Prenájom reštauračných priestorov - pizzérie 135 m2, Komárno
Prenájom reštauračných priestorov - pizzérie 135 m2, Komárno
Realitná kancelária PATRIOT REALITY ponúka exkluzívne na prenájom reštauráciu - pizzériu priamo v centre mesta, na ulici M.R.Štefánika. Reštaurácia má rozlohu 115 m2 + terasa s rozlohou 20 m2. Vybavenie reštaurácie - pizzérie : Full komplet - vybavenie ... bez komentára ... treba hlavne vidieť - nádhera ... netreba sa báť a poď do toho :-))) Cena : 800,-€/mesiac vrátane energií ... v prípade vážneho záujmu dohoda možná ! ! ! Podmienky nájmu : 1x 800 € nájomné, 1x 800 € provízia pre RK, pri podpide nájomnej a preberacej zmluvy. Priestor je voľný ihneď ... aj keď sme momentálne všetci v úspornom režime ... nikdy nehovor nikdy :-))) V prípade záujmu o obhliadku tejto nehnuteľnosti ... kontaktujte realitného makléra ponuky.
Komárno
800 €/mes.
POLYFUNKČNÝ OBJEKT S VEĽKÝM PARKOVISKOM A SKLADOM NA RYBNIČNEJ UL., RAČA/ VAJNORY
POLYFUNKČNÝ OBJEKT S VEĽKÝM PARKOVISKOM A SKLADOM NA RYBNIČNEJ UL., RAČA/ VAJNORY
Investično – realitná spoločnosť INCORP, spol. s r.o. Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt v zastavanej časti na Rybničnej ulici. Objekt pozostáva: obchodné priestory s priestrannou terasou, veľké parkovisko o výmere 1318 m2, kancelárie, skladové priestory, kuchyňa, sociálne zariadenia (muži, ženy), prilahlé parcely (viď mapka vo fotkách). Momentálne je objekt využívaný ako gastro prevádzka, čomu je aj prispôsobený a zariadený. 2x veľká jedálenská miestnosť, kuchyňa, chladiareň, kancelária, toalety, veľký murovaný krb, sklad (viď pôdorys vo fotkách). Budova kolaudovaná v roku 1979 s výmerou 678 m2 + 150 m2 terasa a pozemok o výmere 3128 m2. Rekonštrukcie: vstupné prestrešenie terasy v roku 2005, oplotenie v roku 2007, interiérové rekonštrukcie a úpravy v roku 2007. Konštrukčne je objekt realizovaný z konštrukcie BAUMS pláštený murovaným plášťom z porobetónových tvárnic. Strešný plášt je vytvorený VSŽ plechmi na priehradových oceľových väzníkoch. Základy sú železobetónové základové pásy pod obvodovým múrom, do ktorých sú kotvené oceľové spojky. Podľa UPI (územno plánovacia informácia): občianska vybavenosť celomestského a nadmestského významu, funkcia číslo 201. + murovaná stavba + murované oplotenie parkoviska + veľké parkovisko + prestrešená terasa + murovaný krb + asfaltová prístupová komunikácia + výborná dostupnosť na diaľničný obchvat, dostupnosť smer Pezinok, dostupnosť smer Zlaté piesky + priľahlé pozemky + autobusová zastávka, benzínová pumpa v pešej dostupnosti Cena 1200 000 euro vrátane kompletného právneho a hypotekárneho servisu. PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY ALEBO INÝCH PONÚK: www.INCORP.sk +421 902 67 22 11 +421 905 250 171
Bratislava III - Vajnory
1 200 000 €
Odstúpenie reštaurácie, Bratislava Ružinov - CORALI Real
Odstúpenie reštaurácie, Bratislava Ružinov - CORALI Real
Odstúpime zabehnutú reštauráciu v Bratislave, časť Ružinov - prístup z Ivanskej cesty. Reštaurácia sa nachádza vo dvore s bezproblémovým parkovaním. Interiér má 123 m2 veľkú nefajčiarsku časť, 69 m2 má fajčiarska časť a terasa veľká 47 m2 je v príjemnom tieni stromov. Kuchyňa so skladovým zázemím, šatňou a toaletami má 80 m2. Odstupné: INFO V RK Kontakt: Kosiba Miloš, 0915 69 77 99 kosiba@coralireal.sk Nehnuteľnosť prenajíma realitná spoločnosť CORALI Real, office: Tuhovská 1, 831 07 Bratislava, tel.č.: 0903 240 775, 0915 69 77 99
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Krásna kaviareň v Poprade
Krásna kaviareň v Poprade
Odstúpim prenájom kaviarne za sídliskom Výkrik v Poprade
Poprad
dohodou
Reštaurácia odstúpenie/prenájom
Reštaurácia odstúpenie/prenájom
Ponúkam na odstúpenie/prenájom luxusnú, vkusnú a zabehnutú reštauráciu v centre Trnavy na Štefánikovej ulici v multifunkčnom komplexe MAXPLAZA. Reštaurácia s kapacitou s viac ako 200 osôb s dvoma salónikmi, veľkou a malou kuchyňou, zázemím pre zamestnancov sa nachádza na 1NP. Reštaurácia ako aj kuchyne sa ponúka komplet zariadená, v kuchyniach sú komplet všetky spotrebiče od chladničiek po konvektomat, reštaurácia disponuje taktiež vybavením od servisu na podávanie jedál a nápojov. Výborný a plne funkčný stav. Reštaurácia je zabehnutá, organizuje rôzne spoločenské akcie a podáva denné menu 100/150 ks. Cena za odstúpenie a nájom je na dohode. Je možne prebrať aj šikovný, spoľahlivý a stály personál. V rámci komplexu sa nachádza aj viacero iných prevádzok napr. hotel, thajské masáže, čistiareň, kozmetika, zdravá výživa, CK, drogéria a iné.
Trnava
dohodou
DELTA - Reštaurácia s ubytovaním na predaj Poprad - Veľká
DELTA - Reštaurácia s ubytovaním na predaj Poprad - Veľká
DELTA PROPERTY  - Realitná kancelária roka 2018 a 2019 Vám ponúka modernú kompletne zariadenú reštauráciu v mestskej časti Popradu - Veľká. Popis nehnuteľnosti: Kompletne a precízne zrekonštruovaná a zariadená reštaurácia s kapacitou cca 50 miest na sedenie. Hlavný priestor pozostáva z jednej veľkej miestnosti a druhé miestnosti (fajčiarska časť) + skladu, kuchyňa a 2x WC. Na poschodí sa nachádzajú 4 izby, ktoré sú kompletne zariadené, dve kúpelne, WC a kancelária. Vypracovaný projekt na nadstavbu a prestavbu na apartmánové bývanie. Po dohode možnosť využitia prevádzky aj na iné účely ako reštaurácia, napr. kaviareň, vinotéka, pizzeria,.... Lokalita: Reštaurácia sa nachádza v dobrej lokalite priamo na Velickom námestí. Cena: Dohodou Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom:dominik.findura@deltaproperty.sk V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním. Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.
Poprad
dohodou
PROSPERUJÚCA REŠTAURÁCIA BarVeg S TERASOU BOJNICE
PROSPERUJÚCA REŠTAURÁCIA BarVeg S TERASOU BOJNICE
Vaša Realitná ponúka na prenájom úspešnú prosperujúcu zariadenú reštauráciu s terasou v Bojniciach, ktorá disponuje cca 100 miestami na sedenie na pozemku 488 m2. Podnik má za svoju krátku históriu vybudovanú širokú a stabilnú klientelu. Reštaurácia bola vegánska a sezónneho charakteru, čím sa zásadne odlišuje od konkurencie. Mnohí domáci, ale aj zahraniční hostia hodnotili toto bistro ako pekné miesto s úžanou atmosférou a fantastickým jedlom. Majitelia dávajú tento koncept do ponuky z rodinných dôvodov a potešilo by nielen ich, ale aj nás fanúšikov dobrého jedla v príjemnom prostredí, keby koncept mohol pokračovať v rovnakom duchu. Samozrejme skvelým nápadom sa medze nekladú a nieje podmienkou v spomínanom koncepte pokračovať. CENA PRENÁJMU JE 11.000€/SEZÓNA bez DPH a bez energií. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.
Bojnice
11 000 €
PRENÁJOM zabehnutej reštaurácie
PRENÁJOM zabehnutej reštaurácie
CENTURY21 EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom zabehnutú reštauráciu v plnej prevádzke so stálou klientelou!!! V zastúpení nášho významného klienta ponúkame za veľmi výhodných podmienok na prenájom reštauráciu so zariadením v blizkosti centra mesta. Prevádzka pozostáva z kompletne vybavenej kuchyne, vkusne zariadenej reštaurácie, skladov a sociálneho zázemia. Kapacita reštaurácie s celkovou plochou 446 m2 je 76 hostí. Reštaurácia zabezpečuje denne obedy pre stálych hostí. Keďže sa reštaurácia nachádza na frekventovanom mieste je zárukou stálej klientely na obedové menu, umožňuje organizovanie firemných akcií, rodinných osláv, večierkov či prezentácií. Ak ste ambiciózny, flexibilný manažér, schopný spoľahlivo zabezpečiť plynulý chod reštaurácie na profesionálnej úrovni je táto ponuka pre Vás výzvou a VHODNÁ PRÍLEŽITOSŤ ÚSPEŠNE PREVÁDZKOVAŤ ZABEHNUTÚ REŠTAURÁCIU... Výhodné podmienky prenájmu a ústretový prístup majiteľa objektu reštaurácie sú pridanou hodnotou tejto atraktívnej ponuky. REALITNÁ KANCELÁRIA ODPORÚČA !!! Kompletné informácie poskytneme záujemcovi na vyžiadanie v našej realitnej kancelárii. V prípade záujmu si u nás rezervujte obhliadku na t.č. 0948 527 246
Poprad
dohodou
PREDAJ zabehnutej reštaurácie
PREDAJ zabehnutej reštaurácie
CENTURY21 EXKLUZÍVNE ponúka na predaj zabehnutú reštauráciu v plnej prevádzke so stálou klientelou!!! V zastúpení nášho významného klienta ponúkame za veľmi výhodných podmienok na predaj reštauráciu v blizkosti centra mesta. Prevádzka pozostáva z kompletne vybavenej kuchyne, vkusne zariadenej reštaurácie, skladov a sociálneho zázemia. Kapacita reštaurácie s celkovou plochou 446 m2 je 76 hostí. Reštaurácia zabezpečuje denne obedy pre stálych hostí. Keďže sa reštaurácia nachádza na frekventovanom mieste je zárukou stálej klientely na obedové menu, umožňuje organizovanie firemných akcií, rodinných osláv, večierkov či prezentácií. Ak ste ambiciózny, flexibilný manažér, schopný spoľahlivo zabezpečiť plynulý chod reštaurácie na profesionálnej úrovni je táto ponuka pre Vás výzvou a VHODNÁ PRÍLEŽITOSŤ ÚSPEŠNE A DLHODOBO VIESŤ VLASTNÚ REŠTAURÁCIU... Výhodné podmienky predaja a ústretový prístup majiteľa objektu rešaurácie sú pridanou hodnotou tejto atraktívnej ponuky. REALITNÁ KANCELÁRIA ODPORÚČA !!! Kompletné informácie poskytneme záujemcovi na vyžiadanie v našej realitnej kancelárii. V prípade záujmu si u nás rezervujte obhliadku na t.č. 0948 527 246
Poprad
dohodou
PRENÁJOM zabehnutého reštauračného priestoru
PRENÁJOM zabehnutého reštauračného priestoru
CENTURY21 EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom zabehnuté reštauračné priestory v plnej prevádzke so stálou klientelou!!! V zastúpení nášho významného klienta ponúkame za veľmi výhodných podmienok na prenájom reštauračné priestory v blizkosti centra mesta. Prevádzka pozostáva z kompletne vybavenej kuchyne, zariadenej reštaurácie a sociálneho zázemia.Reštaurácia zabezpečuje denne obedy pre stálych hostí. Keďže sa reštaurácia nachádza na frekventovanom mieste je zárukou stálej klientely na obedové menu. Ak ste ambiciózny, flexibilný manažér, schopný spoľahlivo zabezpečiť plynulý chod prevádzky na profesionálnej úrovni je táto ponuka pre Vás výzvou a VHODNÁ PRÍLEŽITOSŤ ÚSPEŠNE VIESŤ VLASTNÚ PREVÁDZKU. Výhodné podmienky prenájmu sú pridanou hodnotou tejto atraktívnej ponuky. REALITNÁ KANCELÁRIA ODPORÚČA !!! Kompletné informácie poskytneme záujemcovi na vyžiadanie v našej realitnej kancelárii. V prípade záujmu si u nás rezervujte obhliadku na t.č. 0948 527 246
Poprad
dohodou
Prenájom reštauračných priestorov v historickej budove Porges Palota
Prenájom reštauračných priestorov v historickej budove Porges Palota
CENTURY 21 Reality Market ponúka NA PRENÁJOM reštauračné priestory, ktoré sú na to stavebne určené. Ponúkaný priestor o výmere 193 m2 sa nachádza na prízemí rohovej (historickej) budovy PORGES PLOTA, situovanej na jednej z najfrekventovanejších križovatiek v centre mesta. Priestory majú samostatné meranie spotreby elektrickej energie, vody a tepla, vlastné sociálne zariadenia. Dodávka tepla je riešená z centrálnej plynovej kotolne umiestnenej v podkroví objektu. Všetky priestory majú podlahové kúrenie. Budova Porges Palota je historická budova, ktorá prešla generálnou rekonštrukciou. Jedná sa o 6-podlažný objekt s 32 samostatnými bunkami o výmerách 47 m2 až 200 m2. Každá bunka má samostatné meranie spotreby elektrickej energie a vody, má vlastné soc. zariadenie. Dodávka tepla je riešená z centrálnej plynovej kotolne umiestnenej na podkroví objektu. Všetky priestory majú podlahové kúrenie. Objekt má 2 výťahy s presklenými výťahovými šachtami. Budova je prepojená s vedľajším objektom Horná 65, v ktorom sa nachádza 16 kancelárskych buniek. Dispozícia Obchodného priestoru • 1 menší jedálenský priestor s výkladným oknom do ulice • 1 väčší jedálenský priestor • kuchyňa • 1 menší sklad pri prednom menšom jedálenskom priestore • Kancelária • 4 toalety, 1 sprchový kút. Objekt je so skvelou polohou – oproti PRIORU, zastávke MHD v administratívnom centre Banskej Bystrice na Hornej 65A. V blízkosti tejto prevádzky sa nachádza poliklinika, Mestský úrad, VšZP, Pošta a množstvo obchodov a bánk. Nájom možný (počínajúc) 1.7.2020. Cena nájmu mesačne : 1.780€ cena je vrátane DPH + preddavky na služby. ______________________________________________________________ ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT Bez energetického certifikátu, budova je kultúrna pamiatka.
Banská Bystrica
1 780 €/mes.
Ponuka exkluzívnych priestorov pre reštauráciu a kongresovú sálu v business centre R2N
Ponuka exkluzívnych priestorov pre reštauráciu a kongresovú sálu v business centre R2N
CENTURY 21 Reality Market prináša na trh exkluzívnu ponuku prenájmu reštauračných a kongresových priestorov v novom projekte R2N business centra. Prenajímateľné priestory pre reštauráciu a kongresovú sálu sa nachádzajú na prízemí nového business centra. Reštaurácia s kuchyňou a zázemím je o rozlohe 309 m2 + letná terasa, zázemie sály/ kaviareň a sklad 157 m2, kapacita min. 60 stoličiek (reštaurácia), min. 20 stoličiek (kaviareň) a min. 30 stoličiek ( letná terasa). Priestory zaručujú vysokú využiteľnosť a obsadenosť z dôvodu rozsiahlosti komplexu R2N business centra a neďalekých prevádzok. Kongresová sála je o rozlohe 370 m2 s kapacitou až 300 miest na sedenie v teleskopickom hľadisku, vonkajšia terasa 64 m2, samostatný vonkajší vstup do priestorov (mimo reštaurácie), spoločné zázemie /kaviareň a sklad s reštauráciou. Priestory kongresovej sály sú vhodné k usporadúvaniu najrôznejších akcií, eventov, koncertov, porád, konferencií, výstav či plesových akcií. Začiatok nájmu je možný od 12/2019 na dobu min. 5 rokov Cena prenájmu reštaurácie: 5 000€/mesačne + DPH + služby. Kongresová sála: 7 000 €/mesačne + DPH + služby. Reštauráciu a kongresovú sálu je možné prenajať si iba spoločne. Spoločné prevádzkové náklady: 3 – 4 €/m2/mesiac Parkovanie:50 € /1 parkovacie státie mesačne + DPH. K budove prislúcha parkovisko s vyše 200 parkovacími miestami s kontrolovaným prejazdom a strážnou službou 24/7. Hlavnou myšlienkou projektu je multifunkčná moderná sála, ktorá je schopná pojať niekoľko stoviek osôb a tým poskytnúť najmodernejšie priestory v Banskej Bystrici. Súčasťou A-čkového štandardu nového business centra je najvyššia kvalita realizácie spoločných priestorov (sociálne zariadenia, recepcia), vzduchotechnika, dlažby a obklady značky Villeroy & Boch, armatúry značky Kludi, RECEPCIA, bezbariérový vstup do objektu, technická údržba, upratovacie a čistiace služby, bezpečnostné kamery (CCTV), elektronická protipožiarna signalizácia (EPS), predpríprava na bezpečnostný a monitorovací systém celej budovy využívajúci čipové identifikačné karty. Poloha nového projektu R2N umožňuje jednoduchú dostupnosť rýchlostnej cesty R1 a taktiež bezprostrednú blízkosť centra mesta. Viac info na www.r2n.sk _____________________________________________________________ ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT Celková potreba energie budovy - B Primárna energia budovy – A1
Banská Bystrica
dohodou
SÝPKA PRESEĽANY PO REKONŠTRUKCII NA REŠTAURÁCIU + UBYTOVANIE
SÝPKA PRESEĽANY PO REKONŠTRUKCII NA REŠTAURÁCIU + UBYTOVANIE
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária REALITA ponúka na predaj atraktívnu, prebudovanú, kompletne zrekonštruovanú sýpku (nová fasáda, okná, inštalácia, strecha a iné) vhodnú na bar, reštauráciu, ubytovanie, prípadne bývanie. Prízemie – cca 100 m2 – priestory určené na reštauráciu, bar, kompletne vybavené dve kuchyne, chladničky, soc. príslušenstvo, 1. poschodie – cca 100 m2 - veľký, voľný priestor s privedenou elektrinou, vodou a odpadom, predpríprava na krb, možnosť celého priestoru úpravy podľa svojich predstáv, 2. poschodie – kompletne nový 3 izb. byt o výmere 70 m, kúpeľňa so sprch. kútom, 2x toaleta, kompletne nová kuchyňa a iné. Sýpka je situovaná vo výbornej lokalite Preseľany v blízkosti hlavnej cesty na Topoľčany. Celková úžitková plocha nehnuteľnosti je 270 m2. Viac informácií na t.č. 0903 463 517
Preseľany
249 000 €
Ponúkame Vám na predaj reštauráciu v centre mesta Trenčín
Ponúkame Vám na predaj reštauráciu v centre mesta Trenčín
Ponúkame Vám na predaj reštauráciu v centre mesta Trenčín o rozlohe 628m2. Dispozičné riešenie: Prízemie: reštaurácia, bar, terasa , WC pre hostí, kuchyňa, veľká chladiaca miestnosť, skladové priestory(sklad potravín,sklad nápojov,suchý sklad...) a miestnosť pre zamestnancov(sprcha,WC). Kapacita miest v reštaurácii je 66 miest a na terase cca 20miest. Poschodie: kaviareň, skladová miestnosť, WC(dámske,pánske).Kapacita v kaviarni je cca 35miest. Nad reštauráciou sa nachádzajú kancelárske priestory s terasou a taktiež neprerobená podkrovná čast, ktorá umožňuje novému majiteľovi dotvorenie a realizáciu priestorov podľa vlastných predstáv.Do týchto častí je vstup z bočnej strany budovy. K reštaurácii patrí súkromný dvor s možnosťou parkovania. Nakoľko sa ponúkaná nehnuteľnosť nachádza v centre mesta , je možné ju využiť aj na iné účely ako reštauráciu, napr. penzión, kancelárie, obchod a pod.
Trenčín
450 000 €
DISCO BAR /PUB/ KUCHYŇA/ TERASA/ poz. 800 m2,
DISCO BAR /PUB/ KUCHYŇA/ TERASA/ poz. 800 m2,
                       DO POZORNOSTI ! ! ! Neprehliadnite NOVINKU – Predaj Pubu – Disco Baru v obci Nitrianske Pravno. Nehnuteľnosť situovaná v okrajovej časti obce v tesnej blízkosti Želežničnej stanice – VÝHODA Nerušené bez obmedzení prevádzkovanie Disco akcií bez rušenia pohody bývania občanov v obci. Pub stále v živej prevádzke ( dôvod predaja zmena rodinnej situácie), s bežnou kapacitou na sedenie a rodinné oslavy cca 60 osôb, ( počas Disco akcií aj 3 – násobok), vonkajšia terasa v letnej sezóne poskytuje príjemné posedenie s výhľadom na upravený pozemok s vybudovanou zónou mini dětského ihriska, aby sa detičky nenudili keď sa rodičia počas prechádzky zastavia na vynikajúci PIZZU a chladené pivko. Interiér prevádzky veľmi pekný, zachovalý schopný po zmene majiteľa okamžitého využívania na podnikateľskú činnost, dva výčapné bary, Disco zóna vybavená DJ pultom so svetelnými efektami a ozvučením, možnosť usporiadavania koncertov, diskoték, rodinných osláv, ale aj dennodenného prevádzkovaniaPizza, nápoje, káva apod.).                  Aktuálne v lokalite na sever od Prievidze nie je v prevádzke žiaden zábavný podnik, tým pádom šanca pre podnikavých chytiť sa príležitosti a investovať do vlastního podnikania bez konkurencie. Možnosť financovania aj cez úver, a preto neváhajte, zavolajte, dohodnite si prehliadku tejto príležitosti na vlastné živobytie PRETO ŽE: K Nám vždy oplatí sa prísť, splnte si svoje sny o nezávislosti s pomocou Reality JIST.
Nitrianske Pravno
159 100 €
1 2 14