358 inzerátov
Lacno predám kontajnery
Predám alebo dám do prenájmu skladový kontajner 6m, 12m, 13,6m, objem 33, 67, 90 m3. Odber možný ihneď, aj so zaistením dovozu a vykládky. K dispozícii sú nové, použité aj mierne poškodené kusy - tie sú najlacnejšie :). Dostupné aj vo väčsích množstvách. Viac info e-mailom, alebo tel. Uvedená cena je bez DPH.
Bratislava II - Ružinov
1 400 €
Kontajner ako sklad, garáž, dielňa
Predávame a prenajímame nové a použité skladové/námorné kontajnery, dĺžka 6m a 12m. Možné využitie ako sklad obilia, poľnohospodárskej techniky, strojov, náhradných dielov, archív, dielňa, garáž, sklad tovaru, náradia, nábytku, materiálu, balených a nebalených tekutín, sušička reziva, ako modul na zabudovanie technológie, meteostanice, ako sklad na stavbu, prepravný obal a pod. Zrealizujeme aj dodanie na miesto ťahačom alebo vlakom, celé Slovensko.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Kontajner ako sklad
Ponúkame do prenájmu kontajnery vhodné ako skladový priestor, dočasné alebo dlhodobé uskladnenie tovaru, pneumatík, nábytku pri sťahovani, ako garáž motoriek a pod. Kontajnery sú uzamykateľné, ,suché,vodotesné,vetrané,bez dier, s funkčným uzamykaním, drevená podlaha (dĺžka 9m,šírka 2,5m, výška 2,5m). Skladové kontajnery sa nachádzajú v zabezpečenom uzamknutom areáli, objekt je osvetlený, Priestory sa nachádzajú v Trenčíne vedľa železničnej stanice. Prenájom na niekoľko dní,týždňov alebo dlhodobo.
Trenčín
dohodou
Na prenájom - skladové priestory - Pov. Podhradie
Výhodne prenajmeme skladové, výrobné, príp. prevádzkové priestory – rôzne výmery (180m2, 612m2, 648m2, 792m2, 1531m2....) v areáli, ktorý sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Považská Bystrica – časť Považské Podhradie. Priestory je možné prenajať parciálne a prispôsobiť podľa požiadavky. K dispozícii sú aj kancelárske priestory, dostatok parkovacích miest pre osobné i nákladné autá, ako aj nakladacia rampa. Výška predmetných skladových priestorov je cca 8 m. V blízkosti cca 0,5 km sa nachádza diaľničný privádzač D1 a vo vzdialenosti cca 1,5 km je železničná stanica. Cena dohodou. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. č. alebo e-mailom.
Považské Podhradie
dohodou
Prenájom skladových priestorov v Poprade na starom Juhu
Ponúkame na prenájom skladové priestory v meste Poprad, na starom Juhu, na ulici Ludvika Svobodu. Priestory o rozlohe 53m2 sa nachádzajú na prízemí v zadnej časti budovy, s prístupovou cestou priamo napojenou na hlavnú ulicu bez obmedzení pre nákladné autá, či dodávky. A dostupným parkovaním priamo pred skladom. Priestory sú elektrifikované a vykurované. Cena: 5eur / m2 + DPH Bližšie informácie na 0948 445 878 resp. antoska.miroslav@gmail.com VIAC PONÚK NA WWW.38RK.SK
Poprad
265 €/mes.
Na predaj skladovacia hala pri obci Markušovce. 648 m2
TUreality ponúka na predaj skladovaciu halu s rozlohou 648m2. Budova sa nachádza za obcou Markušovce pri Spišskej Novej Vsi, v priemyselnej zóne Vedie k nej udžiavaná prístupová cesta vhodná aj pre kamionovú dopravu. Budova ma výhodnú lokalizáciu z hľadiska blízkosti diaľnice a železničnej trate .Možnosť dokúpiť pozemok pod halou, ako aj príľahly pozemok za 8,- eur/m2. Ceny za halu aj pozemok sú bez DPH. Možnosť dohody na cene. Viac info na tel. č. 0944164677, alebo hvizdosova@tureality.sk
Markušovce
65 000 €
Priestor na prenájom 296 m2 TAZ Trnava (prízemie)
Priestor na prenajom 296 m2 TAZ Trnava (prizemie). Vhodny ako sklad, garaz, je vybaveny el. energiou, nema soc. zariadenia, je nevykurovany. Nova rozvodna skrina, novy elektromer, priestor je monitorovany alarmom. Cena 15,50 eur/m2 rocne bez DPH. Mesacny najom 380,-- eur bez DPH. Elektrika podla skutocne nameranej spotreby.
Trnava
380 €
Sklad - Stará Vajnorská (650 m2)
Ponúkame na prenájom sklad v Bratislave na ul. Stará Vajnorská. Podlahová plocha skladu je 450 m2 + ďalších 200 m2 je k dispozícii na kovovej konštrukcii. Priestor je po rekonštrukcii, murovaný, podlaha betónová, k dispozícii rampa, výška 8 m, v súčasnosti nevykurovaný (v budove je plyn). K dispozícii jedna kancelária a wc. Voľný ihneď. Kontakt: 0905 221888.
Bratislava III - Nové Mesto
2 500 €/mes.
Ponúkame na prenájom výrobno - skladový priestor v obci Lúky neďaleko Púchova.
Ponúkame na prenájom výrobno - skladový priestor v obci Lúky neďaleko Púchova. Priestor má celkovú plochu 245m2, pričom hlavná výrobná plocha má 163m2, ďalej je tu ešte sklad o ploche 46m2, kancelária, šatňa, kuchynka a sociálne zariadenia so sprchou. Výška stropu 2,9 m. K priestoru prislúcha aj časť pozemku vo dvore za objektom. Prístup k objektu je priamo z hlavnej ulice. Je tu tiež nakladacia rampa pre nákladné autá. Kúrenie je riešené tuhým palivom. Nájom je vo výške 600,- eur bez DPH + energie.
Lúky
600 €/mes.
Ponúkame na prenájom obchodno-skladový priestor v obci Staré Nosice.
Ponúkame na prenájom obchodno-skladový priestor v obci Staré Nosice. Priestor má plochu 209m2, pričom 190m2 tvorí obchodno - skladová plocha a zvyšok je zázemie so sociálnym zariadením a šatňou. Je tu tiež nakladacia rampa. Objekt má vlastné meranie elektrickej energie a plynu, odber vody na základe podružného merania. Nad priestorom sa nachádza bytová jednotka, preto uprednostňujeme tichšie prevádzky. V rámci areálu sa pred objektom nachádzajú tiež parkovacie a prístupové plochy. Areál je kompletne oplotený a zabezpečený. Nájom je vo výške 650,- eur + energie.
Púchov
650 €/mes.
PBS - NA PREDAJ skladový objekt s kanceláriami, výborné napojenie na D1, Trnava - Modranka
...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk Ponúkame Vám na predaj jednopodlažnú, samostatne stojacu HALU so skladovou a predajnou časťou vo vyhľadávanej lokalite TRNAVA-MODRANKA. Hala je postavená na pozemku o výmere 989 m2. Úžitková plocha haly je 244 m2. Hala dispozične pozostáva s predajne o výmere cca 70 m2, kancelárie, kuchynky, hosťovského WC, kúpelne so sprchovým kútom, WC a skladu o výmere 126 m2. Budova je zateplená, napojená na všetky IS a ALARM. V budove je kazetový strop s osadeným osvetlením, okná a vstupné dvere sú plastové, v predajni je kvalitná vysokoleštená dlažba. WC je GEBERITT, inetriérové dvere sú drevené s oblôžkami. Vykurovanie a ohrev vody je zabezpečený plynovým kotlom umiestneným v kúpelni. Vstup do predajne je cez presklenné dvere. Vstup do skladu je možný aj cez nákladnú bránu z dvora. Pred budovou je aj parkovisko zo zámkovej dlažby. Vstup na pozemok je cez elektrickú bránu. Budovu je možné nadstaviť a využiť ako obytnú alebo administratívnu časť. Nehnuteľnosť ponúka rôznorodé možnosti využitia. Lokalita má dobré napojenie na obchvat mesta ako aj na D1 a R1. Kolaudovaná bola v roku 2013 a má energ. certifikát "A". Budova nevyžaduje žiadne investície. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 Výhody: - TOP lokalita - dostupnosť R1 a D1 - použité kvalitné materiály - dobré dispozičné riešenie - možnosť nadstavby - parkovanie - veľká brána do skladu - všetky IS - reprezentatívny SHOWROOM Nehnuteľnosť je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN
Trnava
350 000 €
Voľné skladové/ výrobné priestory o rozlohe 700 m2 v Kolárove
Voľné skladové/ výrobné priestory o rozlohe 700 m2 v Kolárove na pozemku o celkovej rozlohe 2850 m2. Budova je v pôvodnom stave a nachádza sa v oplotenom areály s ďalšími prevádzkami s betónovou prístupovou cestou. Okolie budovy bolo zhutnené drveným betónom a pozdĺž budovy sa nachádza betónová odstavná plocha. Budova pozostáva z dvoch hlavných hál a z uvedeného dôvodu je možné kúpiť budovu po častiach, možný je i dlhodobý prenájom.
Kolárovo
85 000 €
Skladové priestory 270m2, Kaplná, okr, Senec
TUreality ponúka na predaj skladový objekt s výmerou 270m2 na Hlavnej ceste v Kaplnej. Priestory sú vhodné na využitie skladu, dieľne, garáže a pod. V budove je vrátnica s kuchynkou a kanceláriou. Na konci budovy je malý bytík s možnosťou využitia ako ubytovňa. Momentálne sa objekt využíva ako servis. K objektu nie je pozemok, je tu možnosť dokúpenia. Kúpou je hneď voľný. Kontakt: 0905/378954, mail: kropacsekova@tureality.sk
Kaplna
44 000 €
Sklad. Dám do prenájmu sklad.
Sklad Prešov, hala na skladovanie objekt pre sklad, sklad a kancelárie rozloha 321,91 m2, cena 1200 EUR mesačne + energie Dáme do prenájmu sklad, možnosť aj s kanceláriami alebo bez, Strojnícka ulica, Prešov, časť Nižná Šebastová, prístup po asfalte ku skladu, parkovanie pre osobné autá pri sklade, novovybudovaný priestor, vhodný aj na potraviny alebo iné, k dispozícii aj niekoľko kancelárii na prenájom, vchod do skladu cez rolovaciu bránu aj pre kamión, výška skladu 8,95 m, priamo v sklade tečúca teplá a studená voda, k dispozícii WC a sprcha, samostatné plynové kúrenie, samostatné meranie el. energie, k dispozícii pripojenie na internet a telefónne linky, Voliteľne z niekoľkých kancelárii k dispozícii za 150 EUR za jednu kanceláriu, objekt strážený políciou, bezpečnostné kamery. Cena energií: 1 Euro / mesiac
Prešov
1 200 €/mes.
Ul. ST. VAJNORSKÁ - temperovaný sklad 53 m2, výška stropu 3,2 m - Nové Mesto
Na prenájom skladový priestor o výmere 53 m2 na ul. Stará Vajnorská - Bratislava III - Nové Mesto.     Priestor je bez kúrenia ale temperovaný s rozmermi 4,5 x 12 m a výškou stropu 3,2 m situované na poschodí s výťahom.   24/7 prístup.     Areál strážený SBS službou a kamerovým systémom.     Vysoko rýchlostný optický internet.     Parkovanie priamo pri priestoroch.   Dobrá dostupnosť do centra, napojenie na diaľnicu.     V areáli je možnosť stravovania v blízkom bistre.     Možnosť zariadenia sídla firmy.    PROVÍZIU PRE RK NEPLATÍTE! Cena: 120,-EUR/mesiac s DPH, bez energií Platobné podmienky: 1x kaucia vo výške dvoch mesačných nájmov  Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Cena energií: 1 Euro / mesiac
Bratislava III - Nové Mesto
120 €/mes.
--PAKTIV-- OBJEKT PRE SKLAD alebo VÝROBU s rozlohou 2.920m2.
OBJEKT PRE SKLAD alebo VÝROBU. V priemyselnej zóne mesta Trnava Vám ponúkame na predaj výrobno - skladový objekt o výmere 2.000m2 na pozemku o rozlohe 2920m2. Objekt sa nachádza v uzatvorenom dvore s nakladacou rampou, výška haly v najnižšom bode je 4,2m, a v najvyššom bode 8,8m. Bezproblémové parkovanie a otáčanie sa kamiónov. Sociálne zázemie - kancelárie, šatne, kuchynka, toalety. Výhodou objektu je jeho poloha. Prístupová cesta je asfaltová, parkovanie v uzatvorenom dvore, všetky inžinierske siete, bezproblémové napojenie na obchvat. Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo osobne v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22 Trnava.
Trnava
dohodou
Perfektná príležitosť na podnikanie! Odstúpenie VÝHRADNÉHO zastúpenia na SK!
B10 Vám ponúka na odstúpenie zabehnutú, s nárastom OBRATU každoročne fungujúcu veľkoobchodnú spoločnosť so 4 ročnou históriou na Slovensku a 21 ročnou históriou pôsobenia na Českom trhu! Veľkoobchod je zariadený, kompletne vybavený s plne funkčným e- shopom: www.topmydla.sk, zaoberajúci sa predajom produktov: prírodná kozmetika; originálne a netradičné darčeky pre mužov, ženy aj deti; darčekové čokolády, pralinky, darčekové vína alebo bylinné sypané čaje; darčekové čokolády, pralinky, darčekové vína alebo bylinné sypané čaje; reklamné predmety pre firmy alebo suveníry pre turistov,... Spoločnosť je oficiálnym - výhradným distribútorom českej značky BOHEMIA COSMETICS s 21 ročnou históriou pôsobenia na ČR trhu! Ako distribútor pre slovenský trh poskytuje partnerom možnosť odoberať tovar za veľkoobchodné ceny. Veľkoobchodné ceny poskytuje výhradne pre maloobchodných predajcov, ktorí produkty ďalej ponúkajú vo svojich predajniach koncovým zákazníkom. V súčasnosti takéto služby poskytuje cca 390 predajniam v rámci Slovenskej republiky, o ktoré sa starajú obchodný zástupcovia. Spoločnosť prevádzkuje webové stránky: www.bohemiacosmetics.sk  a eshop: www.topmydla.sk Všetky výrobky sú trvalo skladom o rozlohe 100m2 /predmetom odstúpenia môže a nemusí byť aj sklad/. Momentálne sa sklad nachádza v Žiline, ale miesto/mesto, kde sa bude sklad nachádzať je ľubovoľné v rámci celej SR. Výhody: Zabehnutý, dobre fungujúci veľkoobchod – 4 ročná história na Slovensku a 21 ročná história v Českej Republike! Môj tip: Prídete a môžete začať podnikať! A to naozaj doslovne, keďže veľkoobchod má svoju zabehnutú stálu klientelu a funguje nepretržite 4 roky v SR a 21 rokov v ČR! Možnosť otvárať si vlastné maloobchodné predajne. V súčasnosti 390 odoberajúcich zákazníkov na SK a fungujúci e-shop!   V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 45782 Cena: dohodou  Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
Žilina
dohodou
MAXFIN REAL - na prenájom skladové priestory Michalovce
     Ponúkame Vám na prenájom rekonštruovaný sklad v Michalovciach. Skladová hala prešla rekonštrukciou, je čistá, podlahy upravené špeciálnym liatym betónom. V hale sa nachádza kancelária o rozlohe 20 m2, súčasťou sú aj sociálne zariadenia. Sklad je upravený pre potreby špedičnej firmy, ale nie výhradne, teda v každej bráne sa dá súčasne nakladať alebo vykladať tovar. Pred halou sa nachádza široké parkovisko, vhodné aj pre veľké nákladné automobily. Objekt je zabezpečený strážnou službou a kamerovým systémom.      Plocha: úžitková 300m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), kanalizácia. Cena 1 200 €/mesiac + energie  V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0909 109 384 alebo 0918 812 677 Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.
Michalovce
1 200 €/mes.
Atypický priestor na Bohrovej ul. - 8,6 m2
Ponúkame Vám na predaj ( odstúpenie od zmluvy o prenájme ) atypický priestor pod terasou, Bratislava-Petržalka, Bohrova ul. Plocha: úžitková 8,6 m2. Bývalý stánok pod schodmi bytového domu na Bohrovej ul. V objekte je elektrika, voda, kanalizácia, WC. Zabezpečený na 3x zámok. Priestor zatiaľ NIEJE možný využívať ako gastro prevádzku. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk  Cena 12 000 € PROVÍZIA PRE RK: +500,- EUR 
Bratislava V - Petržalka
12 000 €
TURBÍNOVA ul. - veľká hala v priemyselnom areáli - Nové Mesto
Na prenájom hala na ul. Turbínova, Bratislava III - Nové Mesto o výmere 424 m2. Priestor je situovaný v priemyselnom areáli s bezproblémovým prístupom aj pre nákladné vozidlá.  Je vo veľmi dobrom stave, suchá s bezprašnou podlahou a oddelenými sociálnymi zariadeniami pre ženy a mužov (sprchy, šatne aj WC). V prípade potreby je k dispozícii trojfázová prípojka na el. energiu s dostatočnou kapacitou aj pre výrobné aktivity. Rozmery: výška 4,2 m x šírka 115 m x dĺžka 37 m V areáli bude strážna služba.  V cene je 8 parkovacích miest priamo pri budove.  Pripojenie na vysokorýchlostný internet (optika, koaxiál) - v réžii nájomcu. Úsporné vykurovanie plynovým žiaričom. Využitie: sklad, predajňa, veľlkoobchod, servis, výrova, telocvičňa a pod. Neobmedzený prístup 24/7. Možnosť zriadenia sídla firmy. Voľný dohodou. CENA: Nájom -  2.550,- EUR / mesiac bez DPH  Energie - podľa reálnej spotreby Platobné podmienky: 3x kaucia vo výške mesačného nájmu  PROVÍZIU RK NEPLATÍTE.  Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom. Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie. Cena energií: 1 Euro / mesiac
Bratislava III - Nové Mesto
2 550 €/mes.
1 2 18