Sklady

499 inzerátov
SELFSTORAGE, úložný priestor, úložný kontajner
SELFSTORAGE, úložný priestor, úložný kontajner
SAMOSTATNÉ SKLADOVANIE založené na NOVÝCH skladovacích kontajneroch, kanceláriách a otvorených priestoroch na prenajom v Bruck a. d. Leitha 30 minút od Viedne alebo Bratislavy, 8 minút od Parndorfu 24-hodinový prístup, rezervovateľné online - plne digitalizované, chránené alarmom, video dohľad, bezpečnosť Rýchle, bezpečné, lacné! - mesačný nájom od 59 € bez DPH (6,7 m3) Kontajner: XS - 3,0m² S - 4,8m² M - 6,6m² L - 13,8m²
Rakúsko
59 €
SELFSTORAGE, úložný priestor, úložný kontajner SELFSTORAGE, úložný priestor, úložný kontajner SELFSTORAGE, úložný priestor, úložný kontajner
Kontajner ako sklad, garáž, dielňa
Kontajner ako sklad, garáž, dielňa
Predávame a prenajímame nové a použité skladové/námorné kontajnery, dĺžka 6m a 12m. Možné využitie ako sklad obilia, poľnohospodárskej techniky, strojov, náhradných dielov, archív, dielňa, garáž, sklad tovaru, náradia, nábytku, materiálu, balených a nebalených tekutín, sušička reziva, ako modul na zabudovanie technológie, meteostanice, ako sklad na stavbu, prepravný obal a pod. Zrealizujeme aj dodanie na miesto ťahačom alebo vlakom, celé Slovensko.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Lacno predám kontajnery
Lacno predám kontajnery
Predám alebo dám do prenájmu skladový kontajner 6m, 12m, 13,6m, objem 33, 67, 90 m3. Odber možný ihneď, aj so zaistením dovozu a vykládky. K dispozícii sú nové, použité aj mierne poškodené kusy - tie sú najlacnejšie :). Dostupné aj vo väčsích množstvách. Viac info e-mailom, alebo tel. Uvedená cena je bez DPH.
Bratislava II - Ružinov
1 400 €
Sklad Senica 2000 m2
Sklad Senica 2000 m2
Ponúkam na prenájom skladové priestory o rozlohe 2000 m2. Sklad sa nachádza v Senici na Továrenskej 532. Z jednej tretiny je vybavený regálovým systémom. Cena prenájmu je 3 €/ m2/ mesiac. V prípade požiadaviek sme schopní zabezpečiť aj skladovacie služby.
Senica
3 €
Sklad Senica 2000 m2 Sklad Senica 2000 m2 Sklad Senica 2000 m2
Morský kontajner,nový špeciálny uzáver,TOP CENA!!!
Morský kontajner,nový špeciálny uzáver,TOP CENA!!!
!!!!!! NOVÝ VYROBOK NA TRHU !!!!!!! 20\\' PREPRAVNY KONTAJNER - NOVINKA - S JEDNODUCHÝM OTVORENÝM DVERÍ VYSOKÁ ŠPECIFIKÁCIA KONTAJNERA Po len jednom naložení sú tieto námorné kontajnery vo velmi dobrom stave. Robustný, stabilný, pevný a s perfektným pomerom cena / výkon! Vďaka špeciálnemu systému otvárania, ktorý je patentovaný výrobcom, je masívny kontajner ktory sa otvára ako ľahký skladovací kontajner, ale je masívny a robustný ako klasický námorný kontajner. RAL 7035 svetlošedá s vrchnou vrstvou a ochranou proti vlámaniu Cena od Bruck an der Leitha 2,850 €, - bez DPH , platné do vypredania zásob, bez dopravy Dodanie možné kedykoľvek, a z žeriavom - bude dohodnuté osobitne. Tešíme sa na Vašu požiadavku! Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na čísle +43 664 926 92 66
Rakúsko
2 850 €
Morský kontajner,nový špeciálny uzáver,TOP CENA!!! Morský kontajner,nový špeciálny uzáver,TOP CENA!!! Morský kontajner,nový špeciálny uzáver,TOP CENA!!!
Na prenájom - skladové priestory - Pov. Podhradie
Na prenájom - skladové priestory - Pov. Podhradie
Výhodne prenajmeme skladové, výrobné, príp. prevádzkové priestory – rôzne výmery (180m2, 612m2, 648m2, 792m2, 1531m2....) v areáli, ktorý sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Považská Bystrica – časť Považské Podhradie. Priestory je možné prenajať parciálne a prispôsobiť podľa požiadavky. K dispozícii sú aj kancelárske priestory, dostatok parkovacích miest pre osobné i nákladné autá, ako aj nakladacia rampa. Výška predmetných skladových priestorov je cca 8 m. V blízkosti cca 0,5 km sa nachádza diaľničný privádzač D1 a vo vzdialenosti cca 1,5 km je železničná stanica. Cena dohodou. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. č. alebo e-mailom.
Považské Podhradie
dohodou
SKLADOVÝ PRIESTOR
SKLADOVÝ PRIESTOR
Realitná kancelária Pekné bývanie Vám ponúka na predaj skladové priestory. Nachádzajú sa na prvom podlaží v suteréne zatepleného bytového domu na sídlisku Štiavnička časti Podbrezová. Súčasťou kompletne zrekonštruovaného priestoru je aj výťahová šachta, ktorá vedie na parkovisko bytového domu. Jeho využitie je vhodné pre podnikateľskú činnosť, na skladovanie, zriadenie prevádzky alebo na vami zvolené účely.  SKLADOVÉ PRIESTORY -celková výmera 108 m2 skladové priestory 53 m2, rozmery priestoru na dĺžku 12,70 m, na šírku 4,15 m, na výšku 4,50 m VYBAVENIE SKLADOVÉHO PRIESTORU -po kompletnej rekonštrukcii sa v priestoroch nachádzajú: nová silová elektroinštalácia, nové rozvody vody, bojler Tatramat, nové obklady, dlažby, omietky, sprcha s oddelenou toaletou, nová vzduchotechnika, nové protipožiarne dvere CELKOVÁ CENA PREDAJA -27 900€ ZHRNUTIE -predaj skladových priestorov celkovej výmery 108 m2, z toho skladové priestory 53 m2 bytového domu na sídlisku Štiavnička v časti Podbrezová -kompletná rekonštrukcia ponúkaného priestoru s výťahovou šachtou vedúcou na parkovisko  -vhodná lokalita a možnosti využitia -cena 27 900€ Na všetky Vaše otázky, ktoré by Vás zaujímali, Vám radi poskytneme bližšie informácie. Kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle 0902 481 649 (Bobák).    Výhody pre Vás: skúsenosti s financovaním nehnuteľností od roku 2006 a spolupráca so všetkými bankami; kompletný právny servis okolo predaja bytu, nielen KÚPNE ZMLUBY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM (táto služba predstavuje dôležitú súčasť ochrany oboch strán pri prevode nehnuteľnosti).  odovzdanie bytu naším maklérom a vyhotovenie preberacieho protokolu; prepis energií po odovzdaní nehnuteľnosti; popredajnú starostlivosť, poradenstvo v oblasti optimalizácie nákladov na bývanie. Pýtajte sa na službu SÚKROMNÝ MAKLÉR a pre ďalšie ponuky pozrite aj URL: https://www.peknebyvanierk.sk/  
Podbrezová
27 900 €
Prenájom skladových priestorov Trebišov
Prenájom skladových priestorov Trebišov
Ponúkame na prenájom skladový areál v Trebišove. Areál má rozlohu 2,65 ha a má výhodnú pozíciu pre transport a dopravu. Má priame pripojenie na hlavnú cestu a výhodnú vzdialenosť od dôležitých dopravných koridorov Slovenska aj okolitých krajinách (Maďarko, Ukrajina, Poľsko). Do areálu pod vonkajší žeriav vedie železničná vlečka z blízkej železničnej stanice. Areál pozostáva z niekoľkých hál o rozlohe 11 134 m2 a vonkajší spevnený priestor. Niektoré z hál sú vybavené mostovými žeriavmi. Prenajať je možné celý areál, alebo jednotlivé haly separátne, prípadne prenajať si vonkajšie spevnené priestory. Priestor je napojený na funkčné inžinierske siete.
Trebišov
dohodou
FOX - Skladový priestor * HLOHOVEC * uzavretý areál
FOX - Skladový priestor * HLOHOVEC * uzavretý areál
Ponúkame na predaj halu o rozlohe 2 000 m2 na Mierovej ulici v meste Hlohovec. Nachádza sa v uzavretom areáli, kde je aj samotný vstup s možnosťou parkovania. Hala bola využívaná na výrobu kabeláže do automobilov. Hala je murovaná a ako stavebný prvok je použitá tehla. Má betónovú podlahu a strop je vysoký 3,4 m. Strecha pozostáva z betónového nosníkového systému a je pokrytá asfaltovou lepenkou. Je napojená na všetky inžinierske siete okrem plynu teda voda, kanalizácia a elektrina (2 krá 630 wattov). V priestoroch haly sa nachádzajú kancelárske priestory, toalety a kuchynka čo je cca 200 m2. Poloha mesta Hlohovec 8 km od mesta sa nachádza diaľnica D1. Dobrá dostupnosť do miest: Nitra (25 km), Trnava (20 km), Piešťany (20 km). V meste a jeho okolí sa nachádzajú veľké firmy, ako napríklad: Faurécia Interior Systems, Vetter Slovakia, Bekaert a.s., Saneca Pharmaceuticals a.s a iné. • v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností • ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok • FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska). Kontakt: Frederik Pardavý 0918 136 141
Hlohovec
800 000 €
PREDAJ- skladová hala aj s pozemkom v Hrnčiarovciach
PREDAJ- skladová hala aj s pozemkom v Hrnčiarovciach
Realitná kancelária HERMES estate s.r.o. Vám ponúka na predaj skladovú halu aj s pozemkom v Hrnčiarovciach nedaleko Trnavy. Pozemok:2556 m2 Hala: 600m2 Bezproblémový prístup Parkovanie pre osobné a nákladné automobily Oplotený areál Výborné napojenie na dialnice BA, TT, NR, TN Cena: 58 EUR/m2 V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie Nás neváhajte kontaktovať. KONTAKT : 0908675821
Hrnčiarovce nad Parnou
148 248 €
Dlhodobý prenájom skladu 540 m2
Dlhodobý prenájom skladu 540 m2
F014-27-PAK Ponúkame Vám na prenájom sklad Čenkovce, Stav objektu: pôvodný stav. Dlžka 57 m, šírka 9,60 m. Vhodný na skladovanie ovocia alebo zeleniny, alebo možnosť remesiel: stolárska dieľňa, klampiarska dieľňa, zámočnícka dieľňa. Sklad produktov. Energie podľa skutočnéj spotreby.Prístup nákladných vozidiel po asfaltovej ceste. Sklad je v stráženom objekte farmy. Cena 700 €/mesiac.
Čenkovce
700 €/mes.
Prenájom skladu 260 m2
Prenájom skladu 260 m2
F013-27-PAK Ponúkame Vám na prenájom sklad Čenkovce. Stav objektu: pôvodný stav. Steny skladu sú izolované. Vhodné na skladovanie ovocia, zeleniny,alebo strojov a zariadení.Mesačný prenájom 700 €/mesiac bez energii. Energie podľa skutočných nákladov..Sklad je v objekte farmy, strážený elektronicky a strážnikom. Prístup po asfaltovej ceste.
Čenkovce
700 €/mes.
predaj novostavby haly
predaj novostavby haly
Predaj novostavby murovanej dvojhaly na skladove alebo vyrobne ucely. Predava sa polovica haly o velkosti 300 m2 ktora sa nachadza na vlastnom pozemku o velkosti 600m2, pozemok okolo haly je spevneny. Rozmery haly su 17x18m. Hala bude dostavana 9/2020. cena haly o velksoti 300m2 a pozemku o velkosti 600m2 je 79900 eur. Hala sa nachadza v priemyselnej zone na Kopcianskej ulici v Holici.
Holíč
79 900 €
3247 - Na prenájom skladové priestory 600m2 a 648m2 v Novej Stráži
3247 - Na prenájom skladové priestory 600m2 a 648m2 v Novej Stráži
ALTAGRIC Reality ponúka na prenájom poľnoshospodárske budovy vhodné na skladovanie, záhradkárstvo, príp. sa dajú využiť na výchovu a výcvik psov, v uzavretom areáli v Novej Stráži. Budova A11: Objekt budovy je jednopodlažná stavba(54m x 12m, cca. 648 m2) so sedlovou strechou. Objekt sa v súčastnosti využíva na skladovanie. Obvodové murivo je tehlové s hrúbkou muriva 45 cm. Vnútoné stĺpy sú železobetónové. Krov je drevený s krytinou z pálenej jednodrážkovej krytiny. V objekte je elektroinštalácia ale bez rozvodu vody s možnosťou využitia soc. miestností centrálnej budovy areálu. Podlahy sú s cementovým poterom. Parkovanie je možné pri budove. Nájomné: 1 000€/mesiac, réžia: elektrina, kaucia: 1 000€. Budova A15: Objekt budovy je jednopodlažná prízemná stavba(60m x 10m, cca. 600 m2) s murovanou nosnou konštrukciou s hrúbkou muriva 45 cm. Konštrukcia strechy je sedlová bez možnosti podkrovia. Podlahy sú betónové. Krytina je jednodrážková pálená. Okná sú drevené jednoduché. Objekt je vybavený bleskozvodom. Vonkajšie a vnútorné omietky sú hladké. Voda je zabezpečená z vlastnej studne a je k dispozícií aj žumpa. Nedokončená sociálna miestnosť je súčasťou objektu. K tejto budove patrí aj pozemok cca. 15 árov s voľným využitím. Nájomné: 600€/mesiac, réžia: elektrina, kaucia: 600€. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie ALTAGRIC Reality, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prenájmom nehnuteľnosti. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Kontaktujte nás a pomôžeme Vám vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu. Kontakt : Adrián Lévay GSM : 0905 777 001 E-mail: levay@altagric.sk
Komárno
1 000 €/mes.
3281 - Na predaj skladovo-výrobné priestory v Kolárove
3281 - Na predaj skladovo-výrobné priestory v Kolárove
Altagric Reality ponúka na predaj alebo dlhodobý prenájom voľné výrobné/skladové priestory o rozlohe cca. 700 m2 v uzavretom areáli v Kolárove, na pozemku o celkovej rozlohe 2000 m2. Areál je ľahko a rýchlo prístupný z hlavnej cesty. Budova je v pôvodnom stave, prístupová cesta je betónová. Na pozemku sa nachádza studňa a elektrina. V areáli sa nachádzajú aj ďalšie prevádzky. Kúpa budovy je možná aj po častiach. Odporúčam obhliadku! Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie ALTAGRIC Reality, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Kontaktujte nás a pomôžeme Vám vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu. Kontakt : Adrián Lévay GSM : 0905 777 001 E-mail: levay@altagric.sk
Kolárovo
85 000 €
SKLADOVÉ HALY OD 500 - 620 M2 V STRÁŽENOM AREÁLI S DOBRÝM PRÍSTUPOM, IVÁNKA PRI DUNAJI
SKLADOVÉ HALY OD 500 - 620 M2 V STRÁŽENOM AREÁLI S DOBRÝM PRÍSTUPOM, IVÁNKA PRI DUNAJI
Investično – realitná spoločnosť INCORP, spol. s r.o. Vám ponúka na prenájom skladové priestory – haly o výmere od 500 m2 do 620 m2 v stráženom areáli v Ivánke pri Dunaji s výbornou dostupnosťou a príjazdom kamiónovou dopravou. Murované, zateplené haly stoja na betónových základoch s betónovou podlahou. Jednotlivé sklady sú vybavené samostatnou kanceláriou, kuchyňou a kúpeľňou. Skladové objekty sú súčasťou stráženého skladového areálu s vrátnicou. Každá hala má vlastné elektrické merače, vlastnú vodu, kúrenie a samostatné vstupy. Svetlíky počas dňa zabezpečujú dostatočné svetlo v skladovo – výrobných priestoroch. Vrámci areálu je priestor aj na parkovanie, exteriérové skladovanie alebo zloženie materiálu. + možnosť vhodného výberu výmery + kancelárska časť skladu + kuchynka, samostatná toaleta a kancelária v sklade + výška 4 metre + strážený areál + výborná dostupnosť kamiónom priamo k hale + exteriérové spevnené polochy (exteriérové skladovanie, stojisko) + zateplené haly + betónové podlahy + vlastné elektrické merače + vlastné merače vody + vlastné merače kúrenia + svetlíky zabezpečujúce dostatočné svetlo počas dňa + výborná dostupnosť Cena 3,5 euro /m2 + dph PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY ALEBO INÝCH PONÚK: www.INCORP.sk +421 902 67 22 11 +421 905 250 171
Ivanka pri Dunaji
75 €/mes.
Dám do prenájmu sklad o rozlohe 2000m2
Dám do prenájmu sklad o rozlohe 2000m2
Dám do prenájmu sklad o rozlohe 2000m2, vrátane jednej kancelárie 18m2 v priemyselnej zóne Zvolena.V sklade sa nachádzajú konštrukcie na uskladnenie paliet alebo železných bední. Manipulácia je možná zakladačmi alebo VZV. Sklad má kapacitu 3200 paletových miest a výšku až 12metrov, takže poskytuje nadmerný priestor na uskladnenie tovaru.Cena dohodou.
Zvolen
dohodou
Prenájom hala + kancelárie - Podunajské Biskupice - Expisreal
Prenájom hala + kancelárie - Podunajské Biskupice - Expisreal
Ponúkame na prenájom halu spolu 400m2 neďaleko ulice Svornosti s dobrým napojením na výpadovku. Hala poskytuje kancelársky aj výrobné priestory a dostatok parkovacích miest. Kancelárie cca 200m2 sú poschodové. Na každom poschodí je toaleta a sprcha + kuchynka. Hala cca 20x10m je vhodná na výrobu, sklad, predaj.... Brána 4x4m 11 parkovacích miest Vykurovanie plynové, elektrina 380V Cena 1500,-EUR/mesiac + energie Info: 0911 828 407
Bratislava II - Podunajské Biskupice
1 500 €/mes.
Predaj skladovej haly 3.623 m2 v Rači
Predaj skladovej haly 3.623 m2 v Rači
Ponúkame exkluzívne na predaj skladovú halu v Rači na ul. Pri Šajbách: úžitková plocha: 3.623 m2 Hala je ZATEPLENÁ, vykurovaná, vlastný kotol Viacero nakladacích rámp Možnosť chladenia Vrátnica pri vstupe do areálu V objekte sa nachádza viac miestnosti vhodných na kancelárie Výmera pozemku 6.600 m2 Podiel na príjazdových cestách v blízkosti zastávka MHD, železničná stanica Rača Cena dohodou Kontakt: Feranec, mobil 0918 810 625
Bratislava III - Rača
dohodou
Predaj skladového objektu o výmere 1.661 m2 v Záhorskej Bystrici
Predaj skladového objektu o výmere 1.661 m2 v Záhorskej Bystrici
Ponúkame exkluzívne na predaj sklad v Záhorskej Bystrici na Bratislavskej ul.: Úžitková plocha: 1.661 m2 súčasťou objektu - skladu sú aj kancelárie elektrina, voda, žumpa, možnosť privedenia kanalizácie spevnená betónová prístupová cesta Výborná poloha Cena: 720 tis. Euro Kontakt: Feranec, mobil 0918 810 625
Bratislava IV - Záhorská Bystrica
720 000 €
1 2 25