Unimobunky

6 inzerátov
PRENÁJOM / NOVÉ mraziarenské lodné kontajnery
PRENÁJOM / NOVÉ mraziarenské lodné kontajnery
Ponúkame Vám do prenájmu NOVÉ mraziarenské kontajnery vo veľkostiach 10'RF / 20'RF / 40'HCRF s chladiarenským systémom THERMO KING najnovšej generácie. Kontajnery obsahujú vnútorné svetlo, bezpečnostný vypínač v pripade uzatvorenia z vnútra. Možnosť nastavenia teploty od +35 až do -45 st. Kompletné zabezpečenie zapojenia, dopravy, nakládky a vykládky na miesto určenia, 24 hodinový servis. Kontajnery skladom ex Sládkovičovo. V prípade záujmu kontaktovať mailom alebo na tel. č.
Sládkovičovo
dohodou
PRENÁJOM / NOVÉ mraziarenské lodné kontajnery PRENÁJOM / NOVÉ mraziarenské lodné kontajnery
Obytný , kancelársky kontajner
Obytný , kancelársky kontajner
Dobrý deň, predám obytné kontajnery v rôznych prevedeniach ( 6 m, 3 m, 9 m,zostavy z viacerých kontajnerov, stohovanie až troch kontajnerov na seba ) .Jednotky sú zateplené, obsahujú elektroinštaláciu ( napojenie na 220 V ) - 2 svetlá, 2 zásuvky. Okno ( jednosklo ) s ochrannou mrežou a dvere umiestňujeme podľa požiadavky klienta. Za príplatok je možnosť izolačného okna s dvojsklom ( ľubovoľný počet okien a dverí ) , iný farebný nástrek podľa vzorkovníka, dátová prípojka, vodoinštalácia a sanita, kancelárska kuchynka, klimatizácia, schodisko.Vhodné ako ubytovacie, kancelárske a stavebné kontajnery, využiteľné pre rôzne účely ( vrátnice, záhradné domčeky, zberné dvory ) . Dopravu a zloženie zabezpečujem. Montáž je možná aj na miestach, kde je zlý prístup pre auto s hydraulickou rukou alebo žeriav. Obhliadka možná počas pracovných dní.
Galanta
dohodou
Novinovy stanok stavebna bubka
Novinovy stanok stavebna bubka
Predam novinovy stanok. Vhodny aj ako stavebna bunka. Cena 600e pri rychlom jednani mozna aj dohoda. +vlastny odvoz
Zbehy
600 €/m²
Skladový kontajner 5m s dřevěnou podlahou
Skladový kontajner 5m s dřevěnou podlahou
Montovaný skladový kontejner délky 5 metrů, s dřevěnou podlahou tl.35mm, zatížení podlahy 500kg na m2, pozinkované provedení, kontejner má TÜV certifikát, česká výroba. Vrata dvoukřídlá z čela. Uvedená cena je bez DPH (+21%) . Dle zájmu zajistíme levně také dopravu. Kontajner je nový, dodávaný v balení. Montáž je jednoduchá dle přiloženého návodu.
Valašské Meziříčí
1 478 €
Unimobunka
Unimobunka
Predam unimobunku , so zariadenim.
Bardejov
1 200 €
Kontajnerové bývanie
Kontajnerové bývanie
Postavte si dom z námorných kontajnerov. Kontajnery sú lacné, u nás vždy dostupné ihneď, v rôznych rozmeroch. Na fotkách prezentujeme niektoré z realizácií na Slovensku, postavené z našich kontajnerov.
Bratislava II - Ružinov
1 550 €