Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Unimobunky

VEĽKÁ AKCIA - predávame unimodomček
Predávame unimodomček. Viac info na telefónnom čísle.
Ilava
1 000 €
Prenosný stánok
Predám prenosný stánok, vhodný aj ako prevádzka na ambulantný predaj alebo aj ako záhradný domček alebo úložný priestor na záhradu. Stánok je zateplený,zamrežovaný, má samostatnú elektrickú prípojku. Možno zaujímavá ponuka pre niekoho kto má veľa voľného času a má chuť si zarábať vlastným podnikaním. Fyzicky nenáročné. Bližšie info prosím len telefonicky. Cena dohodou.
Michalovce
900 €
Unimobunka
Predam unimobunku v lokalite Bardejov
Bardejov
1 840 €
Obytný kontajner - obvodová konštrukcia.
Predám obvodovú nosnú konštrukciu obytného kontajnera za 1600 Eur s DPH. 4ks 6m nosníky + 4ks 3m nosníky + 4ks rožné stĺpy + 8ks spojovacích rohov + 9ks podlahové nosníky + spojovací materiál. Konštrukcia podľa obrázka. Nosíky sú pevné robustné bielej farby, váha jedného nosníka 80kg. Celková váha konštrukcie cca 750kg. Konštrukciu možno vyplniť sendvičovými panelmi alebo OSB doskami + zateplenie... Konštrukcie je možné spájať. Strešné a stenové panely ku konštrukcii na zavolanie.
Bratislava
1 600 €
Kontajnerové bývanie
Postavte si dom z námorných kontajnerov. Kontajnery sú lacné, u nás vždy dostupné ihneď, v rôznych rozmeroch. Na fotkách prezentujeme niektoré z realizácií na Slovensku, postavené z našich kontajnerov.
Bratislava II - Ružinov
1 550 €