Unimobunky

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Unimobunky

predám unimobunku
Predám unimobunku 6x2,5 v dobrom stave. Rýchle jednanie - výrazná zľava. Cena dohodou.
Galanta
dohodou
Prenosný stánok
Predám prenosný stánok, vhodný aj ako prevádzka na ambulantný predaj alebo aj ako záhradný domček alebo úložný priestor na záhradu. Stánok je zateplený,zamrežovaný, má samostatnú elektrickú prípojku. Možno zaujímavá ponuka pre niekoho kto má veľa voľného času a má chuť si zarábať vlastným podnikaním. Fyzicky nenáročné. Bližšie info prosím len telefonicky. Cena dohodou.
Michalovce
900 €
Unimobunka
Predam unimobunku v lokalite Bardejov
Bardejov
1 840 €
Gastro stanok
Predám predajný stánok schválený hygienou vhodný na gastro, má zavedené elektrické rozvody takisto aj vodu. Predávame ho aj s bojlerom a kuchynskou linkou. Je vo velmi dobrom stave.Rozmery cca 3,4 m x 2,2 m. Neni používaný ani rok. Dôvod predaja je presun do iných priestorov. Stánok je stahovatelný. A vo výbornom stave. Je zateplený čiže je vhodný na celoročné užívanie. Prosím volať len pri vážnom záujme. Cena 3000 eur.
Bratislava II - Ružinov
3 000 €/m²
zrekonštruovaná unimobunka
Predám zrekonštruovanú unimobunku s rozmermi DxŠxV 500x370x230. Nová elektrika, izolácie, strecha, veľké plastové okno (výklad 130x200), plastové dvere. Vhodná na obchod, prípadne záhradná chatka. V prípade záujmu pošlem foto. Pri rýchlom jednaní možná dohoda.
Malacky
4 900 €
Prenajmem unimobunky
Prenajmem väčšie množstvo unimobuniek, na ulici Jesenského, v areáli Luftmotor garage center, vo Zvolene. Jedna bunka má rozlohu 12 m2. Každá bunka má samostatný vchod, nové steny a podlahu s linoleom. Niektoré sú spojene – dvojbunky – 24 m2, trojbunky - 36m2 a štvorbunky – 48 m2. Nie sú vhodné na bývanie – len ako sklady. Prístup aj s nákladným autom, možné aj parkovanie + sociálne zariadenia a sprcha. Cena 40 e s DPH/mes.
Zvolen
40 €
zateplena dvoj unimobunka
ponukam zateplenu dvoj unimobunku,/obytný kontajner/ nepotrebujete stavebne povolenie, umiestnenie stači na betonove kocky, podstave,ma 2x plastove dvere ,1x plastove okno,dole plavajuca podlaha, steny s osb,panel širka stien 10cm vyhovujuce hygiene, vnutorne rozmery 5,6mx4,4m výška je 2,50m , vonkajšie 6*4,8m, výkonna klimatizacia, služi i na vykurovanie,skrinka s ističmi zostáva , umyvadlo ,2x lexanova strieška nad dvere. možne využitie ako bývanie, chata , bufet , bunky je potrebne odviest na kamione , naložit žeriavom velkým,. /odvoz si zabezpeči kupujuci,vieme poradit/ odber možný ihned. NIE SME FIRMA !!! cena 6800 +dohoda osobný odber Šurany
Šurany
6 800 €
Kontajnerové bývanie
Postavte si dom z námorných kontajnerov. Kontajnery sú lacné, u nás vždy dostupné ihneď, v rôznych rozmeroch. Na fotkách prezentujeme niektoré z realizácií na Slovensku, postavené z našich kontajnerov.
Bratislava II - Ružinov
1 550 €
-1