Výrobné objekty

279 inzerátov
Výrobné, skladové, obchodné priestory
Výrobné, skladové, obchodné priestory
Ponúkame do prenájmu výrobné, skladové, obchodné a iné prevádzkové priestory (vzhľadom na polohu a dispozíciu je možno využiť rôznym spôsobom, napr. vývarovňa, reštaurácia, atď.) o celkovej výmere 724,19 m2. Priestor možno prenajať aj samostatne 197 m2 a 527 m2. Dispozične sa priestory skladajú z halovej časti: 1. hala o výmere 329 m2, 2. hala o výmere 134 m2. Príslušenstvo sú vybudované toalety so sprchou, dve šatne, kompletné sociálne zariadenie, dve kancelárie, kuchynka s jedálňou a spoločná chodba. Priestory sa nachádzajú na prízemí, priamy vstup z pozemku. K priestoru prináleží novovybudované parkovisko o výmere 300 m2. Do priestoru sú zabudované dva vchody , samostatné vchody pre nákladné vozidlá. Možnosť upraviť veľkosť vchodov. Samostatné dva vchody pre pracovníkov. Priestor má spredu aj presklenú plochu, výklad. Prístup časovo neobmedzený. Výška priestorov v maximálnom rozsahu 13 m, ale vo väčšine priestoru výška 4 m. Spevnená betónová plocha – liaty betón. Plynové kúrenie v celom priestore, dodávka elektrickej energie priamo od dodávateľa. Halová časť je vybavená aj žeriavovým systémom, nosnosť 2 tony. Budova je po rekonštrukcii, nachádza sa na ul. Československej armády 3 v Martine. Voľná je k dispozícií od 01.06.2020. Bližšie informácie a možnosť obhliadky na t.č. 0905 969 966.
Martin
dohodou
PREDAJ - Podnikateľský objekt Ďanová
PREDAJ - Podnikateľský objekt Ďanová
Ponúkame Vám na predaj podnikateľský objekt v obci Ďanová. Priestor je momentálne využívaný ako stolárska dieľňa, na tento účel je plne prispôsobený, po všetkých potrebných úradných kontrolách. Objekt sa však dá využiť aj na iné podnikateľské účely, aj na hlučnejšiu prevádzku. Pozemok je vysporiadaný o výmere 1024 m2. Budova na pozemku je rozlohou 460 m2, pričom stavba je postavená do tvaru T o rozmeroch cca 10m x 20m a 12m x 24m. V budove sú taktiež priestory ako kancelária, miestnosť pre zamestnancov, kúpeľňa, samostatné WC, vlastná kotolňa s pecou na pevné palivo (celý objekt je vykurovaný) a priestory v zmysle zákonných noriem. Prevádzka prešla aj kontrolou Úradu hygieny. Vstup do objektu je riešený z dvoch strán. Vstup je dostatočne veľký na to, aby bolo možné sa v prípade potreby dostať do priestorov aj nákladným autom. Priestory majú samozrejme napojenie na inžinierske siete - elektrika, voda, odpad zabezpečený žumpou. Nároky na vysoký odber elektriky je zabezpečený - elektroinštalácia má všetky potrebné revízie. Prístup po asfaltovej ceste. Polovica stavby je zastrešená šikmou strechou s podkrovným priestorom, kde je ešte cca 200 m2 priestoru, ktorý je tiež možné využiť - momentálne sa podkrovie v prípade potreby využíva ako sklad dreva. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis, zastupovanie na Katastri, hypotekárne poradenstvo, konzultáciu s projektantom, konzultáciu so statikom. Dávame do pozornosti našu službu BEZPLATNÉ PORADENSTVO vrátane diskrétneho riešenia DLHOV, EXEKÚCIÍ, DRAŽIEB.
Ďanová
175 000 €
objekt na predaj
objekt na predaj
Ponúkame na predaj objekt plne funkčnej píly pripravená ihneď k prevádzke. Objekt sa skladá z murovanej haly-dielne kde je rozmietačka na rezivo, sociálne zariadenie, kancelária. Ďalšia hala je montovaná - železná konštrukcia a drevo kde sa nachádza nová uhlová píla digitálne ovládaná. Píla bola len veľmi málo používaná. Obe píly sú napojené na centrálne odsávanie pilín. V objekte sa nachádza taktiež starší dom po výmene strechy a okien, nutná ďalšia rekonštrukcia resp. dokončenie podľa vlastných predstáv.. Dom vhodný na bývanie, kancelárie alebo iné účely. Areál je v susedstve Štátnych lesov SR, čo je výhoda pri nákupe guľatiny. Vedľa sa nachádza železničná stanica, sklárska fabrika Rona, hlavná cesta, ca. 10 km od diaľnice. Rozloha areálu je cca. 3000 m2 nachádza sa v okrese Púchov - 020 61 Lednické Rovne. Momentálne prebieha rekonštrukcia oplotenia-bude pozostávať z betónových panelov
Lednické Rovne
dohodou
DELTA - Výrobné haly, sklady a administratívna budova na predaj Veľký Slavkov
DELTA - Výrobné haly, sklady a administratívna budova na predaj Veľký Slavkov
DELTA PROPERTY - Realitná kancelária roka Vám ponúka na predaj výrobno-skladovaciu halu s administratívnou budovou na predaj Veľký Slavkov, okres Poprad. OBJEKT: Celková plocha objektu je 5076 m2. Hala pozostáva z jednej veľkej miestnosti, ktorá je rozdelená na dve časti. Objekt je súčasťou veľkého priemyselného areálu, kde sa na troch poschodiach nachádzajú administratívne priestory (kancelárie). Dostupné parkovanie aj pre kamiónovú dopravu. Na pozemku sa nachádzajú kompletné inžinierske siete. IS. CENA: Dohodou Pri vážnom záujme možná dohoda. Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom: dominik.findura@deltaproperty.sk V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním. DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
Veľký Slavkov
dohodou
Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál na spracovanie dreva s rodinným domom v obci Lednické Rovne
Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál na spracovanie dreva s rodinným domom v obci Lednické Rovne
Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál na spracovanie dreva s rodinným domom (prebiehajúca rekonštrukcia) v obci Lednické Rovne. V priestoroch areálu sa nachádza výrobná hala 26 x 8 m, rodinný dom so zastavanou plochou 10 x 10 m, kde prebieha rekonštrukcia. Celková rozloha pozemku je 2563 m2. Konštrukcia RD je tehlová, na rozdiel od RD je cca 2/3 výrobnej haly kombinovanej konštrukcie oceľ - drevo, a časť je murovaná z pálenej tehly. Areál sa ponúka na predaj ako celý komplex bez strojného zariadenia a technológii. Ďalšie informácie na telefónnom čísle 0905 665 900.
Lednické Rovne
dohodou
Predaj časti podniku v rámci ponukového konania
Predaj časti podniku v rámci ponukového konania
Dňom 24.02.2020 je vyhlásené prvé kolo verejného ponukového konania na speňaženie časti podniku úpadcu B.N.L., s.r.o., IČO: 35 834 315, so sídlom Winterova 62, 921 01 Piešťany, predstavujúcej v najväčšom podiele výrobnú halu s administratívnou časťou a pozemkom v obci Považany. Nehnuteľnosti slúžili úpadcovi na realizáciu jeho hlavného predmetu činnosti (podnikania) a to na výrobu nábytku. Bližšia špecifikácia verejného ponukového konania je uverejnená v Obchodnom vestníku MS SR č. OV 37/2020 zverejnenom dňa 24.02.2020 v sekcii Konkurzy a reštrukturalizácie. Podmienky ponukového konania poskytne správca prostredníctvom e-mailu (ac.miriam@nextra.sk) alebo osobne v kancelárii na Podjavorinskej ulici č. 37/1 v Trnave počas pracovných dní v čase od 8.00 - 11.30 a od 12.30 - 15.00 hod. Termín je nutné si vopred dohodnúť na tel. č. 0905 721 173. Podmienky ponukového konania správca vydá za poplatok 180,- Eur.
Považany
dohodou
Výrobný/Polyfunkčný objekt 5 min od centra
Výrobný/Polyfunkčný objekt 5 min od centra
Sklad-Polyfunkčný objekt. 139m2. V Biznis Park Rampová-5 min od centra!!! -dva vchody, jeden zásobovanie+rampa, druhý do office. -office 23m2 -vlastné vykurovanie -wc a sprchovací kút, šatňa Výborne presvetlené-orientácia V/Z. Parkovanie ZADARMO alebo vyhradené za poplatok. Neobmedzený prístup 24 hod. Strážený areál s kamerovým systémom. Výborný prístup pre kamióny a dodávky. IHNEĎ VOĽNÉ !!! 900 EUR +DPH+médiá podľa spotreby. V areáli funguje Reštaurácia Cantina Rampová-obedy/menu. Neobmedzený prístup: 24h/7 dní Ostraha+kamery
Košice I - Staré Mesto
900 €/mes.
Na prenájom výrobná hala v Šamoríne
Na prenájom výrobná hala v Šamoríne
Ponúkame na prenájom výrobnú halu s plochou 2.500m2 a vlastným žeriavom v priemyselnom parku na ul. Vicenzy v Šamoríne. Predáva sa aj vedľajším stavebným pozemkom, na ktorom sa dá postaviť ďalšia budova. Cena mesačného prenájmu je 9.000 EUR + DPH + energie a správa. Výmery a dispozície: Dvojpodlažná výrobná hala s výťahom bola postavená v roku 2008 a má celkovú úžitkovú plochu približne 2.500 m2. Do budovy vedú vstupy, jeden z nich ide priamo ku schodisku na druhé podlažie. Na prízemí sú 2 brány v tesnej blízkosti manipulačného žeriava. Výrobnú plocha na prízemí má veľkosť 1.350 m2, zvyšok sú kancelárie, sociálne zariadenia, kotolňa. Poschodie je prístupné cez schodisko, aj výťah a je tu tiež samostatná brána pre tovar. Celé poschodie je zatiaľ otvorené bez dispozičných úprav, rozvody elektriny a vody sú vyvedené. Pozemky: K hale prislúcha pozemok o výmere 4.029 m2, z čoho 1.570m2 je zastavaná plocha priamo pod halou a zvyšok je manipulačná a parkovacia plocha, vzduchotechnika, priestor pre odpad a zelená plocha. Priamo susediaci stavebný pozemok pre ďalšiu budovu, má výmeru 2.520 m2. Vybavenie haly: Hala je vybavená vlastným manipulačným žeriavom, kompresorovňou, vlastnou plynovou kotolňou(2x Weissmann), alarmom s možnosťou napojenia na pult, vzduchotechnika/odsávanie pripravená na výrobu, optika Slovanet. Správca zabezpečuje údržbu komunikácií a zelene v celom priemyselnom parku, možnosť dohody údržby aj vlastných pozemkov. SBS počas noci a víkendov. Lokalita: Šamorín má veľmi dobrú východiskovú dopravnú dostupnosť, ktorá sa výrazne zlepší otvorením nového úseku rýchlostnej cesty R7. Bude jednoduchšie spojenie do Bratislavy, Rakúska, Maďarska resp. napojenie na diaľnicu. Priamo v rámci areálu je prístupná samoobslužná reštaurácia, ale v meste je kompletná občianska vybavenosť ako Tesco, Kaufland, reštaurácie, kaviarne, banky, školy. O relaxačno športové vyžitie sa postará areál X-binioc sphere s vodným svetom, wellness, fitness, golf, jazdectvo a ďalšie.
Šamorín
9 000 €/mes.
Na predaj výrobná hala v Šamoríne
Na predaj výrobná hala v Šamoríne
Ponúkame na predaj výrobnú halu s plochou 2.500m2 a vlastným žeriavom v priemyselnom parku na ul. Vicenzy v Šamoríne. Predáva sa aj vedľajším stavebným pozemkom, na ktorom sa dá postaviť ďalšia budova. Výmery a dispozície: Dvojpodlažná výrobná hala s výťahom bola skolaudovaná v roku 2008 a má celkovú úžitkovú plochu približne 2.500 m2. Do budovy vedú vstupy, jeden z nich ide priamo ku schodisku na druhé podlažie. Na prízemí sú 2 brány v tesnej blízkosti manipulačného žeriava. Výrobnú plocha na prízemí má veľkosť 1.350 m2, zvyšok sú kancelárie, sociálne zariadenia, kotolňa. Poschodie je prístupné cez schodisko, aj výťah a je tu tiež samostatná brána pre tovar. Celé poschodie je zatiaľ otvorené bez dispozičných úprav, rozvody elektriny a vody sú vyvedené. Pozemky: K hale prislúcha pozemok o výmere 4.029 m2, z čoho 1.570m2 je zastavaná plocha priamo pod halou a zvyšok je manipulačná a parkovacia plocha, vzduchotechnika, priestor pre odpad a zelená plocha. Priamo susediaci stavebný pozemok pre ďalšiu budovu, má výmeru 2.520 m2. Vybavenie haly: Hala je vybavená vlastným manipulačným žeriavom, kompresorovňou, vlastnou plynovou kotolňou(2x Weissmann), alarmom s možnosťou napojenia na pult, vzduchotechnika/odsávanie pripravená na výrobu, optika Slovanet. Správca zabezpečuje údržbu komunikácií a zelene v celom priemyselnom parku, možnosť dohody údržby aj vlastných pozemkov. SBS počas noci a víkendov. Lokalita: Šamorín má veľmi dobrú východiskovú dopravnú dostupnosť, ktorá sa výrazne zlepší otvorením nového úseku rýchlostnej cesty R7. Bude jednoduchšie spojenie do Bratislavy, Rakúska, Maďarska resp. napojenie na diaľnicu. Priamo v rámci areálu je prístupná samoobslužná reštaurácia, ale v meste je kompletná občianska vybavenosť ako Tesco, Kaufland, reštaurácie, kaviarne, banky, školy. O relaxačno športové vyžitie sa postará areál X-binioc sphere s vodným svetom, wellness, fitness, golf, jazdectvo a ďalšie.
Šamorín
dohodou
Podnikateľský objekt Čifáre
Podnikateľský objekt Čifáre
Dražba pekárne Popis stavby: Ohodnocovaná budova pekárne s.č.154 sa nachádza v intraviláne obce Čifáre, na východnom okraji obce. Vzdialenosť do najužšieho centra obce je cca 400 m, vzdialenosť do okresného mesta Levice je cca 17,0 km. Budova je navrhnutá a využívaná ako objekt pekárne. V zmysle Klasifikácie stavieb je budova zaradená do KS 1251 Priemyselné budovy. Budova je zrealizovaná ako nepodpivničený objekt s dvoma nadzemnými podlažiami. Na I.NP sa nachádzajú výrobné priestory pekárne, sklady, administratívne priestory a sociálne zázemie pre zamestnancov. Na II.NP sú umiestnené prevažne administratívne priestory a sociálne zázemie pre zamestnancov. Pôvodná stavba bola zrealizovaná v roku 1956. V roku 1997 bola skolaudovaná prístavba so silami na múku a v roku 2000 bola skolaudovaná prístavba a nadstavba s prevažne administratívnymi priestormi. Z konštrukčného hľadiska je objekt zrealizovaný ako murovaný objekt na betónových pásových základoch. Zvislé obvodové konštrukcie sú zhotovené z tehlového muriva hr do 500 mm. Prístavby a nadstavba sú prevažne z tvárnic. Vnútorné deliace priečky sú murované z tehlových tvárnic. Stropy pôvodnej časti sú železobetónové monolitické trámové, stropu prístavieb sú montované s rovným podhľadom. Strecha pôvodnej časti je plochá, pokrytá krytinou z natavovacích asfaltových pásov, na prístavbách je strecha pultová s krytinou z azbestocementových vlnoviek. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vonkajšie úpravy povrchov sú tvorené vápennými omietkami (na severnej a západnej fasáde značne poškodenými). Sokel južnej fasády je z keramického obkladu. Vnútorné úpravy povrchov sú riešené ako vápenné omietky. Obklady sú keramické. Podlahy prízemia sú prevažne keramické dlažby, na II. NP sú podlahy z keramickej dlažby, resp. z PVC. Okná sú prevažne plastové s žalúziami, časť okien na I.NP je pôvodných drevených. Vnútorné dvere drevené s výplňou v oceľových zárubniach. Vchodové dvere sú drevené. Vykurovanie je riešené ako teplovodné radiátorové. Ako zdroj tepla slúžia plynové kotle (jeden kotol poškodený, nefunkčný). Ako zdroj TÚV sú použité elektrické zásobníkové ohrievače vody. Vybavenie sociálnych zariadení pre zamestnancov na II.NP je mierne nadštandardné, na prízemí zanedbané. Schody sú betónové s povrchom z keramickej dlažby. V objekte sa nachádza 1 ks nákladného výťahu Objekt je vybavený vnútorným rozvodom vody, TÚV, kanalizácie, zemného plynu a NN. Objekt je pripojený na verejné rozvody vody, zemného plynu a NN.
Čifáre
79 000 €
Podnikateľský objekt Prievidza
Podnikateľský objekt Prievidza
Najnižšie podanie 100 000,00 Dobrovolná dražba Áno Výrobná hala súpisné č. 1232 na postavená na pozemku parcelné č. 2446/22 na ul. Športová, Prievidza. Hala súpisné č.1232 bola postavená v roku 1977 v areáli bývalého nábytkárskeho závodu Tatra Nova s. r. o. Ide o prízemný murovaný objekt so samostatným prístupom. Základy sú železobetónové pätky a pásy. Nosnú konštrukciu tvorí železobetónový tyčový systém - skelet - stĺpy a priehradové nosníky. Obvodový plášť je vymurovaný tehlovým murivom. Krov je opatrený strešným plášťom z plechovej krytiny. V prenajatej časti sú okná vymenené za plastové. Vstupné vráta sú drevené otváravé. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. Vykurovanie je zabezpečené len v prenajatej časti. V prenajatej časti okrem hlavného priestoru sa nachádzajú kancelárie, WC s kúpeľňou a sprchovacím kútom a kuchynka. Ohrev teplej vody v tejto časti je zabezpečený elektrickým zásobníkom. Stavba výrobnej haly je v súčasnosti odpojená od všetkých inžinierskych sietí. Krytina strechy je narušená. Stavba je umiestnená na rovinatom pozemku parc. č. 2446/22 k. ú. o výmere 789 m2. Pozemok je napojený na miestne rozvody vody, elektriny, zemného plynu, verejnej kanalizácie.
Prievidza
100 000 €
Podnikateľský objekt Partizánske
Podnikateľský objekt Partizánske
Najnižšie podanie 515 000,00 Dobrovolná dražba Áno Opis predmetu dražby: Geometrický plán č. 110/2005 zo dňa 15.07.2005 na zameranie nehnuteľností p.č. 438/6- 438/9. Sociálno-administrativna budova súp. č. 193 na parc. č. 438/2 Sociálno-administrativna budova s.č.193 je pôvodne samostatne stojaci murovaný objekt so sedlovou strechou na parcele č. 438/2, ktorý je teraz súčasťou vzájomne prevádzkovo prepojeného objektu bitúnku. Stavba bola daná do užívania v roku 1998. Budova nie je od roku 2010 užívaná, čo zodpovedá jej technickému stavu. Životnosť objektu bola stanovená na 80 rokov. Objekt je napojený na verejný vodovod, rozvodnú plynovodnú sieť, rozvod elektrickej energie a je odkanalizovaný do verejnej kanalizačnej siete. Dispozičné riešenie: Jednopodlažný objekt pozostáva z chodby, vrátnice, služobnej miestnosti, kotolne, miestnosti pre upratovačku, predajne, chladiarenského skladu, troch kancelárii, šatne so sociálnymi zariadeniami a kuchynky. Technický popis: Základové pásy betónové s izoláciou, podmurovka murovaná omietaná, zvislé nosné konštrukcie sú prevedené z tehlového muriva hr. 40 cm, priečky murované z tehál, stropy s rovným podhľadom, omietky stien vápenné hladké, vonkajšie omietky na báze umelých hmôt, krov sedlovej strechy je z drevených klincovaných priehradových väznikov s krytinou šindľovou, okná plastové s izolačným dvojsklom, dvere hladké plné, exteriérové plastové, podlahy keramická dlažba, elektroinštalácia svetelná a motorická, elektrický rozvádzač s poistkovými automatmi, vykurovanie teplovodné, vykurovacie telesá oceľové panelové, zdroj TÚV je plynový kotol so zásobníkovým ohrievačom. Vybavenie pozostáva z 5 x umývadlo, 2 x samostatná sprcha, 3 x WC, keramické obklady a dlažby. Sociálne zariadenie na parc. č. 438/3 a 438/8 Sociálne zariadenie je pôvodne samostatne stojaci murovaný objekt so sedlovou strechou na pôvodnej pare.č.438/3. Stavba bola daná do užívania v roku 1998. Budova nie je od roku 2010 užívaná, čo zodpovedá jej technickému stavu. Predpokladaná životnosť je 80 rokov. Objekt je napojený na verejný vodovod, rozvodnú plynovodnú sieť, rozvod elektrickej energie a odkanalizovaný do verejnej kanalizačnej siete. Technický popis: Základové pásy betónové s izoláciou, podmurovka murovaná omietaná, zvislé nosné konštrukcie sú prevedené z tehlového muriva hr. 4 0 cm, priečky murované z tehál, stropy železobetónové s rovným podhladom, omietky stien vápenné hladké, vonkajšie omietky na báze umelých hmôt, krov sedlovej strechy je z drevených klincovaných priehradových väzníkov s krytinou šindľovou, klampiarske konštrukcie pozinkovaný plech, okná plastové s izolačným dvoj sklom, dvere hladké plastové, vráta sekčné s automatickým otváraním, podlahy keramická dlažba, elektroinštalácia svetelá a motorická, elektrický rozvádzač s poistkovými automatmi, vykurovanie teplovodné, vykurovacie telesá ocelové panelové, bleskozvod. Mäsovýroba na parc. č. 438/7 Objekt mäsovýroby je vybudovaný na ploche pôvodného bitúnku a maštale, ktoré boli odstránené. Jedná sa o murovaný, prízemný objekt postavený na pôvodnej parc. č. 438/3 a parc. č. 438/7. Stavba bola daná do užívania v roku 2008. Budova nie je od roku 2010 užívaná, čo zodpovedá jej technickému stavu. Predpokladaná životnosť je 80 rokov. Objekt je napojený na verejný vodovod, rozvodnú plynovodnú sieť, rozvod elektrickej energie a odkanalizovaný do verejnej kanalizačnej siete. Technický popis: Základové pásy betónové s izoláciou, podmurovka murovaná omietaná, zvislé nosné konštrukcie sú prevedené z tehlového muriva hr. 40 cm, priečky murované z tehál, stropy železobetónové s rovným podhľadom, omietky stien vápenné hladké a keramický obklad do výšky stropu, vonkajšie omietky na báze umelých hmôt, krov sedlovej strechy je z drevených klincovaných priehradových väznikov s krytinou šindľovou, klampiarske konštrukcie pozinkovaný plech, okná plastové s izolačným dvojsklom, dvere hladké plastové, vráta sekčné s automatickým otváraním, podlahy keramická dlažba, elektroinštalácia svetelá a motorická, elektrický rozvádzač s poistkovými automatmi, vykurovanie teplovodné, vykurovacie telesá ocelové panelové, bleskozvod. Mäsovyroba na parc. č. 438/5 Objekt mäsovýroby je vybudovaný na ploche pôvodného bitúnku. Jedná sa o murovaný, prizemný objekt postavený na parc. č. 438/5. Stavba bola daná do užívania v roku 2008. Budova nie je od roku 2010 užívaná, čo zodpovedá jej technickému stavu. Životnosť objektu bola stanovená na 80 rokov. Objekt je napojený na verejný vodovod, rozvodnú plynovodnú sieť, rozvod elektrickej energie a odkanalizovaný do verejnej kanalizačnej siete. Technický popis: Základové pásy betónové s izoláciou, podmurovka murovaná omietaná, zvislé nosné konštrukcie sú prevedené z tehlového muriva hr. 4 0 cm, priečky murované z tehál, stropy železobetónové s rovným podhľadom zo stropných PUR panelov, omietky stien vápenné hladké a keramický obklad do výšky stropu, vonkajšie omietky na báze umelých hmôt, krov sedlovej strechy je z drevených klincovaných priehradových väzníkov s krytinou Šindľovou, klampiarske konštrukcie pozinkovaný plech, okná plastové s izolačným dvojsklom, dvere hladké plastové, vráta sekčné s automatickým otváraním, podlahy keramická dlažba, elektroinštalácia svetelá a motorická, elektrický rozvádzač s poistkovými automatmi, vykurovanie teplovodné, vykurovacie telesá oceľové panelové, bleskozvod. Bitúnok - porážka na parc. č. 438/6 Bitúnok-porážka je samostatne stojaci murovaný prízemný objekt postavený na parc. č. 438/1. Stavba bola daná do užívania v roku 2008. Budova nie je od roku 2010 užívaná, čo zodpovedá jej technickému stavu. Predpokladaná životnosť je 80 rokov. Objekt je napojený na verejný vodovod, rozvodnú plynovodnú sieť, rozvod elektrickej energie a odkanalizovaný do verejnej kanalizačnej siete. Technický popis: Základové pásy betónové s izoláciou, podmurovka murovaná omietaná, zvislé nosné konštrukcie sú prevedené z tehlového muriva hr. 40 cm, priečky murované z tehál, stropy železobetónové s rovným sadrokartónovým podhľadom, omietky stien vápenné hladké a keramický obklad do výšky stropu, vonkajšie omietky na báze umelých hmôt, krov sedlovej strechy s nerovnakou výškou hrebeňov je z oceľových priehradových väzníkov s krytinou šindľovou, klampiarske konštrukcie pozinkovaný plech, okná plastové s izolačným dvojsklom, dvere hladké plastové, vráta sekčné s automatickým otváraním, podlahy keramická dlažba, elektroinštalácia svetelá a motorická, elektrický rozvádzač s poistkovými automatmi, vykurovanie teplovodné, vykurovacie telesá oceľové panelové, bleskozvod. Odpadové hospodárstvo na parc.č.438/9 Odpadové hospodárstvo je murovaný prízemný objekt postavený na pare. č. 438/9. Stavba bola daná do užívania v roku 2008. Budova nie je od roku 2010 užívaná, čo zodpovedá jej technickému stavu. Uvažujem zo životnosťou 80 rokov. Objekt je napojený na verejný vodovod, rozvodnú plynovodnú sieť, rozvod elektrickej energie a odkanalizovaný do verejnej kanalizačnej siete. Základové pásy betónové s izoláciou, podmurovka murovaná omietaná, zvislé nosné konštrukcie sú prevedené z tehiového muriva hr. 40 cm, priečky murované z teháľ, stropy železobetónové s rovným podhľadom, omietky stien vápenné hladké a keramický obklad do výšky stropu, vonkajšie omietky na báze umelých hmôt, krov sedlovej strechy je z oceľových priehradových väzníkov s krytinou šindľovou, klampiarske konštrukcie pozinkovaný plech, okná plastové s izolačným tivoj sklom, dvere hladké plastové, vráta sekčné s automatickým otváraním, podlahy keramická dlažba a liate podlahy, elektroinštalácia svetelá a motorická, elektrický rozvádzač s poistkovými automatmi, vykurovanie teplovodné, vykurovacie telesá oceľové panelové, bleskozvod. Oplotenie areálu Opotenie areálu bitúnku pozostáva z betónovej podmurovky na betónových základoch a z výplne z oceľových stĺpikov,na ktorých sú uchytené ocelové zvlaky s vlnitým plechom.Pristúp na pozemok je zabezpečený plnými plechovými otváravými vrátami a vrátkami. Vodovodná prípojka Jedná sa o napojenie objektu na verejný vodovod cez vodomernú šachtu.Pripojka bola vybudovaná v roku 1998. Vodomerná šachta Vodomerná šachta z betónových debniacich tvárnic s ocelovým poklopom obsahuje vodomernú zostavu a vybudovaná bola v roku 1998. Vodomerná šachta II Vodomerná šachta z betónových debniacich tvárnic s ocelovým poklopom obsahuje vodomernú zostavu a vybudovaná bola v roku 2005. Kanalizačná prípojka Prípojka kanalizácie vybudovaná v roku 2005 vedie po areály do zberača verejnej kanalizácie. Kanalizačné šachty Kanalizačné šachty z betónových rúr DN 800 sú vyhotovené na trase splaškovej kanalizácie. Zhotovené boli v roku 2005. Lapač tukov - lapol Lapač tukov vyhotovený v roku 2005 je osadený na trase splaškovej kanalizácie. Plynovodná prípojka Plynovodná prípojka vyhotovená v roku 1998 vedie zo strednotlakového plynovodu m: meranie a reguláciu osadené v uličnom oplotení do administrativno-sociálnej budovy. Elektrická prípojka Zemná elektroprípojka zhotovená v roku 2005 vedie z trafostanice cez meranie na objekte. Spevnené plochy - podkladné Spevnené plochy z monolitického betónu v hr.250 mrn, zhotovené v roku 2005, tvoria podklad pod všetky komunikácie v areály. Spevnené plochy - vrchné Vrchné spevnené plochy zhotovené v roku 2005 v hrúbke 150 mm s vrchnou spevňujúcou vrstvou DENSIT tvoria všetky komunikácie v areály. Oporné múry Oporné múry vyhotovené v roku 2005 tvoria vstup do expedičnej haly. Trafostanica Stožiarová trafostanica vybudovaná v roku 2004 je osadená na parc. č. 438/1 pred areálom bitúnku. Opis stavu predmetu dražby: Predmet dražby je v stave primeranom údržbe a veku stavby.
Partizánske
515 000 €
Na predaj výroba Žilina pozemok 1624m2 - exkluzívne v Rh+
Na predaj výroba Žilina pozemok 1624m2 - exkluzívne v Rh+
RH reality vám ponúka Na predaj Priemyselný areál v meste Žilina. Stavba je postavená na pozemku 1624m2 so zastavanou plochou 675m2. Momentálne je Hala prenajatá. Možnosť odkúpenia aj s nájomcom. V hale sa nachádza montážna jama pre opravu nákladných áut. V stavbe je aj výrobný / skladovací priestor. Na Poschodí sa nachádzajú administratívne priestory. Viac informácií o nehnuteľnosti Vám poskytne realitný maklér Majerčík Lukáš – majerciklukas.sk Cena 890 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: B. Ev. číslo: 135563 Kontakt maklér: +421905750373, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.
Žilina
890 000 €
Na predaj výroba Žilina pozemok 1905m2 - exkluzívne v Rh+
Na predaj výroba Žilina pozemok 1905m2 - exkluzívne v Rh+
RH reality vám ponúka NA PREDAJ Priemyselný areál v meste Žilina. Areál sa nachádza na Bánovskej ceste, smerom na Kamennú. Perfektná dostupnosť nákladnou dopravou (aj nad 7,5t). Dvojpodlažná budova je postavená na pozemku 1905m2, zastavaná plocha 1070m2. Prízemie priestory sa využívajú na výrobu/sklad. Poschodie sa využíva na administratívu. Momentálne je na 90% vyťažená dlhodobými nájomcami. Možnosť odkúpenia aj s nájomcami. Viac informácií Vám poskytne realitný maklér Majerčík Lukáš – majerciklukas.skCena 1 250 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: B. Ev. číslo: 135561 Kontakt maklér: +421905750373, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.
Žilina
1 250 000 €
Administratívna budova v Snine
Administratívna budova v Snine
súbor nehnuteľností zapísaný na LV č. 5367, vedenom Okresným úradom Snina, Katastrálny odbor, Okres: Snina, Obec: SNINA, Katastrálne územie: Snina,  stavba so súpisným číslom 2730 nachádzajúca sa na parcele č. 1712/8, Budova zdravotníckeho a sociálneho zariadenia,  parcela registra „C“ číslo: 1712/1 vo výmere 57 m2, zastavaná plocha a nádvorie,  parcela registra „C“ číslo: 1712/2 vo výmere 1284 m2, zastavaná plocha a nádvorie,  parcela registra „C“ číslo: 1712/8 vo výmere 1018 m2, zastavaná plocha a nádvorie,  parcela registra „C“ číslo: 2581/5 vo výmere 96 m2, zastavaná plocha a nádvorie, Príslušenstvo, ktoré sa nezapisuje alebo nie je zapísané na liste vlastníctva najmä: Plot z vlnitého plechu na parc. CKN č. 1712/2, Vodovodná prípojka na parc. CKN č. 1712/2, Kanalizačná prípojka na parc. CKN č. 1712/2, Kanalizačná šachta na parc. CKN č. 1712/2, Plynová prípojka na parc. CKN č. 1712/2, Spevnená plocha betónová na parc. CKN č. 1712/2, Spevnená plocha betónová na parc. CKN č. 1712/2, Spevnená plocha zo zámkovej dlažby na parc. CKN č. 1712/2, Oporný múr na parc. CKN č. 1712/2, Vonkajšie schody betónové na parc. CKN č. 1712/2, Vonkajšie schody oceľové na parc. CKN č. 1712/2 (ďalej len „predmet dražby“). Predmet dražby sa draží v spoluvlastníckom podiele 1/1. Predmet dražby sa draží ako stojí a leží v deň dražby. Opis predmetu dražby a opis stavu predmetu dražby: BYTOVÉ A NEBYTOVÉ BUDOVY (HALY Budova č.s. 2730 na parc. CKN č. 1712/8, k.ú. Snina POPIS STAVBY Objekt spĺňa kritéria budovy a je posudzovaný ako budovy pre riadenie, správu a administratívu. Pôvodne budova slúžila ako nákupné stredisko Jednota s reštauračným zariadením, neskôr slúžila ako multifunkčný objekt kde sa nachádzali obchodné, kancelárske priestory, lekáreň so zázemím a ordinácie lekárov. V čase obhliadky boli využívané - prenajaté priestory na 1. PP - železiarstvo. Nájomná zmluva nebola predložená. Súčasný vlastník nadobudol vlastnícke právo na základe kúpnej zmluvy v roku 2019. Objekt má dve nadzemné podlažia a čiastočne podzemné podlažie. Na základe predložených dokladov boli realizované stavebné úpravy v troch etapách. Prvá etapa - užívacie povolenie v r. 2015 - stavebné úpravy lekárne a ambulancii lekárov na 1. NP a parkoviska. Druhá etapa - užívacie povolenie v r. 2016 - dostavba dvorovej časti k objektu - na 1. NP vytvorenie ambulancie lekára, na 2. NP je realizovaná iba hrubá stavba s pultovou strechou. Tretia etapa - predložené začatie dodatočného stavebného povolenia v r. 2019 - nadstavba 2. NP, rekonštrukcia časti 2. NP, vytvorenie novej strechy nad východnou časťou stavby. Realizovaná je hrubá stavba, plastové okná, čiastočný rozvod elektroinštalácie. Nakoľko úplná schválená projektová dokumentácia nebola predložená, pri výpočte som uvažoval so skutočne realizovanými stavebnými prácami s predpokladom dokončenia v štandarde už dokončených stavebných úprav. Vzhľadom na to, že v poslednom období došlo k čiastočnej rekonštrukcií, realizácie prístavby, nadstavby, ktoré sú nedokončené, ukončenej rekonštrukcie lekárne a ambulancií v časti 1. NP a začatie búracích prác v západnej časti 1. NP a 2. NP je veľmi obťažne stanoviť opotrebenie analytickou metódou, preto predpokladám životnosť vzhľadom na konštrukčné vyhotovenie, vek, technický stav na 80 rokov. Dispozičné riešenie: 1. Podzemné podlažie - predajňa železiarstva, chodby, sklady, sociálne zariadenia, schodisko. 1. Nadzemné podlažie - priestory lekárne so zázemím, ambulancie lekárov, chodby, sociálne zariadenia, schodisko, priestory bývalej reštaurácie neskôr predajne nábytku, kotolňa a prenajaté priestory zámočníctva - nebolo sprístupnené. 2. Nadzemné podlažie - kancelárske priestory so zázemím, chodby, sociálne zariadenia. Technický stav je zrejmý z fotodokumentácie, ktorá tvorí prílohu znaleckého posudku. Budova č.s. 2730 na parc. č. 1712/8 je postavená v blízkosti centrálnej časti obce. Jedná sa o trojpodlažný, čiastočne podpivničený objekt, v čase obhliadky sa využíval čiastočne, časť priestorov na 1. NP je zrekonštruovaná, ostatné priestory sú rozostavané, pripadne v počiatočnom štádiu rekonštrukcie. Stavba je situovaná v rovinatom teréne. Priestory sú čiastočne prenajaté, prevažná časť sa nevyužíva. Objekt je založený na základových pásoch z prostého betónu s hydroizoláciou. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z pálenej tehly hr. 450 mm, nadstavba a prístavba z presných tvárnic (Ytong, Ypor). Stropy betónové prefabrikované. Zastrešenie bez krytiny, strecha je členitá v jednej časti pultová, druhá časť je sedlová a nad novou nadstavbou je s dreveným krovom pultová so sklonom do 10 %. Krytina strechy z pozinkovaného plechu a asfaltových natavovaných pásov. Klampiarske konštrukcie úplné strechy sú vyhotovené z pozinkovaného plechu, časť okenných parapetov nie je osadená. Úpravy vnútorných povrchov vápenné omietky, bežné keramické obklady. Úpravy vonkajších povrchov, brizolitové, čiastočne základná omietka na sieťke, resp. čiastočne bez omietky. V nadzemnej časti 1. PP je z dvoch strán keramický obklad kabrincom. Vnútorné keramické obklady, bežné obklady priestorov osobnej hygieny. Vnútorné schodisko je betónové s povrchom z PVC, druhé schodisko je oceľové točité. Dvere v zrekonštruovanej časti dyhované, zárubne obložkové, vstupné dvere plastové, v pôvodnej časti sú hladké plné alebo zasklené v oceľových zárubniach. Okná v zrekonštruovanej časti sú plastové s izolačným dvojsklom, v pôvodnej časti drevené zdvojené. Povrchy podláh sú rôzne v jednotlivých častiach budovy v novej časti z keramickej dlažby, v starej časti lepené povlakové krytiny a keramická dlažba, v časti 2. NP podlahy nie sú. Vykurovanie je ústredné z novej kotolne na 1.NP, nová časť má rozvody medené, plechové panelové radiátory. V starej časti prevažne demontované. V kotolni je kotol na peletky Defro DKE 75 s plynový kotol Junkers, ohrev TÚV. Elektroinštalácia je svetelná a motorická v časti 1. NP nová, v časti 2. NP pôvodná a v novej časti čiastočne nová. Bleskozvod, vyskytujúca sa položka. Vnútorný vodovod rozvody studenej a teplej vody z oceľových a plastových rúr. Vnútorná kanalizácia, zvislé zvody liatinové, odpady zo všetkých zariaďovacích predmetov PVC. Vnútorný plynovod, rozvod zemného plynu do kotolne. Ohrev vody centrálny v kotolni. Vnútorné hygienické zariadenia vrátane WC, umývadla, sprchovacie kúty bežného vyhotovenia, záchody splachovacie a pisoáre a v 1.NP sú osadené nové. Výťah nákladný. V položke ostatné sú uvažované vstavané skrine, odsávače, rozvod verejného telefónu, požiarne hydranty, rozvody PC, klimatizácia. Objekt je po čiastočnej rekonštrukcií, časť je rozostavaná nedokončená, prevažne nie je vyžívaný. Životnosť vzhľadom na konštrukčné vyhotovenie, vek, technický stav stanovená na 80 rokov. OBSTAVANÝ PRIESTOR STAVBY Pôvodná stavba z roku 1991 Výpočet Obstavaný priestor [m3] Základy (19,71*9,36+20,86*10,17+14,57*15,33+11,55*6,00+ 8,08*16,60)*0,35 288,20 Spodná stavba 1, Podzemné podlažie (16,05*6,58+16,37*7,70)*3,16 732,04 Vrchná stavba 1, Nadzemné podlažie (19,71*9,36+20,86*10,17+14,57*15,33+11,55*6,00+ 8,08*16,60)*3,50 2 881,96 2, Nadzemné podlažie 20,86*10,17*3,90+(14,57*15,33+11,55*6,00)*3,50 1 851,67 Zastrešenie 20,86*10,17(1,40+1,12)/2+14,57*15,33*2,60/2+ 11,55*6,00*0,25+8,08*16,60*1,00/2 214,67 Ostatné Rampa a schodiská 0,97*1,55*1,00+0,97*1,05*1,00/2+1,05*1,55*1,00+ 1,05*0,90*1,00/2+1,13*4,65*1,00+1,13*1,40*1,00/2 10,16 Obstavaný priestor pôvodnej stavby 5 978,70 Prístavba z roku 2016 Výpočet Obstavaný priestor [m3] Základy (7,90*6,00+3,10*18,31+0,45*6,00+1,15*9,36+4,85*5,42)*0,30 43,17 Vrchná stavba 1, Nadzemné podlažie 7,90*6,00*3,50 165,90 2, Nadzemné podlažie 7,90*6,00*3,50 165,90 Zastrešenie 7,90*6,00*1,18/2 27,97 Ostatné Terasa (3,10*18,31+0,45*6,00+1,15*9,36+4,85*5,42)*3,40+6,00*4,60*4,30 446,82 Obstavaný priestor prístavby 849,76 Prístavba z roku 2017 Výpočet Obstavaný priestor [m3] Vrchná stavba 19,71*9,36*3,90 719,49 Zastrešenie 19,71*9,36*(1,40+1,12)/2 232,45 Obstavaný priestor prístavby 951,94 Obstavaný priestor stavby celkom: 7 780,40 m3 PRÍSLUŠENSTVO Plot z vlnitého plechu na parc. CKN č. 1712/2 Plot z južnej a západnej strany na parc. CKN č. 1712/2, dĺžky 57,50 m, je z oceľových stĺpikov a vlnitého plechu na betónovej podmurovke. Výška plota je 2,10 m. Pohľadová výška výplne je 1,80 m. Plot bol postavený okolo roku 1991. Oceľové časti sú čiastočne skorodované. Vek 29 rokov. Na základe technického stavu, vykonávanej údržby a vyhotovenia je predpokladaná životnosť plota stanovená na 40 rokov. Vodovodná prípojka na parc. CKN č. 1712/2 Prípojka vody z verejného vodovodu. Vodovodná prípojka je na parc. CKN č. 1712/2. Prípojka je z oceľových rúr DN 50, celková dĺžka 28,50 m, zriadená okolo r. 1991. Vzhľadom na konštrukciu je predpokladaná životnosť stanovená na 50 rokov. Kanalizačná prípojka na parc. CKN č. 1712/2 Prípojka kanalizácie z budovy do verejnej siete. Kanalizačná prípojka je na parc. CKN č. 1712/2. Prípojka je z PVC rúr DN 200, celková dĺžka 47,50 m, zriadená okolo r. 1991. Vzhľadom na konštrukciu je predpokladaná životnosť stanovená na 50 rokov. Kanalizačná šachta na parc. CKN č. 1712/2 Kanalizačná šachta na parc. CKN č. 1712/2, zriadená okolo r. 1991. Vzhľadom na vek a technický stav je predpokladaná životnosť stanovená na 50 rokov. Plynová prípojka na parc. CKN č. 1712/2 Plynová prípojka na parc. CKN č. 1712/2, od ulice do objektu (kotolne) z oceľových rúr DN 80 mm, celková dĺžka 44,00 m, zriadená okolo r. 1991. Vzhľadom na vek a technický stav je predpokladaná životnosť stanovená na 50 rokov. Spevnená plocha betónová na parc. CKN č. 1712/2 Spevnená plocha pri budove na parc. CKN č. 1712/2, celková plocha 380,48 m2, vyhotovená z monolitického betónu. Postavená okolo roku 1991. Vzhľadom na vek a technický stav je predpokladaná životnosť stanovená na 40 rokov. Spevnená plocha betónová na parc. CKN č. 1712/2 Spevnená plocha pred budovou - pás medzi pôvodnou betónovou plochou a zámkovou dlažbou, nájazdový pás a plocha pred vstupom na parc. CKN č. 1712/2, celková plocha 38,66 m2, vyhotovená z monolitického betónu. Postavená okolo roku 2015. Vzhľadom na vek a technický stav je predpokladaná životnosť stanovená na 40 rokov. Spevnená plocha zo zámkovej dlažby na parc. CKN č. 1712/2 Spevnená plocha pri budove na parc. CKN č. 1712/2, celková plocha 319,46 m2, vyhotovená z betónovej zámkovej dlažby kladená do piesku. Postavená okolo roku 2015. Vzhľadom na vek a technický stav je predpokladaná životnosť stanovená na 40 rokov. Oporný múr na parc. CKN č. 1712/2 Oporný múr z monolitického betónu pred budovou pri spevnenej ploche na parc. CKN č. 1712/2, celkový objem 5,49 m3, zriadený okolo r. 2015. Na základe konštrukčného vyhotovenia a technického stavu je predpokladaná životnosť stanovená na 50 rokov. Vonkajšie schody betónové na parc. CKN č. 1712/2 Vonkajšie schody pred vstupom na parc. CKN č. 1712/2, betónové na terén, vyrovnávajú výškový rozdiel terénu a vstupu na terasu. Dĺžka stupňa 2,00 m, počet stupňov 7, zriadené v r. 2015. Na základe konštrukčného vyhotovenia a technického stavu je predpokladaná životnosť stanovená na 50 rokov. Vonkajšie schody oceľové na parc. CKN č. 1712/2 Vonkajšie schody v zadnej časti budovy na parc. CKN č. 1712/2, oceľové, vyrovnávajú výškový rozdiel terénu a vstupu na 2. NP. Dĺžka stupňa 1,00 m, počet stupňov 20, zriadené okolo r. 1991. Na základe konštrukčného vyhotovenia a technického stavu je predpokladaná životnosť stanovená na40 rokov. POZEMKY METÓDA POLOHOVEJ DIFERENCIÁCIE POPIS Pozemky na predloženom LV č. 5367, k.ú. Snina, obec Snina parc. č. 1712/1 - zastavaná plocha a nádvorie o výmere 57 m2, parc. č. 1712/2 - zastavaná plocha a nádvorie o výmere 1284 m2, parc. č. 1712/8 - zastavaná plocha a nádvorie o výmere 1018 m2, parc. č. 2581/5 - zastavaná plocha a nádvorie o výmere 96 m2. Pozemky sú situované v k.ú. Snina v súvislej zástavbe rodinných domov, nemocnice s poliklinikou, v blízkosti centrálnej časti obce, s dobrou vybavenosťou infraštruktúry. Prístup je z miestnej komunikácie ul. SNP a ul. Sládkovičova. Terén je rovinatý. Poloha je hodnotená ako širšie centrum okresného mesta. V súčasnej dobe postupne rastie záujem o pozemky. Parcela Druh pozemku Spolu výmera [m2] Spoluvlastnícky podiel Výmera [m2] 1712/1 zastavané plochy a nádvoria 57,00 1/1 57,00 1712/2 zastavané plochy a nádvoria 1284,00 1/1 1284,00 1712/8 zastavané plochy a nádvoria 1018,00 1/1 1018,00 2581/5 zastavané plochy a nádvoria 96,00 1/1 96,00 Spolu výmera 2 455,00
Snina
665 000 €
Ponúkame Vám na prenájom skladovo/výrobný objekt v Trenčíne na Bratislavskej ulici.
Ponúkame Vám na prenájom skladovo/výrobný objekt v Trenčíne na Bratislavskej ulici.
Ponúkame Vám na prenájom skladovo/výrobný objekt v Trenčíne na Bratislavskej ulici s pozemkom o rozlohe 613 m2. Objekt s úžitkovou plochou cca 227 m2 pozostáva z kancelárie, kuchyne, pánskej šatne so sprchou, dámskej šatne so sprchou, a troch prepojených miestností, ktoré je možné využiť na dielňu, sklad, obchod, montáž, alebo výrobu.. Vyhradené parkovanie vo dvore pre cca 8 aut. Cena 1200 € / mesiac + energie.
Trenčín
1 200 €/mes.
Výrobná hala blízko R1 v Nitre na prenájom
Výrobná hala blízko R1 v Nitre na prenájom
Ponúkame Vám na prenájom výrobnú halu o výmere 1253,45. Rozmery sú 57 x 22 m (DxŠ),. Výška haly je 4,66 m pri stenách, 6,64 m v stredovej časti na úrovni svietidiel a najvyšší bod v strede je vo výške 9,2 m. Hala je rozdelená na dve časti s výmerami 716,57 m2 a 536,9 m2. Obe časti sú nezávislé od seba, sú však spojené priechodom v priečke. V jednej časti sa nachádza miestnosť pre kompresorovňu s podzemným potrubím pre inštaláciu rozvodov na stlačený vzduch. V hale je toaleta a umývadlo. Bola postavená v roku 2008, má sedlovú strechu, liatu podlahu, je zateplená a vykurovaná. Brána sa nachádza v jednej, aj v druhej časti a jej rozmery sú 3,8 x 4 m (ŠxV). Hala je vhodná pre rôzne výrobné, ale aj skladové účely. V blízkosti sa nachádza administratívna budova s možnosťou prenájmu kancelárií. Nachádza sa v areáli, ktorý je non stop strážený kamerovým systémom a strážnou službou. Areál ponúka voľné plochy pre parkovanie, či skladovanie o výmere do 5000 m2, predaj nafty za výhodné ceny, umývanie a dezinfekciu vozidiel, emisné kontroly, prípravu na STK, opravu a údržbu nákladných vozidiel. V areáli je tiež závodné stravovanie s jedálňou. Výjazd na R1 je vzdialený cca 300 m. Cena haly: 3,60 €/m2/mesiac bez DPH + energie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk
Nitra
4 510,80 €/mes.
ID 2461  Prenájom: sklad / výroba 700 m2
ID 2461 Prenájom: sklad / výroba 700 m2
ID 2461 Prenájom: sklad / výroba 700 m2 EXKLUZÍVNE !! Dáme do prenájmu 700 m2 výrobných – skladových priestorov v obci Višňové. Priestory sú vykurované, majú betónovú podlahu, prípojku elektrickej energie 220/380 V, vlastnú studňu, sociálne zariadenie (2x wc, sprcha, šatňa). K dispozícii prístrešok cca 300 m2. Cena: 30,- Eur/m2/rok + energie
Višňové, Žilina
1 500 €/mes.
Výrobný areál 26 782 m2 na predaj pri Senci/Production area 26 782 m2 for sale near Senec
Výrobný areál 26 782 m2 na predaj pri Senci/Production area 26 782 m2 for sale near Senec
RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj výrobný a skladový areál v obci okresu Senec 20 km od Bratislavy a 5 km od prípojky na diaľnicu. Celková rozloha areálu je 26 782 m2. Ide o areál bývalého poľnohospodárskeho družstva, ktorý bol v rokoch 2002-2004 prebudovaný na výrobu betónových dielcov. Výroba bola ukončená v roku 2016. Areál je čistý, oplotený, má kvalitne vybudované komunikačné plochy, dve výrobné haly, dve administratívne budovy a príslušné zariadenia. Celý areál je napojený na inžinierske siete s výnimkou kanalizácie, ktorá v obci nie je. Pri akomkoľvek záujme sa prosím obráťte na nás. Radi areál predvedieme a pomôžeme aj s firemným úverom. V cene je provízia a komplexný právny servis. RE/MAX offers an exclusive production and warehouse facility in the village of Senec district 20 km from Bratislava and 5 km from the motorway connection. The total area is 26 782 m2. It is a former agricultural cooperative, which was rebuilt in 2002-2004 to produce concrete parts. Production was terminated in 2016. The area is clean, fenced, has a well-built communication area. The whole area is connected to the engineering network, with the exception of sewerage, which is not in the village. If you are interested, please contact us. We will be happy to demonstrate the area and help with corporate loan. The price includes commission and comprehensive legal service.
Nová Dedinka
3 009 000 €
Výnimočná ponuka -  PRENÁJOM stolárskej dielne so zariadením, Pezinok
Výnimočná ponuka - PRENÁJOM stolárskej dielne so zariadením, Pezinok
Ponúkame na prenájom stolársku dielňu/výrobu v meste Pezinok, Šenkvická cesta. Na prenájom je kompletná budova s kanceláriami, zázemím pre zamestnancov, sklady a výrobňou so strojmi na stolársku výrobu. Výmera celej budovy je 725m2, priľahlý pozemok má 1100m2. Samotná výroba a sklady majú výmeru 393m2. Budova je rozdelená na dve časti, ktoré je možné prenajať samostatne. Prízemie budovy tvorí vstup, informácie, spoločenská miestnosť s kuchyňou, TZB a upratovanie, kancelária s oknom do výroby, sklad, umyváreň, šatňa, WC.. Horné poschodie tvorí veľká zasadačka, 4x kancelária, WC, kuchynka. Parkovanie je zabezpečené priamo v areály, kam je prístup z hlavnej komunikácie. Budova sa prenajíma zariadená nábytkom a ďalším inventárom, pracovnými strojmi. Budova je napojená na pult centrálnej ochrany. Začiatok nájmu je dohodou. Cena nájmu je 3000 eur/mesiac + energie podľa spotreby + DPH. Cena nájmu aj so strojmi je 3250 eur/mesiac + energie podľa spotreby + DPH. Priestor je možné využiť aj na iný účel, ako je dielňa. Prípadne je možné priestor rozdeliť na dve časti, avšak preferujeme nájom celej budovy. Budova sa nachádza na okraji mesta Pezinok, ktorý je dobre prístupný do hlavného mesta, disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, dobrý prístup na diaľnicu D2 a D1. Obhliadky sú možné po dohode, bližšie otázky Vám radi zodpovieme telefonicky.
Pezinok
3 000 €/mes.
1 2 14