207 inzerátov
Na predaj čiastočne zrekonštruovaná výrobná hala s pozemkami pri Spišskej Novej Vsi. 1 139 m2
TUreality ponúka na predaj výrobnú halu, ktorá sa nachádza za obcou Markušovce pri Spišskej Novej Vsi. K hale vedie betónová prístupová cesta vhodná aj pre kamionovú dopravu. V budove sa okrem dvoch rozsiahlych výrobných hál nachádzajú zrekonštruované priestory pre administratívnu činnosť, kuchynka, sociálne zariadenia. Budova je situovaná mimo obce, takže je vhodná na hlučnú či prašnú výrobu. V objekte sa nachádza automatizovaná linka na výrobu tvárnic a funkčný mostný žeriav. Má výhodnú polohu z hľadiska blízkosti diaľnice a železničnej trate. Hala ma pripojenie na vlastnú trafostanicu, plyn a vodu. Cena haly je bez DPH. Možnosť dohody na cene. Info: hvizdosova@tureality.sk, 0944 164 677, Jaroslava Hvizdošová
Markušovce
420 000 €
GARANT REAL - prenájom výrobné a administratívne priestory, Prešov - časť Solivar
Ponúkame na prenájom výrobné a administratívne priestory v Prešove časť Solivar Hlavný areál prešiel celkovou opravou v roku 2010, plastové okna, zateplený, pancierové liate podlahy, elektronický ovládané vstupné dvere s prechodovými dverami 4 x 4,5m, vonkajšie nezastavané plochy sú spevnené cestným betónom. Celý areál pozostáva: 3 x výrobná hala (šírka 18m, dĺžka 72,7m) 3 x mostový žeriav (5 tonový, 2 x 3 tonový, výška pod mostový žeriav je 4,5m) celková výška 7m kancelárie pre riadiacich pracovníkov výroby výrobné priestory (svetlá výška 5m) výrobno skladovacia hala (rok výstavby 2013, plastové okna, svetlá výška 6m) sociálne zariadenia pre cca 150 pracovníkov kancelárie (9 kancelárií, vlastná kotolňa 3 x 45 kW kotly, 2000 l zásobník na ohrev vody) Vykurovanie je plynové (infražiariče vo všetkých výrobných halách), vlastná trafostanica 640 kVA + rezerva 640 kVA druhé trafo, mestský rozvod vody. Areál voľný od 10/2019, majiteľ uprednostňuje dlhodobý prenájom. Možnosť prenajať spolu ale aj jednotlivo. Dobrá dostupnosť - 1 km diaľnica, 3 km centrum mesta, 1,5 km železničná stanica Cena 4 eur/ m2/ bez DPH a energii, možnosť dohody v závislosti od dĺžky prenájmu. V PRÍPADE ZÁUJMU MA KONTAKTUJTE NA TEL.ČÍSLE: 0907 030 758. Počet poschodí: 1
Prešov
15 184 €/mes.
Priemyselný pozemok s halou v Košťany nad Turcom
NA PREDAJ PRIEMYSELNÝ POZEMOK S HALOU V Košťanoch nad Turcom, v priemyselnej zóne obce Košťany nad Turcom vzdialenej 2 km od mesta Martin. Pozemok sa nachádza 200 m od hlavného ťahu , Martin – Banská Bystrica, v blízkosti sa nachádza železnica. Výmera: rovinatý pozemok 7486 m2, zastavané plochy 2046 m . Na parcele je postavený pôvodný halový objekt. – v minulosti využívaný ako zemiakáreň, časť objektu je drvená konštrukcia a časť je murovaná s plastovými oknami, IS: možnosť napojenia na všetky IS, Charakteristika: Objekt má dobrú dispozíciu a výhodnú polohu s dostupnosťou všetkými dopravnými prostriedkami, čo umožňuje využitie objektu na rôzne podnikateľské aktivity napr. sklady, výrobu, chov zvierat alebo iné poľnohospodárske účely, skladovanie materiálu, prípadne objekt zbúrať a vystavať si podľa vlastných predstáv a potrieb.
Košťany nad Turcom
215 000 €
Výrobná hala na prenájom, predaj
Výrobná hala sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Žiar nad Hronom, v samostatnom areáli, na hlavnom ťahu v smere BRATISLAVA- ZVOLEN, štátna cesta č.65. Areál je sprístupnený po panelovej komunikácií, ktorá priamo vyúsťuje na štátnu cestu č.65. Výrobná hala má rozlohu 445 m2, ktorá sa dispozične člení na administratívne a sociálne priestory /kancelárie 2x, WC 2x, sprcha 2x, jedáleň/. Je vybavená elektrickým mostovým 5-tonovým žeriavom s dráhou dĺžkového rozpätia 10 m, ktorý je ovládaný závesným tlačidlovým ovládačom. V areáli sa nachádza manipulačná plocha, ktorá pozostáva z komunikácie panelového charakteru určenú pre kamiónovú, osobnú dopravu a akékoľvek nakladanie s materiálom – uskladnenie, príprava na expedíciu, samotné expedovanie, nakládka, vykládka tovaru. Rozloha 3 700 m2 s možnosťou ďalšej expanzie o 500- 800 m2. Napojenie na inžinierske siete Výrobná hala má vlastné inžinierske siete: Priamo v areáli sa nachádza trafostanica, ktorá zabezpečuje napojenie na elektrickú energiu. Vlastné vykurovanie- hala je vybavená prístavbou, v ktorej sa nachádza kotol na tuhé palivo a zálohový elektrický kotol. Pitná voda, priemyselná voda, odkanalizovanie zabezpečené prípojkami napojenými na verejnú sieť. Prístupové cesty k areálu – vlastné. Areál je oplotený, uzamykateľný. Výška nájomného za užívanie výrobnej haly s manipulačnou plochou bude dohodnutá sadzbou za 1 m2 prenajatej plochy za rok, pričom cena sa člení podľa charakteru užívania: výrobné priestory, administratíva, sociálne priestory, žeriav, spevnené plochy, prístupové komunikácie. Cena predaja dohodou. Cena energií: 250 Euro / mesiac
Žiar nad Hronom
1 400 €/mes.
Hala
Ponúkame do prenájmu zateplenú halu, 3 km od Žarnovice, smer Voznica. Hala má rozmery 24x12 m a disponuje parkoviskom a výbornou prístupovou cestou aj pre nákladné automobily (viď. foto). Využitie ako sklad, popríp. na výrobný proces. Zavedený kamerový systém, elektrika vo vnútornej časti priestoru. Po dohode možnosť využívania socialných priestorov, ktoré nie sú súčasťou haly. Vjazd na diaľnicu po cca 10 minútach.
Žarnovica
dohodou
SUČANY Výrobná hala s rodinným domom a veľkým pozemkom 4477m2 okr.Martin
7233/Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s 4 izbovým rodinným domom v Sučanoch. Plocha: zastavaná 2768m2, pozemku 4477m2. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Kurenie: Plynové. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka a žumpa. Momentálne je hala využívaná na strojársku výrobu. Hala má cca. 40 rokov, zateplený strop, krytina je z pozinkovaného plechu. V rodinnom dome sú teraz umiestnené kancelárie - 4 priechodné izby a sociálne zariadenie. Do objektu je možnosť prístupu aj pre kamión.  Cena 220 000 € Pozri video tu: youtube.com/watch?v=V8jdOZlsiNc Viac informácií na stránke realitnej kancelárie a na tel. čísle realitného makléra:  0918 540 249 alebo 0903 538716 ZABEZPEČÍME kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku  - súdnoznalecký posudok - geodetické služby - profesionálny prístup.
Sučany
220 000 €
Exkluzívne PNORF – výrobná hala, 637 m2, 2.240,- €, Nitrianska Blatnica okr. Topoľčany
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na prenájom výrobnú halu v priemyselnom areáli renomovanej nábytkárskej spoločnosti nachádzajúcu sa v obci Nitrianska Blatnica okr. Topoľčany 15 km od prístupu k D1 v Piešťanoch. Vybavenosť skladov: nájazdové plošiny z oboch strán, rampy pre nákladné vozidlá, dobre presvetlená hala s veľkými oknami, regulovaná cirkulácia vzduchu, kamerový a protipožiarny systém, vysokorýchlostné internetové pripojenie, stála strážna služba s vrátnicou a iné. Parametre haly s jednotlivými výmerami sa nachádzajú vo fotogalérii. Nájomné bez DPH vrátane energií a doplnkových služieb je vo výške 2.240,- €. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980, EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com. P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u.
Nitrianska Blatnica
2 240 €/mes.
Moderná výrobná hala na prenájom v Detve
Na prenájom moderná výrobná hala vo vysokom štandarde. • LOKALITA: Detva, diaľnica R1, z Bratislavy 220 km, z Nitry 80 km, z Banskej Bystrice – 30 km • TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE: 1. Výmera haly : 10.000 m2- môže sa rekonštrukciou prispôsobiť požiadavkám klientov. 4. Výška haly: 10 m 5. Nosnosť podlahy: 5t/m2 6. Výrobná infraštruktúra: žeriav, rozvody stlačeného vzduchu, kanalizácia, sprinklery 7. Prístup: hydraulické mosty pre TIR a priame vjazdy pre dodávky 8. Kancelárie: podľa klienta- až do 500 m2 9. Parking: pred skladom Spravíme všetko preto, aby sme našli vhodný priestor/skladovú halu ušitú na mieru práve pre Vás. V prípade záujmu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.
Detva
dohodou
Výnosová nehnuteľnosť na predaj pri Malackách
Ponúkame na predaj výnosovú nehnuteľnosť pri Malackách. Veľkosť pozemku je 22.046 m2 a maximálna výmera hál je 10.200 m2. - Asset Deal s 10% návratnosťou investícií - Existujúci kontrakt na 4 roky s medzinárodnou výrobnou spoločnosťou - Triple net rent - Ročný priemerný príjem- 276.000 Euro - Ročné servisné poplatky, ktoré platí nájomník- 108.000 Euro Zavolajte nám v prípade záujmu o viac informácií alebo prehliadku priestorov – vždy vám ochotne poradíme.
Veľké Leváre
dohodou
REZERVOVANÉ - VÝROBNÁ HALA S PRÍSLUŠENSTVOM - PRENÁJOM
ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. V priemyselnom areály v Strážskom je v ponuke na prenájom výrobná hala so žeriavom o veľkosti 1000 m2, skladové priestory o veľkosti 100 m2, administratívne priestory a voľná plocha s rozlohou 5000 m2. Výhodou areálu je susedstvo železničnej stanice a priamy vstup z hlavnej cesty. Celý areál je oplotený. Možnosť prenájmu aj jednotlivo. Cena je vecou dohody. Pre ďalšie informácie nás kontaktujte mailom, telefonický, alebo osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom.
Strážske
3 000 €
ID: 2355 Predaj: prevádzkový objekt / autoservis – Žilina
ID: 2355 Predaj: prevádzkový priestor / autoservis – Žilina Predáme prevádzkový priestor vhodný na prevádzku autoservisu o rozlohe cca 100 m2 , výška 4,50 m, prípojka elektr. energie 220/380 V, betónová liata podlaha, 3 x vstupné elektr. ovládané vráta ( 3,40 x 4,00 m). Hala je vykurovaná, murovaná, zateplená. Cena: 120.000,- Eur.
Žilina-Bánová
120 000 €
Výrobný areál s spriamym pripojením na európsku železničnú sieť.
Výrobné a skladové priestory bývalých Trebišovských strojární sa nachádzajú na pozemku o výmere 25 000 m2 v priemyselnej zóne na Ruskovskej ulici v Trebišove. Špecifikácia nehnuteľností: - 5x výrobná hala, 1x administratívna budova, spolu o rozlohe 11 134 m2 - stavby - betónový skelet - tehla, kovový skelet - tehlová výplň, betón, pôvodný stav - portálový žeriav s koľajiskom - nákladkou a výkladkou, napojenie na európsku železničnú sieť - elektrika 2 x 1000 kw - samostatná transformátorovňa - kanalizácia, voda, plyn, prístupová komunikácia obecná, cca 100 m od hlavných cestných tepien (Košice - Michalovce a pod.) - všetky média s platnými zmluvami u dodávateľov Priemyselný komplex je vhodný na výrobu, sklad, či zmiešané industriálne využitie. Areál so strategickou polohou a vybavením sa ponúka za 1.990 000 € vrátane provízie a kvalitného právneho servisu RK.
Trebišov
1 990 000 €
Predaj výrobnej haly v Dunakiliti
Predáme výrobnú halu v Dunakiliti o výmere 1.000m2 s vnútornou výškou 6 m Cena 480.000 EUR Telefón: 00421 905 150 789
Maďarsko
480 000 €
PRENÁJOM - VÝROBNÁ HALA so žeriavom Prievidza !!!
Ponúkame na prenájom VÝROBNÚ HALU s podlahovou plochou 574 m2 so zázemím (kancelárie, šatňa, sprcha, toalety) vo výmere 83 m2, t.j. spolu 617 m2. Stavba Haly bola skolaudovaná v roku 2018. Hala je vybavená mostovým žeriavom s výškou zdvihu 7 m a nosnosťou 2x2,5 tony (2 mačky - kladkostroje pohybujúce sa na moste žeriava). Vykurovanie haly je lokálne - plynové žiariče, v administratívnej časti - panelové radiátory. Hala je vybavená špeciálnou podlahou s vysokou nosnosťou, vstupná automatická segmentová brána výšky 4,5 m a šírky 4,7 m. Hala sa nachádza v priemyselnej časti mesta Prievidza s výbornou dostupnosťou do centra mesta, tiež na hlavný ťah Prievidza - Nováky. Cena prenájmu je 3.000,- eur/mes. bez DPH a bez energií. V cene je zahrnuté aj parkovisko pred halou s plochou 75 m2 (6-8 park. miest) a manipulačná plocha pred halou. Hala má nízke prevádzkové náklady cca 350 eur/mes.
Prievidza
3 000 €/mes.
Na predaj/prenájom výrobná hala v Košiciach, Barca
Realitná kancelária adv reality & development s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj, prípadne na prenájom výrobnú halu v Košiciach, mestská časť Barca. Budova prešla rekonštrukciou s murovanými stenami. Popis nehnuteľnosti: výrobná hala o výmere 250 m2, nebytový priestor o výmere 78,97 m2, nezastavaný pozemok o výmere 798 m2, garáž, sociálne zariadenie a sprcha - ÁNO, kuchyňa - ÁNO, elektrické, vodovodné a plynové prípojky - ÁNO (možnosť napojenia na samostatnú studňu) - ÁNO plynovy kotol - ÁNO V prípade záujmu je možné objekt aj prenajať. Výška prenájmu dohodou.
Košice IV - Barca
357 000 €
ADOMIS - predaj komerčný objekt pre výrobu a sklad, Košice, časť Barca, Južná trieda, vo funkčnom pr
Ponúkam na predaj priemyselný stavebný pozemok v Košiciach, časť Barca, Južná trieda, vo funkčnom priemyselnom areály. Pozemok je prístupný z ulice Južná trieda, a to v zástavbe výrobných, administratívnych, obchodných i prevádzkových objektov, využiteľný na stavbu hál, budov, administratívnych a komerčných priestorov. V územnom pláne je pozemok určený na priemyselnú výrobu. Pozemok je rovný, spevnený, k pozemku vedie asfaltová príjazdová cesta, dobré prístupná aj kamiónom. Dopravné spojenie do centra mesta je električkami a autobusmi MHD, zástavka MHD je vzdialená iba 5minút peši. Inžinierske siete sú všetky dostupné na priamo na pozemku. Rozmer pozemku: cca 35 x 80m, celkový rozmer pozemku 2800m2. Na pozemku sa nachádzajú dve stavby montovaných poschodových unimobuniek, nepodpivničené, pôdorys rozmerov 20m x 12m, celková úžitková plocha cca 960m2. Sú napojené na inžinierske siete: vodovod, elektrický prúd, kanalizácia. Plyn do stavby nie je privedený. Teplom sú stavby zásobované z vlastnej kotolne. V súčasnosti sú stavby využívané iba z častí. Terajší vlastník má uzavreté platné nájomne zmluvy s ročným výnosom cca 21.600,-EUR/rok bez DPH. Nový vlastník môže prevziať nájomne zmluvy s uvedeným výťažkom, resp. realizovať svoj zámer podľa jeho potrieb. Obidve stavby sú k dispozícií pre nového majiteľa k okamžitému využívaniu, ak by o to prejavil záujem. Vlastník je platcom DPH Cena celková za celok : 460.000,-EUR bez DPH Cena celková za celok : 552.000,-EUR vrátane DPH Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: licencovaný maklér NARKS: Peter Gondoľ 0905-910744 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom
Košice IV - Barca
552 000 €
Prenájom hala, skladový alebo výrobný objek
Ponúkame na prenájom areál aj po častiach v blízkosti centra Ilavy. V priestore sú objekty na prenájom od 100 m2, na rôzne využitie. Taktiež sa v objekte nachádzajú spevnené plochy pre parkovanie osobnej aj nákladnej dopravy. Dohodnutý priestor vieme upraviť podľa požiadavok klienta. Je dobre dostupný osobnej ale aj nákladnej doprave. Výborný prístup a veľké parkovisko. Vedľa haly sa nachádza predajňa CBA a výroba nealkoholických nápojov Ilava Original. Cena je 699 € + DPH + 30 € energie. Ceny za jednotlivé priestory sú dohodou.
Ilava
dohodou
DELTA - Výrobno-skladovacia hala na predaj Markušovce
DELTA PROPERTY - Realitná kancelária roka Vám ponúka na predaj výrobno-skladovaciu halu na predaj Markušovce, okres Spišská Nová Ves. OBJEKT: Zastavaná plocha haly je 643 m2 (15,7x41m2). Hala pozostáva z jednej veľkej miestnosti, ktorú však možno rozdeliť aj na 3 menšie miestnosti, vďaka trom samostatným vstupom do haly. Objekt je súčasťou veľkého priemyselného areálu. Dostupné parkovanie aj pre kamiónovú dopravu. Na pozemku sa nachádzajú kompletné inžinierske siete. IS: vlastná trafostanica, plyn privedený k areálu, vlastné 2 studne, vodáreň, obecná prípojka, kanalizácia obecná. CENA: 65 000 € Pri vážnom záujme možná dohoda. Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom: dominik.findura@deltaproperty.sk V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním. DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.  
Markušovce
65 000 €
(223 m2) Nadštandardné výrobné /skladové / viacúčelové priestory
Ponúkame prenájom nadštandardných priestorov na výrobné, skladovacie alebo viacúčelové využitie. Priestor o výmere 223 m2, sa nachádza na dostupnom a veľmi frekventovanom mieste. Areál je oplotený, vstup k priestorom je riešený elektrickou bránou na diaľkové ovládanie, celý objekt je zabezpečený. Samotný priestor je nadštandardné pripravený pre nového nájomcu a ponúka komfort nie len pre samotného prevádzkovateľa, ale aj prípadným zamestnancom. V minulosti bol priestor využívaný ako elektro - inštalačná dielňa, tým pádom spĺňa prísne bezpečnostné kritéria od pancierovej podlahy, cez elektroinštaláciu až po protipožiarne zabezpečenie. Priestor disponuje priestrannom halou vo výmere 170 m2, skladom (13 m2), kanceláriou (14 m2), šatňou (17 m2) a sociálnymi zariadeniami.
Smižany
dohodou
PREDAJ NASLEDOVNYCH PRIESTOROV NA PODNIKANIE
PREDAJ/PRENAJOM NASLEDOVNYCH PRIESTOROV NA PODNIKANIE - OBCHODNE, PRIEMYSELNE, VYROBNE, SKLADOVACIE, PARKOVACIE A SERVISNE A - PREDAJ ALEBO PRENAJOM 1. zadny dvor 1040m2, vybetonovany, ohradeny vlnitym plechom a ostnatym drotom 2. montazna hala 10 x 15,5 x 4,5 m = 157m2 3. kancelarske priestory 4,3x3,8m; 6x3,1m; 6x2,5m B - PONUKAME DALSIU ALTERNATIVU A TO PRENAJOM CELEJ BUDOVY - 614 m2 S POZEMKOM 2059 m2 C - V PRIPADE VELMI VAZNEHO ZAUJMU O CELY AREAL MOZEME JEDNAT AKO O PREDAJ CELEJ FIRMY Firma sa nachadza na ulici Sadovska 1 v Trebisove. Priestory mozno vyuzit na rozne podnikatelske cinnosti (vyroba, autoservis, stanica STK, velkosklad, rodinny penzion, parkovcie plochy pre osobne a nakladne auta a ine...) Je moznost spravit nadstavbu alebo rozsirit povodnu stavbu. S realitnymi kancelariami a sprostredkovatelmi nejedname. Akceptujeme len pisomne ponuky na email. Podrobnejsie informacie poskutneme na tel. c.
Trebišov
dohodou
1 2 11