Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Výrobné objekty

DELTA - Výrobné haly, sklady a administratívna budova na predaj Veľký Slavkov
DELTA PROPERTY - Realitná kancelária roka Vám ponúka na predaj výrobno-skladovaciu halu s administratívnou budovou na predaj Veľký Slavkov, okres Poprad. OBJEKT: Celková plocha objektu je 5076 m2. Hala pozostáva z jednej veľkej miestnosti, ktorá je rozdelená na dve časti. Objekt je súčasťou veľkého priemyselného areálu, kde sa na troch poschodiach nachádzajú administratívne priestory (kancelárie). Dostupné parkovanie aj pre kamiónovú dopravu. Na pozemku sa nachádzajú kompletné inžinierske siete. IS. CENA: Dohodou Pri vážnom záujme možná dohoda. Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom: dominik.findura@deltaproperty.sk V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním. DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
Veľký Slavkov
dohodou
HANDLOVÁ Komerčná budova na poz. 825m2, okr.Prievidza
9116/Ponúkame Vám na predaj komerčnú budovu kde sa momentálne vyrábajú gastro produkty budova sa nachádza v meste Handlová. Plocha: úžitková 437m2, zastavaná 437m2, pozemku 825m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia.Budova sa predáva s komplet zariadením.Spoločnosť ktorá prevádzkuje túto budovu funguje už 27 rokov,vykazuje plusové hodnoty. Pri rýchlom jednaní výhodná zľava plus dodávkové vozidlo Mercedes. Neváhajte dohodnite si obhliadku ešte dnes. Vhodné ako investícia . Cena 270 000 € Pozri video tu: youtube.com/watch?v=63dABdGnsDE Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle realitného makléra:0918 540 249, 0903 538 716. ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku  - súdnoznalecký posudok - geodetické služby - profesionálny prístup.
Handlová
270 000 €
SUČANY budova s výrobnými halami na poz.1 500m2, okr.Martin
9115/ Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu 500m2 na pozemku 1 500m2 v obci Sučany okres Martin, kde nájdete dve výrobné haly 200m2 (s CNC strojmi, so strojmi na sústruženie a frézovanie, kompresorovňu), štyri kancelárske, skladové a sociálne priestory (sprchy, umyváreň, wc, aj pre ženy aj pre mužov) a kuchynku. Nehnuteľnosť má nové plynové kúrenie (bojler na plyn, čerpadlo, nové radiátory) a vlastnú trafostanicu. Objekt je zabezpečený bezpečnostnou službou (pohybový senzor, poplašný systém). V r. 2007 sa menila časť strechy a v r. 2000 el.rozvody. Podpivničená je len časť - 50m2. Pod strechou je možnosť dobudovať byty či kancelárie. Príjazdová cesta asfaltová a popri budove kamenistá, ktorá vydrží aj ťažké autá. Pri dome je garáž.  Približné náklady  -  el. 200,- eur, plyn do 200,- eur. Cena 155 000,- eur.  Pozri video tu: youtube.com/watch?v=Lpbw7xDl88E Viac informácií na stránke realitnej kancelárie na tel. čísle realitného makléra 0918 540 249 alebo 0903 538 716. 
Sučany
155 000 €
SUČANY Výrobná hala s rodinným domom a veľkým pozemkom 4477m2 okr.Martin
9113/Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s 4 izbovým rodinným domom v Sučanoch. Plocha: zastavaná 2768m2, pozemku 4477m2. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Kurenie: Plynové. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka a žumpa. Momentálne je hala využívaná na strojársku výrobu. Hala má cca. 40 rokov, zateplený strop, krytina je z pozinkovaného plechu. V rodinnom dome sú teraz umiestnené kancelárie - 4 priechodné izby a sociálne zariadenie. Do objektu je možnosť prístupu aj pre kamión.  Cena 220 000 € Pozri video tu: youtube.com/watch?v=V8jdOZlsiNc Viac informácií na stránke realitnej kancelárie a na tel. čísle realitného makléra:  0918 540 249 alebo 0903 538716 ZABEZPEČÍME kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku  - súdnoznalecký posudok - geodetické služby - profesionálny prístup.
Sučany
220 000 €
/FOITT/-PRENÁJOM- VÝROBNÁ/SKLADOVÁ HALA V TRNAVE
Realitná kancelária FOITT Vám ponúka na prenájom výrobnú/skladovú halu v Trnave objekte TAZ. Zastavaná plocha haly je 4.155 m2 + 170 m2 trafostanica a ďalšie prislúchajúce pozemky vo výmere 2.429 m2 (bezproblémové parkovanie). Hala je postavená z protipožiarneho materiálu. Časť haly (1.200 m2) je zažeriavovaná mostovým žeriavom s nosnosťou 5t - žeriavová dráha je vo výške 6,4 m. Svetlá výška haly je 7,7 m, liate železobetónové podlahy. Rozmery haly sú cca. 50 x 85 m. Hala disponujeme 3 elektrickými bránami dimenzovanými pre vjazd kamiónov s návesmi - je možnosť rozdeliť halu na tri samostatné sekcie, pričom každá bude mať vlastný prístup kamiónom. V rámci zázemia sú k dispozícii šatne dámske/pánske (vrátane sociálneho vybavenia) a jedáleň (pre výdaj stravy) - šatne majú kapacitu cca 60 pracovníkov. Hala má veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1, Bratislava je vzdialená 55 km, Viedeň 130 km. Na pozemku sa nachádza aj železničná vlečka. Takisto možnosť skladovania prostredníctvom regálového systému, v prípade potreby aj možnosť obsluhy. Halu je možné rozdeliť a prenajať po častiach, všetko závisí na vzájomnej dohode na obhliadke. Cena prenájmov: cena nájmu skladov a voľnej plochy - 3,75 €/m2/mes. cena nájmu voľnej plochy zažeriavovanej mostovým žeriavom 5t - 5,00 €/m2/mes. cena nájmu zázemia a príslušenstva - 6,00 €/m2/mes. cena nájmu kancelárskych plôch - 8,00 €/m2/mes. Všetky ceny za prenájom sú uvedené bez DPH, v prípade energií sa platí skutočná spotreba. V prípade záujmu o kúpu haly, predajná cena je 2.000.000 € + DPH. V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma prosím kontaktujte na tel.č. 0907 523 288- Marcel Bachratý.
Trnava
dohodou
Zrekonštruovaná, zateplená hala s vlastným areálom 8366 m2, Strážske
TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú a zateplenú halu, ktorú je možné použiť ako výrobnú, alebo ako skladovacie priestory o rozlohe 1023 m2 na pozemku o veľkosti 8366 m2, hala je napojená na elektrinu, v prípade potreby je možné halu pripojiť aj na ostatné inžinierske siete. Hala je vysoká 5,85 m, má tri plne funkčné rolovacie brány o rozmeroch 3,70 m x 3,90 m, nakladaciu rampu o celkovej rozlohe 324 m2, odstavné plochy sú asfaltové, celý areál je oplotený. Pri rýchlom jednaní a serióznom záujme je dohoda na cene možná. Bližšie informácie a možnosti obhliadky u Ing. Emanuel Marcin, 0949 305 750, 949 478 185, marcin@tureality.sk, www.tureality.sk
Strážske
400 000 €
SKLADOVÝ/OBCHODNÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM, KOŠICE FURČA
            Ponúkame na prenájom skladový priestor v OC, mestská časti Košice - Furča, výmera 250m2, cena je 6,-eur/m2,/mesiac/ bez DPH, plus režia, tri veľké priestory  V zázemí je 1 x WC, sklad, ancelária, jednoduchý prístup k parkovisku.        
Košice III - Dargovských Hrdinov
6 €/mes.
Prevádzkový výrobný a skladový objekt (pekáreň), 600 m2, všetky IS, Moravany nad Váhom
Ponúkame Vám na predaj prevádzkový výrobný areál v okrajovej časti (mimo zastavaného územia) obce Moravany nad Váhom, iba 7 km od Piešťan: Jedná sa o súbor prevádzkových jednopodlažných budov, slúžiacich ako sklady, kancelárie, výrobné haly, technické zázemie (šatne, dielne,...) a nákladný dvor s parkoviskami. Celková výmera pozemkov tohto objektu je 2524 m2, z toho zastavaná plocha je 615 m2. Budovy prešli čiastočnou rekonštrukciou (posledná v roku 2015). Samotná stavba pekárne je jednopodlažná budova s neobytným podkrovím a rozostavanou prístavbou, celá stavba obsahuje priestory: 3 x sklady,2 prístavby skladu, výrobná hala pekárne, výrobňa pečiva, výrobňa cesta, kysiareň, umývareň prepraviek, 2 x miestnosť pre expedíciu, prístrešok, zádverie, 2 x kancelárie, šatňa ženy, sprcha ženy, WC ženy, šatňa muži, sprchy muži, WC muži, sklad. K dispozícii dostatok parkovacích miest v nádvorí pre zamestnancov aj klientov, pozemok je dopravne napojený na prístupovú komunikáciu. Objekt je napojený na všetky IS, zdrojom tepla sú elektrické vykurovacie telesá, splaškové vody sú odvádzané do existujúcej žumpy. Objekt disponuje požiarnou nádržou o objeme 35 m3. Cena zahŕňa kompletné vybavenie odstavenej pekárne, vrátane technológií! Názor makléra: Zabehnutý výrobno-prevádzkový objekt optimálnej lokalizácie, veľkorysej výmery za dostupnú cenu. Benefitom je hodnotné technologické vybavenie, zahrnuté v cene, ako aj výhodná poloha objektu (mimo zastavaného územia, dostupnosť privádzača diaľnice D1, železnica, letisko do 10 km) a pozemky dostatočnej výmery pre potenciálnu ďalšiu výstavbu, poskytuje objektu široké možnosti využitia. Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality. Zavolajte nám, radi Vám zabezpečíme obhliadku tejto nehnuteľnosti. Ponúkaná cena už zahŕňa: 1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane provízie, vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností 2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve. 3. úhradu správnych poplatkov Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, vypratanie nehnuteľnosti a pod. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy D. Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany. Dohodnite si obhliadku už dnes! R1reality ... rýchla cesta k Vášmu podnikaniu!
Moravany nad Váhom
298 700 €
AA REALITY Košice - PREVÁDZKOVO - ADMINISTRATÍVNA BUDOVA, STARÝ MLYN - SÝPKA, BAKULÍNYHO, TORNAĽA
Ponúkame na predaj šesť podlažnú prevádzkovo administratívnu budovu o rozlohe 1494 m2 podlahovej plochy s priľahlou administratívnou budovou o rozlohe 81 m2 podlahovej plochy a pozemkom o rozlohe 1675 m2. Budova v minulosti slúžila ako mlyn a sýpka. Momentálne sa prízemné podlažie využíva ako predajňa osív a záhradného príslušenstva. Budova je vhodná na komerčné využitie. Vjazd na pozemok je z južnej strany. Budova disponuje aj zásobovacou rampou umiestnenou na východnej strane.
Tornaľa
89 900 €
Na prenájom stolárska dielňa, sklad, výroba, Gabčíkovo
**EXKLUZÍVNA NOVINKA** RE/MAX ponúka na prenájom areál v centre mesta Gabčíkovo na podnikateľské účely, ktorý sa nachádza na pozemku celkovej rozlohy 1645m2. Momentálne celý areál je využívaný ako: stolárska dielňa, sklad a sušiareň reziva. Avšak možnosť využitia je rôznorodá: sklad, výrobná hala... Areál sa skladá z troch častí: 1) BUDOVA: • Denná miestnosť – kuchynka: 5,60m2 • Kúpeľňa – 3,70m2 • Sklad náradia 5.80m2 • Wc: 0,90m2 • Kancelária 4m2 • Sušiareň č. 1: 24m2 • Kotolňa: 8.50m2 • Sušiareň č. 2: 27,30m2 • Sklad náradia: 5,78m2 2) BUDOVA: • Sklad vysušeného reziva (60m2) 3) BUDOVA: • Stolárska dielňa a kryté manipulačné plochy – (34x14,20m), murovaná budova • Prístrešok (130m2) • Sklad náradia a materiálu (48,38m2) Kúrenie je zabezpečované teplovodným s núteným obehom pomocou obehového čerpadla o teplotnom spáde vykurovacej vody 90/70. Sušiareň vykurovaná teplovzdušným systémom, kotol na tuhé palivo je v samostatnej kotolni. Budovy sú napojené na verejný vodovod, plynovod, na verejnú kanalizáciu a verejnú sieť el. NN vedenia. Príjazdová cesta k areálu je betónová, k dispozícií je dvor kde je prístup aj s nákladným vozidlom. Dielne sú vybavené okrem kompletných stolárskych strojov aj centrálnym kompresorom (centrálne vzduchové rozvody s kompresorom). K cene mesačného nájmu sú ďalšie náklady na energie: plyn, el.prúd, voda. Prevádzka je vhodná pre stolársku firmu, min. 8 a viac zamestnancov. Dielňa a stroje sú v osobnom vlastníctve. Režijné náklady v plnej prevádzke: do 200,- EUR/mesiac. V prípade záujmu ma kontaktujte, rada zabezpečím obhliadku.
Gabčíkovo
2 000 €/mes.
Na prenájom výrobné priestory v areáli býv. Považských strojárni
Ponúkame na prenájom výrobné priestory v areáli bývalých Považských strojární vo výmere cca 4 000 m2. Ide o priestory kde bola strojárska výroba (malotraktor Agzat). Betónová liata podlaha v týchto priestoroch je prispôsobená na ťažkú strojársku výrobu. Sú tam plne funkčné rozvody elektriny, vody, kúrenia, vzduchu, plynu atď. Do priestorov vedie niekoľko dverí kde sa dá vojsť aj nákladným autom. Pracoviská sú vybavené bezpečnostnými kamerami. K výrobným priestorom patrí aj jedáleň, šatne, sklady, sociálne zariadenia a kancelárie. Priestory sa dajú prenosnými priečkami rozdeliť na menšie výrobné plochy na prenájom. Cena prenájmu je 4,-€/m2/mesiac.
Považská Bystrica
16 000 €/mes.
TRNAVA REALITY - NA PREDAJ - VÝROBNÝ OBJEKT V UŽŠOM CENTRE TRNAVY BLÍZKO CITY ARÉNY
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj komplet vybavený výrobný objekt (bývalé stolárske dielne) na rozľahlom pozemku nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Trnavy v blízkosti centra mesta. Celková rozloha objektu s pozemkom je 1923m2. V zastavanej ploche je zahrnutý: Objekt č. 1 (364m2): Výrobná hala, ručná dielňa, dve výrobné miestnosti, sušiareň, čalúnnicka dielňa, denná miestnosť, kancelária, sklad, šatňa, sociálne zariadenie. Objekt č. 2 (119m2): Sklad hotových výrobkov Objekt č. 3 (812m2): Haly Výrobný objekt s pozemkom je rovinatý, oplotený, zabezpečený alarmom. Všetky IS Vykurovanie plynové Vstup do dvora. Parkovisko priamo pri objekte. Možnosť využitia na výrobu, sklady, polyfunkciu a iné priestory. Veľký pozemok vhodný aj na bytovú výstavbu či výstavbu RD. Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne: zabezpečíme právny servis, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra. Radi Vám zabezpečíme zdarma hypo.špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky. 0908 500 050 www.trnavareality.sk
Trnava
350 000 €
PRENÁJOM priemyselná hala 10.300 m2, Topoľčany
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priemyselnú výrobno-skladovaciu halu v Topoľčanoch. Halu je možné využívať na ľahký priemysel, skladovanie atď. Objekt je situovaný v lukratívnej lokalite východnej časti Topoľčian . Hala sa skladá z troch častí, ktoré spolu tvoria výmeru 10.300 m2. Vnútorná svetlá výška hál 1,2,3 je 4 m. Vnútorná svetlá výška je 7 m. Nosnosť podlahy hál je 1500 kg/m2. Nosnosť podlahy skladu je 2000 kg/m2. Elektrická kapacita TS1, TS2: 630 kVA. Kapacita vody 18.000 m3/rok. Maximálna kapacita plynu 100 m3/h. Cenaza prenájom na vyžiadanie v kancelárii ! V prípade záujmu o obhliadku alebo ďalšie informácie kontaktujte realitného makléra tejto ponuky. ♦ Využite získanie bezkonkurenčných podmienok s HypotékouPlus, pri kúpe tejto nehnuteľnosti! http://hypoteka.remax-slovakia.sk/?s=946d4f4eac9b9329ddceb4e9af25734e © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX NaMax.
Topoľčany
dohodou
Oceľová hala
Predám ľahkú montovanú halu( farba biela, modrá ) 6,16x10,04 m, výška v hrebeni 3,54 m - 62 m2 - s plným oplechovaným trapézovým plechom, elektrickými plastovými dverami s diaľkovými ovládačmi 2,6x2,8 m a vedľajšími halovými dverami, 2 ks plastové okná, ihneď k odberu, Rýchla montáž - podľa návodu samostatne( skladačka), prip. dodávateľsky - dohoda, Možnosť modulovania viacerých hál priečne a pozdĺžne.
Rimavská Sobota
dohodou
Výrobná hala v Nitre na Prenájom
Ponúkame Vám na prenájom halu vhodnú pre výrobu a skladovanie. Hala má úžitkovú plochu 1120 m2, z toho výrobno skladovacia plocha tvorí 1005 m2 a kancelárie so zázemím na 2.NP tvorí 115 m2. Hala má rozmery 19 x 54,8 m (ŠxD). Svetlá výška je 10 m a nosnosť podlahy je 5 t/m2. K dispozícii sú dve elektrické sekčné brány s rozmermi 3,6 x 3 m (VxŠ) a 4,6 x 3 m (VxŠ). Celá budova prešla v lete 2019 kompletnou rekonštrukciou od základu. V tomto zrekonštruovanom stave hala ešte nebola využívaná, je teda ako nová. Hala je napojená na vodu, elektriku a odpad je riešený žumpou. Plyn zavedený nie je, po dohode však možno zaviesť. Vykurovanie je predpripravené a bude doriešené podľa požiadaviek nájomcu. V prípade potreby pre ďalšie prispôsobenie a úpravy je možné tieto návrhy konzultovať a halu prispôsobiť podľa požiadaviek. K dispozícii je plocha pre parkovanie a manipuláciu s nákladnými vozidlami. Hala sa nachádza v Nitre, časti Lužianky. Výjazd na diaľnicu R1 je vzdialený cca 1,5 km. Cena: 4,85 €/m2/mesiac bez DPH + energie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk
Nitra
557,75 €/mes.
Výrobný areál s voľnou plochou v Nitre na prenájom
Ponúkame Vám na prenájom areál, v ktorom sa nachádzajú výrobné, administratívne a voľné spevnené plochy. Výmera celého areálu je 2981 m2, z toho zastavaných je 1241 m2 a spevnená plocha je o výmere 1740 m2. Výrobné priestory majú plochu 700 m2 a svetlú výšku 14 m. V hale sa nachádza mostový žeriav s nosnosťou 12,5 t. Výška haly po žeriav je 10 m. Vjazd do haly je možný aj kamiónom. Hala má k dispozícii priestor pre vytvorenie ďalších brán. Výrobná hala má k dispozícii ďalšie dve miestnosti vhodné pre skladovanie o výmere 220 m2. Výrobné a skladové priestory majú betónovú podlahu a momentálne nie sú vykurované. Z výrobnej časti je možné prejsť do administratívnej časti, ktorá má plochu cca 300 m2. Na tejto ploche sa nachádza open - space o výmere 230 m2, vhodný pre administratívne účely, ale aj ako predajňa, či vzorkovňa. Na ďalších 70 m2 sa nachádza kancelária, sociálne zázemie a technická miestnosť. Administratívna časť je zateplená, vykurovanie zabezpečuje plynový kotol. Objekt je zabezpečený vonkajšími kamerami + alarm. Strecha na oboch častiach je zaizolovaná. V areáli sú všetky IS. Voľná spevnená plocha je vhodná pre parkovanie nákladných vozidiel, či inej techniky, ale aj pre skladovanie rôzneho materiálu. Areál sa nachádza v Nitre, cca 700 m od výjazdu na diaľnicu R1. Cena: 4990,- €/mesiac bez DPH + energie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk
Nitra
4 990 €/mes.
Hala pre sklad a výrobu v Nitre na predaj
Ponúkame Vám na predaj objekt o výmere 576 m2. Objek má rozmery 43 x 13 m (DxŠ) a výšku 5,9 m. V objekte sa nachádza prevádzková výrobná časť o výmere 408 m2 a administratívna časť o výmere 168 m2. Svetlá výška výrobnej časti je cca 4,3 m, na čelnej strane je nákladná brána. Možnosť vytvoriť ďalšie brány na stranách objektu. Objekt je vhodný pre rôznu výrobnú, či skladovú činnosť, k dispozícii sú aj spevnené plochy v okolí objektu. Objekt sa nachádza v priemyselnom areáli, ktorý je zabezpečený kamerovým systémom, strážnou službou, pri vstupe je rampa. Objekt sa nachádza na hlavnom ťahu z Nitry na Nové Zámky, diaľnica je vzdialená cca 4 km. Cena: 350 000,- € bez DPH. Objekt je v prenájme, čo z neho robí aj výhodnú investíciu s okamžitým príjmom. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk
Nitra
350 000 €
Objekt pre sklad a výrobu v Nitre na predaj
Ponúkame Vám na predaj objekt vhodný pre výrobu a skladovanie v Nitre. Objekt má plochu 738 m2 a rozmery 60 x 12 m (DxŠ). Výška je cca 6 m. Objekt má plechové opláštenie, je však zaizolovaný a do interiéru nezateká. Má betónovú podlahu, je napojený na všetky IS, v blízkosti sa nachádza trafostanica. K objektu je bezproblémový prístup kamiónom, v bezprostrednej blízkosti sa nachádza plocha vhodná pre manipuláciu, skladovanie, či parkovanie. Objekt sa nachádza v areáli so strážnou službou, areál sa nachádza na hlavnom ťahu Nitra - Nové Zámky - Komárno, výjazd na diaľnicu R1 so spojením s Bratislavou a Banskou Bystricou je vzdialený cca 4 km. K dispozícii sú ďalšie výrobné a skladové objekty, plocha na skladovanie, či parkovanie techniky. Objekt je vhodný aj ako investícia. Momentálne je prenajatý, čo zabezpečuje okamžitý príjem z prenájmu. Cena: 200 000,- € bez DPH. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk
Nitra
200 000 €
Výrobný objekt v Nitre na predaj
Ponúkame Vám na predaj objekt vhodný pre výrobu a skladovanie v Nitre. Objekt má plochu 2580 m2 a rozmery 67x39 m (DxŠ). Objekt možno opticky rozdeliť na tri lode, pričom každá loď má plochu 860 m2. V jednej lodi sa nachádzajú kancelárske priestory a zázemie o výmere cca 300 m2 (25 x 12 m). K dispozícii je teda halová plocha o výmere cca 2300 m2. Všetky časti sú medzi sebou prepojené, každá časť má vlastnú bránu. Kancelárie sú priamo spojené s dvoma časťami. Výška haly je 4,84 m, svetlá výška 4,1 m. Brány majú rozmer 3,5 x 3,4 m. Celý objekt je vykurovaný, má rekonštruovanú podlahu (nosnosť 7,5 t/m2), plastové okná. Objekt sa nachádza v priemyselnom areáli so strážnou službou, je navyše chránený kamerovým systémom a osvetlením. Vedľa objektu je plocha pre skladovanie, či parkovanie techniky. K dispozícii sú aj ďalšie výrobné a skladové objekty. Objekt sa nachádza na hlavnom ťahu z Nitry na Nové Zámky, diaľnica je vzdialená cca 4 km. Cena: 1 000 000,- € bez DPH. Objekt je v súčasnosti prenajatý, je teda aj vhodnou investíciou s okamžitým príjmom z prenájmu. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk
Nitra
1 000 000 €