Výrobné objekty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Výrobné objekty

SUČANY Výrobná hala s rodinným domom a veľkým pozemkom 4477m2 okr.Martin
8777/Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s 4 izbovým rodinným domom v Sučanoch. Plocha: zastavaná 2768m2, pozemku 4477m2. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Kurenie: Plynové. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka a žumpa. Momentálne je hala využívaná na strojársku výrobu. Hala má cca. 40 rokov, zateplený strop, krytina je z pozinkovaného plechu. V rodinnom dome sú teraz umiestnené kancelárie - 4 priechodné izby a sociálne zariadenie. Do objektu je možnosť prístupu aj pre kamión.  Cena 220 000 € Pozri video tu: youtube.com/watch?v=V8jdOZlsiNc Viac informácií na stránke realitnej kancelárie a na tel. čísle realitného makléra:  0918 540 249 alebo 0903 538716 ZABEZPEČÍME kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku  - súdnoznalecký posudok - geodetické služby - profesionálny prístup.
Sučany
220 000 €
Prevádzkový výrobný a skladový objekt (pekáreň), 600 m2, všetky IS, Moravany nad Váhom
Ponúkame Vám na predaj prevádzkový výrobný areál v okrajovej časti (mimo zastavaného územia) obce Moravany nad Váhom, iba 7 km od Piešťan: Jedná sa o súbor prevádzkových jednopodlažných budov, slúžiacich ako sklady, kancelárie, výrobné haly, technické zázemie (šatne, dielne,...) a nákladný dvor s parkoviskami. Celková výmera pozemkov tohto objektu je 2524 m2, z toho zastavaná plocha je 615 m2. Budovy prešli čiastočnou rekonštrukciou (posledná v roku 2015). Samotná stavba pekárne je jednopodlažná budova s neobytným podkrovím a rozostavanou prístavbou, celá stavba obsahuje priestory: 3 x sklady,2 prístavby skladu, výrobná hala pekárne, výrobňa pečiva, výrobňa cesta, kysiareň, umývareň prepraviek, 2 x miestnosť pre expedíciu, prístrešok, zádverie, 2 x kancelárie, šatňa ženy, sprcha ženy, WC ženy, šatňa muži, sprchy muži, WC muži, sklad. K dispozícii dostatok parkovacích miest v nádvorí pre zamestnancov aj klientov, pozemok je dopravne napojený na prístupovú komunikáciu. Objekt je napojený na všetky IS, zdrojom tepla sú elektrické vykurovacie telesá, splaškové vody sú odvádzané do existujúcej žumpy. Objekt disponuje požiarnou nádržou o objeme 35 m3. Cena zahŕňa kompletné vybavenie odstavenej pekárne, vrátane technológií! Názor makléra: Zabehnutý výrobno-prevádzkový objekt optimálnej lokalizácie, veľkorysej výmery za dostupnú cenu. Benefitom je hodnotné technologické vybavenie, zahrnuté v cene, ako aj výhodná poloha objektu (mimo zastavaného územia, dostupnosť privádzača diaľnice D1, železnica, letisko do 10 km) a pozemky dostatočnej výmery pre potenciálnu ďalšiu výstavbu, poskytuje objektu široké možnosti využitia. Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality. Zavolajte nám, radi Vám zabezpečíme obhliadku tejto nehnuteľnosti. Ponúkaná cena už zahŕňa: 1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane provízie, vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností 2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve. 3. úhradu správnych poplatkov Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, vypratanie nehnuteľnosti a pod. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy D. Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany. Dohodnite si obhliadku už dnes! R1reality ... rýchla cesta k Vášmu podnikaniu!
Moravany nad Váhom
298 700 €
Prevádzková 4 podlažná budova vhodná na skladové, výrobné, alebo obchodné účely, Púchovská ul, Rača
Ponúkame Vám na predaj prevádzkovú budovu vhodnú na skladové, výrobné, alebo obchodné účely na Púchovskej ulici v Rači. 4 Podlažná  prevádzková má podlahovú plochu 980 a stojí na odkúpenom pozemku o veľkosti 530 m2. Dobrá dopravná dostupnosť aj s nákladnými autami. Vhodná na na výrobné, skladovacie, alebo aj obchodné účely. Dobrý technický stav. Cena 380 000 € V prípade záujmu kontaktujte: Ing. Miroslav Bernáth, na bernath@omnireal.sk, alebo 0918 479 756 Provízia pre realitnú kanceláriu je zahrnutá v kúpnej cene. Realitná kancelária zabezpečuje: obhliadku, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv.
Bratislava III - Rača
380 000 €
SORTier s.r.o. Prenájom výrobnej haly - vhodná pre KOVOVÝROBU aj so strojmi
Ponúkame Vám na prenájom výrobnú halu vhodnú pre kovovýrobu v obci Gajary. Plocha: úžitková plocha 330m2, pozemok 700m2. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 1 000 €/mesiac + energie Objekt je podpivničený - 2 samostatné zamykateľné nepriechodné pivnice výhodou je možnosť prenájmu už aj so strojmi: ohýbačka plechov, skružovačka plechov, 2 x stranové vŕtačky, profilové elektrické nožnice, 2x strojné píly, montážne pulty OBJEKT dispozícia: vstupná kancelária so sedením pre zákazníkov, samostatná kancelária, šatňa, toaleta, 2 x výrobná haľa. do väčšej haly je možný vjazd s kamiónom + stropný žeriav  Celý objekt je pod kamerovým systémom a alarmom. Príjazd je od hlavnej cesty. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel.0948 405 990 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SORTier s.r.o.
Gajary
1 000 €/mes.
SUČANY budova s výrobnými halami na poz.1 500m2, okr.Martin
8705/ Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu 500m2 na pozemku 1 500m2 v obci Sučany okres Martin, kde nájdete dve výrobné haly 200m2 (s CNC strojmi, so strojmi na sústruženie a frézovanie, kompresorovňu), štyri kancelárske, skladové a sociálne priestory (sprchy, umyváreň, wc, aj pre ženy aj pre mužov) a kuchynku. Nehnuteľnosť má nové plynové kúrenie (bojler na plyn, čerpadlo, nové radiátory) a vlastnú trafostanicu. Objekt je zabezpečený bezpečnostnou službou (pohybový senzor, poplašný systém). V r. 2007 sa menila časť strechy a v r. 2000 el.rozvody. Podpivničená je len časť - 50m2. Pod strechou je možnosť dobudovať byty či kancelárie. Príjazdová cesta asfaltová a popri budove kamenistá, ktorá vydrží aj ťažké autá. Pri dome je garáž.  Približné náklady  -  el. 200,- eur, plyn do 200,- eur. Cena 155 000,- eur.  Pozri video tu: youtube.com/watch?v=Lpbw7xDl88E Viac informácií na stránke realitnej kancelárie na tel. čísle realitného makléra 0918 540 249 alebo 0903 538 716. 
Sučany
155 000 €
NOVA CENA !!!Na prenájom výrobná hala, skladové priestory v Dolnom Kubíne.
OKAreal ponúka na prenájom výrobnú halu, skladové priestory v Dolnom Kubíne v priemyselnej zóne mesta. Do prenájmu sa dáva do 800 m2, s možnosťou aj menšieho priestoru, prístup autom je priamo z cesty. Na podlaží sa nachádza výrobná hala, skladové priestory, kancelárie. Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou :-) Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.
Dolný Kubín
2 070 €
Prevádzková hala vo výstavbe
Ponúkame Vám na predaj rozostavanú prevádzkovú halu, nachádzajúcu sa na rovinatom pozemku v priemyselnej časti mesta Prievidza. Na pozemku s rozlohou 1047 m2 je momentálne dokončená základová doska s kompletnými inžinierskymi sieťami - elektrina, voda, kanalizácia. Zastavaná plocha činí 621 m2. V aktuálnom projekte činí úžitková plocha výrobnej haly 416 m2, plocha kancelárie, šatne, skladu a soc.priestorov činí 72 m2. Tieto výmery je možné zmeniť v závislosti od potrieb kupujúceho. Predmetnú halu je možné po dokončení využívať ako obchodnú alebo výrobnú prevádzku, sklad, resp. na poskytovanie služieb - napr. autoservis. V cene je započítaná aj kompletná projektová dokumentácia ( v tomto štádiu je možné urobiť v nej zmeny v závislosti na potrebách záujemcu) a platné stavebné povolenie. Takisto je v cene započítaný aj podiel na prístupovej ceste. V prípade záujmu ponúkajú súčasní majitelia dokončenie haly na kľúč podľa požiadaviek záujemcu.
Prievidza
110 000 €
PRENÁJOM SERVISNÝCH - OBCHODNÝCH PRIESTOROV, POPRADSKÁ ULICA, KOŠICE ZÁPAD
Ponúkame na prenájom servisné, obchodné priestory v podnikateľskom objekte na Popradskej ulici, Košice - Západ.  Moderná novostavba sa nachádza pri frekventovanej ceste, spájajúcej sídliska KVP a Terasu. Prízemie s rozlohou 288 m2 je vhodné ako prevádzka autoservisu, predajňa alebo showroom. Predelené je priečkou na prijímaciu časť a servis, alebo ako predajňa a sklad. Stropy sú vysoké 4,3 metra, liata podlaha je spevnená pre použitie zdvihákov. K dispozícii sú 4 sekčné garážové brány. Pre zamestnancov je tu kuchynka, toalety.  Priestory sú klimatizované, s optickým internetom, plastové okná sú pre vyšší pracovný komfort vybavené izolačným trojsklom.  Možné je len prenajatie celého priestoru. Cena prenájmu je 2016 €/mesačne bez DPH a médii. 15 parkovacích miest pred budovou je spoplatnených osobitne.
Košice II - Západ
2 016 €
PBS - NA PREDAJ rozostavaná hala s pozemkom o výmere 976 m2 v obci Špačince
...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame na predaj rozostavanú výrobno-skladovaciu halu (ÚP cca 350 m2) s pozemkom v obci Špačince v priemyselnej zóne. Pozemok má celkovú výmeru 976 m2 + k nemu prislúcha podiel 1/2 na prístupovej ceste. Na pozemku je elektrická prípojka, pripravená vodovodná prípojka a žumpa V prípade záujmu volajte 0908 020 220 Nehnuteľnosť je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!
Špačince
85 000 €
Prenájom: objekt na drobnú výrobu, sklad v meste
RE/MAX ponúka na prenájom objekt vhodný na dielňu, sklad v Brezne. Objekt sa nachádza na nádvorí budovy M.R. Štefánika kde je obchod a sklad KRT) Rozlohe priestoru v objekte je 129 m2 a pozostáva z dvoch miestnosti výrobnej a skladovej o rozlohe 35 m2. Samostatné merače el.energie, vody a samostatné vykurovanie el. konvektormi.
Brezno
350 €/mes.
Skladové alebo výrobné priestory
RE/MAX JOY ponúka na prenájom priestory vhodné na sklady alebo výrobu, ktoré sa nachádzajú v centrálnej časti mesta. Objekt dispozične pozostáva z dvoch priestorov. Rozmery hlavnej haly sú 29,8 m x 5,5 m a vedľajšie priestory 10,8 m x 5,5 m. V budove je zabezpečené kúrenie na pevné palivo alebo plyn. V hlavnej hale sa nachádza WC a umývadlo. Stavba je prístupná z verejnej komunikácie z ulice Nábrežia Jána Čipku.
Brezno
400 €/mes.
Prenájom, výrobná hala a sklady o výmere 11 000 m2, Voderady, okr. Trnava. CENA DOHODOU
TUreality ponúka na prenájom výrobnú halu/sklady o výmere spolu cca 11 000 m2 vo Voderadoch neďaleko Trnavy. Nachádzajú sa v časti, ktorá je nepretržite monitorovaná a strážená. Na prenájom sú dve budovy. Väčšia budova o výmere 9370 m2 sa aktuálne skladá z jednej výrobnej haly a dvoch skladov. Budova je vykurovaná, k dispozícii sú sociálne priestory, WC, kancelárie a rôzne miestnosti, napr. šatne, miestnosť pre upratovačku atď. Možnosť vjazdu pre kamióny pomocou nakladacích rámp. Výška haly je cca 7m. Druhá budova, aktuálne využívaná ako sklad, má výmeru cca 1650 m2 a je vykurovaná. Možný prenájom aj kúpa. Cena dohodou. Výmery uvedené v texte a nadpise sú iba približné. Podrobné informácie na 0908 807 791, bohovic@tureality.sk.
Voderady
dohodou
Výrobná hala a sklady o výmere 11 000 m2, Voderady, okr. Trnava. CENA DOHODOU
TUreality ponúka na predaj výrobnú halu/sklady o výmere spolu cca 11 000 m2 vo Voderadoch neďaleko Trnavy. Nachádzajú sa v časti, ktorá je nepretržite monitorovaná a strážená. Na predaj sú dve budovy. Väčšia budova o výmere 9370 m2 sa aktuálne skladá z jednej výrobnej haly a dvoch skladov. Budova je vykurovaná, k dispozícii sú sociálne priestory, WC, kancelárie a rôzne miestnosti, napr. šatne, miestnosť pre upratovačku atď. Možnosť vjazdu pre kamióny pomocou nakladacích rámp. Výška haly je cca 7m. Druhá budova, aktuálne využívaná ako sklad, má výmeru cca 1650 m2 a je vykurovaná. Možný prenájom aj kúpa. Cena dohodou. Výmery uvedené v texte a nadpise sú iba približné. Podrobné informácie na 0908 807 791, bohovic@tureality.sk.
Voderady
dohodou
Na predaj areál vo Vyšnej Šebastovej.
RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj areál s plochou 75 árov v obci Vyšná Šebastová, okr. Prešov. Celý areál tvoria dve obdĺžnikové haly, každá s plochou 11 árov a dvor s plochou cca 52 árov. Výrobná hala, cca 19x60 m, je uzatvorená. Má manipulačnú výšku 10,8 m, maximálna výška pod strechou je 11,1 m. Je v nej 2x šatňa a sociálne zariadenie. Nosnú konštrukciu tvoria betónové stĺpy. Obvodové steny sú z betónových panelov, v hornej časti je ešte vlnitý plech. Strecha je sedlová. Vstupná brána je cca 3,5x4 m. Podlaha je z betónu - viď foto. V hale je nepoužívaný portálový žeriav s nosnosťou 3 200 kg. Skladová hala, cca 23x48 m, je otvorená. Manipulačná výška je 8,1 m. Nosná konštrukcia je zo železných profilov. Steny do výšky cca 3 m tvoria betónové panely. Strecha z vlnitého plechu je vo výške 9 m - viď foto. Podlaha je betónová. Celý areál má rozmer cca 226x32 m. Povrch dvora je asfaltový, z časti spevnený betónovými panelmi a betónom. Pre celý areál je rezervovaný elektrický príkon cca 200 kW. Pre potreby výroby sú v areáli 2 studne - kopaná a vŕtaná ( 45 m ). K dispozícii je znalecký posudok z júla 2018. Viac informácií pri osobnom stretnutí.
Vyšná Šebastová
dohodou
DELTA - Výrobné haly, sklady a administratívna budova na predaj Veľký Slavkov
DELTA PROPERTY - Realitná kancelária roka Vám ponúka na predaj výrobno-skladovaciu halu s administratívnou budovou na predaj Veľký Slavkov, okres Poprad. OBJEKT: Celková plocha objektu je 5076 m2. Hala pozostáva z jednej veľkej miestnosti, ktorá je rozdelená na dve časti. Objekt je súčasťou veľkého priemyselného areálu, kde sa na troch poschodiach nachádzajú administratívne priestory (kancelárie). Dostupné parkovanie aj pre kamiónovú dopravu. Na pozemku sa nachádzajú kompletné inžinierske siete. IS. CENA: Dohodou Pri vážnom záujme možná dohoda. Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom: dominik.findura@deltaproperty.sk V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním. DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
Veľký Slavkov
dohodou
Prenájom, výrobno-skladové priestory, výmera 2840 m2, Trnava - Modranka
TUreality ponúka na prenájom dvojposchodový výrobno-skladový objekt s kancelárskymi priestormi o výmere 2840 m2. Na prízemí je voľných 1340 m2 a na hornom podlaží 1500 m2. Spojené sú nákladným výťahom a dvomi schodiskami. Z areálu pri Trnave - Modranka je rýchle napojenie na diaľničnú sieť Bratislava – Žilina – Nitra. Súčasťou areálu je 1000 m2 parkovacej plochy a manipulačnej zóny. Vstup je zabezpečený kamerovým systémom s kontinuálnym nahrávaním, internetové pripojenie je cez optickú sieť. Prízemie: výška stropu: 3,550 m, ESD izolácia podlahy s maximálnym užitočným zaťažením podlahy: 3 000 kg/m2.Výrobná plocha rozloha: 750 m2, prízemný sklad cca 350 m2+ hygienické zázemie. 1. poschodie: celková plocha KP: 274 m2, rozdelené sú do 7 sam. kancelárii, zasadacia miestnosť má kapacitu viac ako 15 osôb, jedáleň s výdajňou jedla: 110 m2 (kapacita cez 50 zamestnancov) kuchyňa ponúka možnosti prípravy a varenia pre zamestnancov ale taktiež donášky hotových jedál, šatne, sprchy a toalety (pánske, dámske) kapacita do 70 ľudí, sklad cez 500 m2, výťah kapacita je 60 paliet / 1 h, maximálna užitočná nosnosť podlažia je 600 kg/m, výrobná miestnosť úžitková rozloha 221 m2. Na prenájom sú aj externé priestory. Cena za prenájom skladovo - výrobných priestorov 4,50 Eur m2/mesiac + DPH + energie, dohoda možná. Úhrada depozitu pri podpise Zmluvy o prenájme je vo výške dvoch mesačných nájmov. Podrobné informácie na 0908 807 791, bohovic@tureality.sk.
Trnava
12 800 €/mes.
AREÁL LENCOS spol. s r.o.
Mgr. Ladislav Barát, správca úpadcu LENCOS spol. s r.o., so sídlom: Nádražný rad 28, 934 01 Levice, IČO: 34 097 805, č.k.: 31K/16/2017, v súlade so Záväzným pokynom-doplnenie oddeleného veriteľa ČSOB a.s., oddeleného veriteľa ČSOB Leasing, a.s. a veriteľského výboru vyhlasuje v zmysle §92 ods. 1 písm. d/ Zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v platnom znení: IV. kolo verejného ponukového konania na speňaženie nehnuteľností nachádzajúcich sa v katastrálnom území Levice zapísaných na Liste vlastníctva č. 7946, Liste vlastníctva č. 8951 a hnuteľných vecí, kde sa tieto všetky speňažujú ako časť podniku. Predmetom speňažovania sú nehnuteľnosti zaradené do oddelenej podstaty v prospech zabezpečeného veriteľa ČSOB a.s. a nehnuteľnosti zaradené do všeobecnej podstaty (súpis zverejnený v Obchodnom vestníku SR č. 130/2017 a 120/2018), hnuteľné veci zaradené do oddelenej podstaty v prospech zabezpečeného veriteľa ČSOB leasing, a.s. (súpis zverejnený v Obchodnom vestníku SR č. 146/2017 a 120/2018) a hnuteľné veci zaradené do všeobecnej podstaty (súpis zverejnený v Obchodnom vestníku SR č. 150/2017 a 120/2018). Každá osoba, ktorá má záujem o účasť v tomto kole verejného ponukového konania, sa po zaplatení účastníckeho poplatku v sume 100 EUR (slovom: jednosto eur) stane osobou oprávnenou zúčastniť sa na ponukovom konaní (ďalej aj ako len “Záujemca”). Predmetný poplatok je Záujemca povinný zložiť, alebo poukázať na bankový účet správcu vedený v ČSOB a.s. Pobočka Nitra, IBAN: SK35 7500 0000 0040 0974 9817 pod variabilným symbolom 31162017 s poznámkou poplatok VPK; poplatok nie je možné uhradiť v hotovosti. Po vykonaní úhrady poplatku budú záujemcovi na požiadanie: - na adrese kancelárie správcu: Mgr. Ladislav Barát, Školská 3, 949 01 Nitra, alebo - na emailovej adrese uvedenej v inzerate zaslané podmienky speňažovania. Záväzný návrh Záujemcu vo verejnom ponukovom konaní musí byť doručený poštou alebo osobne v zalepenej obálke označenej „LENCOS spol. s r.o. – PONUKA-VPK-NEOTVÁRAŤ“ na adresu kancelárie Správcu: Mgr. Ladislav Barát, so sídlom kancelárie Školská 3, 949 01 Nitra, najneskôr do 15 kalendárnych dní od uverejnenia tohto oznamu o speňažovaní v Obchodnom vestníku SR, a to najneskôr do 15.00 hod. posledného dňa uvedenej lehoty - pričom platí, že pokiaľ posledný deň lehoty pripadne na deň pracovného pokoja, tak za posledný deň lehoty sa považuje najbližší pracovný deň. Na záväznú ponuku, ktorá nebude doručená v súlade so stanoveným Podmienkami speňažovania, príp. nebude obsahovať niektoré z náležitostí a dokladov uvedených v Podmienkach speňažovania, správca nebude prihliadať. V Nitre dňa 02.09.2019 Mgr. Ladislav Barát Správca
Levice
dohodou
EXKLUZÍVNE Bošany - výrobná a skladová hala na spracovanie kože
Ponúkame Vám na predaj výrobnú a skladovaciu halu na spracovanie kože v obci Bošany, areál bývalých Koželužní na ul. Tovarnícka. Úžitková plocha 2500m2, zastavaná plocha 1717m2 Objekt je pôvodnom stave. V budove sa nachádzajú stroje a zariadenia ktoré v prípade záujmu budu predmetom predaja. V prípade záujmu o budovu bez strojov majiteľ zabezpečí likvidáciu strojov. Budovu je možne využit okrem kožiarskej výroby aj na spracovanie dreva, strojársku výrobu alebo autodielňa a podobne.  Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (400V), kanalizácia, plynová prípojka, studňa. Hala je napojená na čističku odpadových vôd. Cena 210 000 € + dohoda  Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle realitného makléra: 0907 306 592 ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - geodetické služby - profesionálny prístup
Bošany
210 000 €
Priemyselný objekt Dežerice
Ponúkam na predaj priemyselný objekt v obci Dežerice. Nehnuteľnosť sa nachádza v okrajovej časti priemyselnej zóny, na celkovej rozlohe pozemku 3111 m2 so samostatnou prístupovou cestou. Na pozemku sa nachádza hala o ploche 630 m2 (15 x62 m), svetlá výška po spodnú hranu prehradového väzníka cca 3,2 m, sedlová strecha. V prednej časti haly sa nachádzajú sociálne priestory o ploche cca 100 m2 -kancelária, šatňa, sklad. Areál z hľadiska plochy poskytuje vybudovanie nových priestorov -objektov, resp. rekonštrukciu pri existencii zostatku stavby so súpisným číslom nachádzajúcim sa na parcele. Areál je napojený na vlastnú vodu (studňa), elektroinštalácia 220/380 V s dostatočnou kapacitou na výkonné elektrické zariadenia.
Dežerice
dohodou
-1