1 938 inzerátov
Betónové ploty
Ponúkame na predaj betónové ploty. Vyrobené na Slovensku. Certifikovaný výrobok. V ponuke aj obojstranné, pieskovcové, antracitové. Možný dovoz a montáž priamo u Vás doma.
Košice
dohodou
Lešenie -montáž-prenájom-demontáž-Žilina
Lešenárska firma,ktorá sa zaoberá fasádnym, modulovým lešením Layher a trubkové lešenie. Lešenárske práce - montáž , demontáž a prenájom lešenia. Závesne a špeciálne lešenia Priemyselné lešenia a lešenia v interiéri Fasádne lešenia Lešenie k rodinným domom, kostoly, bytovky Druhy lešenia - Trubkové,rúrkové lešenie - Layher priemyslene,fasádne - Blitz, Allround (zilina, martin, kysucke nove mesto, čadca, dolný kubín, ružomberok, bytča, námestovo,púchov, ilava, dubnica, nove mesto, trnava, trenčín)
Žilina
dohodou
Odvoz odpadu
Ponukam odvoz odpadu 5,5m3, 7m3 kontajnery -stavebny odpad, stavebna sut, zmiesany odpad, konare, drevo, zemina, povale, nabytok V cene doprava, skladka, pristavenie Od 90€ Bratislavsky,Senecky,Galantsky kraj
Senec
90 €
Úprava terénu,záhrada,závlaha,stavby na kľúč
Úprava terénu,stavby na kľúč,záhrada,zavlaha,zámková dlažba a dokončovacie práce.
Dunajská Streda
dohodou
Realizácia záhrad
Realizácia záhrad,závlaha,úprava terénu ,zámková dlažba a dokončovacie prace.
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Úprava terénu,záhrada,závlaha,zámková dlažba.
Úprava terénu,záhrada,závlaha,zámková dlažba,dokončovacie práce.
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
ZEMNÉ, VÝKOPOVÉ A BÚRACIE PRÁCE - TRNAVA, PEZINOK,
Ponúkame zemné, výkopové, búracie práce - Trnava, Pezinok, Senec Naše stroje: UNC-cko, MINIBAGER, TRAKTORBAGER, ŠMYKOM RIADENY NAKLADAČ príslušenstvo na stroje - zemny vrtak, buracie kladivo, mixovacia lopata na beton - prenajom kontajnerov - buranie domov a budov a likvidacia odpadu - Vykopeme zaklady , trativody,drenaze, zumpy, septiky, pripojky , bazen a upravime pozemok - dovoz a odvoz sypkych materialov,hliny a stavebnej sute -príprava podkladu pre zámkovu dlažbu, vrátane kameňa a vibrovania Pracujeme NOSTOP rychle vybavenie vasej poziadavky, dostatok ludi na spracovanie. prídeme na obliadku a konzultaciu, poradíme zadarmo
Trnava
dohodou
Bakalárske, diplomové a iné práce
Ponúkame kvalitné služby v oblasti písania seminárnych, bakalárskych, diplomových, atestačných, rigoróznych, dizertačných, habilitačných a iných prác za prijateľnú cenu. Taktiež Vám pomôžeme s vypracovaním PowerPointových prezentácií a prípravou na obhajobu. Cena je vecou dohody, závislá je od typu a rozsahu práce. V prípade záujmu nás kontaktujte na emailovej adrese a určite sa dohodneme. Garantujeme kvalitné spracovanie, včasné dodanie a zároveň Vašu anonymitu.
Bratislava
dohodou
TVORBA WEBSTRÁNOK A FIREMNÉHO LOGA
Vytvoríme Vám kompletnú firemnú prezentáciu od webovej stránky až po logo. Cena za web-stránku je za štandard - firemná prezentácia. V prípade e-shopov, online objednávok a iných funkcií ako flash, blogy a pod. je cena stanovená individuálne. Pracujeme aj s opensource ako napr. Joomla, WordPress, PrestaShop a iné... Ponúkame: - Tvorbu loga - Tvorbu firemných hlavičiek - Tvorbu firemných vizitiek - Tvorbu firemných webstránok - Grafické návrhy letákov - Optimalizáciu webového sídla - SEO optimalizáciu Grafické návrhy dodávame vo formáte ktorý požaduje klient. Všetky návrhy máme neustále k dispozícií. Webhosting a doménu si hradí zakázník sám. Po objednávke našich služieb Vám vieme pomôcť s výberom hostingu či domény a ušetriť Vám tak čas a financie. V cene služby je zahrnuté aj vytvorenie firemných mailov či mailov k Vašej doméne. Inštrukcie K tvorbe webstránky je potrebné dodať: - opis predstavy požadovanej webstránky - opis farieb v ktorých sa má stránka zhotoviť - texty pre hlavnú stránku a podstránky - obrázky a fotografie ktoré vyžadujete použiť na webstránke - popis produktu/služby ktorú ponúkate pre lepšie cielenie textov a nadpisov pre vyhľadávače - údaje spoločnosti K tvorbe loga a vizitiek potrebujeme: - opis predstavy prípadne iné už existujúce logá ktoré Vás inšpirovali - výpis farieb ktoré požadujete použiť - popis produktu či služby ktorú ponúkate pre lepšie pochopenie pri tvorbe - text vizitiek a popis jeho umiestnenia - požadované rozmery a pozadie (priehľadné / farebné / obrázok) K tvorbe grafického návrhu letákov potrebujeme - popis farieb ktoré požadujete použiť - logo prípadne obrázky či fotky ktoré chcete použiť - text a jeho umiestnenie - špecifikáciu služby či produktu ktorý ponúkate - údaje spoločnosti K SEO optimalizácií potrebujeme - prístup do administratívnej sekcie, kľúčové slová, url adresu, zameranie.
Bratislava
100 €
Externé vedenie účtovníctva
Ponúkame externé vedenie účtovníctva pre firmy aj SZČO s mesačným paušálom. -Daňové priznanie -Vedenie komplexného účtovníctva s mesačnými výkazmi -Komunikácia s poisťovňami, finančnou správou, daňovým úradom -Zastupovanie počas kontroly štátnymi orgánmi -Mzdy a personalistika Paušál zahŕňa aj konzultácie, ktoré sú zdarma. Cena paušálov je od 15 €. Pre konkrétnu cenovú ponuku nás kontaktujte na náš e-mail prípadne na telefónne číslo nižšie. Ponúkame aj jednorázové úkony -Rekonštrukcia účtovníctva -Kontrola účtovníctva -Daňové priznanie pre FO, firmy, SZČO Priebeh : dostanete tlačivo, kde bude jednoducho popísané čo nám treba nachystať, v prípade ak niečo bude chýbať vyžiadame si to. Účtovníctvo vedieme v rámci celej SR, kde vieme každý mesiac pre doklady prísť aj osobne. V prípade pravidelných mesačných konzultácii je stretnutie možné aj u nás v kancelárii, kde si viete všetko osobne skontrolovať. Naša kancelária sa nachádza v Bratislave, mestská časť Petržalka. Nie je nič lepšie ako venovať sa svojmu biznisu, keď viete, že všetko čo potrebujete máte na poriadku. V prípade záujmu prosím volajte na nižšie uvedené číslo. Náš limit pre externé vedenie účtovníctva je obmedzený pre dostatočný priestor každému klientovi.
Bratislava
dohodou
Súkromné pôžičky
Ponúkame pôžičky zo súkromných zdrojov na vyplatenie rôznych dlhov. Nepreverujeme registre. Podmienka ručenie nehnuteľnosťou.
Nitra
dohodou
Ponúkame na predaj spoločnosť-POHREBNÍCTVO
Ponúkame na predaj spoločnosť - Pohrebníctvo KERBEROS, spol. s r.o., so sídlom na ul.28.októbra 17 v Leviciach. Spoločnosť bola založená v roku 2008 a v súčasnosti je stále stabilná a prosperujúca . Cena dohodou pri osobnom stretnutí.
Levice
dohodou
Predáme spoločnosť dovážajúcu a distribuujúcu víno
Spoločnosť je výhradným zástupcom prestížnych producentov vín. Predáva len prívlastkové vína vyššej kvality. Konečná cena vín pre spotrebiteľa je do 10 EUR. Spoločnosť sa zameriava na predaj vína v segmente hotely, reštaurácie, kaviarne, vinotéky a hlavne firemným a privátnym klientom. Spoločnosť disponuje širokou databázou odberateľov. Obrat spoločnosti má stúpajúcu tendenciu. Hospodárske výsledky spoločnosti boli za ostatné roky kladné. Predmetom predaja môžu byť obchodné podiely spoločnosti alebo odstúpenie činnosti na nadobúdateľa. Táto investičná príležitosť je napr. aj ideálnou možnosťou na rozšírenie portfólia značiek a zákazníkov, prípadne ako možnosť budovať biznis v rámci existujúcich značiek a segmentov. Dôvodom predaja je sústredenie sa na inú činnosť.
Bratislava
95 000 €
Príprava na maturitu z anglického jazyka
Chystáte sa na maturitu z anglického jazyka? Potrebujete pomôcť s prípravou maturitných tém, slovnou zásobou alebo komunikáciou v anglickom jazyku? Rada Vás pripravím na maturitnú skúšku. Mám ukončenú 8 - ročnú jazykovú školu a certifikát z obchodnej angličtiny na Ekonomickej Univerzite a niekoľkoročné skúsenosti s doučovaním. V prípade záujmu ma kontaktujte telefonicky alebo mailom.
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
rýchle vypracovanie seminárnych a bakalárskych prá
Vypracuvávam bakalárske, diplomové, seminárne a iné študentské práce. Rýchlo, spoľahlivo a za prijateľnú cenu. Mám dlhoročné skúsenosti. Seminárka do 24h, bakalárka do týždňa a diplomovka do dvoch týždňov.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Stavebné práce
Realizácia všetkých druhov stavebných prác. betonaz salovanie systém pery doka, murovanie, obklady dlažby ploty zamkove dlažby prerábky bytov fasády .
Bratislava
dohodou
Exkluzivne syrove torty
Exkluzivne syrove torticky takato torta je skvostom na kazdom slavnostnom stole a nemusi byť sladka. Vaha torty 5,5kg spodna parenica priemer 20cm vaha 2,kg streddna parenica priemer 15cm vaha 1,5kg vrchna parenica priemer 10cm vaha 1kg cca syrove ruže vaha cca 1kg cena 121€ bez nejedlych dekoracii * vaha torty 4kg spodna parenica priemer 15cm = 1,5kg stredna parenica priemer 10cm = vaha 1kg vrchna parenica 1/2kg ruže do 1kg cena 88€ bez nejedlych dekoracii * orientacne ceny nejedlych dekoracii cislo = 5€/ks meno cca 6€ podla velkosti motylik 3€/ks stvorlistok 3€/ks svadobna dekoracia cca od 15 do 20€ aj drahsie * vahu torty viem upraviť podla vasich poziadaviek * zabezpecujeme aj donasku
Žiar nad Hronom
ponúknite
Akcia na servoriadenia repasované
Servoriadenie repasovane, oprava servoriadeni, servoriadenie, servoriadenia, Repas, oprava servoriadení rôznych značiek. Zľava na repasovanie servoriadení VW PassatB5 (2005) ZNAČKA / DO ROKU VW Sharan / (2000) VW Golf / (2002) VW Polo / (2009) Seat Ibiza / (2009) Seat Leon / (2005) Seat Alhambra / (2006) Škoda Superb / (2008) Škoda Octavia I / (2010) Škoda Fabia / (2007) Citroen Berlingo / (2007) Peugeot Partner / (2007) Peugeot 206-307 / (2005) Cena za tieto riadenia 160€ s Dph Ponuka platí do 1.3.2018
Prešov
160 €
Prenájom dodávky
Prenajmem dodávku FIAT Ducato na krátkodobý/dlhodobý prenájom. Rozmer ložnej plochy je 3705 x 1870 mm. Vozidlo má SK diaľničnú známku. Na ďalšie otázky vám odpoviem telefonicky - 40€ /deň - Záloha 100€
Ondrochov
40 €
Dovoz zeminy- Samorin okolie
Ponukame aj s dopravou-zemina zasypova,ornica,strk,piesok,makadam,betonovy recyklat. BA, SC, DS
Šamorín
dohodou
1 2 97