6 233 inzerátov
Neúradné preklady z a do angličtiny
Neúradné preklady z a do angličtiny
Ponúkam promptnú realizáciu neúradných prekladov odborných i všeobecných textov z angličtiny do slovenčiny a naopak. Na vysokej profesionálnej úrovni vykonávam technické a právnické preklady, preklady korporátnych dokumentov, bankových dokumentov, webstránok, zmlúv, študentských prác, výpisov, životopisov, rodných listov, atď. S fakturáciou. Elektronicky v rámci celého Slovenska, seriózne jednanie, kvalitná práca, referencie od zahraničných klientov. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu. CENA: dohodou
Prešov
dohodou
Predám viacerých platcov DPH 1.999 € za kus
Predám viacerých platcov DPH 1.999 € za kus
Predám viacerých platcov DPH, s čistou históriou, daňové priznania podané. S garanciou bezdlžnosti, okamžite k odberu. Prevod firmy je v cene.
Banská Bystrica
1 999 €
Súrne potrebujem 1000€ o MESIAC VRÁTIM !!1600€!!
Súrne potrebujem 1000€ o MESIAC VRÁTIM !!1600€!!
Dobrý deň súrne potrebujem požičiať sumu 1000€ na jeden mesiac, cca do konca augusta, najlepšie od súkromnej osoby a bez skúmania registrov. Do konca augusta viem vrátiť investorovi ako poďakovanie 1600€. Je to skvelá šanca ako si zarobiť 600€ zs krátky čas. Prosím napíšte mi, budem vďačný akejkoľvek ponuke. Budete mať všetky moje údaje, svoje slovo dodržím a do konca augusta vrátim 1600€. Ďakujem za každú ponuku.
Prievidza
1 000 €
Autodoprava s hydraulickou rukou (SK,AT,HU,CZ)
Autodoprava s hydraulickou rukou (SK,AT,HU,CZ)
Ponúkame autodopravu stavebných a rôznych iných materiálov vrátane vykládky hydraulickou rukou. Možnosť prepravy aj do Rakúska. Práca s hydraulickou rukou do 10m. Vozidlo DAF, hydraulická ruka FASSI. Nosnosť vozidla je 9000 kg, rozmery ložnej plochy sú 6,2 m x 2,4 m.
Bratislava
dohodou
Kúpim nový Apple iphone x alebo iPhone xs
Kúpim nový Apple iphone x alebo iPhone xs
Mám záujem iba o nový kus komplet v krabici na cene sa dohodneme záleží od záruky a pamäte telefónu
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Napíšem Vám diplomovú, bakalársku prácu
Napíšem Vám diplomovú, bakalársku prácu
Ponúkam Vám spoju pomoc pri spracovaní Vašej záverečnej práce. Jedná sa o spracovanie bakalárskych, diplomových a MBA prác. Ponúkam Vám kvalitu spracovania, diskrétnosť, zaručenie originality, dodržanie dohodnutých termínov a spoľahlivosť. V prípade záujmu mi zašlite Vaše zadanie k práci, požiadavky a termín odovzdania. Následne začína spolupráca. V cene práce máte zahrnuté doplnkové služby ako príprava na obhajobu a príprava prezentácie. Teším sa na spoluprácu, spoločnými silami to doštudujeme do úspešného konca.
Banská Bystrica
dohodou
Záverečné práce - Sociálna práca v IMRADe
Záverečné práce - Sociálna práca v IMRADe
Prajem pekný deň. Vypracujem vám seminárne, bakalárske, diplomové, rigorózne a dizertačné práce z vednej disciplíny sociálna práca. Mám skončené PhD. v tomto odbore. Záverečné práce z oblasti sociálnej práce píšem v systéme IMRAD. Ponúkam vám svoju profesionálnu odbornosť, kvalitu a hlavne lojalitu. Dodržujem anonymitu klienta, vraciam sumu v prípade nespokojnosti a rovnako od vás nič vopred nežiadam. Platba prebieha priebežnou formou. Ponuky platia pre celé Slovensko.
Bratislava IV - Lamač
dohodou
Omietky,Potery,východné aj stredné Slovensko
Omietky,Potery,východné aj stredné Slovensko
Živnostnenská firma realizujúca stroj.omietky a potery ponuka realizáciu sadrovej a vapennocementovej omietky na stavby v Prešovskom a Košickom kraji.Realizujeme stroj.omietky a stroj. potery na kľúč s dodaním materiálu.Rýchlo a kvalitne. Cena: sadrová omietka Baumit 8e s materiálom. sadrová omietka so sieťkou Baumit 9e s materiálom.Momentálne je ťažko nájsť ľudí ktorý vám prídu spraviť omietky hneď a kvalitne. POTERY REALIZUJEME NA CELOM SLOVENSKU 8e s dodaním materiálu a bez starostí !! Preto kto má záujem volajte alebo píšte.
Prešov
dohodou
Vŕtanie studní, studne na kľúč
Vŕtanie studní, studne na kľúč
Dobrý deň, sme dlhodobo fungujúca firma zaoberajúca sa: Studne na kľúč Vŕtaním studní Tepelné čerpadlá Voda, plyn, kúrenie Zemné a výkopové práce Vrtné práce je možné realizovať v akomkoľvek podloží. Výstroj vrtu: Do vrtov vkladáme hrubostenné tlakové rúry REHAU s hrúbkou steny 5mm DN 125 (všetky atesty na pitnú vodu!) Po vylôžkovaní vrtu obsypeme potrubie 4/8 dunajským premývaným štrkom. Odstavenie povrchovej vody (záleží od podložia). Pri piesočnatých podložiach vkladáme do vrtu rúry s filtrom. Ďalej v našej ponuke nájdete: Ponorné čerpadlá (Pedrollo, Grundfoss, Vodoley a pod..) Domáce vodárne Materiál potrebný k dopojeniu čerpadla. Šachty Ďalej Vám môžeme ponúknúť výkopové práce potrebné k dovedeniu vodovodného potrubia do objektu v prípade požiadavky klienta je možná aj kompletná montáž.
Žilina
dohodou
Vŕtanie studní, studne na kľúč Vŕtanie studní, studne na kľúč Vŕtanie studní, studne na kľúč
LUKAS GARDEN - ZÁHRADNÁ ARCHITEKTÚRA
LUKAS GARDEN - ZÁHRADNÁ ARCHITEKTÚRA
ZÁHRADNÁ ARCHITEKTÚRA Videá z našich realizácií nájdete na našej FB stránke Ponúkame kompletné realizácie okrasných záhrad od návrhu cez realizáciu až po samotnú údržbu. ZÁHRADNICKÉ A SADOVNICKÉ SLUŽBY • VÝKOPOVÉ PRÁCE A TERENNÉ ÚPRAVY Vyrovnanie pozemku, vyčistenie od starej vegetacie, priprava terénu pre dalšie realizácie ako napr. jazierka , altánky alebo skalky. • TVORBA ZÁHONOV A VÝSADBA RASTLÍN / STROMOV Ide o živé ploty, ovocné a okrasné stromy, kvitnúce záhony, užitkové záhony a pod. • VÝSADBA TRAVNIKA Realizujeme výsadbou kobercového trávnika alebo výsevom osiva. • KAMENNÉ MÚRIKY A GABIÓNY Može ísť o schody , menšie múriky alebo oporné steny, nášlapne kamene. • JAZIERKA A VODNÉ PRVKY Záhradné jazierka, kúpacie jazierka, vodopády, kaskády, vodné steny a pod. • SKALKY Vytvárame nielen estetické skalky ale často aj ako spevnenie svahov a podobne. BEZPLATNÁ OBHLIADKA
Košice III - Dargovských Hrdinov
dohodou
LUKAS GARDEN - ZÁHRADNÁ ARCHITEKTÚRA LUKAS GARDEN - ZÁHRADNÁ ARCHITEKTÚRA LUKAS GARDEN - ZÁHRADNÁ ARCHITEKTÚRA
Búracie práce
Búracie práce
Zabezpečujeme komplexné búracie práce: vybúranie bytových jadier, múry, omietky, rezanie betónu, staré podlahy, okná, dvere, chodníky, betónové múriky, pivnice, odstránime nevyhovujúcu strešnú krytinu, krovy a iné. Odvoz sute, statický posudok. Obhliadky zdarma NON STOP, lacno a spoľahlivo!
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Vrtanie studni _trativody_vsaky
Vrtanie studni _trativody_vsaky
Vrtanie studní realizujeme na celom uzemi Zitneho ostrova SC,BA, DS a okoli. Definitivny priemer vrtu je 200mm. Vrtame ručne. V PONUKE MÁME AJ CERTIFIKOVANÉ RÚRY.
Rovinka
dohodou
Napíšem Vám diplomovú, bakalársku prácu
Napíšem Vám diplomovú, bakalársku prácu
Ponúkam pomoc pri spracovaní Vašich bakalárskych diplomových, rigoróznych a MBA prác. Ponúkam Vám svoju odbornosť, dlhoročnú skúsenosť a diskrétnosť pri spracovaní. Práce píšem z rôznych oblastí (sociálna práca, špeciálna pedagogika, psychólogia, sociológia) písanie je moje hobby. V prípade, že sa rozhodnete pre spoluprácu zašlite mi Vaše zadanie k práci a termín odovzdania. Cena sa odvíja odpočtu strán podľa vzájomnej dohody, v cene práce je zahrnutá konzultácia pred obhajobou a príprava obhajoby Vašej záverečnej práce. Teším sa na spoluprácu, spolu to doštudujeme do úspešného konca :-)
Banská Bystrica
dohodou
Repas servoriadenia
Repas servoriadenia
Servoriadenie, riadenie kvalitné, repasované v SR so zárukou. Použité iba originálne diely, testované na špeciálnom zariadení. Pri kúpe riadenia zľava na montáž a Geometriu 3D HUNTER. Audi A3, A4, A6, A8, Škoda Octavia, Fabia, Superb, Seat, VW Transporter T4, T5, Ford Tranzit, Mondeo, Focus, Galaxy, C-Max, Peugeot 206, 307, 407, Citroen Berlingo, C3, C5. Cena 160€ s DPH.
Prešov
160 €
Murarske ,buracie , a ine stavebne prace
Murarske ,buracie , a ine stavebne prace
Staviame rodinne domy,chaty,garaže,a ine od zakladov,kopletne zaklady, Rekonštrukcia rodinnych domov, bytov ,,omietky vonkajšie ,vnutorne,sťierky, betonaže, pokladka zamkovej dlažby, ploty,okrasne muri, vymena okien,dveri,zaťeplovani rod domov, Buracie a ine stavebne prace. Zabespečime stavebny materiel, a pri buracich pracach zabespečime odvoz suťe. Sme 5 člena partia pracujeme samostatne presne a kvalitne!! Mame profi naradie vlastne lešenie, a dopravu.Pracu vykonavame vokr: SA,GA,SC,BA, PK,TT,NR,NZ,a okolite obce Aj v Rakusku .Serioznosť- Rozumne ceny- Rychla realizacia. Tešime sa na spolupracu.
Šaľa
dohodou
3D Modelovanie
3D Modelovanie
Ponúkam modelovanie 3D súčiastok. Kompletne vypracovanie technickej dokumentácie k výrobe súčiastky. Poprípade technologicky postup k výrobe súčiastky. V prípade záujmu vytlacim 3D model na 3D tlačiarni pre lepšiu vizualizáciu. Viac info po telefóne alebo email.
Podolie
dohodou
Siate trávniky
Siate trávniky
Ponúkame vám založenie nového siate trávnika alebo renováciu starých a zanedbaných trávnikov. Finálnu úpravu pozemku pred položením kobercové trávnika. Na úpravu pozemku používame zakladač trávnika (spätnú frézu), ktorý je určený na túto činnosť. Fréza pôdu rozdrví zhruba do hĺbky 10 -15 cm, skyprí, prevzdušní, pretriedi menšie väčšie kamene, perforovane povalcuje. Pri vyrovnaní terénu s veľkým nerovnosťami spolupracujeme s bagristami.
Bratislava
dohodou
Všetky druhy hypoték a úverov
Všetky druhy hypoték a úverov
Ponúkam : -bezplatné poradenstvo a pomoc pri výbere hypotéky alebo úveru -nezáväzné porovnanie možností pri refinancovaní hypotéky a úverov. Úroková miera ešte neznamená, že je to naozaj aj najvýhodnejšia hypotéka pre Vás. Ušetríte si čas a hlavne peniaze. Dajte si poradiť od odborníka, budete spokojní.
Spišská Nová Ves
zadarmo
Kurz SBS Zvolen, Žiar nad Hronom, B. Bystrica
Kurz SBS Zvolen, Žiar nad Hronom, B. Bystrica
S.B.A. spol. s r.o.- školiace stredisko s akreditáciou MV SR organizuje intenzívny kurz SBS od 22. augusta 2019. LETNÁ ZĽAVA NA KURZOVNÉ AŽ 55 € + BONUS PRE VÁS! - učebné materiály v písomnej forme, - občerstvenie - a právne rady v oblasti SBS zdarma. Školenie organizujeme pre lokality Zvolen, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Detva, Krupina, B. Štiavnica, Kremnica, Banská Bystrica, Martin, Ružomberok, L. Mikuláš, Veľký Krtíš, Lučenec. POZOR!!! Kurz cez REPAS ZADARMO!!!
Zvolen
dohodou
VRATTE KRASU VASEJ STRECHE 50x FOTO !!! Cela SR
VRATTE KRASU VASEJ STRECHE 50x FOTO !!! Cela SR
Top - cistenie striech a fasad rodinnych domov, natery, opravy, cela sr Odborne cistenie vsetkych druhov striech - skridla, plech, eternit. Zbavime vas vsetkych necistot - machy riasy. Vratime vasej streche opat krasu a predlzime jej zivotnost o 10 rokov. Realizujeme aj renovacne natery fasad. Zavolajte a poziadajte si o bezplatnu cenovu ponuku. Cistime novostavby aj stare 50 rocne strechy. Ponuka sluzieb plati pre cele slovensko. Serioznost. Kvalita. Nizke ceny. - oprava striech, kominov, zamazavanie korytok, klampiarske prace, cistenie a natery fasad rodinnych domov vratane stareho brizolitu. Poziadajte o ponuku este dnes. -------------------------------- Nevymienaj krytinu ale ocisti ju / pripadne nater / .... A usetrite tisice eur. Dalsie cinnost tesarske pokryvacske klampiarske prace, krovy v nitre a okoli.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
1 2 312