1 915 inzerátov
Predaj firiem platcov DPH. Založení v 2017.
Predáme ready-made spoločnosti s.r.o. mesačných platcov DPH, ktoré vznikli v roku 2017. Spoločnosti vznikli len za účelom ich ďalšieho predaja a sú právne nezaťažené, čo garantujeme v zmluvách o prevode obchodného podielu. Účtovný a právny stav spoločnosti Vám garantujeme zmluvne! Nebudete musieť platiť daňovú licencniu. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a za prvý rok podnikania daňovú licencniu neplatí. Od roku 2018 sú daňové licencie zrušené novelou zákona o dani z príjmov. Predajom ready-made spoločností sa zaoberáme už od roku 2010 a sme team mladých právnikov a daňových poradcov. Profesionálny prístup a komunikácia sú samozrejmosťou. V cene spoločnosti je prepis spoločnosti klientovi a všetky poplatky s ním spojené. Máme záujem len o serióznych klientov s férovým prístupom !!!
Bratislava
2 400 €
Kompletné rekonštrukcie
Kompletné rekonštrukcie rodinných domov a bytov, bytové jadrá, maľovanie, stierkovanie, obklady, dlažby, sadrokarton, kazetové stropy, zatepľovanie, fasády, zámkové dlažby, výmeny okien a dverí, rýchlo a lacno - Trnava, Piešťany, Hlohovec a okolie. Dohoda ...
Nižná
dohodou
KOMPLETNÁ REALIZÁCIA STRIECH STRECHY BEZ STAROSTI
Sme firma Dolly stav ktorá sa zaoberá s kompletnou montážou a realizáciou striech , rekonštrukcii striech sme vyučený a vyškolení s certifikátmi už s viac ako 19 ročnou praxou... žiadny samouci ... REALIZUJEME : - tesárske prace - krovy - pokrivačske prace - pokládka všetkých druhou krytín / keramické,betonove , plechové ,šindlove, medene , hliníkove - klampiarske prace - montáž strešných okien - prístrešky - altánky - zahradme domčeky - drevo stavby - šalovacie prace / vence , schody , stropy a iné..+ zabetónovanie - kompletne podhľady ,štabla / drevené ,plechové , zateplenie/ - odizolovanie podkroví a ich kopletna rekonštrukcia ZAMERANIE , OHODNOTENIE KROVU V AKOM JE STAVE + NACENENIE PRAC - ZDARMA VIEME ZABESPECIT KOMPLETNÚ DODÁVKU MATERIÁLU : REZIVA A KRYTÍN ZA SUPER CENY PRI CENOVEJ PONUKE SA VIEME NA CENE DOHODNUT ABY BOLI OBE STRANY SPOKOJNE PRACE REALIZUJEME V OKRESOCH : TV , MI , VT , KE , PO , HE . SO ,
Parchovany
dohodou
dj na vaše svadby,oslavy,stužkové,rôzné spol.akcie
DJ-ozvučenie osvetlenie na vaše svadby,oslavy,stužkové,,večierky,rôzné spoločenské akcie.na svadby ponúkam aj moderovanie,rôzné hry,stoličkovy tanec metlový tanec,svadobný kvíz pod.hrám všetky hudobné žanre,ľudovky,oldies,cz,sk,hity hip hop ,najnovšie pesničky,dlhoročné skúsenosti,ponuke nasvietenie sály ľubovolných farbách,para,bublinky... tešim sa na spoluprácu ceny dohodou rozumné
Stupava
dohodou
AUTODOPRAVA A SŤAHOVANIE MICHALOVCE
Medzinárodná a vnutroštátna autodoprava a sťahovanie vozidlami do 3,5t.Objem aut DUCATO plachta obojstranna zhrňovačka d/v/š 4.50,2.30,2.10,22m3 JUMPER skriňa d/v/š 4,20,2,20,2,20,20m3.V cene je zahrnute aj poistenie nákladu..Preprava a sťahovanie aj cez vikendy a sviatky bez priplatkou za najlepšie ceny.Volať nonstop.
Michalovce
dohodou
Stráženie a opatrovanie detí
Dobrý deň, volám sa Michaela a som absolventkou bakalárskeho štúdia vysokej školy Univerzity Komenského a ďalej pokračujem v magisterskom štúdiu. Už počas 3 rokoch štúdia som nadobudla veľké množstvo teoretických, ale samozrejme aj praktických skúseností z oblasti starostlivosti a výchovy detí. Prácu s deťmi mám veľmi rada, vytváram si s nimi kladný citový vzťah, podporu, výchovu a priazeň, preto som si vybrala aj štúdium zamerané na túto oblasť. Už od detstva som bola vedená k slušnej výchove a správaniu, morálke a zodpovednosti. Bližšie informácie vám veľmi rada poviem pri kontaktovaní sms, e-mailom, prípadne telefonátom a osobnom stretnutí.
Piešťany
dohodou
RÝCHLO, KVALITNE A ZA VÝHODNÚ CENU
Nemáte na Vašu bakalársku či diplomovú prácu čas? Chuť? Priestor? Bránia Vám k napísaniu bakalárky či diplomovky okolnosti, ktoré nedokážete ovplyvniť? Nevadí, nechajte to na nás. Ponúkame spracovanie bakalárskych, diplomových, rigoróznych prác, ale aj seminárnych, semestrálnych či ročníkových prác v najrôznejších oboroch. Pri akejkoľvek nejasnosti nás kontaktujte a my Vám poskytneme všetky informácie do 24 hodín od Vašej reakcie. Máte tesný termín? U nás to nie je problém. Za istých podmienok Vám vieme ponúknuť skutočne urgentné spracovanie podkladov pre akúkoľvek vysokoškolskú prácu. Záruka kvality podporená viac ako 10 ročnou pracou a garancia včasného dodania a urgentného spracovania.
Prešov
dohodou
Strojove Omietky
Firma s Polska.Ponukame gletovane sadrove a vapenno-cementove omietky.SUPER KVALITA!!! Investory sa spokojny.Pracu vykonavame na uzemi celeho Slovenska.Uz 7 rokov na SK .
Žilina-Strážov
dohodou
Angličtina cez SKYPE, doučovanie SŠ, ZŠ. Celé SK
PRVÁ hodina ZDARMA. Ponúkam hodiny anglickej konverzácie na zdokonalenie výslovnosti a preklenutie prirodzených obáv z komunikácie, precvičenie dôležitých jazykových funkcií a rozličných konverzačných tém v rámci prípravy pred vycestovaním do zahraničia, systematizáciu a upevnenie gramatiky pre všetky vedomostné úrovne individuálnou formou s obsahovým zameraním podľa dohody. (Aj pre tých, ktorí už v súčasnosti pracujú v zahraničí). 2. DOUČOVANIE UČIVA ZŠ, SŠ. Príprava na maturitnú skúšku. 3. Business English Som učiteľkou AJ so zahraničnými pracovnými skúsenosťami, venujem sa aj prekladaniu. Cena: 7 EUR/45 min. S fakturáciou. Kontakt je vedený pod inzerátom.
Prešov
7 €
Autodoprava v rámci EÚ do 3,5 t
Ponúkam služby v rámci autodopravy do 3,5 tony po celej EÚ. Cena služieb je od 0,38 eur plus dohoda. Disponujeme viacerými dodávkami, spoľahlivosť zaručená.
Prešov
0,38 €
ČISTENIE ZARASTENÝCH POZEMKOV-REALIZÁCIA ZÁHRAD.
Ponúkam čistenie zarastených(zanedbaných) pozemkov,záhrad,lesných plôch... (Kosenie,výrub stromov,kríkov) Realizujeme vývoz odpadu podla dohody. V ponuke je aj kompletná realizácia záhrad,pokládka trávnika výsadba okrasných drevín,ovocných stromov atd. Zimná udržba, celoročný servis. Výstavba a montáž prístreškov,altánkov,záhradných domčekov,chodníkov,plotov a pod. Rekonštrukcia a výmena odvodnovacích systémov-Zvody,žlaby.
Levice
dohodou
Zhotovenie základov 60 rodinných domov
Hľadáme dodávateľa na komplexné a samostatné dodanie 60 základových platní rodinných domov Stilo 3i, na už zazmluvnené rodinné domy v r.2018 projektu DOMSNOV - 39.999 Eur na území SR za obdobie od 20.2.2018 - 31.12.2018
Bratislava III - Nové Mesto
360 000 €
REPASOVANÉ TURBO/TURBÁ-24-MESAČNÁ ZÁRUKA
Zaoberáme sa kvalitným repasovaním turbodúchadiel pre všetky typy osobných aj nákladných automobilov,úžitkových vozidiel aj poľnohospodárskych strojov. Turbo je po kompletnej repasácií(menený celý vnútrajšok z kvalitných originálnych dielov značky Melet).Každé turbo je odborne vyvážené a kalibrované podľa parametrov výrobcu. Za kvalitou repasu si stojíme a preto poskytujeme 24-mesačnú záruku..!!! Väčšina túrb je skladom,ihned k odberu alebo do 3 pracovných dní podľa typu turba. Jednotná cena pre väčšinu osobnych automobilov je 220€ !!! V prípade potreby ponúkame tiež SERVIS (demontáž starého a montáž nového turbodúchadla)pre osobné automobily.Bližšie info telefonicky alebo e-mailom. 2.0 TDI 1.9 TDI 2,0 HDI 1.6 HDI 1.5 TDCI TD D TDDI .... turboduchadla Repasovane turbo ALH AHF ASV BKC BJB BXF BLS AWX ARL ASZ repasovane turba predam turbo predam turba repas turba turbodúchadla ...
Košice III - Dargovských Hrdinov
220 €
Píšem bakalárske práce, diplomové práce a iné
Napíšem pre Vás akúkoľvek vysokoškolskú prácu. Dokážem spracovať nielen seminárne práce, bakalárske práce a diplomové práce, ale tiež rigorózne práce a po dohode aj dizertačné práce na vysokej kvalitatívnej úrovni. Venujem sa iba oblastiam, ktoré som študovala (sociálna práca), takže určite sa nestane, že by Vaša práca neprešla (za dlhé roky môjho pôsobenia "na trhu" sa mi to nestalo nikdy). Po dohode som schopná napísať aj práce na iné humanitné smery (práv, psychológia, pedagogika, špeciálna pedagogika, telesné či mentálne postihnutia a pod.). Píšem práce aj v IMRaD-e, samozrejmosťou je spracovanie štatistiky v závislosti od práce. Som na maily alebo na telefóne prakticky stále, takže kludne si vieme vždy všetko operatívne prekonzultovať. Budem rada, keď sa ozvete a dohodneme sa na spolupráci. Predtým, ako napíšete niekomu inému, sa so mnou aspoň poraďte - mám v tejto oblasti mimoriadne bohaté skúsenosti.
Bratislava
dohodou
Bakalárske, diplomové a iné práce
Ponúkame kvalitné služby v oblasti písania seminárnych, bakalárskych, diplomových, atestačných, rigoróznych, dizertačných a habilitačných prác za prijateľnú cenu. Taktiež Vám pomôžeme s vypracovaním prezentácie a prípravou na obhajobu. Práce píšeme aj v IRMADE. Cena je vecou dohody, závislá je od typu a rozsahu práce. V prípade záujmu nás kontaktujte na emailovej adrese a určite sa dohodneme. Garantujeme kvalitné spracovanie, včasné dodanie a zároveň Vašu anonymitu.
Košice
dohodou
Dom na prenajom
Ponukam ubytovanie partii robotnikov kapacita 8 psob kuchyna 2xsprcha 2x wc parkovacie miesto vo dvore
Veľký Biel
800 €
Hľadám stavebné zákazky
Hľadám stavebné zákazky,SK alebo zahraničie Sme 3 členná partia zaoberajúca sa stavebnými prácami,kompletné murárske práce ,rekonštrukcie domov bytov,kladenie obrubníkov, zamková dlažba,sadrokarton,omietky zatepľovanie rod. .domov . Pracujeme len pre súkromne osoby,auto náradie, vypracovanie cenovej ponuky samozrejmosťou.Nástup ihneď po dohode. .Za ponuky ďakujem.
Martin
dohodou
Preklad z/do nemeckého jazyka
Preklad odborných či neodborných textov. Ako diplomovaný prekladateľ zaručujem rýchly a spoľahlivý preklad. Špecializujem sa aj na preklad rôznych zmluv. Maximálna spokojnosť za výhodnú cenu! V prípade záujmu ma môžete kontaktovať písomne cez formulár nižšie alebo telefonicky. Preklad na faktúru!
Zvolen
5 €
ZEMNÉ, VÝKOPOVÉ A BÚRACIE PRÁCE - TRNAVA, PEZINOK,
Ponúkame zemné, výkopové, búracie práce - Trnava, Pezinok, Senec Naše stroje: UNC-cko, MINIBAGER, TRAKTORBAGER, ŠMYKOM RIADENY NAKLADAČ príslušenstvo na stroje - zemny vrtak, buracie kladivo, mixovacia lopata na beton - prenajom kontajnerov - buranie domov a budov a likvidacia odpadu - Vykopeme zaklady , trativody,drenaze, zumpy, septiky, pripojky , bazen a upravime pozemok - dovoz a odvoz sypkych materialov,hliny a stavebnej sute -príprava podkladu pre zámkovu dlažbu, vrátane kameňa a vibrovania Pracujeme NOSTOP rychle vybavenie vasej poziadavky, dostatok ludi na spracovanie. prídeme na obliadku a konzultaciu, poradíme zadarmo
Trnava
dohodou
Preklady z/do anglického jazyka. Celé Slovensko
Ponúkam vypracovanie kvalitných neúradných prekladov odborných i všeobecných textov z anglického jazyka do slovenčiny a naopak, s fakturáciou. As a professional translator- freelancer I conduct quality translations of general, legal, technical texts and documents from English to Slovak and vice versa. Prekladám technické, právnické, korporátne texty, žurnalistické útvary, odborné články, webstránky, abstrakty, výpisy, atď. Diplom o príslušnom požadovanom lingvistickom vzdelaní magisterského stupňa rada poskytnem na požiadanie. Ponúkam 100% mieru doterajšej zákazníckej spokojnosti. Cena: od 6 EUR/normostrana Neváhajte a kontaktujte, rada Vám poskytnem bližšie informácie. Všetko môžeme zrealizovať elektronicky. E-mailová adresa a tel. číslo sú uvedené pod textom inzerátu.
Prešov
6 €
1 2 96