1 678 inzerátov
Tvorba záverečných a seminárnych prác
Mám ukončené doktorandské i doktorské vzdelanie a viacročnú skúsenosť s pôsobením na akademickej pôde doma i v zahraničí. Na vysokej úrovni, kvalitne a diskrétne spracujem Vašu záverečnú kvalifikačnú prácu - bakalársku, diplomovú, rigoróznu, dizertačnú, či seminárnu prácu. Zameriavam sa na tvorbu prác z oblasti humanitných vied a spoločensko - vedných predmetov. Je samozrejmosťou, že všetky práce, ktoré vypracovávam obsahujú predpísané náležitosti (podľa smerníc). Ich súčasťou sú originálne a nápadité výskumy. Okrem slovenských a českých zdrojov pracujem aj s cudzojazyčnou literatúrou. Vykonávam tiež kompletnú korektúru prác (jazykovú, štylistickú, obsahovú). Kvalitne Vás pripravím aj na samotnú obhajobu práce. Pokiaľ Vás môj inzerát zaujal, kontaktujte ma prosím ohľadne bližších informácií emailom, príp. telefonicky a dohodneme sa na ďalšom postupe, nebránim sa i osobnému stretnutiu.
Žilina
dohodou
Sťahovanie Bratislava, odvoz nábytku, vypratávanie
Bez priplatkov aj počas vikendov a sviatkov, sťahovanie Bratislava, sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárie, sťahovanie predajne, likvidácia a odvoz nábytku a zariadenia, vypratávanie bytov, pivníc, domov, skladov, zásobovanie, odvoz a dovoz tovaru a materiálu, nákladná preprava vozidlami až do 12ton, nezáväzná cenová ponuka,
Bratislava I - Staré Mesto
15 €
NOVÉ PÔŽIČKY pre podnikateľov a živnostníkov
Peniaze do 24 hodín - Stačí len vyplniť žiadosť na našej webstránke - Špecializujeme sa na poskytovanie pôžičiek pre podnikateľov a živnostníkov, ale aj zamestnancov a dôchodcov. Každá žiadosť je posudzovaná individuálne, našou prioritou je profesionálny prístup a rýchle vybavenie úveru. Všetky ďalšie informácie radi poskytneme...
Trnava
zadarmo
Predám palivové drevo
Palivové drevo: - tvrdé drevo ponúkam naštiepané v dĺžkach: - 33 cm - 45€ prm - 50 cm - 45€ prm - 25 cm - 50€ prm Máme vlastnú dopravu.
Sekule
45 €
Prenajmem izbu.
Dám do prenájmu práve uvolnené, zariadené 2 izby/sú prepojené s jedným východom/ v rod.dome na 1.poschodí.Energie,TV,internet a ostatné v cene.
Trenčianska Teplá
180 €
Glossclean
Spoločnosť Glossclean ponúka upratovanie firmám. Kancelárie, banky, obchodné priestory, byty, domy, ...Obhliadka grátis, rýchlosť a precíznosť je samozrejmosť.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Profesionálne tepovanie - OLSI Tep
Hĺbkové TEPOVANIE áut, sedačiek, matracov, kobercov. ... zbavíme vás roztočí, prachu a nečistôt. Tepovanej textílii prinavrátime sviežosť farieb a vôňu. Tepujte s nami v letnej akcii. Cenník - letná AKCIA*: - sedačka bežne od 20 € - matrac bežne od 10 € - kusový koberec cca 7 € / kus viac nájdete aj na webke olsi . sk *doprava: v okrese Senec a Bratislava - ZDARMA Na tepovanie používame len profi zariadenia a prípravky spoločnosti Karcher. Dohodnite si termín tepovania, ktorý vám vyhovuje, alebo vám tepovač zapožičiame. Ak profesionálne tepovanie, tak s OLSI Tep.
Bratislava
dohodou
vypratávanie a odvoz nábytku na skládku Bratislava
nechajte to na nás....odvoz a likvidácia nepotrebného nábytku, elektro zariadenia a podobne, vypratávanie bytov, pivníc, garáži, skladov, za vopred dohodnutú cenu zahrňajúcu nakládku odvoz a samotnú likvidáciu na skládke
Bratislava I - Staré Mesto
10 €
Lacné rýchle a spolahlivé sťahovanie, preprava
Ponúkame Vám lacné, rýchle a spolahlivé sťahovanie. Cenu nenavyšujeme(za dohodnutý objem práce) a na čom sa dohodneme to platí. Sme zohraný tím a máme prax niekolko rokov. Presťahujeme Vás rýchlo a bez poškodenia. Cena za prepravu nábytku z obchodných domov 30€ v rámci BA. Cena za sťahovanie je stanovená úkolovo a nie hodinovo takže máte istotu spokojnosti rýchlej a kvalitnej práce.
Bratislava
30 €
Odvoz starého nábytku, vypratávanie bytov
Sme partia zohraných sťahovákov a ponúkame vám vypratanie bytu, skladu, garáže či pivnice. Garantujeme dodržanie termínu a rýchlu prácu. Taktiež poskytujeme sťahovanie,vnútroštátnu prepravu atď. volajte,dohodneme sa
Bratislava
dohodou
Sťahovanie Preprava
Ponukam: Stahovanie Preprava Dovoz Odvoz Vypratavanie Vynaska 0,4€/KM do 3,5t
Trenčín
0,40 €
Autodoprava
Autodoprava celá SR a časť EU. Nosnosť 6 ton alebo 15 europaliet. Rozmer skrine 6m dlžka x 2,4m šírka x 2,3m výška max. 33m3 objem skrine. Vozidlo je vybavené hydraulickým čelom s nosnosťou 1,5t. Prevezieme čokoľvek, kamkoľvek za rozumnú cenu. Tovar z nákupných centier SK, CZ, HU, PL.
Prešov
dohodou
Zemné a výkopové práce
Ponúkame zemné a výkopové prace minibagrom + Autodoprava za skvelu cenu. Obhliadka na mieste zadarmo.
Prešov
dohodou
Prenájom Izieb v dome Košice Pereš Gabriela
pre jednotlivcov, partie sezónnych robotníkov , turistov, rodiny . Každá izba má vlastné soc. zariadenie sprchovací kút, umývadlo, WC. Izby sú plne vybavené TV, Wifi pripojenie. Kuchynka spoločná. Parkovisko pred budovou . RD nachádza od obchodného centra Optima, jednu zástavku : Perešská . RD sa nachádza smerom na Vstupný areál U. S. Steel . S pozdravom G.S.
Košice II - Pereš
dohodou
pôžička do 5 000 eur, pre podnikateľov do 6500 eur
Sprostredkujeme vám úver od spoločnosti s licenciou na poskytovanie úverov. Nový úver od 500 do 5000 eur pre zamestnancov aj starobných dôchodcov. Pôžička sa dá vybaviť len osobne na pobočke v Senci. Vhodné pre klientov z blízkeho okolia. Peniaze na účte do 24 hodín od podpisu zmluvy, žiadne poplatky za predčasné splatenie úveru Príklad: 5 000 eur máme so splátkou už za 138 eur mesačne. Od 1.6. máme už aj podnikateľské úvery (s.r.o.) a živnostníci do výšky 6 500 eur.
Bratislava
zadarmo
Autodoprava - Sťahovanie - do 3,5 t. Celá SR
Autodoprava do 3,5ton. Preprava tovaru , nábytku , sťahovanie . Fiat Ducato vnútorný rozmer 1,7x3,50x1,9 výška . Na cene sa určite dohodneme po tel.
Trenčín
dohodou
Mary Kay - 30-60%
Ponúkam bezplatné kozmetické poradenstvo MARY KAY a zároveň kozmetiku tejto značky vo výrazných zľavách, až - 30-60%. V prípade záujmu o produkty a akékoľvek informácie ma kontaktujte prosím emailom. Želám krásny deň!
Nitra
dohodou
Medovniky
Pečiem a zdobím medovníky na každú príležitosť: Vianoce, Velká noc, svadba, krstiny, narodeniny alebo len tak pre radosť.Cena závisí od veľkosti medovnika a náročnosti zdobenia.Mensie medovniky poslem postou.Sperkovnice a vacsie 3D medovniky vyzaduju osobny odber.V prípade záujmu ma prosím kontaktujte sms alebo e-mailom týždeň dopredu.
Vikartovce
dohodou
Elektrikár Bratislava-NONSTOP
Ponúkame opravy a montáž elektroinštalácií .Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov.Opravy a výmena rozvádzačov v bytoch a rodinných domoch .Zapájanie varných dosiek .Revízne správy .Opravy a výmena zásuviek a vypínačov,montáž lustrov.Led pásov a bodoviek .
Bratislava
dohodou
Elektrikár Bratislava - Poruchová služba NONSTOP
Opravy - zásuvky,vypínače,svietidlá,rozvodné krabice,poistky,ističe,ektrospotrebiče. Zapojenie - varné dosky,elektrické rúry,sporáky,vstavané spotrebiče,svietidlá,digestory. Montáž - svietidiel,lustrov,osvetlenie kuchynskej linky,ledpásy,bodové svietidlá. Ďalej ponúkam – rekonštrukcie kompletné,čiastočné, malé prerábky,premiestnenie zásuviek,vypínačov,svietidiel,odstraňovanie závad podľa revíznej správy,periodické kontroly elektroinštalácie,overenie stavu elektroinštalácie pred kúpou nehnuteľnosti. Zhotovenie nových elektroinštalácií, ale aj rekonštrukcie a opravy jestvujúcich.Opravy,servis,prerábky,rekonštrukcie elektroinštalácie.Opravy zásuviek,vypínačov,svietidiel,ističov,prerušených káblov a iné.
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou
1 2 84