Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Služby

Najlacnejšie plechové garáže, voliery pre psov
Zaoberáme sa výrobou a predajom plechových garáží, garážových brán a oceľových konštrukcií na individuálnu objednávku, ako napríklad: – plechové garáže – nádrže na uhlie, – skrinky na náradie, – stavebné sklady, – plechové garáže na bicykle, motorky, štvorkolky Ponúkame takisto bohatý výber kotercov a klietok pre psy, ktoré zabezpečia maximálne pohodlie a bezpečnosť psa. Materiály, ktoré používame na výrobu konštrukcií, sú zbavené ostrých hrán a všetky vystávajúce skrutky sú dôkladne zbrúsené vďaka čomu sne eliminovali riziko zranenia Vášho psa. Zaručujeme: - najvyššiu kvalitu výrobkov - dôraz na detail - dôsledné spracovanie - pohodlné splátky - bezplatná montáž - milú a profesionálnu obsluhu - odborné poradenstvo pri každej fáze objednávky Všetky vykonané boli zo strany našich zákazníkov pozitívne hodnotené. Naše plechové garáže sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu Vám môžeme poskytnúť najvyššiu kvalitu spracovania.
Tvrdošín
dohodou
Ocelová hala Superstal 10m x 25
Nabízíme výrobu a montáž ocelových hal na míru. Ocelové haly jsou konstruovány z jeklů. Vnější zakrytí trapézovým plechem. Ocelová konstrukce je zajištěna základním lakem. Boční výška do 5,5m. Příkladová specifikace: - šířka 10 m - délka 25 m - výška ve vrcholu 5 m - dvoukřídlá vrata - výška vrat 3,5 m - šířka brány 4 m - šířka dvířek 100 cm - sedlová střecha se světlíky - trapézový plech pozinkovaný Vyrábíme haly libovolných délek, do 12m šíře bez vnitřních podpěr, do 14m šířky s vnitřními podpěrnými sloupy. Dodávky montáže a instalace po celé ČR a SR. Kontakujte nás prosím s Vaším požadavkem na kalkulaci.
Poľsko
13 500 €
Upratovanie pre Váš biznis
KT CLEAN je malá firma plná mladých ľudí, schopná poskytovať prvotriedne upratovacie služby vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam a obetavému prístupu. Ponúkame profesionálne a efektívne upratovanie pre Váš biznis, jednorázovo alebo pravidelne. Zistite ešte dnes, čo pre vás môže KT CLEAN urobiť! ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU ZADARMO!
Trnava
dohodou
Reklama na kľúč
Ponúkame kompletné zastrešenie reklamy na Facebook, Instagram. Vytvorenie grafiky pre predaj Vašich produktov, služby. Všetko vytvoríme na kľúč. Najlacnejšie na trhu. Faktúra, daňový doklad je samozrejmosť. Uvedená cena je za mesiac
Senica
30 €
Vianočné pečivo 2019
Tento rok sme si pre Vás pripravili následovné: medvedie labky vanilkové rožky linecké koláčiky /vanilkové, kakaové/ medovníky /nezdobené/ medovníky lepené domácim marhuľovým džemom anjelské oči kokosové sušienky lepené makové krúžky kokosové guľky škoricové krúžky s citrusovou polevou kokosové pusinky Možnosť objednávky závinov - cca 1,5kg/17€ - orechový - makový - makový s čerešňami medové rezy celý plech - 17€ ODBER: BRATISLAVA-RUZINOV PRI BILLE NA BAJKALSKEJ ULICI V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať správou, radi Vám na čokoľvek odpovieme :) !!! OBJEDNAVKY MAILOM !!!
Bratislava
15 €
Sťahovanie, Vypratávanie, Preprava , Nákladné taxi
Nákladné taxi cena už od 25 € Sťahovanie bytov, domov. Vypratávanie pivníc, povál či garáží. Likvidácia starého nábytku. Sťahovanie nábytku. - Likvidácia starého nábytku - Odvoz tovaru v Bratislave z obchodov ako IKEA, SCONTO NABYTOK, MERKURY MARKET, MOEBELIX, OBI, HORNBACH, KIKA - Prevoz nábytku Bratislava - Autodoprava - Sťahovanie - Nákladné taxi -Vyprátavanie pivníc Expresná preprava tovaru, preprava nábytku, preprava elektrospotrebičov, odvoz starého nábytku, sťahovanie, vypratávanie bytov, vypratávanie garáží, vypratávanie pivníc Sme pripravení na Váš náklad :) Kontaktujte nás a dohodnite si snami odvoz či sťahovanie - MEGATAXI team
Bratislava
25 €
Rekonštrukcie bytov
Rekonštrukcie bytov,bytové jadrá,stierky, sadrokartóny,maľovanie,podlahy,obklady, dlažby,elektroinštalácie,vodoinštalácie, rekonštrukcie rd,všetky stavebné práce, kvalita za rozumnú cenu
Banská Bystrica
dohodou
Dlhodobý prenájom
Ponúkame do dlhodobého prenájmu izby v ubytovacom zariadení,ubytovanie vhodné pre firmy. Miesto Vajkovce okres Košice.
Košice
1 €
seminárne, bakalárske, diplomové a rigorózne práce
Dobrý deň, som absolventka vysokej školy a vypracujem podklady ku bakalárskym, diplomovým a seminárnym prácam, a to najmä v odboroch ekonomika, ekonómia, sociológia, sociálna práca,psychológia a verejná správa. Svoju prácu vykonávam diskrétne a za výhodné ceny. Zadarmo zasielam ukážku práce. Prácu prepracujem až do finálnej podoby podľa požiadaviek Vášho školiteľa. Mám už niekoľkoročné skúsenosti v tejto oblasti. Každá vypracovaná práca je originálna a spracujem ju k Vašej 100% spokojnosti. Práce vypracujem už do 5 dní. Zasielajte mi svoje zadania emailom a ja Vás následne budem kontaktovať. Možnosť aj osobného stretnutia. Disponujem systémom originality práce. Pri písaní prác nad 50 strán akcia. Počas písania práce sa platí po častiach.
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou
Predlžovanie vlasov
Ponúkame Vám profesionálne predlžovanie vlasov. Predlžujeme technikami keratín, eurolock, microring, tape in. Predlžujeme aj vami prinesené vlasy!!! Cena za nadpojenie do 120pramienkov je 50€ Posunutie vlasov 75€ Ak si chcete vlasky zakupit u nas mame pre vás pripravenú akciu... Tmave vlasy: 40-55cm....160€ 60-75cm....199€ Blond vlasy: 40-70cm....199€ Pozor, tieto ceny obsahuju 100ks pravé vlasy uz aj s nadpojením. Mame 12r skusenocti, najdete u nas bezproblemove parkovanie, pracujeme aj vo večerných hodinach alebo cez víkend podla potreby. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať:)
Bratislava II - Ružinov
50 €
Diplomové, bakalárske a iné práce
Ponúkame kvalitné služby v oblasti spracovania bakalárskych, diplomových, rigoróznych a iných prác, ako aj prezentácií v PowerPointe za výhodnú cenu. Práce píšeme aj v IRMADE. V prípade záujmu nás kontaktujte a určite sa dohodneme. Diskrétnosť, spoľahlivosť a anonymita sú samozrejmosťou.
Košice
dohodou
Preprava stavebného materialu do 7ton
Ponúkame dopravu stavebného materiálu s hydraulickou rukou a sypkých materiálov do 7ton. Palety, piesky, štrky, makadam všetko rýchlo a spoľahlivo na miesto určenia. Trnava, Piešťany, Senec a okolie. Cena: € 1,30 km do 20km € 25 vykládka hydraulickou rukou € 3 paleta + 100% Dohoda Tešíme sa na spoluprácu. Ďakujeme.
Jaslovské Bohunice
dohodou
Predám viacerých platcov DPH 1.999 € za kus
Predám viacerých platcov DPH, s čistou históriou, daňové priznania podané. S garanciou bezdlžnosti, okamžite k odberu. Prevod firmy je v cene.
Banská Bystrica
1 999 €
Predáme nadštandardne ziskovú spoločnosť
Predáme nadštandardne ziskovú strojársku spoločnosť zameranú na výrobu produktov pre automotive. Vyrába bežné mechanizmy, zariadenia alebo technológie, ale aj špeciálne zariadenia s vyššou pridanou hodnotou. Spolupracuje s viacerými subdodávateľmi pre automobilky na Slovensku ale aj v zahraničí. Ročné tržby spoločnosti sú v priemere 2 mil. eur, hospodársky výsledok po zdanení v priemere 150 tis. eur. Firma má vlastné výrobné priestory a nie je zaťažená žiadnym úverom.
Trnava
1 300 000 €
Seminárne, bakalárske, diplomové práce EXPRESNE
Potrebujete napísať rigoróznu, bakalársku, diplomovú, seminárnu prácu, či nejaký rozbor diela, prezentáciu, esej a podobne a nemáte na to čas? Kontaktujte ma! CELÁ SR Mám dlhoročné skúseností v písaní rôznych druhov prác, či prezentácií v rôznych oblastiach (technický smer, humanitné a sociálne vedy, medicína...). Ku každej práci pristupujem jednotlivo a tak, ako si zákazník želá, práce sú vždy samozrejme originály a vypracované zákazníkovi na mieru. Dokážem pracovať aj v obrovskej časovej tiesni a práce napísať na počkanie. Na cene sa vždy viem dohodnúť a tiež na celom postupe komunikácie. Pri úvodnom kontaktovaní, prosím uveďte tému práce, typ práce (bakalárska, diplomová, seminárna, esej, prezentácia...) a rozsah práce. Na základe týchto kritérií, Vám viem poslať cenovú ponuku a môžem začať pracovať.
Trenčín
dohodou
Betónové ploty -objednajte ešte tento rok
Certifikovaná firma ponúka na predaj betónové ploty najvyššej kvality. Jednostranné aj Obojstranné oplotenia. Ponúkam Vám predaj, montáž a dopravu betónového oplotenia. Výhody betónového oplotenia: dlhodobá životnosť, odolný voči vetru, dažďu, snehu a mrazu. V prípade záujmu nás kontaktujte a využite naše zľavy. V ponuke farebné odtiene PIESKOVEC alebo ANTRACIT, kde je farba priama prímes v betóne!!!
Rožňava
dohodou
Betonove ploty
Akcia 1/2DPH do odvolania Certifikovaná firma ponúka na predaj betónové ploty najvyššej kvality. Jednostranné aj Obojstranné oplotenia. Ponúkam Vám predaj, montáž a dopravu betónového oplotenia. Výhody betónového oplotenia: dlhodobá životnosť, odolný voči vetru, dažďu, snehu a mrazu. V prípade záujmu nás kontaktujte a využite naše zľavy. V ponuke farebné odtiene PIESKOVEC alebo ANTRACIT, kde je farba priama prímes v betóne!!!
Košice II - Lorinčík
dohodou
Klampiarske, tesárske a pokrývačské práce MASLEN.
JESENNÁ AKCIA. Škridplech 4,73 e/m2 bez DPH. RAL 3009 lesk, 8017 lesk pri odbere nad 30m2. Predám originálny kvalitný plech MASLEN. Ako aj doplnky k plechovej strešnej krytine. (skrutky, záveterné lišty, hrebenáče, odkvapový a zvodový systém, plotové lamely atď. CELÝ SORTIMENT) Všetky farby a všetko za veľmi výhodných cenových podmienok. Predám to oficiálne s faktúrou na Vašu osobu/firmu. Pre platcov DPH možnosť odpočtu DPH. Dovoz do 3 dní. (objednavka kazdy utorok - dovoz kazdy piatok poobede do PN). Voľné termíny MONTÁŽE : Zameranie strechy a nezáväzná cenová ponuka do 50 km od Piešťan zdarma. Sprostredkovanie montáže krytiny Maslen autorizovanými pracovníkmi s praxou za výhodných podmienok (región Trnava, Nitra, Trenčín).
Piešťany
dohodou
Živá hudba na oslavy, svadby, výročia, iné akcie
Ponúkame živú hudobnú produkciu na oslavy, zábavy, svadby, súkromné akcie, firemné akcie, plesy, silvestroch, súkromných narodeninových párty aj na počúvanie po celom Slovensku aj v zahraničí. Ponúkame aj karaoke show a výber piesní podľa vlastného želania.
Trenčín
dohodou