7 445 inzerátov
Repas brzdových strmenov/brzdový strmen
Naša firma,ponúka opravu brzdových strmeňov pre všetky druhy vozidiel (osobných , nákladných , stavebných strojov a návesov) Brzdové strmene máme aj na výmenný spôsob Ak by sme brzdový strmeň nemali na výmenu tak opravíme Váš Dlžka opravy je max 2 pracovné dni Záruku poskytujeme 12 mesiacov Pre nákladné vozidlá a návesy máme strmene skladom pripravené na predaj Bližšie info telefonicky alebo mailom S cenou a kvalitou budete spokojný
Zemplínska Široká
dohodou
Záhradné práce
Celoročná starostlivosť o Vašu záhradu, jarná údržba a zazimovanie. Stupava a okolie.
Stupava
dohodou
Ocelová hala Superstal 10m x 25
Nabízíme výrobu a montáž ocelových hal na míru. Ocelové haly jsou konstruovány z jeklů. Vnější zakrytí trapézovým plechem. Ocelová konstrukce je zajištěna základním lakem. Boční výška do 5,5m. Příkladová specifikace: - šířka 10 m - délka 25 m - výška ve vrcholu 5 m - dvoukřídlá vrata - výška vrat 3,5 m - šířka brány 4 m - šířka dvířek 100 cm - sedlová střecha se světlíky - trapézový plech pozinkovaný Vyrábíme haly libovolných délek, do 12m šíře bez vnitřních podpěr, do 14m šířky s vnitřními podpěrnými sloupy. Dodávky montáže a instalace po celé ČR a SR. Kontakujte nás prosím s Vaším požadavkem na kalkulaci.
Poľsko
13 500 €
PRÍLEŽITOSŤ PRE BUDÚCICH UMELCOV
Otvor svoju dušu tvoreniu. ODLIŠ SA OD OSTATNÝCH KVALITOU SVOJICH VÝTVARNÝCH PRÁC. 1.Naučiť a zdokonaliť Vás individuálne, vo Vami vybranom výtvarnom smere a umeleckých tvorivých procesoch. 2.Dielo vytvoriť tak, aby ste dosahovali najvyššiu efektivitu pri tvorbe a nezdržiaval sa Váš umelecký vývoj. 3.Uviesť Vás na umelecký trh tak, aby ste mohli slobodne tvoriť na takej úrovni, aby diela odrážali Vašu dušu a radosť z tvorby. 4.Máte možnosť výberu viacerých variant programu, podľa náročnosti aj cenovej relácie. 5. V cene je zahrnutý výtvarný balíček.(plátno, farby, štetce, atď ) 6. Účastníkovi kurzu/súkromných hodín bude umožnené vytvorené dielo aj zaradiť do ponuky k predaju. Tvoriť budete pod vedením výtvarníka, sochára, designera Didier Le Mar, s viac ako 20 ročnou praxou v oblasti tvorby. Je úplne jedno či ste začiatočník alebo sa venujete tvorbe aktívnejšie. Otázka znie, čo ďalej ? Mimoriadnou výhodou tohto programu je možnosť zviditeľniť sa, prezentovať vytvorené diela a tiež predávať. Táto komplexnosť Vám pomôže v expandovaní a Vašom umeleckom raste, čím si splníte svoje sny. Poprosíme Vás, aby ste reagovali na tento inzerát jednoduchou odpoveďou, že máte záujem a uviesť Vaše kontaktné údaje - meno, mailový a telefonický kontakt, Ponuka je vhodné pre všetky vekové kategórie s kreatívnym myslením, ktorí pociťujú lásku k umeniu. Ak teraz uvažujete či napísať, otázka znie, a prečo nie ? Radi Vás privítame v priateľskom prostredí ateliéru Didier Le Mar. Základný program teraz vo vynikajúcej cene už od 85 Eur Odosielateľ : Udeľujem týmto súhlas so spracovaním mojich osobných údajov podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov
Košice
130 €
Preprava stavebného materialu do 7ton
Ponúkame dopravu stavebného materiálu s hydraulickou rukou a sypkých materiálov do 7ton. Palety, piesky, štrky, makadam všetko rýchlo a spoľahlivo na miesto určenia. Trnava, Piešťany, Senec a okolie. Cena: € 1,30 km do 20km € 25 vykládka hydraulickou rukou € 3 paleta + 100% Dohoda Tešíme sa na spoluprácu. Ďakujeme.
Jaslovské Bohunice
dohodou
Výroba schodov
Vyrábam moderné kombinované samonosné schody na mieru (točite, bočnicové, atypické), alebo kovovú konštrukciu samonosnych schodov.Materiál nerez,kov,drevo,sklo.Moderný vzhľad v kombinácii s tradičnými drevenými prvkami.Všetko za rozumné ceny.Pošlite nákres,alebo projekt ,vyhotovím cenovú ponuku a 3D nákres zdarma
Košice IV - Nad jazerom
dohodou
SŤAHOVACIE, VYPRATÁVACIE A BÚRACIE PRÁCE. TOP CENY
Vykonávame : -sťahovanie domov, bytov a firiem v rámci SK aj EÚ - Vypratávanie starých nábytkov, pivníc a stavebného odpadu, firiem - odvoz stavebného odpadu - búracie práce s odvozom - hydraulická ruka - prevoz klavír, pianino, trezor... Prečo si vybrať práve nás : - máme tie najlepšie ceny - vìkendy a sviatky bez prìplatku - bez prìplatkov za poschodia - požičanie 10ks krabìc pred sťahovanìm zadarmo - montáž a demontáž nábytku už v cene sťahovania - sťahujeme celé Slovensko a po dohode aj zahraničie - bezplatná obhliadka a nacenenie Sme k dispozìcii 24/7 Nonstop. Neváhajte a v prìpade potreby volajte na dole uvedené čìslo.
Bratislava
dohodou
Predáme nadštandardne ziskovú spoločnosť
Predáme nadštandardne ziskovú strojársku spoločnosť zameranú na výrobu produktov pre automotive. Vyrába bežné mechanizmy, zariadenia alebo technológie, ale aj špeciálne zariadenia s vyššou pridanou hodnotou. Spolupracuje s viacerými subdodávateľmi pre automobilky na Slovensku ale aj v zahraničí. Ročné tržby spoločnosti sú v priemere 2 mil. eur, hospodársky výsledok po zdanení v priemere 150 tis. eur. Firma má vlastné výrobné priestory a nie je zaťažená žiadnym úverom.
Trnava
1 300 000 €
Betónové oplotenie
Ponúkame na predaj certifikované jednostranné a obojstranné betónové oplotenie od slovenského výrobcu. Široký sortiment, farebné prevedenie pieskovec, antracit a stará tehla. Možnosť dopravy a montáže, bezplatné zameranie a poradenstvo.
Prešov
dohodou
Tesarske prace-drevo výroba
Zimné akcie na vyrobu a montaž drevených výrobkov.Pre vyhladavac: chatka chata domcek voliera altanok pristresok kralikaren studna hojdacka kurin psia buda krov
Žilina
dohodou
vodoinštalater -rekonštrukcia kúpelne
Ponúkam vodárske a kurenárske služby, výmena rozvodov vody,odpad,wc,umývadla, vane ,vodovodné batérie,sprchové kúty komplet výmena sanity ,preplach upchatého odpadu,výmena elektrických zohrievačov vody zapajanie pračiek a umivačiek riadu komplet rekonštrukcia kúpelní obklad,dlažba,priečky, obhliadky zdarma.
Košice I - Sídlisko Ťahanovce
dohodou
Čadicové kocky
Ponúkame na predaj nepoužité kamenne čadičové kocky sivomodrej farby priamo v kameňolome, balené v bigbagoch alebo v drevených boxoch. Kocky: Ceny sú uvedené bez DPH. 4x6 - 11,50€/m2 (1ton= 9,5m2) 8x10 - 24€/m2 (1ton= 5,5m2) 16x16 - 32€/m2 20x10x10 (obrubník) - 8,50€/bm Platne (Hrubka 6-12) - 9€/ m2 (1pal- 10m2(+1m2) GRATIS) Pokládku vieme zabezpečiť.
Fiľakovo
12 €
Rekonštrukcie domov a bytov
Ponukam rekonstrukcie domov a bytov.Malujeme Murujeme Omietame Obkladame a vela dalsich stavebnych prac za prijatelne ceny.
Hul
dohodou
Rekonštrukcia bytového jadra bez búrania Realizuje
Rekonštrukcia bytového jadra bez búrania Realizujeme renováciu / rekonštrukciu bytového jadra bez búrania formou náteru/ nástreku štrukturovanými náterovými hmotami s miestom výkonu práce celé Slovensko : Kraje : Bratislava , Trnava , Nitra , Žilina , Trenčín, Banská Bystrica , Prešov , Košice za cenu 14€/m2 vrátane materiálu. Realizácia prebieha 1-2dni. Dopravu neučtujeme v rámci SR. Viac info na našom webe
Bratislava
14 €
BYTOVE PRERABKY-->DK
Vykonavame vsetke stavebne prace CENOVO DOSTUPNE PRE KAZDEHO Maliarske a natieracske prace Obkladacie prace,dlazby Plavajuce podlahy Kompletne rekonstrukcie domov a bytov Stierkovanie,omietky Zateplenie a fasady Sadrokartony Rucne buracie prace Pre nas je kvalita a spokojnost na prvom mieste DÔCHODCOM ZLAVA!
Bratislava
dohodou
Renovácia , smaltovanie vaní v celej SR aj východ
Renovácia , smaltovanie vaní v celej SR aj východ V rámci celého Slovenska realizujeme smaltovanie a renováciu vane takzvaným studeným smaltom čo je náhrada klasického vypalovaného smaltu. Je to špeciálny dvojzložkový náter vane so zárukou 2roky a životnosťou až 8 rokov prípadne viac podľa spôsobu využívania vašej vane. Naši majstri majú už dvadsať rokov spokojných zákazníkov veríme že pribudnete medzi nich aj Vy. Cena 75€ za štandardnú vaňu platí pre západné a stredné Slovensko a cena 85€ platí len pre východné Slovensko / Košický a Prešovský kraj dĺžka realizácie cca 2hodiny 2dni.Renováciu a smaltovanie realizujeme aj v Humenné , Bardejov , Michalovce , Vranov nad Topľov a iné okresy a mestá.
Bratislava
dohodou
Ahoj, som nová, lepšia pôžička
Ponúkame Vám pôžičku na čokoľvek. Zamestnanci, dôchodcovia, podnikatelia od 400,€. do 10000,€ Individuálne posúdenie žiadostí Bratislavský kraj-,Plať za mňa, koľko len chceš. S pozdravom Roman Spišák
Bratislava
dohodou
seminárne, bakalárske, diplomové a rigorózne práce
Dobrý deň, som absolventka vysokej školy a vypracujem podklady ku bakalárskym, diplomovým a seminárnym prácam, a to najmä v odboroch ekonomika, ekonómia, sociológia, sociálna práca,psychológia a verejná správa. Svoju prácu vykonávam diskrétne a za výhodné ceny. Zadarmo zasielam ukážku práce. Prácu prepracujem až do finálnej podoby podľa požiadaviek Vášho školiteľa. Mám už niekoľkoročné skúsenosti v tejto oblasti. Každá vypracovaná práca je originálna a spracujem ju k Vašej 100% spokojnosti. Práce vypracujem už do 5 dní. Zasielajte mi svoje zadania emailom a ja Vás následne budem kontaktovať. Možnosť aj osobného stretnutia. Disponujem systémom originality práce. Pri písaní prác nad 50 strán akcia. Počas písania práce sa platí po častiach.
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou
Predaj drevenej brikety RUF
Predám drevené brikety RUF vyrobené zo smrekovej a bukovej piliny a hobliny cenu 135€ / Paleta Vhodné do všetkých druhov pecí Možný dovoz v okrese Spišská Nová Ves
Spišský Hrušov
135 €
Záverečné práce bez námahy
Potrebujete vypracovať esej, projekt, ŠVOČ, bakalárku, diplomovku, referát, seminárnu prácu za prijateľnú cenu, bez plagiátorstva a za rýchly čas? Kontaktujte ma! Orientujem sa predovšetkým v oblasti technických odborov, no tiež v sociálnej, humanitnej či právnej sfére, a som otvorená novým možnostiam. Každú so spoluprác rada začínam úvodnou konzultáciou a predstavou objednávateľa o finálnej verzii jeho záverečnej práce, aby som sa jej mohla čo najviac priblížiť. Ak to však nechá zákazník na mne, nevadí. Na cene sa viem vždy dohodnúť, tak aby to vyhovovalo obom stranám! Stačí ma kontaktovať.
Trenčín
dohodou
1 2 373