Služby

1 376 inzerátov
Pôžičky a hypotéky pre celá SR
Pôžičky a hypotéky pre celá SR
Klientom ponúkame niekoľko kategórií pôžičiek a úverov. Pôžičky, úvery a hypotéky pre zamestnancov, podnikateľov, obchodníkov, zdravotné sestry, poľnohospodárov a iné. Rýchla štúdia vášho súboru.
Košice
400 000 €
AUTODOPRAVA S HYDRAULICKOU RUKOU
AUTODOPRAVA S HYDRAULICKOU RUKOU
- PREPRAVUJEME - paletový tovar, stavebné rezivo, oceľové konštrukcie, krov, stavebný materiál, menšie stavebné mechanizmy CENA DOPRAVY - Žilina(okolie 10km)- 30€ + vykládka - Nad 10km - 1,20€/km + vykládka - vykládka paleta - 3,20€ - práca s hydraulickou rukou - 6,00€/15min. - stojné - 4,00€/15min.
Žilina
dohodou
AUTODOPRAVA S HYDRAULICKOU RUKOU AUTODOPRAVA S HYDRAULICKOU RUKOU
Predám s.r.o. - mesačný platca DPH
Predám s.r.o. - mesačný platca DPH
Ponúkam na predaj novozaloženú sro (marec 2020) - mesačný platca DPH. Spoločnosť je nová, vez akýchkoľvek dlhov a záväzkov voči tretím osobám. V cene je zahrnutý komplet právny servis vrátane poplatku za vykonanie zápisu zmeny do Obchodného registra.
Bratislava
1 500 €
Jazykové hodiny, kurzy
Jazykové hodiny, kurzy
Kvalifikovaný a skúsený team lektorov Vám ponúka hodiny angličtiny,maďarčiny, nemčiny, ruštiny a slovenčiny. Môžete sa vzdelávať individuálne, alebo si priniesť vlastnú skupinku. Zabezpečujeme výučbu v priestoroch jazykovej školy v Bratislave – Petržalke,alebo v spoločnostiach v rámci firemnej výučby. Samozrejme, výučba je možná aj online.Neváhajte sa prihlásiť!
Bratislava
dohodou
Úschovňa rôznych vecí aj cenných na rôznu dobu.
Úschovňa rôznych vecí aj cenných na rôznu dobu.
Ponúkam vám úschovu rôznych aj cenných vecí a dokumentov na krátku, strednú a aj dlhú dobu. Veci môžu byť do veľkosti 0,5 metra kubickeho. Veci budú bezpečne uložené v miestnosti s celoročnou teplotou 22 stupňov celzia a pri minimálnej vlhkosti vzduchu. Ďalej vám ponúkam preventívny prepis vašej nehnuteľnosti na moju osobu z akéhokoľvek vášho dôvodu tiež na krátku, strednú aj dlhú dobu. Po skončení doby samozrejme prepis naspäť do vášho majetku. Ďalej vám ponúkam,, prenájom,, môjho bankového účtu tiež na krátku, strednú a aj dlhú dobu. Všetky 3 tri ponuky ponúkam samozrejme za províziu, ktorú samozrejme dohodneme k obojstrannej spokojnosti osobne. Jednam seriózne, presne, spoľahlivo a extra diskrétne. Teším sa na našu spoluprácu.
Topoľčany
dohodou
Autodoprava - do 3,5 t. Celá SR
Autodoprava - do 3,5 t. Celá SR
Autodoprava do 3,5ton. Preprava tovaru , nábytku , sťahovanie . Fiat Ducato vnútorný rozmer 1,8x3,60x1,9 výška . Cena po tel.
Trenčín
dohodou
Zemné výkopové a búracie práce Bager Minibager
Zemné výkopové a búracie práce Bager Minibager
Dobrý deň,ponúkame zemné a výkopové práce , najvýkonnejším minibagrom vo svojej triede 3,9 tony.Je to jednotka medzi minibagrami. Tento stroj je postaveny na gumových pásoch a tým pádom je šetrný k travnikom a dlažbám a dostane sa aj tam, kde sa kolesové bagre nedostanú (sutiny,rozmočený terén ,ostré podložie a podobne).Má nulovú otoč = nemá ,,riť" a tým pádom sa zmestí a otočí takmer všade. Bez problémov vyloží na tatru a strojom jej podobným. BAGER MINIBAGER STAVEBNÉ PRÁCE : základové dosky ( základová doska ), základové platne ( základová platňa ), chodníky, parkoviská, spevnené plochy, dvory , zámková dlažba , murárske práce ..a mnoho iného. Obhliadku vykonávame bezplatne. www. praceminibagrom .sk Realizujeme nasledovné: -Základy stavieb -Oplotenia -Plynové prípojky -Elektrické prípojky -Vodovodné prípojky -Kanalizačné prípojky -Drenážne žľaby -Kopanie bazénov -Kopanie pivníc -Žumpy -Čističky -Svahovanie terénu -Úpravy terénu -Vytrhávanie koreňov -Zrovnávanie pozemnkou -Zrovnávanie násypov pod zámkové dlažby -Čistenie pozemkov od náletových drevín -Nakladanie konárov,betónov,kameňov a iných neforemných materiálov pomocou prídržného zariadenia. -planírovanie štrkov/šotoliny/zeminy (pod cestu, zavážku ...) a iné... Búracie práce -demolácie múrikov,starých budov, poterov,starých dlažieb,asfaltových plôch ..hydraulickým zbíjacím kladivom . ZEMNÉ VÝKOPOVÉ PRÁCE VYKONÁVAME NA ZÁKLADE 35 ROČNÝCH SKÚSENOSTÍ V OBORE !! Širka lyžíc je 30,50,60,120 cm + 120cm hydraulicka naklapacia lyčica a 170cm dozerova radlica + 120kg hydraulické zbíjacie kladivo a hydraulické prídržné nakladacie zariadenie. Hĺbka výkopu cca 3,5m! Odvoz vykopanej zeminy, sute IVECOM trojstrannym sklapacom celková nosnosť 10 ton , dovoz sypkych a iných materialov podľa priania zákzníka za výborné ceny!! Dovoz palivoveho stiepaneho dreva. Zemné práce výkopove práce stavebný odpad MINIBAGER BAGER prievidza 971 01 bager partizánske 958 01 buracie prace , dovoz odvoz strku preprava vyklapac sklapac štrk odvoz dovoz hydraulicke buracie kladivo zbíjačka bager výkop minirýpadlo Palivove drevo , dovoz dreva dovoz piesku dovoz strku piesok strk , doprava , preprava , štrk piesok minibager prievidza minibager Nováky , minibager Partizánske Bager Prievidza , Bager Nováky , Bager Partizánske , stavebná činnosť stavebná firma , suchý betón Makadam odvoz stavebného odpadu, odvoz sute , AUTODOPRAVA AUTO PREPRAVA PREPRAVA Kanalizačná prípojka , Vodovodná prípojka , Plynová prípojka , elektrická prípojka Inžinierske siete Inžinierske prípojky, výkopy, Výkop, kanál ,kanalizácie , kanalizácia , kanalizacna pripojka
Prievidza
dohodou
DOKA debnenie/šalung prenájom/predaj
DOKA debnenie/šalung prenájom/predaj
Ponúkame na predaj alebo prenájom celý sortiment doka debniacich systémov, ktorý vyskladáme na mieru podľa požiadaviek.(vieme odpredať ľubovolný prvok) DOKA sú formy, ktoré sa využívajú na všetko, čo sa stavia z betónu. Pôvodom Rakúska firma,pôsobí na trhu už 150 rokov a disponuje všetkými modernými technológiami na zabezpečenie dokonalého výsledku. DOKA Debnenie bolo použité aj na výstavbu burj khalifi najvyššej budovy sveta, takže riešenia vašich požiadaviek niesu problém a samozrejme ušetríte čas rýchlou manipuláciou s debnením a jeho presnosťou. Ceny sú na vyžiadanie najlepšie rovno napísať mail alebo sms správu v ktorej uvediete počet požadovaných kusov alebo projektovú dokumentáciu. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať .
Martin
dohodou
DOKA debnenie/šalung prenájom/predaj DOKA debnenie/šalung prenájom/predaj DOKA debnenie/šalung prenájom/predaj
Klimatizácie - montáž, servis, predaj
Klimatizácie - montáž, servis, predaj
Ponúkame odbornú montáž a predaj klimatizácií popredných značiek VIVAX, SAMSUNG, TOSHIBA, MITSUBISHI, DAIKIN. Máme dlhoročnú prax v oblasti, naši montéri majú všetky potrebné školenia a certifikáty, dlhoročnú prax v obore vyše 12 rokov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne podľa požiadavky. Snažíme sa udržať najvyššiu možnú kvalitu montáže a ponúknuť Vám čo najlepšiu cenu. - záručný / pozáručný servis klimatizácii - obhliadka ZDARMA - 5 rokov záruka
Bratislava
199 €
Betonove ploty-žarnovica
Betonove ploty-žarnovica
Sme stavebná spoločnosť zaoberajúca sa predajom,dovozom a montážou betónových plotov. Sídlime v Žarnovici.Mame plot skladom, možný osobný odber.Plot ponúkame vo výške od 1m po 2,5m. Ponúkame 3 vzorové variácie vid foto. Cenovú ponuku v vám spravíme na mieru. Ponúkame vlastnú dopravu s vykládkou.
Žarnovica
dohodou
Plechová garáž s rozmermi 6x5 m so sklopnými brána
Plechová garáž s rozmermi 6x5 m so sklopnými brána
Garáž je pokrytá vystuženým trapézovým plechom vo farbe t.hnědé (na výber ľubovoľná farba z palety RAL, v rovnakej cene). Pevné a esteticky vyrobená garáž z trapézového plechu najvyššej kvality, so zvýšenou odolnosťou voči atmosferickým vplyvom. Konštrukcia garáže je vyrobená zo zinkovaného uholníka. Naše produkty vyrábame z najlepších materiálov dostupných na trhu. Ako málokto, ponúkame vystužený strešné plech z profilu T-14 bez dodatočných príplatkov. PARAMETRE GARÁŽE: - šírka: 6 m, - dĺžka (hĺbka): 5 m, - celková výška k vrcholku: 2,65 m - výška bočných striech: 2,13 m - sedlová strecha - dve sklopná vráta na pružinách MONTÁŽ ZADARMO – KRÁTKE TERMÍNY REALIZÁCIA S dodatočným príplatkom: - strecha z plechovej krytiny - strešná plechová krytina s vrstvou plsťou – NOVINKA !!! - plech imitujúce drevo - konštrukcia z uzavretých profilov - PVC okno alebo otvor pre okno - dodatočné vstupné dvere - zväčšenie vstupného svetla do výšky 3 m - spád strechy dopredu, vľavo / vpravo alebo sedlová strecha - prispôsobenie brány k inštaláciou automatického vedenia Zaoberáme sa výrobou a predajom plechových garáží, garážových brán, a oceľových konštrukcií na mieru. V našej ponuke nájdete pevné a bezpečné boxy a koterce pre psov, haly, prístrešky a hospodárske sklady. Vyrobíme Vám každý rozmer. Ponúkame montáž zadarmo na území celej republiky. AK HĽADÁTE INÝ ROZMER ALEBO ATYPICKÉ RIEŠENIA – ZAVOLAJTE NÁM!
Prešov
1 670 €
Plechová garáž s rozmermi 6x5 m so sklopnými brána Plechová garáž s rozmermi 6x5 m so sklopnými brána Plechová garáž s rozmermi 6x5 m so sklopnými brána
Elektroinštalačné práce + revízie
Elektroinštalačné práce + revízie
Elektroinštalácie, revízie, bezpečnostné systémy - EZS, CCTV, inteligentné riešenia - smart home riešenia, štruktúrovaná kabeláž, projekcia. Pôsobíme v okresoch BA. MA, SC, DS.
Bratislava
dohodou
Repas vstrekovačov a vstrekovacích čerpadiel
Repas vstrekovačov a vstrekovacích čerpadiel
Naša firma , ponúka opravu všetkých druhov vstrekovačov a vstrekovacích čerpadiel. Opravy vykonávame pre osobné vozidlá , nákladné vozidlá , poľnohospodárske a stavebné stroje. Ponúkame predaj aj výmenným spôsobom. Ak by sme na výmenu nemali , opravíme Vaše čerpadlo alebo vstrekovač. Dlžka opravy je max 3 pracovné dni Záruku poskytujeme 12 mesiacov Ponúkame opravu vstrekovačov PD - Continental pre vozidlá 2.0tdi 125kw Počas celej opravy ste informovaný o cene a rozsahu poškodenia + jej príčiny. Preto nás neváhajte a kontaktujte telefonicky alebo mailom. S cenou a kvalitou budete spokojný
Zemplínska Široká
dohodou
Repas vstrekovačov a vstrekovacích čerpadiel Repas vstrekovačov a vstrekovacích čerpadiel Repas vstrekovačov a vstrekovacích čerpadiel
Servis + náhradné diely vzduchových podvozkov
Servis + náhradné diely vzduchových podvozkov
Ponúkam diagnostiku, servis a opravy vzduchových podvozkov osobných a úžitkových vozidiel. Zároveň ponúkam NOVÉ tlmiče, kompresory a vzduchové vankúše pneumatických podvozkov na rôzne modely automobilov s 2-ročnou zárukou. Mercedes Benz ML, GL, R, S, E, CL, CLS, VITO, VIANO (X164, X166, W164, W166, W251, W220, W221, W222, W211, W212, W215, W216, W218, W219, W638, W639) na BMW 5, 5 GT, 5 Touring, X5, X6, 7(F07, F10, F11, F15, F16, F01, F02, E53, E70, E71, E72, E39, E61, E65, E66 ), Audi A6 C6/4F,Audi A6 C5/4B allroad,Audi A6 C7/4G, Audi A7/4G, Audi A8 D3(4E), Audi A8 D4/4H, Audi Q7, Audi Q7 4L,VW Pheaton,VW Touareg,VW Touareg NF II(7P5),Lexus,Toyota Land Cruiser,Hummer H2, Land Rover L322, Discovery 3, Discovery 4, Range Rover, Range Rover Sport,Porsche Cayenne,Porsche Panamera,Citroen,Bentley.
Bratislava II - Vrakuňa
dohodou
Najvyhodnejsie predam sro platca dph aj neplatca
Najvyhodnejsie predam sro platca dph aj neplatca
Ihneď na predaj mesačný platca DPH kdekolvek v SR, nova spolocnost zalozena v 2019-2020,cista firma s potvrdeniami o bezdlznosti,cena dohodou vratane zmluv a prepisu spolocnosti v OR, pripadne doplnenie predmetu podnikania. Ponukam aj vacsi pocet spoločností platcov DPH. Telefonicky podám bližšie info o firme. Naša spoločnosť sa zaoberá už dlhší čas predajom s.r.o. platcou Dph a preto máme veľa spokojných klientov. Osobitný až rodinný, zodpovedný prístup s rýchlym jednaním.
Bratislava
dohodou
Predlžovanie vlasov už za 45€
Predlžovanie vlasov už za 45€
Ponúkame služby predlženia a zahustenia vlasov, v pohodlí vášho domova. Vlásky predlžujeme technikami eurolock, microring, keratín, tape-in. Cenník napojenia: 0-80ks 45€ 80-120ks 55€ 120ks-200ks 60€ Posunutie vláskov (prepoj) 75€ Máme 12r skúsenosti v oblasti kaderníctva v predlžovaní vlasov. Pracujeme aj vo večerných hodinách, cez víkend alebo sviatky :) V prípade potreby vieme vlásky aj zabezpečiť, alebo poradiť so správnym výberom. Samozrejmosťou je aj poradenská činnosť v oblastí starostlivosti o vlasy. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.
Bratislava V - Petržalka
45 €
Predlžovanie vlasov už za 45€ Predlžovanie vlasov už za 45€ Predlžovanie vlasov už za 45€
Autodoprava - do 3,5 t. Celá SR
Autodoprava - do 3,5 t. Celá SR
Autodoprava do 3,5ton. Preprava tovaru , nábytku , sťahovanie . Fiat Ducato vnútorný rozmer 1,8x3,60x1,9 výška . Cena po tel.
Trenčín
dohodou
STROJOVÉ OMIETKY A POTERY, KVALITA ZA SUPER CENU
STROJOVÉ OMIETKY A POTERY, KVALITA ZA SUPER CENU
Realizujeme sadrovo-gletované aj vápenno-cementové strojové omietky. Naši zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti, prax, školenia a dbajú na dodržiavanie technologických postupov. Omietky realizujeme nielen v novostavbách ale aj pri rekonštrukcii starších rodinných domov alebo bytových domov. Ponúkame rozumné ceny, vysokú kvalitu a značkový materiál prevažne BAUMIT A ATLAS, ktorý zaručí kvalitnú štruktúru omietky. Obhliadka, cenová ponuka a poradenstvo zdarma. Pracujeme na celom území Slovenska.
Prešov
dohodou
STROJOVÉ OMIETKY A POTERY, KVALITA ZA SUPER CENU STROJOVÉ OMIETKY A POTERY, KVALITA ZA SUPER CENU STROJOVÉ OMIETKY A POTERY, KVALITA ZA SUPER CENU
Rozpredám Scaniu na náhradné diely
Rozpredám Scaniu na náhradné diely
Rozpredám Scaniu L, P, G, R, S na náhradné diely. Je potrebné uviesť VIN číslo vozidla a číslo náhradného dielu ( ak nie je, stačí stručný popis dielu).
Čaňa
dohodou
Kancelářský kontejner, sociální kontejner
Kancelářský kontejner, sociální kontejner
Kancelářský kontejner, sociální kontejner: F.H.U "MASTERTEC" je výrobcem: KONTAJNERŮ, PAVILIONŮ, LETNÍCH DOMŮ atd., Reklama se týká kontejneru s vnějšími rozměry 2,44 m x 6,06 m výška 2,74 m Nádoba je plně izolovaná pro celoroční použití. Stěny a střecha: sendvičový panel s tloušťkou izolace 100 mm. Ocelové dveře s povrchovou úpravou o rozměrech 900 x 2050 mm Okenní rámy z PVC, sklopné a otočné s mikro ventilací, pětkomorový profil, součinitel přenosu tepla U = 1,1 W / m2k Podlaha: podélné a příčné profily, trapézový plech, izolační vrstva 100 mm, vodotěsná podlahová deska, linoleum nebo podlahové panely. Osvětlení a elektrická instalace skončila pojistkovou skříní (elektrický šok + proud). Máme certifikáty a prohlášení o shodě pro všechny materiály používané k výrobě našich zařízení. Protože objekt vytváří samonosný ocelový rám, nevyžaduje základ ani potěr, ale pouze podpůrné body !!! Vybavíme také příčky, toalety, kuchyňky, telefon a internet, klimatizace. Jako výrobce nabízíme předměty v jakékoli velikosti, barvě (30 z čeho vybírat), jakékoli uspořádání oken a dveří. Realizujeme také projekty podle návrhu klienta. Jsme největším výrobcem tohoto typu struktury v Polsku. Zajišťujeme solidní zpracování a stylové a vysoce kvalitní vnější a vnitřní povrchové úpravy našeho zařízení.
Poľsko
3 280 €
1 3 69