7 439 inzerátov
vymazavanie korytok oprava starych striech TRNAVA
vymazavanie,zamazavanie korytok oprava starich striech rozoberanie a oprava kominov
Trnava
dohodou
CONNECT FUSION FIESTA FOCUS ovládač rádia
98AB14K147AB , 98AB14K147AC , 98AB14K147AD - označenie dielu výrobcom .Na FORD CONNECT Mk1 2001-2007 , FOCUS Mk1 1998-2004 , FUSION 2002-2012 , FIESTA Mk5 2001-2008 MONDEO Mk3 2004-2007 predám so zárukou nepoškodené odskúšané podvolantové ovládače rádia .Po dohode možnosť namontovania .Uvedená cena je za jeden kus .
Ružomberok
12 €
Prenájom stropného debnenia
Prenajmem systémové stropné debnenie (stojky, trojnožky, hlavice, nosníky H20, debniace dosky). Plán kladenia v cene. Košice, Košice-okolie Cena: - komplet od 0,20€/m2/deň - stojky od 0,08€/ks/deň - trojnožky od 0,08/ks/deň - hlavice od 0,04€/ks/deň - nosníky H20 od 0,04€/bm/deň - debniace dosky od 0,10€/m2/deň Doprava individuálne.
Nižný Klátov
dohodou
upratujem v domácnostiach
som šikovná, usilovná, baví ma upratovanie, rada vám poupratujem v domácnosti všetko, umývam okná, utriem prach, povysávam, zmyjem podlahu, vyčistím wecko, kúpelňu, kuchyňu, možem vyprať a požehlit prádlo... odbremením vás :) práca je moja vizitka, dohoda vždy možná :-) CHODIM PRAVIDELNE UPRATOVAT DO DOMACNOSTI A VSETKO ZAVISI OD DOHODY A POTOM JE TO AJ O DOVERE TOLERANCII A DISKRETNOSTI
Košice
dohodou
Ubytovanie pri Nitre
Ponúkame ubytovanie pri Nitre na krátko- i dlhodobé pobyty v kompletne zariadených 4 a 6 lôžkových domoch s internetom,kablovou televíziou a parkoviskom.
Mojmírovce
40 €
Zdravie je naše bohatstvo
Podporte svoje zdravie. Ponúkam službu - domáca analýza zdravia. Test trvá 1 minútu a je bezbolestný, zmerá vitamíny a minerály v tele, zistí oslabené miesta v tele. Rýchle vyhodnotenie a poradenstvo. Individuálny prístup, priamo na mieru pre vás. Služba je dostupná na celom území SR.
Považská Bystrica
20 €
Oprava kominov
oprava a rozoberanie kominov
Trnava
dohodou
Prenajmem kadernícke kreslo
Dám do prenájmu kadernícke kreslo na živnosť,v zabehnutom salóne zdravia a krásy v Považskej Bystrici,ihneď voľné.
Považská Bystrica
200 €
Autodoprava - Sťahovanie
Ponúkam služby v autodoprave vozidlom Peugeot Boxer L4H3, dĺžka korby 4,07m z nosnosťou 1285kg, z možnosťou prívesného vozíka z nosnosťou 1600kg prípadne autoprepravník z nosnosťou 2000kg. Ceny od 0,40 €/km.
Štefanov nad Oravou
dohodou
Tepovanie
Ponukam tepovanie čalúneného nabytku,kobercov,interieru áut.Viac info v sprave
Prievidza
dohodou
Kurz na získanie preukazu typu ,,S" a ,,P"
Ponúkame komplexnú prípravu na zloženie skúšky odbornej spôsobilosti, ktorá sa vyžaduje na prácu v súkromných bezpečnostných službách. Cena : pre typ S 175€ pre typ P 350€ Cena kurzu na typ S nezahŕňa poplatky: vystavenie preukazu 16,50€ a prihlasenie na skúšky 16,50 eur.Na typ P vydanie preukazu 16,50€ a prihlásenie na skúšky 49,50€
Bratislava II - Podunajské Biskupice
175 €
Predlžovanie vlasov keratinom
Ponukam predlzovanie vlasov Senica, za najnizsie ceny. Predlzujem, keratinujem a robim aj prepojenie uz nadpojenych vlasov. Cena predlzenia je 0,30€ za 1pramen, cize za 100 pramenov 30€.
Senica
30 €
Autodoprava
Ponúkam služby v autodoprave vozidlom Peugeot Boxer plachta, dĺžka korby 4,20 m.Cena 0,40 €/km.pripadne dohodou podla poctu km.
Spišská Nová Ves
dohodou
Školenia kurzy žeriavnik, viazač, vzv, strojník
Školenia (opakované základné) - kurzy - Aktualizačná odborná príprava REPAS - školenia cez úrad práce zdarma Ponúkame vyškolenie uchádzačov o zamestnanie, evidovaných na úradoch práce, pre všetky typy nami ponúkaných školení. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate osvedčenie (preukaz, doklad) platný v rámci celej EÚ. Nech sa páči, ozvite sa nám. Prípadné podrobnejšie informácie o poskytovaní príspevku na rekvalifikáciu je možné získať na každom úrade práce, sociálnych vecí a rodiny. - žeriavnik - autožeriav, vežový žeriav, plošina: Možnosť získať preukaz na autožeriav, vežový žeriav, plošinu, vysokozdvižný vozík: Základný kurz medzinárodný preukaz uznávaný v EU: - > neváhajte a prihláste sa na kurz. Pomôžte si prekonať krízu rozšírením kvalifikácie: - obsluhovateľov vyhradených technických zariadení (Doklad o obsluhe VTZZ) - viazač bremien (Viazačský preukaz) - obsluhy motorových vozíkov (Preukaz obsluhy motorových vozíkov) - obsluhy stavebých strojov (preukaz obsluhy stavebného stroja) - strojnícky kurz - obsluha poľnohospodárskych strojov a zariadení (Obilné kombajny, samochodné rezačky, špeciálne stroje na zber poľnohospodárskych plodín a iné) - zamestnancov a vedúcich zamestnancov, zástupcov zamestnancov a členov komisie pre BOZP (Záznam o oboznámení zamestnancov) - zamestnancov a vedúcich zamestnancov z požiarnej ochrany a odborná príprava členov protipožiarnych hliadok a osôb zabezpečujúcich ochranu pred požiarmi v mimopracovnom čase - vodičov motorových vozidiel – vodičov z povolania a vodičov tzv. referentských vozidiel - osôb pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou (Preukaz na prácu vo výškach a nad voľnou hĺbkou) - osôb na montáž a demontáž lešenia – lešenári (Preukaz lešenára – podľa druhu lešenia) - Obsluha ručnej motorovej reťazovej píly - pilčíci - Kurzy zvárania (zvárači, paliči) - zváračský preukaz, paličský preukaz a ostatné školenia podľa charakteru vykonávanej práce - ODBORNÉ PREHLIADKY A SKÚŠKY (REVÍZIE) vyhradených technických zdvíhacích zariadení - Revízie zdvíhacích zariadení - TECHNICKÉ KONTROLY MOTOROVÝCH VOZÍKOV - REVÍZIE - PLYNOVÝCH ZARIADENÍ (plynové zariadenia) - REVÍZIE - TLAKOVÝCH NÁDOB (tlakové nádoby)
Topoľčany
dohodou
Vzdelávanie / Konzultácie na ADR skúšky
Školenie vodičov ADR... Čakajú vás skúšky na preukaz pre ADR vodičov? Neviete čo vás čaká? Alebo idete na obnovujúce skúšky a máte obavy či ich zvládnete? Pripravím vás na skúšky aj na neočakávane prekvapenia na skúškach.
Michalovce
dohodou
Dj hudba na oslavy večierky svadby stužkové
Ponúkam dobrú zábavu v rytme tanečnej hudby či modernej, 80-te roky, latino, funky, ľudoviek, repete, country.
Nemšová
150 €
Opravy prevodoviek M32, F35, F40, PK6
Ponúkame opravy prevodoviek M32, F35, F40, PK6 vozidiel: Astra H, Astra G, Astra J, Corsa D, Insignia, Meriva A, Meriva B, Mokka, Signum, Vectra B, Vectra C, Zafira A, Zafira B, Zafira C. Oprava zahŕňa výmenu všetkých ložísk, nastavenie predpätí hriadeľov, výmenu gufier, pretesnenie prevodovky. Používame originálne náhradné diely. Poskytujeme záruku 2 roky. V rámci východného Slovenska môžeme vyzdvihnúť aj osobne a následne po oprave osobne doručiť (Košice, Prešov, Michalovce).
Trebišov
dohodou
Ubytovanie Dubnica nad Váhom
PONÚKAME UBYTOVANIE ZA NAJLEPŠIE CENY PRIAMO V DUBNICI NAD VÁHOM - nové a moderné zariadené ubytovanie - privátne bývanie v plne zariadených ubytovacích jednotkách - k dispozícii voľné 2 ubytovacie jednotky po 5 lôžkach (spolu 10 lôžok) - skvelá lokalita - ulica ČSA - 2 minúty chôdze od nákupného centra Tesco - v tesnej blízkosti aj reštaurácie, pohostinstvá, obchody, autobusové zastávky... - každá ubytovacia jednotka má vlastnú kúpeľňu a vlastnú kuchyňu - plne zariadené: skrine, postele, chladnička, práčka, sušiak, mikrovlnka, sporák, varná kanvica, komplet vybavenie kuchyne (riady, príbory, poháre...), stôl, stoličky... - rýchly optický internet - vyhradené parkovacie miesta - ubytovanie ideálne pre firmy, partie robotníkov alebo personálne agentúry CENA: 6 € / noc / osoba Pre viac informácii o ubytovaní alebo dostupnosti nás prosím kontaktujte telefonicky.
Dubnica nad Váhom
6 €
Rekonstrukcia bytu
Tím remeselníkov z Užhorodu robí kvalitné opravy bytov alebo budovu domu. Michalovce,Kosice,Presov a tak dal...Pracovníci majú skúsenosti v Českej republike, určite sa dohodneme na cene (preco ne setrit peniaze))).Ked nedviham telefon ta piste sms a hnet vam zavolam!!!
Michalovce
dohodou
Montáž sadrokartónu
Zaručená kvalita rýchle jednanie. Ďakujem
Trnava
dohodou
1 370 372