7 592 inzerátov
Zamkova dlazba pokladka aj predaj
Ponúkame na predaj exkluzívnu zamkovu dlažbu od firmy Betón Brož od Brna , Diton CZ alebo od firmy City stone dizajn. Zároveň ponúkame aj možnosť realizácie pokládky na kľuč -zabezpečením všetkých prác za super ceny . Cena dlažieb začina je od 6,9€ eur m2 . Cena prace je od 8 eur do 15 eur zaleží od druhu poskytnutých prac .
Košice
dohodou
Stavebné práce
Robíme stavebné práce všetkého druhu:Stierky,omietky, malovanie , sadrokartón,kazetové stropy,plávajúce podlahy,obklady a dlažby,zateplenie domov,murovanie,rekonstrukcie domov a bytov,bytovych jadier,vodárenské práce.Máme vela skúseností.robime kvalitne.lokalita BA DS SC GA NZ
Bratislava
dohodou
Súrne potrebujem požičať 1000€
Dobrý deň, hľadám súrne niekoho kto by mi vedel pomôcť s mojím problémom. Potrebujem požičať súrne 1000€ na aspoň 1 rok, úroky a výšky splátok akceptujem. U bánk ani u iných spoločností som moc nepochodil nakoľko mám vysoké splátky no nikdy som nebol v omeškaní, vždy všetko splácam včas, niesom ani v registri. Nemám problém so splácaním ďaľšieho úveru. Môj príjem je stály cca okolo 800 až 900€ v čistom, som zamestnaný na dobu neurčitú. Podvodníci prosím nekontaktujte ma. Napíšte mi prosím na email.
Prievidza
1 000 €
Prenájom dodávky
Prenajmeme dodávku Citroen Jumper L3H2. R.v. 2018. Dodávka je vhodná na prepravu tovaru do celkovej váhy 3.5 t. Cena je za požičanie automobilu na 1 deň.
Žilina
30 €
Mobilné nahrávacie štúdio. Live Staff s.r.o.
Ponúkame mobilné nahrávacie štúdiové služby. K nahratiu CD albumu už nie je nutné cestovať. Prídeme za Vami. K nahratiu postačuje javisko ľubovolného kultúrneho domu, ktorý je vybavený oponou, horizontom, šálmi. Toto riešenie je vhodné najmä pre početné folklórne súbory, a väčšie skupiny hudobníkov. Nie je nutné objednávať autobus, technické vybavenie privezieme bežným autom. Zabezpečíme nahratie akéhokoľvek žánru. Od folklóru, ľudovej hudby, až po rock a jazz. Našou špeciálnou ponukou je taktiež nahrávanie rozhlasových hier. Teda divadelných predstavení vo zvukovom prevedení. Napríklad rozprávky na CD. K takejto hre spracujeme taktiež ruchové zvuky a scénickú hudbu. Pri nahrávaní hudobných a divadelných diel používame multy stopový záznam. Teda každý nástroj je nahratý a spracovávaný samostatne, pred vytvorením sumárneho stereo záznamu. V postprodukcii využívame všetky súčasné postupy mixu a masteringu. Napríklad pri spevoch vyladíme farbu hlasu, jeho dynamiku, odstránime nádychy a sikavky, vylepšíme intonáciu, vymodelujeme priestorový stereo zvuk, dodáme vášmu spevu energiu a živosť. Pri nahrávaní používame 24 stopový záznam. Disponujeme všetkými potrebnými druhmi vokálnych a nástrojových mikrofónov. Navrhneme taktiež obal a nálepku na vaše CD. Ceny zostavujeme individuálne podľa náročnosti projektu. Orientačná cenová ponuka pre folklórne súbory. Nahratie CD albumu pre folklórny súbor s 15 členmi, 15 skladieb v trvaní približne 4 minúty. Čas pre nahrávanie 12 hodín. Spracovanie nahrávky v postprodukcii do 3 týždňov. Už od 490€ . Návrh obalu a nálepky na CD od 70€. Výroba hudobných nosičov s farebnou potlačou 4€/kus. Prepravné 0,25€ za odjazdený km.
Tesárske Mlyňany
dohodou
Ozvučenie spoločenských podujatí závesným systémom
Firma Live Staff s.r.o. ponúka ozvučenie kultúrnych podujatí. Od malých akcií pre niekoľko desiatok návštevníkov, až po velké udalosti. Poskytujeme technické zabezpečenie koncertov, osláv, jarmokov, obecných slávnosti, folklórnych podujatí, divadiel, prezentácií. Zabezpečíme ozvučenie spoločenskej udalosti pre tisíc ľudí už od 990 eur. Kompletné pódiové vybavenie, digitálny mixážny pult, mikrofóny na spev i nástroje, odposluchy. Osvetlenie scény. Pre konkrétnu cenovú ponuku, kontaktujte nás na t.č.
Nitra
990 €
Kameraman Poprad - Svadobné video a foto
Ak hľadáte svadobného kameramana alebo fotografa na vašu svadbu ste správne. Váš deň vám zaznamenáme profesionálnou video technikou vo formátoch fullHD alebo stále viac žiadanejším rozlíšením 4K. Vo videoprodukcii sa prispôsobujeme aktuálnym trendom natáčania a strihu, kladieme dôraz na individuálny prístup k zákazníkovi , snažíme sa zachytiť jedinečnosť momentov,ale aj nápadmi a skúsenosťami prispieť k čo najkrajšiemu výslednému produktu. Spracovaný svadobný film a v prípade využitia služieb fotografa aj upravené fotografie odovzdávame do 8 týždňov na USB v štýlovom svadobnom prevedení. Pre vyžiadanie cenovej ponuky, prípadne obsadenosti termínov nás kedykoľvek kontaktujte. Tešíme sa na spoluprácu.
Poprad
dohodou
Záhradnícke práce
Dobrý deň, ponúkame Vám naše profesionálne služby v oblasti záhradníctva. Našim klientom vieme poskytnúť tieto služby: • návrhy a vizualizácie okrasných a ovocných záhrad, • realizácie okrasných a ovocných záhrad, • údržbu okrasných záhrad, • návrh, realizáciu a údržbu závlahových systémov, • zazimovanie závlahy, • jarné spustenie závlahy, • ovocinárske práce (rezy ovocných stromov a kríkov, štepenie a preštepovanie ovocných stromov, výsadby ovocných stromov a kríkov resp. celých záhrad, hnojenie, ochrana pred chorobami a škodcami), • dovoz materiálu resp. odvoz a likvidáciu záhradného odpadu, • vyklčovanie a čistenie zanedbaných pozemkov, • výrub stromov (pozn. nie rizikových), • kosenie malých aj veľkých plôch, • odborné poradenstvo. Práce môžeme vykonávať jednorazovo aj pravidelne. Práce vykonávame najmä v Košickom okrese, avšak po vzájomnej dohode za Vami môžeme prísť kdekoľvek na Slovensku. V prípade, že sa chcete dozvedieť o nás viac informácií pozrite si našu internetovú stránku dugygarden.sk na ktorej o nás nájdete všetky dôležité informácie. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.
Rozhanovce
dohodou
MIMIKURZ LÍČIENIA, KOZMATICKÉ PORADENSTVO
Chceš sa naučiť líčiť a nevieš ako? Poradím, pomôžem. Pracujem s kvalitnou kozmetikou Mary Kay, mám dlhoročné skúsenosti. Spravím Vám analýzu vašej pleti, nastavím starostlivosť o pleť a naučím vás ako sa aj sama dokážete pekne nalíčiť na akúkoľvek príležitosť.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Prenájom kontajnerov, odvoz sute a odpadu-Košice.
Prenajom kontajnerov-5m3, -6m3,-7m3,-8m3. Otvaracie pre lahku ručnu nakladku,- uzamykacie vrchne kryty. Odvoz stavebneho odpadu- suť-beton, tehla, dlažby, sadrokarton, kritina a ine. Komunalny odpad-miešany, triedeny-drevo,sklo,papier,folie. Bio-odpad, konare stromov,listie,trava,komposty.a pod. Dovoz-štrky , piesky , makadam, suchy beton, zasypove materialy,recyklovany beton nahrada makadamu z dovozom vyklapač. Ponukam -hlina, zemina- kvalitna strojovo triedena pod travniky na konečne upravy terenu z dovozom vyklapač . Prevoz stavebnych stojov-UNC, VZ Voziky, Minibagre . Košice-Košice okolie .
Košice
dohodou
Rekonštrukcie domov - bytov
Ponúkame kompletné rekonštrukcie, murárske práce( obklady, dlažby, omietky, stierky, nivelizácie podláh, búracie práce, atd.), sadrokartonové práce, vodárske práce (kúrenie, voda, plyn), elektrikárske prace, pokládky plávajúcich podláh, maliarske práce. Cenové ponuky po osobnej obhliadke zdarma.Cenové ponuky dohodou.
Prešov
dohodou
Výrub a orez stromov celá SR
Ponúkam služby v oblasti arboristických prác. - výrub klasickou metódou (v prípade že to dovoľujú podmienky) - výrub za pomoci zlaňovacej techniky v nedostupných priestoroch medzi budovami a pod. (postupné spiľovanie, spuštanie na lanách a pod.) - výrub za pomoci vysokozdvižnej plošiny - výrub porastov pozdĺž el. vedení - výrub a orez stromov pozdĺž ciest - výrub krovinatých plôch - kompletná starostlivosť o parky alebo ostatnú zeleň na území obce - výsadba drevín - orez drevín z dôvodu presvetlenia - zdravotný rez z dôvodu udržania vitality a predĺženia životnosti stromu - orez suchých častí stromu - skracovanie stromov podľa požiadavky zákazníka - následne zatieranie orezaných/poškodených vetiev kvôli zabráneniu hnilôb stromov - kompletná starostlivosť o verejné priestranstvá aj na dlhšie obdobie - možnosť bezplatnej obhliadky - možnosť odvozu odpadu - najlepšie ceny za tieto služby v okolí (cena závisí od náročnosti a od vami zvolenej práce z našej ponuky. Pri väčšej objednávke sa vieme dohodnúť aj na zľave) Základom pre nás je spokojnosť objednávateľa s poskytovaními službami
Banská Bystrica
dohodou
Omietky a Potery Strojove - Budziak Dominik
Potery a Omietky Strojove
Poprad
dohodou
hlinená, vápenná omietka, jazierko, zelená strecha
willowe stavby: - hlinená omietka (jadrová, jadrová so slamenou rezankou, jemná, vlastné zdroje hlliny a výroba omietok), - samotná hlinu na miešanie hlinených omietok, - hasenie a prípravu vápna na omietky, - realizáciu (strojové - putzmaister sp11 a ručné spracovanie) hlinených a váp. omietok, hlinených podláh (novostavby,pôvodné hlinené stavby), - inštalácia rákosového,rabicového pletiva,sklovlák. a jutovej sieťoviny do omietok, - miešanie a dodávka konského,kravského hnoja, fermentač. roztokov, slamy,slamených a drevených vlákien do omietok, hlinené omietky miešam v závislosti od omietaného podkladu podľa dohody - posúdenie vhodnosti lokálnej výkopovej hliny u Vás na miešanie omietky,konzultácie, - návrh a realizáciu hlinených - ílových jazier, jazierok bez použitia komerčnej hydroizolácie,vegetač.koreň. čistiarní odpadových vôd, prírodných,vidieckych záhrad... - realizáciu slamené, hlinené stavby, drevostavby,pergoly,drevené podlahy, zateplenie stavby slamou - renovácia poškodených pôvodných hlinených omietok, hlinených podláh - omietky sú vhodné pre tehlové stavby, slamené stavby,drevodomy, sadrokartón,osb,ytong,siporex ... - murárske, tesárske, zemné práce - návrh a realizáciu zelenej strechy (extenzívna,intenzívna), prírodné kúpacie jazerá - rekonštrukcia pôvodných hlinených domov, hajlokov - vŕbové stavby CP vypracujeme po obhliadke stavby, orientačné ceny mat.a práce Vám pošleme mail-om. tešíme sa na spoluprácu
Červený Hrádok
9 €
Kovane a moderne brany
Kované a moderné brány za velmi priatelnu cenu.Cena sa počíta podla vzoru,typu a povrchovej upravy.V galerii su to nase výrobky. Pre vačši vyber poslem katalog.
Nové Zámky
100 €
Prenájom Peugeot traveller Long
Prenájmem 8 miestný automobil na dovolenky, zájazdy, oslavy a pod. Maximálna výbava a pohodlie na dlhé trasy. Rok výroby 2019. R.V. 2019 . ( kamera, navigačný systém, 8 stupňový automat) Cena je pevná na 1 deň. Rezervácie na letnú sezónu. Moźnosť pristaviť na požadované miesto.
Žilina
40 €
Autodoprava s hydraulickou rukou Bratislava
Ponúkam medzinárodnú autodopravu s hydraulickou rukou vozidlom typu MAN 461 s vlekom. Užitočná nosnosť je 22 ton, hydraulická ruka má dosah 10 m/1 600 kg, ložná plocha vozidla je 7 m+7,3 m vlek. Preprava tovaru: stavebný materiál po celom území SR a EÚ. Vozidlo parkuje v Bratislave na ul. Staviteľská 7 (areál stavebnín Tyrex). Cena: dohodou V prípade záujmu o naše služby nás prosím kontaktujte najmä telefonicky
Bratislava
dohodou
výkopové práce minibager+unc+kontajner
ponukame zemné a výkopové práce pásovým minibagrom a UNC. Vykonávam práce, ako sú výkop základov, pivníc, bazénov, prípojok,žumpu,úprava terénu,odvoz zeminy a stavebnej sute
Biskupová
20 €
Kované brány, ploty, zábradlia a schody
Výroba kovaných brán, plotov, zábradlí, schodov a iných kovaných výrobkov na mieru. Poradenstvo, zameranie a cenová ponuka zdarma. Montáž priamo na mieste určenia. Povrchová úprava: • pieskovanie • pozinkovanie • polyvinylová farba (čierna, biela, hnedá, grafitová) • rustikálna farba (čierna, biela, hnedá, grafitová) • miešané farby (podľa aktuálneho vzorkovníka farieb) • patina (medená, strieborná, zlatá, zelená, zlato-bronzová)
Sabinov
dohodou
Kúpim nový Apple iphone x alebo iPhone xs
Mám záujem iba o nový kus komplet v krabici na cene sa dohodneme záleží od záruky a pamäte telefónu
Bratislava II - Ružinov
dohodou
1 4 380