Čalúnenie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Čalúnenie

Čalunnictvo Bratislava
ČALUNNÍCTVO A REŠTAURÁTORSTVO PREDAJ POŤAHOVÝCH A DEKORAČNÝCH LÁTOK Máte doma obľúbený kus nábytku, či už sedaciu súpravu, kreslo, starožitný nábytok, rohovú lavicu alebo posteľ a neradi by ste sa ho vzdali? Príďte mu dať nový život. To správne čalúnnictvo v Bratislave! Adresa: Púchovská 16 Bratislava - Rača Areál KVIP Otváracie hodiny: po-pia: 8:00 - 17:00 so:8:00 - 12:00 Mimo otváracích hodín na objednavku po telefonickom dohovore.
Bratislava III - Rača
dohodou
Stropnice - strop auta
Dobrý deň, ponúkam prečalúnenie stropnice auta demontáž - montáž. Možnosť výberu farby látky bledo-šedá,tmavo-šedá,modrá,čierna. Všetky značky. Záruka lepidlo do 100 stupnou Cena od 130€
Dubnica nad Váhom
130 €
Calunnicke sluzby
Ponukam Vam calunnicke sluzby- precalunnim stolicky, kuch. rohove lavice, kresla, gaucove supravy , viem zrenovovat , aj starsie retro kusky, napr. vyviazanie pruzin
Prešov
dohodou
Autočalúnníctvo,oprava a výr. čalúnneného nábytku
Autočalunníctvo - oprava čalunnenia auto-sedadiel, interiérov áut alebo kompletné prečalunnenie sedadiel a interiéru v aute do poťahovej textílie,koženky alebo kože. Oprava striech na kabrioletoch alebo úplne nová výroba /ušitie/ strechy na mieru v kabriolete. Čalunnenie veteránov, celkové prečalunnenie interiéru a sedadiel v aute možnosť ušitia aj samostatných koberčekov do Vašeho auta na mieru. Oprava a výroba čalunneného nábytku - prečalunnenie starších sedacích súprav,stoličiek,váľand,kresiel... do poťahových látok,koženiek alebo kože podľa Vášho želania. Výroba nových sedacích súprav a čalunneného nábytku.
Martin
dohodou
Kožená taburetka (Retro-oranžová)
KOŽENÝ TABURET Z MAROKA Výplň - molitan drť v zošitom a stahovacom mechu" , vyrábame podľa veľkostti na SR. Marocký taburet, ručne vyrobený z vysoko odolnej pravej kože. Kožené taburetky sú vyrobené umeleckými remeslníkmi priamo v marockých dielnach. Každá z nich je výnimočná svoím detailne zpracovaným designem. Vysoká kvalita je vždy garantovaná. Taburetka perfektne pasuje takmer do každého interiéru, ktorému okamžite vdýchne kúsok orientu.
Bratislava II - Ružinov
99 €