6 inzerátov
Mallorca - miesta na doplnenie kolektívu
Ponúkame na doplnenie kolektívu ešte 4, alebo maximálne 6 miest na krásny zájazd na Mallorcu, letecky, 2.-9.6. s ubytovaním v 3* hoteli s ALL INCLUSIVE stravou. Pobyt je v prostredí s rozľahlými borovicovými lesmi , plážou so svetlým pieskom s palmovým hájom ... v okolí výhliadkové chodníčky, promenáda dlhá takmer 10km popri krásnych plážach ... požičovne áaut, bicyklov ... Cena obsahuje letenky s miestenkami, transfer letisko-hotel-letisko, 7x ubytovanie s all inclusive, city tax, na mieste je aj sprievodca ... Informácie na vyžiadanie pre serioznych záujemcov.
Bratislava
489 €
Dovolenka Bulharsko - Slnečné Pobrežie
Už 15 rokov ponúkame dovolenky do Bulharska - Slnečné Pobrežie Letecky z Košíc na 11-12 dní za super ceny, Hotel 3* klíma, bazén, balkón, chladnička, WIFI za 379€ komplet s letenkou a let. poplatkami. Autobusom z KE, HE, MI, VT, Hr. na 11 dní, Hotel 3* klíma, bazén, balkón, chladnička, WIFI za 199€ komplet s autobusovou dopravou a poplatkami. Pre bližšie info volajte :-)
Michalovce
dohodou
sprievodcovské služby Taliansko, Rakúsko, Slovinsk
som profesionálny sprievodca cestovného ruchu a poskytujem sprievodcovské služby
Bratislava II - Ružinov
dohodou
naplánujem Vám dovolenku
Som profesionálny sprievodca cestovného ruchu. Naplánujem Vám dovolenku s nízkymi nákladmi, nájdem, rezervujem Vám ubytovanie, letenky, pripravím Vám itinerár. Všetky informácie vyhľadám za Vás a pripravím Vám alternatívy. Ušetríte kopu času a peňazí. Pošlite mi predbežný plán kam chcete cestovať, aký máte rozpočet a počet osôb. Je možné osobné stretnutie alebo komunikácia cez skype, email.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
DOVOLENKA južný CYPRUS s doprovodom.
Na južný Cyprus do prímorskeho mesta jedine s doprovodom bez obáv. Výhodne zabezpečím už teraz kúpu letenky, rezerváciu hotela, poistenie, taxi až po doprovod. Pracovala som niekoľko rokov v tejto slnečnej krajine a dokonale poznám pomery v nej, mentalitu obyvateľov, striedavo tu žijem. Subtropická klíma, jedno z naj morí v Stredomorí, ostrov sa vyznačuje s viac ako 300 slnečnými dňami za rok. K tomu vynikajúca stredomorská kuchyňa v nespočetnom množstve tavern a reštaurácii. Určite si túto krajinu zamilujete tak ako ja. Základná cena za sprostredkovanie činí 100,- Eu /horeuvedené služby/, ďaľšie dohodou. Ponuka je určená pre nenáročného klienta, tak neváhajte a vyskúšajte. Ostatné náležitosti dohodneme emailom, osobne. Serióznosť zaručujem.
Zahraničie
100 €
Ponuka dovoleniek a relaxu
Ponúkame široký výber dovoleniek v top destinaciach za bezkonkurenčné ceny.: Uvádzacie ceny ( fist moment ) sú platné do 31.01.2018 Bulharsko od 76€ Chorvatsko od 225€ Grécko ( letecky ) od 350€ Turecko ( letecky ) od 456€ Španielsko ( letecky ) od 683€ Taliansko od 302€ Egypt ( letecky ) od 516€ Tunis ( letecky ) od 456€ V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo emailom
Zahraničie
dohodou