84 inzerátov
Preprava stavebného materialu do 7ton
Preprava stavebného materialu do 7ton
Ponúkame dopravu stavebného materiálu s hydraulickou rukou a sypkých materiálov do 7ton. Palety, piesky, štrky, makadam všetko rýchlo a spoľahlivo na miesto určenia. Trnava, Piešťany, Senec a okolie. Cena: € 1,30 km do 20km € 25 vykládka hydraulickou rukou € 3 paleta + 100% Dohoda Tešíme sa na spoluprácu. Ďakujeme.
Jaslovské Bohunice
dohodou
Autodoprava s hydraulickou rukou (SK,AT,HU,CZ)
Autodoprava s hydraulickou rukou (SK,AT,HU,CZ)
Ponúkame autodopravu stavebných a rôznych iných materiálov vrátane vykládky hydraulickou rukou. Možnosť prepravy aj do Rakúska. Práca s hydraulickou rukou do 10m. Vozidlo DAF, hydraulická ruka FASSI. Nosnosť vozidla je 9000 kg, rozmery ložnej plochy sú 6,2 m x 2,4 m.
Bratislava
dohodou
Preprava tovaru do 3,5t
Preprava tovaru do 3,5t
Zabezpečujeme NON-STOP prepravu tovaru v rámci vnútroštátnej a medzinárodnej dopravy. Cestná doprava je vhodná pre kusové zásielky a tovar na palete. Radi vám poradíme a spoločne nájdeme riešenie, ktoré najlepšie spĺňa vaše požiadavky. Poskytujeme rýchlu odpoveď na cenové dopyty a profesionálny zákaznícky servis.
Bratislava
0,33 €
Preprava a sťahovanie NONSTOP Bratislava,SR,EU
Preprava a sťahovanie NONSTOP Bratislava,SR,EU
Ponúkam nonstop ,lacnú a spoľahlivú autodopravu FIAT Ducatom Maxi 17m3,úžitková hmotnosť 1,5t. -Preprava materiálov a tovarov (Hornbach,KIKA, ASKO,IKEA,Prespor,a stavebniny.) -vypratávanie pivníc a sťahovanie( cena po obhliadke dohodou) - cena Bratislava od 19,-€ -cena mimo Bratislavy 1km/0,33,-€ Záruka spokojnosti.
Bratislava III - Rača
19 €
Stahovanie,preprava,odvoz odpadu-aj vikendy
Stahovanie,preprava,odvoz odpadu-aj vikendy
Stahovanie,preprava,vypratavanie bytov a domov,odvoz stareho nabytku,valand,skrin....vypratame pivnice,spolocenska priestory,garaze,zbavime vas nepotrebnych veci aj vikendy.
Bratislava
dohodou
Preprava s hydraulickou rukou BA,AT,CZ,H
Preprava s hydraulickou rukou BA,AT,CZ,H
Ponúkam na prepravu stavebného materiálu auta s hydraulickou rukou ,prepravu plachtovými návesmi bez plachty plato a vyklápacími návesmi . Preprava paletového tovaru, unimobunky , kontajnerov,stavebnej ocele,betonove ploty,dlažba,tehla,drevo, pokladanie panelov atd. Nakládka a vykládka možná vlastnou hydraulickou rukou. Jazdime cele Slovensko prevažne Zapadne ale aj zahraničie Česko,Rakúsko,Maďarsko,Poľsko.Dlhá hydraulická ruka dosah až do 23m a výšky 26m.Max. zdvih do 7000kg (ovládana diaľkovým ovládaním). Možnosť naložiť do 24 ton súprava ,solo auto do 12 ton.Rozmery ložnej plochy auto d.: 6,4 m š.:2,5 m vlek d.: 7,1 m š.:2,5 ,náves d.:13,6 m š.:2,5 m . Pre bližšie info volajte alebo píšte mail.
Bratislava
dohodou
Preprava s hydraulickou rukou BA,AT,CZ,H Preprava s hydraulickou rukou BA,AT,CZ,H Preprava s hydraulickou rukou BA,AT,CZ,H
Dodávky na prenájom Boxer2,Maxi, Sprinter Supermax
Dodávky na prenájom Boxer2,Maxi, Sprinter Supermax
Ponúkame na prenájom dodávky / iba cez víkendy /: Peugeot Boxer2 r.v. 2015,(tažne zariadenie na 3 t) 5 paletovka skriňa Klíma, Tempomat, Multif.volant, Pal.počítač, Tažné zariadenie ... alebo Mercedes Sprinter Supermaxi Automat r.v.2012, 7 paletovka Skriňa Klíma, Tempomat, Multif.volant, Pal.počítač, Ročná diaľničná známka SR v cene Cena: 60 € /deň(24h)/do 3 dni 50 € /deň/ viac ako 3 dni Víkend 150 € (Od piatka po obede od 19.00 h do nedele 20:00 hod, alebo dohodou) V Piatok je mozny prenájom iba od 19.00 h za znizenu cenu 40 Eur. Denný nájazd 400 km, Kazdý další km naviac 0,15 Eur Denny prenajom sa rozumie prenajom vozidla za kalendarny den bez ohladu na zaciatok doby prenajmu. K prenájmu vozidla sú potrebné dva doklady totožnosti (občiansky preukaz + vodičský preukaz). Prenájom sa platí pri prevzati vozidla. Rezervacia je mozna zaplatenim zalohy 50 Eur. Dodávky prenajímame iba cez víkendy. Vaše súkromné auto možnosť zaparkovať u nás pri RD.
Prešov
50 €
Preprava sypkých materiálov
Preprava sypkých materiálov
Preprava sypkých materialov ako sú štrk, piesok, makadam, zemina a iné. sklápacím návesom. Možnosť dovozu až 26 ton a objemovo 31 m3.
Malacky
dohodou
Preprava osôb - Letisko Schwechat
Preprava osôb - Letisko Schwechat
Preprava osôb na letiská - Praha, Budapešť, Viedeň - Schwechat. Zabezpečenie odvozu Vašich obchodných partnerov: - odvoz z a na letisko - odvoz na obchodné stretnutia - zabezpečenie osobného šoféra pre Vás a Vašich partnerov počas celého dňa
Bratislava
dohodou
Autodoprava s hydraulickou rukou Bratislava
Autodoprava s hydraulickou rukou Bratislava
Ponúkam medzinárodnú autodopravu s hydraulickou rukou vozidlom typu MAN 461 s vlekom. Užitočná nosnosť je 22 ton, hydraulická ruka má dosah 10 m/1 600 kg, ložná plocha vozidla je 7 m+7,3 m vlek. Preprava tovaru: stavebný materiál po celom území SR a EÚ. Vozidlo parkuje v Bratislave na ul. Staviteľská 7 (areál stavebnín Tyrex). Cena: dohodou V prípade záujmu o naše služby nás prosím kontaktujte najmä telefonicky
Bratislava
dohodou
Nákladná preprava - zásobovanie, zvozy
Nákladná preprava - zásobovanie, zvozy
Hľadáte prepravcu na pravidelné a nepravidelné zásobovanie Vašej prevádzky, obchodu, skladu alebo predajne? Neváhajte nás osloviť a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Sme ideálnym prepravcom pre Vašu spoločnosť. Vyzdvihovanie a prevoz z colných aj súkromných skladov. Rozvoz propagačných a reklamných materiálov pre potravinové a iné reťazce. Naše služby využijete aj pri výstavách a trhoch Vaše stánky, propagačné materiály a všetko ostatné naložíme, vyložíme a po ukončení výstavy zbalíme a prevezieme späť do skladu alebo predajne. Oslovte nás a my Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.
Bratislava
19 €
Preprava, sťahovanie, vypratávanie, rozvoz
Preprava, sťahovanie, vypratávanie, rozvoz
BANSKÁ BYSTRICA+celá SR ! Ponúkam prepravu tovaru a sťahovanie do 1,3 tony v rámci celej SR. Víkendové sťahovanie ! Vypratávanie bytov, domov, skladov, kancelárií, archívov,... Vieme zabezpečiť aj profesionálnu montáž nábytku. Najlepšia cena ! Individuálny prístup. Zavolajte nám ! Preprava do/z PL,CZ,A,HU po dohode. Tovar prevezieme v rámci Banskej Bystrice, dovezieme nábytok aj z BA do BB/Stredné Slovensko, zabezpečíme prevoz tovaru, nábytku po celej SR. Kúpili ste plný byt, dom, chatu ? My Vám pomôžeme zbaviť sa nepotrebného zariadenia ! Spoľahlivo ! Naložíme, odvezieme, vyložíme. Vy nemusíte nič ! Len nám zavolajte. Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne. Aj víkendy a sviatky. Informácie na tel. alebo emailom.
Banská Bystrica
dohodou
Preprava Zvolen, okolie a celá SR
Preprava Zvolen, okolie a celá SR
Ponúkam prepravu dodávkou CITROEN JUMPER do 3,5 t aj z obchodných reťazcov ako OBI, MÖBELIX, KIKA, IKEA, MERKURY MARKET, ASKO, SCONTO, HORNBACH atd... V rámci Slovenska 0,45€/km, štartovné 12,00€ (prípadne podľa dohody), Objem ložného priestoru : 13 m3, Rozmery ložnej plochy : dĺžka 3,70m, šírka 1,87m, výška 1,98m, Možné prepraviť do cca 1,3 tony nákladu, Možnosť dlhodobej spolupráce. Volajte kedy koľ vek ak budem voľný som Vám k dispozícii.
Zvolen
0,45 €
PREPRAVA NA LETISKÁ - TAXISLUŽBA PROTAXI
PREPRAVA NA LETISKÁ - TAXISLUŽBA PROTAXI
Najväčšia a najlepšia taxislužba v Topoľčanoch ProTAXI Vám ponúka prepravu na miesta v rámci celého Slovenka, ako aj prepravu na letiská ako je Bratislava, Schwechat, Sliať, Budapešť, Praha a pod. Sme flexibilní, rýchli, bezpeční, komfortní, a v neposlednom rade aj cenovo výhodní. Taxislužba momentálne disponuje 6-timi novými vozidlami, z toho 5 vozidiel sú nové Škoda Octavie (4+1), 1 vozidlo je nový Peugeot Traveller L3 - 8 miestne vozidlo (7+1). Radi Vás odvezieme kdekoľvek budete chcieť, potrebovať. Tešíme sa na Vás! V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na naše tel. čísla. ProTAXI
Topoľčany
dohodou
Autodoprava s hydraulickou rukou Žilina
Autodoprava s hydraulickou rukou Žilina
Ponúkam autodopravu s hydraulickou rukou vozidlom MAN TGA 410. Užitočná nosnosť 14,8 t, hydraulická ruka dosah 9,2 m, ložná plocha vozidla 6,2 x 2,5 m. Preprava tovaru a stavebného materiálu po celom území SR. Taktiež ponúkam autodopravu s plachtovým nákladným automobilom s hydraulickým čelom. Užitočná nosnosť 6,2t. Ložná plocha 6,10 x 2,5 x 2,6m. Preprava tovaru a stavebného materiálu po celom území SR. Cena dohodou.
Žilina
dohodou
Odvoz na letisko, prenájom 9-miestných vozidiel
Odvoz na letisko, prenájom 9-miestných vozidiel
- Ponúkame služby autopožičovne - prenájom 9-miestného Opel Vivaro r. v. 2016, Peugeot Boxer 9-miestny, r.v. 2016, Peugeot Traveller 8-miestny, r.v. 2019 - Ponúkam odvoz na letisko. PD, PE,TO,BN - Schwechat - 100 eur, Trenčín - Schwechat - 90 eur, Žilina - Schwechat - 120 eur a ďalšie. Jazdíme z viacerých miest a obcí do Krakova, Budapešti a iné letiská, prístavy a železničné stanice. - Ponúkame prepravu osôb 9 miestnym minibusom. - Ponúkame odvoz opatrovateľkám zo Slovenska do Rakuska a Nemecka osobným autom.
Prievidza
dohodou
Autodoprava , sťahovanie , vypratavanie..
Autodoprava , sťahovanie , vypratavanie..
Ponúkam sťahovanie bytov , kancelárií ,vypratavanie, odvoz s obchodov ,likvidácia stavebného odpadu ,dovoz stavebného materiálu Cena prepravy: do 200km - 0,45 euro/km, do 300km - 0,40 euro/km, nad 300km - 0,35 euro/km. Lozna plochá 4 metre ,výška 185cm
Bratislava
20 €
Vaše Taxi
Vaše Taxi
Ďakujeme našim zákazníkom že využívajú našu taxi službu vaše taxi Senec sme radi že s nami cestujete lacno rýchlo bezpečne
Senec
3 €
Doprava sťahovanie prevoz
Doprava sťahovanie prevoz
-Sťahovanie vrámci Slovenskej Republiky 0,35€ / 1km -Sťahovanie vrámci EU 0,45€ / 1Km -Dovoz z obchodov v rámci BB od 10€ -Možnosť dlhodobej spolupráce -100% spokojnosť s našimi službami -Poistenie nákladu -Vynáška tovaru, spotrebičov -Medzinárodná preprava
Rudlová
dohodou
Autodoprava,sťahovanie,preprava tovaru
Autodoprava,sťahovanie,preprava tovaru
Ponukam autodopravu, prepravu tovaru, materialu,stahovanie a ine.volajte
Humenné
dohodou
1 2 5