Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Doprava

Ponúkam Autodopravu
•Expresné prepravy do 1.200 kg •Prepravy voľne loženého tovaru •Prepravy paletového tovaru •Preprava nábytku z obchodných domov (Merkury Market, OBI, Möbelix, Kika, Sconto atď.) •Preprava stavebného materiálu •Odvoz odpadu do zberných dvorov •Sťahovanie v rámci SR a EÚ - Potrebujete sa presťahovať z Vášho aktuálneho miesta pôsobenia do nového bydliska? Vy sa zbaľte a my sme pripravení podľa potreby pristaviť vozidlo a všetko previezť do Vášho nového domova. •Prenájom dodávky do 3,5 t Lokalita: Banská Bystrica, Zvolen
Banská Bystrica
dohodou
Preprava stavebného materialu do 7ton
Ponúkame dopravu stavebného materiálu s hydraulickou rukou a sypkých materiálov do 7ton. Palety, piesky, štrky, makadam všetko rýchlo a spoľahlivo na miesto určenia. Trnava, Piešťany, Senec a okolie. Cena: € 1,30 km do 20km € 25 vykládka hydraulickou rukou € 3 paleta + 100% Dohoda Tešíme sa na spoluprácu. Ďakujeme.
Jaslovské Bohunice
dohodou
Autodoprava s hydraulickou rukou (SK,AT,HU,CZ)
Ponúkame autodopravu stavebných a rôznych iných materiálov vrátane vykládky hydraulickou rukou. Možnosť prepravy aj do Rakúska. Práca s hydraulickou rukou do 10m. Vozidlo DAF, hydraulická ruka FASSI. Nosnosť vozidla je 9000 kg, rozmery ložnej plochy sú 6,2 m x 2,4 m.
Bratislava
dohodou
Preprava tovaru do 3,5t
Zabezpečujeme NON-STOP prepravu tovaru v rámci vnútroštátnej a medzinárodnej dopravy. Cestná doprava je vhodná pre kusové zásielky a tovar na palete. Radi vám poradíme a spoločne nájdeme riešenie, ktoré najlepšie spĺňa vaše požiadavky. Poskytujeme rýchlu odpoveď na cenové dopyty a profesionálny zákaznícky servis.
Bratislava
0,33 €
Preprava tovaru a sťahovanie
Služby, ktoré ponúkame: -sťahovanie -skladanie nového nábytku -vypratávanie domov, pivníc, garáži, atď -odvoz starého nábytku, spotrebičov, atď -odvoz odpadu na skládku -preprava stavebného materiálu cement, osb dosky, hranoly, atď -preprava drobnej poľnohospodárskej techniky malo traktory, kosačky, mulčovače, atď -rozvoz elektro spotrebičov, nábytku, atď Fiat Ducato Objem 15 m3 dĺžka 407cm výška 185 cm šírka 187 cm nosnosť 1500 kg Prívesný vozík dĺžka 400 cm šírka 200 cm nosnosť 1300 kg
Tomášovce
dohodou
Preprava sypkých materiálov
Preprava sypkých materialov ako sú štrk, piesok, makadam, zemina a iné. sklápacím návesom. Možnosť dovozu až 26 ton a objemovo 31 m3.
Malacky
dohodou
Dodávky na prenájom Boxer2,Maxi, Sprinter Supermax
Ponúkame na prenájom dodávky / iba cez víkendy /: Peugeot Boxer2 r.v. 2015,(tažne zariadenie na 3 t) 5 paletovka skriňa Klíma, Tempomat, Multif.volant, Pal.počítač, Tažné zariadenie ... alebo Mercedes Sprinter Supermaxi Automat r.v.2012, 7 paletovka Skriňa Klíma, Tempomat, Multif.volant, Pal.počítač, Ročná diaľničná známka SR v cene Cena: 60 € /deň(24h)/do 3 dni 50 € /deň/ viac ako 3 dni Víkend 150 € (Od piatka po obede od 19.00 h do nedele 20:00 hod, alebo dohodou) V Piatok je mozny prenájom iba od 19.00 h za znizenu cenu 40 Eur. Denný nájazd 400 km, Kazdý další km naviac 0,15 Eur Denny prenajom sa rozumie prenajom vozidla za kalendarny den bez ohladu na zaciatok doby prenajmu. K prenájmu vozidla sú potrebné dva doklady totožnosti (občiansky preukaz + vodičský preukaz). Prenájom sa platí pri prevzati vozidla. Rezervacia je mozna zaplatenim zalohy 50 Eur. Dodávky prenajímame iba cez víkendy. Vaše súkromné auto možnosť zaparkovať u nás pri RD.
Prešov
50 €
Preprava a sťahovanie NONSTOP Bratislava,SR,EU
Ponúkam nonstop ,lacnú a spoľahlivú autodopravu FIAT Ducatom Maxi 17m3,úžitková hmotnosť 1,5t. -Preprava materiálov a tovarov (Hornbach,KIKA, ASKO,IKEA,Prespor,a stavebniny.) -vypratávanie pivníc a sťahovanie( cena po obhliadke dohodou) - cena Bratislava od 19,-€ -cena mimo Bratislavy 1km/0,33,-€ Záruka spokojnosti.
Bratislava III - Rača
19 €
Preprava s hydraulickou rukou BA,AT,CZ,H
Ponúkam na prepravu stavebného materiálu auta s hydraulickou rukou ,prepravu plachtovými návesmi bez plachty plato a vyklápacími návesmi . Preprava paletového tovaru, unimobunky , kontajnerov,stavebnej ocele,betonove ploty,dlažba,tehla,drevo, pokladanie panelov atd. Nakládka a vykládka možná vlastnou hydraulickou rukou. Jazdime cele Slovensko prevažne Zapadne ale aj zahraničie Česko,Rakúsko,Maďarsko,Poľsko.Dlhá hydraulická ruka dosah až do 23m a výšky 26m.Max. zdvih do 7000kg (ovládana diaľkovým ovládaním). Možnosť naložiť do 24 ton súprava ,solo auto do 12 ton.Rozmery ložnej plochy auto d.: 6,4 m š.:2,5 m vlek d.: 7,1 m š.:2,5 ,náves d.:13,6 m š.:2,5 m . Pre bližšie info volajte alebo píšte mail.
Bratislava
dohodou
Stahovanie,preprava,odvoz odpadu-aj vikendy
Stahovanie,preprava,vypratavanie bytov a domov,odvoz stareho nabytku,valand,skrin....vypratame pivnice,spolocenska priestory,garaze,zbavime vas nepotrebnych veci aj vikendy.
Bratislava
dohodou
Preprava Zvolen, okolie a celá SR
Ponúkam prepravu dodávkou CITROEN JUMPER do 3,5 t aj z obchodných reťazcov ako OBI, MÖBELIX, KIKA, IKEA, MERKURY MARKET, ASKO, SCONTO, HORNBACH atd... V rámci Slovenska 0,45€/km, štartovné 12,00€ (prípadne podľa dohody), Objem ložného priestoru : 13 m3, Rozmery ložnej plochy : dĺžka 3,70m, šírka 1,87m, výška 1,98m, Možné prepraviť do cca 1,3 tony nákladu, Možnosť dlhodobej spolupráce. Volajte kedy koľ vek ak budem voľný som Vám k dispozícii.
Zvolen
0,45 €
PREPRAVA NA LETISKÁ - TAXISLUŽBA PROTAXI
Najväčšia a najlepšia taxislužba v Topoľčanoch ProTAXI Vám ponúka prepravu na miesta v rámci celého Slovenka, ako aj prepravu na letiská ako je Bratislava, Schwechat, Sliať, Budapešť, Praha a pod. Sme flexibilní, rýchli, bezpeční, komfortní, a v neposlednom rade aj cenovo výhodní. Taxislužba momentálne disponuje 6-timi novými vozidlami, z toho 5 vozidiel sú nové Škoda Octavie (4+1), 1 vozidlo je nový Peugeot Traveller L3 - 8 miestne vozidlo (7+1). Radi Vás odvezieme kdekoľvek budete chcieť, potrebovať. Tešíme sa na Vás! V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na naše tel. čísla. ProTAXI
Topoľčany
dohodou
Autodoprava s hydraulickou rukou Žilina
Ponúkam autodopravu s hydraulickou rukou vozidlom MAN TGA 410. Užitočná nosnosť 14,8 t, hydraulická ruka dosah 9,2 m, ložná plocha vozidla 6,2 x 2,5 m. Preprava tovaru a stavebného materiálu po celom území SR. Taktiež ponúkam autodopravu s plachtovým nákladným automobilom s hydraulickým čelom. Užitočná nosnosť 6,2t. Ložná plocha 6,10 x 2,5 x 2,6m. Preprava tovaru a stavebného materiálu po celom území SR. Cena dohodou.
Žilina
dohodou
Preprava osôb aj do zahraničia
Poskytujeme komfortnú prepravu osôb v rámci Bratislavy, ale tiež aj v rámci Európskej únie. Najčastejšie vozíme zákazníkov na letiská do okolitých štátov, napríklad do Viedne, Prahy či Budapešti.
Bratislava
dohodou
Odvoz na letisko, prenájom 9-miestných vozidiel
- Ponúkame služby autopožičovne - prenájom 9-miestného Opel Vivaro r. v. 2016, Peugeot Boxer 9-miestny, r.v. 2016, Peugeot Traveller 8-miestny, r.v. 2019 - Ponúkam odvoz na letisko. PD, PE,TO,BN - Schwechat - 100 eur, Trenčín - Schwechat - 90 eur, Žilina - Schwechat - 120 eur a ďalšie. Jazdíme z viacerých miest a obcí do Krakova, Budapešti a iné letiská, prístavy a železničné stanice. - Ponúkame prepravu osôb 9 miestnym minibusom. - Ponúkame odvoz opatrovateľkám zo Slovenska do Rakuska a Nemecka osobným autom.
Prievidza
dohodou
Autodoprava Preprava Doprava Stahovanie Rozvoz
Preprava nabytku, tovarov, stavebneho materialu, strojov: "FIAT Ducato 8paliet VxŠxD=2110x2020x4170mm" "VW Caddy 1paleta VxŠxD=1150x1340x1050mm" "BASIC stahovanie" (nosenie zabezpeci zakaznik) Pre blizsie info a cenovu kalkulaciu ma prosim kontaktujte Lokalita: Lucenec, Poltar, Velky Krtis, Rimavska Sobota, Filakovo, Detva, Hrinova, Zvolen, Banska Bystrica, Halic, cele Slovensko, v zahranici.
Lučenec
dohodou
AUTODOPRAVA do 3,5 t
AUTODOPRAVA do 3,5 t Vráble + západné Slovensko: nosnosť 1300 kg, dĺžka 3,5 m, výška 1,8 m, šírka 1,6 m, objem 12 m3. Cena: 0,50 eur/km tam a späť, Vráble a okolie 10,- eur. (volať alebo SMS)
Vráble
dohodou
Doprava Slovensko 8€
Veľkosť auta Combi. Každý druhý týždeň v utorok. Trasa a smer jazdy: Košice - Rožňava - Rimavská Sobota - Lučenec - Veľký Krtíš - Levice - Komárno - Piešťany - Bratislava. Treba zavolať určite sa vieme dohodnúť.
Košice I - Staré Mesto
dohodou
Nákup a doprava tovaru z IKEA, od 20€ už 12.10.
Vybraný tovar Vám nakúpime a dovezieme priamo domov. Aký je postup pri objednávke? 1. Vyberte si tovar na ikea stranke 2. Nákupný zoznam nám prepošlite v PDF formáte 3. Následne Vám odpíšeme cenu dopravy a ďalší postup. Za dopravu zaplatíte vždy až pri preberaní tovaru! Akékoľvek otázky píšte do správy alebo telefonicky. Dovoz vrámci celej SR! Najbližší termín 12.10.2019
Košice
dohodou