Doprava

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Doprava

Preprava tovaru do 3,5t
Zabezpečujeme NON-STOP prepravu tovaru v rámci vnútroštátnej a medzinárodnej dopravy. Cestná doprava je vhodná pre kusové zásielky a tovar na palete. Radi vám poradíme a spoločne nájdeme riešenie, ktoré najlepšie spĺňa vaše požiadavky. Poskytujeme rýchlu odpoveď na cenové dopyty a profesionálny zákaznícky servis.
Bratislava
0,33 €
Preprava
Ponúkam prepravu tovaru a rôzneho materialu Napr. Dovoz a odvoz nábytku, stav.materialu,strojov,autodielov,záhradníctvo atd... Cena dohodou
Bytča
dohodou
Autodoprava - do 3,5 t. Celá SR
Autodoprava do 3,5ton. Preprava tovaru , nábytku , sťahovanie . Fiat Ducato vnútorný rozmer 1,8x3,60x1,9 výška . Cena po tel.
Trenčín
dohodou
Autodoprava - do 3,5 t. Celá SR
Autodoprava do 3,5ton. Preprava tovaru , nábytku , sťahovanie . Fiat Ducato vnútorný rozmer 1,8x3,60x1,9 výška . Cena po tel.
Trenčín
dohodou
LIKVIDACIA ODPADU,STAHOVANIE,AUTODOPRAVA CELA SR.
STAHOVANIE,AUTODOPRAVA CELA SR.VYPRATAME BYTY.DOMY,GARAZE,PIVNICE-ZBAVIME VAS STAREHO NABYTKU,POSTELI....PREPRAVA MATERIALU-AJ VIKENDY.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Agroslužby preprava
Ponúkam prepravu sypkých materiálov traktorom. V prípade ceny a ostatných podrobností ma neváhajte kontaktovať na dole uvedenom tel. čísle.
Levice
dohodou
Preprava Zvolen, okolie a celá SR
Ponúkam prepravu dodávkou CITROEN JUMPER do 3,5 t aj z obchodných reťazcov ako OBI, MÖBELIX, KIKA, IKEA, MERKURY MARKET, ASKO, SCONTO, HORNBACH atd... V rámci Slovenska 0,45€/km, štartovné 12,00€, Objem ložného priestoru : 13 m3, Rozmery ložnej plochy : dĺžka 3,70m, šírka 1,87m, výška 1,98m, Možné prepraviť do cca 1,3 tony nákladu, Možnosť dlhodobej spolupráce. Volajte kedy koľ vek ak budem voľný som Vám k dispozícii.
Zvolen
0,45 €
SVADOBNÉ AUTO AJ S PROFESIONÁLNYM VODIČOM
SVADOBNÁ PREPRAVA SVADOBNÉ AUTO AJ S PROFESIONÁLNYM VODIČOM! Hľadáte auto pre Váš svadobný deň? Zabezpečíme Vám špeciálny odvoz pre Váš špeciálny deň! POTREBUJETE DOPRAVIŤ SVADOBNÝCH HOSTÍ, RODINU A PRIATEĽOV NA JEDNU Z NAJKRAJŠÍCH UDALOSTÍ VÁŠHO ŽIVOTA – NA VAŠU SVADBU? Pre nás to nie je problém… - svadobnou dopravou ušetríte čas, nikto nebude meškať a všetci prídu tam, kde ich chcete mať - radi zabezpečíme aj svadobnú výzdobu vozidiel, prípadne Vaše ostatné požiadavky - napíšte nám požadovanú trasu, počet svadobných hostí, miesto (čas) obradu a hostiny a máte po starosti – svadobnú dopravu Vám zabezpečíme našimi luxusnými vozidlami a mikrobusmi -cenovú ponuku priamo na mieru Vám ochotne vykalkuluje náš dispečing -prepravy zabezpečujeme v rámci celého SR
Žilina
dohodou
LETISKOVÉ TRANSFERY
Bezpečne, komfortne a výhodne! Cestujte na letisko v príjemnej atmosfére a všetci spolu, či ste väčšia alebo menšia skupina. Rezervujte si letiskový transfer, skúsený vodič dorazí presne načas, pomôže vám s batožinami a odvezie vás bezpečne do cieľa. Naše služby zahŕňajú letiskové transfery na všetky letiská stredoeurópskeho regiónu, vrátane hlavných miest bratislava, viedeň, budapešť, praha a varšava a iné. -osobné autá a minibusy -bez ďalších poplatkov -rezervácia online -cena dohodou -vždy priestor pre batožinu -maximálna spoľahlivosť *cenovú ponuku priamo na mieru vám ochotne vykalkuluje náš dispečing
Žilina
dohodou
Autodoprava s hydraulickou rukou Žilina
Ponúkam autodopravu s hydraulickou rukou vozidlom MAN TGA 410. Užitočná nosnosť 14,8 t, hydraulická ruka dosah 9,2 m, ložná plocha vozidla 6,2 x 2,5 m. Preprava tovaru a stavebného materiálu po celom území SR. Taktiež ponúkam autodopravu s plachtovým nákladným automobilom s hydraulickým čelom. Užitočná nosnosť 6,2t. Ložná plocha 6,10 x 2,5 x 2,6m. Preprava tovaru a stavebného materiálu po celom území SR. Cena dohodou.
Žilina
dohodou
Dovoz sypkých materiálov
Poskytujeme dopravu sypkých materialov ako štrk, piesok, makadám, zahradnú zeminu ,odvoz odpadu ... Preprava stavebného materialu,vykládka,nákládka hydraulickou rukou.
Skalica
dohodou
Autodoprava s hydraulickou rukou (SK,AT,HU,CZ)
Ponúkame autodopravu stavebných a rôznych iných materiálov vrátane vykládky hydraulickou rukou. Možnosť prepravy aj do Rakúska. Práca s hydraulickou rukou do 10m. Vozidlo DAF, hydraulická ruka FASSI. Nosnosť vozidla je 9000 kg, rozmery ložnej plochy sú 6,2 m x 2,4 m.
Bratislava
dohodou
AUTODOPRAVA S HYDRAULICKOU RUKOU
- PREPRAVUJEME - paletový tovar, stavebné rezivo, oceľové konštrukcie, krov, stavebný materiál, menšie stavebné mechanizmy CENA DOPRAVY - Žilina(okolie 10km)- 30€ + vykládka - Nad 10km - 1,20€/km + vykládka - vykládka paleta - 3,20€ - práca s hydraulickou rukou - 6,00€/15min. - stojné - 4,00€/15min.
Žilina
dohodou
autodoprava, stahovanie, prevoz moto, 9miestne
###S NAMI BUDETE RÁSŤ### @-ponukame prepravu tovaru do 3,5t a 12m3 pri dlzke loznej plochy 4,2m @-prevoz motocykov @-stahovanie @-stahovanie firiem, kancelarii, skladov @-prevoz nabytku alebo objemnejsieho nakupu z obchodu domov @-odvoz 9 miestnym autom na rodinnu oslavu, svadbu, sutaz ci koncert
Bratislava
dohodou
Autodoprava s hydraulickou rukou
Ponúkam autodopravu s hydraulickou rukou. Užitočná nosnosť 5 t, ložná plocha vozidla 5 x 2,4 m.
Trenčín
dohodou
Ponúkame prepravu osôb so šoférom aj mimo SR
Ponúkame prepravu osôb limuzínami so šoférom v rámci aj mimo SR. Ponúkame prepravu na letiská, služobné cesty, pracovné stretnutia, víkendové pobyty a i. V ponuke máme vozidlá ako BMW 7, Volkswagen PHAETON. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a my Vám radi zašleme našu cenovú ponuku.
Žiar nad Hronom
dohodou
Osobná preprava osôb
Ponúkame osobnú prepravu 8 miestným mikrobusom - Slovensko, zahraničie.
Žilina
dohodou
Preprava tovaru, materiálu, po celej SR
Ponúkame autodopravu, prepravu materiálu, tovaru, za rozumnú cenu, do 1,3 t. Dodávka Citoen Jumper Bratislava, Trnava, Nové Zámky, Šaľa, Rozvoz po celom Slovensku
Bratislava
dohodou
Taxi,transfér na letisko Viedeň-Schwechat,Krakow
Doprava,preprava osôb na letiská:Viedeň-Schwechat,Krakow,Budapešť,Katowice,Bratislava,Košice a iné po dohode.
Poprad
dohodou
1 2 3