64 inzerátov
VRÁTENIE DANÍ Z RAKÚSKA A SRN- DAŇ. PRIZN. A ROD.P
Pozor od 1.1.2018- zmena v rodinných pridavkoch z SRN. Možete žiadať len 6. mesiacov dozadu od dátumu podania žiadosti o rod.prídavky. Rakusko možnosť požiadať ešte 5 rokov spätne,ak ste tam pracovali. V RAKUSKU od 1.1.2019 rodinne pridavky znižujú o 30%, no stále sa vám to moc oplatí! - Pracovali ste na nemeckú alebo rakúsku pracovnú zmluvu? Nepremeškajte čas, ako rezident SK ,ale aj nemecký alebo rakúsky rezident, máte nárok na vrátenie preplatku daní 5 rokov spätne.z Rakúska. Z Nemecka je to 4 roky spätne. Urobím vám : daňové priznanie slovenské, rakúske aj nemecké, aj s pred 5 rokov. Vyžiadam, za vás potrebné doklady ak ich nemáte ,alebo postačia mi aj vaše výplatné pásky. Tak isto aj rodinné prídavky na vaše deti až do 25 r./ak sú školopovinné./ Bonusy a ZŤP zľavy, vypracujem komplet všetky podklady , vy mi dodáte iba potrebné kopie dokumentov, aby ste splnili podmienku na vyplatenie rodinných pridavkov. Volajte alebo píšte mi na e-mail v inzeráte, poskytnem vám podrobnejšie informácie. Celá SR
Bytča
dohodou
Dokladovanie "stavebka", rôznych úverov a.i....
Ponúkam možnosť poradenstva pri vydoladovaní rôznych situácií... Nevahájte ma kontaktovať. Poradíme v riešení vašej situácie.
Banská Bystrica
dohodou
EXTERNÉ VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA
Ponúkame externé vedenie účtovníctva pre firmy aj SZČO s mesačným paušálom. Získajte u nás 10% ZĽAVU na vedenie účtovníctva po celý rok 2019 Naše služby zahŕňajú: • Daňové priznanie • Vedenie komplexného účtovníctva s mesačnými výkazmi • Komunikácia s poisťovňami, finančnou správou, daňovým úradom • Zastupovanie počas kontroly štátnymi orgánmi • Mzdy a personalistika • Vyslanie zamestnancov do zahraničia (formulár A1, všetky potrebné dokumenty) -všetky potrebné hlásenia v zahraničí. Tento úkon je možné riešiť buď iba na SR (zahraničie je na Vás) alebo necháte zahraničné záležitosti na nás. • Konzultácie* • Reporty • Školenia Ponúkame aj jednorázové úkony • Rekonštrukcia účtovníctva • Kontrola účtovníctva • Daňové priznanie pre FO, firmy, SZČO Účtovníctvo vedieme v rámci celej SR. *V prípade mesačných konzultácii prebieha stretnutie u nás v kancelárii. Po dohode je možné miesto stretnutia aj inde. Sme k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 - 16:00, telefonicky sa s nami spojíte aj po pracovnej dobe a to do 20:00 hod. Nie je nič lepšie ako venovať sa svojmu biznisu, keď viete, že všetko čo potrebujete máte na poriadku. V prípade záujmu prosím volajte na nižšie uvedené číslo alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Tešíme sa na stretnutie a prípadnú spoluprácu.
Bratislava
dohodou
Spracovanie účtovníctva TAXIFY
Ponúkam spracovanie účtovníctva TAXIFY flotilám. Mzdy a personalistiku pre vodičov, odhlášky a prihlášky novým šoférom a všetky potrebné úkony pre správe spracované účtovníctvo. Pre viac informácií a cenovú kalkuláciu ma neváhajte kontaktovať.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
spracovanie účtovníctva
Ponúkam komplexné spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, vedenie personalistiky a miezd, daňovej evidencie a paušálnych výdavkov. Vypracujem výkazy k DPH, výkazy pre banky, štatistiky, daňové priznania k dani z príjmu PO, FO, daň z motorových vozidiel, zakladám s.r.o. . Pre dopravcov vyžiadam vrátenie DPH zo štátov EU. Samozrejmosťou je zastupovanie na úradoch a poisťovniach. Mám dlhoročnú prax a skúsenosti. Pre doklady si chodím aj osobne (NR a okolie), denne prijímam mailom, alebo poštou – záleží od dohody s klientom. Prvý rok poskytnem na spracovanie účtovníctva zľavu.
Nitra
dohodou
Ponúkam vybavenie hypoték, úverov, refinancovania.
Ponúkam vybavenie týchto, nižšie uvedených produktov v nebankovke pre celé Slovensko (vybavenie zmluvy je možné v týchto mestách): Bratislava, Brezno, Prešov a Trenčín: - Hypotéky - Úvery na bývanie - Úvery na výstavbu rodinných domov - Refinancovanie úverov za účelom zníženia úrokových sadzieb - Úspory na mesačných splátkach Pre viac informácií píšte na e-mail (formulár).
Bratislava
dohodou
účtovníctvo
Spracujem jednoduché účtovníctvo, podvojné účtovníctvo, mzdové účtovníctvo, samozrejme aj daňové priznanie. Možnosť vystaviť FA alebo dohoda. Doklady preberiem aj osobne - okolie BB
Banská Bystrica
dohodou
Spracujem účtovníctvo a daňové priznanie
Neviete si vyplniť daňové priznanie? Nie ste spokojní s vedením účtovníctva? Obráťte sa na mňa! Komplexné jednoduché aj podvojné účtovníctvo, 20-ročná prax, spoľahlivo, precízne a LACNO!!!
Malacky
dohodou
Účtovníctvo
Ponúkam Vám kompletné spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, DPH, miezd a daňových priznaní. Som časovo flexibilná a spoľahlivá s účtovnými skúsenosťami v rôznych oblastiach podnikania.
Vranov nad Topľou
dohodou
DAŇOVÉ PRIZNANIE 2018
Ponúkam spracovanie daňových priznaní pre FO typ A pre: - zamestnancov - študentov - dôchodcov. Doklady potrebné pre tvorbu si vyžiadam elektronicky. Bydlisko nerozhoduje, dokumenty pošlem poštou na Vašu adresu. Cena: 10 €, pri doručení poštou + poštovné V prípade záujmu ma kontaktujte e-mailom.
Bratislava
10 €
Spracovanie účtovníctva
Ponúkam spracovanie a poradenstvo jednoduchého a podvojného účtovníctva pre SZČO a právnické osoby, spracovanie mzdovej a personálnej agendy, spracovanie DPH a daňových priznaní. Cena sa odvíja hlavne od počtu dokladov a náročnosti, vždy sa viem prispôsobiť a dohodnúť aby bola spokojnosť na oboch stranách.
Prešov
dohodou
Daňové priznanie
Vypracujem Vám daňové priznanie typu A,B či už slovenským občanom s prácou na tpp alebo SZČO,alebo zahraničným. Celé Slovensko. Cena v závislosti od typu.
Močenok
10 €
ponuka prace
Dobry den ak by ste mali zaujem o hypoteku, refinancovanie hypoteky, spotrebny uver, zivotne i nezivotne poistenie, v pripade ze neviete co mate vo svojich zmluvach velmi radi Vam radi pomozeme. V pripade zeujmu nas kontaktujte na cisle telefonu . Za prejavenu dvoveru Vam vopred dakijrme.
Bánovce nad Bebravou
dohodou
Účtovníctvo
Ponúkam spracovnie jednoduchého účtovníctva, miezd a personalistiky. Daňového priznania pre fyzické osoby typ A a typ B. Komunikácia s klientom osobným stretnutím. Bývam v okrese Michalovce.
Michalovce
dohodou
Dane
Spracujem daňové priznanie typu A a B. Komunikácia možná aj elektronicky. Od 10 €.
Košice II - Sídlisko KVP
dohodou
Účtovníctvo, mzdy, dane, administratíva
Ponúkam komplexné spracovanie jednoduchého, podvojného a mzdového účtovníctva, personalistiky, daní a administratívy.
Žilina
dohodou
Převezmu jakoukoliv firmu
Převezmu ihned Vaši zadluženou firmu za odměnu pro mě. Dohoda jistá, rychlé jednání, spolehlivost, efektivní řešení, individální přístup ke každému. Celá SR. Možnost změny jednatele, sídla i názvu společnosti. Řešení pro každého do 24 hodin
Bratislava
dohodou
Spracovanie účtovníctva
Ponúkam služby spravovania podvojného účtovníctva,prípadne aj mzdovej agendy.
Motešice
dohodou
spracovanie účtovníctva
spracovanie účtovnej agendy v JU, PU spracovanie mzdovej agendy
Senica
dohodou
Daňové priznanie a účtovníctvo - za rozumnú cenu
Spracujem účtovníctvo a daňové priznanie pre fyzické osoby, živnostníkov, malé firmy. Stačí doručiť doklady ( aj elektronicky ) a o ostatné sa už postarám. Jednoducho, bez stresov a za rozumnú cenu.
Košice III - Dargovských Hrdinov
dohodou
1 2 4