68 inzerátov
Dokladovanie "stavebka", rôznych úverov a.i....
Ponúkam možnosť poradenstva pri vydoladovaní rôznych situácií... Nevahájte ma kontaktovať. Poradíme v riešení vašej situácie.
Banská Bystrica
dohodou
EXTERNÉ VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA
Ponúkame externé vedenie účtovníctva pre firmy aj SZČO s mesačným paušálom. Získajte u nás 10% ZĽAVU na vedenie účtovníctva po celý rok 2019 Naše služby zahŕňajú: • Daňové priznanie • Vedenie komplexného účtovníctva s mesačnými výkazmi • Komunikácia s poisťovňami, finančnou správou, daňovým úradom • Zastupovanie počas kontroly štátnymi orgánmi • Mzdy a personalistika • Vyslanie zamestnancov do zahraničia (formulár A1, všetky potrebné dokumenty) -všetky potrebné hlásenia v zahraničí. Tento úkon je možné riešiť buď iba na SR (zahraničie je na Vás) alebo necháte zahraničné záležitosti na nás. • Konzultácie* • Reporty • Školenia Ponúkame aj jednorázové úkony • Rekonštrukcia účtovníctva • Kontrola účtovníctva • Daňové priznanie pre FO, firmy, SZČO Účtovníctvo vedieme v rámci celej SR. *V prípade mesačných konzultácii prebieha stretnutie u nás v kancelárii. Po dohode je možné miesto stretnutia aj inde. Sme k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 - 16:00, telefonicky sa s nami spojíte aj po pracovnej dobe a to do 20:00 hod. Nie je nič lepšie ako venovať sa svojmu biznisu, keď viete, že všetko čo potrebujete máte na poriadku. V prípade záujmu prosím volajte na nižšie uvedené číslo alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Tešíme sa na stretnutie a prípadnú spoluprácu.
Bratislava
dohodou
Spracovanie účtovníctva TAXIFY
Ponúkam spracovanie účtovníctva TAXIFY flotilám. Mzdy a personalistiku pre vodičov, odhlášky a prihlášky novým šoférom a všetky potrebné úkony pre správe spracované účtovníctvo. Pre viac informácií a cenovú kalkuláciu ma neváhajte kontaktovať.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Daňové priznanie.
Ponúkam vypracovanie a podanie daňových priznaní A zamestnanci do 1 hodiny od prevzatia podkladov, B živnostníci , DPPO sro . Cena od 10 eur. Ďalej ponúkam spracovanie účtovníctva a mzdovej a personálnej agendy pre živnostníkov a sro.Dlhoročné skúsenosti , vlastné účtovné programy Alfa, Olymp ,Omega , doručovanie podkladov osobne , poštou, net... tak ako vám najviac vyhovuje.
Nitra
10 €
Profesionálne spracovanie účtovníctva
Ponúkam spracovanie jednoduchého, podvojného účtovníctva pre právnické aj fyzické osoby až po vyhotovenie daňového priznania, spracovanie DPH, vedenie personálnej a mzdovej agendy. Pracujem v programoch Alfa, Omega, Olymp. 20 rokov praxe v odbore.
Trnava
dohodou
Hľadám ručiteľa, prípadne možnosť úveru
Dobrý deň. chcel by som touto cestou nájsť ručiteľa na úver. Potreboval by som refinancovať svoje nevýhodné úvery a hypotéku, celková suma je 135 000 €. Mám už ponuku z banky, avšak potrebujem ďalšiu nehnuteľnosť, prípadne ručiteľa. Moja nehnuteľnosť má hodnotu cca 145 000 €. Ručenie formou notársky overenej zmluvy prípadne zmenkou, obdobie max. 1 rok, mesačná odmena 100 €. Jedná sa, že mám 3 neskoro uhradené splátky a chcem svoju situáciu už vyriešiť. Ďakujem za odpovede
Bratislava
135 000 €
Peniaze
Ako mať dosť peňazí na dôchodku. Ako neprísť o svoj domov.
Prešov
dohodou
Finan
Dobrý deň potreboval by som úver od súkromnej osoby na zmluvu u notára nakoľko som v registroch, pracujem na trvály pracovný pomer. Potreboval by som 10000€. Neplatím žiadne poplatky vopred , zahraničie nevolať. Poprosím prvotný kontakt mailom.
Rožňava
10 000 €
Daňové priznania Poprad a okolie
Spoločnosť VIBO CONSULTING s.r.o. ponúka živnostníkom, SZČO, i zamestnancom a dohodárom spracovanie daňového priznania k dani z príjmov (typ A, typ B) za rok 2018, V prípade živnostníkov aj elektronické odoslanie v cene. Daňové priznania s príjmami z Nemecka, Holandska, Rakúska. Ponúkame: vedenie účtovníctva, spracovanie daňových priznaní, mzdy a personalistika, založenie živnosti, účtovné a ekonomické poradenstvo a konzultácie.
Poprad
dohodou
Rýchle peniaze
Internetová online pôžička na čokoľvek. Schválenie online internetovej pôžičky rýchlo a jednoducho, peniaze ihneď na účet ! Pôžičky pre zamestnaných, živnostníkov, dôchodcov, opatrovateľky v Rakúsku. Stačí vyplniť formulár na na našej webovej stránke. Žiadne poplatky!
Košice
10 000 €
Financovanie nákupov a budov vašich domov
Kontaktujte nás pre všetky vaše žiadosti o kredit; Kúpiť alebo vytvoriť: APARTMÁN, VILLA, DOM, PARCEL, MIESTNE ... SUMA: 10 000 EUR až 1 500 000 EUR / PODMIENKY NÁHRADY: 12 mesiacov až 25 rokov. kontaktujte nás;
Bíňa
64 280 €
Zabezpečenie od Allianz Slovenská poisťovňa
Ponúkam poradenstvo pri zabezpečení vás, vášho domova, dieťaťa,auta,podnikania.. stačí zavolať a dohodneme možnosti.
Nové Zámky
zadarmo
Hladam Investora
Hľadám pôžičku -uver -alebo investora na rozbehnutie podnikania činnosti v sume 250 000 000€ som pripravený na vaše ake kolvek podmienky investíciu viem vrátiť dohodou - formou splacanie --ziadam len slusne ponuky -my zasielat na dany email dopredu ziadne poplatky nikomu neplatim dopredu blizsie informacie podam o projekte v odpovedi emailom ... ponuky na investiciu zasielat na email -uvedeny
Banská Bystrica
zadarmo
Daňové priznanie s elektronickým podaním
Vypracujem Vám daňové priznanie a tiež ho za Vás podám elektronicky na Daňovom úrade.
Bytča
dohodou
Převezmu jakoukoliv firmu
Převezmu ihned Vaši zadluženou firmu za odměnu pro mě. Dohoda jistá, rychlé jednání, spolehlivost, efektivní řešení, individální přístup ke každému. Celá SR. Možnost změny jednatele, sídla i názvu společnosti. Řešení pro každého do 24 hodin
Bratislava
dohodou
Daňové priznanie A B
Daňové priznanie typu-A, B, celkové spracovanie JU, PU, DPH, mzdy,
Žilina-Solinky
dohodou
Finančná stabilita
Ponúkam znalosti finančného trhu práve Vám. Chcete zabezpečiť seba alebo svojích blízkych, či už sú to deti alebo partner/ka v prípade neočakávaných udalostí? Chcete si zabezpečiť starobu, nie len po zdravotnej stránke ale aj po finančnej? Prečo byť klientom jednej spoločnosti, ktorá Vam neposkytne informácie o produkte druhej spoločností, ktorý je o desiatky eur lacnejší? Ak si kladiete ďalšie otázky, ako sa do budúcna mať lepšie, neváhajte ma kontaktovať mailovým formulárom. Ďakujem
Banská Bystrica
zadarmo
Predam zabehnutú s.r.o.
Predam slovenskú zabehnutú s.r.o. s certifikátom pre výrobu malých elektrických kotlov, s odbytom na Slovensku , Maďarsku a Nemecku. Dôvodom predja je môj zhoršený zdravotný stav. V prípade záujmu ma kontaktujte na uvedenom telefonnom čísle
Bratislava
300 000 €
Vymáhanie dlhu
Dlhujú Vám peniaze? Expartner neplatí výživné? A vy si neviete rady? Kontaktujte nás ešte dnes!
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
spracovanie účtovníctva
Ponúkam komplexné spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, vedenie personalistiky a miezd, daňovej evidencie a paušálnych výdavkov. Vypracujem výkazy k DPH, výkazy pre banky, štatistiky, daňové priznania k dani z príjmu PO, FO, daň z motorových vozidiel, zakladám s.r.o. . Pre dopravcov vyžiadam vrátenie DPH zo štátov EU. Samozrejmosťou je zastupovanie na úradoch a poisťovniach. Mám dlhoročnú prax a skúsenosti. Pre doklady si chodím aj osobne (NR a okolie), denne prijímam mailom, alebo poštou – záleží od dohody s klientom. Prvý rok poskytnem na spracovanie účtovníctva zľavu.
Nitra
dohodou
1 2 4