Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Financie a podnikanie

Účtovníctvo Žilina a okolie
Spracujem účtovníctvo, mzdy, DPH, daňové priznania fyzickým aj právnickým osobám. V oblasti mám dlhoročnú prax. Pracujem spoľahlivo a za rozumnú cenu.
Žilina
dohodou
EXTERNÉ VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA
Ponúkame externé vedenie účtovníctva pre firmy aj SZČO s mesačným paušálom. Získajte u nás 10% ZĽAVU na vedenie účtovníctva po celý rok 2019 Naše služby zahŕňajú: • Daňové priznanie • Vedenie komplexného účtovníctva s mesačnými výkazmi • Komunikácia s poisťovňami, finančnou správou, daňovým úradom • Zastupovanie počas kontroly štátnymi orgánmi • Mzdy a personalistika • Vyslanie zamestnancov do zahraničia (formulár A1, všetky potrebné dokumenty) -všetky potrebné hlásenia v zahraničí. Tento úkon je možné riešiť buď iba na SR (zahraničie je na Vás) alebo necháte zahraničné záležitosti na nás. • Konzultácie* • Reporty • Školenia Ponúkame aj jednorázové úkony • Rekonštrukcia účtovníctva • Kontrola účtovníctva • Daňové priznanie pre FO, firmy, SZČO Účtovníctvo vedieme v rámci celej SR. *V prípade mesačných konzultácii prebieha stretnutie u nás v kancelárii. Po dohode je možné miesto stretnutia aj inde. Sme k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 - 16:00, telefonicky sa s nami spojíte aj po pracovnej dobe a to do 20:00 hod. Nie je nič lepšie ako venovať sa svojmu biznisu, keď viete, že všetko čo potrebujete máte na poriadku. V prípade záujmu prosím volajte na nižšie uvedené číslo alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Tešíme sa na stretnutie a prípadnú spoluprácu.
Bratislava
dohodou
Vedenie účtovníctva
Ponúkame vedenie účtovníctva s dlhoročnými skúsenosťami (jednoduché, podvojné), DPH, daňové priznanie, cestnú daň, výkazy a štatistiku.
Topoľčany
dohodou
Odstupenie firmy
Odstupim sro bezodplatne, ziadne zavazky ani pohladavky.
Valaliky
zadarmo
Potrebujete riešiť Poistenie, Dôchodok alebo Úver?
PZP, KASKO,cestovné poistenie,poistenie byt domácnosť,poistenie podnikateľov, životné,rizikové poistenie, dôchodkové sporenie do II.,III. piliera, bez účelové úvery a hypotéky... ohláste sa vopred na telefónne číslo. Príďte nás navštíviť: Dom kultúry Lúky /COWORKING/ Petržalka, Víglašská 1., Bratislava V čase: Pondelok až piatok od 8 do 18 hod Naše služby sú bezplatné
Bratislava
zadarmo
Stratégia vymáhania pohľadávok
Ste malý alebo stredný podnik a radi by ste si vymáhanie pohľadávok riešili sami? Nemáte šajnu, čo by bolo pre vás najlepšie v rôznych obchodných situáciách? Ponúkam vypracovanie obchodnej stratégie vymáhania pohľadávok na mieru. Forma = 3x osobná konzultácia s ohľadom na individuálne potreby vo vašom biznise, výstupom je dokumentácia obchodnej stratégie. Zachovanie obchodného tajomstva samozrejmosťou. Služba je poskytovaná v rámci živnosti činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov. Cena nezahrňuje režijné náklady.
Košice
2 000 €
Pôžička na počkanie
Nová pobočka v Banskej Bystrici. Hotovosť až do výšky 15.000 € Spojenie starých úverov s nižšou splátkou a hotovosťou navyše až do 20.000 € Bez poplatkov. Rýchle posúdenie žiadosti a peniaze v ten deň na účte. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.
Banská Bystrica
zadarmo
Danove priznanie FOtypA typB, Danove priznanie PO,
Dobry den, Ponukame moznost vypracovania DP FO podnikatelov, nepodnikatelov, DP PO za rok 2019. Taktiez ponuka moznost vedenia podvojneho aj jednoducheho uctovnictva, mzdy, personalistiku. Cena dohodou
Šaľa
10 €
Zápis konečného užívateľa výhod do ORSR 29€
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra 29 EUR nový klient - zdarma píšte , volajte
Tomášov
29 €
úver-hypotéka
Dobrý deň nechcú vám schváliť hypotéku alebo ju neviete vybaviť ? Ponúkame vám vybavenie a spracovanie hypotéky vo všetkých bankách na vaše bývanie. Vybavíme vám tu najlepšiu a najvýhodnejšiu ponuku pre vás z našej strany bez poplatkov . Stačí nám len napísať a skontaktovať sa s nami vopred ďakujeme.
Bratislava
ponúknite
Osobný bankrot
Máte finančné problémy???? Volajte !!! Akýkoľvek finančný problém vyriešime.
Košice I - Staré Mesto
zadarmo
poistenie áut
Ponúkam prvotriedne poistenie áut,majetku ,životné,detské,zodpovednosti,podnikania,sprostredkovanie a refinancovanie hypoték a úverov...Kvalitné poistenie s výhodnou ponukou len podla vášho výberu s poistnou jednotkou na trhu .Možnosť poradenstva ...
Belža
dohodou
Požičky
Potrebujete peniaze_? Rýchlo odborne vybavime pôžičku aj klientom v registroch americká hypoteka refinancovanie úverov.
Banská Bystrica
dohodou
Účtovnictvo, mzdy a dane - ONLINE
Účtovná firma, ktorá Vám zabezpečí vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd, vedenie personalistky, spracovanie všetkých druhov daňových priznaní, komplexné ekonomické a obchodné poradenstvo. Účtovníctvo od 50,- EUR/mes. Mzdy od 5,- EUR/pracovný pomer Daňové priznania od 20,-EUR/FO
Trenčín
dohodou
Podnikateľský plán / zámer
Vypracujem podnikateľský plán šitý na mieru klientovi a konkrétnemu zámeru podnikania pri žiadosti o pôžičku z banky alebo o dotáciu z úradu práce. Cena je 3 eur / 1 strana.
Humenné
3 €
Spracovanie účtovníctva TAXIFY
Ponúkam spracovanie účtovníctva TAXIFY flotilám. Mzdy a personalistiku pre vodičov, odhlášky a prihlášky novým šoférom a všetky potrebné úkony pre správe spracované účtovníctvo. Pre viac informácií a cenovú kalkuláciu ma neváhajte kontaktovať.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Hladam Investora
Hľadám pôžičku -uver -alebo investora na rozbehnutie podnikania dany projekt a činnosti v sume 350 000 000€ som pripravený na vaše ake kolvek podmienky investíciu viem vrátiť dohodou - formou splacanie --ziadam len slusne ponuky -my zasielat na dany ....email.
Bratislava
dohodou
investujte už
Dobrý deň. Poznáte investovanie do kolektívnych pôžičiek na developerské projekty? Investícia je možná už od 10 eur a s garanciou spätného odkúpenia nesplácanej pôžičky. Úrok 10-14%. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na mail.
Bratislava
zadarmo
zlato, šperky
Sprostredkujem predaj investičného zlata, šperkov, diamantov, drahých kovov,....aby ste si zachovali hodnotu svojich peňazí a nestrácali svoje peniaze. Pri investovaní do zlata napríklad 10000 eur na 5 rokov, dostanete garantovaných 12750 eur (zisk 27,5%). Ďakujem.
Prešov
dohodou