Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Financie a podnikanie

EXTERNÉ VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA
Ponúkame externé vedenie účtovníctva pre firmy aj SZČO s mesačným paušálom. Získajte u nás 10% ZĽAVU na vedenie účtovníctva po celý rok 2019 Naše služby zahŕňajú: • Daňové priznanie • Vedenie komplexného účtovníctva s mesačnými výkazmi • Komunikácia s poisťovňami, finančnou správou, daňovým úradom • Zastupovanie počas kontroly štátnymi orgánmi • Mzdy a personalistika • Vyslanie zamestnancov do zahraničia (formulár A1, všetky potrebné dokumenty) -všetky potrebné hlásenia v zahraničí. Tento úkon je možné riešiť buď iba na SR (zahraničie je na Vás) alebo necháte zahraničné záležitosti na nás. • Konzultácie* • Reporty • Školenia Ponúkame aj jednorázové úkony • Rekonštrukcia účtovníctva • Kontrola účtovníctva • Daňové priznanie pre FO, firmy, SZČO Účtovníctvo vedieme v rámci celej SR. *V prípade mesačných konzultácii prebieha stretnutie u nás v kancelárii. Po dohode je možné miesto stretnutia aj inde. Sme k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 - 16:00, telefonicky sa s nami spojíte aj po pracovnej dobe a to do 20:00 hod. Nie je nič lepšie ako venovať sa svojmu biznisu, keď viete, že všetko čo potrebujete máte na poriadku. V prípade záujmu prosím volajte na nižšie uvedené číslo alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Tešíme sa na stretnutie a prípadnú spoluprácu.
Bratislava
dohodou
Vedenie účtovníctva a mzdovej agendy
Ponúkame profesionálne služby v oblasti účtovníctva a mzdovej agendy. Dovoľujeme si Vám ponúknuť naše služby. Navyše ak ste firma do dvoch rokov od svojho vzniku, automaticky u nás získavate zľavu 40% na tieto služby. Orientačná ponuka pre Vás: Platca DPH Neplatca DPH do 30 účtovných zápisov........45 EUR/ 27 EUR...............................35 EUR/ 21 EUR do 60 účtovných zápisov........60 EUR/ 36 EUR...............................50 EUR/ 30 EUR do 100 účtovných zapísov......90 EUR/ 54 EUR...............................75 EUR/ 45 EUR do 150 účtovných zápisov.....130EUR/ 78 EUR..............................110 EUR/ 66 EUR do 220 účtovných zápisov....170EUR/ 102 EUR.............................140 EUR/ 84 EUR do 300 účtovných zápisov....200EUR/ 120 EUR.............................170 EUR/ 102 EUR položky navyše.......................1 EUR/ 0,60 EUR..............................0,70 EUR/ 0,42 EUR mzdy......................................................................10 EUR/ 6 EUR Radi Vám poskytneme viac informácií.
Bratislava
dohodou
Spracovanie účtovníctva TAXIFY
Ponúkam spracovanie účtovníctva TAXIFY flotilám. Mzdy a personalistiku pre vodičov, odhlášky a prihlášky novým šoférom a všetky potrebné úkony pre správe spracované účtovníctvo. Pre viac informácií a cenovú kalkuláciu ma neváhajte kontaktovať.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Dokladovanie "stavebka", rôznych úverov a.i....
Ponúkam možnosť poradenstva pri vydoladovaní rôznych situácií... Nevahájte ma kontaktovať. Poradíme v riešení vašej situácie.
Banská Bystrica
dohodou
spracovanie účtovníctva
Spracujem mzdy, jednoduché, podvojné účtovníctvo, dph, daňové priznania
Čadca
dohodou
Neschválili Vám úver
Ak Vám banka neschválila pôžičku a spĺňate 2 podmienky: máte príjem a nemáte exekúciu, tak viem pomôcť všetkým. Zamestnaným, živnostníkom, dôchodcom, invalidným dôchodcom. Nechajte mi číslo a ja Vám zavolám.
Prešov
zadarmo
ponúkam mzdové účtovníctvo
ponúkam vypracovanie mzdového účtovníctva od A po Z externe, prihlasovanie odhlasovanie zamestnancov do soc. aj zdrav.poisťovne, zasielanie výkazov, riešenie exekúcii, ročné zúčtovania dane,..
Bratislava
dohodou
Účtovníctvo pre malé a stredné firmy
Ponúkame kompletné služby v oblasti vedenia jednoduchého a podvojného účtovníctva, personalistiky (mzdy) a daní. Účtovnícke práce sú zabezpečované v našej kancelárii v budove Technopolu na základe dodaných dokladov, ktoré je možné doručiť 24 hodín denne (osobne, alebo do našej schránky). Účtovníctvo musí riešiť každý jeden podnikateľ. Externá forma je vhodná pre väčšinu malých a stredných firiem nakoľko šetrí na mzdových nákladoch, softvére a školeniach. V prípade záujmu budeme radi ak nás kontaktujete.
Bratislava
dohodou
kompletné finančné služby
Sprostredkujem pre Vás hypotéku s najniším úrokom,refinančný úver do 45.000 eur bez založenia nehnuťeľností,nebankové úvery do 10.000 eur bez nahliadnutia do registra.Pre zamestnaných,dôchodcov,SZčO,cudzincov pracujúcich na Slovensku,opatrovateľky,Západoslovenský kraj
Trnava
zadarmo
Spracujem Vám účtovníctvo
Dobrý deň. Spracujem Vám jednoduché účtovníctvo, podvojné účtovníctvo, dph, mzdy, personalistika, daňové priznania. Na cene sa dohodneme.
Čáry
123 €
POŽIČKA
VÝHODNÁ A RÝCHLA POŽIČKA do 10 000 euro pre zamestnaných.živnostníkov a dôchodcov.Potrebujete minimum dokladov,nekontrolujeme banky.Ak uvediete telefón na seba, zavolám vám. PRI KONTAKTE UVADZAJTE TELEFON NA SEBA
Banská Bystrica
dohodou
Spracovanie účtovníctva
Spracovávam účtovníctvo pre fyzické a právnické osoby. Komplexne zabezpečím chod firmy, komunikujem s úradmi, podávam výkazy, všetko je o dohode s klientom. Pre mňa je prvoradá vec aby klienti boli spokojní a chod firmy bezproblémová.
Bratislava
dohodou
Daňové priznanie.
Ponúkam vypracovanie a podanie daňových priznaní A zamestnanci do 1 hodiny od prevzatia podkladov, B živnostníci , DPPO sro . Cena od 10 eur. Ďalej ponúkam spracovanie účtovníctva a mzdovej a personálnej agendy pre živnostníkov a sro.Dlhoročné skúsenosti , vlastné účtovné programy Alfa, Olymp ,Omega , doručovanie podkladov osobne , poštou, net... tak ako vám najviac vyhovuje.
Nitra
10 €
Profesionálne spracovanie účtovníctva
Ponúkam spracovanie jednoduchého, podvojného účtovníctva pre právnické aj fyzické osoby až po vyhotovenie daňového priznania, spracovanie DPH, vedenie personálnej a mzdovej agendy. Pracujem v programoch Alfa, Omega, Olymp. 20 rokov praxe v odbore.
Trnava
dohodou
Hľadám ručiteľa, prípadne možnosť úveru
Dobrý deň. chcel by som touto cestou nájsť ručiteľa na úver. Potreboval by som refinancovať svoje nevýhodné úvery a hypotéku, celková suma je 135 000 €. Mám už ponuku z banky, avšak potrebujem ďalšiu nehnuteľnosť, prípadne ručiteľa. Moja nehnuteľnosť má hodnotu cca 145 000 €. Ručenie formou notársky overenej zmluvy prípadne zmenkou, obdobie max. 1 rok, mesačná odmena 100 €. Jedná sa, že mám 3 neskoro uhradené splátky a chcem svoju situáciu už vyriešiť. Ďakujem za odpovede
Bratislava
135 000 €
Peniaze
Ako mať dosť peňazí na dôchodku. Ako neprísť o svoj domov.
Prešov
dohodou
Finan
Dobrý deň potreboval by som úver od súkromnej osoby na zmluvu u notára nakoľko som v registroch, pracujem na trvály pracovný pomer. Potreboval by som 10000€. Neplatím žiadne poplatky vopred , zahraničie nevolať. Poprosím prvotný kontakt mailom.
Rožňava
10 000 €
Daňové priznania Poprad a okolie
Spoločnosť VIBO CONSULTING s.r.o. ponúka živnostníkom, SZČO, i zamestnancom a dohodárom spracovanie daňového priznania k dani z príjmov (typ A, typ B) za rok 2018, V prípade živnostníkov aj elektronické odoslanie v cene. Daňové priznania s príjmami z Nemecka, Holandska, Rakúska. Ponúkame: vedenie účtovníctva, spracovanie daňových priznaní, mzdy a personalistika, založenie živnosti, účtovné a ekonomické poradenstvo a konzultácie.
Poprad
dohodou
Rýchle peniaze
Internetová online pôžička na čokoľvek. Schválenie online internetovej pôžičky rýchlo a jednoducho, peniaze ihneď na účet ! Pôžičky pre zamestnaných, živnostníkov, dôchodcov, opatrovateľky v Rakúsku. Stačí vyplniť formulár na na našej webovej stránke. Žiadne poplatky!
Košice
10 000 €