Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Financie a podnikanie

Dokladovanie "stavebka", rôznych úverov a.i....
Ponúkam možnosť poradenstva pri vydoladovaní rôznych situácií... Nevahájte ma kontaktovať. Poradíme v riešení vašej situácie.
Banská Bystrica
dohodou
EXTERNÉ VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA
Ponúkame externé vedenie účtovníctva pre firmy aj SZČO s mesačným paušálom. Získajte u nás 10% ZĽAVU na vedenie účtovníctva po celý rok 2019 Naše služby zahŕňajú: • Daňové priznanie • Vedenie komplexného účtovníctva s mesačnými výkazmi • Komunikácia s poisťovňami, finančnou správou, daňovým úradom • Zastupovanie počas kontroly štátnymi orgánmi • Mzdy a personalistika • Vyslanie zamestnancov do zahraničia (formulár A1, všetky potrebné dokumenty) -všetky potrebné hlásenia v zahraničí. Tento úkon je možné riešiť buď iba na SR (zahraničie je na Vás) alebo necháte zahraničné záležitosti na nás. • Konzultácie* • Reporty • Školenia Ponúkame aj jednorázové úkony • Rekonštrukcia účtovníctva • Kontrola účtovníctva • Daňové priznanie pre FO, firmy, SZČO Účtovníctvo vedieme v rámci celej SR. *V prípade mesačných konzultácii prebieha stretnutie u nás v kancelárii. Po dohode je možné miesto stretnutia aj inde. Sme k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 - 16:00, telefonicky sa s nami spojíte aj po pracovnej dobe a to do 20:00 hod. Nie je nič lepšie ako venovať sa svojmu biznisu, keď viete, že všetko čo potrebujete máte na poriadku. V prípade záujmu prosím volajte na nižšie uvedené číslo alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Tešíme sa na stretnutie a prípadnú spoluprácu.
Bratislava
dohodou
Spracovanie účtovníctva TAXIFY
Ponúkam spracovanie účtovníctva TAXIFY flotilám. Mzdy a personalistiku pre vodičov, odhlášky a prihlášky novým šoférom a všetky potrebné úkony pre správe spracované účtovníctvo. Pre viac informácií a cenovú kalkuláciu ma neváhajte kontaktovať.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
EXTERNÉ VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA
Ponúkame externé vedenie účtovníctva pre firmy aj SZČO s mesačným paušálom. MOŽNOSŤ ONLINE APLIKÁCIE PRE KLIENTOV • Daňové priznanie • Vedenie komplexného účtovníctva s mesačnými výkazmi • Komunikácia s poisťovňami, finančnou správou, daňovým úradom • Zastupovanie počas kontroly štátnymi orgánmi • Mzdy a personalistika • Vyslanie zamestnancov do zahraničia (formulár A1, všetky potrebné dokumenty) - všetky potrebné hlásenia v zahraničí. Tento úkon je možné riešiť buď iba na SR (zahraničie je na Vás) alebo necháte zahraničné záležitosti na nás. • Konzultácie* • Reporty • Školenia Ponúkame aj jednorázové úkony • Rekonštrukcia účtovníctva • Kontrola účtovníctva • Daňové priznanie pre FO, firmy, SZČO Účtovníctvo vedieme v rámci celej SR. *V prípade mesačných konzultácii prebieha stretnutie u nás v kancelárii. Po dohode je možné miesto stretnutia aj inde. Sme k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 - 16:00, telefonicky sa s nami spojíte aj po pracovnej dobe a to do 20:00 hod. Nie je nič lepšie ako venovať sa svojmu biznisu, keď viete, že všetko čo potrebujete máte na poriadku. V prípade záujmu prosím volajte na nižšie uvedené číslo alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Prosím pri kontaktovaní pomocou formuláru nižšie si skontrolujte svoj e-mail. Tešíme sa na stretnutie a prípadnú spoluprácu.
Bratislava
dohodou
Prefinancovanie
Potrebujete prefinancovať Vašu nehnuteľnosť a nedarí sa Vám? Možno pomôžem práve Vám. Volať kedykoľvek, celá Sr.
Nitra
dohodou
Peniaze rýchlo!!!
Hrozi Vám, dražba exekúcie máte dlhy, vyplatime za Vás rýchlo profesionálne kontaktujte nás.
Banská Bystrica
dohodou
Spracovanie miezd a podvojného účtovníctva.
firma MB One s.r.o. ponúka spracovanie miezd v programe OLYMP a spracovanie podvojného účtovníctva v programe OMEGA
Prievidza
dohodou
Ako dobre zhodnotit svoje peniaze.
Ozvite sa ked sa chcete dozvediet ako si uchovat svoj majetok ,ako zhodnotit svoj majetok ,ako setrit aj detom ,vnukom s 5,25-7,5 % garantovanym vynosom.Informacie su zdarma a ak Vas to nebude zaujimat mozte odist.
Pezinok
zadarmo
Spracujem podvojné účtovníctvo
Spracujem podvojné účtovníctvo, DPH doklady, mzdy, štatistiky, komunikácia s Dańovým úradom, ZP. Mám 20 ročnú prax.
Ružomberok
dohodou
Hľadám súkromnú osobu,investora.
Hľadám seriózneho investora alebo súkromnú osobu na rozbeh podnikania poskytnutím úveru 35000eur s rozumným úrokom na 1 rok,ručenie 3izb. bytom v ZM bez ťarchy na byte.Tržná hodnota bytu cca 85000 eur.
Zlaté Moravce
dohodou
Účtovníctvo externe
Ponúkame daňové poradenstvo ako aj externé vedenie účtovníctva. - daňové poradenstvo, - daňové priznania a účtovné závierky, - vedenie komplexného účtovníctva s mesačnými výkazmi, - komunikácia s poisťovňami, finančnou správou, daňovým úradom, - zastupovanie počas kontroly štátnymi orgánmi, - mzdy a personalistika, - konzultácie, - reporty, - rekonštrukcia účtovníctva, - kontrola účtovníctva, - daňové priznanie pre FO, PO, SZČO Účtovníctvo vedieme v rámci celej SR. Používame program Pohoda. Máme 10 ročné odborné skúsenosti. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Ak by sme náhodou na hovor neodpovedali zašlite, prosím, SMS a budeme Vás kontaktovať. Tešíme sa na stretnutie a prípadnú spoluprácu.
Bratislava
dohodou
Sídlo pre podnikateľský subjekt
V nehnuteľnosti ktorej sme vlastníkom, ponúkame poskytnutie registračného sídla pre tuzemské a zahraničné obchodné spoločnosti – podnikateľov. Súhlas so zápisom sídla do obchodného registra, označenie sídla spoločnosti, preberanie doručenej pošty s následnou sms alebo e-mailovou notifikáciou s možnosťou preposielania doručenej pošty na Vami uvedenú adresu, prípadne elektronicky. Možnosť vedenia kompletnej personálnej, mzdovej a účtovnej agendy Vašej spoločnosti v jednoduchom alebo podvojnom účtovníctve, platca – neplatca DPH za zvýhodnené ceny. Poradenstvo v oblasti účtovnej, personálnej a daňovej agendy s dôrazom na maximálnu profesionalitu. Okres Dunajská Streda.
Dunajská Streda
8,50 €
Vedenie účtovníctva a mzdovej agendy
Ponúkam spracovanie účtovníctva pre SZČO a s.r.o. - podvojné, jednoduché, mzdy, personalistika. Kompletná účtovná agenda a všetky daňové priznania sú zahrnuté v cene. Vlastný účtovný program KROS , 20 rokov praxe. Možnosť doručovania a obeh dokladov aj elektronicky v rámci celej SR. Cena práce dohodou , paušálne podľa množstva dokladov.
Zvolen
dohodou
Chces si kupit kryptomenu, za zlomkovu sumu BTC, L
Vieme zabezpecit: - podporu pri kupe kryptomeny - podporu pri vybere alebo zamene kryptomeny na EUR/USD atd - vytvorenie si crypto penazenky - poradenstvo vramci cryptomeny - operujeme z vyse 2000 roznymi cryptomenamy rozhodnutie je vzdy na tebe "Myslím si, že Bitcoin je prvou šifrovanou menou ktora má potenciál zmenit svet." Peter Thiel, spoluzakladatel online Banky Paypal
Bratislava II - Ružinov
11 €
účtovníctvo
ponúkame spracovanie účtovníctva pre firmy aj fyzické osoby až po vyhotovenie daňového priznania, spracovanie DPH, vedenie personálnej a mzdovej agendy, účtovné a daňové poradenstvo.15 rokov praxe ,vlastny uct.program, som platca DPH. doklady si vyzdvihnem u klienta..
Banská Bystrica
dohodou
Vedenie účtovníctva a mzdovej agendy
Ponúkame profesionálne služby v oblasti účtovníctva a mzdovej agendy. Dovoľujeme si Vám ponúknuť naše služby. Navyše ak ste firma do dvoch rokov od svojho vzniku, automaticky u nás získavate zľavu 40% na tieto služby. Orientačná ponuka pre Vás: Platca DPH Neplatca DPH do 30 účtovných zápisov........45 EUR/ 27 EUR...............................35 EUR/ 21 EUR do 60 účtovných zápisov........60 EUR/ 36 EUR...............................50 EUR/ 30 EUR do 100 účtovných zapísov......90 EUR/ 54 EUR...............................75 EUR/ 45 EUR do 150 účtovných zápisov.....130EUR/ 78 EUR..............................110 EUR/ 66 EUR do 220 účtovných zápisov....170EUR/ 102 EUR.............................140 EUR/ 84 EUR do 300 účtovných zápisov....200EUR/ 120 EUR.............................170 EUR/ 102 EUR položky navyše.......................1 EUR/ 0,60 EUR..............................0,70 EUR/ 0,42 EUR mzdy......................................................................10 EUR/ 6 EUR Radi Vám poskytneme viac informácií.
Bratislava
dohodou
Poistenie
Skvelá ponuka na sporiacu časť AŽ 11% úrok. Zarábaj investovaním. Ponúkam rôzne druhy poistenia (životné,investičné). Zvýhodnené poistenie priamo pre Vás. Kontaktujte ma formou meilu.
Nitra
dohodou
Danemipel - ušetrite za účtovníka 100 percent.
Bezkonkurenčná cena za účtovníctvo 0,50€/1 položka-nič iné nerátame, žiadny paušál. Vypracovanie daňových priznaní,inventarizácia, skenovanie a iné závierkové práce sú už v cene. Výpočet mzdy za jedného pracovníka výpočet, odvody, zostavy 10€/mesačne. Paušálne výdavky fyzická osoba 20€ • účtovné poradenstvo • účtovná závierka a daňové priznanie v cene. Doklady doneste na adresu MIPEL, spol. s r.o.Prievozská 1, 82109 Bratislava-Jana Zachová. Profesionálne spracovanie podvojného a jednoduchého účtovníctva, DPH, daňové priznania PO a FO, mzdové účtovníctvo a personalistika. Samozrejmosťou je zastupovanie pred inštitúciami - sociálna, zdravotná poisťovňa, finančná správa. Poradenstvo bezplatné. Máme 30 ročné skúsenosti a skvelé referencie.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
spracovanie účtovníctva
Spracujem mzdy, jednoduché, podvojné účtovníctvo, dph, daňové priznania
Čadca
dohodou