Financie a podnikanie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Financie a podnikanie

EXTERNÉ VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA
Ponúkame externé vedenie účtovníctva pre firmy aj SZČO s mesačným paušálom. Získajte u nás 10% ZĽAVU na vedenie účtovníctva po celý rok 2019 Naše služby zahŕňajú: • Daňové priznanie • Vedenie komplexného účtovníctva s mesačnými výkazmi • Komunikácia s poisťovňami, finančnou správou, daňovým úradom • Zastupovanie počas kontroly štátnymi orgánmi • Mzdy a personalistika • Vyslanie zamestnancov do zahraničia (formulár A1, všetky potrebné dokumenty) -všetky potrebné hlásenia v zahraničí. Tento úkon je možné riešiť buď iba na SR (zahraničie je na Vás) alebo necháte zahraničné záležitosti na nás. • Konzultácie* • Reporty • Školenia Ponúkame aj jednorázové úkony • Rekonštrukcia účtovníctva • Kontrola účtovníctva • Daňové priznanie pre FO, firmy, SZČO Účtovníctvo vedieme v rámci celej SR. *V prípade mesačných konzultácii prebieha stretnutie u nás v kancelárii. Po dohode je možné miesto stretnutia aj inde. Sme k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 - 16:00, telefonicky sa s nami spojíte aj po pracovnej dobe a to do 20:00 hod. Nie je nič lepšie ako venovať sa svojmu biznisu, keď viete, že všetko čo potrebujete máte na poriadku. V prípade záujmu prosím volajte na nižšie uvedené číslo alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Tešíme sa na stretnutie a prípadnú spoluprácu.
Bratislava
dohodou
úver-hypotéka
Dobrý deň nechcú vám schváliť hypotéku alebo ju neviete vybaviť ? Ponúkame vám vybavenie a spracovanie hypotéky vo všetkých bankách na vaše bývanie. Vybavíme vám tu najlepšiu a najvýhodnejšiu ponuku pre vás z našej strany bez poplatkov . Stačí nám len napísať a skontaktovať sa s nami vopred ďakujeme.
Bratislava
ponúknite
Osobný bankrot
Máte finančné problémy???? Volajte !!! Akýkoľvek finančný problém vyriešime.
Košice I - Staré Mesto
zadarmo
Požičky
Potrebujete peniaze_? Rýchlo odborne vybavime pôžičku aj klientom v registroch americká hypoteka refinancovanie úverov.
Banská Bystrica
dohodou
Účtovnictvo, mzdy a dane - ONLINE
Účtovná firma, ktorá Vám zabezpečí vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd, vedenie personalistky, spracovanie všetkých druhov daňových priznaní, komplexné ekonomické a obchodné poradenstvo. Účtovníctvo od 50,- EUR/mes. Mzdy od 5,- EUR/pracovný pomer Daňové priznania od 20,-EUR/FO
Trenčín
dohodou
Účtovníctvo Žilina a okolie
Spracujem účtovníctvo, mzdy, DPH, daňové priznania fyzickým aj právnickým osobám. V oblasti mám dlhoročnú prax. Pracujem spoľahlivo a za rozumnú cenu.
Žilina
dohodou
Podnikateľský plán / zámer
Vypracujem podnikateľský plán šitý na mieru klientovi a konkrétnemu zámeru podnikania pri žiadosti o pôžičku z banky alebo o dotáciu z úradu práce. Cena je 3 eur / 1 strana.
Humenné
3 €
Hladam Investora
Hľadám pôžičku -uver -alebo investora na rozbehnutie podnikania dany projekt a činnosti v sume 350 000 000€ som pripravený na vaše ake kolvek podmienky investíciu viem vrátiť dohodou - formou splacanie --ziadam len slusne ponuky -my zasielat na dany ....email.
Bratislava
dohodou
investujte už
Dobrý deň. Poznáte investovanie do kolektívnych pôžičiek na developerské projekty? Investícia je možná už od 10 eur a s garanciou spätného odkúpenia nesplácanej pôžičky. Úrok 10-14%. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na mail.
Bratislava
zadarmo
zlato, šperky
Sprostredkujem predaj investičného zlata, šperkov, diamantov, drahých kovov,....aby ste si zachovali hodnotu svojich peňazí a nestrácali svoje peniaze. Pri investovaní do zlata napríklad 10000 eur na 5 rokov, dostanete garantovaných 12750 eur (zisk 27,5%). Ďakujem.
Prešov
dohodou
Vypracovanie kúpnych zmlúv
Ponúkam vypracovanie kúpnych, darovacích , zámenných zmlúv kvalitne, rýchlo a za dobrú cenu. Taktiež dodatočné dedičské konania ak nemáte vysporiadané nehnuteľnosti.
Stará Turá
dohodou
Vypracovanie kúpnych zmlúv
Potrebuješ vyhotoviť, kúpnu, zámennú, darovaciu zmluvu kvalitne a rýchlo. Taktiež dodatočné dedičské vysporiadanie a iné služby spojené s nehnuteľnosťami.
Stará Turá
dohodou
účtovnícke činnosti
Ponúkam vedenie účtovníctva externe pre živnostníkov, malých aj stredných podnikateľov v rámci celej SR. Ovládam podvojné, jednoduché a mzdové účtovníctvo, zostavovanie účtovnej závierky a daňových priznaní. Pracujem v programe Pohoda. Pre viac informácii ma prosím kontaktujte.
Štvrtok na Ostrove
dohodou
Likvidácia firiem
Máte zadlženú s.r.o., nebaví Vás už podnikať, máte kopec dlhov? Všetko diskrétne a hlavne zákonne.
Prievidza
dohodou
Účtovníctvo externe
Ponúkame daňové poradenstvo ako aj externé vedenie účtovníctva, číslo licencie 1194/2019 a 204/2019. - daňové poradenstvo, - daňové priznania a účtovné závierky, - vedenie komplexného účtovníctva s mesačnými výkazmi, - komunikácia s poisťovňami, finančnou správou, daňovým úradom, - zastupovanie počas kontroly štátnymi orgánmi, - mzdy a personalistika, - konzultácie, - reporty, - rekonštrukcia účtovníctva, - kontrola účtovníctva, - daňové priznanie pre FO, PO, SZČO Účtovníctvo vedieme v rámci celej SR. Používame program Pohoda. Máme 10 ročné odborné skúsenosti. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Ak by sme náhodou na hovor neodpovedali zašlite, prosím SMS a budeme Vás kontaktovať. Tešíme sa na stretnutie a prípadnú spoluprácu.
Bratislava IV - Dúbravka
dohodou
Dokladovanie "stavebka", rôznych úverov a.i....
Ponúkam možnosť poradenstva pri vydoladovaní rôznych situácií... Nevahájte ma kontaktovať. Poradíme v riešení vašej situácie.
Banská Bystrica
dohodou
Externý účtovník
Ponúkam kompletné služby v oblasti vedenia podvojného účtovníctva, personalistiky, miezd a to externe. Kompletné služby: • vedenie komplexného podvojného účtovníctva spoločnosti podľa platnej legislatívy • zabezpečenie riadneho evidovania zverených účtovných dokladov, • vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok, • spracovanie daňových priznaní DPPO, DPH, DzMV, štatistických výkazov a.i., • kontrola splatnosti odberateľských pohľadávok a záväzkov spoločnosti, • inventarizáciu majetku, • sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch, kontrola účtovných operácií a navrhovanie metodiky účtovníctva podľa platnej legislatívy. Táto forma je vhodná pre podnikateľov, ktorí sa nechcú zaťažovať nákupom softvéru, jeho aktualizáciami a sledovaním účtovno-právnych predpisov.
Bratislava
dohodou
Uver
Zdravim,hľadám seriózneho investora,potrebujem 6000 eur.na dokončenie a rozbehnutie reštaurácie,úrok rešpektujem,na dobu cca 6 mesiacov,rucenie,len seriózne.
Zlaté Moravce
dohodou
Pôžička - zháňam investora na vybudovanie franšízy
Súrne zháňam investora na požičanie finančných prostriedkov na vybudovanie efektívnej franšízy. Len seriózne, návratnosť splácaním pôžičky alebo podielom na zisku
Nové Mesto nad Váhom
30 000 €