Financie a podnikanie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Financie a podnikanie

PROFESIONÁLNE VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA
Dobrý deň ponúkam 20-ročnú prax vo vedení účtovníctva, poradenstva. Ponúkam komplexné vedenie JÚ za 80 € mesačne + mesačná záverečná fakturácia za uzávierku, vedenie PÚ za 150 € mesačne + mesačná záverečná fakturácia za uzávierku. Korektnosť, spoľahlivosť, doposiaľ bez akýchkoľvek chýb pri kontrolách. Vopred ďakujem za váš záujem.
Košice IV - Krásna
dohodou
Komplexné vedenie účtovníctva
Ponúkam komplexné vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, personalistiky a miezd, spracovanie podkladov pre daň z príjmov a daň z motorových vozidiel.
Modra
dohodou
Spracovanie účtovníctva a daňového priznania
Spracujem jednoduché, podvojné účtovníctvo, mzdy, odvody, personalistika, daň z motorových vozidiel, daň z príjmov A, B. právnické osoby, DPH, štatistické výkazy. Slovensko. Individuálny prístup.
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou
opcie/akcie signály, options/stocks signals
Vikelas Trading Dobrý deň, Som súkromný poskytovateľ signálov pre obchodovanie s opciami a akciami, som na trhu viac ako 5 rokov. Obchodovaniu sa venujem aktívne. Moje uskutočnené doterajšie obchody boli veľmi úspešné. Rád by som sa s vami podelil o moje signály. Garantujem Vám vysokú úspešnosť a tak isto pri nespokojnosti vrátenie peňazí. Riziko je takmer nulové. Cena je 49.99€ na 1 mesiac. Ďakujem Hello, I am a private provider of signals for options and stock trading, I have been on the market for more than 5 years. I am actively involved in trading. My trades so far have been very successful. I would like to share my signals with you. I guarantee you high success and also in case of dissatisfaction with the return of money. The risk for you is almost a zero. The price is 49.99 € for 1 month. well thank you Inštrukcie/Instrukcions: Po objednaní mojich služieb Vám pošlem dalšie inštrukcie. Signály uverejňujem v skupine na Telegrame. After ordering my services, I will send you further instructions. I publish the signals in a group on the Telegram.
Bratislava
49,99 €
Účtovníctvo, mzdy, dane - komplexné služby
Ponúkame komplexné spracovanie účtovnej evidencie, daňovej agendy a miezd – vedenie podvojného a jednoduchého účtovníctva. Našou prednosťou sú dlhoročné skúsenosti v oblasti účtovníctva, daní a audítorstva, našou cnosťou profesionalita a diskrétnosť. Individuálny prístup ku klientovi a flexibilita je samozrejmosťou. Našou výhodou sú prijateľné ceny. Zaručujeme spokojnosť a dlhodobú spoluprácu.
Senec
dohodou
Sprostredkovanie hypoteky , úveru
Potrebujete financovať Vaše byvanie, auto alebo čokoľvek iné? Alebo potrrebujete prefinancovať Vaše staré uvery? Veľmi rada Vám s tym pomôžem . ... Nemusíte chodiť nikam stači zavolať alebo napísať mail a všetko potrebne za Vás vybavím ja :)
Prešov
dohodou
Administratívne práce, mzdy
Hľadám si prácu popri zamestnaní, na dohodu, popri mojej práci na HPP, som mzdová účtovníčka, spracujem pre vás mzdy, mesačné výkazy, mzdovú agendu, prepis textov, všetky administratívne práce. Som spoľahlivá, trpezlivá, baví ma práca s číslami. Ak máte pre mňa serióznu ponuku práce, neváhajte ma kontaktovať. Externe, na dohodu.
Dvorníky
dohodou
PRODEJNI AUTOMATY
Nabizim k prodeji prodejni automaty na zvykacky,skakaci micky a kapsle.Mincovniky jsou na 20/50 Centu a 1 a 2 Eura.K prodeji je 11 velkych a 37 malych automatu s pridavnymy drzaky a stojany na jeden nebo tri automaty ( kus byl za 55E),take spoustu nahradnich dilu a mincovniku,mozno kombinovat.Auromaty je mozne menit na ruzne druhy a prumery prodavaneho zbozi a davkovani,zvykacek,orisku,nebo mandli.To same u velkych automatu,da se zmenit na kus za E1,E2,E4 (2x2E) a prumer az 50mm kapsle.Vyrobeno v Italii na zakazku,atraktivni desing a skvela navratnost (po prvnim doplneni) K automatum nabizim zbozi a cca 1000 prazdnych kapsli na naplneni na start.V pripade zajmu poradim a dam kontakty na nakup dobre prodejneho zbozi.Tuto firmu jsem provozoval v Irsku,koncim a stehuju se.Nektere automaty nebyly ani vybalene.Doprava z Irska zjistena. K provozovani automatu nalezi exkluzivita,nikdo jiny nemuze provozovat automaty teto firmy v danem state.
Zahraničie
6 000 €
Investovanie do ETF fondov v dobe koronakrízy
Dobrý deň, rád by som oslovil všetkých ľudí, ktorí počas korona-krízy myslia na sporenie a zhodnotenie každého eura a tiež tých ktorí myslia na svoju budúcnosť a budúcnosť svojich detí. Pokiaľ máte záujem, ozvite sa mi. Ide o investovanie do ETF fondov (fondov obchodovaných na burze). Všetko je na zmluvu. Jedná sa o jednu z najväčších európskych spoločností, poskytujúcich privátne finančné poradenstvo, pôvodom z Nemecka, ktorá má veľa pobočiek aj na Slovensku a taktiež v susedných štátoch. Všetko je regulované Národnou Bankou Slovenska, takže sa nemusíte báť podvodov, aké už Slovenská republika nejedenkrát zažila a ľudia na ne fakt doplatili. Investovať sa dá aj s malými čiastkami, nie je potrebné byť milionár.
Bratislava
dohodou
Účtovníctvo, mzdy, daňové priznania
Ponúkame komplexné spracovanie účtovníctva v rámci celej SR - vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd, spracovanie všetkých druhov daňových priznaní, doplnkové služby (spracovanie štatistiky, fakturácia a pod.) Možnosť zasielania dokladov aj elektronicky, napr. pomocou úložísk, emailom. Našou výhodou sú prijateľné ceny, spoľahlivosť, flexibilita.
Nitra
dohodou
ÚČTOVNÍCTVO - SMART Business
Spoznajte výhody moderne a externe spracovaného jednoduchého / podvojného účtovníctva, miezd a personalistiky, daňových priznaní. Ponúkame viac ako 11 rokov skúseností, profesionalitu a flexibilitu. Nechajte si nezáväzne vypracovať cenovú ponuku a získajte spoluprácu šitú na mieru k vášmu podnikaniu. Neváhajte nás kontaktovať.
Trnava
dohodou
Vedenie účtovníctva
Vedenie účtovníctva Spracujeme jednoduché aj podvojné účtovníctvo, mzdovu agendu pre živnostníkov, malé a stredne veľké podniky, neziskové organizácie. Daňové poradenstvo je samozrejmosťou, kvalita a spoľahlivosť zaručená. Viac ako 10 ročne skúsenosti. Pracujeme v programe MRP. Poznáme aj program Pohoda a Navision. Spolupráca môže byť jednorazová alebo dlhodobá. Vypracovanie DPFO typ A 10€, typ B od 50€. Jednoduché účtovníctvo od 30€, podvojné účtovníctvo od 50€.
Malacky
dohodou
Ponúkam poistenia
Dobrý deň,volám sa Barbora , pracujem ako finančný konzultant pre Allianz Slovensku poisťovňu Práca finančného konzultanta znamená pomáhať riešiť dôležité otázky zabezpečenia príjmu či majetku v nepredvídateľných ťažkých životných situáciách tak, aby váš životný štandard ostal napriek týmto udalostiam zachovaný. Ponúkam: -životné poistenie (poistenie detí, seniorov, úrazové poistenie, zabezpečenie úveru) -poistenie majetku -poistenie vozidiel havarijné poistenie -cestovné poistenie -zodpovednosť pri práci zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania -poistenie podnikateľov V prípade otázok, informácii ma neváhajte kontaktovať: -osobne -telefonicky -mailom Barbora Dendisová
Čadca
dohodou
Podnikateľský plán
Rozhodli ste sa podnikať a potrebujete predložiť podnikateľský plán kvôli dotáciám, pre ÚPSVaR, na získanie úveru z banky, alebo na iné účely? Máte problém, že si s ním neviete poradiť a neviete ako na to? Napíšte mi alebo zavolajte a ja Vám ušetrím Váš drahocenný čas aj peniaze. Vypracujem Vám profesionálny podnikateľský plán s kompletnou štruktúrou, pre všetky účely. Ponúkam precíznosť, profesionalitu a skúsenosti s množstvom plánov pre rôzne účely.
Košice I - Staré Mesto
dohodou
POISTENIE
Dobrý deň,volám sa Petra, pracujem ako finančný konzultant pre Allianz SP. Práca finančného konzultanta znamená pomáhať riešiť dôležité otázky zabezpečenia príjmu či majetku v nepredvídateľných ťažkých životných situáciách tak, aby váš životný štandard ostal napriek týmto udalostiam zachovaný. Ponúkam: -životné poistenie (zabezpečenie príjmu, detí, seniorov, úrazové poistenie, zabezpečenie úveru) -poistenie majetku - dom, byt, domácnosť - vnútorné zariadenie, všeobecná zodpovednosť -poistenie vozidiel - povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie -cestovné poistenie - poistenie liečebných nákladov v zahraničí, poistenie do hôr -zodpovednosť pri práci - poistenie zodpovednosti na škodu spôsobenú pri výkone povolania -poistenie podnikateľov V prípade Vašich otázok, informácii ma neváhajte kontaktovať: -osobne -telefonicky -mailom Petra Benediková Finančný konzultant Allianz – Slovenskej poisťovne, a.s. Konzultácie zdarma!
Poprad
dohodou
Osobný bankrot, oddlženie
Vypracovanie žiadosti pre účely osobného bankrotu, oddlženia. Celé SR.
Bratislava
dohodou
spracovanie účtovníctva
Sme dvaja SZČO s dlhoročnými skúsenosťami v obore. Ponúkame komplexné služby v oblasti podvojného, jednoduchého a mzdového účtovníctva - vedenie účtovnej agendy, spravovanie miezd, personalistika, daňové priznanie k dani z príjmu FO a PO, daňové priznanie k DPH, cestnej dani. Všetko za prijateľné ceny po dohode. Spracovanie v rámci NR,TT,TN kraja (osobne, prostredníctvom mailu, telefónu,)
Topoľčany
dohodou
Vymáhanie
Ak by ste mali niekoho, kto Vám dlhuje peniaze a potrebovali by ste s tým poradiť rada Vám pomôžem. volajte na tel.č. alebo pošlite sms.
Galanta
dohodou
Účtovnícka - CLARISA, s. r. o.
Pri správe účtovníctva Vám pomôžeme, ako priviezť vašu firmu k lepšej ekonomickej efektivite.. Vyjdite zo zóny zabehnutých koľají a príďte sa poradiť... Častokrát to ide ľahšie, jednoduchšie a efektívnejšie.
Bratislava
50 €
-1