23 inzerátov
Kameraman Poprad - Svadobné video a foto
Ak hľadáte svadobného kameramana alebo fotografa na vašu svadbu ste správne. Váš deň vám zaznamenáme profesionálnou video technikou vo formátoch fullHD alebo stále viac žiadanejším rozlíšením 4K. Vo videoprodukcii sa prispôsobujeme aktuálnym trendom natáčania a strihu, kladieme dôraz na individuálny prístup k zákazníkovi , snažíme sa zachytiť jedinečnosť momentov,ale aj nápadmi a skúsenosťami prispieť k čo najkrajšiemu výslednému produktu. Spracovaný svadobný film a v prípade využitia služieb fotografa aj upravené fotografie odovzdávame do 8 týždňov na USB v štýlovom svadobnom prevedení. Pre vyžiadanie cenovej ponuky, prípadne obsadenosti termínov nás kedykoľvek kontaktujte. Tešíme sa na spoluprácu.
Poprad
dohodou
Svadobný fotokútik fotobox fotobúdka prenájom
Prenajmem fotokútik na svadbu, oslavu, výhodný balík do cca 100 hostí prenájom na 3 hodiny, neobmedzená tlač, personál, grafický návrh, základné fotografické pozadie, rekvizity zvýhodnený prenájom na najbližšie voľné termíny, Bratislava a okolie doprava v cene Máj - 31 Jún - 1, 7, 8, 21, 22, 28, 29 Neváhajte a informujte sa o dostupnosti Vášho termínu.
Bratislava
199 €
Fotozrkadlo / fotobudka / fotokutik Mirro
Zábava začína dotykom Fotozrkadlo Mirro na prenájom so všetkým čo k tomu patrí. 3 hodinový prenájom zahŕňa: - neobmedzené fotenie - neobmedzená tlač - kvalitné fotky z digitálnej zrkadlovky - rýchlo tlač kvalitných fotiek na mieste - rekvizity - fotopozadie - pripojenie online - dovoz zdarma ( od ZA po TN, mimo 1 km / 0,28 € ) - cena od 249 € Fotozrkadlo je vhodné na svadby, plesy, firemné akcie i súkromné akcie. Služba je aj s obsluhou zabezpečujúcou pohodlný priebeh fotenia. Vytvorenie grafiky na akciu podľa dohody. Teší sa na Vás Fotozrkadlo Mirro
Považská Bystrica
249 €
Fotosteny
Ponúkam na prenájom fotosteny na svadbu v Humennom a okolí. Vyrobím aj vo farbe výzdoby. Na výber rôzne rozmery a červený koberec. Rekvizity na fotenie grátis!
Humenné
45 €
Svadobný kameraman
Dobrý deň, ponúkame natočenie Vášho svadobného dňa formou krásneho videoklipu. Pracujeme s profesionálnou technikou, ktorou sa snažíme zachytiť všetky nezabudnuteľné momenty. Sídlime v Bratislave, pracujeme v celom západoslovenskom kraji, a po dohode radi vycestujeme na Vašu svadbu kdekoľvek. V prípade akýchkoľvek otázok a voľných termínov nás neváhajte kontaktovať.
Bratislava
dohodou
Svadobný kameraman
Svadba je jedna z najkrajších a najdôležitejších udalostí v živote každého páru. Mojim cieľom je zachytiť tento nezabudnuteľný okamih tak aby Vám spomienky naň ostali navždy uchované a mohli ste naň aj po rokoch spoločného života spomínať s láskou, nostalgiou a radosťou. Filmovanie je pre mňa obrovská vášeň a pristupujem k nemu s veľkým rešpektom a pokorou. Preto mi bude cťou keď mi dovolíte byť súčasťou Vášho výnimočného dňa a navždy tak zvečniť Vaše spomienky naň. Ponúkam Vám profesionálny a moderný prístup k natáčaniu spolu s modernou technikou. Pri práci používam dve kamery, statív, stabilizátor a profesionálny software na strihanie videa. Svoje služby ponúkam hlavne v okolí Žiaru nad Hronom. V prípade záujmu či ďalších otázok ma neváhajte prosím kontaktovať. Rád Vám odpoviem na všetky ďalšie otázky a vypracujem ponuku na mieru.
Žiar nad Hronom
dohodou
Digitalizacia VHS videi a magnetofónových pások
Digitalizácia VHS videí do PC Zdigitalizujem vaše páskové videá z videokamier a videorekordérov do formátov pozeratelných na PC, SmartTV, notbuku, či tablete. Videá budete môcť mať uložené v nestarnúcich formátoch na HDD, alebo cloudových úložiskách. Digitalizovať je možné formáty ako VHS, VHS-C, S-VHS, Hi8, Digital8, MiniDV. Cena je 0,09€/min záznamu. Viedá je možné, podľa vašich požiadaviek aj editovať, tj. skrátiť, zlúčiť atď. Zdigitalizujem a oživím aj nahrávky z magnetofónových kotúčov a kaziet.
Banská Bystrica
0,09 €
Fotobudka / fotobox / fotokutik Mirro
Fotobox Mirro na prenájom so všetkým čo k tomu patrí. 3 hodinový prenájom zahŕňa: - neobmedzené fotenie - neobmedzená tlač - kvalitné fotky z digitálnej zrkadlovky - rýchlo tlač kvalitných fotiek na mieste - výškovo nastaviteľný - rekvizity - fotopozadie - pripojenie online - dovoz zdarma ( od ZA po TN, mimo 1 km / 0,28 € ) - cena od 149 € Fotobox je vhodný na svadby, plesy, firemné akcie i súkromné akcie. Služba je aj s obsluhou zabezpečujúcou pohodlný priebeh fotenia. Vytvorenie grafiky na akciu podľa dohody. Tešíme sa na spoluprácu Mirro
Považská Bystrica
149 €
Prepis VHS na DVD, prepis MC audiokazety na CD
Prepíšem vaše staré videokazety na DVD alebo HDD, pamäťovú kartu alebo USB klúč poprípade aj do telefónu. Prepíšem formáty VHS, S-VHS, VHS-C, S-VHS-C, video8, Hi8, digital8, mini DV. Cena je do 1 hodiny záznamu 4€/kazeta nad 1 hodinu záznamu 5€/kazeta do neobmedzenia minutáže. Ďalej prepíšem stará MC audio magnetofónové kazety na CD alebo LP gramofónové platne na CD. Cena na vyžiadanie. Možnosť prísť osobne alebo kazety zaslať poštou.
Nové Mesto nad Váhom
dohodou
Svadobné video, očepčenie nevesty, spev k stolom
Ponúkame profesionálne zhotovenie záznamu.Okrem videa ponúkame aj čepčenie nevesty, hudobný doprovod k stolom a prípravu tanečnej choreografie novomanželov.
Trstená
dohodou
Svadobná fotografia
Pri svadobných fotografiách sa snažím zachytiť krásu momentu, štylizácii a prostrediu vyjadrujúce osobnosti mladomanželov. - Ponúkam služby fotografovania svadieb v Liptovskom Mikuláši. Možnosť videa, exteriérové, interiérové umelecké zábery. Cena 120 €. Pri fotení mám rád prirodzené svetlo prírody a preto sa mnohokrát vraciam na to isté miesto aj v rôznych ročných obdobiach. Pokiaľ je to možné, uprednostňujem divočinu, bez zásahu ľudskej ruky. Tejto hre so svetlom sa venujem už viac ako dvadsať rokov. Neoddeliteľnou súčasťou sú makrofotografie inej dimenzie, kde aj čas má inú hodnotu. - Vytvorím Vám katalóg produktov pre zvýšenie propagácie. Od fotografie po výsledný printový produkt. Nemusíte oslovovať tri firmy. Zabezpečím kvalitnú tlač za dobrú cenu výberom tej správnej tlačiarenskej spoločnosti podľa skúseností a Vašich požiadaviek. Kontaktovať ma môžete telefonicky do 19.00h.
Liptovský Mikuláš
dohodou
fotoslužby, fotograf Banskobystrický kraj Brezno
zdravím ponúkam fotoslužby pre banskobystrický kraj viac na stránke ..bezkonkurečné ceny (12 eur/hod) profesionálna vybava + prístup viac na:
Mýto pod Ďumbierom
12 €
Kameraman na svadbu MOT - VIDEO
Svadby, krstiny, rodinné oslavy, výročia a iné akcie. Prijímame objednávky na svadobné videa pre rok 2018
Borský Svätý Jur
dohodou
Fotografie, filmy s neobmedzenou životnosťou
Napaľovanie Vašich Dát, Fotografií, Videí s neobmedzenou životnosťou. Napálim Vaše fotografie a videa na Blu-ray BD-R, DVD-R M-Disc so životnosťou Väčšou ako 1000 rokov. Nahraté médiá sú kompatibilné so všetkými BD, DVD prehrávačmi. Máte predstavu ako dlho vydržia Vaše dáta na niektorom z dátových nosičov? Pevný disk 1-5 rokov, DVD 3-7 rokov Flash disc 5-8 rokov, M-Disc BD-R, DVD-R min. 1000 rokov. Vytesajte svoje dáta do skaly a vydržia večnosť! Samozrejme, že nemusíte brať do ruky dláto a kladivo – stačí, keď sa zoznámite s čerstvou novinkou: potlačiteľné BD, DVD M-DISC so životnosťou 1000 rokov sú tu! Médiá M-DISC sú novým riešením, ako ukladať dáta, bez toho aby ste museli mať strach, že o ne prídete. Predstavujeme nový štandard v oblasti digitálneho ukladania. Navrhnutý k zachovaniu a ochrane súborov vyrytím do patentovej vrstvy, ktorá je pevná ako skala a odolná voči svetlu, teplotám i vlhkosti. To znamená, že pri ukladaní vašich cenných fotografií, hudobných albumov, lekárskych dokumentov alebo iných údajov máte istotu, že sa všetko nachádza na disku, ktorý prečká niekoľko generácii. Dokonca boli testované aj americkým ministerstvom obrany. Sú odolné voči extrémnym svetelným či teplotným podmienkam. Dáta z týchto M-Discov sa nedajú prepísať, vymazať ani ich nepoškodia iné vplyvy. Najväčšou výhodou je, že tieto médiá sú kompatibilné so všetkými BD, DVD prehrávačmi, môžete tak pristupovať k dátam kedykoľvek a kdekoľvek. A sú potlačiteľné! Cena za napálenie 1 ks M-Disc BD, DVD je 0,30 €, pri zaslaní Slovenskou poštou plus poštovné. M-Disc Blu-ray BD-R 25 GB Inkjet White Printable. Cena je 3,20 € za 1 ks disku. M-Disc DVD-R 4.7 GB Inkjet White Printable. Cena je 2,20 € za 1 ks disku.
Nitra
0,30 €
Kamerovanie
Špecializujem sa hlavne na svadby.Robim to už 15 rokov takže mám bohaté skúsenosti.Samozrejme že váš zaznam môže byt aj vo full hd a ak nie tak vám bude stačit aj dvd.Videá si môžete pozriet na youtube pod menom megavlado123
Púchov
dohodou
Prenájom fotoateliéru už od 10€! Liptovský Mikuláš
Spoločnosť DreamPhoto, s.r.o. Ponúka pre fotografov na prenájom fotoateliér v centre Liptovského Mikuláša s parkovaním. Cena prenájmu je 10€/hod pondelok až piatok (cena bez obsluhy / pomocníka) a 15€/hod sobota až nedeľa (cena bez obsluhy / pomocníka). V cene je komplet vybavenie ateliéru - 2x 400w MOVE záblesk - 2x 200w MOVE záblesk - 2x Softbox 120x60cm - 2x Stripbox 180x40cm - 2x Voština + farebné difúzory - 1x Komín - 1x Beutydish - 1x 180cm Octabox - 6x Statív - 1x Žeriav (na blesk / svetlo) - 12x RollUP Pozadia - Dialkové odpalovače a veľa iného... Taktiež možné prenajímať techniku samostatne aj pri fotení mimo ateliéru. Pre viac info alebo objednávky píšte na uvedený e-mail. Ďakujeme. (workshopy, prenájom, technika, nikon, canon, sony, predaj, rental, štúdio)
Liptovský Mikuláš
10 €
Ponúkam profesionálne retuše fotografií / dokumentov
Ponúkam profesionálne retuše fotografií / dokumentov Grafickým úpravám fotiek sa venujem cca 8 rokov + som študovaný výtvarník s Vš vzdelaním a venujem sa aj fotografii ... Cena 5€ zahŕňa úpravu 1 fotky -> základné úpravy ako: -vylepšenie svetelnosti -farebnosti fotky -primerané vyčistenie a doladenie pleti -potlačenie kruhov pod očami a pod. -odstránenie nedokonalostí (tváre, tela napr.) -prípadná zmena farby očí, -zmena veľkosti či proporcií tváre (ako korekcia nosu oči, zväčšenie pier) -pripadne úprava textu/pridanie podpisu/emailu/ dátumu či iné ... aj v pdf formáte (* upozornenie : autor nijako nezodpovedá za akékoľvek použitie či využitie takto upravených ci zhotovených dokumentov/prác) vaše požiadavky stačí upresniť v emaily ( čim detailnejsie tym lepšie) vyhotovenie je do 24hod pokiaľ sa nedohodneme inak komplikovanejsie zmeny proporcí tela či objektov: je za príplatok podla náročnosti a dohody od 5eur ( na cene sa vopred dohodneme) v pripade zaujmu o zložitejšie fotomontáže či komplikované úpravy.. bude cena závisieť od celkovej zložitosti Vašich požiadaviek cca DO 50€ všetky fotky podliehajú GDPR a po ukončení spolupráce Vám budu zaslané cez email ci cez cloud a nasledne budú na mojej strane vymazané + nebudu nikdy a nikde mnou zverejňované ... platba je vopred na účet či prostredníctvom pay pal...
Žilina
5 €
Fotograf Piešťany - svadby, rodinné, portréty ...
Ponúkam fotografovanie v Piešťanoch a širšom okolí - foto svadieb, stužkové, rodinné oslavy, deti, fotky do portfólia, book-u, portrét, glamour, čierno-biely umelecký akt a pod....profesionálna kvalita fotografií za rozumné ceny. Možnosť fotenia vo vlastnom ateliéri v Piešťanoch alebo u vás doma, v exteriéri a pod. Ceny dohodou od 30,-Eur podla rozsahu a času fotografovania...fotografie dodávam v elektronickej forme v plnom rozlíšení po spracovaní SW a postprocesovej úprave.
Piešťany
dohodou
Fotograf Piešťany - portrét, glamour, svadby a iné
Ponúkam fotografovanie v Piešťanoch a širšom okolí - foto svadieb, stužkové, rodinné oslavy, deti, fotky do portfólia, book-u, portrét, glamour, čierno-biely umelecký akt a pod....profesionálna kvalita fotografií za rozumné ceny. Možnosť fotenia vo vlastnom ateliéri v Piešťanoch alebo u vás doma, v exteriéri a pod. Cena za základné fotenie v ateliéri je 30,-Eur /fotenie min. 100 záberov, z ktorých si vyberiete 20 na úpravu/, iné fotenie podľa rozsahu dohodou...fotografie dodávam v elektronickej forme v plnom rozlíšení po spracovaní SW a postprocesovej úprave.
Piešťany
30 €
Prepis VHS na DVD Gold, aj z Lp a MG kaziet na CD.
Archivácia Vaších video a audio záznamov z VHS, S-VHS, VHS-C,Super VHS-C ,mini dv,Hi-8 ,magnetofonových a kotúčových pások a Lp platní na zaznamové zlaté - gold média DVD-R,CD-R z vysokou životnosťou az 100 rokov. Cena dohodou podľa množstva a dĺžky záznamov. Orientačná cena na Gold médiá 10.-€/1hod záznamu v najvyššej kvalite - 7€ na klasické dvd-r. Zlato je kov, ktorý nepodlieha korózii a má výnimočné molekulárne vlastnosti, vdaka ktorým je možné zaznamenané data bez problémov dlhodobo a opakovane čítať. Cena dohodou.
Prešov
dohodou
1 2