Foto a video

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Foto a video

Digitálalizácia 8 mm.filmov
Na prevod 8mm filmov (standard, super) využívam metódu skenovania filmov skenerom Somikon. Výstupom je veľmi kvalitné video vo FULL HD rozlišení. Cenník digitalizácie 8mm filmov je 1,30€ za minútu. Digitalizujem farebné aj čiernobiele filmy bez zvukovej stopy. • Typ: 8mm standard a super • Rozlíšenie: FULL HD (HD pri uložení ako Video DVD) • Výstupný formát: MPEG-4 (MPEG-2 pri Video DVD)
Kežmarok
1,30 €
Profesionálne rodinné foto, fotenie bábätiek
Ponúkame profesionálne bábätkovské a rodinné portrétové foto za rodinnú cenu. Bratislava a okolie. Cena 20 eur / hodinové fotenie = cca 15-20 výsledných fotografií v digitálnej podobe. Pri našej tvorbe staviame na prirodzenosť. Fotíme digitálnou zrkadlovkou Nikon d7500 na miestach, ktoré máte radi, v prírode aj v interéri. V prípade záujmu viac info a ukážka našej práce v správe.
Bratislava
20 €
2x Svadobný fotokútik fotobox fotobúdka na 3h
Prenajmem skvelú zábavu v podobe fotokútika na Firemnnú párty, svadbu, oslavu, výhodný balík za 249 EUR: prenájom na 3 hodiny, neobmedzená tlač, personál, grafický návrh, profi fotografické pozadie, zábavné rekvizity (parochne, klobúky, profi tabuľky...) Bratislava a okolie doprava v cene Neváhajte a informujte sa o dostupnosti Vášho termínu, obratom Vám zašlem aj úkážky originál snímkov z fotobúdky v plnom rozlíšení. Na väčšie firemné večierky vieme ponúknuť 2x fotokútik, pozadie aj rekvizity na mieru. Termín zarezervujeme po zaplatení zálohovej faktúry.
Bratislava
249 €
Fotokutik / fotobudka / selfiekutik
Ponúkame prenájom selfiekutiku na svadbu,fitremnú akciu,oslavu.Cena už od 250eur. -neobmedzené fotenie -fotokniha -USB s fotkami -rekvizity -grafický návrh rámiku -množstvo pozadí -obsluha Tešíme sa na spoluprácu. Selfiekutik
Bratislava
250 €
PREPIS VHS VIDEO NA USB a DVD na USB, HDD a DVD
Prepisujeme staré VHS-C a VHS VIDEO KAZETY, digitalizujeme, Vaše spomienky. Ukladáme podľa Vášho želania: 1. na USB kľúč, 2. na DVD 3. Uloženie NA SERVER - FORMOU LINKU DVD na USB kľúč, externý HDD ako jeden súbor. Ak máte záujem Vaše nové, staré video napr. upraviť, postrihať, vystrihnúť časti záznamu, hudobný podklad, rôzne texty úvod-záver, titulky... video ako celok-film, podľa želania a Vašich požiadaviek vyrobíme. Výsledok je naozaj krásny. V okolí Nitra, Zlaté Moravce, Vráble, Levice, aj ďalej.. aj celé SK.
Nitra
dohodou
Kameraman na Svadbu, Stužková Fotograf Filmovanie
Ponukam službu Kameraman na svadbu - filmovanie/fotenie svadby a služby Fotografa na svadbu pre celé Slovensko, rôzne druhy balíčkov a kombináci - Svadobné Foto a Video spolu, svadobné klipy alebo komplet celé svadby - výhodné ceny od 355€ za celú svadbu, zimné zľava okt - marec, filmovanie v rozlíšení HD-4K, dron, svadba-videoklipy. Volné termíny pre filmovanie, ukážky práce, info a celý cenník na webe: h-artvideo alebo info cez email.
Dudince
dohodou
Točenie a postprodukcia videa
Ponúkam kompletnú videotvorbu od samotného natočenia až po úpravu videa. Jedná sa o videá akéhokoľvek typu (promo, intro, svadba, stružková ...). Je možné využiť len časť služieb, buď len točnie alebo len postprodukciu. Cena závisí od dĺžky a náročnosti videa.
Banská Bystrica
dohodou
Kameraman na svadbu MOT - VIDEO
Svadby, krstiny, rodinné oslavy, výročia a iné akcie. Prijímame objednávky na svadobné videa pre rok 2018
Borský Svätý Jur
dohodou
Fotenie svadba/event/portrét/rodina/atď...
Pokiaľ sa Vám páči moja tvorba a mali by ste záujem o svadobné / portrétové / rodinné / tehotenské / eventové / atď. fotografie, tak ma neváhajte kontaktovať. Fotím primárne v Bratislave a okolí, ale pre fotenie v inej lokalite píšte, určite sa dohodneme :) Tak ako na ďalších detailoch a cene.
Bratislava II - Ružinov
450 €
Fotografické služby Piešťany a okolie
Ponúkam foto služby v Piešťanoch vo vlastnom ateliéri, exteriéri alebo fotenie akcií ako sú rodinné udalosti, svadby, stužkové, fotenie produktov, firiem, interiérov a iné. Ceny dohodou podľa rozsahu práce a náročnosti. Napr. bežné fotenie v ateliéri - portrét, glamour - fotenie cca do 2 hodín, z nafotených min. 150 fotiek si vyberiete 20 najlepších ktoré vám upravím v postprocese, retušujem ak treba a dodám v elektronickej forme v max. kvalite a rozlíšení aj na velkoformátovú tlač. Takéto fotenie je za 30,-Eur. Svadba od 90,-Eur za fotenie obradu a spoločných fotiek rodiny po obrade.
Piešťany
30 €
Fotografie, filmy s neobmedzenou životnosťou
Napaľovanie Vašich Dát, Fotografií, Videí s neobmedzenou životnosťou. Napálim Vaše fotografie a videa na Blu-ray BD-R, DVD-R M-Disc so životnosťou Väčšou ako 1000 rokov. Nahraté médiá sú kompatibilné so všetkými BD, DVD prehrávačmi. Máte predstavu ako dlho vydržia Vaše dáta na niektorom z dátových nosičov? Pevný disk 1-5 rokov, DVD 3-7 rokov Flash disc 5-8 rokov, M-Disc BD-R, DVD-R min. 1000 rokov. Vytesajte svoje dáta do skaly a vydržia večnosť! Samozrejme, že nemusíte brať do ruky dláto a kladivo – stačí, keď sa zoznámite s čerstvou novinkou: potlačiteľné BD, DVD M-DISC so životnosťou 1000 rokov sú tu! Médiá M-DISC sú novým riešením, ako ukladať dáta, bez toho aby ste museli mať strach, že o ne prídete. Predstavujeme nový štandard v oblasti digitálneho ukladania. Navrhnutý k zachovaniu a ochrane súborov vyrytím do patentovej vrstvy, ktorá je pevná ako skala a odolná voči svetlu, teplotám i vlhkosti. To znamená, že pri ukladaní vašich cenných fotografií, hudobných albumov, lekárskych dokumentov alebo iných údajov máte istotu, že sa všetko nachádza na disku, ktorý prečká niekoľko generácii. Dokonca boli testované aj americkým ministerstvom obrany. Sú odolné voči extrémnym svetelným či teplotným podmienkam. Dáta z týchto M-Discov sa nedajú prepísať, vymazať ani ich nepoškodia iné vplyvy. Najväčšou výhodou je, že tieto médiá sú kompatibilné so všetkými BD, DVD prehrávačmi, môžete tak pristupovať k dátam kedykoľvek a kdekoľvek. A sú potlačiteľné! Cena za napálenie 1 ks M-Disc BD, DVD je 0,30 €, pri zaslaní Slovenskou poštou plus poštovné. M-Disc Blu-ray BD-R 25 GB Inkjet White Printable. Cena je 3,20 € za 1 ks disku. M-Disc DVD-R 4.7 GB Inkjet White Printable. Cena je 2,20 € za 1 ks disku.
Nitra
0,30 €
Fotenie svadieb v TOP cene !
Chcete mať svoj velký deň D. zvečnený na krásnych fotografiách a uchovať si v spomienkach tak jedinečné momenty a emócie? Je to možné, ozvite sa mi! Top cena! Banská Bystrica a okolie + Zvolen. fotograf : Michaela Danková
Banská Bystrica
dohodou
Kameraman na Vašu SVADBU :) 2020
Rezervácie termínov na rok 2020 Ponúkam služby kameramana na Vašu svadbu. Čo ponúkam? Kamera od obliekania fotenia až po nočnú zábavu. Záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Dodanie do 60 dní, na potlačenom DVD + USB Full HD + možnosť objednať darčekové drevené balenie .Dĺžka podľa Vášho želania,zdarma svadobný zostrih,to všetko za 450€. Neváhajte a rezervujte si svoj termín - termíny sa rýchlo zapĺňajú . Teším sa na prípadnú spoluprácu :)
Košice
450 €
Kamerovanie
Špecializujem sa hlavne na svadby.Robim to už 15 rokov takže mám bohaté skúsenosti.Samozrejme že váš zaznam môže byt aj vo full hd a ak nie tak vám bude stačit aj dvd.Videá si môžete pozriet na youtube pod menom megavlado123
Púchov
dohodou
Prepis VHS na DVD
Prepíšem vaše staré videokazety na DVD alebo HDD, pamäťovú kartu alebo USB klúč poprípade aj do telefónu. Prepíšem formáty VHS, S-VHS, VHS-C, S-VHS-C, video8, Hi8, digital8, mini DV. Cena je do 1 hodiny záznamu 4€/kazeta nad 1 hodinu záznamu 5€/kazeta do neobmedzenia minutáže. Ďalej prepíšem stará MC audio magnetofónové kazety na CD alebo LP gramofónové platne na CD. Cena na vyžiadanie. Možnosť prísť osobne alebo kazety zaslať poštou.
Nové Mesto nad Váhom
5 €
Fotograf Piešťany - svadby, rodinné, portréty ...
Ponúkam fotografovanie v Piešťanoch a širšom okolí - foto svadieb, stužkové, rodinné oslavy, deti, fotky do portfólia, book-u, portrét, glamour, čierno-biely umelecký akt a pod....profesionálna kvalita fotografií za rozumné ceny. Možnosť fotenia vo vlastnom ateliéri v Piešťanoch alebo u vás doma, v exteriéri a pod. Ceny dohodou od 30,-Eur podla rozsahu a času fotografovania...fotografie dodávam v elektronickej forme v plnom rozlíšení po spracovaní SW a postprocesovej úprave.
Piešťany
dohodou
Fotograf Piešťany - portrét, glamour, svadby a iné
Ponúkam fotografovanie v Piešťanoch a širšom okolí - foto svadieb, stužkové, rodinné oslavy, deti, fotky do portfólia, book-u, portrét, glamour, čierno-biely umelecký akt a pod....profesionálna kvalita fotografií za rozumné ceny. Možnosť fotenia vo vlastnom ateliéri v Piešťanoch alebo u vás doma, v exteriéri a pod. Cena za základné fotenie v ateliéri je 30,-Eur /fotenie min. 100 záberov, z ktorých si vyberiete 10 na úpravu/, iné fotenie podľa rozsahu dohodou...fotografie dodávam v elektronickej forme v plnom rozlíšení po spracovaní SW a postprocesovej úprave.
Piešťany
30 €
Svadobný kameraman
Svadba je jedna z najkrajších a najdôležitejších udalostí v živote každého páru. Mojim cieľom je zachytiť tento nezabudnuteľný okamih tak aby Vám spomienky naň ostali navždy uchované a mohli ste naň aj po rokoch spoločného života spomínať s láskou, nostalgiou a radosťou. Filmovanie je pre mňa obrovská vášeň a pristupujem k nemu s veľkým rešpektom a pokorou. Preto mi bude cťou keď mi dovolíte byť súčasťou Vášho výnimočného dňa a navždy tak zvečniť Vaše spomienky naň. Ponúkam Vám profesionálny a moderný prístup k natáčaniu spolu s modernou technikou. Pri práci používam dve kamery, statív, stabilizátor a profesionálny software na strihanie videa. Svoje služby ponúkam hlavne v okolí Žiaru nad Hronom. V prípade záujmu či ďalších otázok ma neváhajte prosím kontaktovať. Rád Vám odpoviem na všetky ďalšie otázky a vypracujem ponuku na mieru.
Žiar nad Hronom
dohodou
Prepis VHS na DVD Gold, aj z Lp a MG kaziet na CD.
Archivácia Vaších video a audio záznamov z VHS, S-VHS, VHS-C,Super VHS-C ,mini dv,Hi-8 ,magnetofonových a kotúčových pások a Lp platní na zaznamové zlaté - gold média DVD-R,CD-R z vysokou životnosťou az 100 rokov. Cena dohodou podľa množstva a dĺžky záznamov. Orientačná cena na Gold médiá 10.-€/1hod záznamu v najvyššej kvalite - 7€ na klasické dvd-r. Zlato je kov, ktorý nepodlieha korózii a má výnimočné molekulárne vlastnosti, vdaka ktorým je možné zaznamenané data bez problémov dlhodobo a opakovane čítať. Cena dohodou.
Prešov
dohodou