Havarijné a poruchové služby

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Havarijné a poruchové služby

Elektrikár Bratislava - NONSTOP
Poskytujeme všetky elektroinštalačné práce do 1000V. Opravy a prerábky elektroinštalácie v bytoch a rodinných domoch.Zásuvky,vypínače,svietidlá,ističe,káble,bytové rozvádzače a iné.Odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov.Špecializujeme sa hlavne na varné dosky,elektrické rúry a sporáky,odsávače pár a kúpelňové ventilátory.Vykonávam rekonštrukcie malého rozsahu a rôzne prerábky.Pracujeme aj cez víkendy. Opravy elektroinštalácii v bytoch, rodinných domoch, priemyselných halách, kancelárskych priestoroch, polyfunkčných objektoch či vonkajších priestoroch ako aj s rekonštrukciami starej, pôvodnej elektroinštalácie.Ďalej ponúkame:Opravu, výmenu elektrických zásuviek, vypínačov, ističov, svetelných zdrojov...Opravy elektrických rozvodov domov, bytov, vonkajších priestorov.Montáž a demontáž elektrických spotrebičov.Výmenu hliníkových rozvodov za medené a drobné elektrikárske práce.Vedľa ponuky prác spojených s montážou a rekonštrukcie elektroinštalácie vykonávam tiež zapájanie elektrospotrebičov podľa platných noriem.Medzi našich zákazníkov patria okrem firiem tiež rad domácností. Zabezpečujeme pre domácnosti kompletné elektrikárske práce, ktoré sú potrebné vrátane opravy elektroinštalácie v bytoch. Či už potrebujete vymeniť žiarovku alebo zabezpečiť elektroinštaláciu pri rekonštrukcii bytu alebo bytového jadra, radi vám zaistíme perfektný servis.Pre domácnosti zabezpečujeme napríklad výmeny bytových rozvodníc, ističov, stýkačov, vypínačov, elektrických zásuviek, montáže svietidiel, zapojenie bojlerov, ohrievačov vody, sporákov,varných dosiek a ďalšie elektroinštalačné práce.
Bratislava IV - Dúbravka
dohodou
Servis / Revízia / Oprava Plynových kotlov
Dobrý deň , naša spoločnosť Dr.House vám ponúka rýchle jednanie so serióznym prístupom ku zákazníkom a cenovú dostupnosť . ( BA—50 KM Okolie ) SERVIS KOTLA ZAHŔŇA: • zhodnotenie stavu kotla a jeho funkčnosť • vyčistenie priestoru kotla • prečistenie filtra na spiatočke, doplnenie tlaku v expanznej nádobe na hodnoty uvedené výrobcom • vyčistenie horáka • vyčistenie výmenníka • vyčistenie sifónu kondenzátu • preverenie a očistenie elektród horáku a zhodnotenie ich stavu • kontrola tlaku na tryskách, prípadne nastavenie min. a max. tlaku, u kondenzačných kotlov nastavenie CO2 v spalinách pomocou analyzátora • kontrola funkcie bezpečnostných systémov • kontrola tesnosti plynových armatúr detektorom úniku plynu • vyhotovenie zápisu o kontrole a nastavení kotla - K dispozícii najmodernejšie meracie prístroje - Vydanie protokolu je samozrejmosťou
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Elektroinštalačné práce
Ponúkame naše elektroinštalačné služby. Vykonávame: - Vnútorné a vonkajšie elektrické rozvody v bytoch a domoch do 1000V (podľa projektu) - Výmena starej prípojky za novú - Nová prípojka k rodinnému domu - Výmena starej elektroinštalácie v dome alebo byte - Interierové a exterierové svietidlá a ich montáž vrátane spínačov - Zapájanie všetkých typov elektrických spotrebičov - rúry, indukčné varné dosky a iné elektrické zariadenia - Revízne správy - Vyspravenie drážok a dier okolo zásuviek a vypínačov Ponúkame naše služby vo vysokej kvalite a precíznosti. Pre viac informácií nás kontaktujte.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Odťahová služba
Ponúkame non stop prepravu osobných automobilov, dovoz aut zo zahraničia, odvoz autovrakov, asistenciu pri dopravných nehodách, kamiónovu prepravu pracovných strojov do 24t.
Čadca
dohodou
Odťahová služba Bratislava - Peter Masár
Odťahy Bratislava - SR / non-stop Paušál 40 € – Bratislava (Petržalka, Staré mesto, Nové mesto, Karlova Ves, Dúbravka, Ružinov, Vrakuňa, Pod.Biskupice) Paušál 45 € – Bratislava (Devínska Nová Ves, Lamač, Jarovce, Rusovce) Mimo BA (celá SR) 0,60 € / km + 10 € nákladka/výkladka (v cene je zahrnutý poplatok za mýto 0,10 € / km) Ceny sú uvedené s DPH. Osobné vozidlá do 2,2 tony Miesta na sedenie vodič + max. 2 osoby
Bratislava II - Ružinov
40 €
Odťahova služba JES
Ponukame odťah nepojazdných aj búraných vozidiel aj prevoz vozidiel a ineho Prevoz po celej SR Preprava automobilov, motoriek, štvorkoliek, poľnohospodárskych aj stavebných strojou atd... Prevoz nábytku ale aj stavebného materiálu preprava rôznych druhov materiálu atd... Za rozumne ceny, vždy sa vieme dohodnut ,Viac tel. kontakt Pre vyhladavanie: prepravy automobilov, odťahy, odťahovka, havarované, nepojazdné, pokazené, nefunkčné, na diely autá, autoprepravník, autodoprava, prevoz aut, odtahovka, odtahova sluzba, odtahy, odtah, odtahovy special , prevoz, preprava
Drietoma
dohodou
Elektroinštalačné prace u Vás.
Oprava ,údržba a montáž elektroinštalácie domových a bytových rozvodov.
Nitra
dohodou
služba
Dobrý deň, ponúkam opravu čohokoľvek od vodovodov,montáž lustrov,umývadiel,výmena batérie alebo umývadiel ,toalety, oprava sifónov,skladanie nábytku, montáž garniž,drobné opravy v domácnosti ,elektriky, zavesenie obrazov, montáž oprava wc,výmena vypínačov,výmena a inštalácia spotrebičov alebo treba pokosiť,samozrejme dovezenie vecí z obchodov, treba sa len spýta,čo by ste potrebovali a radi Vám pomôžeme. Tešíme sa,že Vám budeme vedieť pomoc.
Bratislava II - Vrakuňa
dohodou
sluzby
Dobrý deň, ponúkam opravu čohokoľvek od vodovodov,montáž lustrov,umývadiel,výmena batérie alebo umývadiel ,toalety, oprava sifónov,skladanie nábytku, montáž garniž,drobné opravy v domácnosti ,elektriky, zavesenie obrazov, montáž oprava wc,výmena vypínačov,výmena a inštalácia spotrebičov alebo treba pokosiť,samozrejme dovezenie vecí z obchodov, treba sa len spýta,čo by ste potrebovali a radi Vám pomôžeme. Tešíme sa,že Vám budeme vedieť pomoc.
Bratislava II - Vrakuňa
ponúknite
Krtkovanie,Čistenie a Monitorovanie odpadov SENICA
Krtkovanie,Čistenie a Monitorovanie odpadov SENICA a okolie Cistenie kanalizácie a odtokov krtkovaním najčastejšie využívame pri čistení odpadových potrubí menších profilov v domácnostiach a vo firmách ako napr: Krtkovanie domových a bytových odpadov Krtkovanie WC odtokov Krtkovanie kuchynských drezov Krtkovanie vaní Krtkovanie sifónov Krtkovanie umývadiel Krtkovanie strešných zvodov Krtkovanie upchatých stúpačiek v bytových domoch Upchaté a znečistené domové prípojky Krtkovanie priemyselnej kanalizácie Krtkovanie odtokových potrubí Krtkovanie kanalizačných odpadov <strong></strong>rozsiahle skúsenosti <strong></strong>okamžitý zásah <strong></strong>individuálny prístup <strong></strong>profesionalita, serióznosť a spoľahlivosť najmodernejšia technológia prijateľné ceny <strong></strong> Váš spoľahlivý partner 24 hodín denne.
Senica
dohodou
Elektrikári Bratislava poruchová služba - NONSTOP
Elektrikári - Jan Meško, je spoľahlivým partnerom, ktorý poskytuje služby v elektroinštalácii. Našim klientom ponúkame rôzne služby v oblasti elektroinštalácie, medzi ktoré patria napríklad opravy zásuviek, vypínačov, svetiel, ističov, profesionálne zapojenie kuchynských spotrebičov. S naším vysoko profesionálnym servisom budete spokojní, pretože sa postaráme o všetko potrebné z hľadiska elektro služieb. Ak máte záujem o naše služby alebo iné služby, ktoré ponúkame, či už v Bratislave alebo inde na Slovensku, neváhajte nás kontaktovať. Máme odborníkov a kvalifikovaných pracovníkov pre konkrétne zariadenia, používame produkty ekologických materiálov, jedinečný vzťah ceny a kvality, pravidelnú kontrolu kvality, komplexné portfólio služieb, 24-hodinový servis, 7 dní v týždni Electricians - Jan Meško, is a reliable partner who provides services in a electrical.We offer our clients variety of a electrical services, which includes for example repairs of sockets, switches, lights, circuit breakers, professional engagement of kitchen appliances. You will be satisfied to excess with our highly professional service, because we take care of everything required in terms of elektro services. If you are interested in ours services or some other service we offer, whether in Bratislava or elsewhere nationwide, please do not hesitate to contact us.- we have professionals and skilled workers for particular facilities, we use ecologic materials products,unique price and quality relationship,regular quality control,comprehensive service portfolio,24-hour service, 7 days a week
Bratislava
dohodou
Oprava liahní - teplomeri a termostaty
Opravy rôznych-všetkých typov liahní; ktoré boli vyrábané ako fabrické typy (aj takých, ktoré boli ako domáca výroba), elektronické termostaty vyvinuté špeciálne pre presný chod liahní; a teplomeri do liáhni.
Bánov
dohodou
Elektrikári Bratislava - NONSTOP
Opravy,montáž a servis bytovej a domovej elektroinštalácie,opravy a výmeny svietidiel,zásuviek,ističov,vypínačov,elektroskriniek,káblov,opravy a výmeny ventilátorov kúpeľňové a izbové,opravy prerušených káblov v stenách a podlahách rekonštrukcie kompletné aj malého rozsahu.Montáž a zapojenie kuchynských elektrospotrebičov,varné dosky,digestory,elektrické rúry,sporáky a iné. Práca aj cez víkendy.
Bratislava
dohodou
Elektrikár Bratislava - Poruchová služba NONSTOP
Opravy - zásuvky,vypínače,svietidlá,rozvodné krabice,poistky,ističe,elektrospotrebiče. Zapojenie - varné dosky,elektrické rúry,sporáky,vstavané spotrebiče,svietidlá,digestory. Montáž - svietidiel,lustrov,osvetlenie kuchynskej linky,ledpásy,bodové svietidlá. Ďalej ponúkam – rekonštrukcie kompletné,čiastočné, malé prerábky,premiestnenie zásuviek,vypínačov,svietidiel,odstraňovanie závad podľa revíznej správy,periodické kontroly elektroinštalácie,overenie stavu elektroinštalácie pred kúpou nehnuteľnosti. Zhotovenie nových elektroinštalácií, ale aj rekonštrukcie a opravy jestvujúcich.Opravy,servis,prerábky,rekonštrukcie elektroinštalácie.Opravy zásuviek,vypínačov,svietidiel,ističov,prerušených káblov a iné.
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou