Havarijné a poruchové služby

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Havarijné a poruchové služby

Čistenie,servis a oprava klimatizácie
Profesionálne čistenie a dezinfekcia klimatizácie, servis a oprava
Bratislava
dohodou
V+ H Hodinoví manžel
Oprava elektro spotrebičov Krtkovanie odpadov - čistene wc, umyvadla, sprchové kúty, dresy, Cistenie tlakom, Cistenie odkvapovích žlabov Oprava a výmena sifónu Výmena vodovodnej batérie Montáž garníž a vŕtanie Vrtanie otvorov cez stenu Oprava WC splachovača Zavesenie políc, obrazov Montáž nábytku a oprava nábytku Drobné opravy v byte Montáž, opravy, pomocné práce Draškovanie elekro inštaacie Zváranie el. oblukom Malovanie interieru Kosenie trávnikov a neupraveních plôch Vypratavanie a čistenie pivníc Výmena vodovodnej batérie Oprava WC splachovača Kladenie podláh Montáž nábytku rôzneho druhu.Neviete si rady pomôžem . Krtkovanie a prepchavanie a čistenie odpadu u vás doma. A rôzne in drobné domáce práce rôzneho druhu.Servis 24 hod nonstop. Neváhajte a volajte . Pomôžeme poradíme. Lokalita Ilava a okolie do 50 km
Ilava
dohodou
V + H Krtkovanie odpadov
Pýtate sa čo je to krtkovanie? Voda neodteká a vy už cítite nepríjemný zápach z potrubia. To sú príznaky, že nutne potrebujete vyčistiť upchatí odpad. Riešením je odborné čistenie odpadov a kanalizácie (krtkovanie) pomocou špirály (elektrický čistič – krtko). Krtkovanie vyrieši Váš problém s efektívnymi spôsobmi čistenie kanalizácií. Tieto účinné spôsoby prepchávanie kanalizačného potrubia zaručia, že sa vyhnete nákladnej výmene starého potrubia za nové. Čistenie je úspornejšie ako finančne, tak aj časovo. Neváhajte a volajte . Poradíme pomôžeme.
Ilava
dohodou
Opravy Elektrika Zamočníctvo Údržba
Ponukam Vám Opravy,Zamočnicke, elektrikarske a udržbarske prace a ešte vela inych, oprava a udrza strojov a zariadeni, stolarske prace mikro elektronika.+ všetko čo sa domácnosti tíka... . Ak by mal niekto zaujem tak volajte kedykoľvek na . nonstop
Košice II - Západ
dohodou
vodoinštalater
Ponúkam vodárske a kurenárske služby, výmena rozvodov vody,odpad,wc,umývadla, vane ,vodovodné batérie,sprchové kúty komplet výmena sanity ,preplach upchatého odpadu,výmena elektrických zohrievačov vody zapajanie pračiek a umivačiek riadu komplet rekonštrukcia kúpelní obklad,dlažba,priečky, obhliadky zdarma.
Košice I - Sídlisko Ťahanovce
dohodou
Elektrikári Bratislava poruchová služba - NONSTOP
Elektrikári - Jan Meško, je spoľahlivým partnerom, ktorý poskytuje služby v elektroinštalácii. Našim klientom ponúkame rôzne služby v oblasti elektroinštalácie, medzi ktoré patria napríklad opravy zásuviek, vypínačov, svetiel, ističov, profesionálne zapojenie kuchynských spotrebičov. S naším vysoko profesionálnym servisom budete spokojní, pretože sa postaráme o všetko potrebné z hľadiska elektro služieb. Ak máte záujem o naše služby alebo iné služby, ktoré ponúkame, či už v Bratislave alebo inde na Slovensku, neváhajte nás kontaktovať. Máme odborníkov a kvalifikovaných pracovníkov pre konkrétne zariadenia, používame produkty ekologických materiálov, jedinečný vzťah ceny a kvality, pravidelnú kontrolu kvality, komplexné portfólio služieb, 24-hodinový servis, 7 dní v týždni Electricians - Jan Meško, is a reliable partner who provides services in a electrical.We offer our clients variety of a electrical services, which includes for example repairs of sockets, switches, lights, circuit breakers, professional engagement of kitchen appliances. You will be satisfied to excess with our highly professional service, because we take care of everything required in terms of elektro services. If you are interested in ours services or some other service we offer, whether in Bratislava or elsewhere nationwide, please do not hesitate to contact us.- we have professionals and skilled workers for particular facilities, we use ecologic materials products,unique price and quality relationship,regular quality control,comprehensive service portfolio,24-hour service, 7 days a week
Bratislava
dohodou
Elektrikár Bratislava - Poruchová služba NONSTOP
Opravy - zásuvky,vypínače,svietidlá,rozvodné krabice,poistky,ističe,elektrospotrebiče. Zapojenie - varné dosky,elektrické rúry,sporáky,vstavané spotrebiče,svietidlá,digestory. Montáž - svietidiel,lustrov,osvetlenie kuchynskej linky,ledpásy,bodové svietidlá. Ďalej ponúkam – rekonštrukcie kompletné,čiastočné, malé prerábky,premiestnenie zásuviek,vypínačov,svietidiel,odstraňovanie závad podľa revíznej správy,periodické kontroly elektroinštalácie,overenie stavu elektroinštalácie pred kúpou nehnuteľnosti. Zhotovenie nových elektroinštalácií, ale aj rekonštrukcie a opravy jestvujúcich.Opravy,servis,prerábky,rekonštrukcie elektroinštalácie.Opravy zásuviek,vypínačov,svietidiel,ističov,prerušených káblov a iné.
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou
Oprava liahní - teplomeri a termostaty
Opravy rôznych-všetkých typov LIAHNÍ; ktoré liahne boli vyrábané ako fabrické typy (aj takých, liáhní ktoré boli ako domáca výroba), elektronické termostaty vyvinuté špeciálne pre presný chod liahní; V prílohe sú vyobrazené, rôzne LIAHNE, ktoré po oprave boli spravené nanovo, aby presne držali teplotu. Ponuka platí stále, aj keď inzerát bol uverejnený dávno. Aktualizácia opráv 08.12..2019 ..Opravy sa prevádzajú stále aj veľkokapacitné automaty..
Bánov
dohodou
Elektrikári Bratislava - NONSTOP
Opravy,montáž a servis bytovej a domovej elektroinštalácie,opravy a výmeny svietidiel,zásuviek,ističov,vypínačov,elektroskriniek,káblov,opravy a výmeny ventilátorov kúpeľňové a izbové,opravy prerušených káblov v stenách a podlahách rekonštrukcie kompletné aj malého rozsahu.Montáž a zapojenie kuchynských elektrospotrebičov,varné dosky,digestory,elektrické rúry,sporáky a iné. Práca aj cez víkendy.
Bratislava
dohodou
-1