46 inzerátov
DJ - hudobné produkcie na každú príležitosť.
DJ - hudobné produkcie na každú príležitosť.
Dlhoročné skúsenosti s diskotékovými hudobnými produkciami - svadby, stužkové slávnosti, plesy, rodinné a firemné oslavy, ozvučovanie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí. Lokalita pôsobenia - Spišská Nová Ves a okolie do 100 km. S. Valent - SOVAT SOUND.
Spišská Nová Ves
dohodou
Dj.Oldies hudobná produkcia+Silvester 2018
Dj.Oldies hudobná produkcia+Silvester 2018
Hudobná produkcia pre všetky príležitosti...svadby, rodinné oslavy, stužkové slávnosti, firemné a školské akcie, eventy, reštaurácie,puby,kluby. Ponúkam široký repertoár od súčastnej hudby až po roky 70,80,90-te...pre každú vekovú kategóriu! Odohrám tú najlepšiu oldies, SK, CZ, HU párty s tými najväčšími hitmi. V prípade voľného termínu aj bleskové akcie "Last Minute" do niekoľkých hodín. Mám dlhoročné skúsenosti-vyše 20 ročná prax, kvalitné ozvučenie a svetelnú techniku. Možnosť upraviť playlist podľa želania zákazníka. Moderovanie akcie, profesionálny a seriózny prístup. Teším sa na spoluprácu.
Most pri Bratislave
dohodou
Hudobná skupina MIDAS
Hudobná skupina MIDAS
Chcete si spríjemniť rodinné posedenia, životné jubileá, firemné párty, alebo si chcete zvýšiť návštevnosť vo Vašich gastronomických prevádzkach, baroch, terasách? Tak hudobná skupina MIDAS je tu pre Vás.Ďalej na svadby za bezkonkurenčné ceny.. V prípade záujmu fungujeme aj ako TRIO/Klávesak+speváčka+gitarista/- hlavne na svadbách a väčších akciách.Ponúkame hudbu 80-tich rokov, country, ľudovky, repete, ale aj moderné.Tie najmodernejšie hity formou DJ.Poprípade sa pripsôsobíme charakteru akcie.Dlhoročné skúsenosti a korektné vystupovanie a dobrá zábava.
Topoľčany
dohodou
Živá hudba na oslavy, svadby, výročia, iné akcie
Živá hudba na oslavy, svadby, výročia, iné akcie
Ponúkame živú hudobnú produkciu na oslavy, zábavy, svadby, súkromné akcie, firemné akcie, plesy, silvestroch, súkromných narodeninových párty aj na počúvanie po celom Slovensku aj v zahraničí. Ponúkame aj karaoke show a výber piesní podľa vlastného želania.
Trenčín
dohodou
PONUKAM
PONUKAM
Ponukam živú hudbu na každú príležitosť-svadba . rodiná oslava ,firemná akcia ,recepcia do tanca aj na počúvanie po celom Slovensku Bohaté skúsenosti doma aj v zahraničí,dobrý zvuka osvetlenie......
Trnava
dohodou
DJ Erni - svadby, rodinné oslavy, plesy...
DJ Erni - svadby, rodinné oslavy, plesy...
DJ Erni - ústretovosť, prispôsobivosť, spoľahlivosť, profesionalita. DJ a moderátor na svadby, rodinné oslavy, plesy, firemné večierky, stužkové a mnohé vaše ďalšie podujatia, ktoré súvisia so zvukom, hudbou, tanečnou zábavou a moderovaním. Pôsobím od roku 1995. Na vaše podujatie ponúkam profi ozvučenie, dynamické osvetlenie tanečného parketu, dekoratívne nasvietenie celej sály, dekoratívne lasery, LED obrazovku na prezentáciu vašich videií, fotiek a na karaoke show so 4 bezdrôtovými mikrofónmi, moderovanie a organizovanie rôznych súťaží a hier, bohatý a rozsiahly hudobný archív pre zábavu všetkých vekových kategórií od tradičných ľudoviek, cimbalovej hudby, cez nestarnúce oldies hity, latino, československé hity, až po najaktuálnejšie hudobné novinky. Každé podujatie má byť výnimočné a nezabudnuteľné, preto sa snažím naplno vyhovieť vašim želaniam a predstavám - tak, aby sa všetci hostia naozaj dosýta zabavili, vytancovali a boli ste spokojní vy aj vaši hostia. Viac info o mojich ponúkaných službách, aktuálnej sezónnej ponuke, pôsobení a referenciách nájdete na mojej webstránke. Všetky bližšie detaily ku každému podujatiu sa dajú dohodnúť vždy individuálne telefonicky a potom aj na osobnom stretnutí.
Trnava
dohodou
dj na vaše svadby,oslavy,stužkové,rôzné spol.akcie
dj na vaše svadby,oslavy,stužkové,rôzné spol.akcie
DJ-ozvučenie osvetlenie na vaše svadby,oslavy,stužkové,,večierky,rôzné spoločenské akcie.na svadby ponúkam aj moderovanie,rôzné hry,stoličkovy tanec metlový tanec,svadobný kvíz pod.hrám všetky hudobné žanre,ľudovky,oldies,cz,sk,hity hip hop ,najnovšie pesničky,dlhoročné skúsenosti,ponuke nasvietenie sály ľubovolných farbách,para,bublinky... tešim sa na spoluprácu ceny dohodou rozumné
Stupava
dohodou
Mobilné nahrávacie štúdio. Live Staff s.r.o.
Mobilné nahrávacie štúdio. Live Staff s.r.o.
Ponúkame mobilné nahrávacie štúdiové služby. K nahratiu CD albumu už nie je nutné cestovať. Prídeme za Vami. K nahratiu postačuje javisko ľubovolného kultúrneho domu, ktorý je vybavený oponou, horizontom, šálmi. Toto riešenie je vhodné najmä pre početné folklórne súbory, a väčšie skupiny hudobníkov. Nie je nutné objednávať autobus, technické vybavenie privezieme bežným autom. Zabezpečíme nahratie akéhokoľvek žánru. Od folklóru, ľudovej hudby, až po rock a jazz. Našou špeciálnou ponukou je taktiež nahrávanie rozhlasových hier. Teda divadelných predstavení vo zvukovom prevedení. Napríklad rozprávky na CD. K takejto hre spracujeme taktiež ruchové zvuky a scénickú hudbu. Pri nahrávaní hudobných a divadelných diel používame multy stopový záznam. Teda každý nástroj je nahratý a spracovávaný samostatne, pred vytvorením sumárneho stereo záznamu. V postprodukcii využívame všetky súčasné postupy mixu a masteringu. Napríklad pri spevoch vyladíme farbu hlasu, jeho dynamiku, odstránime nádychy a sikavky, vylepšíme intonáciu, vymodelujeme priestorový stereo zvuk, dodáme vášmu spevu energiu a živosť. Pri nahrávaní používame 24 stopový záznam. Disponujeme všetkými potrebnými druhmi vokálnych a nástrojových mikrofónov. Navrhneme taktiež obal a nálepku na vaše CD. Ceny zostavujeme individuálne podľa náročnosti projektu. Orientačná cenová ponuka pre folklórne súbory. Nahratie CD albumu pre folklórny súbor s 15 členmi, 15 skladieb v trvaní približne 4 minúty. Čas pre nahrávanie 12 hodín. Spracovanie nahrávky v postprodukcii do 3 týždňov. Už od 490€ . Návrh obalu a nálepky na CD od 70€. Výroba hudobných nosičov s farebnou potlačou 4€/kus. Prepravné 0,25€ za odjazdený km.
Tesárske Mlyňany
dohodou
Mobilné nahrávacie štúdio. Live Staff s.r.o. Mobilné nahrávacie štúdio. Live Staff s.r.o. Mobilné nahrávacie štúdio. Live Staff s.r.o.
Ciganska kapela /Ludova hudba
Ciganska kapela /Ludova hudba
Kapela na rozne akcie.
Poprad
dohodou
ŽIVÁ HUDBA NA SVADBU, NARODENINY, INÉ AKCIE
ŽIVÁ HUDBA NA SVADBU, NARODENINY, INÉ AKCIE
Hudobná skupina JANO z Budmeríc zložená z 3 členov Vám zahrá narodeniny, svadby, zábavy, plesy, firemné akcie, rodinné oslavy, sprievod na sobáš a iné podujatia. Hrajeme i menšie akcie v zložení harmonika saxofón bubon od jednej hodiny. Repertoár: ľudovky, repete, Slovenské a české mod. hity, country,Pôsobenie-západoslovenský kraj, stredoslovenský kraj-chodíme hrávať od Moravy až po Dubnicu j.Zloženie:klávesy,gitara,2xSaxofon zavolajte my Vás prídeme expresne zabaviť svoju muzikou.
Budmerice
dohodou
Živá hudba za najlepšiu cenu !!!!
Živá hudba za najlepšiu cenu !!!!
Ponúkame živú hudbu na svadby, oslavy, 50tky- rodinné akcie. Sme v zložení 3 členov. Hudobné nástroje klávesy a dvojspev + v prípade záujmu akordeón, gitara. Máme veľmi pestrý repertoár piesni a to hlavne ľudových a tie dokážeme prispôsobiť potrebám záujemcom. Bohatá aparatúra spolu so svetelnými efektami a rôzne iné. Kontaktujte emailom alebo telefonicky vopred, pretože niektoré termíny sú už obsadené. Sme ľudia ktorých baví hudba a spev preto naším najväčším cieľom je to aby sa na našej hudbe ľudia bavili a aby na konci akcie povedali tak toto je teda perfektná hudobná skupina.
Poprad
100 €
DJ B&M HUDOBNÁ PRODUKCIA
DJ B&M HUDOBNÁ PRODUKCIA
DJ na svadbu,ples,rodinnú oslavu,firemnú akciu,ozvučenie svadobného obradu. /ukážka foto + video/ Pôsobenie - celý východoslovenský kraj,ostatné miesta akcií po dohode. (tags : DJ na svadbu , svadobný DJ , DJ svadba Košice , DJ svadba Prešov , DJ svadba východ , hudba na svadbu)
Košice
dohodou
DJ Tommy - rodinné oslavy,disco párty
DJ Tommy - rodinné oslavy,disco párty
Hľadáte DJa na Vašu oslavu poprípade organizujete disco párty alebo kultúrne podujatie a nemáte DJa? Volám sa DJ Tommy a ponúkam Vám tú najlepšiu zábavu za najvýhodnejšiu cenu. Ak máte záujem alebo sa chcete len informovať tak píšte na dole uvedenú emailovú adresu alebo na nižšie uvedenom tel.č. Pôsobenie : celá SR
Trnava
dohodou
DJ-Produkcia
DJ-Produkcia
Ponúkam Dj hudobnú produkciu na svadby,rodinné oslavy,dlhoročná prax a maximálna spokojnost.
Žilina
dohodou
Ozvučenie spoločenských podujatí závesným systémom
Ozvučenie spoločenských podujatí závesným systémom
Firma Live Staff s.r.o. ponúka ozvučenie kultúrnych podujatí. Od malých akcií pre niekoľko desiatok návštevníkov, až po velké udalosti. Poskytujeme technické zabezpečenie koncertov, osláv, jarmokov, obecných slávnosti, folklórnych podujatí, divadiel, prezentácií. Zabezpečíme ozvučenie spoločenskej udalosti pre tisíc ľudí už od 990 eur. Kompletné pódiové vybavenie, digitálny mixážny pult, mikrofóny na spev i nástroje, odposluchy. Osvetlenie scény. Pre konkrétnu cenovú ponuku, kontaktujte nás na t.č.
Nitra
990 €
MARCUS BLACK ELVIS PRESLEY TRIBUTE SHOW!!
MARCUS BLACK ELVIS PRESLEY TRIBUTE SHOW!!
Prvýkrát na Slovensku via LAS VEGAS prezentujeme "MUZA MNOHYCH HLASOV" Marcus Black a jeho hold jedinému "KRÁĽOVI ROCKU A ROLU" ELVIS PRESLEY! K dispozícii teraz pre všetky koncerty, plavby, festivaly, prehliadky, vernisaze,toury, firemné funkcie a všetky špeciálne podujatia! Profesionálne kostýmy z Las Vegas obnovujú presne tu eru. Show môže byť spracovana tak, aby zvýraznila akúkoľvek éru Elvisa od 50. rokov, 60. rokov (filmy, Gospely a 68 Comeback Special) až po 70 roky od TTWII, Aloha From Hawaii, a Vegas, a to neni všetko! Okrem Elvisa Presleyho tiež vzdáva hold legendam aky su Johnny Cash, Roy Orbison, Tom Jones, Neil Diamond, Frank Sinatra, Dean Martin a mnohým ďalším! V súčasnosti hladame profesionálny manažment / reprezentáciu pre Slovensko, Českú republiku, Rakúsko, Maďarsko a celú Európu. TCB !!!
Bratislava
dohodou
Retro diskoteky - DJ Disco Disco
Retro diskoteky - DJ Disco Disco
Retro diskotéky pre súkromné akcie. Urobíme retro párty u vás doma, na chate, alebo kdekoľvek si budete želať. Zahráme Vám k narodeninám alebo akejkoľvek inej príležitosti. Hráme len hudbu 80 a 90 rokov. Uvádzacia cena na toto leto už od 290 eur. Počas pracovných dní pondelok až štvrtok automaticky zľava 10 percent. Možnosť získať 30 percentnú zľavu na druhý deň akcie. V cene je zahrnutá tá správna zábava, svetlá a ozvučenie pre 50 ľudí. Hráme len oldies. Vieme ako vrátiť čas ;-)
Tesárske Mlyňany
290 €
Ľudová sláčiková hudba, Bratislava
Ľudová sláčiková hudba, Bratislava
Sláčiková skupina ľudovej hudby, napr. husle, kontrabas, harmonika - skúsení hudobníci z rôznych bratislavských súborov - ponúka svoju živú hudobnú produkciu na svadby, rodinné, firemné oslavy v Bratislave a okolí v rámci kraja. Hráme ľudové slovenské, české piesne, polky, valčíky, atď. do tanca, na spev i na počúvanie. Vhodná hlavne na spev pre skupiny starších ľudí, napr. oslavy 60, 70 rokov - máme aj spevákov na rozospievanie k dispozícii. Prosím, ozvite sa mi písomne mailom alebo SMS s uvedením termínu a miesta akcie. Cena dohodou, máme nižšie ceny ako komerčné kapely.
Bratislava
dohodou
Kvalitné ozvučenie za prijateľnú cenu
Kvalitné ozvučenie za prijateľnú cenu
ozvučujeme menšie a stredné akcie,
Nitra
dohodou
SPODORECHA- živá  hudba pre Vašu svadbu a ples
SPODORECHA- živá hudba pre Vašu svadbu a ples
Ponúkame profesionálnu hudobnú produkciu , osvetlenie a ozvučenie Vašich podujatí
Vráble
dohodou
1 2 3