49 inzerátov
dj na vaše svadby,oslavy,stužkové,rôzné spol.akcie
DJ-ozvučenie osvetlenie na vaše svadby,oslavy,stužkové,,večierky,rôzné spoločenské akcie.na svadby ponúkam aj moderovanie,rôzné hry,stoličkovy tanec metlový tanec,svadobný kvíz pod.hrám všetky hudobné žanre,ľudovky,oldies,cz,sk,hity hip hop ,najnovšie pesničky,dlhoročné skúsenosti,ponuke nasvietenie sály ľubovolných farbách,para,bublinky... tešim sa na spoluprácu ceny dohodou rozumné
Stupava
dohodou
Mobilné nahrávacie štúdio. Live Staff s.r.o.
Ponúkame mobilné nahrávacie štúdiové služby. K nahratiu CD albumu už nie je nutné cestovať. Prídeme za Vami. K nahratiu postačuje javisko ľubovolného kultúrneho domu, ktorý je vybavený oponou, horizontom, šálmi. Toto riešenie je vhodné najmä pre početné folklórne súbory, a väčšie skupiny hudobníkov. Nie je nutné objednávať autobus, technické vybavenie privezieme bežným autom. Zabezpečíme nahratie akéhokoľvek žánru. Od folklóru, ľudovej hudby, až po rock a jazz. Našou špeciálnou ponukou je taktiež nahrávanie rozhlasových hier. Teda divadelných predstavení vo zvukovom prevedení. Napríklad rozprávky na CD. K takejto hre spracujeme taktiež ruchové zvuky a scénickú hudbu. Pri nahrávaní hudobných a divadelných diel používame multy stopový záznam. Teda každý nástroj je nahratý a spracovávaný samostatne, pred vytvorením sumárneho stereo záznamu. V postprodukcii využívame všetky súčasné postupy mixu a masteringu. Napríklad pri spevoch vyladíme farbu hlasu, jeho dynamiku, odstránime nádychy a sikavky, vylepšíme intonáciu, vymodelujeme priestorový stereo zvuk, dodáme vášmu spevu energiu a živosť. Pri nahrávaní používame 24 stopový záznam. Disponujeme všetkými potrebnými druhmi vokálnych a nástrojových mikrofónov. Navrhneme taktiež obal a nálepku na vaše CD. Ceny zostavujeme individuálne podľa náročnosti projektu. Orientačná cenová ponuka pre folklórne súbory. Nahratie CD albumu pre folklórny súbor s 15 členmi, 15 skladieb v trvaní približne 4 minúty. Čas pre nahrávanie 12 hodín. Spracovanie nahrávky v postprodukcii do 3 týždňov. Už od 490€ . Návrh obalu a nálepky na CD od 70€. Výroba hudobných nosičov s farebnou potlačou 4€/kus. Prepravné 0,25€ za odjazdený km.
Tesárske Mlyňany
dohodou
Ozvučenie spoločenských podujatí závesným systémom
Firma Live Staff s.r.o. ponúka ozvučenie kultúrnych podujatí. Od malých akcií pre niekoľko desiatok návštevníkov, až po velké udalosti. Poskytujeme technické zabezpečenie koncertov, osláv, jarmokov, obecných slávnosti, folklórnych podujatí, divadiel, prezentácií. Zabezpečíme ozvučenie spoločenskej udalosti pre tisíc ľudí už od 990 eur. Kompletné pódiové vybavenie, digitálny mixážny pult, mikrofóny na spev i nástroje, odposluchy. Osvetlenie scény. Pre konkrétnu cenovú ponuku, kontaktujte nás na t.č.
Nitra
990 €
MARCUS BLACK ELVIS PRESLEY TRIBUTE SHOW!!
Prvýkrát na Slovensku via LAS VEGAS prezentujeme "MUZA MNOHYCH HLASOV" Marcus Black a jeho hold jedinému "KRÁĽOVI ROCKU A ROLU" ELVIS PRESLEY! K dispozícii teraz pre všetky koncerty, plavby, festivaly, prehliadky, vernisaze,toury, firemné funkcie a všetky špeciálne podujatia! Profesionálne kostýmy z Las Vegas obnovujú presne tu eru. Show môže byť spracovana tak, aby zvýraznila akúkoľvek éru Elvisa od 50. rokov, 60. rokov (filmy, Gospely a 68 Comeback Special) až po 70 roky od TTWII, Aloha From Hawaii, a Vegas, a to neni všetko! Okrem Elvisa Presleyho tiež vzdáva hold legendam aky su Johnny Cash, Roy Orbison, Tom Jones, Neil Diamond, Frank Sinatra, Dean Martin a mnohým ďalším! V súčasnosti hladame profesionálny manažment / reprezentáciu pre Slovensko, Českú republiku, Rakúsko, Maďarsko a celú Európu. TCB !!!
Bratislava
dohodou
DJ - hudobné produkcie na každú príležitosť.
Dlhoročné skúsenosti s diskotékovými hudobnými produkciami - svadby, stužkové slávnosti, plesy, rodinné a firemné oslavy, ozvučovanie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí. Lokalita pôsobenia - Spišská Nová Ves a okolie do 100 km. S. Valent - SOVAT SOUND.
Spišská Nová Ves
dohodou
DJ Tommy - rodinné oslavy,svadby,párty
Hľadáte DJa na Vašu svadbu alebo oslavu poprípade organizujete párty a nemáte DJa? Volám sa DJ Tommy a ponúkam Vám tú najlepšiu zábavu za najvýhodnejšiu cenu. Ak máte záujem alebo sa chcete len informovať tak píšte dole uvedenú e-mailovu adresu alebo na tel.č. ktoré je tiež uvedené nižšie.
Trnava
dohodou
Dj.Oldies hudobná produkcia+Silvester 2018
Hudobná produkcia pre všetky príležitosti...svadby, rodinné oslavy, stužkové slávnosti, firemné a školské akcie, eventy, reštaurácie,puby,kluby. Ponúkam široký repertoár od súčastnej hudby až po roky 70,80,90-te...pre každú vekovú kategóriu! Odohrám tú najlepšiu oldies, SK, CZ, HU párty s tými najväčšími hitmi. V prípade voľného termínu aj bleskové akcie "Last Minute" do niekoľkých hodín. Mám dlhoročné skúsenosti-vyše 20 ročná prax, kvalitné ozvučenie a svetelnú techniku. Možnosť upraviť playlist podľa želania zákazníka. Moderovanie akcie, profesionálny a seriózny prístup. Teším sa na spoluprácu.
Most pri Bratislave
dohodou
Hudobná skupina MIDAS
Chcete si spríjemniť rodinné posedenia, životné jubileá, firemné párty, alebo si chcete zvýšiť návštevnosť vo Vašich gastronomických prevádzkach, baroch, terasách? Tak hudobná skupina MIDAS je tu pre Vás.Ďalej na svadby za bezkonkurenčné ceny.. V prípade záujmu fungujeme aj ako TRIO/Klávesak+speváčka+gitarista/- hlavne na svadbách a väčších akciách.Ponúkame hudbu 80-tich rokov, country, ľudovky, repete, ale aj moderné.Tie najmodernejšie hity formou DJ.Poprípade sa pripsôsobíme charakteru akcie.Dlhoročné skúsenosti a korektné vystupovanie a dobrá zábava.
Topoľčany
dohodou
Živá hudba na oslavy, svadby, výročia, iné akcie
Ponúkame živú hudobnú produkciu na oslavy, zábavy, svadby, súkromné akcie, firemné akcie, plesy, silvestroch, súkromných narodeninových párty aj na počúvanie po celom Slovensku aj v zahraničí. Ponúkame aj karaoke show a výber piesní podľa vlastného želania.
Trenčín
dohodou
DJ Erni - svadby, rodinné oslavy, plesy...
DJ Erni - ústretovosť, prispôsobivosť, spoľahlivosť, profesionalita. DJ a moderátor na svadby, rodinné oslavy, plesy, firemné večierky, stužkové a mnohé vaše ďalšie podujatia, ktoré súvisia so zvukom, hudbou, tanečnou zábavou a moderovaním. Pôsobím od roku 1995. Na vaše podujatie ponúkam profi ozvučenie, dynamické osvetlenie tanečného parketu, dekoratívne nasvietenie celej sály, dekoratívne lasery, LED obrazovku na prezentáciu vašich videií, fotiek a na karaoke show so 4 bezdrôtovými mikrofónmi, moderovanie a organizovanie rôznych súťaží a hier, bohatý a rozsiahly hudobný archív pre zábavu všetkých vekových kategórií od tradičných ľudoviek, cimbalovej hudby, cez nestarnúce oldies hity, latino, československé hity, až po najaktuálnejšie hudobné novinky. Každé podujatie má byť výnimočné a nezabudnuteľné, preto sa snažím naplno vyhovieť vašim želaniam a predstavám - tak, aby sa všetci hostia naozaj dosýta zabavili, vytancovali a boli ste spokojní vy aj vaši hostia. Viac info o mojich ponúkaných službách, aktuálnej sezónnej ponuke, pôsobení a referenciách nájdete na mojej webstránke. Všetky bližšie detaily ku každému podujatiu sa dajú dohodnúť vždy individuálne telefonicky a potom aj na osobnom stretnutí.
Trnava
dohodou
PONUKAM
Ponukam živú hudbu na každú príležitosť-svadba . rodiná oslava ,firemná akcia ,recepcia do tanca aj na počúvanie po celom Slovensku Bohaté skúsenosti doma aj v zahraničí,dobrý zvuka osvetlenie......
Trnava
dohodou
DJ-Produkcia
Ponúkam Dj hudobnú produkciu na svadby,rodinné oslavy,dlhoročná prax a maximálna spokojnost.
Žilina
dohodou
OZVUČENIE - SK
Ponúkame Vám naše služby: svadby, výročia, oslavy, narodeniny, večierky, firemne akcie, stužkové, plesy, disco párty, kultúrne podujatia Ponúkame Vám široký repertoár od súčastnej hudby až po roky 70,80,90-te...pre každú vekovú kategóriu!
Bratislava
dohodou
Šikovná kapela na každú akciu.
Šikovná kapela zložená z dvoch ľudí a dvoch klávesov ponúka hudbu na každú akciu. Hráme všetky žánre hudby. Svadby, rodinné akcie, zábavy, stretávky a iné akcie za dobrú cenu.
Liptovský Ondrej
dohodou
Hudba na zábavy, jubileá, firemné akcie
Organizujete firemnú akciu, životné jubileum alebo inú akciu na ktorej nemôže chýbať dobrá hudba? Tak to poďme spolu roztočiť pri ľudovej hudbe v mojom podaní, pri hudbe 90 rokov, repete, čardášoch, ale aj hudbe súčasnej. Hrám sólo kláves +spev. Zameriavam sa skôr na menšie akcie ako sú okrúhle jubileá, tanečné zábavy, firemné akcie ale aj malé svadby. Budem rád ak sa stretneme a spolu to roztancujeme. Teším sa na vás.
Žiar nad Hronom
dohodou
HUDBA NA MENŠIE SVADBY, OSLAVY A AKCIE
Hudobná skupina JANO z Budmeríc Vám zahrá narodeniny, svadby, zábavy, plesy, firemné akcie, rodinné oslavy, sprievod na sobáš a iné podujatia. Hrajeme i menšie akcie od jednej hodiny podľa dohody s objednávajúcim . Repertoár: ľudovky, repete, Slovenské a české mod. hity, country,Pôsobenie-západoslovenský kraj, stredoslovenský kraj-chodíme hrávať od Moravy až po Dubnicu j.Zloženie:klávesy,gitara,2xSaxofon zavolajte my Vás prídeme expresne zabaviť svoju muzikou
Budmerice
dohodou
DJ na Vašu akciu - oslavy , svadby , firemné akcie
DJ na Vašu akciu Oslavy,svadby, chaty, firemné večierky, bály, plesy, diskotéky, verejné aj súkromné podujatia. Ak hľadáte skúseného DJa, kt. má široký sortiment piesní pre VŠETKY generácie ľudí, stačí skontaktovať . Playlist dohodneme podľa Vašich požiadaviek. V prípade náročnejšej akcie dohodneme priebeh osobne.
Dubnica nad Váhom
dohodou
ŽIVÁ HUDBA NA SVADBU, NARODENINY, INÉ AKCIE
Hudobná skupina JANO z Budmeríc zložená z 3 členov Vám zahrá narodeniny, svadby, zábavy, plesy, firemné akcie, rodinné oslavy, sprievod na sobáš a iné podujatia. Hrajeme i menšie akcie v zložení harmonika saxofón bubon od jednej hodiny. Repertoár: ľudovky, repete, Slovenské a české mod. hity, country,Pôsobenie-západoslovenský kraj, stredoslovenský kraj-chodíme hrávať od Moravy až po Dubnicu j.Zloženie:klávesy,gitara,2xSaxofon zavolajte my Vás prídeme expresne zabaviť svoju muzikou.
Budmerice
dohodou
SPODORECHA -živá hudba pre Vašu svadbu a ples
Ponúkame profesionálnu hudobnú produkciu , osvetlenie a ozvučenie Vašich podujatí
Nitra
dohodou
DJ + Živa hudba na tvoju svadbu
Hrám Svadby, stužkové, firemné párty, plesy, disco party, jubileá, stretávky a iné… 1. kolo Živá hudba ( Klávesy a Spev ) 2. kolo DJ Party hlavne hity 90ky - 90 roky Profesionálne ozvučenie, osvetlenie, realizácia svadobných hier a tradícii , moderovanie a organizácia vášho svadobného dňa, sprievodné vstupy počas svadobnej hostiny, štandartne nasvietenie sály a nazvučenie svadobného obradu. Ozvučenie až 400 ludi profesionálnou aparatúrou DJ Party + Živá Hudba za najlepšie ceny v okolí Len Okres LM
Liptovský Mikuláš
dohodou
1 2 3