Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Hudba na akcie

DJ - hudobné produkcie na každú príležitosť.
Dlhoročné skúsenosti s diskotékovými hudobnými produkciami - svadby, stužkové slávnosti, plesy, rodinné a firemné oslavy, ozvučovanie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí. Lokalita pôsobenia - Spišská Nová Ves a okolie do 100 km. S. Valent - SOVAT SOUND.
Spišská Nová Ves
dohodou
Dj.Oldies hudobná produkcia+Silvester 2019
Hudba na Vašu párty! Svadby, rodinné oslavy, stužkové slávnosti, firemné a školské akcie, reštaurácie a kluby. Ponúkam široký repertoár hudby rokov 70,80,90-tych. Zameriavam sa prevažne na Oldies hudbu,ale v mojom zozname nájdete aj súčasné hitovky. V prípade voľného termínu aj bleskové akcie "Last Minute" do niekoľkých hodín. Možnosť upraviť playlist podľa želania klienta. Mám dlhoročné skúsenosti-22 ročná prax, kvalitné ozvučenie a svetelnú techniku. Moderovanie akcie, profesionálny a seriózny prístup. Podľa dohody viem zabezpečiť aj živú hudbu ( 5-členná live so speváčkou,resp.one man show alebo duo ). Neváhajte a v prípade záujmu ma kontaktujte! Teším sa na Vašu spoluprácu!
Most pri Bratislave
dohodou
Hudobná skupina MIDAS
Chcete si spríjemniť rodinné posedenia, životné jubileá, firemné párty, alebo si chcete zvýšiť návštevnosť vo Vašich gastronomických prevádzkach, baroch, terasách? Tak hudobná skupina MIDAS je tu pre Vás.Ďalej na svadby za bezkonkurenčné ceny.. V prípade záujmu fungujeme aj ako TRIO/Klávesak+speváčka+gitarista/- hlavne na svadbách a väčších akciách.Ponúkame hudbu 80-tich rokov, country, ľudovky, repete, ale aj moderné.Tie najmodernejšie hity formou DJ.Poprípade sa pripsôsobíme charakteru akcie.Dlhoročné skúsenosti a korektné vystupovanie a dobrá zábava.
Topoľčany
dohodou
Živá hudba na oslavy, svadby, výročia, iné akcie
Ponúkame živú hudobnú produkciu na oslavy, zábavy, svadby, súkromné akcie, firemné akcie, plesy, silvestroch, súkromných narodeninových párty aj na počúvanie po celom Slovensku aj v zahraničí. Ponúkame aj karaoke show a výber piesní podľa vlastného želania.
Trenčín
dohodou
Flashback Elvis Revival
Štýlová živá kapela pre Vaše koncerty , firemné a spoločenské akcie s americkým spevákom Gregorym Shaugnessym
Nitra
dohodou
DJ a starejší,Svadby,rodinné a firemné akcie
Dobrý deň. Volám sa Mário Baňár a DJ-stvo je mojim koníčkom ale aj robotou. Som flexibilný robím svadbu na mieru a s láskou. A keď svadobčania odchádzajú unavený, vyšťavený tak viem že úlohu som spravil na jednotku. Všetka moja činnosť je zameraná na Vašej spokojnosti. Vaša spokojnosť a dobrá nálada je mojim cieľom... Preto aj hrám od pol noci bez prestávky!!! Svadobné hry sú samozrejmosťou a počas večere hrám aj na karibskom hudobnom nástroji. To je ten strieborný hrniec čo je vedľa mňa, kedysi hrala na tom kapela Boney M. Robím aj karibské kolo ako hru. Okrem toho ponúkam aj podsvietenie sály. Ako starejší privítam hostí, mám príhovory a čepčenie tiež spravím. Pekný deň Vám prajem a vidíme sa na svadbe :)
Nitra
dohodou
DJ Erni - svadby, rodinné oslavy, plesy...
DJ Erni - ústretovosť, prispôsobivosť, spoľahlivosť, profesionalita. DJ a moderátor na svadby, rodinné oslavy, plesy, firemné večierky, stužkové a mnohé vaše ďalšie podujatia, ktoré súvisia so zvukom, hudbou, tanečnou zábavou a moderovaním. Pôsobím od roku 1995. Na vaše podujatie ponúkam profi ozvučenie, dynamické osvetlenie tanečného parketu, dekoratívne nasvietenie celej sály, dekoratívne lasery, LED obrazovku na prezentáciu vašich videií, fotiek a na karaoke show so 4 bezdrôtovými mikrofónmi, moderovanie a organizovanie rôznych súťaží a hier, bohatý a rozsiahly hudobný archív pre zábavu všetkých vekových kategórií od tradičných ľudoviek, cimbalovej hudby, cez nestarnúce oldies hity, latino, československé hity, až po najaktuálnejšie hudobné novinky. Každé podujatie má byť výnimočné a nezabudnuteľné, preto sa snažím naplno vyhovieť vašim želaniam a predstavám - tak, aby sa všetci hostia naozaj dosýta zabavili, vytancovali a boli ste spokojní vy aj vaši hostia. Viac info o mojich ponúkaných službách, aktuálnej sezónnej ponuke, pôsobení a referenciách nájdete na mojej webstránke. Všetky bližšie detaily ku každému podujatiu sa dajú dohodnúť vždy individuálne telefonicky a potom aj na osobnom stretnutí.
Trnava
dohodou
PONUKAM
Ponukam živú hudbu na každú príležitosť-svadba . rodiná oslava ,firemná akcia ,recepcia do tanca aj na počúvanie po celom Slovensku Bohaté skúsenosti doma aj v zahraničí,dobrý zvuka osvetlenie...... ukážky You tube......veselka zvesela nove cd 2019
Trnava
dohodou
ELVIS NA SK TRIBUTE SHOW!! PLESY 2020!
Nezabudnite zabukovat tohto skveleho interpreta Elvisa Presleyho! TERAZ pre vsetky Vianocne podujatia, SILVESTER 2019 aj prichadzajucu PLESOVU SEZONU 2020!! Nezabudnutelni vecer plno tych NAJ hitov od KRALA ROCK AND ROLLU! v podani MARCUS BLACK, Kanadskeho NAJ interpreta Elvisa. Vsetky Elvisove ery od 50s po 70s a authenticke kostymi priamo z LAS VEGASU! Nevahajte a kontaktujte este DNES!! Slovensko aj zahranicie!!
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
DJ na Vašu akciu - oslavy , svadby , firemné akci
Oslavy,svadby, chaty, firemné večierky, bály, plesy, diskotéky, verejné aj súkromné podujatia. Ak hľadáte skúseného DJa, kt. má široký sortiment piesní pre VŠETKY generácie ľudí, stačí skontaktovať . Playlist dohodneme podľa Vašich požiadaviek. V prípade náročnejšej akcie dohodneme priebeh osobne. Svetelné efekty sú samozrejmosťou.
Dubnica nad Váhom
dohodou
ĽH Paprčkovci - svadby, plesy, firemné akcie
Podľa Vášho želania Vám pripravíme celovečerný program, zábavu, alebo krátke vystúpenie k rozličným príležitostiam, ako sú svadby, plesy, zábavy, hody, firemné akcie a recepcie, rodinné oslavy, stužkové, samostatné koncerty, vystúpenia a podobne. Máme aj vlastné ozvučenie a osvetlenie na dotvorenie príjemnej atmosféry. Pôsobíme hlavne v Bratislave a na západnom Slovensku, no keď bude treba, dopravíme sa za Vami aj na kraj sveta.
Bratislava
dohodou
Hladame spevakov
Hladame spevakov spevačku do kaplnky jezuiti Pieštany spevokol zacina v nedelu predpriprava o 9 30 omša o 11 00
Piešťany
zadarmo
Hudba na oslavu.
Ponukam živu hudbu ako klavesový hudobník na svadby,zábavy,oslavy,terasy a pod.Hrám všetky žánre ludové,moderné.disco,country,repete a iné.Cez prestávky na harmonike s ozembuchom,za málo penazí vela muziky.Cadca,Kys.N.Mesto,Zilina a okolie
Kysucké Nové Mesto
dohodou
DJ Tommy-oslavy,párty,kult.podujatia+SILVESTER2019
Hľadáte DJa na Vašu oslavu poprípade organizujete párty alebo kultúrne podujatie? Volám sa DJ Tommy a ponúkam Vám tú najlepšiu zábavu za najvýhodnejšiu cenu. Ak máte záujem alebo sa chcete len informovať tak píšte alebo volajte na nižšie uvedené tel.č. Pôsobenie : celá SR
Trnava
dohodou
DJ B&M HUDOBNÁ PRODUKCIA
DJ B&M - DJ na svadbu,ples,rodinnú oslavu,firemnú akciu,ozvučenie svadobného obradu. /ukážka foto + video/ Pôsobenie - celý východoslovenský kraj,ostatné miesta akcií po dohode. (tags : DJ na svadbu , svadobný DJ , DJ svadba Košice , DJ svadba Prešov DJ svadba východ , hudba na svadbu) youtube.com/watch?v=hb2dvzmJU2I youtube.com/watch?v=sKutxnWIYK0 youtube.com/watch?v=sXVzgH_q9f8
Košice
dohodou
DJ na svadbu, oslavu, ples, oldies disko.
Ponúkam kvalitnú hudobnú a svetelnú produkciu na Vašu svadbu alebo oslavu. Hudba a nasvietenie bude podľa Vašich predstáv alebo to necháte na mňa. Preferujem osobné stretnutie, kde dohodneme všetky detaily a prijateľnú cenu. Som Peter Dobrovodski - Keď to chcete mať na úrovni .
Hlohovec
dohodou
Kapela na svadbu.
Hudobná skupina duo MAGNET zo Spišskej Novej Vsi je tu pre Vás aby Vás pobavila a spríjemnila Vašu svadbu, rodinnú oslavu ľudovou i modernou hudbou. Plesy, zábavy, svadby, country bály, letné terasy, rodinné oslavy, firemne večierky a rôzne ine podujatia.
Spišská Nová Ves
dohodou
ŽIVÁ HUDBA NA SVADBY, NARODENINY, SILVESTER, AKCIE
Hudobná skupina JANO z Budmeríc zložená z 3 členov Vám zahrá narodeniny, svadby, zábavy, plesy, firemné akcie, rodinné oslavy, sprievod na sobáš a iné podujatia. Hrajeme i menšie akcie v zložení harmonika saxofón bubon od jednej hodiny. Repertoár: ľudovky, repete, Slovenské a české mod. hity, country,Pôsobenie-západoslovenský kraj, stredoslovenský kraj.Zloženie:klávesy,gitara,2xSaxofon zavolajte my Vás prídeme expresne zabaviť svoju muzikou.
Budmerice
dohodou
Hudba na svadbu,oslavu,ples,zábavu.Silvester
I.D.Band. Kombinácia živej hudby a Disco na akúkoľvek akciu je zárukou dobrej zábavy. Máme profesionálnu aparatúru, led osvetlenie, lasery a vlastnú dopravu. Hudba na Ples, svadbu, oslavu, zábavu, firemné večierky , narodeniny. Produkcia je do tanca i na posedenie,hity od 50-tych rokov po súčasnosť. (tanečná hudba, rock, pop, latina, country, ľudové piesne) Hudba pre pre všetky vekové generácie. Roky skúseností doma i v zahraničí a rozsiahly repertoár Moderovanie akcií samozrejmosťou Česko-slovenská zostava I.D.Band. Hráme po celom Slovensku,ČR i v zahraničí.
Nitra
dohodou