Hudba na akcie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Hudba na akcie

DJ - hudobné produkcie na každú príležitosť.
Dlhoročné skúsenosti s diskotékovými hudobnými produkciami - svadby, stužkové slávnosti, plesy, rodinné a firemné oslavy, ozvučovanie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí. Lokalita pôsobenia - Spišská Nová Ves a okolie do 100 km. S. Valent - SOVAT SOUND.
Spišská Nová Ves
dohodou
Hudobná skupina MIDAS
Chcete si spríjemniť rodinné posedenia, životné jubileá, firemné párty, alebo si chcete zvýšiť návštevnosť vo Vašich gastronomických prevádzkach, baroch, terasách? Tak hudobná skupina MIDAS je tu pre Vás.Ďalej na svadby za bezkonkurenčné ceny.. V prípade záujmu fungujeme aj ako TRIO/Klávesak+speváčka+gitarista/- hlavne na svadbách a väčších akciách.Ponúkame hudbu 80-tich rokov, country, ľudovky, repete, ale aj moderné.Tie najmodernejšie hity formou DJ.Poprípade sa pripsôsobíme charakteru akcie.Dlhoročné skúsenosti a korektné vystupovanie a dobrá zábava.
Topoľčany
dohodou
Dj.Oldies hudobná produkcia+Silvester 2018
Hudobná produkcia pre všetky príležitosti...svadby, rodinné oslavy, stužkové slávnosti, firemné a školské akcie, eventy, reštaurácie,puby,kluby. Ponúkam široký repertoár od súčastnej hudby až po roky 70,80,90-te...pre každú vekovú kategóriu! Odohrám tú najlepšiu oldies, SK, CZ, HU párty s tými najväčšími hitmi. V prípade voľného termínu aj bleskové akcie "Last Minute" do niekoľkých hodín. Mám dlhoročné skúsenosti-vyše 20 ročná prax, kvalitné ozvučenie a svetelnú techniku. Možnosť upraviť playlist podľa želania zákazníka. Moderovanie akcie, profesionálny a seriózny prístup. Teším sa na spoluprácu.
Most pri Bratislave
dohodou
DJ Tommy - rodinné oslavy,disco párty
Hľadáte DJa na Vašu oslavu poprípade organizujete disco párty alebo kultúrne podujatie a nemáte DJa? Volám sa DJ Tommy a ponúkam Vám tú najlepšiu zábavu za najvýhodnejšiu cenu. Ak máte záujem alebo sa chcete len informovať tak píšte na dole uvedenú emailovú adresu alebo na nižšie uvedenom tel.č. Pôsobenie : celá SR
Trnava
dohodou
Flashback Elvis Revival
Agentúra JUMAS sound ponúka - živá hudba pre Vaše koncerty , firemné a spoločenské akcie s americkým spevákom Gregorym Shaugnessym
Nitra
dohodou
Živá hudba na oslavy, svadby, výročia, iné akcie
Ponúkame živú hudobnú produkciu na oslavy, zábavy, svadby, súkromné akcie, firemné akcie, plesy, silvestroch, súkromných narodeninových párty aj na počúvanie po celom Slovensku aj v zahraničí. Ponúkame aj karaoke show a výber piesní podľa vlastného želania.
Trenčín
dohodou
DJ-Produkcia
Ponúkam Dj hudobnú produkciu na svadby,rodinné oslavy,dlhoročná prax a maximálna spokojnost.
Žilina
dohodou
PONUKAM
Ponukam živú hudbu na každú príležitosť-svadba . rodiná oslava ,firemná akcia ,recepcia do tanca aj na počúvanie po celom Slovensku Bohaté skúsenosti doma aj v zahraničí,dobrý zvuka osvetlenie......
Trnava
dohodou
DJ Erni - svadby, rodinné oslavy, plesy...
DJ Erni - ústretovosť, prispôsobivosť, spoľahlivosť, profesionalita. DJ a moderátor na svadby, rodinné oslavy, plesy, firemné večierky, stužkové a mnohé vaše ďalšie podujatia, ktoré súvisia so zvukom, hudbou, tanečnou zábavou a moderovaním. Pôsobím od roku 1995. Na vaše podujatie ponúkam profi ozvučenie, dynamické osvetlenie tanečného parketu, dekoratívne nasvietenie celej sály, dekoratívne lasery, LED obrazovku na prezentáciu vašich videií, fotiek a na karaoke show so 4 bezdrôtovými mikrofónmi, moderovanie a organizovanie rôznych súťaží a hier, bohatý a rozsiahly hudobný archív pre zábavu všetkých vekových kategórií od tradičných ľudoviek, cimbalovej hudby, cez nestarnúce oldies hity, latino, československé hity, až po najaktuálnejšie hudobné novinky. Každé podujatie má byť výnimočné a nezabudnuteľné, preto sa snažím naplno vyhovieť vašim želaniam a predstavám - tak, aby sa všetci hostia naozaj dosýta zabavili, vytancovali a boli ste spokojní vy aj vaši hostia. Viac info o mojich ponúkaných službách, aktuálnej sezónnej ponuke, pôsobení a referenciách nájdete na mojej webstránke. Všetky bližšie detaily ku každému podujatiu sa dajú dohodnúť vždy individuálne telefonicky a potom aj na osobnom stretnutí.
Trnava
dohodou
dj na vaše svadby,oslavy,stužkové,rôzné spol.akcie
DJ-ozvučenie osvetlenie na vaše svadby,oslavy,stužkové,,večierky,rôzné spoločenské akcie.na svadby ponúkam aj moderovanie,rôzné hry,stoličkovy tanec metlový tanec,svadobný kvíz pod.hrám všetky hudobné žanre,ľudovky,oldies,cz,sk,hity hip hop ,najnovšie pesničky,dlhoročné skúsenosti,ponuke nasvietenie sály ľubovolných farbách,para,bublinky... tešim sa na spoluprácu ceny dohodou rozumné
Stupava
dohodou
DJ na Vašu akciu - oslavy , svadby , firemné akcie
J na Vašu akciu Oslavy,svadby, chaty, firemné večierky, bály, plesy, diskotéky, verejné aj súkromné podujatia. Ak hľadáte skúseného DJa, kt. má široký sortiment piesní pre VŠETKY generácie ľudí, stačí skontaktovať . Playlist dohodneme podľa Vašich požiadaviek. V prípade náročnejšej akcie dohodneme priebeh osobne. Svetelné efekty sú samozrejmosťou.
Dubnica nad Váhom
dohodou
SVADBA
Zabezpečíme Vám komplet narodeninovú oslavu,Svadbu ,Ples ,Stužkovú alebo party v cluboch, či záhradné párty presne podľa Vašich predstáv. Každá akcia je úplne jedinečná a originálna. Veríme, že pre Vás vytvoríme atraktívne a príjemné prostredie, v ktorom sa budete cítiť sviežo a prirodzene. Svojich zákazníkov si veľmi vážime a najväčším vyznamenaním pre nás je, keď sa k nám naši zákazníci vždy radi vracajú. Vyskúšajte naše služby a sami posúďte naše kvality.
Prešov
dohodou
DJ B&M HUDOBNÁ PRODUKCIA
DJ B&M - DJ na svadbu,ples,rodinnú oslavu,firemnú akciu,ozvučenie svadobného obradu. /ukážka foto + video/ Pôsobenie - celý východoslovenský kraj,ostatné miesta akcií po dohode. (tags : DJ na svadbu , svadobný DJ , DJ svadba Košice , DJ svadba Prešov , DJ svadba východ , hudba na svadbu) youtube.com/watch?v=hb2dvzmJU2I youtube.com/watch?v=sKutxnWIYK0 youtube.com/watch?v=sXVzgH_q9f8 FB , Messenger , WhatsApp , Viber
Košice
dohodou
Starejsi - Dj v jednej osobe ponuka
Dlhorocny Dj - starejsi Vam ponuka hudobnu produkciu na Vasu svadbu, od A az po Z.Spolocne vypracovanie celeho programu a scenara je samozrejmostou pri osobnom stretnuti. Hudobny vyber podla vasej chuti ,vypytanie zenicha ,vypytanie nevesty,podakovanie rodicom,privitanie svadobcanov a prihovor,cepcenie nevesty a samotne zabavne hry to su len zakladne body ktore sa doladuju pri osobnom kontakte. Poctivy a profesionalny pristup. Spolupracujem s harmonikarmi. – Dalsie zameranie su rodinne oslavy, firemne vecierky, stuzkove a vsetky mozne oslavy kde nechyba vyborna zabava a veselost o ktoru sa postaram. Profesionalny pristup za vyborne ceny.Cena sa moze odvijat aj od celkovej objednanej sluzby.Cize dohodou
Leopoldov
350 €
Hudba
Ponúkam vám svoje vystúpenie. Párty u vás doma. Oslavy svadby, plesy firemné večierky a iné spoločenské podujatie. Párty u vás doma je to originálny darček pre vašich blízkych.
Podbiel
dohodou
DJ na A K C I U
Hudobna produkcia dj na akciu Svadby, Stuzkove, Rodine Oslavy, Firemne akcie
Košice
dohodou
ŽIVÁ HUDBA NA SVADBY, NARODENINY, ZÁBAVY, AKCIE
Hudobná skupina JANO z Budmeríc zložená z 3 členov Vám zahrá narodeniny, svadby, zábavy, plesy, firemné akcie, rodinné oslavy, sprievod na sobáš a iné podujatia. Hrajeme i menšie akcie v zložení harmonika saxofón bubon od jednej hodiny. Repertoár: ľudovky, repete, Slovenské a české mod. hity, country,Pôsobenie-západoslovenský kraj, stredoslovenský kraj.Zloženie:klávesy,gitara,2xSaxofon zavolajte my Vás prídeme expresne zabaviť svoju muzikou.
Budmerice
dohodou
Hudba na Svadby,Oslavy,Eventy...
Ponukame serioznu profi hudbu na vasu svadbu,jubileum 50/60,70tku..a eventy s bohatym archivom,profi pristup a skvela aparatura,svetla Gratis,doprava do 20 km gratis,Moznost fotografovanie,video., Dalsia moznost najma pre tanecne zabavy- akcie je tu hud.skupina Senzi hand so zanrom oldies,ludovky,repete,disco,pop....zavolajte a dohodnite sa.Uprednostnime osobne stretnutie.
Piešťany
dohodou
Dj + starejší na svadby
Ponúkam služby Dj na rôzne spoločenské a súkromné akcie a taktiež služby starejšieho na svadobné akcie v rámci celého Slovenska. Dlhoročná skúsenosť a prax v tejto oblasti.
Žilina
dohodou