Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie IT služby a web stránky

Web na mieru
Dobrý deň ponúkam Vám tvorbu webu na mieru. Všetko záleží od Vás. Môžeme použiť peknú šablónu, ale taktiež môžeme celý web vyskladať na mieru. Už teraz sa teším na našu spoluprácu. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať či už emailom, sms správou, alebo telefonicky. Prajem pekný deň.
Nitra
dohodou
Webstránka pre Vašu firmu - návrh ZADARMO
Vytvorím pre Vašu firmu modernú reprezentatívnu webstránku s unikátnym dizajnom, obrázkami a textom, ktorý Vám získa viac zákazníkov z internetu. Web je optimalizovaný pre SEO, je zabezpečený a ochránený proti spamu. Je uživateľský prívetivý, zobrazuje sa dokonale na všetkých zariadeniach ( responzívnosť ). Pôsobí dôveryhodne a profesionálne. Postup mojej práce : 1. Na základe Vašich požiadaviek vytvorím základný dizajnový návrh webu ZADARMO 2. Následne upravíme jednotlivé prvky podľa Vašich predstáv 3. Vytvorím unikátne texty a obrázky 4. Webstránku Vám odovdzám a spustím až keď s ňou budete 100% spokojný 5. Zašlem Vám jednoduchý návod na administráciu webu Čas realizácie : Nový funkčný web priemerne dokončím do 1 - 2 týždňov. Návrh zadarmo Vám zašlem približne už do 2 - 4 dní. Cena : Cena bude maximálne 199 €. Konkrétnu cenu Vám poviem po tom ako zistím Vaše požiadavky a zašlem Vám návrh. Cenu budete vedieť dopredu. Nebude sa zvyšovať, rovnako neplatíte žiadne mesačné poplatky. V cene je zahrnuté : - pomoc s výberom a nákupom dómeny a hostingu - vytvorenie emailových schránok - pomoc so všetkými technickými záležitosťami - návod ako spravovať a upravovať web
Bratislava
199 €
WordPress
Cena zahŕňa: Výber témy do 100€ Inštalácia a konfigurácia Čiastočná úprava témy Zabezpečenie hostingu a domény SEO Analýza SEO Optimalizácia Rezpozivita na mobil Podpora používaných prehliadačov (Chrome, Mozilla, Opera, Safari, Edge) Google Analytics SSL Certifikát Anti spamová ochrana pre formuláre Nasadenie obrázkov, textov Inštruktáž k spravovaniu Vlastná emailová adresa (zadarmo) Proces dodania záleží na okolnostiach projektu (2-7 dní)
Košice
500 €
Tvorba webových stránek na míru | Tvorba eshopu
Tvorbou webových stránek se zabýváme již více jak 15 let. Nechrlíme stovky běžných šablonovitých webů, soustřeďujeme se na originalitu, SEO optimalizaci a naprosto precizní technické zpracování. Analyzujeme to, kdo jsou vaši zákazníci, jak je lépe oslovit a jak jich získat více. Navrhneme Vám kvalitní webové stránky s administrací přímo na míru. Nastavíme SEO pro vyhledávače, nastavení emailů, sledování návštěvnosti, facebookové stránky a profily atd. Vytvoříme Vám také kvalitní eshop na klíč přesně dle Vašich požadavků.
Praha 10
dohodou
Vedúci predaja
Požadovaná angličtina clá: - Priťahovanie nových partnerov: rokovania, koordinácia obchodných podmienok, podpisovanie zmlúv; - udržiavanie portfólia existujúcich partnerov; - vypracovanie stratégie predaja výrobkov prostredníctvom online partnerov; - vývoj a implementácia spoločných projektov, marketingových podujatí, propagačných akcií; - Implementácia plánovaných cieľov: plán na prilákanie partnerov / klientov; - Vytvorenie portfólia B2B partnerov a ich podpora. požiadavky: - aktivita, ambicióznosť; - Pripravenosť na prácu na cestách. podmienky: - práca na hlavnej online stránke na svete; - Plán: 5/2, od 9:00 do 18:00; - územie práce je čo najbližšie k miestu vášho bydliska; - pevná časť + bonus; - Kvalitatívne školenie a podpora rýchleho úspechu; - Možnosť kariérneho rastu po 3 mesiacoch plodnej práce
Bratislava
2 100 €
Špecialista na SEO
Požadovaná znalosť anglického alebo ruského jazyka clá: - Vypracovanie a vykonávanie stratégie komplexnej propagácie stránok vo vyhľadávačoch - Analýza konkurenta - Zostavenie predajného sémantického jadra - Optimalizácia každej stránky na základe jadra - Kvalitná propagácia webových stránok s večnými článkami - Propagácia slovami - Propagácia vyhľadávania podľa vnútorných faktorov stránky (zlepšenie použiteľnosti, vytvorenie pohodlného a logického prepojenia, úprava úryvkov, vytváranie obsahu na rôznych typoch stránok (h1-h3, text, ceny, fotografie, recenzie, interné odkazy), optimalizácia názvov a metaznačiek pre všetkých stránky lokality, informačné články s odkazmi na príslušné stránky stránok, nastavenie a úprava súboru robots.txt) - kvalitné vyplnenie stránky jedinečným obsahom (text, obrázky, ceny, stimulačné tlačidlá), - Monitorovanie zmien v algoritmoch vyhľadávacích strojov a prispôsobenie webového zdroja týmto zmenám - práca s dodávateľmi (programátor, dizajnér, copywriter atď.) - Monitorovanie pozícií stránok vo vyhľadávačoch, podávanie správ. - Práca s analytickým systémom konkurenta SpyWords - práca s referenčnými ústredňami (Sape, Miralinks, GoGetLinks, SeoPult, Web Effector) - Výber kvalitných reklamných webov pre darcov - Zvýšte konverziu webových stránok - Zlepšenie stránok použiteľnosti - SMM - propagácia v sociálnej oblasti. siete (Instagram, VKontakte): - propagácia skupiny; - každodenná práca s publikom; - organizovanie súťaží - cielená reklama v sociálnej oblasti. siete; - Propagácia a propagácia kanálov na YouTube - Podporné a obsahové kanály na YouTube (optimalizácia, propagácia, vývoj stratégií a návrh kanálov pre nadšencov kanálov) - kontextová reklama Google Adwords, Yandex Direct (zvýšenie MP, zníženie ceny za kliknutie, maximálna návštevnosť) - vývoj reklamných a PR materiálov - Zvýšenie lojality značky - Spracovanie obrazu v grafických editoroch a umiestnenie na webe - správa reputácie na internete; - odstránenie negativity; - zverejňovanie informácií o spoločnosti na tematických platformách, fórach, výveskách, - automatický zber cieľových databáz, - organizácia pošty na vyzbieraných základniach, - dokončenie miesta (vytvorenie agregátora, ako je napríklad rezervácia, ostrov), - denné / mesačné správy o vykonanej práci požiadavky: 1. trojročná pracovná prax, 2. Schopnosť zadávať úlohy nezávislým pracovníkom (návrhári, programátori ...), 3. Zaujímajú nás ľudia, ktorí naozaj chcú rásť a zarábať peniaze, ako aj tí, ktorí vedia, ako pracovať. podmienky: Program 5/2 Po - Pi 09,00 - 18,00. Pracujte iba na plný úväzok a iba v kancelárii! Možnosti na voľnej nohe sa nezohľadňujú. Bonusy za efektívnu prácu a dosiahnuté výsledky. Investície do vzdelávania podľa povolania (konferencie, semináre ...). Skúšobná doba je 1 mesiac. Propagácia na nízkofrekvenčných požiadavkách, rast tržieb prostredníctvom kvalifikovanej práce v Yandex.Direct. Mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, priateľský tím.
Bratislava
1 600 €
Úprava WordPress webstránky
Máte už hotovú webstránku na WordPress-e, ale nepáči sa Vám jej dizajn, funkcie, alebo potrebujete iba drobné zmeny? Pracujem niekoľko rokov so systémom WordPress, a vďaka tomu viem : - upraviť 100% obsahu ( dizajn, rozloženie, farby... ) - redizajnovať Váš aktuálny web podľa predstáv - opraviť chyby - zabezpečiť Váš web - urobiť základnú SEO optimalizáciu Cena je individuálna podľa rozsahu prác. Orientačné ceny : Kompletný redizajn : 150 - 200 € Úpravy : 50 - 100 € Oprava chýb, zabezpečenie : 50 € Konkrétnu cenu Vám viem poskytnúť po tom ako mi zašlete zadanie. Webstránky, wordpress, wp, wordpres, web.
Bratislava
dohodou
Potrebujem vytvoriť web stránku.
Potrebujem vytvoriť web stránku, ohľadom upratovanie.Cenu si predstavujem od 150 eur do 200 eur.
Michalovce
dohodou
Tvorba profesionýlnych webu za prijateľné ceny
Neváhajte a kontaktujte nás, fungujeme na princípe dobrých vzťahoch s klientmi, za ktoré nám klienti posúvajú ďalších klientov. Sme reklamná agentúra s plnou hlavou nápadov. Naším zameraním je tvorba webu a web dizajn za super ceny. Zameriavame sa aj na tvorbu logo typov, grafiky a rôznych printových materiálov. Priamy kontakt s klientom a s jeho požiadavkami je u nás na prvom mieste. Vieme pochopiť klientove požiadavky a jeho emóciu na základe, ktorej tvoríme naše služby. Máme za sebou viac ako 6 ročné pôsobenie v marketingu, 80+ web projektov, veľa úspešných spoluprác. Podporili sme aj viaceré komunitné projekty ako burzoblšák.sk.... Vypracujeme ponuku do 48 hodín. Zameriavame sa hlavne na: - prezentačné weby - eshopy - realitné weby - inzertné portály Ďakujeme za pozornosť.
Pezinok
dohodou
Predám e-shop
Ponúkame na predaj e-shop PushUp.sk funguje od roku 2007. V e-shope je približne 3000 produktov a dodávateľ je z Čiech. Obchod prešiel kompletnou úpravou, je postavený najmodernejšom systéme a SEO frendly. Dizajn sa prispôsobí všetkým zariadeniam. V e-shope niekoľko jedinečných modulov. V obchode je možnosť tlačiť faktúry. Pôvodne tržby boli na úrovni 35 až 45 tisíc € ročne bez reklám. Spolu s obchodom ponúkam know-how, ktoré som za tie roky nadobudol. Kupujúci dostane kontakty aj na ďalších dodávateľov tohto sortimentu. Taktiež dám kontakt na programátora a grafika. E-shop vhodný aj pre ženy na materskej dovolenke a úplných začiatočníkov. Pripravený na spustenie. Ak máte viac otázok píšte alebo volajte.
Žiar nad Hronom
4 950 €
Starostlivosť o váš eshop a napĺňanie produktami
Hľadáte niekoho na administráciu vašeho eshopu? Aktuálne spravujem 4 eshopy a ponúkam svoje služby v systémoch Opencart, Prestashop, Virtuemart, atď. Takisto tvorba grafiky, bannerov, či všeobecne práca s upravovaním produktových obrázkov. Ďalej ponúkam možnosť registrácie eshopu do katalógov a vyhľadávačov (získanie spätných odkazov), rovnako ako aj indexáciu vašej domény do Google search console (bývalé Webmasters tools), tvorbu sitemaps, štatistiky návštevnosti Google analytics a podobne. Vytvorím firemný účet/fanpage na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest. Tiež možnosť vytvorenia platenej reklamy prostredníctvom Služby Google Adwords. Nechcete platiť za fotografie v drahých fotobankách? Pomôžem s výberom kvalitných free foto galérií. Referencie a všetky ostatné otázky na vyžiadanie.
Nitra
dohodou
Priberiem spoločníka alebo predám kompletný online
Priberiem spoločníka alebo predám online projekt ktorý sa skladá z viac spolupracujúcich web portálov a stránok. Niektoré portály fungujú viac rokov, pár ich treba dokončit. čo je otázkou jedného mesiaca. Finančný model je nastavený vlastným reklamným systémom ktorý je schopný zapojiť aj partnerské stránky a portály. Web portály majú aj možnosť online doplnkových platieb za služby. Projekty sú vyrobené mnou na cms joomla s ktorým mám 15 ročné skúsenosti. Hosting vlastný, kvalitné dedikované servery. Vlastné štatistiky plus vlastné štatistiky pre reklamné kampane. Online platby platba mobilom, a platobná brána s podporou SEPA platieb a kariet. Množstvo podporných domén a tak ďalej. Čo treba spraviť: Dokončiť 2-3 portály, investovať do reklamy Google, Etarget, socialne siete. Doplnit informačné texty. A začať plne fungovať. V prípade kúpy viem sa 2-3 mesiace venovať projektom. Poprípade dohoda. Jedná sa o komplexne portfólio s rôznych sfér ktoré sa navzájom doplňajú. Viac info v správe alebo telefonicky alebo emailom. Cena za kompletný projekt 30 000€ (možnosť dohody) v prípade záujmu spoločníka 50% podielom 15 000€ predpokladaná návratnosť investície 12 mesiacov. Volať prosím vážny záujemcovia. Ďakujem.
Trenčín
dohodou
Tvorba internetovej stránky.
Ponúkame Vám za zvýhodnené ceny vytvorenie vlastnej webovej stránky alebo redizajn pôvodnej stránky. Balík obsahuje: • Nastavenie SSL certifikátu pre lepšie zabezpečenie stránky • Stránka prispôsobená pre GDPR • Nastavenie a zaslanie prístupu do Google Analytics pre lepší prehľad návštevnosti • Nastavenie SEO • Vytvorenie email adresy s menom vašej stránky (ak je potrebné), na ktorú budú prichádzať emaily z kontaktného formulára na vašej stránke
Bratislava
450 €
Moderny eshop
Zdravím Vás, mám na predaj pripravený eshop panava.sk ktorý sa momentálne dokončuje a bude pripravený pre nového majiteľa. Eshop je moderne a elegantne pripravený. V prípade potreby Vám vieme upraviť detaily, pridať rozšírenia eshopu, zmeniť dizajn alebo doménu (žiaden problém). Jedná sa o klasický predaj s nákupom za veľkoobchodné ceny. Dodávateľ nestanovuje minimálnu výšku nákupu ani výšku rabatu (prirážky). Možnosť predaja aj vlastných produktov ktoré nesúvisia s produktami od dodávateľa. Po odkúpení Vám upravíme kontaktné údaje, zabezpečíme obchodné obchodné podmienky napojenie na porovnávače, zabezpečenie platobnej brány a iné. Eshop beží na redakčnom systéme wordpress – woocommerce kde je možné si pomocou free alebo platených modulov rozšírovať. Eshop sa momentálne dokončuje a nie je na ňom žiadna reklama. Obchod je jednoduchý čo sa týka ovládania, všetko si viete krásne nastavovať a máte o všetkom prehľad aj keď nemáte znalosti z programovania. Návratnosť vloženej investície je pomerne rýchla, treba vynaložiť úsilie trochu zviditeľniť a dostať obchod do povedomia a nie je problém aby sa peniaze vrátili už o pár mesiacov. Nakoľko je obchod nový a práve sa dokončuje je bez histórie a klientov čo by som z časti považoval za výhodu nakoľko sa nový majiteľ nemusí obávať zo zlého mena obchodu, zlých recenzií alebo prípadných reklamácií starých produktov. Tým že je nový nieje tak drahý ako keby ste kupovali už zabehnutý a máte čas sa ho naučiť ovládať (zaškolíme, vysvetlíme, prípadne ukážeme) – systém je v podstate bez údržbový – pri investícií do reklamy, sociálnych sieťach je to skvelý zárobok – automatizovaný (raz denne prebieha aktualizácia nových produktov a každých 15 min aktualizácia skladu od dodávateľa) – netreba nič spúšťať, nastavovať všetko je automatizované – nízke náklady (raz ročne za doménu, hosting a SSL certifikát cca 100eur) – obchod má cez 7000 produktov (nové sa pridávajú automaticky, produkty ktoré niesu skladom sú zmazané) – môžete takmer hneď začať predávať, nemusíte čakať za vytvorením nového eshopu týždne – dodávateľ akceptuje vrátený tovar Viac informácií poskytnem serióznemu záujemcovi. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Ak chcete nazrieť do eshopu, použite tieto údaje: meno: predaj heslo: predaj123 Moja predstava o cene je 1600€
Humenné
dohodou
Predam plnefunčný eshop
Predám plne funkčný multi eshop darujtoto.sk a darujtoto.cz (vytvorená ponuka s tričkami) všetky návrhy s textami a grafickým podkladom, zaplatené ročná prevádzka(webhosting, ročný poplatok za domény, technická podpora a helpdesk) Žiadne zložité nastavovania ani žiadne kódovanie, eshop je vytvorený pomocou zakupenej grafickej šablony a prestashopu. Niesu potrebné žiadne potrebné úpravy. Možnosť dopĺňať a pridávať produkty, rozširovať katalóg všetko bez obmedzenia. Môžeťe začať hneď predávať
Zlaté Moravce
999 €
Predam/Prenajmem domeny, Sell domains
Predam/Prenajmem domeny: Sell domains: Domain for sale: Domena na predaj: Skodastore.sk Skodastore.de Skodastore.eu Skoda-store.com Skoda-store.eu Skoda-store.sk Skoda-store.cz Skoda-store.de Alfasamec.sk Mobill.sk Pocitacenazakazku.sk Pocitacenazakazku.cz Naradiee.sk Naradii.cz TonerSK.sk TonerCZ.cz LibreOffice.sk Znetu.sk Ku kazdej domene treba pripocitat poplatok za prevod domeny. Kontakt mailovym formularom dole. Cena dohodou.
Nové Mesto nad Váhom
1 €
PCPARTNER - Správa a servis PC, LAN pre malé firmy
Ponúkam komplexnú osobnú aj diaľkovú pravidelnú starostlivosť o servre, osobné počítače, tablety, smartfóny, routre, tlačiarne a ostatné príslušenstvo v LAN a WLAN pre malé firmy, živnostníkov, zubárov a lekárov s ambulaciami, právnikov alebo občanov s malou LAN v rodinných domoch. Obsah služieb: poradenstvo, diagnostika, konfigurácia, inštalácia, pravidelný servis a údržba, diaľková správa, komplexná ochrana a pod. Produkty: počítač, tablet, LAN, WLAN, server, tlačiareň, operačný systém, aplikačný program, komplexná ochrana, optimalizácia systému a výkonu Oblasť pôsobenia: Košice, Prešov
Košice I - Sídlisko Ťahanovce
dohodou
PC,Notebook,Mobil Servis
Dobrý Deň venujem sa polo profesionálne revíziou Počitačov/Notebookou/Mobilou je to môj koniček Inštaláciou Operačných Systémou,Programou,Opravám Chýb v Systéme,Zrýchlovaniu,Údržbám,Odvireniu atď Ak by ste mali záujem napíšte mi na mail alebo formou sms robím to popri robote
Martin
dohodou
Ponúkam tvorbu
Ponúkam tvorbu webstránok vrátane grafiky pre firmy, aj pre súkromné osoby. Dlhoročné skusenosti Webstránka v redakčnom systéme s responzívnym dizajnom je ľahko menežovateľná a jej ovládanie po zaučení zvládne aj laik bez znalostí. Budete si tak vedieť upravovať obsah stránky vo vlastnej réžii. Ďalej ponúkam možnosť registrácie do katalógov a vyhľadávačov (získanie spätných odkazov), rovnako ako aj indexáciu vašej domény do Google search console (bývalé Webmasters tools), tvorbu sitemaps, štatistiky návštevnosti Google analytics a podobne.  Vytvorím firemný účet/fanpage na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest. Registrácia webhostingu a domény je samozrejmosťou. Tiež možnosť vytvorenia platenej reklamy prostredníctvom Služby Google Adwords. Služba vhodná pre všetky typy stránok a redakčných systémov (Wordpress, Joomla, Drupal, Magento, Prestashop, Woocommerce, atď). SEO. Nechcete platiť za fotografie v drahých fotobankách? Pomôžem s výberom kvalitných free foto galérií. Referencie a všetky ostatné otázky Tvorba webu v lehote 5 - 10 dní (v závislosti od náročnosti) už od 120 €.  V základnej cene je:  - redakčný systém,  - registrácia užívateľov,  - blogovací systém,  - základná SEO optimalizácia,  - meranie návštevnosti a štatistiky  - kontaktný formulár + google mapa  Možnosti rozšírenia  - galéria obrázkov,  - fórum,  - formuláre,  a mnohé ďalšie...  Ponuka platí pre celé Slovensko.
Partizánske
120 €