56 inzerátov
Doučovanie gitara
Ponúkam výučbu hry a doučko na tento nástroj. Vysvetlenie piesní, akordov, noty atd. Možnost výučby v Petržalke alebo u žiaka.
Bratislava V - Petržalka
10 €
Doučovanie angličtiny cez SKYPE
Skúsená učiteľka anglického jazyka ponúka vyučovanie anglického jazyka cez SKYPE: 1. Business English 2. DOUČOVANIE UČIVA ZŠ, SŠ (systematizácia a upevnenie učiva z gramatiky, lexiky), podľa individuálnych potrieb. 3. Hodiny konverzácie na zdokonalenie výslovnosti a preklenutie prirodzených obáv z komunikácie, precvičenie dôležitých jazykových funkcií a rozličných konverzačných tém v rámci prípravy pred vycestovaním do zahraničia, systematizáciu a upevnenie gramatiky pre rozličné vedomostné úrovne individuálnou formou. Okrem vyučovania anglického jazyka, pracovného pôsobenia v zahraničí, absolvovaných školení a sústavného samo-štúdia využívam vedomosti získané niekoľkoročnou prekladateľskou činnosťou. Ide o prácu na živnosť s fakturáciou. Preferovaný čas vyučovania: dopoludnie Doprajte si potešenie komunikovať bez obáv, rozprávať po anglicky bez zásadných gramatických chýb a prezentovať sa krásnou výslovnosťou. Prosím, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu. Cena: dohodou
Prešov
dohodou
Doučovanie konverzácie v anglickom a nemeckom j.
Chcete sa naučiť anglický, nemecký, francúzsky jazyk od native a non-native speakrov. No nemáte čas/chuť? Máte strach prezentovať/rozpravať jednoducho máte strach z davu? Máme riešenie. Doučovanie jazyka rýchlo a efektívnou metódou. Táto metóda Vás pripraví na skúšky, interview, prax, zahraničnú prácu a ostatné. Touto metódou Vás postupne naučím konverzovať a po každej hodine dostanete personálnu analýzu na ktorej postupne budeme odstraňovať nedostatky. Taktiež odstránime strach z rozprávaním/prednášaním/prezentovaním pred davom ľudí. 60-70 min. (Prvá krátka skúšobná hodina zdarma.) Výučba prebieha primárne cez Skype preto je možná v rámci celého Slovenska. Cena: 12-17 Eur/60min
Bratislava
ponúknite
Kurz na získanie preukazu typu ,,S" , ,,P"
Ponúkame komplexnú prípravu na zloženie skúšky odbornej spôsobilosti, ktorá sa vyžaduje na prácu v súkromných bezpečnostných službách Cena kurzu na typ S nezahŕňa poplatky : za podanie prihlášky na skúšku odbornej spôsobilosti 16,50€ a za vystavenie preukazu 16,50€ Cena kurzu na typ P nezahŕňa poplatky : za podanie prihlášky na skúšku odbornej spôsobilosti 49,50€ a za vystavenie preukazu 16,50€
Bratislava II - Podunajské Biskupice
175 €
Doučovanie Anglický jazyk
Ahoj, som študentkou na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v odbore Anglický jazyk v odbornej komunikácii. Učím sa angličtinu od 6 rokov, pričom som bola niekoľkokrát aj v Amerike aj v Británii. Mám bohaté skúsenosti s angličtinou, moja úroveň angličtiny je C2, momentálne robím prekladateľku, rada doučím angličtinu deti, ako aj dospelých. S študentami mám zväčša záujem sa dohodnúť buď cez skype alebo chodím priamo k nim domov. Mám certifikát toefl na nadpriemernej úrovni. Taktiež, som študentkou doplňujúceho pedagogického minima.
Trnava
dohodou
Kurz SBS Zvolen, Žiar nad Hronom, B. Bystrica
S.B.A. spol. s r.o.- školiace stredisko s akreditáciou MV SR organizuje víkendový kurz SBS od 24. MÁJA 2019. MÁJOVÁ ZĽAVA NA KURZOVNÉ AŽ 30% + BONUS PRE VÁS! - učebné materiály v písomnej forme, - občerstvenie - a právne rady v oblasti SBS zdarma. Školenie organizujeme pre lokality Zvolen, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Detva, Krupina, B. Štiavnica, Kremnica, Banská Bystrica, Martin, Ružomberok, L. Mikuláš, Veľký Krtíš, Lučenec. POZOR!!! Kurz cez REPAS ZADARMO!!!
Zvolen
dohodou
Kvalitné doučovanie matematiky a fyziky
Ponúkam 10 ročné skúsenosti s doučovaním všetkých stupňov matematiky a fyziky. V 2016 (2017, 2018) som sa zúčastnil letnej praxe v Rusku na jadrovom experimente MASHA (ACCULINA, VASSILISSA) , ďalej som bol víťazom študentskej vedeckej konferencie v kategórii jadrová fyzika s postupom do medzinárodného kola (2 krát 2. miesto). Časovo Vám viem vyjsť v ústrety a doučovanie je možné aj cez víkendy/prázdniny. Cena 12eur/45 minút. Kontaktujte ma prosím TELEFONICKY v prípade záujmu.
Bratislava V - Petržalka
12 €
Nové jazykové kurzy
Jazyková škola ARPEKA s.r.o. v Bratislave - Petržalke a v Senci Vás srdečne pozýva na svoje jazykové kurzy. Máme v ponuke angličtinu, nemčinu, ruštinu, poľštinu, maďarčinu, slovenčinu pre cudzincov, slovenský posunkový jazyk. Poskytujeme aj firemnú výučbu. Neváhajte nás kontaktovať!
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Nemcina, Anglictina Spanielcina,SJ pre cudzincov
Doucim nj , sj, slovencinu pre cudzincov, spanielcinu a taktiez ostatne- spolocenske predmety, pedagogika, psychologia. Materialy zabezpecujem zadarmo. Moznost spojenia sa cez skype. Pri vysvetĺovaní kladiem doraz na preklad a priamu komunikaciu, neucim Callanovou met. Venujem sa aj vzdelavacej cinnosti- priprava na testovanie od predskolskej pedagogiky , zs, ss, vs az po postgradualne studium. Organizujem seminare, skolenia, venujem sa korek. textov. Ukazkova hodina je realizovana zdarma. Viac informacii poskytnem telefonicky alebo prostrednictvom emailu. Tesim sa na spolupracu !
Hlohovec
dohodou
Kurzy nemčiny Bratislava
Otvárame letné rýchlo kurzy nemčiny. Jún, júl, august. Víkendové kurzy nemčiny, týždňové, mesačné. Obchodná, všeobecná nemčina. Kurzy nemčiny pre deti a dospelých. Tešíme sa na vás.
Bratislava II - Ružinov
29 €
Doučovanie angličtiny cez internet
Skúsená učiteľka anglického jazyka ponúka vyučovanie/doučovanie anglického jazyka cez internet: 1. Business English 2. DOUČOVANIE UČIVA ZŠ, SŠ (vysvetlenie, systematizácia a upevnenie učiva z gramatiky, lexiky), podľa individuálnych potrieb. 3. Hodiny konverzácie na zdokonalenie výslovnosti a preklenutie prirodzených obáv z komunikácie, precvičenie dôležitých jazykových funkcií a rozličných konverzačných tém v rámci prípravy pred vycestovaním do zahraničia, systematizáciu a upevnenie gramatiky pre rozličné vedomostné úrovne individuálnou formou. Okrem dlhoročného lektoringu anglického jazyka, pracovného pôsobenia v zahraničí, absolvovaných školení a sústavného samo-štúdia využívam vedomosti získané niekoľkoročnou prekladateľskou činnosťou. Ide o prácu na živnosť s fakturáciou. Doprajte si potešenie komunikovať bez obáv, rozprávať po anglicky bez zásadných gramatických chýb a prezentovať sa krásnou výslovnosťou. Prosím, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu. Cena: dohodou
Prešov
dohodou
Slovenský jazyk, dejepis, náuka o spoločnosti
Doučujem žiakov základných a študentov stredných škôl slovenský jazyk (pravopis, gramatiku, literatúru), dejepis a náuku o spoločnosti (právo, psychológia, filozofia, politológia, estetika, sociológia, ekonómia). Pripravím Ťa tiež na monitor alebo príjmačky na strednú alebo vysokú školu. Mám trpezlivý a chápavý prístup.
Bratislava
10 €
Doučovanie Anglický jazyk pre žiakov aj dospelých
Doučím Vaše deti alebo Vás anglický jazyk. Uvedomujem si, že každý študent jazyka potrebuje individuálny a chápavý prístup a ten Vám viem v rámci doučovania poskytnúť.
Bratislava
10 €
KURZ OBSLUHY MOTOROVÝCH VOZÍKOV - VZV
Na základe aktuálnej akreditácie NIP VVZ-0250/14-06.1 ponúkam kurz obsluhy motorových vozíkov pre všetky triedy a druhy končiaci vydaným preukazom s akceptáciou vo všetkých štátoch EU na podmienky STN 26 8805 : 2018.
Vikartovce
dohodou
Profesionálne doučovanie angličtiny cez Skype
Mám VŠ v odbore lingvistika a prekladateľstvo a 16 ročnú prax vo výučbe AJ, profesionálne doučím anglický jazyk cez Skype (všetky úrovne) - 60 min. Pripravím na prijímacie pohovory, skúšky, maturitu z AJ, bežnú komunikáciu v AJ. Mám dlhoročnú prax výučby AJ v jazykovej škole, mám bohaté skúsenosti, materiály mám k dispozícii. Mam 7 rocnu prax vo výučbe cez Skype. Osobná výučba je možná iba v Košiciach. Referencie na mojej WEB-stranke.
Bratislava
10 €
JEDINEČNÝ KURZ MAĽOVANIA A KRESLENIA
BEAUTIFUL ART grand gallery Vás srdečne pozýva na komplexne súkromné hodiny kreslenia a maľovania alebo individuálneho doučovania. Výuku, kde si osvojíte Know-how kreslenia a výtvarné techniky od A až po Z, ktoré Vám otvoria bezhraničné možnosti rozvíjať svoj talent tým správnym smerom. BEAUTIFUL ART grand gallery Vám umožní, nie len dielo vytvoriť, ale aj ho exkluzívne PREDAŤ, čo je mimoriadna príležitosť pre Vás. Vhodné aj pre úplných začiatočníkov ktorý sa tomu chcú venovať plnohodnotne pod vedením rokmi uznávaného umelca Didier Le Mar. TVOJ TALENT JE DAR, KTORÝ JE POTREBNÉ ROZVÍJAŤ. AK TERAZ ROZMÝŠĽAŠ, ČI BUDEŠ REAGOVAŤ NA TENTO INZERÁT, OTÁZKA ZNIE: "A PREČO NIE?" V prípade zájmu je potrebné zaslať 3 svoje práce. Vyplniť údaje ako meno priezvisko, tel.kontakt . Aby sme Vás vedeli spätne kontaktovať.
Košice I - Staré Mesto
99 €
Anglický jazyk kvalitne a individuálne
Ponúkam kvalitné doučovanie Anglického jazyka od všetkých úrovní po úroveň C1. Preberanie gramatiky pochopiteľnou a zrozumiteľnou formou. Precvičovanie jazyka formou priamej komunikácie. Vašim požiadavkam na výučbu sa úplne prisposobím. Cena 12€/60 min. Lokalita - cela Bratislava
Bratislava
dohodou
Doučovanie Aj cez Skype i osobne
Mám skúsenosti s vyučovaním detí pomocou metodiky Helen Doron v jazykovom centre v Poprade. Vyštudovala som prekladateľstvo a tlmočníctvo. Vyše 10 rokov pripravujem študentov na maturitu, doučujem deti i dospelých. Hodiny prispôsobím požiadavkám - komunikácia, gramatika, počúvanie. Doučujem cez Skype, v okresoch SN a PP i osobne.
Spišská Nová Ves
dohodou
Basgitara lekcie
Privátne lekcie hry na basgitaru - pre všetkých čo sa chcete naučiť niečo nové a zdokonaliť svoju hru alebo techniku (prsty, slap, palm muting).Pop,rock,hard rock,blues, funk, RnB, fusion, latin, klasika, jazz...Pre vážnejších záujemcov v prípade záujmu/nemusia to byť iba basisti/ aj hud.teóriu a harmóniu.Som profesionálny hudobník a lektor. Lekcie sú prispôsobené individuálne pre každého študenta.Ponúkam výhodnú cenu a termíny podľa Vašich možností v domácom prostredí a špičkové hudobné vybavenie.
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Anglický jazyk online
Dobrý deň. Prostredníctvom Skypu, telefonicky, poprípade inou online formou pomôžem študentom s nástrahami anglického jazyka (úlohy, gramatika, konverzácia). Mám pedagogické vzdelanie v odbore anglického a slovenského jazyka, pracovala som ako stredoškolská učiteľka, aktuálne fungujem ako živnostník v oblasti prekladov a výučby AJ. Individuálny a priateľský prístup je samozrejmosťou :). V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma nevahajte kontaktovať. Ďakujem. Cena: 10 EUR/45 min
Bratislava V - Petržalka
10 €
1 2 3