Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Kurzy a doučovanie

Pro lektor ANJ & FRJ
V ponuke je ešte niekoľko dobrých termínov výučby ANJ alebo FRJ. Najmä od 15.10. utorok o 18:00 do 19:30. Mám za sebou VŠ vo výučbe ANJ a FRJ(Mgr.2013), život v NYC a Paríži, vyše 5 rokov úspešného podnikania a výučby (zamestnanci bánk,št. inštitúcii, MinFin, korporácii vrátane manažmentu i CEO...). Ponúkam tiež vlastné priestory a prístup do knižnice. Skúste intro hodinu (diagnostika, analýza potrieb, vzorka lektorovej práce) za symbolický poplatok. Viac info o výučbe, cenách, zľavách na webstránke.
Bratislava
dohodou
Nové jazykové kurzy
Malá jazyková škola ARPEKA s.r.o. v Bratislave - Petržalke Vám od septembra ponúka nové individuálne a skupinové kurzy angličtiny, maďarčiny, nemčiny, ruštiny a slovenčiny pre cudzincov. Zabezpečujeme aj firemnú výučbu v spoločnostiach. Prispôsobíme sa Vašim požiadavkám. Neváhajte sa prihlásiť!
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Angličtina pre všetkých
Ponúkame Vám možnosť sa prihlásiť na individuálne, alebo skupinové hodiny anglického jazyka. Výučba môže prebiehať v učebni centre Senca vo štvrtok, alebo sobotu. Samozrejme, bude to vedené s kvalifikovanou lektorkou. Prispôsobíme sa Vašim požiadavkám! Neváhajte nás kontaktovať!
Senec
dohodou
Doučovanie konverzácie v anglickom a nemeckom j.
Chcete sa naučiť anglický, nemecký, francúzsky jazyk od native a non-native speakrov. No nemáte čas/chuť? Máte strach prezentovať/rozpravať jednoducho máte strach z davu? Máme riešenie. Doučovanie jazyka rýchlo a efektívnou metódou. Táto metóda Vás pripraví na skúšky, interview, prax, zahraničnú prácu a ostatné. Touto metódou Vás postupne naučím konverzovať a po každej hodine dostanete personálnu analýzu na ktorej postupne budeme odstraňovať nedostatky. Taktiež odstránime strach z rozprávaním/prednášaním/prezentovaním pred davom ľudí. 60-70 min. (Prvá krátka skúšobná hodina zdarma.) Výučba prebieha primárne cez Skype preto je možná v rámci celého Slovenska. Cena: 12-17 Eur/60min
Bratislava
ponúknite
Doučovanie angličtiny cez SKYPE
Skúsená učiteľka anglického jazyka ponúka vyučovanie anglického jazyka cez SKYPE: 1. Business English 2. DOUČOVANIE UČIVA ZŠ, SŠ (systematizácia a upevnenie učiva z gramatiky, lexiky), podľa individuálnych potrieb. 3. Hodiny konverzácie na zdokonalenie výslovnosti a preklenutie prirodzených obáv z komunikácie, precvičenie dôležitých jazykových funkcií a rozličných konverzačných tém v rámci prípravy pred vycestovaním do zahraničia, systematizáciu a upevnenie gramatiky pre rozličné vedomostné úrovne individuálnou formou. Okrem vyučovania anglického jazyka, pracovného pôsobenia v zahraničí, absolvovaných školení a sústavného samo-štúdia využívam vedomosti získané niekoľkoročnou prekladateľskou činnosťou. Ide o prácu na živnosť s fakturáciou. Preferovaný čas vyučovania: dopoludnie Doprajte si potešenie komunikovať bez obáv, rozprávať po anglicky bez zásadných gramatických chýb a prezentovať sa krásnou výslovnosťou. Prosím, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu. Cena: dohodou
Prešov
dohodou
Kurz SBS Zvolen, Žiar nad Hronom, B. Bystrica
S.B.A. spol. s r.o.- školiace stredisko s akreditáciou MV SR organizuje kurz SBS od 23.októbra 2019. OBROVSKÁ JESENNÁ ZĽAVA NA KURZOVNÉ + BONUS PRE VÁS! - učebné materiály v písomnej forme, - občerstvenie - a právne rady v oblasti SBS zdarma. Školenie organizujeme pre lokality Zvolen, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Detva, Krupina, B. Štiavnica, Kremnica, Banská Bystrica, Martin, Ružomberok, L. Mikuláš, Veľký Krtíš, Lučenec. POZOR!!! Kurz cez REPAS ZADARMO!!!
Zvolen
dohodou
Kurz na získanie preukazu typu ,,S" , ,,P"
Ponúkame komplexnú prípravu na zloženie skúšky odbornej spôsobilosti, ktorá sa vyžaduje na prácu v súkromných bezpečnostných službách Cena kurzu na typ S nezahŕňa poplatky : za podanie prihlášky na skúšku odbornej spôsobilosti 16,50€ a za vystavenie preukazu 16,50€ Cena kurzu na typ P nezahŕňa poplatky : za podanie prihlášky na skúšku odbornej spôsobilosti 49,50€ a za vystavenie preukazu 16,50€
Bratislava II - Podunajské Biskupice
175 €
Slovenský jazyk, dejepis, náuka o spoločnosti
Doučujem žiakov základných a študentov stredných škôl slovenský jazyk (pravopis, gramatiku, literatúru), dejepis a náuku o spoločnosti (právo, psychológia, filozofia, politológia, estetika, sociológia, ekonómia). Pripravím Ťa tiež na monitor alebo príjmacie pohovory na VŠ. Uvedomujem si, že každý študent je iný a preto uprednostňujem individuálny prístup pri učení. Mám dlhoročné skúsenosti.
Bratislava
10 €
Nemcina, Anglictina Spanielcina,SJ pre cudzincov
Doucim nj , sj, slovencinu pre cudzincov, spanielcinu a taktiez ostatne- spolocenske predmety, pedagogika, psychologia. Materialy zabezpecujem zadarmo. Moznost spojenia sa cez skype. Pri vysvetĺovaní kladiem doraz na preklad a priamu komunikaciu, neucim Callanovou met. Venujem sa aj vzdelavacej cinnosti- priprava na testovanie od predskolskej pedagogiky , zs, ss, vs az po postgradualne studium. Organizujem seminare, skolenia, venujem sa korek. textov. Ukazkova hodina je realizovana zdarma. Viac informacii poskytnem telefonicky alebo prostrednictvom emailu. Tesim sa na spolupracu !
Hlohovec
dohodou
Kurzy nemčiny Bratislava
Otvárame letné rýchlo kurzy nemčiny. Jún, júl, august. Víkendové kurzy nemčiny, týždňové, mesačné. Obchodná, všeobecná nemčina. Kurzy nemčiny pre deti a dospelých. Tešíme sa na vás.
Bratislava II - Ružinov
29 €
Vyučovanie anglického jazyka na diaľku (cez Skype)
Som učiteľkou anglického jazyka, poskytujem individuálny lektoring AJ pre rozličné vedomostné úrovne: 1. DOUČOVANIE UČIVA ZŠ, SŠ, komplexná príprava na maturitnú skúšku B1, B2 (vysvetlenie, systematizácia a upevnenie učiva gramatiky, hovorenie, nácvik výslovnosti, výstavba lexiky podľa maturitných tém, čítanie s porozumením, odstraňovanie zlých návykov, atď. 2. OBCHODNÁ angličtina, angličtina pre profesionálov 3. Hodiny konverzácie na zdokonalenie výslovnosti a preklenutie prirodzených obáv z komunikácie, precvičenie dôležitých jazykových funkcií v rámci prípravy pred vycestovaním do zahraničia. Som k dispozícii na krátkodobú výpomoc, intenzívne štúdium i na dlhodobé koncepčné štúdium jazyka. Obsahová náplň kurzu jednotlivca sa stanoví dohodou podľa individuálnych potrieb a cieľov záujemcu. Cena: dohodou
Prešov
dohodou
Doučovanie angličtiny cez internet
Skúsená učiteľka anglického jazyka ponúka vyučovanie/doučovanie anglického jazyka cez internet: 1. Business English 2. DOUČOVANIE UČIVA ZŠ, SŠ (vysvetlenie, systematizácia a upevnenie učiva z gramatiky, lexiky), podľa individuálnych potrieb. 3. Hodiny konverzácie na zdokonalenie výslovnosti a preklenutie prirodzených obáv z komunikácie, precvičenie dôležitých jazykových funkcií a rozličných konverzačných tém v rámci prípravy pred vycestovaním do zahraničia, systematizáciu a upevnenie gramatiky pre rozličné vedomostné úrovne individuálnou formou. Okrem dlhoročného lektoringu anglického jazyka, pracovného pôsobenia v zahraničí, absolvovaných školení a sústavného samo-štúdia využívam vedomosti získané niekoľkoročnou prekladateľskou činnosťou. Ide o prácu na živnosť s fakturáciou. Doprajte si potešenie komunikovať bez obáv, rozprávať po anglicky bez zásadných gramatických chýb a prezentovať sa krásnou výslovnosťou. Prosím, kontaktujte ma prostredníctvom e-mailu. Cena: dohodou
Prešov
dohodou
Skupinový kurz angličtiny pre žiakov 2. stupňa ZŠ
Ponúkame Vám kurz angličtiny pre druhý stupeň ZŠ. Výučba bude prebiehať v Bratislave – Petržalke na Wolkrovej 4, v moderne vybavenej učebni. Hodiny budú vedené so skúsenou a kvalifikovanou lektorkou v utorky od 17:30 – 18:30. Neváhajte prihlásiť Vaše dieťa!
Bratislava V - Petržalka
8 €
Doučovanie anglického jazyka pre žiakov ZŠ a SŠ
Ponúkam súkromné doučovanie anglického jazyka pre žiakov základných a stredných škôl. Či už pomoc s domácimi úlohami, projektmi, príprava na maturity, prijímacie skúšky alebo osobitné potreby. Mám 23 rokov, vyštudovala som Ekonomickú univerzitu v Bratislave, mám certifikát FCE na úroveň B2. Študentské letá som trávila v zahraničí (Wales a USA).
Nitra
dohodou
Ponúkam doučovanie ZŠ
Dobrý deň, som maturantka na gymnáziu v Nitre. Ponúkam doučovanie slovenského jazyka a matematiky študentov základnej školy. Mám veľmi dobré výsledky v škole. Pre ďalšie otázky ma neváhajte kontaktovať. Cena 8-12€ podľa dohody
Nitra
dohodou
Profesionálne doučovanie angličtiny cez Skype
Mám VŠ v odbore lingvistika a prekladateľstvo a 16 ročnú prax vo výučbe AJ, profesionálne doučím anglický jazyk cez Skype (všetky úrovne) - 60 min. Pripravím na prijímacie pohovory, skúšky, maturitu z AJ, bežnú komunikáciu v AJ. Mám dlhoročnú prax výučby AJ v jazykovej škole, mám bohaté skúsenosti, materiály mám k dispozícii. Mam 7 rocnu prax vo výučbe cez Skype. Robím zľavu pri predplatení balíka hodín. Osobná výučba je možná iba v Košiciach na sídliskách Dargovských hrdinov a Mier (všetky úrovne, 60 min = 14 EUR). Doučovanie prebieha u Vás. Detí nevyučujem. Referencie na mojej WEB-stranke.
Košice
10 €
Doučovanie detí na ZŠ a SŠ - Matematika a jazyky
Dobrý deň, som študentom Nemeckého programu Fakulty manažmentu Univerzity Komenského v Bratislave. Rád sa so svojimi znalosťami podelím s tými, ktorým by mohli padnúť na úžitok. Žiakov ZŠ doučím: Matematiku, Nemecký jazyk, Anglický jazyk Žiakov SŠ doučím: Matematiku, konverzácie v Nemeckom jazyku Ďalej pripravím žiakov na Monitor a prijímacie pohovory na SŠ alebo maturitu z matematiky. Čas si viem nájsť pondelky poobede, štvrtky celý deň a víkendy tiež celý deň. Cena je 10€ za 60 minút, ak sa dohodneme na dlhšiu spoluprácu cena je 18€.
Bratislava
10 €
Doučovanie
Mgr. doučí matematiku, aj po nemecky. Všetky stupne a typy škôl.
Bratislava I - Staré Mesto
12 €
Doučovanie dejepisu, občianskej výchovy
Doučím dejepis Náuku o spoločnosti (psychológiu,filozofiu, politizáciu,ekonomiku)alebo občiansku výchovu žiakov ZS a študentov SŠ. jednoducho a pritom zrozumiteľne vysvetlím jednotlivé časti učiva. Pripravím na pohovory uchádzača na VS právo alebo politológiu. Som právnik s niekoľkoročnými skúsenosťami. Vyučovanie môže prebiehať u mňa alebo u Vas podľa dohody. Jedna vyučovacia hodina (60 min.) 4e.
Košice
5 €