Kurzy a doučovanie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Kurzy a doučovanie

Kurz SBS Zvolen, Žiar nad Hronom, B. Bystrica
S.B.A. spol. s r.o.- školiace stredisko s akreditáciou MV SR organizuje kurz SBS od 25. SEPTEMBRA 2020. JESENNÁ AKCIA NA KURZOVNÉ + BONUS PRE VÁS! - jedine u nás si môžete vybrať, či kurz SBS chcete absolvovať ONLINE, alebo PREZENČNE - učebné materiály v písomnej forme, - testy SBS ONLINE - pomôcka k prednáškam - RUKOVÄŤ SBS-KÁRA - občerstvenie - a právne rady v oblasti SBS zdarma. Školenie organizujeme pre lokality Zvolen, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Detva, Krupina, B. Štiavnica, Kremnica, Banská Bystrica, Martin, Ružomberok, L. Mikuláš, Veľký Krtíš, Lučenec. POZOR!!! Kurz cez REPAS ZADARMO!!!
Zvolen
dohodou
Jazykové hodiny, kurzy
Kvalifikovaný a skúsený team lektorov Vám ponúka hodiny angličtiny,maďarčiny, nemčiny, ruštiny a slovenčiny. Môžete sa vzdelávať individuálne, alebo si priniesť vlastnú skupinku. Zabezpečujeme výučbu v priestoroch jazykovej školy v Bratislave – Petržalke,alebo v spoločnostiach v rámci firemnej výučby. Samozrejme, výučba je možná aj online.Neváhajte sa prihlásiť!
Bratislava
dohodou
Vyučovanie anglického jazyka na diaľku (cez Skype)
Som učiteľkou anglického jazyka, poskytujem individuálny lektoring AJ pre rozličné vedomostné úrovne: 1. DOUČOVANIE UČIVA ZŠ, SŠ, komplexná príprava na maturitnú skúšku B1, B2 (vysvetlenie, systematizácia a upevnenie učiva gramatiky, hovorenie, nácvik výslovnosti, výstavba lexiky podľa maturitných tém, čítanie s porozumením, odstraňovanie zlých návykov, atď. 2. OBCHODNÁ angličtina, angličtina pre profesionálov 3. Hodiny konverzácie na zdokonalenie výslovnosti a preklenutie prirodzených obáv z komunikácie, precvičenie dôležitých jazykových funkcií v rámci prípravy pred vycestovaním do zahraničia. Som k dispozícii na krátkodobú výpomoc, intenzívne štúdium i na dlhodobé koncepčné štúdium jazyka. Obsahová náplň kurzu jednotlivca sa stanoví dohodou podľa individuálnych potrieb a cieľov záujemcu. Cena: dohodou
Prešov
dohodou
ŠKOLA SKATEBOARDINGU
Škola skateboardingu Ponúkam súkromne a skupinové tréningy skateboardingu pre deti a dospelých Miesto: skatepark gercenová (petržalka)alebo sa vieme dohodnúť na inom mieste tréningu ( ihrisko pri Vašom dome atď.) Cenovo aj časovo sa vieme tiež dohodnúť. Čím viac hodín = tým lacnejšie/hod Čím viac detí = tým lacnejšie/hod
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
KVALITNÉ DOUČOVANIE-MATEMATIKA,FYZIKA,CHÉMIA,SJ,AJ
S dovolením sa predstavím na úvod.Pôsobím ako privátny pedagóg s 24-ročnými skúsenosťami v individuálnom doučovaní (face to face) s profesionálnym pedagogickým prístupom a venujem sa predškolskej príprave, systematickému doučovaniu (na I.stupni ZŠ tutoring všetkých predmetov s vedením žiaka k samostatnosti, sebadisciplíne, zodpovednosti) a pripravujem na monitor,testovanie, prijímacie pohovory, maturity, medzinárodné testy a skúšky na ZŠ, SŠ, Univerzitách a VŠ s využitím moderných sofistikovaných metód v rámci Bratislavy a okolia, Malaciek, Pezinku a Senca.Ponúkam možnosť plnohodnotnej výuky online(e-learning) v rámci SVK a aj na medzinárodnej úrovni. Garantujem seriózny a zodpovedný prístupu na profesionálnej pedagogickej úrovni s pozitívnymi výsledkami. V prípade potreby referencií rád poskytnem kontakt na rodiny a žiakov, s ktorými som pracoval/ pracujem. Kontaktujte ma poprosím len v prípade seriózneho záujmu spolupráce. Ďakujem a prajem pekný deň
Bratislava
dohodou
Doučovanie angličtiny
Doučujem angličtinu, deti školského veku, okolie Trnavy, cena dohodou.
Trnava
dohodou
Angličtina, maďarčina pre všetkých
Skúsená a kvalifikovaná lektorka Vám ponúka hodiny anglického a maďarského jazyka.Vzdelávať sa môžete individuálne, alebo si vytvoriť skupinku. Prispôsobím sa Vašim požiadavkám. Výučba prebieha v učebni na Wolkrovej ulici v Bratislave. Zabezpečujem však aj firemnú výučbu v spoločnostiach. Neváhajte sa prihlásiť.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
le Français s rodákom z Paríža
Bonjour, Sprostredkujem Vám jedinečnú francúzsku kultúru. Ovládam dobre svoj materinský jazyk a plynule hovorím po slovensky. Poznám ťažkosti francúzštiny pre slovenských hovoriacich. Poskytujem Vám: - konverzáciu podľa záujmov, potrieb, chutí ... (uroveň B1 a viac), - prípravu na maturitné a vysokoškolské skúšky, - pomoc so školskými úlohami a doučovanie (všetky úrovne), - prípravu na služobnú cestu / pobyt vo fr. hovoriacich krajinách (FR, BE, CH ...), - odborné preklady alebo korektúry do francúzštiny. Uprednostňujem ústne vyjadrenie a opravujem Vás. Rád vysvetľujem gramatiku a ťažkosti jazyka (časy, členy, výslovnosť ...). Navrhujem Vám cvičenia na základe piesni, literatúry, komiksov, filmy ... "Čerpám" zo svojich skuseností ako lektor, tlmočník, prekladateľ, aby som sa prispôsobil Vašim potrebám. Uprednostňujem osobné stretnutia s Vami, prichádzam do Košíc, Prešova a okolí, inak diaľkové so Zoom, Skype al. Viber. Môžem od pon. do sob. (8:30 > 12:30 / 14:00 > 19:30). Prvé stretnutie bezplatné, potom 12,5 €/45' (osobné) al. 11,5 €/40' (diaľkové). Preklad do FJ s korektúrou: 19>23 €/ 1 NS Fr. textu (cena podľa náročnosti a termínu odovzdania). Iba korektúra: 8>10 €/ 1 NS Fr. textu (cena podľa ...). Kontaktujte ma, rád Vám poskytnem viac informácii.
Košice
dohodou
Doucim taliancinu, anglictinu cez skype, whatsapp
Doucim vas taliancinu, anglictinu priamo z Talianska. Zijem a vyucujem tu uz 16 rokov. Deti aj dospeli. ( zaciatocnici, pokrocilejsi) Konverzacie , ulohy posta potreby na mieru.
Zahraničie
dohodou
Doučovanie angličtiny pre deti aj dospelých
Či už ste žiak základnej alebo strednej školy, večný začiatočník "dospelák", alebo si potrebujete precvičiť gramatiku, čítanie a počúvanie, poprípade sa potrebujete osmeliť v konverzácii. Určite ma neváhajte kontaktovať. Osobné doučovanie je možné len v rámci Bratislavy(Vieme sa stretnúť nie len u Vás doma ale aj v práci či kaviarni), online je samozrejme neobmedzené. Budem sa na Vás tešiť.
Bratislava
15 €
doučovanie anglického jazyka, Bratislava
Volám sa Kristína, mám 20 rokov a som študentkou holandskej univerzity VU Amsterdam. Keďže moje štúdium je online, počas akademického roka 2020/21 budem v Bratislave. Anglický jazyk ovládam plynule, mám certifikát C1 a s doučovaním angličtiny veľa skúseností. Pracovala som v bilingválnej škôlke v Bratislave, kde som učila deti vo veku 2-5 rokov. Okrem toho som sa predtým venovala individuálnemu opatrovaniu detí a konverzovala som s nimi v angličtine. Ponúkam hodiny anglickej konverzáciu "žiakom" hocijakého veku, online alebo osobne (Bratislava). Na cene sa dohodneme. Prosím ozvite sa mi, ak máte záujem. Niečo viac o mne: mám veľmi rada psychológiu a jazyky, na čo je zamerané aj moje štúdium. Študujem psycholingvistiku a špeciálnu pedagógiu zameranú na výučbu jazykov osobám so znevýhodneniami ako sluchové poruchy či dyslexia. Vo voľnom čase rada športujem a čítam.
Bratislava III - Rača
15 €
doučovanie SŠ, príprava na VŠ
Som absolventka Slovenskej technickej (elektrotechnika) a Ekonomickej Univerzity v BA. Ponúkam individuálne konzultácie ( doučovanie) z matematiky, prípravu na prijímacie pohovory na SŠ a VŠ a príprava na písomky. Termíny podľa dohody ( aj cez víkend). Miesto výučby - Dvory IV, blízko Auparku. Dlhoročná prax . Na uvedenú činnosť mám živnosť.
Bratislava V - Petržalka
10 €
Doučovanie NJ, príprava na skúšky a pohovory v NJ
ponúkam kvalitné doučovanie NJ všetkých úrovní , začiatočníkov, pokročilých (A1 – C1), konverzácie aj gramatiku, Pripravím na prijímacie skúšky, štátne jazykové skúšky, skúšky z NJ na VŠ a na výkon povolania v nemeckom jazyku (nemčina pre opatrovateľov, pre čašníkov, chyžné a pod.). Ponúkam prípravu na pohovory v nemeckom jazyku, s ktorou mám dlhoročné skúsenosti. Prekladám zo Sj do Nj , z Nj do Sj, viem teda pomôcť pri korektúrach školskych prác. Mám ukončené univerzitné štúdium odbor germanistika, štátnu jazykovú skúšku z NJ na úrovni C1, absolvovaný jazykový pobyt na univerzite v Mníchove. Zároveň mám vyše 20 rokov aktívnej praxe v nemeckom jazyku- súkromné individuálne kurzy, firemné kurzy, kurzy v jazykových školách. Aktívne sa venujem dlhoročne sprevádzaniu nemecky hovoriacich turistov a pracujem v odbore, kde každodenne aktívne využívam odbornú nemčinu. Doučujem aj cez Sskype /ZOOM online.
Košice
dohodou
Angličtina pre piatakov ZŠ
Skúsená a kvalifikovaná lektorka ponúka hodiny angličtiny pre piatakov základných škôl. Zábavné, interaktívne hodiny prebiehajú v centre Senca v pondelky od 14:00 – 15:00. Neváhajte sa prihlásiť! Teším sa na Vás!
Senec
4 €
Kurz obsluhy motorových vozíkov - VZV
Na základe aktuálnej akreditácie NIP VVZ-0250/14-06.1 ponúkam kurz obsluhy motorových vozíkov pre všetky triedy a druhy končiaci vydaným preukazom s akceptáciou vo všetkých štátoch EU na podmienky STN 26 8805 : 2018.
Vikartovce
dohodou
PROFESIONÁLNY KURZ MAĽOVANIA - TOP
Nemáte skúsenosti v profesionálnej tvorbe ? Radi Vám pomôžeme aby by ste svoje práce PREDÁVALI ? Dáme Vám príležitosť, prihlásiť sa k nám na súkromné hodiny maľovania kde sa všetko potrebné naučíte. Mimoriadnou výhodou súkromných hodín je, že Vás bude učiť umelec Didier Le Mar ktorý pôsobí na umeleckom trhu viac ako 20 rokov. Ktorý Vás naučí všetko potrebné aby sa vaša duša mohla úprimne tešiť z tvorby krásnych obrazov. INZERÁT JE URČENÝ PRE ĽUDÍ KTORÝ SA CHCÚ UČIŤ A PREKONAŤ TAK SAMI SEBA. NEZABUDNI SI POZRIEŤ CELÉ VIDEO
Košice I - Staré Mesto
140 €
Thaibox Bratislava a Šamorin
Thaibox & Kickbox / Bratislava a Šamorin pre deti a dospelých skupinové a súkromné tréningy Bratislava - Fighting Gym, Haanova 10 pondelok, streda, piatok 15:30 - skupina deti 18:30 - skupina dospeli Šamorin - X-bionic, Dubova 33/A utorok, štvrtok 18:00 - skupina deti 19:30 - skupina dospeli sobota 10:00 - skupina spolu @han.trener
Bratislava
dohodou
English lesson/ lekcie anglictiny
Ak mate zaujem si zlepsit znalost anglickeho jazyku a konverzacie, klikli ste na spravny inzerat. Ucim anglicky jazyk a konverzacie, pripravujem na skusky ci pohovory, popripade ak treba doucit nieco konkretne, vieme sa na to pozriet a najst efektivny sposob ako sa zlepsit v danej veci. Casty dopyt je po komunikacii zakladnych fraz potrebnych pri cestovani ci naucenie sa pouzivania viac akademickej anglictiny. Level A1 az B2. Vyucujem dospelych aj deti.
Bratislava
15 €
Anglický kurz
AKO TO FUNGUJE : Kurz každého študenta je zostavený na mieru na základe jeho cieľov, úrovne a záujmov. Na rozdiel od iných kurzov nie je program na platforme lineárnych, prostrednictvom kombinácie získaných dát o vašom štúdiu a možnosti voľby z obsahu rozsiahlej knižnice materiálov je každý kurz zostavený na mieru a jedinečný. Budete pracovať s učebnými materiálmi, ktoré spĺňam vaše jedinečné potreby, zájmya sú uspôsobené vašej úrovni. Pri vynaložené úsilie o času sa vaše zručnosti zlepší podľa nasledujúcich prísad, ktoré sú kľúčom pre úspešné jazyka: Kurz, ktorý sa vám neustále prispôsobuje Kurz každého študenta je pravidelne pizpůsobován potrebám, záujmom, úrovni a výsledkom vášho štúdia. Živé lekcie (Live instruction) Individuálne alebo skupinové lekcie s rodenými hovorcami ako lektormi pri skupinových lekciu tiež spolusludenty z celého sveta. 100% skutočný obsah Obsah každej lekcie je vyvíjaný z prostredia reálneho sveta. Od blogových príspevkov až po spravodajská videá sú všetky lekcie založené na skutočných úlohách z anglicky hovoriaceho sveta. Flexibilita Kurz je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dni v týždni a máte k nemu pristup aj z mobilu neba tabletu. Všetko, čo robíte v mobile, sa automaticky synchronizuje s webovú aplikáciu, takže môžete pokračoval lám, kde počítači prestali. Ohľadom seriózneho záujmu kontaktujte ma na čísle uvedenom nižšie, alebo e-mailom Ďakujem
Martin
55 €
0 1