Kurzy a doučovanie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Kurzy a doučovanie

Kurz na získanie preukazu typu ,,S" , ,,P"
Ponúkame komplexnú prípravu na zloženie skúšky odbornej spôsobilosti, ktorá sa vyžaduje na prácu v súkromných bezpečnostných službách Cena kurzu na typ S nezahŕňa poplatky : za podanie prihlášky na skúšku odbornej spôsobilosti 16,50€ a za vystavenie preukazu 16,50€ Cena kurzu na typ P nezahŕňa poplatky : za podanie prihlášky na skúšku odbornej spôsobilosti 49,50€ a za vystavenie preukazu 16,50€
Bratislava II - Podunajské Biskupice
175 €
Nemcina, Anglictina Spanielcina,SJ pre cudzincov
Doucim nj , sj, slovencinu pre cudzincov, spanielcinu a taktiez ostatne- spolocenske predmety, pedagogika, psychologia. Materialy zabezpecujem zadarmo. Moznost spojenia sa cez skype. Pri vysvetĺovaní kladiem doraz na preklad a priamu komunikaciu, neucim Callanovou met. Venujem sa aj vzdelavacej cinnosti- priprava na testovanie od predskolskej pedagogiky , zs, ss, vs az po postgradualne studium. Organizujem seminare, skolenia, venujem sa korek. textov. Ukazkova hodina je realizovana zdarma. Viac informacii poskytnem telefonicky alebo prostrednictvom emailu. Tesim sa na spolupracu !
Hlohovec
dohodou
Jazykové hodiny, kurzy
Kvalifikovaný a skúsený team lektorov Vám ponúka hodiny angličtiny,maďarčiny, nemčiny, ruštiny a slovenčiny. Môžete sa vzdelávať individuálne, alebo si priniesť vlastnú skupinku. Zabezpečujeme výučbu v priestoroch jazykovej školy v Bratislave – Petržalke,alebo v spoločnostiach v rámci firemnej výučby. Samozrejme, výučba je možná aj online.Neváhajte sa prihlásiť!
Bratislava
dohodou
Angličtina | The best you can get ;-)
angličtina / vyučovanie anglického jazyka / doučovanie angličtiny Mám najlepší profesionálny výcvik v tomto biznise (Cambridge CELTA, IH CYLT). 5 rokov som učil na najlepšej škole na Slovensku (International House Bratislava). V súčasnosti pôsobím v Košiciach. Učím všetkých (deti od 6 rokov) a všetko. Moje špeciality sú základy angličtiny, gramatika, konverzácia, príprava na skúšky (maturita, IELTS, FCE..), príprava na pohovory, skvelá podpora študenta v samoštúdiu a vymakané spracovanie tém na želanie. Učím aj cez Skype, maximálna flexibilita. Celkove som veľmi v pohode týpek, väčšina študentov si ma obľúbi ;-) Bonusové marketingové rozprávky preskočím. Presvedčte sa o mojich kvalitách na vlastnej koži - prvá hodina zdarma! (inak je cena 10-20€ za 60min)
Košice
dohodou
Vyučovanie anglického jazyka na diaľku (cez Skype)
Som učiteľkou anglického jazyka, poskytujem individuálny lektoring AJ pre rozličné vedomostné úrovne: 1. DOUČOVANIE UČIVA ZŠ, SŠ, komplexná príprava na maturitnú skúšku B1, B2 (vysvetlenie, systematizácia a upevnenie učiva gramatiky, hovorenie, nácvik výslovnosti, výstavba lexiky podľa maturitných tém, čítanie s porozumením, odstraňovanie zlých návykov, atď. 2. OBCHODNÁ angličtina, angličtina pre profesionálov 3. Hodiny konverzácie na zdokonalenie výslovnosti a preklenutie prirodzených obáv z komunikácie, precvičenie dôležitých jazykových funkcií v rámci prípravy pred vycestovaním do zahraničia. Som k dispozícii na krátkodobú výpomoc, intenzívne štúdium i na dlhodobé koncepčné štúdium jazyka. Obsahová náplň kurzu jednotlivca sa stanoví dohodou podľa individuálnych potrieb a cieľov záujemcu. Cena: dohodou
Prešov
dohodou
Prekladateľka do nemeckého jazyka pre ZŠ a SŠ
Píšem slohové prace pre ZŠ a SŠ do nemeckého jazyka, pomáham z domácimi úlohami Mám úroveń NJ B1 - mierne pokročilá Pošlite mi popis, tému slohovej práce Pracovný čas od 7:00 do 20:00
Stará Ľubovňa
5 €
VÝTVARNÝ KURZ Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA
Uvažujete nad tým čo bude ďalej s vašim talentom? Ako efektívnejšie využiť čas než rozvíjaním seba samého? Dostali sme sa do situácie, kedy nám mnoho bežných vecí bolo obmedzených. V tejto kritickej dobe je veľmi potrebné si navzájom pomáhať a galéria Beautiful art vám týmto ponúka po splnení výtvarných podmienok prefinancovanie vybraných kurzov až do výšky 40%. Ponúkame Vám širokú škálu online výtvarných kurzov, z ktorých najlepšie diela budú automaticky ocenené a zaradené do predajného portfólia galérie Beautiful Art, čím si môžete z domu zvýšiť rodinný rozpočet. Povýšte svoj talent na vysokú úroveň, zdokonaľte sa v technikách a naučte sa veci, ktoré vás v škole nenaučia. Mystikou umenia nie je naučiť vás len maľovať, ale správne chápať výtvarné umenie. Dajte svojim dielam dušu. V prípade záujmu nás kontaktujte správou, v ktorej je potrebné uviesť celé meno záujemcu a telefonický kontakt. Ďalej je potrebné si pripraviť 5 výtvarných diel, ktoré budú reprezentovať vašu doterajšiu výtvarnú úroveň. Odpovedáme najneskôr do 24h.
Košice I - Staré Mesto
100 €
VÝTVARNÝ KURZ Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA
Uvažujete nad tým čo bude ďalej s vašim talentom? Ako efektívnejšie využiť tento čas než rozvíjaním seba samého? Dostali sme sa do situácie, kedy nám mnoho bežných vecí bolo obmedzených. V tejto kritickej dobe je veľmi potrebné si navzájom pomáhať a galéria Beautiful art vám týmto ponúka po splnení výtvarných podmienok prefinancovanie vybraných kurzov až do výšky 40%. Ponúkame Vám širokú škálu online výtvarných kurzov, z ktorých najlepšie diela budú ocenené a zaradené do predajného portfólia galérie Beautiful Art, čím si môžete z domu zvýšiť rodinný rozpočet. Povýšte svoj talent na vysokú úroveň, zdokonaľte sa v technikách a naučte sa veci, ktoré vás v škole nenaučia. Mystikou umenia nie je naučiť vás len maľovať, ale správne chápať výtvarné umenie. Dajte svojim dielam dušu. V prípade záujmu nás kontaktujte správou, v ktorej je potrebné uviesť celé meno záujemcu a telefonický kontakt. Ďalej je potrebné si pripraviť 5 výtvarných diel, ktoré budú reprezentovať vašu doterajšiu výtvarnú úroveň.Urob niečo pozitívne pre seba a začni sa rozvíjať. Odpovedáme najneskôr do 24h.
Košice I - Staré Mesto
100 €
Joga smiechu
Ahojte priatelia,Máme tu nový rok 2020 tak čo keby sme do neho spoločne vstúpili zo smiechom a radosťou. A nie len to ale aj s meditáciu ktorá bude sprevádzaná meditačnou hudbou s mojimi priateľmi s Apesnsound. Toto podujatie je výnimočné a čarovné zároveň a viete prečo? Pretože tam ste Vy s ktorými sa môžeme spoločne zasmiať a užiť si prítomný okamih. Pozitívne účinky Pritom ,ako sme všetci šťastní sa v našom tele deje veľa pozitívnych procesov, ktoré pomáhajú v mnohých smeroch nášho života. Jedným z nich je zdravie. Zvyšuje sa nám obranyschopnosť, pomáha to pri liečení nespavosti, prekysličuje sa organizmus, zažívame svalovú relaxáciu, uvoľňuje sa nám hormón šťastia Endorfín, znižuje sa nám stresový hormón Kortizol. Toto sú najpodstatnejšie veci čo sa týka zdravia. Druhým z nich je sebarozvoj, to znamená, že máme chuť na sebe pracovať. Môže nám to pomôcť pri pozitívnom myslení, ale takisto sa vysporiadať a prijať aj zlé zážitky. A v konečnom dôsledku môžeme zažiť odpustenie, energiu a radosť zo života :-):-):-) Inštruktor jogy smiechu - Tibor Parkanský Meditačná hudba - Apesnsound Cena: 20 euro osoba,2 osoby 40 euro,tri 60 euro atď. Registrácia je možná cez facebook na stránke Zážitkami k poznaniu alebo priamo cez stránku zenflow po zaregistrovaní sa na danú udalosť Vám bude zaslané číslo účtu na ktoré nám prevediete peniažky. Tým pádom už máte na danú udalosť isté miesto ktoré Vám už držíme. Po prevedení platby je záloha nevratná,len vo výnimočných prípadoch vraciame peniažky. Kedy: 26.1.2020 od 17:00 -19:45 Kde: Račianske mýto 1/C,Bratislava Promo video nájdete na youtube pod názvom: Joga smiechu s Tibim
Bratislava III - Nové Mesto
20 €
Vyučovanie/doučovanie angličtiny cez internet
Hi! Som učiteľka anglického jazyka a vyučujem/doučujem cez internet (Skype, Zoom, atď.) Ponúkam vyučovanie/doučovanie A. J. počas karantény pre deti aj dospelých. Možnosť konverzovať na témy z najaktuálnejšieho diania. Vyučovacia hodina je v rozsahu pol hodiny online + zhrnutie gramatického učiva a iných didaktických materiálov zasielané e-mailom. Informácie o odborných znalostiach a profesionálnych skúsenostiach ochotne poskytnem. S fakturáciou. Obsahová náplň, špeciálne požiadavky: dohodou. Kontaktné údaje sú uvedené pod textom inzerátu. Radosť učiť sa a komunikovať po anglicky! :-)
Veľký Šariš
dohodou
Kurz SBS Zvolen, Žiar nad Hronom, B. Bystrica
- učebné materiály v písomnej forme, - testy SBS ONLINE - pomôcka k prednáškam - RUKOVÄŤ SBS-KÁRA - občerstvenie - a právne rady v oblasti SBS zdarma. Školenie organizujeme pre lokality Zvolen, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Detva, Krupina, B. Štiavnica, Kremnica, Banská Bystrica, Martin, Ružomberok, L. Mikuláš, Veľký Krtíš, Lučenec.
Zvolen
dohodou
Hovorová nemčina
Naučím ťa hovoriť po nemecky
Súlovce
10 €
Doučovanie angličtiny a nemčiny
Ponúkam doučovanie Anglického a Nemeckého jazyka na úrovniach B2. Možnosť dochádzania aj priamo k študentovi. Lokalita: Piešťany, Nové Mesto nad Váhom a okolie.
Nové Mesto nad Váhom
6 €
Doučovanie pre ZŠ Zlaté Moravce, DÚ (celá SR)
Ponúkam doučovanie žiakov druhého stupňa základnej školy, prípadne gymnázií 1.-2. ročníka. Doučím hlavne jazyky (anglický, španielsky, slovenský), ale aj ostatné predmety ako matematika, dejepis atď.. (okrem fyziky,chémie a informatiky). Viem pomôcť aj s domácimi úlohami pre deti z celého Slovenska- nie je nutné stretnutie. Doučujem teraz, ale aj cez prázdniny, len v Zlatých Moravciach. Som študentka bilingválneho gymnázia a mám 18 rokov.
Zlaté Moravce
4 €
Výučba angličtiny, nemčiny, ruštiny, španielčiny
Ponúkam výučbu (aj ONLINE) anglického jazyka (všetky znalostné kategórie), nemeckého jazyka (všetky znalostné kategórie), ruského (začiatočníci a stredne pokročilí) a španielskeho jazyka (začiatočníci a stredne pokročilí), aj individuálnu, aj v malej skupine - podľa vôle študenta. Výučba môže prebiehať na mieste určenom klientom. Kto má záujem o KONVERZÁCIE, sú tiež možné + prípravy na akýkoľvek typ skúšky ako maturita, štátnica, Stufe 2 a i. Cena za kurz dohodou. Disponujem vysokoškolským vzdelaním druhého (magister) stupňa v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo jazykov anglického a nemeckého. Z angličtiny mám štyri štátne jazykové skúšky, z nemčiny dve + medzinárodný test úrovne C2 vykonaný v Kolíne nad Rýnom. Okrem odborného akademického vzdelania sa mi podarilo podkuť si lingvistické znalosti aj pobytmi v zahraničí, t.j. okrem spomínaného Kolína ešte v Aachene, Bonne, Giessene, mestečkách ako Wetzlar alebo Marburg a Londýne, aj dlhoročnými skúsenosťami výučbou cudzích jazykov súkromne / pre jazykovú školu.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
doučím nemčinu každého
Doučím nemčinu, všetky úrovne, deti, žiakov, dospelých, mám dlhoročné edukačné skúsenosti, vzdelanie, prax, výuka u mňa v kancelárii v Bratislava II ulica Vrakunská pri Bille, z Trnavského mýta dvanásť min mhd. Vysvetlím, naučím, pomôžem zorientovať sa v nemeckom jazyku empaticky a pragmaticky, deväťdesiat minút deväť eur, Kontakt ist unten
Bratislava
9 €
Výpočet Príkladov z Matematiky
Ponúkam profesionálny výpočet príkladov zo SŠ a VŠ matematiky, fyziky, štatistiky, ekonómie, finančnej matematiky a stavebnej mechaniky. Príklady posielam priamo na Váš email, pričom každý z nich vždy obsahuje kompletný postup riešenia, zrozumiteľný popis postupu, všetky použité vzorce a potrebnú teóriu. Ponuka platí pre celé Slovensko.
Bratislava
dohodou
Online Doučovanie Matematiky
Ponúkam kvalitné online doučovanie matematiky cez Skype pre základné, stredné a vysoké školy. Rád Vás aj Vaše deti pripravím na reparát, maturitu, monitor, zápočet, skúšku či prijímačky. S doučovaním mám 16-ročné skúsenosti. Príjemná spolupráca, individuálny priateľský prístup, trpezlivosť a úprimná snaha pomôcť sú samozrejmosťou. Ponuka platí pre celé Slovensko.
Bratislava
10 €
Kurz včelárstva pre začiatočníkov
Včelársky kurz pre začiatočníkov. V roku 2020 zahájim kurz včelárstva na novej včelnici Čergov na východnom Slovensku. Teória bude preberaná v kancelárii Lipany, alebo priamo na včelnici. Súčasťov kurzu je výroba vlastného úľa a rámikov v dielni. Ochutnávka medoviny a jej výroba, ochutnávka medovca a medu. V cene je včelársky klobúk a rukavice ktoré budete používať počas kurzu. Termím v lete po tel.dohode. Z kurzu si odnesiete vedomosti, vlastný úľ s možnosťou zakúpenia včiel a zážitok z prírody v Čergove. Cena za 10 dní kurzu je 120 €, v prípade záujmu o úľ - materiál na úľ 30 €, včelstvo 40 €. Teší sa na Vás Ing. Jozef Baláž.
Lipany
120 €