31 inzerátov
minikolektiv-Ostredky/Ruzinov/
Mile mamicky a deticky Radi privitame do nasho 5 clenneho kolektivu dalsieho kamosa/ku.Nachadzame sa v Ruzinove-Ostredky,v blizkosti krasneho ruzinovskeho parku,kde travime chvile na pobyte vonku.Radi cvicime,spievame,tancujeme,tvorime,kazdy den nieco nove.Pouzivame prvky montessori vyuky,mame pestry a zaujimavy program a tiez sa hravou formou oboznamujeme s AJ. Mam ped.vzdelanie a dlhorocnu prax s detmi od 0-6 rokov doma aj v zahranici.Ponukam domacu stravu,ovocie,pitny rezim.Opatrovanie je celodenne,podla potreby cez vikend a v noci.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Hľadáme opatrovateľku
Hľadáme opatrovateľku na neplný úväzok pre 5,5 -rocneho ruskeho chlapčeka, u opatrovatel\'ky doma. Naš synček dobre rozprava po slovensky. Potrebovali by sme privádzať dieťa na jeden z víkendov, vsetky prázdniny, sviatky a zriedka na noc. Opatrovateľka ma mat\' chlapčeka od 5 rokov s ktorým náš syn by mohol hrať sa. Štandardne povinnosti. 27 € za 9 hodín alebo 45 € deň a noc + 3.5 euro za stravovanie/denne. Pestúnka by mala bývať v BB alebo okres nie viac ako 5-10 min od BB.
Banská Bystrica
3 €
Súkromné hodiny detskej jogy / opatrovanie
Ponúkam individuálne hodiny detskej jógy vo večerných hodinách (od 18:00), prípadne v sobotu spojené s opatrovaním dieťaťa. Taktiež viem ponúknuť Monstessori herničky pre deti. :) Pracovať s deťmi som začala už počas mojich vysokoškolských štúdií, ktoré som zavŕšila aj doplňujúcim pedagogickým štúdiom so zameraním na dramatickú výchovu. Neskôr som sa venovala najmä kreatívnym kurzom pre deti v Hojdane v Bratislave, ktoré som sama založila a počas toho absolvovala kurz v Babyfite s názvom Vývin pohybu v prvom roku života - východisko neskoršieho vnímania a učenia. Následne som sa stala lektorkou detskej jogy v niekoľkých škôlkach. V niektorých z nich som sa pomaly priučila, čo zahŕňa Montessori metodika, a aké má pre deti skvelé nielen edukačné ale aj terapeutické výsledky. . Po tom, ako ma tento záujem pohltil, rozhodla som sa ďalej venovať Montessori metodike pri práci s deťmi v škôlke už ako sprievodkyňa.
Bratislava
15 €
Opatrovanie deti a vypomoc v domacnosti
Zdravim opatrim vaše dieta ake kolvek vekove kategorie
Košice
dohodou
Opatrovanie detičiek
Ponukam opatrovanie detičiek od pondelka do piatku u mňa doma 8 hodín denne, prípadne u Vás doma na doobedie 6-7 hodín denne. Preferujem mestskú časť Petržalka alebo Staré mesto centrum. Cena dohodou.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
niekolko hodinova starostlivost
Dobrý deň, radi by sme Vám ponúkli starostlivosť o Vaše dieťa v našom detskom centre FESTÍKOVO. Poskytujeme flexibilnú starostlivosť v malom kolektíve detí (maximálne 7), s profesionálnym pedagogickým prístupom. Siedmim deťom sa v plnej prevádzke venujú tri vychovávateľky, integrujeme aj dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Vychovávateľky majú vysokoškolské pedagogické vzdelanie a dlhoročnú prax v starostlivosti o deti v predškolských a školských zariadeniach vrátane alternatívneho typu.  Naše centrum sa nachádza v blízkosti Horského parku, v rodinnom dome s veľkým dvorom plným zelene. Priestory su nové, rekonštruované a zariadené pre potreby detí. Otváracie hodiny sú v riadnej prevádzke: pracovný deň od 7,00 do 17,00, ale je možné opatrovanie predĺžiť podľa Vašich potrieb až do 20,00 a v prípade záujmu aj cez víkendy a sviatky. CENTRUM MÁME OTVORENÉ AJ POČAS ŠKOLSKÝCH PRÁZDNIN. Vaše deti nielen postrážime, ale sa im budeme aj skutočne venovať: pripravujeme na každý deň bohatý edukatívny program, kreatívne dielničky, Montessori herničky, jazykové vzdelávanie, cvičenie s fyzioterapeutkou, detskú jogu, v prípade záujmu aj hippoterapiu (jazdenie na poníkovi). S deťmi sa venujeme drobným záhradkárskym prácam v našej bylinkovej záhradke, spoločne sa staráme o zajačika, vediene ich k láske a rešpektu k prírode. Vaše dieťa sa bude u nás cítiť ako doma :) Cena pri kúpe permanentky je už od 6 EUR/hodina v riadnej prevádzke, mimo prevádzky 9 EUR/hodina (po 17,00 v pracovné dni, cez víkendy a sviatky). PRVÁ HODINA JE ZDARMA!  Tešíme sa na Vaše dieťa :) S pozdravom, Katarína Šebestová
Bratislava I - Staré Mesto
6 €
Babysitting / Opatrovanie
Nezobrali vaše dieťa do jasličiek/do škôlky? Chcete pracovať ale nemá s kým byť vaše dieťa ? Napíšte mi e-mail a vyriešime vašu situáciu :)
Žilina
dohodou
Opatrovanie detí - pravidelné aj nepravidelné
Ponúkam opatrovanie detí v Bratislave. Možnosť pravidelného aj nepravidelného opatrovania (keď si idete niečo vybaviť, k lekárovi, zacvičiť do fitka a pod.). Som VŠ vzdelaná, referencie a skúsenosti s opatrovaním detí mám. Ponuka platí do zmazania 7 € /hod.
Bratislava I - Staré Mesto
7 €
Opatrovanie deti v Spišskej Novej Vsi
Sme tu pre všetkých vyťažených a pracujúcich rodičov, ktorý nechcú nechať nič na náhodu a hľadajú pre svoje deti láskavú a skúsenú opatrovateľku. V priestoroch opatrovateľskej služby ARELLA na Hviezdoslavovej 29, v Spišskej Novej Vsi zaopatríme deti od šiestich mesiacov po narodení. Opatrovanie detí ponúkame v čase od 7:00 – 20:00 hodiny, alebo čas opatery vieme prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek. Bližšie informácie Vám poskytneme na doleuvedenom kontakte, alebo osobne.
Spišská Nová Ves
4 €
Tvorive dielnicky
Mamicky,ak hladate pre deturence/1-4r./domacu tvorivu dielnicku s profes.kreativnym aj pedag.pristupom+s domacim kolacikom,pridte sa zabavit. Dubravka,17.oo-19.oo Predsk.pedagog,opatrovatelka v rodinach. 52r.
Bratislava IV - Dúbravka
5 €
Športová škôločka Bratislava Vrakuňa
ZÁPIS DO ŠPORTOVEJ ŠKOLKY práve prebieha. Máte doma dieťa, ktoré má veľa energie a je stále v pohybe? Športová škôlka a jasle sú pre Vás ako stvorené.... Ponúkame láskyplnú starostlivosť o deti, plnú pohybu, športu a zdravia. Samozrejmosťou je kvalifikovaný pedagogický personál, certifikovaní tréneri a lektorky, minikolektív v skupinách, nízka chorobnosť, rodinná atmosféra... Športové aktivity: ATLETIKA, GYMNASTIKA, ZUMBA KIDS, KORČULOVANIE, PLÁVANIE, poobedné záujmové krúžky... Organizujeme besiedky, oslavy,športové dni, výlety, škôlku v prírode.... Snažíme sa, aby sa deti cítili u nás dobre, ako doma.... Dňa 27.4.2019 /sobota od 10h do 12h doobeda/ otvoríme naše brány pre verejnosť. Môžete sa oboznámiť s priestormi našej škôlky, zoznámite sa s našimi aktivitami, s našim zameraním, ktoré poskytujeme. Pridťe sa k nám pozrieť / Priehradná 42, Vrakuňa / Tešíme sa na Vášho ŠPORTOVCA :-*
Bratislava II - Vrakuňa
339 €
Stráženie detí
Dobrý deň, volám sa Michaela a som absolventkou bakalárskeho štúdia vysokej školy Univerzity Komenského a ďalej pokračujem v magisterskom štúdiu. Počas štúdia som nadobudla veľké množstvo teoretických, ale samozrejme aj praktických skúseností z oblasti starostlivosti a výchovy detí. Prácu s deťmi mám veľmi rada, vytváram si s nimi kladný citový vzťah, podporu, výchovu a priazeň, preto som si vybrala aj štúdium zamerané na túto oblasť. Bližšie informácie vám veľmi rada poviem pri kontaktovaní sms alebo e-mailom.
Piešťany
dohodou
Stráženie detí
Ponúkam stráženie detí, skúsenosti -doma aj zahraničie,prax mám, taktiež mám opatrovateľský kurz ktorý sa vzťahuje aj na opatrovanie detí.Sama som maminou predškolačky.
Šaľa
dohodou
Opatrovanie detí
Bežne som opatrovala deti svojim známym, mám skúsenosti s deťmi maličkými ale aj staršími. S deťmi rada trávim čas. Rada im vymýšľam programy na celý deň aby sa nikdy nenudili :) Bola by to pre mňa práca spojená so zábavou. Prispôsobím sa Vašim potrebám a požiadavkám :)
Bratislava
5 €
Opatrovanie detičiek doma
Ponukam opatrovanie deti od 0-4 rokov. Vsetky ostatne informacie dohodou.
Brezno
dohodou
Vychovávateľka ŠKD
Hľadáme vychovávateľku do klubu detí na dlhodobý zástup počas PN od 1.4.2019
Bratislava II - Podunajské Biskupice
600 €
Jasličky Drobček Nitra - Piešťanská 23, Nitra
Dobrý deň, V rokoch 2017 a 2018 sme podrobili dom na Piešťanskej ulici rekonštrukcii, úlohou ktorej bolo otvorenie nových a moderných jasieľ. Výsledkom je otvorenie jasieľ, kde o kvalite nášho zariadenia a úrovni vychovávateliek svedčí fakt, že do pol roka od otvorenia je naša kapacita takmer naplnená. Vonkajšie priestory jasličiek sú maximálne prispôsobené pre pobyt malých detí vonku, tak aby si čo najviac mohli užiť voľný pohyb na čerstvom vzduchu. Pri pobyte vonku sa s deťmi zdržiavame výlučne v priestoroch jasieľ, takže vaše deti nie sú ohrozované dopravou pri prechádzkach po chodníkoch vedľa komunikácií. Príďte sa k nám pozrieť a veríme že sa tiež rozhodnete zveriť vaše dieťa práve nám.
Nitra
dohodou
Opatrovanie Detí KOŠICE
Milý rodičia máte chuť si vyraziť na nákupy na kávu s kamarátkou alebo si potrebujete oddýchnuť ? ponúkam vám opatrovanie vašich detičiek u mňa alebo u vás doma v štýle učenlivo hravých hodín kde by sme sa spolu učili a zároveň hrali. Som opatrovateľka už viac ako 7 rokov deti mám veľmi rada a rada s nimi trávim čas. V prípade záujmu ma kontaktujte e-mailom pre viac informácii Ďakujem Zuzka.
Košice
dohodou
Opatrovanie detí Bratislava okolie
Som invalidný dôchodca a rád opatrujem deti mám 26r skúsenosti mám viem aj navariť aj bábätká
Bratislava
3 €
Opatrovanie deti, Bratislava
Hľadáme pani učiteľku do jasličiek v Bratislave - Dúbravke. Nástup ihneď. Preferujeme prax v jasliach a prácu na živnosť. Ďalšie podmienky dohodneme na osobnom pohovore.
Bratislava IV - Dúbravka
dohodou
1 2