Opatrovanie detí

18 inzerátov
minikolektiv-Ostredky/Ruzinov/
minikolektiv-Ostredky/Ruzinov/
Mile mamicky a deticky Radi privitame do nasho 5 clenneho kolektivu dalsieho kamosa/ku.Nachadzame sa v Ruzinove-Ostredky,v blizkosti krasneho ruzinovskeho parku,kde travime chvile na pobyte vonku.Radi cvicime,spievame,tancujeme,tvorime,kazdy den nieco nove.Pouzivame prvky montessori vyuky,mame pestry a zaujimavy program a tiez sa hravou formou oboznamujeme s AJ. Mam ped.vzdelanie a dlhorocnu prax s detmi od 0-6 rokov doma aj v zahranici.Ponukam domacu stravu,ovocie,pitny rezim.Opatrovanie je celodenne,podla potreby cez vikend a v noci.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Opatrovanie detí - pravidelné aj nepravidelné
Opatrovanie detí - pravidelné aj nepravidelné
Ponúkam opatrovanie detí v Bratislave. Možnosť pravidelného aj nepravidelného opatrovania (keď si idete niečo vybaviť, k lekárovi, zacvičiť do fitka a pod.). Som VŠ vzdelaná, referencie a skúsenosti s opatrovaním detí mám. Ponuka platí do zmazania 8 € /hod.
Bratislava I - Staré Mesto
8 €
Opatrovanie detí
Opatrovanie detí
Ahoj:))) Som študentnka, mám 17 rokov, a hľadám brigádu.Najlepšie v oblasti detí a upratovania.Milujem deti a hravo si s nimi poradím. Taktiež viem pomôcť v domácnosti. K dispozícii viem byť iba cez víkendy,prázdniny a sviatky :))) Čo sa týka odmeny ( peňazí), upredňostňujem hneď na ruku.
Nová Baňa
3 €
opatrovanie detí Žiar nad Hronom
opatrovanie detí Žiar nad Hronom
Hľadám opatrovateľku ku dvom deťom 5 a 3 r. Jednalo by sa o opatrovanie najmä v prípade chorôb a prázdnin. Deti navštevujú škôlku, ale veľmi často sú doma alebo aspoň jeden z nich. Na mzde sa vieme dohodnúť, stráženie môže byť u nás alebo aj u vás, podľa dohody, tiež nemám problém navariť, hlavne by som potrebovala niekoho kto sa deťom trošku povenuje a dá na nich pozor. Pre viac info poprosím mail.
Žiar nad Hronom
dohodou
Opatrovanie detí
Opatrovanie detí
Dobrý deň, ponúkam opatrovanie detí. Časovo som flexibilná, viem sa prispôsobiť. Pracovala som v detských letných táboroch, pár mesiacov v zahraničí ako pestúnka. Košice, po prípade aj okolie.
Košice
dohodou
Opatrovanie detí, Komárno
Opatrovanie detí, Komárno
Spoľahlivo opatrím Vaše dieťa, podľa potreby - nepravidelne, pár hodín týždenne, cez víkendy, alebo aj cez noc. Som milá a trpezlivá 61 ročná dôchodkyňa. Skúsenosti s opatrovaním mám. Viem aj po maďarsky.
Komárno
dohodou
Opatrovanie
Opatrovanie
Hľadám opatrovateľku k dvom postihnutým synom do Ivanky pri Dunaji. Info telefonicky
Ivanka pri Dunaji
dohodou
Opatrovateľka pre syna
Opatrovateľka pre syna
Hľadám opatrovateľku pre syna. Vek 2,5 roka. Na začiatok formou občasného stráženia v prípade choroby. Finančne sa vieme dohodnúť. Prijala by som zodpovednú pani, ktorá má laskavý vzťah k deťom. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.
Žiar nad Hronom
dohodou
Hľadáme zdravotnú sestru do Detských jaslí
Hľadáme zdravotnú sestru do Detských jaslí
Mestská časť Bratislava-Staré Mesto, Vajanského nábrežie č. 3, 814 21 Bratislava. Hľadá pre svoje Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov na Čajkovského ul. č. 2, zdravotnú sestru. Pracovná pozícia: zdravotná sestra/opatrovateľka Termín nástupu: Február 2020 Kvalifikačné predpoklady: a) Stredná zdravotná škola s maturitou b) Stredná škola s maturitou plus kurz opatrovania detí v trvaní 220 hodín Základný plat (brutto) : 861.- € plus pohyblivá zložka mzdy Iné kritéria a požiadavky: a) bezúhonnosť b) spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť tímovej práce c) pozitívny vzťah k deťom d) prax v nemocnici na detských oddeleniach, v detských jasliach a v iných predškolských zariadeniach vítaná Profesijný štruktúrovaný životopis a motivačný list posielať na e-mailovú adresu spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov/*/ *Ako dotknutá osoba, týmto súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise ako aj ostatných potrebných dokumentoch v súvislosti s hľadaním si práce, ktoré som poskytla.
Bratislava I - Staré Mesto
861 €
Opatrovanie deti
Opatrovanie deti
Opatrovanie deti obec sekule v príjemnom prostredí 5.euro na hod. Aj z okolia.
Sekule
5 €
Opatrovanie detí, Bratislava
Opatrovanie detí, Bratislava
Rada sa postarám o Vaše deti u Vás, alebo u nás doma, cez týždeň, cez víkend, alebo nočné stráženie. Môžem pomôcť s domácimi úlohami, prípadne doučím angličtinu. Mám s deťmi bohaté skúsenosti, som mamou 12 ročného chlapca, mám 40 rokov, VŠ vzdelanie.
Bratislava
dohodou
Opatrovanie detí
Opatrovanie detí
Príležitostne sa postarám o vaše deti, vyzdvihnutie zo školy, škôlky, nočné stráženie detí, prevoz detí, preprava na krúžok, dodržiavanie diétnych nárokov, prípadne podľa vašej potreby. Som mama 7 ročného dievčatka, VŠ vzdelanie 38r.
Bratislava IV - Karlova Ves
6 €
Jasle "Detský Raj" Kudlákova 4 Bratislava
Jasle "Detský Raj" Kudlákova 4 Bratislava
V TODDLERS-jasliach “Detský RAJ“ je vytvorená útulná domáca atmosféra, predmetno-vývojové prostredie, ktoré je adaptované k záujmom a potrebám vášho dieťaťa a vybavené rôzneho druhu príručkami a hračkami. S deťmi komunikujú, hrajú sa a dozerajú na ne priateľskí a skúsení pedagógovia. Základom ich pedagogickej činnosti sú vzdelávacie programy novej generácie, pokročilé technológie a najlepšie tradície minulosti, zamerané na harmonický všestranný rozvoj dieťaťa dnes. Organizácia výchovnej, vzdelávacej a na vývoj orientovanej práce v skupinách socializácie sa stáva so zohľadnením individuálnych charakteristík, vekových možností a záujmov každého dieťaťa, základom tejto práce je detská hra a taktiež pedagogické úlohy vývoja dieťaťa.
Bratislava IV - Dúbravka
350 €
Opatrovanie deti, Bratislava
Opatrovanie deti, Bratislava
Hľadáme pani učiteľku do jasličiek v Bratislave - Dúbravke. Nástup ihneď. Preferujeme prax v jasliach a prácu na živnosť. Ďalšie podmienky dohodneme na osobnom pohovore.
Bratislava IV - Dúbravka
dohodou
opatrovaanie  detí,babysitting
opatrovaanie detí,babysitting
Dobrý deň.Postarám sa o Vaše dieťa v čase Vašej neprítomnosti 24 hodín aj víkendy.Skúsenosti mám aj s detičkami s postihnutím.Dohoda možná.
Žilina
5 €
Opatrovateľka pri detoch
Opatrovateľka pri detoch
Dobrý mamičky pomôžem vám pri vašich detoch postražim ich,naučím-aj pocas prazdnin ,zahrám sa ,upracem,navarím ,upečiem aj u mna doma
Vráble
4 €
Opatrím Vaše deti
Opatrím Vaše deti
Rada opatrím Vaše deti. Som čiperná dôchodkyňa, 58 ročná, mám bohaté skúsenosti s opatrovaním detí. Viem postrážiť aj u seba doma, aj prísť k Vám v rámci Petržalky, aj na celý deň, aj na pár hodín.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
opatrovateľ, -ka v dennom stacionári
opatrovateľ, -ka v dennom stacionári
Prijmeme do zamestnania opatrovateľku do denného stacionára pre mládež so zdravotným postihnutím.
Košice
500 €