Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Opatrovanie detí

minikolektiv-Ostredky/Ruzinov/
Mile mamicky a deticky Radi privitame do nasho 5 clenneho kolektivu dalsieho kamosa/ku.Nachadzame sa v Ruzinove-Ostredky,v blizkosti krasneho ruzinovskeho parku,kde travime chvile na pobyte vonku.Radi cvicime,spievame,tancujeme,tvorime,kazdy den nieco nove.Pouzivame prvky montessori vyuky,mame pestry a zaujimavy program a tiez sa hravou formou oboznamujeme s AJ. Mam ped.vzdelanie a dlhorocnu prax s detmi od 0-6 rokov doma aj v zahranici.Ponukam domacu stravu,ovocie,pitny rezim.Opatrovanie je celodenne,podla potreby cez vikend a v noci.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
zdr.sestra opatri vase dieta alebo deti v okrese r
cez prazdnuny vam opatrim vase dietatko od 3 rokov,v okrese rim.sobota,najviac na dva tyzdne,budete spokojni
Číž
dohodou
Opatrovanie detí, Komárno
Postarám sa o Vaše dieťa, podľa potreby, aj pár hodín týždenne, cez víkendy, alebo cez noc. Som milá, starostlivá a trpezlivá 60 ročná žena. Skúsenosti s opatrovaním detí mám. Viem perfektne aj po maďarsky.
Komárno
dohodou
Opatrovanie detí, Prešov
Dobrý deň! Pomôžem pracujúcim a dovolenkujúcim rodičom s opatrovaním detí, počas letných prázdnin. Viac info a kontakt na plagáte Cena dohodou podľa počtu detí a iných náležitostí
Prešov
dohodou
Opatrovanie detí, Petržalka/Staré mesto
Dobrý deň, som absolventkou strednej pedagogickej školy v odbore učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo a absolventkou vysokej školy bakalárskeho stupňa v odbore predprimárne a primárne vzdelávanie. Počas štúdia som získala dostatočnú prax, či už v práci s deťmi v materskej škole alebo v školskom klube detí. V súčasnosti som aj animátorkou v letných táboroch a školách v prírode.V štúdiu sa chystám pokračovať, no voľný čas počas leta vnímam ako príležitosť na získanie nových skúseností pri práci s deťmi a aplikáciu poznatkov, ktoré som počas štúdia nadobudla. Ponúkam opatrovanie detí príležitostné aj dlhodobé každé 2 - 3 týždne do mesiaca prevažne v pracovný týždeň (po-pia). Pri opatrovaní sa snažím deti naučiť novým veciam hrou, zábavou a to prostredníctvom vhodnej motivácie s použitím nových metód a postupov. Pre viac informácii je možné ma kontaktovať emailom alebo telefonicky.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Opatrovanie detí, Nitra
Dobrý deň, ponúkam opatrovanie vašich detičiek, v pracovné dni alebo počas víkendov. Viac informácií správa.
Nitra
dohodou
Súkromné hodiny detskej jogy / opatrovanie
Ponúkam individuálne hodiny detskej jógy vo večerných hodinách (od 18:00), prípadne v sobotu spojené s opatrovaním dieťaťa. Taktiež viem ponúknuť Monstessori herničky pre deti. :) Pracovať s deťmi som začala už počas mojich vysokoškolských štúdií, ktoré som zavŕšila aj doplňujúcim pedagogickým štúdiom so zameraním na dramatickú výchovu. Neskôr som sa venovala najmä kreatívnym kurzom pre deti v Hojdane v Bratislave, ktoré som sama založila a počas toho absolvovala kurz v Babyfite s názvom Vývin pohybu v prvom roku života - východisko neskoršieho vnímania a učenia. Následne som sa stala lektorkou detskej jogy v niekoľkých škôlkach. V niektorých z nich som sa pomaly priučila, čo zahŕňa Montessori metodika, a aké má pre deti skvelé nielen edukačné ale aj terapeutické výsledky. . Po tom, ako ma tento záujem pohltil, rozhodla som sa ďalej venovať Montessori metodike pri práci s deťmi v škôlke už ako sprievodkyňa.
Bratislava
15 €
Opatrovanie deti a vypomoc v domacnosti
Zdravim opatrim vaše dieta ake kolvek vekove kategorie
Košice
dohodou
Opatrovanie detičiek
Ponukam opatrovanie detičiek od pondelka do piatku u mňa doma 8 hodín denne, prípadne u Vás doma na doobedie 6-7 hodín denne. Preferujem mestskú časť Petržalka alebo Staré mesto centrum. Cena dohodou.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
niekolko hodinova starostlivost
Dobrý deň, radi by sme Vám ponúkli starostlivosť o Vaše dieťa v našom detskom centre FESTÍKOVO. Poskytujeme flexibilnú starostlivosť v malom kolektíve detí (maximálne 7), s profesionálnym pedagogickým prístupom. Siedmim deťom sa v plnej prevádzke venujú tri vychovávateľky, integrujeme aj dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Vychovávateľky majú vysokoškolské pedagogické vzdelanie a dlhoročnú prax v starostlivosti o deti v predškolských a školských zariadeniach vrátane alternatívneho typu.  Naše centrum sa nachádza v blízkosti Horského parku, v rodinnom dome s veľkým dvorom plným zelene. Priestory su nové, rekonštruované a zariadené pre potreby detí. Otváracie hodiny sú v riadnej prevádzke: pracovný deň od 7,00 do 17,00, ale je možné opatrovanie predĺžiť podľa Vašich potrieb až do 20,00 a v prípade záujmu aj cez víkendy a sviatky. CENTRUM MÁME OTVORENÉ AJ POČAS ŠKOLSKÝCH PRÁZDNIN. Vaše deti nielen postrážime, ale sa im budeme aj skutočne venovať: pripravujeme na každý deň bohatý edukatívny program, kreatívne dielničky, Montessori herničky, jazykové vzdelávanie, cvičenie s fyzioterapeutkou, detskú jogu, v prípade záujmu aj hippoterapiu (jazdenie na poníkovi). S deťmi sa venujeme drobným záhradkárskym prácam v našej bylinkovej záhradke, spoločne sa staráme o zajačika, vediene ich k láske a rešpektu k prírode. Vaše dieťa sa bude u nás cítiť ako doma :) Cena pri kúpe permanentky je už od 6 EUR/hodina v riadnej prevádzke, mimo prevádzky 9 EUR/hodina (po 17,00 v pracovné dni, cez víkendy a sviatky). PRVÁ HODINA JE ZDARMA!  Tešíme sa na Vaše dieťa :) S pozdravom, Katarína Šebestová
Bratislava I - Staré Mesto
6 €
Babysitting / Opatrovanie
Nezobrali vaše dieťa do jasličiek/do škôlky? Chcete pracovať ale nemá s kým byť vaše dieťa ? Napíšte mi e-mail a vyriešime vašu situáciu :)
Žilina
dohodou
Opatrovanie detí - pravidelné aj nepravidelné
Ponúkam opatrovanie detí v Bratislave. Možnosť pravidelného aj nepravidelného opatrovania (keď si idete niečo vybaviť, k lekárovi, zacvičiť do fitka a pod.). Som VŠ vzdelaná, referencie a skúsenosti s opatrovaním detí mám. Ponuka platí do zmazania 7 € /hod.
Bratislava I - Staré Mesto
7 €
Opatrovanie deti v Spišskej Novej Vsi
Sme tu pre všetkých vyťažených a pracujúcich rodičov, ktorý nechcú nechať nič na náhodu a hľadajú pre svoje deti láskavú a skúsenú opatrovateľku. V priestoroch opatrovateľskej služby ARELLA na Hviezdoslavovej 29, v Spišskej Novej Vsi zaopatríme deti od šiestich mesiacov po narodení. Opatrovanie detí ponúkame v čase od 7:00 – 20:00 hodiny, alebo čas opatery vieme prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek. Bližšie informácie Vám poskytneme na doleuvedenom kontakte, alebo osobne.
Spišská Nová Ves
4 €
Opatrovanie detí, Piešťany
Som študentkou na magisterskom stupni na odbore Prekladateľstvo a tlmočníctvo, ale študujem aj pedagogické minimum. Som časovo flexibilná a ochotná sa učiť. Mám zácvik pre učenie detí v predškolskom veku a mám aj prax v škole pri vyučovaní. Starostlivosť o deti mám hlavne vďaka rodine pretože mám malú sesternicu a brata, ale mám skúsenosti aj s doučovaním detí v predškolskom veku, popri opatrovaní ponúkam aj upratovanie, pomoc s domácimi úlohami a celkovú starostlivosť o deti. Budem rada ak sa mi ozveš, cez telefón poskytnem bližšie info.
Trnava
dohodou
Opatrovanie
Hľadám brigádu, opatrovanie detí na doma aj starších ľudí. Som vyučená opatrovateľka na konci materskej dovolenky :) Prosím kontaktovať telefonicky. Opatrovanie hlavne deti, na veku nezáleží. Cena opatrovania je dohodov podla času, dní a pod.
Brezno
dohodou
OPATRÍM VAŠE DIEŤA od cca 2 rokov
Opatrím vaše dieťa od cca 2 rokov 2 - 4 x do týždňa v dňoch Pon - Pia u seba aj u vás doma. Mám 2 dospelé deti, zdravotnú školu a deti opatrujem 6-ty rok. V 7-2015 som absolvovala kurz Nevýchovy od K. Královej. Cena je 5 €/h. pri krátkodobej opatere a vždy po 17 hodine. Pri 15 a viac hodinách za týždeň sa cena znižuje na 4€/h. Ak potrebujete opateru u vás doma napr. pri doliečení dieťaťa, k času za opateru pripočítavam i čas na cestu tam a späť.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Opatrovateľka pri detoch
Dobrý mamičky pomôžem vám pri vašich detoch postražim ich,naučím-aj pocas prazdnin ,zahrám sa ,upracem,navarím ,upečiem aj u mna doma
Vráble
4 €
Tvorive dielnicky
Mamicky,ak hladate pre deturence/1-4r./domacu tvorivu dielnicku s profes.kreativnym aj pedag.pristupom+s domacim kolacikom,pridte sa zabavit. Dubravka,17.oo-19.oo Predsk.pedagog,opatrovatelka v rodinach. 52r.
Bratislava IV - Dúbravka
5 €
Športová škôločka Bratislava Vrakuňa
ZÁPIS DO ŠPORTOVEJ ŠKOLKY práve prebieha. Máte doma dieťa, ktoré má veľa energie a je stále v pohybe? Športová škôlka a jasle sú pre Vás ako stvorené.... Ponúkame láskyplnú starostlivosť o deti, plnú pohybu, športu a zdravia. Samozrejmosťou je kvalifikovaný pedagogický personál, certifikovaní tréneri a lektorky, minikolektív v skupinách, nízka chorobnosť, rodinná atmosféra... Športové aktivity: ATLETIKA, GYMNASTIKA, ZUMBA KIDS, KORČULOVANIE, PLÁVANIE, poobedné záujmové krúžky... Organizujeme besiedky, oslavy,športové dni, výlety, škôlku v prírode.... Snažíme sa, aby sa deti cítili u nás dobre, ako doma.... Dňa 27.4.2019 /sobota od 10h do 12h doobeda/ otvoríme naše brány pre verejnosť. Môžete sa oboznámiť s priestormi našej škôlky, zoznámite sa s našimi aktivitami, s našim zameraním, ktoré poskytujeme. Pridťe sa k nám pozrieť / Priehradná 42, Vrakuňa / Tešíme sa na Vášho ŠPORTOVCA :-*
Bratislava II - Vrakuňa
339 €