Opatrovanie detí

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Opatrovanie detí

minikolektiv-Ostredky/Ruzinov/
Mile mamicky a deticky Radi privitame do nasho 5 clenneho kolektivu dalsieho kamosa/ku.Nachadzame sa v Ruzinove-Ostredky,v blizkosti krasneho ruzinovskeho parku,kde travime chvile na pobyte vonku.Radi cvicime,spievame,tancujeme,tvorime,kazdy den nieco nove.Pouzivame prvky montessori vyuky,mame pestry a zaujimavy program a tiez sa hravou formou oboznamujeme s AJ. Mam ped.vzdelanie a dlhorocnu prax s detmi od 0-6 rokov doma aj v zahranici.Ponukam domacu stravu,ovocie,pitny rezim.Opatrovanie je celodenne,podla potreby cez vikend a v noci.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Detský kútik HRAJKO - Stráženie detí
Ponúkame Klub Hrajko je krúžok pre deti vo veku od 2 rokov, v ktorom podporujeme deti prirodzene sa zapojiť do kolektívu prostredníctvom rôznych aktivít. Krúžok prebieha 3 krát týždenne ( Pondelok, Streda, Piatok ) od 8:30 - 11:30 hod. Cena za mesiac 65 euro ( 36 hodín za mesiac )
Žilina-Hájik
65 €
Opatrovanie deti
Ahojte, Potrebujete ísť k lekárovi?Niečo vybaviť?Ponúkam stráženie Vášho dieťatka (detí) v doobedňajších hodinách(max.do 14:00) u mňa doma(rodinný dom+velka záhrada),som plne mobilná,mama na materskej .Cena dohodou.
Zamarovce
dohodou
- OPATROVANIE - detí
Dobrý deň, sme dve mladé študentky na SŠ, ktoré by si rady privyrobili. Ponúkame opatrovanie detí akéhokoľvek veku. Ovládame slovenský, anglický, holandský, aj trochu nemecký jazyk, takže môžeme Vašim detičkám pomôcť s rozvojom ďalšieho jazyka. Aj keď neštudujeme pedagogiku, s deťmi máme bohaté skúsenosti a hlavne úprimný vzťah. Rady Vám pomôžeme s detičkami, aby ste si mohli urobiť svoj vlastný program a využiť voľný čas aj pre seba. Ak Vás náš inzerát zaujal, neváhajte nás kontaktovať, rady Vám ponúkneme ďalšie informácie. Tešíme sa na spoluprácu.
Prešov
dohodou
Hľadám opatrovateľku
Hľadám flexibilnú opatrovateľku pre 2 ročného chlapčeka. Ponúkam prácu na full-time + ubytovanie v samostatnom 2- izbovom byte v Bratislave. Tvojou náplňou práce bude štandardná staroslivosť o dieťa. Pokiaľ máš skúsenosti s opatrovaním detí, pracovala si v MŠ a v ideálnom prípade máš aj pedagogické či psychologické vzdelanie, budem rada ak sa ozveš a doplním viac detailov.
Bratislava
dohodou
Opatrovanie detí s angličtinou, Trenčín
Ponúkam svoje služby ako opatrovateĺka detí spojené s angličtinou.
Trenčín
5 €
Zápis do Súkromnej materskej školy Valaliky
Sme Súkromná Materská Škola Domček. Ponúkame: -- individuálny prístup k detičkám, rodinné prostredie -- anglický jazyk -- školský vzdelávací program Domček -- športové hry -- každoročná návšteva hasičov a záchranárov v našom Domčeku -- každoročné párty s animátormi Mickey a Minnie, skákací hrad -- vzdelávanie formou interaktívnej a magnetickej tabule -- dvor s trávnikom, pieskoviskom a hojdačkami Prihlášky vám zašleme na email, alebo ich prineste osobne do našej škôlky, po telefonickom kontakte vám zašleme prihlášku aj našu adresu.
Valaliky
dohodou
Opatrovanie detí
Profesionálna opatrovateľka s certifikátmi Opatrovateľ a Profesionálna mama -príjmem do nášho mini kolektívu dieťatko do 3 rokov na pravideľné opatrovanie. V kolektíve max. 5 detí. Príjemné prostredie dreveného zrubového domu s veľkou záhradou v Bernolákove.V sezóne od jari do jesenenestriekané ovocie aj zeleninka z vlastnej záhrady. Referencie na vyžiadanie. Opatrovanie možné aj na noc,alebo cez víkend. Možné výjazdy do rodiny. Cena od 23€ /deň, alebo 7€/hod. Bližšie informácie osobne, alebo telefonicky.
Bernolákovo
dohodou
Opatrovanie detí - pravidelné aj nepravidelné
Ponúkam opatrovanie detí v Bratislave. Možnosť pravidelného aj nepravidelného opatrovania (keď si idete niečo vybaviť, k lekárovi, zacvičiť do fitka a pod.). Som VŠ vzdelaná, referencie a skúsenosti s opatrovaním detí mám. Ponuka platí do zmazania 8 € /hod.
Bratislava I - Staré Mesto
8 €
Odsavacka na hlieny cestovná na baterky
Super pomôcka na cesty,keď ma dieťa hlieny...Aj keď v aute zaspí...Bateriová odsávačka nosních hlenů pro snadné a rychlé čištění dětských i dospělých nosních dírek. Rychle a šetrně odstraňuje hlen, čímž pomáhá ke zmírnění infekce horních cest dýchacích. Jednoduché použití. Přístroj je vodotěsný, nehlučný a má ergonomický tvar umožňující pohodlné uchopení. V balení jsou 2 velikosti silikonových nástavců. Popis produktu Přístroj slouží pro snadné a rychlé čištění nosních dírek u dětí i dospělých. Pomáhá udržovat Vaše nosní dutiny čisté rychlým a jednoduchým způsobem. Jednoduché a komfortní použití. Vodotěsný a omyvatelný. Přístroj je přenosný, proto jej můžete použít kdekoliv. Nehlučný. Ergonomický tvar umožňující pohodlné uchopení a použití. Velká nádobka na hleny, snadno udržovatelná. Možnost postavení ve svislé poloze. 2 velikosti měkkých silikonových nástavců (pro děti i pro dospělé), které jsou adaptibilní pro Vaše nosní dírky a nepoškozují nosní membránu.Stav super
Senec
20 €
Opatrovanie detí, stráženie
Dobrý deň, ponúkam opatrovanie vašich detičiek, na veku nezáleží. Vaše detičky postrážim v doobednajších ale aj v poobednajších hodinách. Mám vyštudovanú sociálnu pedagogiku, Mgr. stupeň štúdia. Skúsenosti s opatrovaním detí mám. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať :)
Ružomberok
4 €
Opatrovanie deti,Sered
Dobrý deň. Som maminka na materskej s dvojročnou dcérkou a prijali by sme k sebe ešte jedného drobca v približne našom veku. Mám stredne pedagogické vzdelanie v tomto odbore a tiež prax so strážením. Strážim v mieste bydliska Sered.
Sereď
dohodou
Súkromná pedagogická opatera detí
Ponúkam opatrovanie detí v Trebišove vo veku od 3. rokov. Dobrovod do/zo MŠ, ZŠ, družiny, záujmové krúžky aj ZUŠ-ky. Ponúkam aj individuálny pedagogický dozor, prístup a starostlivosť o deti u vás doma počas vašej neprítomnosti. Počas celého školského roka, prázdnin, aj núteného školského voľna (pandémia, karanténa, homeoffice rodičov). Mám pedagogické vzdelanie s dlhoročnou praxou v materskej škole. Cena 3-6 € na hod., hlavne dohodou podľa rozsahu a času činností. Vierka. P.S. Už žiadne starosti s Vašou vyčerpanou dovolenkou, PN-kou, OČR-kou a starými rodičmi. Teším sa na spoločné stretnutie.
Trebišov
4 €
Hlídání 4leté holčičky,Praha
Ahoj,sháním slečnu/starší paní na hlídání 4 leté holčičky. 5x za týden, někdy až do rána.Lokalita Praha východ v rodinném domku.Dcera je hodná,chytrá,miluje aktivity,má ráda auta a Tlapkovou patrolu.Do školky začne chodit zase od září.Podmínkou je ŘP!! K dispozici je auto,které můžete využívat i pro osob.účely. Hledáme někoho,kdo nemá závazky a může být maximálně časově flexibilní. Strava+ ubyt. + auto + 15. 000 Kč měsíčně plus příplatky za přesčasy atd.... Prosím jen seriózní nabídky. Děkuji.
Postřižín
600 €
Prázdninový zážitok
Zabavím, poučím a otvorím nové obzory osobnosti na ktorej záleží jej rodičom / bez starých láskavých rodičov/ Som špecialista odborník v pomáhajúcich profesiách s kurzami a vyškoleniami pre všetky denné aj nočné situácie. Je možnosť aj u Vás v domácom prostredí po splnení zmluvných a dohodnutých podmienok v prospech bezpečnosti a ochrany zdravia maloletej osoby. V ojedinelom prípade aj detí ,či spolu s odkázanou osobou dôchodkového veku.
Žilina-Vlčince
dohodou
Opatrovanie detí, Komárno
Milé mamičky, potrebujete súrne postrážiť dieťa? Ponúkam príležitostné opatrovanie detičiek. Som milá, starostlivá, 60 ročná dôchodkyňa.
Komárno
dohodou
Brigáda- opatrovanie dieťaťa,pomoc v dom.pri mori
ZAUJÍMAVÁ PRACOVNÁ PONUKA – hľadá sa opatrovateľka k 2.5r. dieťaťu (nanny) a výpomoc v domácnosti (housekeeper) -- do Chorvátska (pri mori) od konca júla do konca augusta 2020. Pre 46-ročnú slobodnú slovenskú tehotnú mamičku 26 mesačného dievčatka (trvale žijúci v Londýne) sa hľadá opatrovateľka (nanny) dievčatku a zároveň výpomoc v domácnosti . Opatrovateľka bude žiť v spoločnej domácnosti s mamičkou v prímorskom letovisku v Chorvátsku (ideálne od konca júla do konca augusta – cca na 4-6 týždňov). Ide o zastupovanie terajšej nanny/domácej panej, ktorá ide na dovolenku. Náplň práce bude kompletná výpomoc so starostlivosťou o dieťa ako i starostlivosť o domácnosť (upratovanie, pranie, pomoc pri varení, atď). Matka pracuje z domu (online) preto potrebuje na plný úväzok ženu, ktorá sa jej pomôže starať ako o dieťa, tak aj o domácnosť. V prípade maximálnej obojstrannej spokojnosti a, že kandidátka je voľná, je možnosť, že by táto pozícia bola aj na trvalo (cca od septembra/októbra 2020). Mamička žije trvalo v Londýne. Koncom októbra sa jej má narodiť synček, tak zima bude strávená vo Švajčiarsku a leto v Chorvátsku (mamička bude na materskej). Najvhodnejšia by bola kandidátka so skúsenosťami so starostlivosťou o bábätká a malé deti (napr. učiteľka v škôlke/jasličkách), láskavá, starostlivá, pracovitá, ochotná, diskrétna, flexibilná, prispôsobivá, ktorá by bola súčasťou tejto malej rodinky. Uprednostňujem energickú pani v staršom veku, s odrastenými deťmi/vnúčatami a bez záväzkov. Aspoň základná znalosť anglického jazyka je vítaná. Ak nie, zamestnávateľ (matka) Vám je ochotný uhradiť online kurzy angličtiny. Brigáda (zastupovanie terajšej nanny) by mohlo začať podľa možnosti kandidátky, ideálne koncom júla na 4-6 týždňov). Mamička hradí letenku do Chorvátska (z Viedne). Prípadný trvalý pomer by sa mohol začať cca september-október 2020 minimálne v trvaní 1 roka, s možnosťou predĺženia v prípade vzájomnej spokojnosti. Náklady na ubytovanie, stravovanie a cestovanie budú hradené zamestnávateľom. Tiež príspevok na let domov 2 x za rok do maximálnej ceny 120 Eur. Platená dovolenka v trvaní 21 kalendárnych dní. Brigádnicky plat (júl/august) je 250-300 EUR na týždeň, pričom plat pre trvalý pracovný pomer je cca. EUR 1200 za mesiac/čistého. V prípade záujmu sa obráťte emailom so životopisom a sprievodným listom . Ďakujem.
Chorvátsko
dohodou
Opatrovateľka pri detoch
Dobrý mamičky pomôžem vám pri vašich detoch postražim ich,naučím-aj pocas prazdnin ,zahrám sa ,upracem,navarím ,upečiem aj u mna doma
Vráble
4 €
Postrážim deti počas prázdnin
Postrážim Vaše menšie deti, predškolákov, školákov. Opatrím mentálne/telesne postihnuté deti. Počas mesiaca júl a august (letných prázdnin). Mám k deťom, ľuďom dobrý vzťah, som empatická, pokojnej povahy. Nevadia mi ani zvieratá, pokiaľ sa nachádzajú vo Vašej domácnosti..
Stropkov
dohodou
-1